Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Jaj, el vagyok veszve.
Kicsit haladt a házunk, de még nagyon messze vagyunk a beköltözéstől. De már minden apróságnak örülök. Ma a fóliába csepegtetőcsövet is raktunk. ( Úgy csinálunk, mint aki ért hozzá. :oops: :D ) De olyan jó nézni, ahogy már bújik ki minden, amit vetettünk.
Gio: Gratulálok a barátnődnek. :D Nagyon jó nekik. :D
És együttérzek Veled a halálesettel kapcsolatban,( sajnos Nálunk is volt néhány mostanában. Ki is készültem tőlük.) A nagypapádnak pedig gyógyulást kívánok!
Alma: Én is minden nap úgy próbálok indulni, hogy most már valami jó következik, szép napunk lesz. Aztán majdnem mindig valami belerondít a képbe. De a táska hazaért. Már ennek is örülök.
Volt vetélés, pedig akkor nagyon reménykedtem, bizakodtam, akkor úgy alakult. Úgy kellett lennie.

Jenny, Ági, Era????????
Gyertek Ti is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Megyek, sziasztok!
Ildi
brumm
 
 


igen, érdekelne a homeo elérhetősége Alma! előre is köszi. Ő miben segít amugy. A fogazmzás is elősegíthető homeos bogyókkal?

A férjem amugy is bolond sztem :) Őt hajtja a kíváncsiság, úgyhogy ezért is nem tiltakozott. AMugy ha a párodnak vannak félelmei, frusztrációi emiatt akkor menjen a Kaáliba. Ugyan az 12 ezer, de telefonon elég bejelentkezni, odamegy, kap egy poharat bemegy a szobába, majd leadja és utána pár nap és kész a lelet. És tudod én mindenképp javaslom hogy csináltassa meg, mert manapság sok ffinál van az, hogy esetleg kicsit lassubb mozgásuak a spermiumok és azért nem érnek célba. És ez nem ciki! Annyi minden befolyásolja, főleg eme felgyorsult világban.
Persze én örülök, hogy megcsináltuk már ezt meg a hormont, de most kicsit tanácstalan is vagyok, hogy akkor meg mi a baj? Bár most az az igazság hogy minden nehézség ellenére vhogy boldog napjaim vannak. Holnap férj és vasárnapig együtt! :D A távkapcs előnye, hogy mindig úgy örülünk egymásnak mint az első randin. Tiszta dili :)
Ildi, építkeztek? De jó nektek! Úgy értem biztos nagyon munkás, de olyan csodás hogy lesz egy házikótok!!
Vendég
 


Homeopata: Kristóf Krisztina: 20/576-5658; kristof.krisztina@yahoo.com

Én az ekcémám miatt járok hozzá, amit viszonylag jól sikerül kezelnie, de ez egy nehéz ügy. Perzse, az is segít. Nekem ún. alkati szert ad, ami elvileg ezt is segítené. Csak egy pár hónapja abbahagytam a bogyók szedését, most kezdem újra. Meglássuk. Meg ma találtam az egyik topicban felmagasztalják többen is a Maca növény kivonatot, ami segíthet.
lehet, h le kellene sz***nom. nincs kedvem a tortúrához. :cry:

Gio, lehet, h nincs semmi baj! Én most azzal bíztatom magam, h eddig nem tudtam mikor van PE, és nem voltunk együtt igazán akkor. Ráadásul a 2-3 együttlét/hétnek is teljesülnie kell, h ez az idő (1év) bajra utaljon. (nálunk) bár egy orvos 2 évet normálisnak mondott.
Biztos, ahogy mindent tudni akasrsz, rögtön akarsz babát is ;)

Ildi, miért vagy elveszve? Tök jó, hogy saját zöldségeitek vannak! és a ház is halad! :-)
Mi a baj? sajnálom, h szomorú vagy, ismerem, nehéz kijönni az ilyen depis-sprálból. Drukkolok, hogy sikerüljön!!!

Alma
f_alma
 
 

 
 

igazad van, mindent rögtön akarok. Sajnos türelmetlen tipus vagyok, megőrjít az ha vmiben tehetetlennek érzem magam-nemcsak babakérdésben. Talán Isten (vagy ki hogy hívja, sors, végzet) ezzel is türelemre tanít 8)

én is épp a napokban olvastam erről a macáról:-) lehet hogy ugyanazokat az oldalakat látogatjuk? :DUtánaolvastam kicsit a neten, de mindenhol azt találtam, hogy elsősorban potencia és libidonövelő.hát nem is tudom. Nálunk ezzel nem lenne gond, ha sűrűbben taliznánk :twisted: Mindenesetre örülök az évszakváltásnak, a napsütés ha akarjuk ha nem, pozitiv hatással van. Meg talán ha az ember kicsit felpörgeti az életét és tényleg nem agyal ezen, akkor "váratlanul" kislakót kapunk mi is. Én is el kezdtem pl. árulni a lakásom, ha eladom kéne venni egy kisebbet, majd jön az összeköltözés egy 3. helyen - mert ugye a lelkésznek jár szolgálati lakás. Ugyhogy bízom benne, hogy annyira le lesznek kötve a szabad gyökeim, hogy elmulik a görcsölés is.
Ti terveztek vmit nyárra?
Vendég
 


Sziasztok!

Alma: Jól látod. Valahogy nehezen kecmergek ki a gödrömből. Meg azt érzem, hogy egyszerűen fáradt vagyok. Mindenhez. Erre rátesz pici fiam is, aki néha olyan hisztis, akaratos, hogy estére teljesen kimerültnek érzem magam. Egyébként most beszéltem a gyerekorvossal, hogy mi a csudát csináljak, hogy abbamaradjon a hiszti. Azt mondja, ezen mindenki keresztülmegy, a lényeg, hogy rájöjjön,hogy nem ér el vele semmit, tehát fölösleges csinálnia.

Gio: A vizsgálatok is mindent rendben találtak, hidd el, hogy tényleg csak jókor kell együtt lenni. Ezt meg akkor tudja kivitelezni az ember, ha sűrűn van együtt. Nálatok is hamarosan összejön.
Magam látom Benned, amikor Bercus előtt frászban voltam, hogy nekünk mért nem, és tulajdonképp tényleg annyi volt csak, hogy sűrűbben kellett próbálkozni. (Meg otthagynom a félállásom. )

Egyébként felújítunk egy sátortetős házat, de ha egy újat építenénk, már biztos előrébb járnánk. Már úgy szétszedtük, hogy ennél jobban nem lehet. De most egy kiszoba fölött már van födém, igaz a fél házról még hiányzik a mennyezet, a másik felén még a régi van, azt leszedni, és újat, de most ezen vagyunk.
Az a helyzet, hogy ezen a környéken nem is lehet hozzájutni eladó házhoz, telekhez meg pláne, úgyhogy ha már ragaszkodtam ehhez a helyhez, ez volt az egyetlen lehetőségünk.
Most már remélem, hogy tényleg elkezdünk látványosan haladni, mert ez is lehangoló, hogy nem látja az ember a végét.
Egyébkét a fóliához annyira nem értünk, csak próblkozunk,hogy olyat együnk, amit tudjuk, hogy nem permetes... De ezt is azért is csináljuk, ha ott az udvar, akkor használjuk ki.
Nyárra ez van tervezve, hogy haladjunk a házzal. Ja, meg barátnőmékkel a Balatonra tervezünk menni, de épp most adják vissza az előlegünket, mert mégsem jó az időpont, később meg nem akarják kiadni egy hétnél kevesebb időre a nyaralót. Mi pedig négy öt napot gondoltunk.
Jaj,lányok nem tudjátok, Hogy a Balatonnál hol van homokos part?
Balatonlellén, meg fenyvesen, de másutt vajon van-e? Mert kisgyerekkel olyan jó lenne. Tavaly Siófokon voltunk nagyon klassz volt, de most kicsit kisebb helyet gondoltunk, mert rengeteget fizettünk a parkolásért, alig találtunk helyet is.
No, most már befejezem, mennem kell, bocsi, hogy ilyen hosszan elmélkedtem. :oops:
Sziasztok!
Ildi
brumm
 
 


Sziasztok!

Ildi, hol laktok? Kecskemét, jól emlékszem? Ott ennyire nincs szabad telek?
Tényleg elég bonyolultnak tűnik ez a felújítás, megviseli az embert. Bár mi új építésű lakásba költöztünk(erre jár előre szocpol), mégis sokat kellett viaskodni az építtetővel, a munkásokkal - és sajnos volt, amiből engedtünk pl. a szerződésben Kludi csaptelep volt, ő meg Kludit szereltetett be, és nem voltunk elég rámenősek, h cserélje ki - már rozsdásodik, és zöld lerakódás van rajta. És nem tudom ettől vagy a kazántól függ, de a melegvíz vagy leéget, vagy tök hideg, és sokat kell várni egy normális hőfokú vízre. Úgyhogy most biztos ez is nyomaszt, Bercus érzezheti a gondjaitokat és talán így reagálja le a sok nyafival. Nem lehet könnyű ezt csinálni! A férjed hogy bírja a mostani időszakot?

Gio, de legalább megvannak a vizsgálatok - ez a türelmetlenség pozitív vonzata. Én még erre is nehezen veszem rá magam! Akkor legalább tudnánk mi van - ebben a férjemnek igaza van. Én most nem tudom hogy tudok nem ezen agyalni. Kellene másik állást keresnem, de mire hazamegyek, 6-7 hulla fáradt vagyok. Nekem miért nem ajánlanak fel vmi jó állást, mint az amerikei filmekben? :roll:
Miért adod el a lakásodat? Túl nagy? Az ingatlan értéke megmarad, az jó befektetés. :shock:
f_alma
 
 


Sziasztok!

Ildi, hol laktok? Kecskemét, jól emlékszem? Ott ennyire nincs szabad telek?
Tényleg elég bonyolultnak tűnik ez a felújítás, megviseli az embert. Bár mi új építésű lakásba költöztünk(erre jár előre szocpol), mégis sokat kellett viaskodni az építtetővel, a munkásokkal - és sajnos volt, amiből engedtünk pl. a szerződésben Kludi csaptelep volt, ő meg Kludit szereltetett be, és nem voltunk elég rámenősek, h cserélje ki - már rozsdásodik, és zöld lerakódás van rajta. És nem tudom ettől vagy a kazántól függ, de a melegvíz vagy leéget, vagy tök hideg, és sokat kell várni egy normális hőfokú vízre. Úgyhogy most biztos ez is nyomaszt, Bercus érzezheti a gondjaitokat és talán így reagálja le a sok nyafival. Nem lehet könnyű ezt csinálni! A férjed hogy bírja a mostani időszakot?

Gio, de legalább megvannak a vizsgálatok - ez a türelmetlenség pozitív vonzata. Én még erre is nehezen veszem rá magam! Akkor legalább tudnánk mi van - ebben a férjemnek igaza van. Én most nem tudom hogy tudok nem ezen agyalni. Kellene másik állást keresnem, de mire hazamegyek, 6-7 hulla fáradt vagyok. Nekem miért nem ajánlanak fel vmi jó állást, mint az amerikei filmekben? :roll:
Miért adod el a lakásodat? Túl nagy? Az ingatlan értéke megmarad, az jó befektetés. :shock:

Nyáron mennénk Horvároszágba a bőröm miatt a tengerhez, és még nem is voltunk ott. De nagyon kiköltekeztünk az elmúlt hónapban :( ráadásul nem válaszolnak onnan, ahol lakni szeretnénk....

ALma
f_alma
 
 


Sziasztok! Alma ajánlok egy könyvet: Jackie Mize: GYermekszületés természetfeletti módon. Itt most nem arra kell gondolni, hogy ufok vagy ilyesmi :D A www.immanuel.hu - n lehet megrendelni. Aki hisz Istenben, annak nagy segítséget jelent és nagyon természetes módja a hit erősítésének. Hirtelen el is olvastam belőle 30 oldalt és nekem tetszik. Legalább elütöd az időt a vizsgálatokig, amíg olvasgatsz :wink: Van egy másik is, a címe : babaprojekt. (elég hülye cím mondjuk...). A babatervezok.otthona.net oldalon van róla ismertető. Egy barátom feleségének története is bennevan. A természetes módokra esküsznek itt a kismamák, van fórum is és sok hasznos info az oldalon.
Vendég
 


Lakás: hugimmal közös lakásunk van, ő januárban szült egy édes tündérkét és egy nagyon pici lakásban élnek jelenleg a férjével. Azt szeretnék lecserélni, ehhez kéne a lakásunk felének az ára. Ezért árulom. Aztán veszek egy kisebbet a maradékból + hitel befektetésnek.

Horvátországot imádom! Mi tavaly voltunk Krken ,nem tengerparton laktunk közvetlen, kb. 3km.re tőle egy kis faluban, de nagyon olcsó volt és nagyon aranyosak a ház tulajai is. Magyarok. 5en voltunk és utazással, kajával 1 hét kijött 110 ezer forintból (nem fejenként, összesen!). MOndjuk mi főzőcskéztünk, a parton meg elvoltunk szendvicsekkel egész nap. De semmiben nem szenvedtünk hiányt, mi lepődtünk meg a legjobban, hogy ennyiből kijöttünk. Ha érdekel, priviben megírom az elérhetőségüket, elkérem a férjemtől.
Vendég
 


Ildi: én nagyon szeretem a Balatont is! Ha még ottleszünk nyáron , azaz a férjem ott fog lakni, nyugodtan lejöhettek oda is pár napra, Siófoktól 9 km-re van ez a falu, ott lakik egy 200m2-es parókián. Most lehet hogy hülyének nézel így ismeretlenül, hogy ezt felajánlom, de tök természetes, mások is szoktak jönni, tök közel a Balaton, kényelmes és nem kell fizetnetek.
Vendég
 


Sziasztok!
gyors leszek, mert még egy gulyáslevest fel kell tenni.
Alma: Vannak telkek, de vagy a város szélén,vagy aranyáron.
Biztos érez a Bercus mindent, meg ugye anyuéknál vagyunk, apu elég beteges, (lehet, hogy kicsit rá is játszhat) szinte egész nap ezt hallanni....Nem könnyű. De vállaltuk a dolgot, kibírjuk. A férjem is egész jól viseli, de majdcsak haladunk azért.
Gio: Köszönjük a felajánlást, lehet, hogy majd élünk vele, nagyon-nagyon köszi. De most a barátnőmékkel így is úgy is elmegyünk együtt, ők ragaszkodnak jobban hozzá. Keresünk valamit pár napra, aztán később a nyáron még lehet, hogy meglátogatunk Titeket.
Este lehet, hogy megnézem én is azt a könyvet, amit belinkeltél.
Első hallásra nagyon jónak tűnik.
Most rohanok, felteszem a levest.
Többiek????????
Mi nagyon jól elbeszélgetünk, de azért gyertek ám Ti is. Hiányoztok ám!!!
Sziasztok!
Ildi
brumm
 
 


Sziasztok!

Velem semmi extra, voltunk anyuéknál csüt.-pénteken. Felköszöntöttem anyut, meg aput is, mert szülinapja van ma. Kicsit előrehozott ünnepeket tartottunk. Ja meg szalonna sütés is volt. Házakat nézegetünk, mert szeretnénk eladni a panelt, és venni egy kerteset. Nagyon vágyunk rá.
Nem tudtok Eráról valamit? Aggódom érte nagyon. :(

Kép
jenny29
Mór
 
 


Sziasztok. Bocsánat, hogy eltűntem de a költözés miatt elvagyunk havazva. Már bent lakunk a házban ma már volt villanyunk és kedden jönnek parkettázni is. Szóval lassan készen vagyunk. Közben itthon takaritok a festők után . Hétvégén meg elmentem péntektől vasárnbpig dolgozni a lové jól jön.
Várom, hogy megjöjjön a mensim lassan utána mehetek a dokihoz vissza.
Szóval velem ennyi van.
Van esetleg valami jó híretek?

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok! Szép tavaszi hétvégét még holnapra Mindenkinek! Mi is úton voltunk körbe az országban és unokahugimmal éltem ki bimbódzó anyai ösztöneimet. Csodás a kiccsaj :)
Vendég
 


Sziasztok!

Remélem mindenkinek jól telt a hétvége.
Mi elutaztunk anyósomékhoz. Jó volt, de a gyomrom,vagy valami hasonló belsőrészem vacakolt. De most gyanús, hogy olyat ettem, amit nem bírok. Remélem, helyrejön. Most diétásabbra vettem a figurát.
Era: Jaj, de jó, hogy írtál. :D Akkor a ház halad szépen. Nagyon jó. Bár biztos van még vele munka, de nagyon szép lesz.
Örülök,hogy jól vagy. Most már minden rendben lesz.
Gio: Aranyos lehet az unokahugi. :D Mennyi idős most?
Az a könyv nagyon jó, amit írtál.Engem érdekel. De ki a csuda az az Immanuel gyülekezet??? Te tudsz róluk valamit?
Egyébként anyósomnál egy TV-műsor mellékletben volt könyvajánló, és ott volt egy Gyökössy könyv, de gondolom új, mert bár a címét elfelejtettem, de a neten még hasonlót sem nagyon láttam. Na , majd valahol rátalálok.
Jenny: Örülök,hogy Te is jelentkeztél. :D Jó háznézést Nektek!
Azért jó, hogy mi megvettük a mi "gyönyörűségünket", mert én már nagyon untam a keresgélést is. Egy idő után már nem szerettem, mert egyre rosszabbakat talált az ember egyre több pénzért. :roll:
De azért kell nézni, hátha az ember épp jókor van jó helyen.
Ági?????? Veled mi van???? Írj azért! Ugye minden rendben van Veletek????Nagyon rég írtál?
Alma? Hogy telt a hétvége? Mi újság Nálatok?
Megyek, Majd benézek, szép napot Nektek!!!!
Sziasztok!
Ildi
brumm
 
 


Hahó !
Ildi: Nem tudom ki ez az Immanuel gyülekezet. A férjem mondta, hogy keresztény témáju könyvek kiadásával foglalkoznak többek között, ő csak ilyen kontextusban hallott róluk. Végülis mindegy, mert tök gyorsan elküldték a könyvet és nekem tetszett.
Gyökössy könyvek is jók, bár teljesen csak egyet olvastam a Mi és mások c-t illetve cikkeket. Jófej az öreg, azaz volt. Tehát lehet hogy az sem új könyve amit írsz, csak egy új kiadás. Melyik az?
Unokahugim 4. hónapban jár. Imádnivaló, állandóan vigyorog :)
Vendég
 


Sziasztok!
Gio: Nem tudtam, hogy a Gyökössy nem él. :oops: Akkor biztos újabb kiadás. Nem tudom a címét, de valami olyanról szól, hogy a bűnöktől szabadulás...mert testi betegségeket okozhatnak. Nem tudom, mert csak rápillantottam az újságban az ajánlásra. Szerintem fogok rendelni a másikból, mert szerintem nekem csak jót tehet, ha ilyet elolvasok.
Unokahugi nagyon aranyos lehet. :D
brumm
 
 


Era: Még azt szerettem volna kérdezni, hogy Szabina hogy viselte a költözést? Tetszik neki az új hely?
Gyere, amint tudsz! Várunk nagyon!
brumm
 
 


Ildi: szabina egy kicsit meg volt zavarodva. nem értette miért pakolászunk. aztán a költözés előtt 2nappal kórházba kerültem. teljesen össze zavarodott. Éjjel nem aludt sokat sirt. aztán végre kiengedtek és mivel az új házba nem tudtunk jönni mert nem volt még a gáz bekötve igy a barátnőmhőz azaz a szabina keresztszüleihez mentünk 1hétre lakni. Szóval azt se tudta mi van most. Aztán ide költöztünk a festők még jöttek mentek teljesen káoszban élt. Szóval ma volt az első nyugisabb nap bár a festől még ma voltak utoljára pár órát itt mert az ajtókat lekenték utoljára.
Holnap jönnek parkettázni aztán elmennek már a munkások.
Ma van az első nap, hogy főzők mert eddiga porban nem lehetett. 3hete nem ettünk meleg kaját. Már alig várom, hogy kész legyen :)
Remélem a lányom is hamarosan megszokja az új helyet és végre nyugiban élhetünk.
na majd még irok de dolog van.
Ági jól van? Növöget a kicsi?

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Era, örülök, hogy jöttél, már hiányoztál nagyon!!! :D
Képek a házról? Nagyon kíváncsi vagyok rá, bár lehet, hogy vársz vele a végleges arculat kialakulásáig, és aztán fotózol. Jól vagy amúgy? Most ezt a testi gyógyulásra értem, mert tudom, a lelki sokkal tovább tart...Puszillak!!!

Többiek: Brumm, ha nem titok, ti mennyiért vettétek a kecót? Mi legalább 3 szobásat szeretnénk, hogy a tervezett 2 gyereknek legyen saját szobája. De a 3+1-es még jobb lenne. Álom-álom....mert 15 felett nem veszünk. Még az is sok.

Ági, merre vagy? Ugye minden rendben? :(

Gio: unokahugidról kép? Ha engedik feltenni a szülei persze.

Alma, Horvátországon belül hova mennétek? És miért a bőröd miatt? Ez nem volt világos, bár lehet, hogy nagyon szőke vagyok... :D

Kép
jenny29
Mór
 
 


jenny: Igen ti is hiányoztatok már nagyon nekem. A testi részén túl vagyok de érdekes mert a lelkieken is. Nem vagyok siros ha meglátok egy kismamát vagy babát. Talán a költözés és az itthoni munk amiatt nincs időm rágódni a miérteken. na meg a lányom is lefoglal. Remélem már más ilyen rossz nem lesz és tényleg csak a jó jön ezután. Az igazság, hogy a kórházban nagyon sokat gondolkodtam és rájöttem az is öröm ha élek. Szóval kicsit másképpen látom most az életet. A házról lesz kép igérem de még azért 100% os rend nincs mert a festők még ma is itt voltak holnap meg parkettázni jönnek. 1hét és teszek fel képet már ha sikerül.
Ti jól vagytok? Lehet már próbálkoznotok? Te hogy vagy lelkileg?

Kép
csucsu05
 
 


Hú de jó, ismét pezseg a topic:-)
Ildi: Ja, igen Gyökössy bácsi asziszem úgy 10 éve halt meg, de én is csak pár éve értesültem róla:-)

Jenny: Van kép róla (egy gyorstalpalót kérnék, hogy hogy tudom és hova felrakni, hogy láthassátok. Hugimat sztem nem zavarja és imádok vele dicsekedni én is, mert édes nagyon :-) )
Ezzel kapcsolatban már az is megfordult a fejemben mint a gyermek pszichés gátlója, hogy lehet hogy vannak bennem erős anyai ösztönök, legalábbis mások gyermekeivek olyan jól elvagyok szeretnek is asziszem, de lehet hogy ez így kényelmes? Mások kicsikéivel jópofizni, de amikor már "fárasztó" lenne a babó, akkor ugye vissza a szülőknek....Hát ilyen hülyeségek is eszembe jutottak már az elmult 9 hónap alatt....

Era: De jó, mégha fárasztó is. Új házikó, minden olyan új illatú még ilyenkor. Remélem mi is költözhetünk nyár végén amikor végre a férjem errefelé veszi az irányt :oops: 8)
Vendég
 


Gio: Ne félj mert mindenkinek eszébe jut ez, hogy lehet más gyerekével jobban elvan. majd megváltozik a gondolatod ha lesz sajátod rájössz a sajátoddal mégjobban elvagy mint más gyerekével.
9hónapja próbálkoztok?
Bocsi de hogyhogy a férjed erre felé veszi az irányt? Vagy nem olvastam mi van vagy kihagy az agyam:)

Kép
csucsu05
 
 


Úgy értem, hogy mi távházasságban élünk még és így próbálkozunk 9 hónapja. Én Bpen élek, ő Balaton mellett. Most igyekszünk úgy alakítani, hogy fel tudjon jönni Pestre.
Vendég
 


Gio: Köszi értem akkor. Biztos akkor ha össze költöztök akkor hamar össze jön a baba:)

Kép
csucsu05
 
 


én is ezzel "áltatom" magam :) de azért járok kicsit a doki nyakára is. Ketyeg az óra sajna, szívesen lennék úgy 10 évvel fiatalabb. :)
Vendég
 


Sziasztok!

Era: Szegény Szabina. Neki is nehéz volt akkor ez az időszak. Én is azért kérdeztem, mert ha majd egyszer mi is költözünk, remélem nem lesz Bercikének annyira nehéz. Már annyi mindent hallotam, hogy megviselheti a költözés a gyerekeket. De Nálatok a kórház még extrán belekavart a képbe. DE nagyon ügyes volt a kicsilány.
A házról tényleg tegyél képeket, ha lesz. És örülök, hogy jól vagy.
Kialakul minden. :)
Jenny: Nem titok az ára, 16.6M volt 2006 decemberében. Ami akkor nem lett volna sok,ha tényleg olyan, mint amilyennek látszik. De sajna teljesen szét kellett szedni, mert eladásra csak összedobálták. Egyébként olyan 80nm körüli kockaház, két nagy szoba és egy kicsi, nappali-konyha egyben. De ez egy drága környék, mert nyugis, és szinte mindenhova el lehet jutni gyalog is, ha úgy akar az ember. Kecskeméten más helyen ilyen házak jóval olcsóbbak. Én ragaszkodtam a környékhez, mert mindig is erre éltem. És azért drágák ennyire, mert általában kihalásos úton lehet erre csak hozzájutni. előbb nem adnak el házat általában. A mienkből eladósodtak.
Gio: Meg tudom erősíteni Erát. A saját gyerekeddel még jobb foglalkozni. Tanítok, látom az érem másik oldalát is, mondjuk ott nem pár hónaposak a gyerekek, hanem nagyobbak.
Alma: Merre vagy????
Ági??????????Rendben van ugye minden?????
Gyere!!!!!!!!
Mennem kell, majd jövök.
Sziasztok!
Ildi
brumm
 
 


Sziasztok!

Aranyosak vagytok hogy hiányoltok!Eddig minden rendben van kezdenek elmúlni a rosszulléteim is meg a közérzetem is jobb.
Tegnap voltam 12 hetes uh-on.
Írtak Bpd-t meg mindent de nem tudom mi mit jelent.
És kérdeztem a dokit hogy ilyenkor lehet e már látni mi azt mondta először hogy nem nagyon aztán megállította a képet hogy nézze csak mintha kis fütyije lenne és ahogy vizsgálgatott több helyen ios bevillant a kis kuki.Azt hallottam a fiút könnyebb megálapítani meg hogy a köldökzsinór nem lóghat be annyira nem tudom bele is írta a kiskönyvembe hogy grav férfi gondolom azt jelenti fiú :shock: :shock: :shock:
.Na ennyit röviden hisz mindjárt dél sok volt a munka és minden összeszaladt ja és Era hatalmas pussssssz úgy örülök neked este többet írok most mennem kell mindenki másnak is puszi....
angelo2
 
 


Ági: De jó, hogy jöttél. :D
Örülök, hogy minden rendben van. De jó, akkor valószínű kisfiú. :D
Én is úgy tudom, hogy hamarabb megmondják, ha fiú.
A BPD épp a fej átmérője. Hallgattam egy párszor, hogy a gyerekemnek mekkora a BPD-je. :twisted:
Jaj, de jó, hogy hallunk Rólatok. Gyere, ahogy ráérsz.
brumm
 
 


ó dejó hírek Ági!!!!!
Nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek: mégha bénán is hangzik....féléve házasodtunk össze drága férjemmel.előtte volt egy komolynak hitt kapcsolatom. Bigott katolikus family. Fiú Anyuka - külső jegyeim alapján: fekete haj, kreol bőr- úgy ítélte meg, hogy én zsidó vagyok, semmi keresnivalóm a fia mellett. Szakítottunk, egy évbe telt. Nem bírt elhagyni, mindig visszakéretzkedett, holott akkor már másik nő is volt a dologban...Végül kirúgtam, mert ha nem tud dönteni, nincs értelme. Rá 6 hónapra kiderült, hogy annak a lánynak akivel már kapcsunk vége alatt interneten megismerkedett gyereket csinált és házasságra készült, miközben nekem írta az smst, hogy nem boldog. ÖSszeházasodtak, megszületett a babóca, egy éves múlt és ma tudtam meg, hogy már a 2. babájuk is útban van. Mikor megtudtam hogy megnősült eléggé kiborultam anno, de csodával hatásos módon rá 2 hónapra megismertem jelenlegi férjemet. És hálás vagyok Istennek, hogy eddig nem mentem bele házasságba, hisz megtaláltam az Igazit. Ugyanakkor - bármily érthetetlen - úgy érzem igazságtalan Isten (legalábbis mai napon mindenképp), hogy annak ellenére, hogy akkor én nagyot szívtam (bocs a profánságért), átvert, tiszteletlen volt a családommal és nekik mégis megadatott már 2 babóca. Félre ne értsetek...Nem sajnálom tőle a gyermeket, csodás adomány. De miért van ez? A hit elvileg segít. Nekünk vajon miért nem?
Vendég
 


Sziasztok!
azt hittem nem bírom ki majd a négy napot nélkületek - gondoltam mindenki el lesz foglalva, aztán én is eltűntem! 8)

Most nehéz felvenni a fonalat, de jó, h jöttök, írtok!

Ildi, akkor ti a szüleidnél laktok? Nam is tudtam. HÁt, az azért kemény lehet. Én ettől nagyon tartottam, h anyósomékhoz kel költözni! A szüleimnél mi is laktunk pár hónapot, de az - persze nekem - más volt.

Jenny: még korábban kérdeztem, hogy a bogyókat a párod megelőzés céljából szedi? (babatervezőről rendelt homeo bogyót, meg az Evitamint)

Era, nagyon jó, hogy így átalakult benned az élmény, ez nagy ajándék!!!!

Ági, neked most nagyon izgi lehet az élet! Élvezed, vagy át tudod élni ezt a szép időszakot?

Gio, hát, tudod, ez a történet, majdnem mint az enyém. Volt egy nagy gimis szerelmem, aki szintén kőkatolikus család, zsidókat fujjolták, és apukám szerint engem is, mert szegényebb családból származom. Meg hát az én családom nem egy minta-család. Szóval vagy emiatt, vagy másért, de az is tönkre ment. Sokáig vissza akart jönni, de amikor visszafogadtam, másnap kidobott. infóim szerint még otthon lakik a szüleivel 30 évesen. Hát, az én történetem vége kicsit jobb, de vhogy mégis rokonságot érzek. Tudom, hogy a helyedben én is irigykednék, vagy rossz érzésem lenne. Szerintem a hit azért nem mindig segít. A sebek feldolgozása inkább. De hogy ez hogy megy, azt nem tudom, mert én 10 év elteltével is sokat álmodom vele - foglalkoztat a dolog.
f_alma
 
 


Ildi: én is láttam azt a gyökössy könyvet egy prospiban, de már kidobtam Csak vissza kell fognom a könyvvásárlást, mert a fizetésemet el tudnám költeni csak könyvekre :shock:
Kerestem és találtam egyet. Nem az "Akarsz-e meggyógyulni?" a címe?

Na, megyek kerekítek vmi vacsit!

Pussz, nektek!
Alma
f_alma
 
 


bár ez nem a lelkiélet topic, tudom...csak most úgy kiböffent belőlem, mert közvetve bár de kapcsolódik a gyermek iránti vágyhoz. azt hiszem irigykedek, mégha ez ciki is 8) feldolgozni az érzelmi részét már feldolgoztam, az emberben való csalódás a nehezebb, főleg azért mert egy mhelyen dolgozunk és ezáltal nap mint nap szembesülök eme tévedésemmel. ugyanakkor a sors édes fintora, hogy végül pont egy lelkészhez mentem feleségül :D
Vendég
 


Mostmár igazán kíváncsi vagyok én is erre a Gyökössy könyvre!
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi, ha nem írok néha, de igazság szerint sokszor csak elolvasom a történéseket, de lusta vagyok írni.
Alma, párom a babatervezők oldalról rendelt Argentum Metallicum nevű gyogyit szedi. Nincs semmi gond a kiskatonáival, de ez a bogyó többet és jobbat termeltet, ami csak előnyünkre válhat. A sikeres hónapunk előtt szedte a Koenzim Q10-et is, azt, amiben még cink meg szelén is van, a Bérestől. Elég húzós az ára, majdnem 5ezer ft. De ki tudja...Most csak a homeosat szedetem vele. Majd meglátjuk.
A múltbeli sztorikról nekem is eszembe jutott, kire pazaroltam 6 évet. 3 éve váltam el, egy önző, sikerhajhász, hűtlen, érzéketlen alaktől. Visszanézve az ember nem is érti, mit evett az illetőn anno. :D
Annak örülök, hogy túlvagyok rajta már rég, és csak jól jártam, mert a párocskám nyomába sem érhet az ex. Boldog vagyok, és boldogabb már csak akkor leszek, ha újra megfogan a mi pici babánk, és végre a kezemben tarthatom. :D
Látjátok, íme a példa, mindig van tovább, csak nem szabad feladni. A legjobb dolgok mindig váratlanul történnek. Én pl. egy áthelyezésnek köszönhetem Apát. :D

Kép
jenny29
Mór
 
 


Lányok, nagyon jó olvasni titeket, azaz amiket írtok. Mégha közhely is, minden élet tényleg olyan, hogy megérne egy könyvet. Végülis én is az előző komolytalan komolynak hitt önző dolognak köszönhetem a boldogságom egy svédcsavarral:-) Úgyhogy igazad van Jenny teljesen. Nem is visszatekintés az ilyesmi azt hiszem csak hiszti Istennel szemben
8)
Vendég
 


Gio: Hidd el az égiek neked is adnak egy babát. És tök jó, hogy megtaláltad életed értelmét. Ne izgulj a baba is jönni fog. Most ez közhelynek hangzik de hidd el nem az és nem is annak szánom.
Amúgy én 10évig voltam együtt a volt párommal aki 7év után a férjemis lett. Tehát 3év volt házasság 7pedig együtt élés. Na nem akart gyereket és mellette voltam hátha meggondolja magát mert azt hittem szeretem őt. Nehéz volt a válás meg a döntés de végül szétmentünk. sirtam sokat és nemis hittem hogy valaha lesz gyerekem már. 30évesen elváltam noha ő akart válni mert közben volt 3dik is meg a gyerek őt stresszelte mert tudta én szeretnék. Igaz 20évesen is szivesen szültem volna. Na 10évet rá pocsékoltam mire megismertem egy véletlen folytán a mostani férjemet. És amire azt hittem szerelem (az előző házasság) nem volt az a mostani százszor jobb és mint ember is sokkal jobb a mostani férjem. És a baba is ittvan már 2éves múlt.
Tehát mindenből van kiút és hnni kell benne , hogy amit megálmodtunk sikerül is.
Ja annyit, hogy a volt férjem a mai napig felhív egy egy alkalomkor kérdezi mekkora a Szabina meg mikor lesz már második. És a hangján hallom, hogy sajnálja már, hogy nekinem lett gyereke. Most 41 éves lesz és még se felesége se családja. A barátnőja eki már akkor is megvolt mikor én szóval egy idős a volt párommal. És állíthatom hiába 41évesek nekik már nem lesz babájuk hisz ha eddig nem lettakkor nekik ez már természtes. Pedig volt idő mikor azt hittem ők boldogok. De ha felhív az ex akkor én csak mesélek milyen jó dolgok történnek velem, ő meg csak azt mondja vele semmi jó.
De minden ember a saját életének a kovácsa.
Bocsánat ha hosszúra nyúltam csak azt akartam írni amit elképzelünk vagyis megálmodunk az valóra is vállik:)

Kép
csucsu05
 
 


Milyen igaz. Én is azt hiszem a legelkeseredettebb voltam 2 éve eddigi életemben, emléxem sírtam a tus alatt és megfogadtam hogy elég volt, egyedül fogok élni, utazgatok, kizárom a ffiakat az életemből, mert úgy tűnik meddő probalkozás, biztos alkalmatlan vagyok a párkapcsolatra. és rá 2 hónapra toppant be váratlanul a férjem az életembe :D Szval csodák márpedig vannak! Úgy hiszem egyébként, hogy a babával is így megy ez. Olvastam más topicokat is, sok-sok vizsgálat, egészséges párok, lombikra váró párok és mégsem jön. Mostmár ott tartok hogy fejem tetejére is állhatok, beültethetek vagy ellenkezőleg, foggátlót szedhetek, mert ha a gyermek jönni akar, utat tör magának, ha meg vmi okból nem adatna meg, annak is oka van. Nna , ma reggel is ilyen fennkölt gondolatokkal ébredtem :) Az ex kontra 2. gyermek-irigységemet legalább kialudtam 8) :oops:
Vendég
 


Gio: Csak semmi pánik. Lehet az első terhességeddel az exet behozod vagy lekörözöd ha ikrek lesznek:)
Szóval én azt mondom minden úgy jó ahogy van. Élvezzük az élet minden percét és jönmajd a babó is.

Ági: Örülök, hogy jól vagy és kis fütyised lesz:)
Szupi, hogy már a 12.héten jársz. Úgy szalad az idő ilyenkor látni.

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!
Tényleg olyan jókat írtok! :-)
Felesleges pánikolni! minden jó úgy, ahogy van. CSak néha rohadt nehéz. Én is nyugtatom magam, jön a babánk, ha kar, csak amikor kiderül, h most épp nem jön, akkor még nehezebb.

Voltam születés hete előadáson. Ugye nem írtam? Bébistart volt a címe, mit tegyünk, ha nem jön a baba alcímmel. Hát, nagyon gyér volt. Rögtön a lombikprogramra tért rá az előadó. Gondoltam hohó, azért ott még nem tartunk. De legalább megbizonyosodtam arról, h nem fogok belemenni lombikozásba. Ha adatik gyerek, akkor adatik, ha nem, akkor megpróbálom elfogadni. Remélem, kb. 3 hét múlva majd visszaolvasom ezt. ;-)
Köszi Jenny az infókat! :!:
Alma
f_alma
 
 


Alma: Ne izgulj mert mindenki elvan keseredve ha adott hónapban nem jön/jött össze. Ez természetes. Könnyű mondani tudom, hogy minden úgy jó ahogy van. Hisz énis néha ettől a falra másztam. De elfogadtam mert mást tenni ellene nem tudok. De hiszem, hogy amit nagyon szeretnénk az megvalósul. A kitartás a legfontosabb. Sokaknak rögtön megadatik, hogy anyák legyenek de sokaknak várniuk kell és ezt sajnos nehéz feldolgozni. De ez azért van biztos mert akinek várni kell annak olyan babát ad az élet akiért érdemes volt várni. Na nem aztmondom akinek hamar jön arra nem volt érdemes várni. De értitek ezt úgyis.
Szóval sosem szabad feladni. Látod én egy vetélésen és egy méhen kívüli terhességgel a hátam mögött mondom ezt. Mert ennek ellenére én sem adtam ám fel. Noha félek mi lesz ha megismétlődnek dolgok. De optimistán előre és a rossz után csak a jó jön.
A lombik dologgal azért várni kell hisz valaki sok év után megy csak el lombikra.
Bár én azellen sem vagyok mert a végeredmény a fontos. Bár az előadást nem értem hisz a lombik előtt az inszem is szóba jön. NA de nekünk erre nem is kell gondolni mert a golyák már úgyis úton vannak felénk:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Olvaslak Titeket, de írni nem nagyon tudok most. Nem volt jó a gépünk tegnap és ma is csak most lett kész.

A házassági sztorikhoz annyit, hogy én is egy nagy katolikus család fiához mentem, és voltak konfliktusok az esküvőkor is, ( ökumenikus esküvőnk volt,de milyen nehezen jött össze. :roll: ) és a keresztelő miatt is ( az én vallásomat kapta a Bercus.) A rengeteg stressz ami körülvesz kiinduló oka is ez volt valószínűleg.
De már mindenki tudja, hogy hányadán áll a másikkal, elfogadjuk egymást, de ez némi időbe beletelt.
Alma: Azt a könyvet én is megtaláltam, de nem az volt a címe szerintem. Legalábbis valami teljesen másra emlékszem. De már nem vagyok benne biztos.
Lányok: Igyekszem visszakapcsolódni, de most nem vagyok képes követni az eseményeket. Történt egy-smás, amiről nem írhatok, de nagyon rosszul érint a dolog. Illetve Pü-ben majd lehet,hogy valamelyik nap leírom, és elküldöm Nektek, mert nagyon szeretném megosztani Veletek, már csak azért is, hogy kiírjam magamból. Meglátom. Rendezem soraim, aztán jövök.
Sziasztok!
Jó éjszakát!
Ildi
brumm
 
 


Sziasztok!

Nem hiába találtunk itt egymásra. :) Kb. ugyanolyan dolgokon mentünk keresztül, hasonló érzéseket élünk át mindannyian. Ennek nagyon örülök, mégha rossz dolgok is történnek, ez is közelebb hoz a másikhoz. Legyünk optimisták csajszik, rossz után csak jó jöhet! Én legalábbis nagyon optimistán állok a dolgokhoz. Hiszem, hogy karácsonyra babás leszek. TAlán ezért is sikerült hamar túltennem magam a baba elvesztésén, mert én egy hihetetlen optimista ember vagyok. (szerencsére)
A válásomkor is hittem benne, egyszer találok egy apukámhoz hasonló férfit, aki annyira fogja szeretni a családját, mint apum. És így is lett. :D
Én nem vagyok katolikus, nem is foglalkoztat ez a téma, de magamban és a sorsomban nagyon hiszek. Párom úgy fogalmazta meg, hogy egy ilyen nőnek muszáj, hogy legyen gyermeke, mint én, mert ő tudja, hogy nagyon jó anyuka leszek. Megható, és iszonyúan szeretem őt, hogy ennyire szeret engem.
A helyzet most nálunk az, hogy 2 mensin vagyok túl a műtét óta, és apával megbeszélve arra jutottunk, nem védekezünk tovább, ha akar jönni a babuci, akkor jöhet. Hőmet mérem, mert kíváncsi vagyok, lesz-e most is pé, de ovuteszt nem lesz ebben a hónapban, sem programozott akciók. Ha nem jön, akkor majd jön júniusban. Nem akarom magam feleslegesen stresszelni, a kisnyuszira bízom, alkalmasnak találja-e a környezetet odabenn,vagy sem. Egy másik topicban harivera a példa előttem, ő meg sem várta a műtét utáni első mensit, és már teherbe is esett. És most neki is a korábbi nuku szívhang helyett 6 hetesen dobogószívű babát látott az orvos.
Ez nagyon reménytkeltő.
Era, nagyon örülök, hogy te is ennyire optimista vagy! Bevallom, féltem, hogy összeomlassz, de most már világos előttem, hogy nagyon erős és csodálatraméltó ember vagy! Nagyon sok sikert kívánok, és persze mindenkinek! Ági, neked pedig gratula a pici fiúhoz!!! Irigyellek ám! :lol:

Kép
jenny29
Mór
 
 


Puszi Nektek és jó éjt! Igen, olykor én is elgondolkodom, hogy leírjuk életünk történetét és hát ez a fórum rajtunk kívűl is publikus :D Milyen vicces lenne, ha személyes történeteinket körpriviben küldenénk. 8)
Ildi, remélem rendeződnek a dolgaid, bár nyilván az ember ilyenkor olyan közhelyszerű dolgokat tud mondani, írni, hisz nem tudjuk mi zajlik a másik környezetében, családjában. Ugyanakkor úgy látom jól összejött itt a kiscsapat és nemcsak a babavárás a közös pont.
Vendég
 


jenny: képzeld az én férjem is ezt mondta nekem, hogy egy ilyen nőnek muszáj hogy gyereke legyen, mert erre teremtettem :)
(ahhoz képest eléggé kitolta nekem ezt a Jóisten , sors...stb :wink: ) de most hogy ennyire tavasz van már nemcsak frázis,hogy arccal a nap felé! :D
Vendég
 


Csajok! Igy igaz csak optimistán előre. :)
Én is abban bízok, hogya Jézuskára már bővül a család. De sürgetni nem fogom. Hisz az égiek odafönt úgyis elintézik kihez mikor jöjjön a gólya.
Jenny és ahogy leírtad mindig éreztem hogy a párod nagyon szeret és ezt már többször meg is írtam neked. És nem hiszem el, hogy két ilyen csodálatos embernek ne legyen gyereke. Tehát nyugi mert a kisbaba úton van már hidd el.

Ildi: Ha lesz időd valóban írd meg mi is van most ami felzaklatott téged. Jó is az ha kíírod magadból a rosszat. És igen ezt más is olvassa tehát priviben jobb ha megírod.

Gio: És a te férjed is szeret ha ilyen szépeket mond. Tehát csak semmi pánik jön majd a gólya hidd el:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Na, mindenki milyen pozitív! :) én kicsit szorongok, de én sem akarom leírni.

Viszont vettem tegnap LH tesztet, és meg is csináltam, sztem pozitív lett. (rá is dolgoztunk :twisted: ) ÖRültem, h legalább zebrás tesztet látok! ;-) Most is úgy érzem, hogy ez a hónap nyerő lesz, de az előző hóban is azt hittem...

Most röviden ennyit.

Még annyit, hogy nem akarok egy vallást sem megszólni, csak katolikusként leginkább ennek látom a hibáit, illetve leginkább kat. emberekkel vagyok körülvéve. :roll: és elég kritikus vagyok. Néha optimista, néha nagyon pesszimista. :(
de azért remélek.
f_alma
 
 


Igazából - lelkészfeleség mivoltom ellenére :) - úgy gondolom, hogy a hit nem attól függ, hogy milyen egyházhoz csatlakozik az ember. Sőt...Sokkal nagyszerűbb, szabadabb mint amennyire azt egyes egyházak beszabályozzák...(gondolok itt a gyónás kötelezettségére akár, de nyilván sokáig lehetne sorolni, hogy mi az amit az egyház tilt és nem a Biblia.)

Én is épp most érek Alma!! Úgyhogy muszáj kicsit bíznunk!
Aztán max. ismét együtt pityergünk ha megjön :) oké, ez lehet, hogy nem vicces, de...hátha 8)
Tényleg, végül a párod elmegy a vizsgálatra?
Vendég
 


Amugy az idegeim vhogy nekem is rongyokban épp, totál felhúz ez a mhely és komolyan gondolkodom a váltáson, hisz itt csak azért vagyok tulképpen, mert anyagilag megéri. De meddig lehet ezt csinálni vajon? Na hazatekerek. Legalább a bringa felszabadít.
Puszi este.
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi, h leírhatom Nektek a vívódásaimat, tegnap el is kezdtem, azt épp Gionak, csak jó hosszú lett, és úgy elszállt, mint a huzat.
No, nincs enegiám megint leírni, úgyhogy inkább csak kérem, hogy gondoljatok rám, holnap talán okosabb leszek egy-két tapasztalattal. Egyébként a problémám szakmai-emberi jellegű.
Ha le tudom magamban zárni, már sokkal jobb lesz.

Jenny: Örülök, hogy próbálkoztok megint. Nagyon szorítok, de biztos vagyok benne, hogy nagyon gyorsan jön a babó. :D

Era: Én is pont azt akartam írni, hogy nagyon erős vagy. És ezt nagyon jó látni. Én olyan gyorsan összeomlok, és olyan jó látni olyan embereket, mint Te vagy.

Alma: Az a zebrás teszt már nagyon jó jel. :D Sokat-sokat rádolgozni, és a másik fajta is zebrás lesz. :wink: Ne szorongj Te se semmiért. Én ma nagyon sokat hallottam ezt a jótanácsot. :wink: De pü-ben írd le, ha gondolod.

Gio: A munkahelyi dolgok úgy ki tudják venni az emberből az erőt.
Jön egy kisbaba, és szabadságolod magad legalább 3 évre. :wink:
Mennyit kell tekerned a munkából haza? Valamikor én is sokat bicajoztam. De már rég volt.
Ja, még az jutott eszembe a múltkor, hogy a lelkészcsaládok a figyelem középpontjában vannak az emberek előtt, és már-már azt gondolná az ember, hogy nekik minden könnyű, nekik nincsenek problémáik, és most Téged megismerve rájövök, hogy Nektek is ugyanazok a nehézségeitek, mint másnak. Persze ez természetes dolog, csak valahogy most újra rádöbbentem. :)

Ági: Mit kívánsz enni mostanában? Megint elkélne valami jó ötlet. :wink:
Az UH-t Orosházán csinálták? Nagyon örülök, hogy jók az eredmények.

Megyek, majd benézek még.
Sziasztok!
Ildi
brumm
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: