Új privát üzeneted érkezett!

Móni!Kép

OK, beírtam az adataid!Kép

Z.

Kép
Kép
zituska28
 
 


Zita, táblázat majd mehet. Kedden írok. Még mindig barnázok, de csak reggel és este.
V.
vera77
 
 


Zita!Elismerésem a táblázathoz!
Sokat járunk Szegedre,már lehet el is mentünk egymás mellett!Érdekes dolgok ezek.
Ma reggeltől mérnem kell a hőmet a doki szerint a 17-18.nap körül reped és ez majd tökéletesen kimutataja.Remélem.
Vendég
 

 
 

Zita!
Elismerésem a táblázathoz,jó együtt látni a "sorstársakat/sorbarátnőket".
Sajnálom,hogy megjött de szerencsére nem vagy nagyon elkeseredve ez nagyon jó.Határozott egy alkat lehesz.
Ma reggeltől mérni kell a hőmet,a doki szerint 17-18.napon repedek és a hő tökéletesen kimutatja.Remélem.
További jó munkát a táblázathoz,nekem nagyon tetszik!

Pusz: Viki
Vendég
 


Viki!Kép

Tényleg sokat, jártok Szegedre?Kép És miért? Munka, iskola, család?

Én is mérem a hőmet, sajnos már profinak számítok a témában!Kép Hol méred? Szájban?
Fontos: Ha azt mondta a doki, hogy 17-18.-ik napon reped, akkor még ELŐTTE akciózzatok! Amikor már felmegy a hőd, már késő!
Azt szokták mondani, hogy tüszőrepi előtt leesik pártizedet a hőmérséklet, de nekem nem szokott, tehát ha arra vársz, hogy leessen, könnyen lehet, hogy addig vársz, míg szépen lekésed a tüszőrepit!Kép
Na, most ezt jól kifejtettem... remélem érted!Kép /mert nekem kicsit zavarosnak tűnik, amit leírtamKép/

Puszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Zita!
Most látom,hogy mind a két üzenet elment,én az elsőt nem láttam azért küldtem el a másikat is.Mindegy.
Szegedre család miatt járunk(férjem makói)és persze a baráti kör Szegeden tanyázik.
Akkor ha ma 36,9 volt a hőm az most jó vagy nem?(hónaljban mérem)Az nem olyan jó?Olyan bonyolult ez a női szervezet.Csütörtökön ismét Uh akkor majd kiderül repedtem e addig marad az akció!
Pusz:Viki
Vendég
 


Viki!Kép

Hónaljban nagyon nem pontos!!!!
Fontos, hogy reggel felkelés előtt, még ágyban fekve, kb. azonos időben mérd 5 percig szájban v. hüvelyben (én szájban mérem).
Egy kockás lapra jegyezd fel, grafikon formájában, mert úgy tudod értékelni.
Ma mikor mérted? Mert a 36,9 nekem soknak tűnik, nekem tüszőrepi után szokott ennyi lenni!

Puszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Zita!
A 36.9 sajnos nem felkelés előtt hanem után mértem.De tudom hogy akkor nem repedt mert utána mentem UH-ra.Akkor mostmár én is szájban mérem!
UH előtt meddig lehet akciózni szerinted?
Köszi a tanácsokat!
Pusz: Viki
Vendég
 


Ma reggel 36.6
Vendég
 


Sziasztok!!!!

Én is, én is!!!! Én is benne akarok lenni...

2003. március óta megy a próbálkozés, 28 év, 28 napos ciklus, 58. naptól napi 1*1 closti és nincs babám - hacsak a macskát nem számoljuk.... Kép

Mi az a ciklusnap - tudom, én vagyok a műveletlen... Kép

Puszi
Böbe
baba76
 
 


Sziasztok!

Zita!Kép
2002.áprlis óta, a vetélés utántól megy a próbálkozás,38 év,29-31 napos ciklusok, ma a 18.napon vagyok,Budapest. 2*1 clostit szedtem a 2.naptól.

Moni!
Hasonlóképpen érzek, mint Te de légy szíves addig, míg valóban meg nem jön, szóval addig mindenképpen csak pozitívan gondolkodj és ne beszéld be magadnak a rosszat!

Vera!Kép
A vizsgához a legjobbakat!Kép

Terka
terka
 
 


Sziasztok!Kép

Mindjárt felteszem a táblát!Kép

Viki!Kép

36,6 - ez már jobban hangzik!Kép
Hogy meddig lehet UH előtt akciózni? BÁRMEDDIG!!!Kép
Tényleg, mert semmit nem befolyásol!Kép

BöbeKép

a ciklusnap az, hogy most hanyadik napon vagy!Kép

Terka!Kép

Jegyeztem az adatokat!Kép

Én most jöttem vérvételről (3. napi) holnap v. holnapután lesz eredmény - de szerintem jó lesz!Kép Peteéréssel eddig sem volt problémám, de biztos ami tuti, megnéztük!Kép

Puszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Kép

Direkt úgy csináltam, hogy felül legyenek, akikért izgulni kell!Kép

Z.

Kép
Kép
zituska28
 
 


Sziasztok!

Vera, fej-fej mellett haladunk!!!KépNagyon izgi!!!

Zita,
a profilodban olvastam, hogy te kozmetikus vagy. Nem tudom, hogy ebben mennyire vagy járatos, de szerinted is igaz, hogy a kismamáknak megszépül a bőrük? Mert nálam az van, hogy tavaly júniusban hagytam abba a fogigátlót és kb.szeptembertől elkezdett a bőröm pattanásosodni, de hihetetlen mértékben. Túlzás nélkül min.20 kisebb-nagyobb ragya volt rajtam. Főleg mielőtt megjött volna, akkor méginkább kirügyeztem. Még a kozmetikus se tudott vele mit kezdeni, a Closty se hatott, semmi. Viszont már vagy 2 hete semmi, most itt állok a mensi küszöbén és sehol egy ragya.KépMegszépültem!Kép

Ja, és tegnap reggel óta nekem olyan rossz a gyomrom, émelygek folyamatosan, ha eszek, ha nem (bár inkább zabálok, a múltkor 2 tányér lencse után még megsütöttem egy egész pizzát és egyszuszra megettemKép, de nem ezután kezdődött az émelygésKép)
De lehet, hogy csak beképzelem ezeket.Mindenesetre nagyon jól csinálom!Kép
Jajj, annyira izgi!!!!

Á, én véletlenül sem éltem bele magam!Kép
Móni
Monik
 


Sziasztok Lanyok!

En is itt vagyok! Zitus, elfelejtettel sajnaKép na, nem baj, azert en is mennek a tablicskuba!

dodo, 28 ev, Budapest, 2002 januar ota, closti 2.5 db, 3-7 napig. Ciklus hossza 28-33 nap, ciklusnap: nem tudom most eppen. Gyerkoc meg nincs sajna.

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Szia dodo Kép HÁt itt kell Téged utolérni! Mi van veled, hogy vagy?
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


HIHI, pont most irtam neked a masikban, es mindjart megy mail!!!!!!

Szia Annuska! Orulok, ogy orulsz nekem!!!!!!

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Jajjajajajaj, Budapest és tééééééényleg a 17. nap.....
Kép
baba76
 
 


Sziasztok!

Zitus!Kép
Nagyon remek a táblázat.Kép Úgy látom, csak 1 adatot nem tudtál rólam, az pedig a 31. Kép
( Légyszi, javítsd Veresegyházra az elírást!Kép )

Megy a drukk mindenkiért - különös tekintettel Verára és Mónira! Kép

Valszleg úgy jártam, mint nemrég Vera: éppen most sikerült felfáznom ( és emiatt folyton a WC- re rohangálnom), amikor kicsit jobban figyelem magam. Néhány nap, és kiderül minden.

puszi: Terika
terika
 
 


Dodo!Kép

NE HARAGUDJ!!!!!!!!!!!!!!!! Persze, hogy beírlak a táblázatba, olyan hülye vagyok! Csak ugye a másikban benne vagy, és az volt a fejemben!
Bocsi!

Móni!Kép

Az, hogy kirügyeztél mensi előtt, a hormonszint változás miatt volt, és azzal tényleg nem lehet mit kezdeni!
Az, hogy az ember megszépül terhesség idején, valakinél igaz, valakinél nem.... Valakinek nagyon pattanásos lesz abőre, ami a terheség után megszűnik (bevallom én ezzel találkozom sűrűbben) - persze ez is a hormonváltozás miatt van! De valakinek pedig egy pattanása sincs terhesség alatt! Szóval ebből ne vonj le messzemenő következtetést, de én nagyon-nagyon szorítok neked!KépKépKép

Böbe!Kép

OK!!!Kép

Magamról most nincs mit írni, megint elkezdtem szedni a bogyót, de már nem olyan nagy reményekkel, mint eddig!KépKép Majd meglátjuk!

Puszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Sziasztok!
Mindenkinek drukk!
Ma reggel visszaesett a hőm:36,3-ra.
Viki
Vendég
 


Viki!Kép

Az jóóóóó!!!!!KépKép Remélem van-volt-lesz akció!Kép

Z.

Kép
Kép
zituska28
 
 


Sziasztok!

Zita, küldöm a hiányzó adatokat.
Mióta próbálkozunk: Hmmm... írjunk 2003. januárt. Ettől kezdve már tutira
Ciklus hossza: az utóbbi 3 24 napos. Előtte 28, még előtt rendszertelen, még előtte.... Kép
Closti: most nincs, eddig 1x1 2-6. nap
Gyerek: -

Zita, még nem mondtam. Sajnálom, hogy megjött. Én nagyon bíztam a sikeredben.

Terika, vigyázz jobban magadra. Igyál sokat, kamilla teát is, napi 1 litert + a többi ásványvíz. Felmehet az adag akár 4 literre is.

Viki, mindent bele! Kép

Terka, köszi a drukkolást.

Dodo, hogy érzed magad?

Móni, kitartás! Ne idegeskedj!

Böbe, veled mi a helyzet?

Ma vagyok a 31. napon. Elmúlt a barnázás. Kép Lehet, hogy csak a Duphaston tartja még a ciklusomat. Majd kiderül. Egy nagyon picit már elkezdtem reménykedni, bár még inkább arra készülök lelkileg, hogy meg fog jönni.
És mivel szó volt a vizsgáról, jelentem: sikerült. Diplomás emberke lettem Kép

Legyetek jók!

V.
vera77
 
 


Vera

gratula a diplomához! Kép
Te nem tesztelsz? Ha eddig viszonylag rövidek voltak a ciklusaid, akkor neked már gyanús ez a 31 nap!Nem?!? Kép

Én még csak holnap érem el a kritikus 32.napot, a hőm még mindig 37,0 volt (pedig az utóbbi időben 36,8-36,9 volt a max.), a cicim már nem igazán fájdogál, csak a cicibimbóm érzékeny egy kicsit. Ilyen még nem volt. Majd meglátjuk, ez mire elég!Kép
Ha a holnapi napot túlélem, erőteljesen nőnek az esélyeim, átkozott nálam ez a 32.nap, ha a holnaputánt is túlélem, az már túlszárnyal mindent, és ha megélem a a pénteket, akkor nem mondom mit csinálok, mert mindig akkorra jött meg, mikorra másnapra beterveztem ezt a dolgot. Kép

Már annyiszor kérdezni akartam, hogy nektek mit mondott a doki, hány hónapig lehet szedni a Clostyt? Nekem azt mondta 6 hónapig, utána (azaz szeptemberben) már javasolt lenne a petevetőátjárhatósági . És én úgy emlékszem, hogy a Szöszinek a másik topikból is az 5.Clostys hónapban jött össze a babó. Viszont a gyógyszerkönyv szerint 3 hónap szedés után, 3 hónap szünet és utána lehet még egy utolsó 3 hónapos kúra. Most akkor mi van? És ha mondjuk úgy hozzászokik a szervezetem fél év szedés után, hogy miután abbahagyom, magától már nem is érik tüszőm? Vagy ilyen nem lehet?

Húúú, már megint egy regényt írtam, bocsi!!!Kép

Móni
Monik
 


Zita!
Van volt és lesz is akció!Ma jelentkezett az alhasi görcs és a mellfájás.Szerintem ma repedt meg.

Móni!
én csak 2 hónapig szedtem egy hónap szünet és most megint felírta,és aug. végéig ha semmi akkor csinálja meg a petevezetőátjárhatóságit.Kicsi, azaz nagyon félek tőle,vagyis attól félek hogy kiderül majd valami rossz dolog, amit nagyon nem szeretnék.
Remélem neked nem véletlenül érzékenyek a cicbimbóid!Szorítok!

Vera!
Gratula a diplomához!Személyes tapasztalatból mondom nagyon nagy megkönnyebbülés.

Mindenkinek sok sikert!
Vendég
 


Móni, én úgy szedem a clostit, hogy egy ciklus szünet mindig van. Ehhez ragaszkodik a Dokim. Ő így gondolja. Talán neki van igaza. Így nem kell félni a túlstimulálódástól, cisztáktól. Nekem most lenne esedékes az átjárhatósági. A Dokim 2 sikertelen stimulált ciklus után szokta elvégezni. Azt nem tudom, hogy ilyen formában, meddig lehet szedni. Abban egyeztünk meg, hogy idén még így próbálkozunk. Tehát kb. fél év.
Ne hergeld magad! Ezen a pár napon már nem múlik semmi! Kép
Azért nem tesztelek még, mert szedek progipótlást (Duphsaton), és az kitolhatja baba nélkül is a ciklust. Inkább kímélem magam a negatív teszttől, a kiadásról már nem is beszélve, amit egy feleslegesen elvégzett teszt jelent. Na, jó! Ez vicc volt. Nehogy már azon az 500 Ft-on múljon. Egyébként ajánlom a MEDILAB tesztet. 500 Ft körül van az ára, a beágyazódástól számított 3. naptól már kimutatja a HCG jelenlétét. Korai tesztelőknek különösen ajánlott. Kép Egyszerű tesztcsík, amit a mintába kell mártani. Igaz, hogy nem olyan látványos, mint a vizeletsugarasak, de aki már sok negatív tesztet csinált, annak már ez nem számít. Legalábbis nekem már nem. Ilyesmit használnak a laborokban is.

Viki, köszönöm a gratulációt. Tényleg jó érzés, bár inkább majd később tudom átérezni igazán. Most csak nagyon fáradt vagyok. És ráérek ennyit írogatni. Kép
V.
vera77
 
 


Sziasztok!

Vera!
Gratula a diplomádhoz!KépKépKép
Köszi a jótanácsot.Kép

Megy a drukk mindenkiért.Kép

puszi: Terika
terika
 
 


Sziasztok!

Nem jött még meg! Kép

Terika, a napi 4 liter orvosi javaslat. A plusz kamilla teát én iktattam be, hiszen nagyon jó gyulladáscsökkentő, és a ciklus második felében is iható, ellentétben a cickafarkkal, ami ilyenkor a legjobb lenne. De Te azt már most ne igyál.

Legyetek jók!

V.
vera77
 
 


Sziasztok!!!

Nekem sem jött meg!Kép
Vera, szerintem menjünk együtt szülni! Benne vagy? Kép

A hőm tombol 37.0 fokon. Napok óta ennyi, pedig ennyi sose szokott lenni.Kép
De reggel beparáztam megint, én hülye, nem tanulva a múlt hónapból, mértem hajnalban is egy hőt, ami 36,7 volt, na kész, gondoltam, ma megjön, na nem mintha óriási hőmérsékletesés lett volna, pláne hogy kitárt erkélyajtónál aludtunk, én meg persze állandóan kitakarózok, és pont arra ébredtem fel, hogy megfagyok. Bezártam az erkélyajtót, visszaaludtam és 2 és fél óra múlva már lett is 37.0-em!Gondolom lehűltemKép De remélem ezzel már átvészelem a mai napot és akkor holnaptól rekordokat döntögetek.Kép
Olllllyyyan izgi!!!!!! Már aludni sem tudok, pedig még kellett volna, mert éjszakára megyek dolgozni, és így nem fogom bírni. De mindegy, kit érdekel most a munka!
Óriási drukkokat kérek lányok, nagyon szükségem lesz rá!!!!!!

Móni
Monik
 


Sziasztok!

Vera, Móni!
De izgi! Megy a drukk.Kép Meddig bírjátok teszt nélkül? Kép

Vera!
Ismét köszi a jótanácsért.KépNekem a 2 liter is nagyon nehezen jön össze Kép, de azért megpróbálok most többet inni.
( a cickafark teát nem bírom meginni egyébként sem, bármilyen áldásos lenne a hatása)

puszi: Terika
terika
 
 


Sziasztok Lányok,

köszönöm az érdeklődést, nincs semmi különös velem... a hétvégén volt a nagy, nagy akciósorozat Kép most pedig várjuk a 17-20 közötti időszakot, hogy milyen eredménnyel jártunk...

Vera, gratulálok, ez egy nagy történés az ember életében...

Viki, hajrá, akciót minden mennyiségben...

Zita, nagyon sajnálom... Nekem ebben a hónapban van olyan érzésem, mint neked: elkeztem szedni, de nem voltak vérmes reményeim.... Kép Most sincsenek, igyekszem minden erőmmel más dolgokkal foglalkozni, hogy ne csak ezen járjon az eszem... Csak az a baj, hogy az az érzésem, mindenki terhes, mindenhol kismamákat és babákat látok.... Kép

Puszi

Böbe
baba76
 
 


Terika

ha minden jól megy, péntek reggelig!

Móni
Monik
 


Sziasztok!

Vera!Kép
Gratulálok a diplomához!Kép
Nagyon, nagyon bízom abban, hogy hamarosan máshoz is lehet gratulálni! Kép

Móni!Kép
Bíztatóak a jelek és ha csak a drukkon múlik, akkor tuti a siker! Kép)

Böbe!
Hasonló érzéseim vannak mint Neked.Kép
Kitartás, nemsokára majd mi is babázunk! KépMint ahogy mindenki, aki ide írogat!Kép

Terka
terka
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a gratulát. Szép menet volt az biztos.

Móni, ok. mehetünk együtt szülni. Továbbra is azt mondom, ne parázz annyira! Maradjon tiszta a fejed, és aludj rendesen. Azon a pár napon már nem múlik semmi.

Terika, akkor legalább a 2 liter bemenjen. A felfázásra, hólyaghurutra az kell, hogy híguljon a vizelet, menjenek kifele a bacik. Semmi más nem használ. Na jó, az antibiotikum, de azt már csak nagy gyulladáskor szokták adni.

Böbe, ez a várakozás a legrosszabb. Kitartás!

Terka, neked is türelem, kitartás! Fog itt még mindenki babázni, igazad van. Csak türelemmel ki kell várni. És ez a legrosszabb.

V.
vera77
 
 


Sziasztok!Kép

Nem felejtettelek el benneteket, csak nem nagyon volt időm mostanság ide ülni!

Hűű, micsoda izgalmak vannak itt!Kép
VeraKép, MóniKép nagyon drukkolok!KépKép

Böbe!Kép
Pont ezek az érzések kavarognak bennem is!Kép
Rossz, hogy most nincs bennem az a várakozással teli izgalom... de talán jövőhéten az UH megváltoztatja ezt!Kép

Terika!Kép
Remélem jól vagy, rég beszéltünk! Érted is mostmár lehet izgulni!KépKép

És végül a táblázat:

Kép

Puszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Basszus!!!

Dodo, ne haragudj, tök hülye vagyok! Pedig annyit gondolok rád!KépKép

Kép

Pusz! Z.

Kép
Kép
zituska28
 
 


Sziasztok!

Nem jött még meg. Kép Most igazán nem tudom eldönteni, hogy a Duphastonra fogjam, vagy esetleg már a babára is gondoljak. Egyelőre várunk.

Zita, ne légy elkeseredve! Ez nem jellemző rád! Fel a fejjel. Túl fogsz jutni ezen is. Ilyenkor gondolj arra - ne utálj meg, de nálam bevált - , hogy lehet még ennél sokkal rosszabb is. Azt hogy viselnéd? A holtpontról ez általában kilendített.

Jók legyetek! Kép

V.
vera77
 
 


Sziasztok!

Még mindig semmi! Túljutottam a kritikus 32.napon is! Ez hihetetlen! Kép
Vera, holnap egy teszt?Kép

Móni
Monik
 


Móni!Vera!
Nagggggggyon izgulok!!! Kép

Zitus és többiek! Nagyon sajnálom, hogy most én vagyok a negatív pólus a topicon, de valahogy sajnos most ide jutottam... Szegény párom sem érti, hogy mi miatt, mert eddig minden hónapban pattogtam össze-vissza, hogy mi minden tünetet érzek, most pedig csendes beletörődéssel nem foglalkozom a témával...

Az az igazság, hogy az UH egy kicsit feldobott a múlt héten, de az sem tartott sokáig Kép

Egyébként nagyon tetszik a táblázat, már csak azt az utolsó oszlopot kellene feltölteni...

Puszi
Böbe
baba76
 
 


Zitus!

Koszi!

Vera!

Nekem sajnos nagyon sokszor sokat kesett a duphastontol meg az utrotol. Nem akarom elvenni a kedved, de en legalabb 2-3-szor ebbe eltem bele magam, es csak a gyogyitol kesett.
Persze azert nagyon drukkolok, mert masok mondtak, hogy nekik nem kesett a gyogyitol.

Moni!

Hajra! Neked is megy a drukk, hogy most aztan tenyleg amiatt kessen!!!!

Bobe!

Jo az a beletorodes, en is abban vagyok!!!!! Jobb nem foglalkozni vele, nem lehet akkorat koppanni!!!!!

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Sziasztok!

Móni, még meggondolom a holnapi tesztet.

Böbe, köszi a drukkot!

Dodo, nem élem bele magam, ne aggódj. Tisztában vagyok az esélyeimmel. Azért is várok még mindig, hátha megjön. Fölöslegesen nem stresszelem magam. Inkább a bizonytalanságot utálom. A Férjem már nagyon türelmetlen. Szeretne túlesni a tesztelésen. MEgértem.

V.
vera77
 
 


Sziasztok!

Zita,
ne légy ilyen pesszimista, ez nem a te formád! Én mindig úgy becsültem a lekesedésed és a kitartásod!!! Kép

Én már nem várok tovább, holnap lesz a nagy nap. Kép
Holnap már a 34.nap, Clostyval ez már egy kicsit sok, a hőm ma 37,1, de már vagy 5 napja 37 feletti, pedig ilyen még sohasem volt. Cicibimbóm fáj, már vagy 4-5 napja a gyomrom is pocsék, naponta 10-szer kuporgok be a WC-re, hátha lesz valami. Ennyi mindössze, de nekem ez mind gyanús. Óriási drukkokat kérek holnap reggel!!!(na meg addig is, nehogy addig megjöjjön)

Móni
Monik
 


Sziasztok csajok!

Ma voltam UH-on és egy nagy semmi.Volt tüszőrepedés,de a méhnyálkahártya nem elég vastag,így semmi.Most újra szednem kell a clostilt és még valami mást is a 14-28 napon valami u-betűs gyogyesz.Ebben a hónapban nem lesz UH most a természetre bízzuk,és ha nem akkor belémnéznek.Holnap 21.napos vérvétel.
Különben nem vagyok elkeseredve mert számítottam rá.

Mindenkinek minden jót!

Móni!
sok sikert a holnapi teszthez remélem valaki bújkál benned és Őnagysága okozza a tüneteidet!

Puszi
Vendég
 


Sziasztok!!!

A világ legboldogabb embere vagyok!!!!!!!!!!!!!! Megvan a két csík!!!!!!!KépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Kép

Egyet kérek, ne gratuláljatok még, csak drukkoljatok nagyon!!!!!!!!!

Móni
Monik
 


Képtelen vagyok aludni a boldogságtól.Kép Hajnali fél 5 óta fent vagyok, pedig aludnom kellene, mert ma is éjszakás leszek, és így kicsit hosszú lesz. Meghát kell az én icipici kisbabámnak a pihenés!Kép

Kispapi pedig pont ma ment volna az andrológiára, teljesen kikészült tőle, erre hajnalban bőgve ébresztettem, hogy apuci, kisbabánk lesz éshogy nem kell mennie a dokihoz, mert én tudom, hogy minden oké a kisfickóival!Kép

Hihetetlen, hiába, hogy már hónapok óta próbálkozunk, végül is ez volt a 2. olyan hónap amikor volt peteérésem és máris sikerült!!! Ez egész gyors volt! Pedig se UH, se vérvétel, teljesen letettem még a hónap elején a dologról. Majd a nyaralás alatt, gondoltam én. Erre tessék! Felfoghatatlan! Holnap már az 5.hetet töltöm és vasárnap a 6.-ba lépek!!!Kép
De vasárnap még tesztelek egyet és hétfőn megyek a dokihoz!!!
Már beszéltem is hozzá, hogy nagyon szeretjük, és kapaszkodjon anyuba nagyon erősen!!!Kép
Ja, és az én számításom szerint február 16.-án fog születni, ami pont a másfél éves házassági évfordulónk napja!!!Kép

Fúúúúúúú, de boldog vagyok!!!!

MóniKép
Monik
 


Én nagyon nagyon drukkolok nektek!Biztos minden oké lesz!Szuper!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pusz:Viki
Vendég
 


Móni!Kép

Nagyon szorítok és drukkolok meg minden!Csodálatos a két csíkod!KépKép

Vera!Kép
Veled mi újság?

Terka
terka
 
 


Viki!Kép
Ne légy egy kicsit sem elkeseredve,látod Moninak is akkor jött össze amikor se Uh nem volt se semmi!Kép
Nemsokára majd Te is ilyen jó hírekkel jössz, ne aggódj!

Terka
terka
 
 


Sziasztok!

Móni!Kép
Annyira örülök. Továbbra is megy a drukk, hogy szépen teljen az a 9 hónap!Kép

puszi: Terika
terika
 
 


Szia Móni!

Nem gratulálok, hiszen ezt kérted, de nagyon drukkolok NEKTEK Kép

Vera, mi van veled?

Viki, ne törj le, vannak ilyen hónapok... Fel a fejjel, szerintem már az is jó hír, hogy volt tüszőrepedés... Kép Tudod, nem üres félig a pohár, hanem félig tele van, próbáld így nézni a dolgokat... Kép

Böbe
baba76
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?