Új privát üzeneted érkezett!

@aimi:


Jaaa, hát akkor neked teljesen más :) 
Én sajna beleszaladtam abba, hogy ráérek még.... aztán tegnap számolgattam, hogy basszus menni kell mer kifutok az időből, meg hát az a fránya tűfóbia.... nem volt egyszerű hirtelen beszaladni a laborba :D
Meg azis, hogy vásárhelyen tudtam meg szakrendelésen hogy baba van s jó helyen szívhang stb... de mást semmit... múlt héten hétfőre kaptam félegyházán magán orvosnál időpontot, akkor tudtam meg hogy miket vizsgált rajtam a doki... rákszűrés eredményem se küldik el vásárhelyről... oda-vissza majd autózhatok majdnem 150km-t, mert ma közölték velem telefonba, hogy valószínűleg meg van az eredmény... vicc az egész... 5 helyre mennek már papírjaim.... hepatitis eredményt a beutaló orvos kapja, igen ám, de ő még csak vizsgálni se vizsgált meg csak beutalóért mentem hozzá... háziorvos is kap a vérképről....szentesen a kórházba is lesz papírom a genetikai miatt... úgyhogy néha azt se tudom hol áll már a fejem :D
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


@mexinda:
Az nem egyszeru akkor :shock:
Nekem is 3szor kellett elolvasnom, amit irtal a sok-sok hely meg beutalo miatt :-D
En sem vagyok joban a tuvel, mindig nezek mindenfele, ne is lassam... :lol:
Jo volt olvasni, hogy neked is elmultak a tunetek a 7. heten, nekem csak cickofajas volt, de amikor megszunt rohantam a dokihoz, hogy nem erzek semmit, baj van :shock: :lol:
aimi
 
 


@aimi:


Én nem rohantam ez miatt dokihoz mert asszem akkor most is rohannék :) Nem a legjobb érzés, de olyan mintha izomláz lenne a hasfalamba lent a méhemnél, de tudom, érzem hogy nincs baj, csak ahogy nyúlnak a szalagok azt érzem :) Én dokihoz 7. hétnél hamarabb nem is voltam hajlandó elmenni, aztán 10. héten voltam, itt már hason keresztül szépen látszódott picur és esküszöm láttam, hogy kapálózik a kis kezével-lábával :) 
kíváncsi vagyok hétfőn mekkora lesz :) 10-én volt 35 milis :)



Ő lenne az én kis úgy érzem hercegem :) valamiért fiúnak érzem, de ahogy megláttam monitoron, mondtam magamba... tuti kislány :D
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 

 
 

@mexinda:
35mm? <3 :-)
En penteken megyek majd dokihoz, utana dobok fel kepet, remelem sokat nott :-)
En nem erzem, hogy fiu vagy lany, ennyit az anyai megerzeseimrol.. :lol:
A ferjem allitja, hogy kislany es mindenki elhitte neki, kiveve az anyukamat, szte kukis :-D Meglatjuk kinek lesz igaza :-D
aimi
 
 


@aimi:


Mi fiút szeretnénk legjobban, de már úgy beszélünk néha, hogy kislány lakik a pocakomba, hogy észre se vesszük magunkat :D De igazándiból annyira mindegy, csak egészséges legyen :)
Drukkolok, hogy jó legyen minden :) De tuti hogy jó lesz :)
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


Hát lányok ellőttem egy tesztet kora reggel, de semmi.....
eszter1893
 
 


@eszter1893:
Amig nem jon meg, van remeny :-)
Remelem nem vagy elkenodve!?
aimi
 
 


@aimi:
Hát egy kicsit el vagyok mert az éjjel egyfolytában pozitív tesztekkel álmodtam :/ olyan valóságos volt.....
eszter1893
 
 


@eszter1893:
Adjal meg egy eselyt ennek a honapnak. Neked mindig pontosan szokott megjonni? Es amugy szoktad erezni, mert tegnap irtad, hogy most semmi jele?
aimi
 
 


@aimi:
Persze persze még nem mondtam le róla teljesen mert nem jött még meg. Igen általában mindig pontos max egy napot késett nagyon nagyon ritkán. És igen előtte mindig olyan "megfogjönni" érzésem szokott lenni de most semmi.
eszter1893
 
 


@eszter1893:
Akkor meg bizakodjunk :-)
Probald lefoglalni magad, hogy ne ezen kattogjal. Tudom, nehez :roll: :-)
aimi
 
 


@aimi:
Teljesen meglepődök magamon egyébként most :) múlt hónapban könnyebben ment lefoglani magam :)
eszter1893
 
 


Sziasztok.

Eladó bontatlanul 2doboz Gonal-F injectio 450 NE/0.75ml (végig hűtőben tároltam!) 30000Ft
És eladó 3doboz bontatlan Cetrotide inj. 0.25mg por és oldószer 28000Ft.
Akit érdekel írjon privátban!

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
kicsititi
 
 


@eszter1893:


Ne bánkódj :) Meg lesz az a pozitív teszt :) Tudod, az álmok valóra válnak :)
mexinda
Hódmezővásárhely
 
 


@mexinda:
Igyekszem köszii :) egyenlőre még nem jött meg úgyhogy várjuk még a második csíkot :)meglátjuk holnap reggel is hátha előjön egy halványka :)
eszter1893
 
 


@eszter1893:
Drukkolok!
mutymurutty
 
 


@mutymurutty:
Kösziii.. Egyenlőre még mindig semmi és nem is jött meg. De a teszt még mindig nem mutat semmit..
eszter1893
 
 


Hát lányok nem bírtam és csináltam egy tesztet most este is és nem akarom még elkiabálni de van ott egy nagyon nagyon nagyon halvány második csík :) :) :) :) majd kiugrok a bőrömből, de félek is egyben nagyon nehogy megismétlődjön a múltkori...
Sajnos nem tudok képet csinálni mert nem latszik bárhogy fotózom, alig észrevehető :)
eszter1893
 
 


@eszter1893:
Na....
Most este? :) És időn belül?
Gondolom akkor reggel ismét tesztelsz?
mutymurutty
 
 


@mutymurutty:
Igen igen :) ott hagytam kerültem fordultam újra megnéztem és ott volt :) van :) hívtam rögtön a páromat ugye ő is latjaaaaa :) és látta :)
Hát igen reggel ujra fogok alig várom :) éppen holnap lesz az évfordulónk :)
eszter1893
 
 


@eszter1893:


Nagyon drukkolok remélem erősödni fog!


markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


@mutymurutty:


Hogy vagy? Mi a helyzet veled?
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


Velem az a helyzet, hogy mivel utazgatunk baráti társasággal esélytelen tesztelnem.  28-ára nem várom. Hát izgalmas lesz, ez az első ilyen hónap, hogy nincs lehetőség a tesztelésre. Még korai lenne bármit tünetnek vélnem, mindössze annyi eddig, hogy a mellem talán jobban feszül mint múlt hónapban. Ennyi... várom, hogy ne jöjjön meg.
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


@markomari:
Köszi az érdeklődést. Nálam nincs semmi. Várom, hogy megjöjjön, hogy végre újra próbálkozhassunk. Elvileg a napokban kellene jönnie.

Remélem összejött nektek. Már nem olyan sokat kell várni és kiderülhet. Meddig vagytok oda?
mutymurutty
 
 


@mutymurutty:


30-án vasárnap jövünk vissza, amikor nem lesz nyitva már semmi és nincs itthon tesztem. De addigra már lehet, hogy meg  fog jönni. Ha mégsem akkor legalább már mutatnia kéne valamit.

Azért tesztelgetsz vagy nem? Csak várod, hogy megjöjjön? Biztos vagy benne, hogy ez a hónap nem sikerült?
markomari
Budapest XIII. kerület
 
 


@markomari:
Köszii :) nagyon várom a reggelt :) remélem erősödik :)
eszter1893
 
 


@eszter1893:
Eszteeeeeeer, jajj de izgalmas, gondolom alig varod a reggelt :-) Drukkolok nagyon :-)
Remelem babaeso lesz itt nalunk :-)

Markomari, sztem szuper, hogy tarsasaggal vagy, legalabb lefoglalnak es nem a baba tema korul forog minden gondolatod most.

Pszr, hamarosan hetfo es lathatod a kis pottyodet :-) Izgulsz?
aimi
 
 


En voltam ma dokinal, minden tokeletes, van egy 2,27 cmes tancolo, integeto babacskank <3
A kep sz@r, nem tudom, hogy kiveheto-e vagy csak en latom, de mar rendes baba formaja van, fejjel lefele fekszik, kis denever :-)
Nagyon csodalatos volt latni, ahogy mocorgott. Azt kivanom, hogy itt mindenki minel hamarabb megtapasztalja ugyanezt.

aimi
 
 


@markomari:


Akkor még jó ideig oda lesztek. Tök jó. :) Tényleg, kicsit eltereli a gondolataid.

Azóta egy tesztet csináltam, csütörtökön reggel one step-et a netről, nagyon negatív lett. Aznap vettem be az utolsó duphastont. Már csak a mensit vártam. És úgy néz ki, ma meg is jött. :) Nem hittem volna, hogy ennek így fogok örülni. :D De tuti megjött, mert fáj a derekam is. Annyi a jó még benne, hogy akkor augusztusban még pont itthon lesz a férjem peteéréskor, és ha akkor nem sikerülne, akkor szeptemberben pont peteéréskor fogunk elutazni. :) Szóval most örülök és pozitív vagyok, és remélem nagyon, hogy a következő két hónap valamelyikében sikerül. :)


@eszter1893:


Nagyon várom, hogy írj! Remélem, ma reggel látsz egy másik csíkot is a teszten!!!! Szorítok!!! :)


@aimi:


Jaj, de kis cuki. :) Örülök, hogy minden rendben! Köszönjük a jókívánságot, reméljük, tényleg hamarosan mi is átélhetjük.


mutymurutty
 
 


@aimi:

@mutymurutty:

Végre eljött a reggel lányok :) alig bírtam aludni :) de megcsináltam és még mindig ott van :) képet még mindig nem tudok mert nem olyan erős :/ muttattam a páromnak, nem kellett mutatni neki hop nézze :) úgy izgulok :)
eszter1893
 
 


@aimi:
Annyira édes :) teljesen jól kivehető kisbaba forma :) hányadik hétben is vagy?
Tündéri :)
eszter1893
 
 


Mutymurutty, Eszter, koszonom szepen :-) 9 hetes :-)

Eszter, istenem, de orulok, meglatod majd erosodik szepen naprol napra, lehet mar holnap lathato lesz annyira, hogy nekunk is meg tudod mutatni :-) Hogy erzed magad? Olyan hihetetlen, nem? Es fogadjunk, hogy folyamatosan nezegeted a tesztet :-)
aimi
 
 


@aimi:
Ahogy mondod folyamatosan :) és igen hihetetlen nagyon :)
Jól érzem magam egyébként gyanitottam hogy valami lesz mert tegnap reggel olyan hányinger tört rám, meg extra fáradt voltam, de a teszt ugye reggel nem mutatott semmit.
eszter1893
 
 


@eszter1893:
Remeljuk ennyiben ki is merulnek majd a tuneteid :-)
Parod mit szolt? Magan kivul van az oromtol gondolom :-)
En meg mindig megnezegetem neha a tesztjeimet :oops: :lol:
aimi
 
 


@aimi:
Örül ő is nagyon :) csak mondja hogy ne éljük bele magunkat annyira mint a mult hónapban. Mert rögtön elujsagoltam mindenkinek a családban és tessék, megtörtént aminek nem kellett volna. Egyenlőre csak ketten tudunk róla :) most éppen a balcsira tartunk anyáékhoz
eszter1893
 
 


@aimi:
Aaaaaa véletlenül ráment a küldésre :)

Szóval ott azért anyának és rögtön elmondom :)
eszter1893
 
 


@eszter1893:
Jaaajj, az a legnehezebb, hogy ne ujsagold el mindenkinek egybol :/
Erezzetek jol magatokat :-)
aimi
 
 


@aimi:
Hát igen szétkürtölném legszívesebben :)
Köszii :)
eszter1893
 
 


Még egy esti tesztelés :) ami sokkal erősebb :) jóval mint a reggeli :) nem bírtam ki :) és ez már a fotón is látszik :)
eszter1893
 
 


eszter1893
 
 


@eszter1893:
Jaj, de jó. Tényleg ott van.
Akkor holnap reggel már jó erős lesz.
mutymurutty
 
 


Ez egy picit jobb kép :)

eszter1893
 
 


@mutymurutty:
Kiugrok a bőrömből :)
eszter1893
 
 


@eszter1893:
Vao uristen nagyon gratulalok de kiraly
pszr
 
 


@eszter1893:
Ott van, ott van :-) :-) :-)
Es esti pisibol :-)
aimi
 
 


@aimi neked is gratula a kicsihez
pszr
 
 


@pszr:
Kosziiiii :-)
2 nap es te is latod a tied :-)
Izgulsz? Hogy erzed magad? Tunetek?
aimi
 
 


@pszr:
@aimi:
Köszii :) igen igen ott van :) és alig várom a reggelt, hogy erősebb legyen :)
eszter1893
 
 


@aimi:
Jaj eszmeletlenul varom a hetfot mar tukon ulok, minden reggel azzal keltem a heten hogy mar csak ennyi es ennyi nap Jol vagyok amugy, emelygek valtozatanul, a hasam csak ritkan es roviden gorcsolget, ujdonsag h nagyon fajnak a cickoim es nagyon feszesek Nem is igazan tudok rajuk fekudni.

@eszter1893 majd szamolj be a reggelirol is az mar biztosan erosebb lesz
pszr
 
 


@pszr:
Jelentkeztem kora reggel :)
eszter1893
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: