Új privát üzeneted érkezett!

@szisza87:


Jaja,sajnos védekezni kell!
Akkor nagyon rendszertelen a ciklusod sajnos!!!
Én is remélem hogy majd repül az idő!!


Reginand!!

Én is megszoktam érezni a hideg frontot de mort nincs bajom hálaistennek!!!
Pihizzél egy jó nagyot,és holnapra jobb lesz tuti!
Puszi.Csók
gabci75
Érd
 
 


ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!

LAPTETŐŐŐ!!!!!!!!!!!!!!!!

De sajna most nekem nem hoz szercsit,de átadom nektek!!!!
gabci75
Érd
 
 


Szijjasztok!

Hát igen,sajnos ennyire rendszertelen  Azért is ez az 5 év,mert miután abba hagytam a fogigátlót utána nem jött meg.Akkor volt ez a 72 nap...akkor nagyon sokat járkáltam nődokihoz,sok-sok pénzt ott hagytam és nem foglalkoztak velem,mondván majd beáll,meg még fiatal vagyok stb...de hát nem nagyon akar rendeződni.3-4 hónapig megjön ugyan abban az időben aztán vált
Reggel lehet tesztelek egyet,mert van itthon tesztem,de nem fűzök hozzá nagy reményeket.
Igazából ez nem igaz,mert nagyon szeretném,ha pozitív lenne,de már nem merek benne hinni...Sok év,sok-sok kudarc...
Már elfogadtam,hogy nekünk is ez a sorsunk,hogy egy asztalon fogan meg a kis babánk,erre ezt teszi a szervezetem.Ha már végre túl lehetnék az átjárhatóságin 
Na mindegy,majd holnap meglátjuk hogy mi lesz!

szisza87
 
 

 
 

Szisza, nyugi, tulleszel azon is, es nem faj, ne izgulj. vagy inkabb az eredmeny miatt izgulsz? amiatt en is izgultam:S nah, ettem es jobb lett ez a hanyinger-fejfajas dolog. Ja, es ma akartam tornazni menni hosszu ido ota.. most mar jol vagyok, de lekestem :S
szeretitek a "milyenerdekesisazelet" torteneseket? elmeselek egyet, epp ma jutott tudomasomra. Unokatesom a 2. gyereket veteti el az elmult 1 evben.. hozzateszem mar van neki 2. a ferje iszik dohanyzik, o is dohanyzik..  milyen erdekes az elet, nem? viszont van tokjo hirem is :) anyukam volt dokinal ma, es azt mondtak neki h. nagyon jol reagalt a sugarra, annyira osszement ez a csunyasag h. epp egy fel koromnyi nagysagu :) sem ct sem Mr nem mutatna ki :) 28 an mutet, utana 4 nap korhaz, 10 nap otthon, es minden a regi lesz :) hat ez sokkal tobbet jelent most mint egy 2 csikos teszt... nem mintha annak nem orulnek :) igazan majd a mutet utan tudnek jobban megnyugodni ma este lesz mentalista, nem nezitek? :)
20140211131327
 
 


Szia!!
De jó hír!Gratula anyudak a kitartáshoz!Nagyon örülök neki!
Hát a történet,igen,sajnos ez van.Aki nem akar gyereket többnyire annak jön össze!Nekem is van egy olyan ismerősöm aki dohányzik (3 hét múlva szül) 2 hetente hajat festet,kórházban volt 10 napig mert valami fertőzést össze szedett a kutyáitól...ja és azt se tudja kitől terhes.Na az ilyennek kell gyerek!És hozzáteszem,hogy amióta kijött a körházból ugyan úgy a kutyáival eszik egy tányérból meg velük alszik.Szóval semmi nem változott...
De nem baj!nekünk is lesz gyerekünk és sokkal különböl fogjuk felnevelni őket,ugye?
Mentalist  jó kis film 

Pusza csajok
szisza87
 
 


Szisza, igen, nekunk is lesz, es remelem h. kuloonbul fogom nevelni :)

20140211131327
 
 


Jaj, a masik nagyon jo sztori: parom baratjanak masfel eves kisgyermeke van, anyuka vagy 27-28, nem a munka hose, ertsd: meg fozni sem foz otthon. Nos, hetvegen volt egy kis fesztval a kozelben , ok is mi is elmentunk. anyuka otthagyja apaekat, mondvan ffiak, beszelgessenek, en is elmentem a tobbiekhez. Erre anyuka telefonal fel ora mulva apanak h. menjen a gyerkocert x helyre, o elmenne egy barinovel koccintani. Mire apa odaert, anya sehol..
20140211131327
 
 


Sziasztok csajok!

Reggel meg csináltam a teszte és negatív lett.Megint nagyon rágörcsöltem szerintem a baba témára.Így most úgy döntöttem,hogy kell egy kis pihi.Nem leszek mostanában minden nap,de azért majd közben bejelentkezek,hogy hol tartunk!

Mindenkinek nagyon szurkolok!!!

Puszi
szisza87
 
 


Szisza sajnalom :( ne torj le, lesz ez jobb is.
elhiszem h. besokkaltal, lehet en is kovetlek ;)
20140211131327
 
 


Sziasztok!

Bocsi, de tegnapelőtt szarakodott a net, tegnap meg tök szarul voltam. Délben elkezdett fájni a hasam meg tök megduzzadt, hazajöttem munka után és nem csináltam semmit, megittam 2 X 3dl meleg mézes tejet, meg begubóztam. Reggelre elmúlott. Voltam nődokimnál. Azt mondta nem lát petezsákot a méhemben. A hasfájás és a hasduzzanat természetes, meg látta, hogy a petefészkeim meg vannak duzzadva, kérdezte stimuláltak-e. Adott egy terhességi tesztet. Mondom minek???? Azt mondja, előfordulhat, hogy beágyazódás után ELHAL a gyerek, és akkor leáll a hcg termelés. Azonnal megcsináltam,mikor hazaértünk ( + lett ). Meg azt mondta, hogy ha erősen görcsölni kezdek, azonnal orvos, mert akkor lehet méhen kívüli.
Gyerekek, EZ VAN AMIKOR A VÁRVA VÁRT POZÍTIV CSÍK MEGJELENIK? PARÁZÁS MINDEN NAP???? MERT NEM LÁTNAK SEMMIT????
Pénteken menetrend szerinti Tapolca, kontroll.

Gabci, szerintem is használd ki ezt a pár hónapot - lehiggadsz gyerekcsinálás ügyben, fogyózol, tornázol, mozizol, shoppingolsz, barátnőzöl, kikapcsolódsz ebből az egészből. Tök jó lesz !!!!! Új lendületet vehetsz!

Szisza, ne menj el olyan messzire, Reginand te se !
Szerintem olyan jól összejöttünk ! Nekem TI vagytok a lelkitámaszaim és én meg a tietek !
pannuska12
 
 


De pont azért dumálunk meg mindent, hogy NE sokaljunk be, nem? Meg tudjuk valakivel beszélni, hogy
mennyire jó vagy rossz épp a helyzet, nem?
Engem nem érdekel: NEM MENTEK SEHOVA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pannuska12
 
 


@reginand:


Örülök, hogy anyukád jobban van, ezt már kisujjból megcsinálja !!!! Remélem mielőbb kimásztok ebből. Ilyenkor látjuk csak igazán, hogy az egészség mennyit is ér. Nekem tavaly volt apukám nagyon rosszul és nagyon imádkoztam Istenhez, és azt kértem tőle, hogy gyógyuljon meg és én akkor lemondok a gyerekről. Mást nem tudtam felajánlani, mivel erre vágytam a leginkább. Nagy nehezen kimászott a fél tüdőnyi tüdőgyulladásból ( júliusban!). Persze utána ismét előjött belőlem a gyerek iránti vágy.

Próbálom mindig végig gondolni, mi történt az életemben olyan, ami hozzásegített ehhez a kétcsíkos teszteredményhez. És arra jutottam, hogy kevesebbet dolgoztam, nem izgultam, hogy rogyásig van meló, nem végzek határidőre. De most is van stressz, csak sokkal kisebb. Értitek? Egy kicsit nyugodtabb élet kellett csak? Ezt kipróbálhattam volna előbb is. Többet lazítottam - beszélgetés Veletek és párszor Rézangyal bodza barátunkkal. Amúgy semmi más.
Remélem ez a recept nektek is bejön ( főleg, ha nekem is bejön ).
pannuska12
 
 


Pannus, en nem merek annyit inni.. neha persze en is, de csak hazit :)
mar a kedvenc vorosboraimat sem iszom annyit mint regen ( este 1 dl) szoval nem olyan nagy mennyiseg..
Nyugi, szttem meg nem lathatnak semmit, biztos jo helyen van! Bizz benne, es ne hallgass a kisordogre a valladon!

nekem elegge betesz azert ez a melohelyesdi is, szadiznak, hol jobb hol nem..
azt szamoltam h. ha a kov. utani ciklusban sikerulne akkor aug 4 re lennek kiirva :D
ja, igen, enilyeneket megnezek am :D

Orlok hogy anyukad jol van mar.. Tenyleg az egeszseg a legnagyobb kincs.

amugy az utobbi par napban eleg szarul vagyok, marmint magamhoz kepest :) meghat erzekenyebb is vagyok minden rezdulesemre. Relative sokat szedulok, a multkor neztek a vernyomast 110/60 volt.

Valahol olvasstam h. ez az egesz gyerektema egy nagy ideg: amig probalkozol ideges vagy h. megjon, aztan amikor nem jon meg akkor azert h. jo helyen van, ha ott van, akkor azert h. egeszseges legyen, amikor minden okes, akkor azert h. "normalisan" szulessen meg, aztan ha megszuletett, akkor azert h. minden rendben legyen es igy tovabb :D
de en mar szeretnek azert izgulni h. van e tejem :)

20140211131327
 
 


@pannuska12:


Hahó lányok!!!

Ittvagyok csak most a párommal foglalkozok,meg főzök neki ma este megy megint ki Türkibe!!!
Azt fogom tenni amit leírtál pannus,és januárban belevetem magam a lombikba.
Ne menjetek sehováááá lányok!!!
Hiányozni fogtok!!!
Reginand örülök hogy anyukád jobban van!!!!

pannuska nyugi ott van a lurkó tutira!!!!

Jaaaaa,tök jó volt a szulejmáááán!!
Puszi.

gabci75
Érd
 
 


Gabci, koszi :) remelem minden rendben is lesz tovabbra is :)

en meg itt vagyok, igazabol beszelhetunk masrol is mint a babarol :)
bar a szulejmanrol nem tudok mit :)
mi jot foztel? hetvegen jonnek vendegek hozzank, lesz nagy fozes, meg lehet most nekilatok csinalok egy kis sutiket :D
20140211131327
 
 


Sziasztok Csajszikák!!!

Szulejmán Gabci megint turbékol ! Ne is zavarkolodjunk...
Ez a távkapcsolat előnye. Tök jó neki, a párom szerint én meg vagyok kettyenve. Pedig sokkal nyugodtabbnak érzem magam. Cigis téma miatt még ingerlékeny vagyok. Ma először nem fáj a hasam, csak nagy.
Regi tök igazad van, az egész para. Holnap megyünk Tapolcára. Együtt megyünk az ismerősömmel aki túl van a 3. inszemen és tesztje lesz. Mondta hőemelkedése volt, mondtam minél szarabbul vagy,annál jobb! Remélem neki is összejön.
Kíváncsi vagyok, mit lát bennem a doki, szerintem megint semmit. 26. napon vagyunk. Már igazán eldőlhetne dolog. A legjobban az zavar, ha mégsem minden oké, akkor egy csomó időt vesztek, már egy hónapnál járunk. Aztán csak a nagy semmi van. Bizakodok persze hogy egyszercsak meglátják amit várunk, de addig ki kell bírni.
Regi, én se vedelek. De néha - 2 hetente becsúszott pár dl pálinka, legalább akkor nem gondolkoztam, vagy ha igen, jól kibőgtem magam. Mindennapos italom nincs, tudom, hogy egészséges a 1-2 dl vörösbor naponta, én azt a mennyiséget egyszerre iszom meg! Most is tök innék egy kortyot. Meg cigiznék is. Ma sokat bűnöztem, de holnap nem fogok. Párom mellett öcsém.....
Megyek csajszikáim, ezer pusszantás !
pannuska12
 
 


@reginand:


Elment a szerelmem!!!!
Majd kedden jön haza,de én most megyek péntek-szombat,aztán vasárnap itthon leszek,utánna hétfő-kedd dolgozok és így hamar elmennek a napok és már jön is haza!!!!!
Hogy mit főztem?  Borsófőzeléket zúzapörivel,pulyka felsőcomb filé sülve petrezselymes burgonyával,meg rántotthusit. 

Puszi.
gabci75
Érd
 
 


@pannuska12:




Ha- ha- ha,itt vagyok csak elindítottam a párocskámat,de péntek-szombat csak este leszek mert melózok!!!!
Vasárnap itthon leszek majd akkor többet tudok írni. Írjál majd hogy mit mondtak holnap,de biztos minden rendben lesz!!!
ÓÓÓÓÓ,mikor lesz már január!!!
Puszi.
gabci75
Érd
 
 


gabci, nemsokara januar lesz :)

sztetek ha ma volt vmi, es hetfon kell mintat adni az gaz??

en sutottem sutit ma, linzert :)
holnap meg almas pitet :D
20140211131327
 
 


Az elobb olvastam a bmc forumban h, a csajnak osszejott, pedgi mar volt idopontjuk, azt hittem en leszek az, hat nem :(
holnap megyunk , remelem jo eredmenyeink lesznek..
20140211131327
 
 


Na csajok, ennyit a terhességemről ....

Pénteken ismét azt mondták, hogy nem látják, tuti méhen kívüli. Hazajöttünk és meg is műtöttek azonnal. Ruhát is úgy hoztak utánam. Délre már készen is voltam. Szétbőgtem az agyam. Tegnap délután engedtek ki. Kedden megyek varrat szedésre. Jobb oldalon volt, ott ahol 6 évvel ezelőtt is . Kivették a petevezetőmet. Már csak egy maradt. Tapolcai doki azt mondta, hogy semmi gond egy is oké. Itthon a dokim meg azt mondta, nem kéne már kísérletezgetni, mert ez már a 2. méhen kívülim volt és mi lesz, ha a következő is az lesz és eltávolítják a bal oldali petevezetőmet is. Úgy magyarázta, hogy a petevezetőm nem olyan mint egy autópálya, hanem mint egy szerpentin és elakad benne.
Alig pihentem valamit a műtét után, elaltattak közben, de nem aludtam ki magam. Állandóan mászkálnak ott, dumálnak na meg a babasírás éjjel-nappal. Még jobban fájt a szívem ( 2 baba nyomta felváltva az éjjelt, bárcsak az egyik az enyém lett volna ...). Kb 2 órát aludtam az éjjel, szombat délelőtt meg rámszóltak, miután kivették belőlem azt a vezetéket (amin keresztül tisztul a trutyi belőlem ) miért nem vagyok fennt és mozgok. Oh, de k..va jó! Egyedül még wc-re se tudtam kimenni, mert irgalmatlan fájdalmas volt azzal a vezetékkel meg a végén lógó zacskóval menni, meg még rohadt hányingerem volt az altató miatt. Na de mikor kivették azt a szart, megkönnyebültem. Párom délre jött értem, egy órával előbb, mint kellett volna. Ha megjön a menzeszem, ismét mehetek Tapolcára. Akkor majd megkérdezzük mi legyen. Nekem most ez is trauma, 1. vége a terhességnek, 2. nincs jobb oldali petevezetőm. Mennyire kockázatos egy újabb inszem? Én bele se akarok gondolni.... imádkozzak hogy az inszem ne sikerüljön? Természetes uton úgy már sose lehet gyerekem, ha kiveszik a baloldalit, nem?
pannuska12
 
 


@reginand:


 Drága Reginand !!!
5 nap megtartóztatás kell előtte !!!!!! Nem bírtatok magatokkal ???
Remélem jó eredmények születnek holnap.
pannuska12
 
 


sziasztok!! 
 
szeretnék egy kis segítséget kérni. 
augusztus 13-án volt meg a mensim, azóta még nem jött meg, a párommal ezidő alatt már néhányszor együtt voltunk, csináltam is már 2 tetsztet de mind2 negatív lett. szerintetek mit csináljak??
beuuska
 
 


@beuuska:


Szia!!!

Szerintem menj el nődokihoz és majd ő megmondja,nekem még ilyen nem volt.
Szia.
gabci75
Érd
 
 


@pannuska12:


Szia Pannuska!!!!

Nagyon sajnálom hogy így jártál,akkor ezért nem jöttél pedig vártalak már!!
Miért velünk történik ez az egész gyerek téma???? Miért nem akar jönni magától úgy mint másnak????
Nincs igazság,pedig itt mindannyian úgy szeretnénk.
De nehogy feladd,lesz baba hidd el!!!!
Nyugodj meg az orvosok tudják majd hogy hogyan tovább,biztos vagyok benne.
ÓÓÓÓ de kááár hogy nem sikerült!!!
Szisza lelépett tényleg,de miért??? Jöjjön vissza!!!
Puszi.Csók
gabci75
Érd
 
 


Haliho, remelem jo lesz az eredmeny..:( nem az a baj hanem h. tul regi lett volna, es attol tartottam az meg rosszabb lesz mint a friss..:( ezen jol ossze is balheztunk penteken, ment az ordibalas meg minden.. nekem szombaton megjott, ettol is tomboltam, marmnt a hormonok miatt. Hetvegen vendegek voltak, ivott is egy keveset, remelem az nem gond. Tokre parazok h. remelem nem vesztunk idot ez miatt:( mert meg kell varni 4 hetet az ismetlesre itt szerencsetlenkedunk.. Ma voltunk a 3. napin, minden okes eddig, kiveve ezt :( kivancsi vagyok az eredmenyeimre. TSH es prolaktnra foleg. En nem hiszem h. barmi bajom lenne a ciklussal, olyan pontos mint az oramu..
reginand1pont0
 
 


Pannuska, rettentoen sajnalom, mind a babat, es a masikat is.. En annyira drukkoltam neked es biztam benne hogy sikerul.
Annyira igazsagtalan hogy ez tortenik :(

csak azt tudom mondani mint gabci, ne add fel! sikerulni fog :)

es most akkor mikorra is varod hogy megjojjon?

reginand1pont0
 
 


En vagyok am a masik is :) de gondolom rajottetek:) csak azt egy masik geprol irom, ehhez nem tudtam a jelszavamat :S
20140211131327
 
 


Csajszikáim !


 Sziasztok, élek még...
Én is ezeket a kérdéseket teszem fel, fullra bőgve az agyamat.... Plusz még azt is kérdezem, hogyha én akarok valamit, akkor miért kinok kínján valósul meg. A másiknak miért hull az ölébe?
Így jártunk, ez van. Próbálom magam megnyugtatni. Azon agyaltam innom kéne, jól kibőgni magamat, de ehhez sincs kedvem. Kiirattam magam táppénzre a dokinál, erre bementem a céghez, hogy ezt közöljem és ottragadtam dolgozni. És tök jól esett! Kicsit kirántott a depiből. Rá is gyújtottam, az is jól esett. Leszarok mindent....
Elvileg ha megjön - ha jól értettem 4-5 hét múlva, de nem biztos,utána kéne olvasni... - mehetek az újabb inszemre.
Gondolkodtam, de SEGÍTSETEK ! Szóval a tapolcai doki azt mondta, hogy a műtét utáni menzeszkor jelentkezzek és jöhet az újabb inszem, mert fogékony vagyok rá. DE az itthoni doki azt mondta, hogy jobb lenne a lombik, mert mi van ha bal oldalon is méhen kívüli lesz, és azt a petevezetőmet is kiveszik?
1. variációm: nem merek ellentmondani Tapolcán, hiszen profik csak tudják mi van. Lesz ami lesz.
2. variációm: előadom mi lenne ha lombik lenne, mert nem akarom elveszteni a maradék p.vezetőm.
      ebből 1.variáció: leszarják a fejemet, mert nem én vagyok az orvos és inszemet mondanak
               2. variáció: azt mondják oké,legyen lombik,csak fizessem ki. ( friss infóm van: csak       az injekció kúra 200.000 Ft alaphangon )
Miután ezekre rájöttem (én=Einstein) azon agyaltam, ha 3. inszemem lesz és félresikerül ismét, jön a lombik, petesejtet így is tudnak kiszedni belőlem. De ha most egyszerre lombik lenne, kihordanám, megszülném stb és teherbe esnék spontán és az lenne méhen kívüli akkor így is úgy is kivennék a petevezetőm. Szóval ha normálisan működik a baloldali p.vezetőm akkor előbb utóbb, de kiderül és vagy megmarad, vagy nem, vagy most lesz méhen kívüli vagy 5 év múlva. Nem csajok? Szerintetek? Most mi a jó megoldás ?

pannuska12
 
 


@beuuska:


Szia,
szerintem is menj el nődokihoz, mert eddigre a teszt  elvileg már kimutatná a terhességet. Nehogy valami bajod legyen !
pannuska12
 
 


@szisza87:


 LEJÁRT A PÁR NAP SZÜNETED !!!!!!!!!!!!!!! GYERE VISSZA !!!!!!!!!!!! AZONNAL !!!!!!!!!!!!!!!
MÉRGESEK LESZÜNK (hú, most aztán félsz, ugye? )

pannuska12
 
 


@reginand1pont0:


Mire lesz eredmény?
Szerintem őbenne is meg benned is csak nőtt a feszültség, hát kijött... amúgy is kell egy kis veszekedés... tök uncsi lenne anélkül az élet. Meg jobb is ha az ember megszabadul a dühtől, hát ki máson vezetné le, mint a párján (az a legegyszerűbb). Ja, most magamról is beszéltem szerintem....
pannuska12
 
 


@pannuska12:


Hellóó!!!

ÚÚÚÚ de sokat írtál te lány!!!
Van gondod nem mondom! Szerintem vágj bele a 3.-ik inszembe és ha nem sikerül vagy valami bibi lesz akkor még mindíg ott lesz a lombik. 
Azért az orvosok tudják hogy mit  csinálnak szerintem.
Én így csinálnám tuti!!

Hurrá holnap jön haza a szerelmem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Csak az a baj hogy én holnap dolgozok,de szerda csütörtök nem és vele lehetek!!!
Puszi nektek!!!
Majd jövök!!!
gabci75
Érd
 
 


Sziasztok!

Pannuska rettentően sajnálom ami veletek történt! Én nem mennék még egy inszemre,bocs de szerintem nincs értelme. Én mondanám, hogy legyen lombik!Úgy tudom ott kevesebb az esély a méhen kívüli terhességre. Nem is értem miért mondtak neked inszemet. Egy petevezetővel nem egyből lombik van???Lehet hülyeséget írok, de nekem ez rémlik!

Gabci de jó, hogy megint jön haza párod! Így ki lehet azért bírni :)Jobb mintha 2-3 hetente jönne csak... Mi újság veled?

Reginand most akkor ti mikor is voltatok dokinál?Most akkor kell a 3. és 21. napi vérvétel és kezdhettek is? Szerintem nem lesz gond a vizsgálat miatt,csak nem ad valós eredményt  Nem hiába kérik a megtartóztatást...De hát majd a doki megmondja,hogy mi van!Azért remélem nincs apa gond! 

Csajok menszi még sehol,voltam dokinál.Meg se vizsgált írt fel egy bocsót (norcolut) hogy ez majd meghozza.Most 5 napig kell szedni (3.napon vagyok) és utána állítólag megjön...Nem tudom,hogy most megint ez mi!Ennyire nem idegeskedtem,hogy így kimaradjon... 
Nem tudom mikor jövök legközelebb,de addig is vigyázzatok magatokra!Majd azért bekukkantok ám,hogy mit írtatok,csak még kell a kikapcsolás!

Puszi csajok!

Gabci holnap SZULEJMÁÁÁÁN 
szisza87
 
 


Sziasztok!

csak gyorsn, most nagyon nincs időm írni:

Pannuska! Nem találok szavakat. Nem lehet ezt egyszerű feldolgozni. Szerintem mehetsz még nyugodtan inszemre, ha a másik petevezetőd átjárható. Az 1 petevezető nem jelent automatikusan lombikot.

Többiekre most nincs erőm válaszolni, majd jelentkezek pár nap múlva.

Addig is üdv mindenkinek :D

Évi
Kép
Kép
ahugika
Budapest XIV. kerület
 
 
 


Szisza, hetfon voltunk 3.napi nekem apanak katona es vervizsga.
Van egy jo hirem:) ma voltam dokinal semmi nincs, nincs polip! Szep tiszta, ep nyalkahartya :-
reginand1pont0
 
 


Írtam tegnap és nem látom sehol!
pannuska12
 
 


@reginand1pont0:


Örülök neki, végre valakinek jó híre van ! Polip sincs, méhed is rendben! Ez az, csak így tovább!

Én vérzek mint az állat, tök szarul vagyok bele. Voltam dolgozni ma már, de olyan erős a vérzés, hogy 2 óránként cserélnem kellett. Hát ilyen sem volt mostanában. Remélem csillapodik. Görcsölök is. Istenem, de jó ! Megyek, mert még dolgozni akarok.

Puszi mindenkinek!
Írjatok valami jót. Ránk fér.
pannuska12
 
 


Szia Pannuska!

Egy kicsit küldhetsz nekem abból a mensiből,mert nekem még mindig sehol!Lehet,hogy kimaradt egy hónap?szept. 24.-óta késik...Nem vagyok terhes,mégse jön meg!Pedig próbálom elterelni a gondolatokat!

Reginand de jó,akkor nincs polip!!!HURRÁ :D még akkor a 21 napi vv van?De jól haladsz :) Örülök ám neki! :) És melyik dokinál voltatok?Vagy még ti is csak az öreg dokiig jutottatok?

Gabci?

szisza87
 
 


Pannus, meg igy utolag, en nem tudom hogy dontenek, de lehet en is megprobalnam az inszemet igy elsore. Ha az sem sikerul akkor ugyis lombik lesz.
Masreszt meg lehet h. a jobb oldalid volt annyira kacskaringos, ha mar ott 2x is beragadt a kicsike, a bal oldali lehet h. egy sztrada ;)
de ez a te dontesed, mert ezt lelkileg eleg nehez feldolgozni, akkor is ha "csak" egy petevezetorol van szo, es mindenkepp lombik lenne. Kitartast, erot kivanok, mind a donteshez, es a jelenlegi helyzethet! Hidd el minden jol alakul.

Es mindenkinek: en nem hiszem el h. itt egyikonkkel sem tortenik csoda ill jo dolog! Ennyire nem lehet h. rossz emberek lennenk, hogy nem erdemeljuk meg! Bar, a csapasokat a jokra merik, hogy erosodjenek.. erdekes gondolat.. ezt nem en talaltam ki :)

Szisza, sajnalom, hogy epp most babrad ki veled a termeszet! Kivancsi vagyok a gyogyira, mikor hozza meg. Remelem minden jol alakul ezek utan!
Igen, meg az, meg egy nodokis vizit, de mar nem szorongok miatta :) nagyon megnyugodtam a vizsgalat utan. Beszeltunk meg a hormonokrol, mondtam jarunk mar ide, mondtam a sargatest hormon eredmenyt is , azt mondta h. ez nagyon jo eredmeny, nyugodjak meg. Rendes volt.
Meg senkinel, csak a nagyon oregnel, legutobb megneztem, o az Ujvari doki, de nekem nem volt szimpi, ha lehet nem akarok hozza kerulni. Gondolom meg megjon az eredmenyek es utana mehetunk dokihoz. Kivancsi vagyok a parom eredmenyeira is..

Ja? tudnatok javasolni vmilyen pszichologiai konyvet, h. tul tudjak lendulni ezen az egeszen? Egyszeruen nem tudok leallni, es nem tudom mit tegyek. Vagy egyeb javaslat?
kerestem mar egy dokinot, pszichologus, es skypon is vallal.
20140211131327
 
 


@szisza87:


Na halló!!!

Itt vagyok csak nem jutok géphez mert a párom nyonja!!!!
Meg vásárolni voltunk tegnep meg főztem mostam,meg ilyenek!!!!!

Mindenkinek megvan a maga keresztje!!!!
De majd lesz itt öröm meglátjátok lányok,én tudom hogy mindenkinek lesz babája!!!!!

Úúúúúú,nagyon jó volt a SZULEJMÁÁÁN!!!!

Puszi!!!

Itt elég rossz ídő van!!!
gabci75
Érd
 
 


Sziasztok csajszik! :D

Van két jó hírem is :D Holnap megyek próba napra!!!Itt nem mondtam a programot,nem is fogom!Csemege pultosnak megyek!Már dolgoztam egyszer benne 2 évig és nagyon szerettem!Bízom benne,hogy össze jön :D
A másik jó hírem,meg az hogy áruljuk a lakást és most voltak itt nézelődni.Nagyon bízok ebben a nőben is,aztán ki tudja!Ő volt kb a 6. nézőnk mióta áruljuk,de rajta láttam,hogy érdekli. November végén tudjuk meg,hogy hogy döntött.
JA és lehet,hogy ma megjön vagy holnap délelőtt,meg már van egy kicsi ilyen rózsaszínes folyásom  bocsi,de nagyon örülök neki!

Reginand nem tudod meddig lehet hívni a BMC? 3-kor szerinted még felveszik?Mert azt tudom,hogy délelőtt nem foglalkoznak vele,de délután meddig lehet őket hívni?Pedig tudtam ám,de kiment a fejemből  Amúgy miért kell Neked pszihológus?Sokat kattogsz rajta,vagy miért?Olvasgass a neten siker sztorikat,az segít!!!

Gabci nagyon jó volt tegnap a Szulejmán!!!Kár,hogy már csak egy részt adnak!Úgy szeretem amikor Szulejmán meg a Hülrem romantikázik,olyan aranyossak!!!
Élvez ki míg otthon van párod!Ti is romantikázzatok :)

Pannuska jobban vagy már?Remélem már nem szenvedsz annyira a vérzéstől!Mikor mentek vissza a dokihoz?

Puszi csajok és holnap gondoljatok rám légyszi!!!



szisza87
 
 


Szisza, orulok, hogy vannak jo hirek :) a melo miatt meg szoritok! Persze a lakas miatt is :)
A tobbirol ne is beszeljunk.
Nem tudom am h. meddig lehet oket hivni, mert en egyszer telefonaltam meg csak, akkor olyan 11 korul.. egy masik forumon olvastam h. 2 korul erdemes hivni oket akkor nyugisabb. Emlekszem h. en egyszer probaltam fel 1 , es 1 korul fel 2 akkor nem jartam sikerrel.
Amikor meg bejelentkeztem 10-11 kozott telefonaltam es tok hamar felvettek, meg is lepodtem..

Igen, amugy azert kellene. Meg ahogy mar itt is beszeltunk rola, nem igazan tudom feldolgozni hogy ide jutottunk. Tudom, nem olyan nagy a gaz, de en ezt soha nem kepzeltem volna es nehez. Masreszt azt hiszem a munkat is le kellene tojni, de nehezen megy. Szoval ilyenek miatt kellene, aki segit a feszultsegoldasban.
A sikersztorikrol meg annyit h. olvastam ma a bezzeganya blogot es total kiakadtam :( csajnak allitolag ovszer mellett osszejott a gyerek, 3. lenne ill ikrek , es el akarja vetetni.. Bennem meg uvolt egy lelek hogy ez nem lehet igaz! Azt hittem vmi jo kis aranyos sztori, de jo ikreket varok. Nem, el akarja vetetni. Jo, ertem en h. mar ez a 3.-4. lenne , es nehezen viselte az elso kettot is lelkileg, de miert kellett megtalalnom?
na mindegy.. talan azert h. adjam fel, felejtsem el h. velem ilyen csoda megtortenik, majd eljarunk es ott jol elrendezik. Ne is almodjak ilyenrol. Es ha majd ezeket nyugodtan egy vallranditassal elolvasom na majd akkor..

Gabci, jo szorakozast! ;)
20140211131327
 
 


Egy kicsit próbáld meg elfogadni!Én is nagyon sokat szenvedtem ez miatt,de most,hogy már itt vagyunk meg nyugodtam.Tudom,hogy mostmár én is tuti anya leszek és komolyan mondom teljesen higgat vagyok.Ezelőtt ne tudd meg!Minden hónapban találtam valami csodaszert ami majd segít!Egy csomó mindent kipróbáltunk!Volt amelyiktől csomók lettek a mellemben stb...de én mindig találtam valami újat!Volt,hogy hónapokig minden nap lh teszteltem,hogy tudjam mikor van pém,próbálkoztam a hőmérőzéssel(ez nam nagyon ment) időzített szexek voltak!Szűrnyű volt,hogy még szex közben is arra gondoltam,hogy utána egyből gyertya meg ilyenek!De amióta itt vagyunk újra tudjuk élvezni a szexet is és az életet!Nem tesztelek,nem nézegetek csodaszereket,mert tudom,hogy jó kezekben vagyunk és nagyon bízom az itteni orvosokban!
Egyébként még annyit elmondanék,hogy kislányként kereszteanyámat kísérgettem tapolcára (igen Pannuska oda :) ) és én szerintem ott lettem lelkileg meddő!Tudom,hogy ez hülyén hangzik,de nagyon sokat mentem vele!6 inszem 5 lombik és mindig ott voltam vele.Végül nem sikerült nekik,egy kislányt fogadtak örökbe.De akkor valahogy elfogodt egy olyan érzés,hogy majd nekem is ilyen helyre kell mennem,ha babát akarok!És megmondom őszintén,hogy ez az érzés még mindig bennem van,pedig ez már 13 éve!
Szóval próbáld meg elfogadni és élvezni az életet és bízz a BMC-ben,hogy ők segíteni fognak!Ha meg segítség kell mi itt vagyunk!Nyugodtan kisírhatod magadból!Mi is ugyan ezen megyünk keresztül,tudjuk mit érzel!

Puszillak és fel a fejjel!
szisza87
 
 


Ja és egy tipp,ha majd meg kérdezik,hogy van e orvos akihez akarsz menni én dr Szűcs Zoltánt javaslom!Nagyon sok jót olvastam róla!!!Én is hozzá akarok majd menni :)
szisza87
 
 


Hahó Lányok!!!!


Elment a párom!!!
Megint egyedül vagyok,kedden jön haza. 
De addig itt vagytok nekem ti még az a szerencse!!!!

Reginand!!!
Sziszának igaza van túl kell rajta lépni valahogy ,tudom hogy nehéz,én is így voltam,sokat sírtam,főleg akkor mikor nem sikerült az inszem.
Bőgtem és én is ezt mondtam hogy miért velünk történik ez ,miért!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
De mára már beletörődtem és elfogadtam hogy sajnos nem tudok mit csinálni de az orvosok igen!!
És tudom hogy lesz baba,így állj hozzá te is légyszi!!!


Szisza!!!

Igen nagyon jó volt a szulejmán csak rövid!!!!
Már most várom a szerdát!!!!



Puszi!!Csók
gabci75
Érd
 
 


Koszi Lanyok, kedvesek vagytok :)
A helyzet az hogy meg csak nem is bogtem igazan emiatt..marmint ugy rendesen. Nyilvan volt mar konnycsepp de az nem egy siras. Sztem ez sem jo :(
Probalok atallni masra, agyilag, de ezt tenyleg marha nehez :) Van egy csodamagnesem, lehet raragasztom a fejemre :)
Ma elmentem zumbazni, ne tudjatok meg milyen jo volt:) volt olyan pillanat h. majdnem elsirtam magam, nem vicc, olyan megkonnyebules vagy nem tudom mi.
Jovo heten is elmegyek. Sajnos felszedtem egy ket kilot :( ( nyilvan tobbet :) ) meg futni is akarok, persze a parom egyaltalan nem ugy jar ahogy en mennek:( egyedul felek oda kimenni, ahol lakunk meg annyira nem jo kornyek h. ott futkozzak, marmint levego szempontjabol.

na es kepzeljetek, volt hogy en vigasztaltam vkit h. kicsit terelje el a gondolatait masfele :) Vicces,nem ?

En homerozok, meg csinalok majd LH tesztet is de csak magamnak, marmint nem akarom e szerint iranyitani a dolgokat, azt rahagyom a paromra :) Azert jo nekem ez az LH teszt mert ebbol pontosan tudom mikor jon meg a mensim :) nekem az elso negativtol szamitott 14. napon megjott eddig 4bol 4szer :) sztem ez egy jo jel, mert jol mukodik a szervezet, nem?

A szex az nalunk is gepies, marmint reszemrol.. ha pe korul vagyunk akkor gyertyazok.

erdekes ez amit irtal a meddosegrol, szisza.. tudod en soha nem tudtam elkepzelni h. gyerekem lesz.. es volt egy rokonunk akinek nem lehetett, es en vegig ugy voltam h. nekem se lehet majd.. hat tessek--na ezert irtam h. tudtok e konyveket, sztem ezeket fel lehet oldani.

En nem tudtam megnezni a sorozatomat kedden. Mentalista. Siman elaludtam. Ja tegnap meg forditva vettem fel a bugyimat, marmint kiforditva.. JOt rohogtem amikor eszrevettem :)
gondoltam is h. kene lottot venni, de elmaradt :)

Mr. es MRS szoktatok nezni?



20140211131327
 
 


@szisza87:


Koszi a tippet, probalom memorizalni :D
20140211131327
 
 


Csajszik képzeljétek ma is van két jó hírem!!!
1. összejött a meló :D :D :D :D 
2. reggel megjött, így telefonáltam időpontért.22.-re kaptam :D Nagyon izgulok,hogy utána ne szórakozzon velem megint ennyire és időben megjöjjön,hogy novemberben tudjunk kezdeni!
Mondjuk ki idegelt a csaj a telefonba, 13 percig tartatta velem a telefont közben azt hallgattam,hogy elemezgetik a leleteim Nem ők a dokik!Mi közük hozzá???Én egy időpontot kértem és majdnem nem kaptam mert nem találták a hüvelyváladék erdményt 
Na mindegy,már sínen van ez is
A meló is nagyon tetszett!!!Jó volt nagyon!Nem agyunk sokan,3 beosztott meg 4 főnök 
Mindenkire jut egy 
szisza87
 
 


Szisza, dejo :) megindulnak itt a jo hirek! :)
Mikor kezdesz a meloval ? mik a parameterek, probaido? 1 muszak vagy szakban kell jarni?
de miert van ennyi fonok?? nem is ertem..

Hat nekem is meg szoktak nezni, de sztem csak azert nehogy a vegen ezen bukjanak el a dolgok.. 
Orulok, hat epp nem fogunk talalkozni, mi 24 en megyunk :)
20140211131327
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: