Új privát üzeneted érkezett!

Igazából szerintem nem mondhatom, hogy rendszertelenül jön meg, mert a legrövidebb ciklusom talán 25 napos volt a leghosszabb meg 31, átlag tényleg 28 nap volt. Most is 29 napra jött csak hát volt már 27 ha jól emlékszem és volt 25 így azt hittem késik pedig nem. Most már tudom, hogy majd 30 fölött ráérek gondolkodni.
Ezt is meg kell tanulnom. Hát tabit 17 éves korom óta szedek, na most előtte nem emlékszem. Az biztos, hogy minden hónapban megjött, tehát kimaradni soha nem maradt ki, de hogy hány napra, jaj lányok az már olyan rég volt :oops:

Hát most biztos sokkal nagyobb lesz az izgalom, hisz ezt a babót tervezzük és ez mindent megváltoztat. Rebussal már 6 hetes voltam amikor tesztet csináltam mondván, hogy én nem lehetek terhes.
Annyira várja már a testvérét és apa is egyre többet hajtogatja és már azt mondta, hogy a decemberi mikit már nem akarja megvárni, na mi lesz ebből :lol:
És ő biztos abban, hogy az első hónapban sikerülni fog, hát ilyen optimizmus még bennem sincs, de a próféta beszéljen belőle. :wink:

Örülök nita, hogy egyenlőre csendesedni látszik a hurrikán, remélem sikerül megoldanotok a gondokat.
Nekünk talán ez a legharmonikusabb évünk, pedig anyagilag azért van min gondolkodnunk.

Hát beu Gyesből éhen halni lehet, így már most tudom, hogy a picivel 2 éves koráig tudok csak itthon lenni, mert nem tudjuk majd kigazdálkodni a harmadik évet, nagyon sokkal kevesebb a Gyes.
Bár apa már a harmadik gyerköc gondolatával is játszadozik, na azért mondtam neki, hogy ennyire ne fussunk előre a dolgoknak.
Én nem is merek rákezdeni ennek a hőmérőzésnek meg komolyabb figyelgetésnek, mert tudom belecsavarodok. Ha esetleg nem jönne össze a babó akkor majd ráérek erre a témára jobban rátelepedni.
Egyenlőre úgy néz ki, hogy a pémet nagyon megérzem. Május 14,15,16-án kifejezetten tudtam, hogy most van a nagy pillanat és május 30-án meg is jött a miki, tehát ha jól tudom akkor ez így lehetséges.
Olyan furcsa lányok hogy én csak most lassan 30 éves fejjel kezdem magam megismerni, míg mások már 10 éve tudják mi mikor van és miért. Hát engem a gyógyszer elég rendesen pihenő pályára állított.

Hétvégén szülinapi zsúrra megyünk, így a programunk szombatra biztosan meg van.
Ma vizsgázik a leányzó szolfézsből, majd szorítok neki.





erika82
Erdőkertes
 
 


Gyesből nem lehet megélni ezt mindenki tudja. A kormány legujabb ötlete hogy 1 gyerek után csak 3-5 évig járjon a családi. Kérdem csak halkan, a szavazata meg majd kell a választáskor?
Nem értek egyet velük. Elhiszem és tudom, hogy 2 gyerek neveléséhez több pénz kell, de nem hiszem, hogy az jó kifogás hogy 1 gyerek kevesebb pénzbe kerül. Na nem is ragozom, mert felesleges.

Era!
Hőmérőzésbe bele lehet bolondulni úgy ahogy mondod. Én csináltam 1 hónapig, a folyamattal addig nem is volt bajom amíg a végleges görbét nem láttam. Az alapján a mensi előtt 4-5 nappal kellett összebújni. Közben ovuláviós tesztet is csináltam az alapján meg a 16. napomon. Tök elletmondtak egymásnak.
Tabit soha nem szedtem. Persze tudom hogy az életem eddig olyan volt mint egy álom, de azt azért nem gondoltam volna, hogy pont a pici lesz az amivel küzdeni fogok,fogunk.


Írd majd meg hogy hogy sikerült a szolfézs vizsga.

Gyereknap nekem munkával telt, sajna, akárcsak a mostani hétvégém is azzal fog. :(
takiandi
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!!!!!

Beu nálunk békülés után azért nincs az mintha mi se történt volna legalább is az én részemről....néha nehezen engedek:(:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Hát igen, arra én sem számítottam, hogy becsúszhat még vetélés, és gázban leszünk a Gyes miatt. (De ez is apa hibája, mi a fenének kellett eddig húznia a dolgot, méghogy a nők döntik el mikor lesz gyerek, ha ha) Ráadásul év közben igen necces visszamenni tanítani viszont nincs is annyi szabim, hogy tanév végéig kitartson, így fogalmam sincs mi lesz a megoldás. Majd csak nyerünk a lottón :lol:

Ráadásul errefelé tele is vannak a bölcsik és már rég jelentkezni kellett volna, hogy egyáltalán bekerüljön. Na mindegy. Talán addig becsúszik egy egészséges kismanó és akkor mehetek táppénzre is. Milyen nagyszerű kilátások :shock: Még jó hogy kormányunk a családokat és szüléseket támogatja....

Era! szurkolunk ám mi is a nagylánynak a vizsgához!!! :)

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Egyetértek beu azért sok múlik a férfin is, mert hát nálunk már régen jöhetett volna, ha a férjem nem parázott volna annyit, hogy még ezt szeretne csinálni a házon, meg még azt... Nem akartam sürgetni.
Most már ő is szeretné és ez jó érzés :lol:

Hát sajnálom, hogy Gyed csak 2 évig jár, mert hát szívesen maradnék otthon 3 éves koráig majd a picivel, de erre nem sok esélyt látok.

Holnap megírom a szolfézst.
Csellóból már vizsgázott, nagyon ügyes volt és imádja a zenét.

Erről a csp. dologról én is olvastam, hát érdekes javaslat. Nekünk is most még csak egy van, de hát egy gyerek is pénze kerül, na de nem is megyek bele ebbe.





erika82
Erdőkertes
 
 


Sziasztok!

Vettetek ám elő érdekes témát!
Gondolok itt a gyes-re! Hát az marha sok kiesés a családnak havi több 10ezerrel kevesebb így is és szüljünk, mert nincs utánpótlás! Hahahaha a kormány mehet ahova gondolom! Én is azon lóvagolok, hogy hovga tegyem a gyerekem szeptembertől, mert muszáj lesz dolgozni! Ja és olyan munkát kell találni ahol a hétfő tuti szabad meg még minden hónapban minimum 1 nap szabi! Hétfőnként fejlesztés és minden hónapban 1 napot a Margitban töltünk fejlődés neurológián! Ja és 2-3 havonta attol függ hogy jön ki a lépés, de járunk endokrinológiára, mert persza a pajzsmiriggyel is gondolk vannak! Jó mi kapjuk az emelt csp-t de ezek el is mennek a gyereknek a mindenféle dolgokra!! Pelenka tápi torna szellemi fejlesztés és az utiköltségről már nem is beszélek!!!!
Ja holnap megyünk vissza a Tűzoltó utcai gyerek klinikára ahol engem már megvizsgáltak genetikáról holnap apit fogják! ÉÉÉSSS úgy tünik, hogy bevesznek minket egy programba ahol is azaz Hamburgban fognak minket megvizsgálni! De többet majd csak holnap udok meg! Naahh erre is honnan szedek elő pénzt???
Van lakáshitel havi 70ezer auto hitel 50ezer és még nem fízettem rezsit és nem vettem 1 kg kenyeret! Szülni szeretnék, mert ha velem valami történik nem maradhat egyedül ebben a nyomorúságos világban! Kell neki majd vcalaki és erre a legmeggfelelöbb egy testvér!!!

Nita! Várom a privit! És örülök, hogy lassan de talán túl leszek a nehezén! De jó hogy nem beszélitek meg??? Szerintem meg kéne, mert azán ez is csak gyülni fog aztán még nagyoibb lesz a feszkó legközelebb!!!

Era! Szurkolok a nagylánynak! De asszem már túl van rajta mi lett az eredmény???

Beu! Hajrá lotto! Lottoztok?? Mit tanitasz??

Andi! Mit dolgozol?? Hogy 7végén is dodozol???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!
Én is szívesen benéznék ide néha dumcsizni. Ha lesz egy kis időm, visszaolvasok, hogy képben legyek.
Egyébként 27 éves leszek júliusban. Első babánkat tervezzük a párommal. Most vagyok az első próbálkozós hónap végén. Előtte nagyon sokáig fogamzásgátlót szedtem, úgyhogy most még elég kusza minden. Elkezdtem hőgörbét vezetni, de azon nem látszik peteérés sajnos.
Egy hete jártam dokinál rákszűrésen, azóta meg minden nap barnázok. Jövőhéten megyek vissza hozzá és megpróbálok kikönyörögni egy uh-t. Egyébként péntek-szombatra nem várom elméletileg. Majd kiderül! :)



csycsy
Székesfehérvár
 
 


Lottózunk hát :lol: , ha apa időben elküldi (sms)
Ma a főnököm (az egyik) felajánlotta, hogy januártól, ha nyer a lottón, akkor fizeti az internetet, csak be tudjak nekik dolgozni :D
Amúgy tanító-hittanár szakon végeztem, eddig napköziztem, meg néha hittant tartottam, de lehet szeptembertől azért a hittant bevállalom, mert hát ki tudja, mikor akar a következő kismanó jönni.

Ma végre, kopp-kopp eddig nem fájt a fejem, meg az ínnyem sem. Nem tudom mi lehet ez, de mióta, kb 2 hete, elment a baba szinte minden nap, főleg estére bedurran az ínyem és fáj a fejem, lehet, hogy így jön ki rajtam ????!!! :?:

CSycsy szia! Akkor szorítunk a hétvégére :DD

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Csyscy!
Üdv Köztünk! Ha időd engedi olvass vissza sok mindent megtudhatsz rólunk! Örülünk, hogy itt vagy!
Remélem mihamarabb rád talál a csoda! Dokihoz is drukk, hogy csináljon egy uhu-t mert abbol sok mindent meg lehet tudni! Meg kérhetsz egy vérvételt is abbol is sok mindent kiszürhető! Mint nálam a cukor azért nem jött 2 évig a kisbabó! Csinált a dokim egy terheléses cukrot és kaptam merkformint meg diétáztam és a második hónapban jött is Regi baba! Szurkolok!!! És gyere amikor csak tudsz!!!!

Beu!
Ilyen főnöke sincs mindenkinek! No ezt fel kell írni valahova!!!
Hittan az igen! és milyen? Katolikus? Refomrátus?? Mi reformátusok vagyunk, de nem gyakoroljuk a vallásunkat! :oops:
Jajj fejfájás az nagyon gonosz tud lenne! És az inyed vajon mitől fájhat? Nincs esetleg gyulladásban? Rossz fog vagy valami??

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Az a vicces, hogy anno, mikor még a fősulira jártam, megfogadtam, hogy ebben - amúgy katolikus suliban nem fogok tanítani, de hát az ember nem válogathat a munkák közül. Ráadásul mivel egy kerületben vagyok én is és a suli is így mindenki - plébános, igazgató készpénznek vette, hogy akkor én ide jövök, főleg, hogy azért a gyakorlataimat is itt végeztem. Hát sokmindenben igazam volt, hogy miért ne ide, viszont a közvetlen kollégáimat és az alsós igazgatót már semmi pénzért nem cserélném le. Annyi támogatást , segítséget kaptam tőlük és gyakorlatot szereztem, hogy ezt még álmomban sem mertem remélni.

Az igazgató pl úgy véglegesített, hogy már Panka útban volt... s az alsós ig. mióta megszületett a kiscsaj van hogy hoz neki egy rakás gyümölcsöt, ma éppen egy jó adag túrórudit kapott a kiscsaj.
Azért annak is meg vannak az előnyei, ha az ember a saját környezetében tanít. Remélem januárban is hasonlóan lesznek segítőkészek, mint eddig. :oops:

Fogamat illetően fogalmam sincs mi lehet, eddig nem volt gond egyikkel sem, de a fogorvostól úgy be vagyok...va, hogy az csak na (nem hiába a családban van vagy kettő, de jó messze). Sajna az sztk-s dokinéni már elment, akit ajánlanak az meg magánban van... gondoltam még várok egy kicsit, aztán ha nem múlik úgyis muszály lesz elmennem.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Köszönöm a kedves fogadtatást!
Már elkezdtem olvasni, de többnyire csak melóban van időm olvasni, ha nincs itt főnököm, mert otthon nem igazán férek a gép elé. Sajnos! A párom, Atis, általában ott lóg, amíg én nézem a "hülye" sorozatokat.
Egyébként szerda hajnalban volt egy kis vérecske a wcben. Ha nagy mázlim van, akkor ez lehetett beágyazódás szerintetek? És tegnap és ma délelőtt is volt ilyen mindjárt megjön érzésem. Reménykedem, de nem keseredek el, ha nem jön össze elsőre.



csycsy
Székesfehérvár
 
 


Csycsy!
Hát akkor drukkolok én is a sikerhez és örülök, hogy te is csatlakozol hozzánk. A gyógyszerszedés nálam is sok évig volt. Te milyet szedtél? Változott valami, hogy abbahagytad?
Nekem első két hónapban olyan lájtos mensim volt, de legalább volt, nem borultam fel, hát azóta érzem rendesen minden belső szervemet az biztos, de örülök, mert visszaállt a saját hormonrendszerem a megszokott kerékvágásba.
Nekem már mellékhatásai is voltak a gyógyszernek. Neked?
Válaszolni nem tudok a kérdésedre, hogy lehet-e beágyazódás én is csak az internetről olvasgatom, hogy lehetséges.
A tünetek az meg hát hogy is mondjam hadilábon állok velük, mert eléggé hajlamos vagyok gyártani őket, így én inkább nem nyilatkozom most már csak akkor hiszek bármit is ha legalább 1 hete kimaradt :oops:
Viszont a mindjárt megjön érzés a lányomnál volt, sőt ez volt a legerősebb tünetem (persze csak utólag jöttem rá), mert akkor tényleg azt hittem, hogy mindjárt megjön minek teszteljek.

Beu, hát a fogfájás tényleg érdekes, főleg ha az összefüggést is nézzük, fogalmam sincs hogy lehet egyiknek köze a másikhoz.
Hát igen a jó munkahely nagyon sokat jelent, hiszen az ember akkor azért nyugodtabba a családban is, ha tudja, hogy biztos a helye.

Jaj nóci úgy sajnálom, hogy ennyire összejött most neked, megértem, hogy aggódsz, hiszen az én lányom nincs olyan hónap, hogy ne legyen beteg és ha nem lenne ilyen jó munkahelyem nem is tudom mihez kezdenék. Jövőhéten viszem vissza a másik fülével az orvoshoz (tubus kivétel), így már biztosan később megyek dolgozni, akkor az évzáró, cselló évzáró, legutóbb ez a libikókás dolog, hát ezt mind meg kell oldani. Fel a fejjel szorítok, hogy megoldjátok a gondokat.

Ma lányok olyan jó hangulatom van, szinte tele vagyok tettvággyal, hát nem tudom mi ütött belém.
Legszívesebben átpakolnám a lakást, kertet. Játszanék a kutyákkal, gyerekkel, férjemmel :wink:
Na hát ez van ez egy ilyen nap, tele vagyok energiával és szívesen olvasnék, takarítanék, zenét hallgatnék, pedig kint szakad az eső...
Bár azt sejtem, hogy mire hazaérek csak töredékére lesz időm és ez valószínű a gyerköc és a férjem lesz, a többit majd máskorra hagyom
:roll:

Jaj és majdnem elfelejtettem, hogy sikerült a szolfézs.





erika82
Erdőkertes
 
 


Szia erika82!
Tri-regolt szedtem közel 10 évig. Most hagytam abba, ez az első gyógyi mentes hónap. Most lenne hétvégén az első mensim, elvileg. De hát ugye ez most képlékeny. Még nem változott semmi. Majd kiderül. Nem tudom, hogy mellékhatás-e, de én mindig barnáztam pár napig mensi előtt. És neked milyen mellékhatásaid voltak?
Nem pont ma, de rám is sokszor rám jön ilyesmi, hogy annyi mindent csinálnék. Csak az a baj, hogy én legszívesebben egyszerre csinálnám a dolgokat.
:)



csycsy
Székesfehérvár
 
 


Szia Csycsy! Üdv közöttünk! Asszem mi ketten vagyunk akik ici-picit kilógunk a sorból, nekünk nincs gyerkőcünk(ha jól emlékszem),de ne izgulj a lányok nagyon kedvesek de erre majd Te is rájössz. Bízom benne, hogy hamar összejön a pici és nem kell éveket várni rá! Én amúgy 28 éves vagyok.

Era! Örülök, hogy sikerült a szolfézs vizsga. Nekem ma nem volt jó napom,szúrt a hátam a csukjásizmomtól a gerincemig olyan mintha becsípődött volna. Pedig reggel még én is tele voltam energiával, már 7 előtt vasaltam, sikerült is mindent megcsinálnom.

Nóci! Ott dolgozom ahol a legkisebb is számít pontosabban az üzletsorán, fényképes ajándéktárgyakat, névkártyákat,bélyegzőket, stb... Nem dolgozom minden hétvégén csak most így jött ki hogy 2 hétvége jutott rám egymás után. Pünkösdkor 4 nap pihim lesz.

Beu! Jó olvasni hogy vannak még ilyen iskolák és vezetőik. Bízom benne hogy a fogad nem fog fájni és a babóca hamar mocoroghat benned.

Holnap megyek pajzsmirigyvizsgálatra, kicsit tartok tőle,de remélem minden rendben lesz, a férjem (Isti) is jön velem. Nagy szó tőle, mert örülök ha úgy tudunk kijönni a kórházból hogy nem kell felmosnom. Még egy injekciót sem bír ki.
takiandi
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!!!

Nócika tudom hogy meg kell beszélni ...csak én ilyen hülye makacs vagyok.....

Csycsy üdv köztünk és sok sikert a bébihez!!!!!:)))

Erika néha sajnos már ritkábban de ilyen jó hangulatom nekem is szokott lenni!!!!
most pl a bicikli túra az amire úgy mennék...de még csak 1 biciklink van api ma vette.......azt mondta kapok én is mert ami még meg van azt már nem akarja meg csináltatni mert nincs értelme......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csycsy:Mercilont szedtem én is kb. 10 éven keresztül.
Az utóbbi 1 évben erős alhasi fájdalmak, mellfájdalom és migrénes már-már hányásig járó fejfájás. Előtte semmi bajom nem volt vele, hát amióta nem szedem azóta ez mind eltűnt. Az első két hónapban 30-31 napos ciklusom volt és semmi tünet. A harmadik hónaptól inkább 25-28 napos ciklusok vannak és hát görcs, hangulat ingadozás meg ilyesmi azért van és meg is döbbentet, hogy nekem ilyen tünetem is van :oops:
Hát a középidőt nagyon megérzem, így reménykedem, hogy decembertől amikor már szeretnénk nem védekezni talán könnyebb lesz. Majd látjuk. Szerencsésnek mondhatom magam, mert decemberben hagytam abba és januárban már meg is jött.
Kívánom, hogy neked is így legyen, hiszen ez az alapja a későbbi terhességnek.
Írtad, hogy a hétvégére nem várod, hát reménykedjünk. Kis biztatásként annyit, hogy visszább leírtam hosszabban a lányom fogantatását, de én csak 2 hétig nem szedtem gyógyszert utána már elkezdtem újra szedni és akkor maradtam terhes, tehát bőven lehetséges még ilyen hosszú idő után is, legalábbis nálam ez nem volt akadály. Az első peteéréskor teherbe estem.

takiandi:aranyos voltál ahogy írtad, hogy neked kell felmosni a párodat, hát mihez kezdenének ha ők szülnének :lol:
Férjem szerencsére nem ilyen ájuldozós, de megyünk majd genetikai vizsgálatra és olyan édesen mondta, hogy bármire képes csak ne fájjon. Hát a szülésnél azért ott volt és mondta, hogy ő ezt nem tudná végigcsinálni, hát azért is szülünk mi lányok, mert erősek vagyunk és bármire képesek vagyunk egy kis életért.
Kitartás a vizsgálatig a cél lebegjen a szemed előtt, tényleg nagyon nagy áldás amikor gyermeke lesz az embernek.





erika82
Erdőkertes
 
 


Jó reggel lányok! :)

takiandi: Jó, hogy van itt olyan, aki sorstárs gyerkőc értelemben. :) Ti mióta próbálkoztok? Éreztem a fogadtatásból, hogy itt rendes csajok vannak! Jól esik, hogy nyitottak vagytok bevenni a "bandába". :D

nitacska007: Köszi, köszi, köszi! :oops:

erika82: Hát nekem hál Istennek nem voltak ilyen durva mellékhatásaim soha. Persze hangulatingadozásom szokott lenni, de csak mensi környékén, ami érthető. A gyógyszer miatt nekem is kb. 28 naposak voltak a ciklusaim. Per pillanat egyenlőre semmi jele a mensinek. Nincs barnázásom, pedig ilyenkor szokott. Bár lehet, hogy már kibarnáztam magam az elmúlt egy hét alatt. Amint idő engedi majd visszaolvasgatok. Már elkezdtem, csak mivel egy gyermekotthon irodáján dolgozok, itt állandó a jövés-menés. :)

Na pussz!



csycsy
Székesfehérvár
 
 


Csycsy!
Mi már lassan 2 éve próbálkozunk, de még dokihoz most fogok elmenni, főleg ha megtudom, hogy mi van a pajzsmirigyemmel. Gondolom hogy mindegy a gyerkőc neme, de azért mégis mit szeretnétek elsőnek? Nálunk a családba mindenki lányt tud csak elképzelni elsőre, így jelen pillanatban lány név van csak a listánkon. Persze én a fiúnak is kimondhatatlanul fogok örülni.
takiandi
Székesfehérvár
 
 


takiandi!

Én személy szerint lány párti vagyok a párom fiú párti, de igazából mindegy! Imádni fogom, ha lány, ha fiú! A névvel mi hadilábon állunk, mert nekem ugyan nagyon sok minden tetszik, viszont Atis rettenetesen válogatós nevek terén. Majd ha eljön az ideje meglesz...
Az én családom is lány párti és lányos is, mert sokkal több nálunk lány, mint a fiú. A genetika úgy látszik az én oldalamon áll! :D
Megy a drukk a pajzsmirigyednek! :D
Örülnék neki, ha keddig nem jönne meg, mert akkor kérnék uh-t a dokitól! :) :lol:



csycsy
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!

Én is itten lenni!
Nos voltunk ma genetikán megszurták apit meg mancit és köbö 3-4 hét mire lesz eredmény! Aztán, ha apinál sincs semmi tehát minden jó akkor csak mancit szurják ujra és küldik a ki a kis vérét meg az itteni eredményeket Hamburgba! De azokra az eredményekre hosszu hosszu hónapokat kell várni! :? De legalább tudni fogjuk mire számitsunk!

Csycsy! Itt mindenkit szeretettel fogadunk egytől egyig!!! Én nem szeretem a vitát sem a gyülülködést! Az maradjon csak a kinti világra!! Ennek nem itt van a helye!!!

Andi! Pajzsmirigy vizsgálathoz drukk! De gondolom csak egy vérvétel lesz és egy uhu! De ha kézzelnem tapinthato a nyakban semmi gondolok itt a strummára akkor gondolom uhu-t sem fognak csinálni!!! De azért gyere és számolj be mindenről! Api meg míg szurnak ne nézzen oda és akkor nem kell felmosni!! :lol: :lol: :lol: És akkor neked is egy takaritással kevesebb!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Hajrá Pünkösd!!!!

Beu! Mondom én, hogy akkor ez mindenki álma főnök! És mindenkivel ilyen rendes????

Nita! Drkkolok, hogy azért zőld ágra jussatok és meg tudjatok mindent beszélni!++++++++++++++++++++

Era!Gratulálok a szép szolfés eredményhez!!!!! Ilyenkor szokott tőletek valami jutalmat kapni???



Hát lányok ez, hogy fiút vagy lányt szeretnél kérdés ez nagyon jó! Minden szülő azt mondja, hogy mindegy csak egészséges legyen! Én is ezt kívántam, de azért egy kisfiúnak jobban örültem volna api meg nagyon lányt akart! Hát lány lett! Másodikra mondtam, hogy jó lenne egy kisfú, de api azt mondja, hogy Ő majd úgy fog dodozni a dolgon, ghogy az is kislány legyen! Végül is mindegy! De én szeretnék egy kispöcsöst!! Szerintetek ez baj?? Hisz, ha lány lesz akkor is nagyon fogom imádni és szeretni és mindent meg fogok adni neki amit csak tudok!!!
Egyébként mint tudjátok ugye mancika kora baba lett! mikor átkerült a pic-re akkor mondták, hogy örüljek, hogy kislány, mert a lányok szívosabbak! Nos akkor még jobban örültem, hoghy mancikám lett!

És hát azért mert itt vagytok köztünk olyanok akik az első babvára gyúrtok azért egyáltalán ne érezzétek magatokat, hogy ki lógtok a sorból! Mert mi is voltunk abban a cipőban amiben ti!!!

Ki mit csinál a 7végén???
Mi vettünk egy tescos medencét! Nem nagy, de az itthoni célra megfelel! Tegnap api fel is engedte és remélem mihamarabb lesz jó idő, hogy tudjunk lubickolni! Mondjuk jó időnek jó idő van! De délutánra mindig beüt a krakk!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


nócika: Szerintem nem baj, ha te jobban szeretnél fiút. Főleg, hogy lányod már van egy. Természetes, hogy nemtől függetlenül szeretni fogod a második gyermekedet is.
Nagyon irigyellek titeket a hétvégi lubickolós terv miatt. Nekem sajnos iskolába kell menni szombaton. Ma kinézünk itt Fehérváron a könyvhétre. Vasárnap meg pihi lesz!



csycsy
Székesfehérvár
 
 


Nóci egyáltalán nem baj, hogy fiút szeretnél. titkon első babának fiút szeretnék,de mégis Panni van mindenki fejében.
Pajzsmirigy: vérvétel, uh volt, ma izotópra mentem. Adtak vénásan kontrasztanyagot és utánna kb. 30 percvárakozás után egy gép alá fektettek. Eredmény hétfőn.

Csycsy! én is fehérvári vagyok.

Tényleg csajok Ti honnan írtok?
takiandi
Székesfehérvár
 
 


Fiú-lány??? Tök jó kérdés :D Asszem én fiút akartam először, és szent meggyőződésem, hogy az is lett volna - fogalmam sincs honnan tudom, de szerintem megérezhető. Azt a fiú nevet azóta nem is vettük elő.
Pankánál már tök mindegy volt - apa lányt akart, bejött. Mikor engem kérdeztek azt mondtam az első fiú. Szóval Panka a második így lány lett. Amúgy egyáltalán nem bánom, mert rettentő édesen tudja ugráltatni az apját, hála az égnek! És nagyon segítőkész már most is, rmeélem ilyen is marad.
A továbbiak miatt már egyáltalán nem agyalok, igazság szerint az sem zavarna, ha a doki nem mondaná meg. Csak egészséges legyen...

A kiscsajszinak tavaly vettünk egy mini medencét, már üzemel, de a du lubickolásait mostanság elveri a vihar :(( Így marad a pucér popóval való rohangálás :lol: Nagyon élvezi, de mindig akkor szól mikor már bepisilt, de akkor RÖHÖGVE... szerintem már direkt csinálja.

Hétvégi program, holnap talán veszünk 1-2 nyári cuccot, + fűnyírás, vasárnap meg pihi, mert a kisassszony a héten hajnalok hajnalán kelt :x

Mi amúgy Pesten lakunk.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Jaj.
Nóci: A nagyfőnök nem éppen mindenki kedvence, úgy mint főnök, sőt... van hogy úgy megy el a kollégák mellett, hogy nem is köszön nekik. A múltkor mikor bent voltam persze kivételes nap lehetett, erre kedves kollegáim meg is jegyezték ez most biztos nekem szólt. Nem baj, gy is építem a presztizsemet, egyszer vissza is kell mennem dolgozni :lol:
Az alsós nála sokkal kedvesebb, bár ott is vannak kedvencek - mint én - de fogalmam sincs, hogyan sikerült ezt elérnem. Biztos sose tudtam/tudok semmire nemet mondani. Most is folyamatosan ellátnak munkával.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Persze, hogy nem baj, hogy fiút szeretnék, de én elsőre is fiút vártam! De ez az egy dolog amibe nincs abszolut beleszólásom! :lol: :lol: :lol: Bár mondjuk nem is baj!!! De azért másodjára jó lenne egy kis pöcsös!!!

Én Monoron lakom 7. éve elötte Pesten laktunk!
Apa elég sokat jár Fehérvárra dodozni! Ha láttatok arra fele favágokat akkor lehet apit már láttátok!! :lol: :lol: :lol:

Iwiw-en fennt vagyxtok vagy Fb-on??

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci mind a kettőn fent vagyok
takiandi
Székesfehérvár
 
 


takiandi: Nem tudom miért, de valahogy gondoltam, hogy Fehérvári vagy. De tudom már! Abból, hogy "Tesó" üzletsorán fényképes, ajándéktárgyas boltban dolgozol. Persze más településen is lehet ilyen az üzletsoron, de valahogy megéreztem. Biztos valami médium vagyok! :lol: Tök jó, hogy te is itt laksz!

nócika: én is fent vagyok mindkettőn. Facebook nélkül nem tudnék letezni a munkahelyemen. Mindig nevelgetek valamit a fb-os játékok közül! :) Meg mivel egy gyermekotthonban dolgozom, innen sok mindent meg lehet tudni a kölykökről, amit egyébként nem mondanak el. Naon hasznos.



csycsy
Székesfehérvár
 
 


Csycsy! Ha véletlen kint jársz a tesóba akkor gyere már oda hozzám, nyugi meg fogsz ismerni mert a kollégám pasi így kizárásos alapon én leszek az.
takiandi
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok lányok!

Hát jól beindultatok alig bírtam visszaolvasni.

Nos a lány-fiú kérdés érdekes, az én családomba csak lányok vannak, a férjem családjába csak fiuk. Nekünk ugye Rebusunk lett, így apa családja elalélt a gyönyörtől, az én családomat nem igazán érdekli az sem, hogy van gyerek, sajnálom ez van, ők ilyenek :cry:

A második babát, hát őszintén mondom én még most is lányt szeretnék, egyszerűen a mi családunkba lány őrület van, a férjem természetesen egy kis trónörököst szeretne. A harmadik lehetne kisfiú, na de hát ebbe sok beleszólásunk nincs.
Sokszor azért elgondolkodom, hogy milyen csodálatos érzés lenne ha a kisfiamat tartanám a kezembe. Á mindegy csak egészséges legyen, elcsépelt ez a mondat, de ennél fontosabb tényleg nincs.

Csycsy:hát akkor reméljük hogy nem fog jönni a nem várt és akkor talán már lesz is egy kismamánk, hej de jó lenne. Hát izgi van akkor most rendesen.

takiandi:remélem jó hírekkel fogsz hétfőn beszámolni és akkor tényleg minden összejön.
nóci:neked is külön szorítok a genetikával kapcsolatban. Remélem sikerül kideríteni azt, hogy mi okozhatta a bibit és a második babánál már nem kell ezzel számolnotok.
Akkor Czeizelhez nem is kell menetek?
Tudod egy picit hasonló a sorsunk, mert ez a genetika kérdés nálam is problémás ugye a férjem miatt, hát majd túl leszünk rajta.

Erdőkertesen élünk, előtte Pesten laktunk.
Hétvégén mi is medencét állítunk, már ha nem mossa el az eső.

Na megyek lányok, mert vacsit kéne csinálni, szerintem pizza lesz, nyami azt szeretjük.

Mindenkinek szép hétvégét és kellemes időtöltést.

Nita veletek mi van? Jól vagytok?





erika82
Erdőkertes
 
 


csycsy:kitartást a szombati munkához, előbb-utóbb vége lesz :lol:

nóci:igen szoktuk jutalmazni, általában plusz lovaglás és az év végi bizi ha jól esz akkor lovastábor.





erika82
Erdőkertes
 
 


Mos csak röviden, mert Atis ül a gép előtt, én meg itt a telón netezek és pötyögök.
takiandi: nem nagyon járok nagy tescoba, de ha egyszer lesz időm, mindenképpen meglátogatlak! :)

Holnap akkor sajnos suliban leszek, úgyhogy max este jutok gép elé.

Egy biztos, nagyon jól érzem magam közöttetek! Feldobtátok ezt a napomat! ;)



csycsy
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!!!!!!!

Csycsy szivesen:))
párodnak kölcsön adom a két fiamat :)))

Nóci én is fel akarom engedni a medencénket nekünk ilyen nagy merevfalú van..de api még nem akarja...csak én már úgy csobbannék:)))))

Beu pesten merre lakotok?én Halásztelki vagyok szóval közel pesthez:)))

Erika most láttam a neten valahol lovas tábort..akciósan egy hét asszem 20.000 ft de persze csak gyerekeknek.....pedig esküszöm mentem volna....már nagyon hiányzik a lovaglás:(((((

iwiwre tegnap tettem fel lovas képeket rólam:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csycsy: nálunk is néha verseny van a gépért, főleg így este! De most az enyém :lol:

Nita: mi XVII. kerületiek vagyunk.

Pancsolás: ma a szomszédban kötöttünk ki, nekik van egy jó nagy merevfalú medencéjük, és kiváncsiak voltak Panka mit szól a vízhez - hát én is. Először be sem akart menni, majd meg alig tudtuk haza vontatni :lol: Akkorákat sikoltozott, hogy a dobhártyám majd kiszakadt. Aztán még a vizijárgányába is sikerült beletenni, na azt élvezte, hogy lökik és úszik a vizen.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Nita! Én jelöltelek be iwiwen.
takiandi
Székesfehérvár
 
 


Nita olyan kiváncsi voltam a blogodra, és egyszerűen gyönyörű! Bocsi bele kellett olvasnom :D
A jó múltkor én is kedvet kaptam hozzá és mosst végre találtam hátteret is az egyikhez.

Előbb elfelejtettem iwiw-en én is megtalálható vagyok.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Halihó!

Rájöttem, hogy van laptopunk is és nemrég vettünk routert, úgyhogy én is tudok netezni. Előbb annyira vicces volt. Atissal egymással msn-eztünk. Jókat röhögtünk egymáson! :)

erika: Igen, eléggé izgi van. Bár annyira nem élem bele magam, mert így gyógyi abbahagyás után nem hiszem, hogy egyből beállna a mensim. A hőgörbém alapján csak szerdán kéne megjönnie. Majd meglátjuk. Egyenlőre még semmi jel. De általában éjjel szokott megjönni. Jó lenne első kismamának lenni itt a topicban. Megtisztelő lenne! :lol:

nita: Hát ráférne Atisra a gyakorlás, mert nem tom mi lesz vele. Egy lurkó mellett nem lehet órákon át netezni.

Én Székesfehérváron élek már majdnem 7 éve. Előtte Komáromban éltem. Most a fehérvári gyermekotthonban dolgozom, de előtte megjártam már 2 multit is. Király az otthonos meló, csak helyettes vagyok. Elődöm gyesen van még 2012. február végéig. Tehát határozott idejű szerződésem van, ezért szeretnénk, ha minél előbb összejönne a bébi, hogy rendesen kapjak gyedet. Különben nem jönnénk ki túl jól anyagilag.



csycsy
Székesfehérvár
 
 


csycsy:az igaz nem mindenki egyforma, de pl. nekem amikor abbahagytam egyből helyreállt minden, mondjuk az első két hónapban nem éreztem, hogy lenne pém, de ki tudja a lányommal úgy lettem terhes, hogy 3-4 év után 2 hétig nem szedtem gyógyit és egyből terhes lettem, tehát volt pém. Ezt nem lehet kiszámítani.
Én sem igazán tudom mire számíthatok majd, ha már nem védekezünk, de már nagyon szeretném hogy ott legyünk. Férjem azt mondta, hogy már a decemberi mensit ne várjuk meg mert az elvileg hónap közepe fele lenne, hanem már hónap elejétől próbálkozhatnánk. Hát én tisztára lehűltem, mert idáig inkább ő húzta a dolgot.
A router az jó dolog nálunk is így van megoldva :lol:
Szerencsére van asztali gépünk is és laptopunk is így nem igazán vagyok kitúrva a gép elől csak ha a gyerek jönne játszani.

beu5: ha nem titok hogy talállak meg iwiwen? Nekem a férjem mondta, hogy ha már babás leszek akkor ő(?) akar csinálni blogot és végig szeretné dokumentálni a babavárást, hát én már csak pislogok, mert mintha 360 fokot fordult volna a drágám gondolkodásmódja. Így már azt mondom megérte, hogy nem sürgettem a második babát, mert nagyon jó érzés, hogy ő is így várja. :)

nita: de jó hogy itt :lol: vagy, tudod nálunk itt van a lovarda fél utcával arrébb, sőt a kertünk sarkából látom ahogy a lány besétál, tehát ide fogom vinni, itt 25.000.- forint 1 hét tábor. 1700.- Ft 25 perc futószáras és 2.500.- Ft 1 óra osztály lovaglás.

Nos megyek mert 13:00 ra szülinapozni megyünk Pestre, így lassan készülnünk kell.
Egyébként Pesten dolgozunk és Rebi is oda jár iskolába.

Kellemes hétvégét nektek, aki pancsizik annak jó fürdést, aki dolgozik annak azt kívánom, hogy csak úgy repüljön az idő :lol:





erika82
Erdőkertes
 
 


Erika most irigyellek a türelmedért a nem sürgetés miatt, lehet mi is jobban jártunk volna.
küldtem pü.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Beu:bejelöltelek és láttam, hogy van havanesed, nekünk bolognesenk van, szeretjük a kis szobacirkálót.





erika82
Erdőkertes
 
 


Hát igen, olyan mint egy nagy gyerek - az is :lol: Szegény mostanság szenved, mert a kislány állandóan nyúzza, meg újabban elkezdte emelgetni, aminek persze nem nagyon örül... De amúgy tök jól elvannak.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Nálunk azért a nyúzás már elmarad, hiszen nagy a leányzó, viszont olyan lármát tudnak ketten csapni, hogy ihaj...
Felbosszantja Pannát és akkor kergetőznek a lakásban és ugat rá, de figyeltem és olyan gyengéden játszik a kutya a gyerekkel, pedig fordítva azért ez nem mindig igaz, de kifejezetten élvezik egymás társaságát. Az egyetlen hátránya a kutyusnak, hogy hát van kertünk és imád kint lenni, de a hófehér bundáján szinte azonnal minden meglátszik, főleg, hogy van még mellette 2 nagykutyánk (persze csak a kertben) akik szeretnek játszani a kis pöttömmel és tiszta nyál meg kosz lesz. Szeretetreméltóak ezek a kis szőrgombócok :)

Na lányok kinek hogy telt a hétvége?





erika82
Erdőkertes
 
 


Sziasztok!

Megvolt a szombati suli. Hosszú volt, de túl vagyok rajta szerencsére.
A vasárnap főleg a pihenésé volt. Későn keltünk (amíg még megtehetjük, kihasználjuk). Főztünk, aztán egész délután tv-ztünt, meg filmet néztünk, lazsáltunk. Régen volt ilyen!
A mensim még mindig nem jött meg. Holnap csinálok tesztet. Tegnap este meg éjjel is tisztára mindjárt megjön érzésem volt. Fájt a pocim meg a derekam is. Aztán lehet, hogy nem csak az érzés volt, hanem majd meg is jön.

erika: Még a végén úgy beindul a párod, hogy még egy hónappal előrehozza a projectet, aztán még egyel és majd csak azt veszed észre, hogy a kezedben van az új kis jövevény :)



csycsy
Székesfehérvár
 
 


SZiasztok!!!!!!

mi szombaton juniálison voltunk Máté ovijába.nagyon élvezte mindkét gyerkőc.........
tegnap vettünk nekik kis medencét hogy amíg a nagy nem lesz feltéve meg felmelegedve a víz addig is tudjanak hol pancsolni.....

Beu elhiszem hogy Panka először félt majd pedig élvezte a medencét....ugyan ez volt anno Máténál.......azóta viszont ki se akar jönni belőle:)))))
nugodtan olvashatod a blogomat..azért van_:))))))
majd írd le a tiéd és akkor én is olvaslak:))
hogy talállak iwiwen?

Takiandi rendben vissza igazolak!!!!!!!:))))

Era jó árak vannak a loviba:)))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csycsy:hát mi is szoktunk ilyen "görbe" hétvégét csapni amikor Rebeka mamánál van, pl. most suli után jön 2 hét mama, úgyhogy hát hogy is mondjam ilyenkor mi sem szoktunk kiugrálni az ágyból és a főzést sem sietem el, mert van hogy csak este ebédelünk :oops:
Már tervezem a mozit is, mert azért egy 9 éves gyerkőccel nem lehet mesefilmen kívül mást nézni, így elmondhatom, hogy jó pár éve nem néztünk mesefilmen kívül más filmet a moziban.
Hát ezt jól megfogalmaztam...

Szóval nálunk is pihi jön, mert ha meg lesz a pici akkor pár évig biztosan nem tudunk mi sem ilyet tenni. Mensit akkor nem várjuk és reméljük nem is jön. A megjön érzés az biztos, hogy jó, mert nekem ez volt az egyetlen feltűnő jelem a terhességre, de még lehet belőle mensi is. Nekem is az volt a múlthónapban, késett egy pár napot és azt hittem hogy esetleg mégis babás vagyok, már tesztet is csináltam, de miután nega lett sejtettem, hogy akkor viszont meg fog jönni és rá két napra így is lett. Remélem a te teszted zebrásodni fog :lol:

nita:ilyet még nem is hallottam, hogy juniális, hát hogy mik vannak :o
A fürdőzéssel mi is így vagyunk, hogy idén szezonra vettünk egy 3,6 medencét, de a víz nyilván nem fog egykönnyen felmelegedni, férjem már agyal a szolár fűtésen házilag, tegnap már tervrajzokat mutogatott, ami nekem kínai volt csak sok kígyó szerű csíkot, meg kerek valamit tudtam kivenni a rajzból, de ő tudja, ha meg lesz majd örülök és úgy teszek mintha nagyon érteném :lol:





erika82
Erdőkertes
 
 


Era: nem is mond! Nálunk is van kert és ez a kis... ilyenkor ki-be járkál, állandóan szomszédól és kunyerál valahol :lol: Mikor épölt, még jó hogy én választhattam burkolót, így kő lett, aminek ilyenkor örülök, de mondjuk télen a gyerkőc mellett már kevésbbé.

Nita: az enyémet itt találod- vbeus79.blogspot.com (remélem jól írtam :roll: )

Szombaton anyukámékhoz mentünk bográcsolni, persze ezt is az utolsó percben változtatták, így maradt 2 óránk vásárlásra, ami nem sokat ért.... kaja ficsi volt - gulyásleves, de hogy ott sosincs semmi időben, még jó hogy a kiscsajszinak vittem külön kaját. Hihetetlen hogy még mindig nem veszik azt figyelembe, hogy ha a gyerek éhes, neki ennie kell. Már kezd az agyamra menni.

Vasárnap pihi, no meg a kis medencében pancsolt de., amit tele szórt előtte homokkal. Aztán jött a zuhé és úgy lehült... szerintem egy kicsit meg is "fázott" mert reggel tetőtől-talpig pisisen kelt.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Nekem elszáll az agyam! Tegnap este igaz nem sokat, de írtam elszált ma újra írtam, de igen csak nagy regényre sikerült elszállt! Asszem amiről írtam nem írok! Ha ez se ér oda akkor ááááááááááááááááááááááááááhhhh!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Ez ideért, mert nem kisregény lett :lol: így már én is jártam... igen-igen bosszantóóó

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Hát nóci ideért, ezek szerint a technika téged kicselezett. Na én még így nem jártam, de nekem is elszállna az agyam, ha írok egy kisregényt aztán semmivé lesz. Na majd ha lesz kedved,időt és engedi a technika akkor várjuk a beszámolót.

csycsy:ma lesz a teszt napja, ha jól olvastam vissza és hát a kíváncsiság minket is furdal ám :lol:





erika82
Erdőkertes
 
 


Beu fel is vettel a blogomra:))))))))

Nócika ez sajnos velem is előszokott fordulni hogy írok jó sokat és nem tudom elküldeni.ilyenkor örjöngök!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Hát sajna negatív lett reggel a tesztem :(
De azért nem vagyok ám olyan szomorú, ez még csak az első hónap. Egyébként még mindig nem jött meg, úgyhogy a remény hal meg utoljára!!!
Voltam a dokinál a rákszűrés eredményért, nincs semmi baj. Hamar lerázott, nem volt időm még kérdezni sem. Mindegy, ha már vagy 50 napja nem jön meg, akkor azért felkeresem megint :)

nócika: Ezen kár idegeskedni...velem a facebook-on fordul elő rendszeresen ugyan ez. Azóta, ha befejezem a szövegelést, kijelölöm, jobb gomb, másolás (biztos, ami biztos). Aztán ha elszáll, akkor újra be tudom illeszteni és nem kell újra begépelni. Azért remélem lesz elég erőd újra leírni :)



csycsy
Székesfehérvár
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: