Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!


Egyetértek Veletek, mind a 4en kategóriájukban a legjobbak voltak, de Tabánival mennek a legtöbbre, ahogy Csibuc is írta! Nekem is ő volt a favorit, így örültem neki!

Csibuc: oké!

Bri: mizujs Csajé?

Betty: még 8 nap?

Ma mi jót csináltok? Kép


Én még délelőtt pihenek, du. meg folytatom a takarítást,... :evil:



Szép napot Mindenkinek! Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Puszedli

Ma állati jó dolgokat fogok csinálni,mint pl főzés,mosás,takarítás,vasalás,pihenésképpen meg egy kis ajándékcsomagolás.... :lol: :twisted:

A havat már takarítja a szomszéd az egész udvaron,de mivel tegnap a férjem csinálta ugyanezt,ezért én most a páholyból nézem végig,ahogy szenved!!Ja,azért a hólapátot kölcsönadtam :lol:
Vendég
 


Ja és a lapaljám átadó!!!Akinek leghamarabb lesz rá szüksége,viheti!!
Vendég
 

 
 

Milyen
ari vagy, én ezt most átadom Briinek :lol: :lol:

Puszi
mi most fogunk menni Anyumékhoz, mert meghívtak ebédre, (legalább nem kellett főznöm :mrgreen: ), aztán meg kéne kicsit takarítgatnom itthon :roll: fúúj :lol: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Nekünk is anyós főzött ma, most indul a kajáért a párom. Ebben a cudar időben,... azért remélem a főutak jobbak.

Jó étvágyat az ebédhez! Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Köszke, megvolt 8)

Volt fini husileves, meg bolognai spagetti...imádom :!:
Most sziesztázunk még mindig :lol:
Telezabbantottuk magunkat, most pukkadozunk :lol:

Remélem mindenkinél jó volt az ebéd, és jól telik a napotok :!:

Tényleg: ki, mit csinált ma :?:
Nekem elmarad holnapra a takarítás, úgy döntöttem :oops: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty

Nálunk is bolognai volt! :D
Délután sétáltunk egy nagyot a hóban,a fiúk hógolyóztak én meg csak úgy öregesen, a csúszkáló síndrágomban(ugyebár pocakban kissé szűkös már,utána jöttem rá,hogy van rajta bújtató övnek...) :oops:

Most meg szegfűszeget szúrkálunk narancsba,olyan jó illat van a lakásban!!
(kimostam vagy 80 adag ruhát.... :twisted: ,meg a gyermek szobáját próbáltam átláthatóvá tenni,talán már látszik a vége,most pedig az akváriumnak állunk neki,rettentően néz ki)

Holnap dolgozom,úgyhogy a takarítással nem fogok haladni,majd csak kedden délután.Meg még vvt-re is mennem kell,az afp-t veszik le most.
Vendég
 


Csak gyors bekukk majd holnap jovok 8) itt is esett es lementunk este angyalt csinalni a hoba 8) van foto is majd teszem fel :) amugy egesz nap lustulas...mar akinek es paromra vartam aztan lementunk kenyerert meg minden fele joert...kajat csinaltam...ettunk en kicsit hosszabban...aztan ultem 1orat mentem a sztiim room-ba lejottem elpakoltam a dzsuvat es vegre 6kor leultem bar mar epp massziroztatni akarta magat :? na mondom neem ez most az en idom es a vacsit is elokeszitettem mert beizesitettem a husikat ma disznohusi lesz 8)

Tegnap meg volt akcio csak nem ugy,hogy abbol baba lehessen :? :roll: :oops: jo mi...dehat neha neki is kell egy kis orom...ilyen masmilyen...meg egyenlore csak erosodik a csikom szal meg nem volt pe nem kestunk le rola de majd aze odafigyelek :roll: na meg ugy voltam vele minnel inkabb erolteti az ember a dolgokat annal inkabb nem jon ossze igy ha most apacska pont nem akarta ugy a dolgokat hat legyen...meg van idonk es menzi utan is tettunk a dolgokert ugyebar neha utana vgy konkretan elotte van sosem lehet tudni alapon ezt a honapot meg joool kihasznalom 8)

Sztarokat nem neztem majd ha lesz egy kis unalmas idoszakom akkor visszanezem a neten 8)

Puszantyuka mindenkinek ha jottem irok nez szerint 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bri
néha ilyen nap is kell...ilyen másmilyen Apival :wink:
Kíváncsi leszek a képekre, remélem hamarosan feltöltöd a blogod vele, és a betűkkel :wink:


Milyen
v.v. eredményt megtudod máris :?: , mert akkor hozd ám hozzánk is :wink:
Tetszett, hogy "én meg csak úgy öregesen, a csúszkáló sínadrágomban" :lol: :lol: :lol: jót nevettem rajta :D


Csibucka
remélem jól vagy, majd gyere, ha tudsz áám :!:


Puszi
puszillak :wink: :!:

Chrissy
te is eltűntél a hétvégén :!:

Anyci :roll: :?:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Szép jó reggelt Mindenkinek!

betty: köszönöm szépen jól vagyunk, csak tegnap rohanós napom volt. Kiderült, hogy párom kecójában elromlott a fűtés (na persze nem lakunk még ott, mert fel kellene újítani hogy minden a mi ízlésünknek megfelelő legyen) és az éjszakai -15 fokban a csövek elfagytak a volna. Úgyhogy rohangáltunk elektromos radiátorokért, hogy valamivel temperálni tudjuk a házikót :( És persze előtte ki kellett vakarni a 15 centis hóból is :(
Utána meg apóssal mentünk ajándékot venni, egy mályvás-barbis színű kötött sapit meg egy parfümot választottam magamnak. A sapka nagyon állat :lol: Szóval hamar elment a nap.... A kocsitakarítás szépségeit tegnap mi is megtapasztaltuk.

Bri: imádok hóangyalozni, várom a képeiteket :D Ha már erősödik a második csík akkor apára fel :D

milyen: szegfűszeges narancs illatát én is imádom, annyira finom :D

puszi, chrissy, anyci: merre jártok?

Mi ma ajándékokat vásárolunk, remélem ez már az utolsó kör lesz, meg a sütikhez még hiányzó alapanyagokat....
Ja és azt elfeljtettem, hogy milyen rókacsaládja már kerülgeti a környékünket, mert tegnap este olyan émelygés tört rám, hogy hűha. Csak ültem a tv előtt egy plédbe burkolózva, iszogattam a teámat és egyszer csak lesápadtam. Párom meg is ijedt, kérdezte mi a baj. Hát mondtam semmi, csak épp nem tudtam eldönteni, hogy fussak-e megölelni a fajanszot vagy maradjak a helyemen. Végül aztán rókacsalád nem kopogott be, de ahogy látom: nálunk is indul a mandula :D

Ölellek Titeket!
Vendég
 


Sziasztok!

Helyzet jelentés:vagyok csak a popóm hagyom el :? Most van frankó gépem csak időm nincs,komolyan mondom tele a hócipőm :? Minden nap van hova fussak,anyuval,lányommal ajikat venni meg barátnők meglátogatása,mivel eddig rájuk nem volt időm,meg itthon is van elég dolgom.Szóval vagyok nem aggódni :wink:

Bridget,karácsonyra te is kész leszel 8)

Betty ezek szuper hírek!!!!!Utólagos karácsonyi ajándék lesz nektek!!! :D :D

Csibuc,HATALMAS GRATULÁCIÓM KÜLDÖM!!!!!

Puszi puszillak :lol: :lol: :lol: Ja én még a bogyóval tartozom:Elevit.Nem is hagytam abba azóta is eszem,biztos ami boztos :wink: A vitamin meg sose árt :D

Criss,itt vagyok drága :D Hogy vagy ?

Milyen ez az öregesen a sínadrágomban nekem is tetszett :lol: :lol: A humorod sose hagyjon el :!: Bejbi boxol rendesen a pocakban? :wink:

Kép
anyci
 
 


Jó reggelt!

Eltűntem a hétvégén, mert szombaton dolgoztam, vasárnap pedig családi nap volt.
Mi minden hétvégén szülőknél ebédelünk, szokásos vasárnapi ebéd: húsleves, rántott hús. Egyik hétvégén az én szüleimnél eszünk, másik hétvégén a férjeménél.
Aztán a vasárnapi ebéd után elmentünk még karácsonyi díszeket vásárolni, nagyon szépeket vettünk, de valami irtózatosan drága volt... Na, de legalább gyönyörűséges lesz a fa.
Aztán még elmentünk egy könyvesboltba, ott vettünk pár könyvet ajándékként és utána sétáltunk egy óriásit a jó nagy hóban.
Szóval eltelt a hétvége, kellemesen.

Nálunk is volt akció babaügyben... :wink:
Bár lh-m negatív, teljesen. :cry: Pedig szerintem mostanában várható pé. Lehet kicsit kitolódik? De a hőm szerintem jóóóó. :wink:

chrissy81
 
 


http://www.youtube.com/watch?v=axOeUBAS ... re=related
Cuki :lol: :lol:

Anyci
örülök, hogy jelentkeztél, várunk továbbra is :!:
Azért a popódat ne hagyd el :!: :lol:


Chrissy
jó hogy jöttél, már kezdtem aggódni, hogy hétvégén elraboltak az UFO-k :lol: :lol:
Hőd szépen alakul, csak tesztelgess tovább :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Bettykém!

Melyik nap lesz a beülti? Még 8 nap? A vonalzód szerint a múlkot is 8 nap volt, nem? :?

chrissy81
 
 


Csibuc

De hát Te könyörögtél,hogy akarod a róka-családomat!!! :lol: Nesze Neked!! 8) Nálam már csak 2x jártak a múlt héten,bibíííííí!!Most rajtad a sor!

Anyci

Hát mostmár sokat rugdal,főleg,ha a fiam odateszi a kezét vagy a fejét,neki mindig megmozdul :)
Viszont éjjel már nem járok pisilni,és ez nagggyon jó!!Meg a napközbeniek is ritkultak szerencsére,főleg most,hogy a mínuszokban annyi ruha van rajtam!(ha egy medve megenne,1 hétig rongyot sz.rna az tuti)
Crissy

Ne foglalkozz a hőmérővel,csak tegyétek a dolgot élvezettel!!!Nekünk is akkor jött össze,mikor tojtam az egészre!

Bridget

Mosmá elkaplak msn-en az tuti,jössz ma vagy holnap este??

Mi is hóangyaloztunk tegnap-imádom!!! :D

Betty

Akkor most télleg,hány nap is még a világ??
Vendég
 


Bocs Lányok, most csak ennyi:

Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Milyen
az utsó mondatodat /kérdésedet/ nem kaptad el :lol: legalábbis én nem értem.
Én számoltam rosszul egy nappal, bár nem tudom, hogy pontosan hétfő vagy kedd lesz-e, ez uh.-n kiderül majd szerdán :wink:
Igen, jól látjátok, tegnap volt a 8 nap vissza, azt meg ma is annyi van :lol: :lol: majd ha végleges, akkor javítom....ha kell :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Valamit másképpen kell csinálnom, mert ez így nem olvasható :roll: , dolgozom a problémán majd karácsony után. Bocs Lányok. (először vagyok táblafelelős, mentségemre szóljon :oops: )



Szép napot!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Milyen
már leesett :oops: :lol: bocsesz, én vagyok a hülye :lol: :lol:
Le kéne feküdnöm kicsit aludni :roll: :lol:

És én is akarom vukkékat...az egész rokonságot :!: :!: :!: :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Semmi baj, Puszi
majd belejössz :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Bettykém

Tudod,nálam szééép, naaagy róka-család lakott,még ha szétosztjuk is bőven jutnak Hozzád is! Egyezkedj Csibuccal!!(szerintem 1-2 hét és szívesen megválik tőlük :lol: )
Vendég
 


milyen, betty: bár mint írtam tegnap a rókacsalád végül nem kopogott be, de én nem bánom sem azt ha itt lesznek egy darabig, sem azt sem ha egyből továbbszaladnak bettyhez :lol:
Vendég
 


Betty azért igyekszem nem elhagyni,főleg mert össze ment szülés után,párom nagy örömére.Pedig nagy kofferba több minden belefér csak ciki vele költözködni :wink: A párom szokta mondani ezt mondani erre meg én vissza ezt,hogy ha nem tetszik nyald kisebbre :twisted:
Hú de izgi már nem sokára vissza kapjátok a fagyibabákat :D

Milyen ezen a medvés dolgon jót röhögtem :lol: :lol: :lol:
Na az már jó ha ez a pisi dolog is hanyagol meg a rókakoma is :wink: Szerintem a kicsi már most szereti a bátyuskáját :wink: Jaj milyen neked elfelejtettem mondni hogy gyönyörűséges a babátok!!!!

Csibuc nem baj ha lesz is porcelánbusz vezetés meg minden csak az eredmény a lényeg :!: :D :D Ugye?Őszintén örülök neked hogy végre sikerült!!!!

Puszi majd kitalálod hogy legyen nagyobb,ügyi vagy te hiszen!!!

Criss igaza van Milyennek csak spontánkodjatok!!!Bár ha téged ez megnyugtat akkor tedd azt :wink: Neked is sikerülni fog!

Mi hanyagoljuk ezt a témát mostanában mert páromnak lelki okok miatt nem megy igazán ez a babaprojekt.Most keresünk fel majd egy kineziológust és majd meglátjuk ő mit tud rajta segíteni.Ő neki lassabban megy mint nekem,én már eltudtam engedni a kicsi lányunkat.Így már helyre került bennem minden újra tudok élni és élvezem is az életet!

Bridget merre vagy kis csillagom :shock: :?:

Kép
anyci
 
 


Anyci!
Kineziológus jó ötlet, biztosan sokat tud segíteni.
Mikor történt veletek ez a borzalom?
Érdekes, mert sokan mondják, hogy a férfiak nem is élik meg úgy a babavárás időszakát, mint mi, nők, de látod...

Osztozzatok csak a rókákon, mire tőletek távoznak, hozzám jönnek úgyis :!: :wink: :P

Bettyvel megosztozunk, ugye Betty?

Puszi, én majd veszek valami nagyítót, hogy lássam táblázatot! De nem aggódom, úgyis megoldod! Ügyi vagy!

Csibuc, tudom, hogy nem beszélünk róla, de mikor lesz uh?

Milyen, jó humorod van. Csípem :wink:

Ölelek mindenkit. Moziba megyünk :)

chrissy81
 
 


Criss,idén májusban volt :(
Igen azért is szeretnénk felkeresni,mert párom nem igazán akar a dilidokimhoz menni mert nem kell neki gyogyó,én más kategória vagyok :roll: Ezt tartjuk most jó ötletnek és bízunk benne hogy így majd ő is feltudja majd dolgozni.
Olyan rókákat én is kérek ám :lol: Ha már nektek nem kell küldjétek már át hozzám is,bírom az edzést :lol: :lol:
Jó mozizást!!!

Kép
anyci
 
 


hahó van itt valaki?

Kép
anyci
 
 


Hát jó ha nincs senki akkor én is lépek.
Kép

Kép
anyci
 
 


Anyci
végre jöttél picit többet, te baritonos béjbim :!: :lol: :lol:

3x elolvastam, amit Csibucnak írtál, és azon gondolkodtam, mert nem értettem, hogy milyen "porcelánbuszt" vezet :shock: :?: :lol:
Aztán leesett :lol: Kép :lol: :lol:

Nem tudom, mi van ma velem, kicsit le van fáradva az agyam úgy látszik :roll: :lol: kicsit későn esnek le a dolgok...vagy egyszerűen csak öregszem :oops: :?: :lol:


Chrissy
ha ide jönnek a rókák, majd mondom nekik, ne nagyon időzzetek, mert Chrissy nagyon vár titeket :P de vigyétek az egész rokonságot is :P :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Naon ottvgytok a toppon :shock: En asszem reszletekben fogok elkuldeni irasokat mert az elobb is irtam a masikba es jol ellszallt :x :twisted: :evil: :evil: :evil: Osszetettuk apacskaval amink van es remelhetoleg babat sikerult gyartanunk 8) :lol:

Csillag szuletiket nem neztem csak amig otthon voltam majd lehet ha jobban lesz idom visszanezem a videokat 8)

Betty
Orat megneztem de paromnak van szep oraja en valami egyszerubbet akarok neki venni sportolashoz :wink: A blognal az a kiiras neha meghulyul es neha en is californiabol irok :lol: majd visszaall :wink: En is orulok a johireknek :D Marmint neked es koszi a szoritast teszteket holnap hozom mert este meg lovok egyet 8) Linket lopjad majd en is felteszem 8) Melyik volt az a topik ahol valami balhe volt mar megint? :roll: Koszonom a lapaljat es most halkan mennek a szurkok es nem minden nap csak ugy hebe hoba :wink: nana hogy kell ilyen nap is csak nem pe kornyeken ilyenkor nem szeretem mert aggodom :roll: de jo volt :lol: Ez a youtubos klipp halaaaaaliiiiiii :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Puszi
Apacska hosiesen kitett a bebigyartas ugy erdekeben imadom :D most mar csak a babanak kell kitennie az ugy erdekeben :roll: nincs itt semmi szokasos netmentes hetvege,gyerek gyartas 8) :lol: meg meg karacsony elotti kapkodas lesz holnaptol :shock: Koszi a tablicskut de nekem ehhez nagyito kell nem tom elolvasni :shock: :oops: :lol: Na latom mar te is megjegyezted a dolgot.Azert tisztelem az igyekezeted en nem vallaltam volna(bena vgyok) talan meg ennyire sem ment volna foleg,hogy az en office-on japanul van :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:

Csibuc
En is megertelek ilyenkor meg annyi minden tortenhet :roll: vigyazz magatokra es szuu-szaa :wink:

Milyen
Pasimentes idoszak haat en is csak olyankor pihenek mert hetvegen megallasom sincs mert allandoan valamit csinalok :shock: Tudtad,hogy a bebiked 17.hetben mar hall is hangokat :wink: Szombaton jott haza reggel igy pihi volt es este meg havazott lementunk angyalkat csinalni a hoba,vasarnap meg lustizott... :roll: semmit nem csinaltunk :? Ho jott szombaton es mara mar olvad is :? Ide ultem gep ele fel 4kor es fel 6van meg mindig itt ulok blogba bele se irtam meg :oops: ugyhogy ma nem leszek ma mert ahogy ide irtam mar ittse vgyokholnap talan leszek ajandekok utan kajtatok :roll: szerdan korizunk 8)

Chrissy
Hat szeptember nem is tudom hanyadikan talan 28....es en mentem haza oktober 6-an es ugye most jottem vissza november 12-en :roll: Nem korai mert nekem is 25naposak a ciklusaim igy a 9.cn mar tesztelek :!: Bar most sokaig szedtem a fogigatlot lombik elott meg volt a lombik is szal tokre nem tudom hol merre mennyi a helyzet de 9.cn-tol tesztelek 8) es a tegnapi maaar csikos :D asszem ugy vgyok,mint te vgy neked 1nappal utanam jott meg :roll: Hol lattad te hogy 32napos a ciklusom nekem anyi sosem volt :shock: Netmentes hetvege jaja...spontankodas hat szombaton is tettunk vettunk csak abbol baba nem lesz :oops: :lol: :oops: viszont vasarnap bepotolta :lol: Ha esetleg jottok szoljal :wink: Semmi nincs itt nagy hovihart mondtak parom megerkezett szombaton reggel 6kor az azutani gepek torolve es semmi hovihar nem volt itt :? jo szepen esett annyi :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


na jovok erre meg sehun senki :shock: Jo reggelt en mentem aludni 8) :lol:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bakkerkulcs Bri, most jövök, te meg most mentél :roll: :twisted: :!:
Na mindegy, majd legközelebb elkapjuk egymást :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Bri
Balhés topic :roll: :?: Talán a 2.lombikunkra készülünkbe...végülis olyan nagy balhé nem volt... :wink:
Várjuk akkor a teszképeket holnap, vagy amikor fel tudod tenni.
Most én is kivi vagyok, hogy lesz e pé.-m ebben a ciklusban..hát holnap kiderül majd. Ha igen, akkor repesztés van.
Szorítok, hogy nálatok is költözzön be a kis csodababóka :!: :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty,
holnap mész uh-ra? vagy hogy derül ki, hogy van-e pé?
Na de miért ne lenne?

Bri, akkor már csak drukk hegyeket tudunk küldeni, hogy a bébi befészkelje magát! Megtettetek mindent!
Nálam még nincs pé, de közel vagyunk érzem! El is kapom a kis drágámat!:wink:
Várjuk a teszteket!

Pletyózzatok már légyszi: Milyen balhé? hol?

Anyci,
én szorítok Nektek, hogy helyrejöjjenek a dolgok és tuti, hogy bekopogtat a gólya, mert eleget küszködtök érte!

Milyen,
2 fiúka mellé jól jönne egy kislány? Vagy mindegy milyen nemű lesz az új családtag?

Csibuc,
ja igaza van Brinek, szu-szaaaaa. Tudod: közben masszírozhatod a fülcimpádat is!
(aki nem ismeri annak elmondom: nem hülyültem meg, ez a Bad Boys-ban volt)
Na, de tényleg fő a nyugalom, és nem negatív gondolatokat termelni!!!! Ez fontos!

Puszi,
Nektek januárban lesz a köv menet?

Most itthon leszek, már nem dolgozom, takarítok és társai...
Délután mennem kell még pár dologért rohangálni. De remélem hamar végzem majd! De addig is itt vagyok!
Ja, és mindenkit puszilok!

chrissy81
 
 


Hogy én sosem tudok úgy jönni, hogy itt legyetek!!!!!!!! :cry: :twisted:

Na hátha estefelééééééééééééééé

chrissy81
 
 


Chrissy
igen, holnap megyek, hát egy stimulált ciklus után nemtom, hogy egybő vissza áll e a szervezet, de majd holnap meglátjuk, mi újság :wink: aztán ha van, repesszük, mert az most nem kell :wink: ilyen sem volt még, hogy nincs szükségem rá :lol: :lol:
A vita a 2. lombikunkra készülünk.... topicban van/volt, de ez nem balhé volt sztem. Az illető nem reagált vissza senkinek.


Többiek, mi van veletek :?: :?:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty te is olyan vagy mint a nagy fehér elefánt? :lol: :lol: :lol: Velem együtt 8)
Olvastam kíváncsiságból azt a topikot de szerencsére nem fajultak el a dolgok,csak hát pont nem kellett volna olyan embernek beleszólni akinek fingja nincs milyen helyzetben vagytok :!:

Bridget azt el is felejtettem hogy++++++++++++++++++++
nagyon drukkolok hogy legyen csoda babátok !!!!!!!

Puszi tényleg lassan nektek is eljön a ti időtök :shock: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Criss,köszi nagyon aranyos vagy,de ezt viszont kívánom nektek is!!!! :D Aztán apára fel!!!

Csibuc akkor csak pihi és semmi idegeskedés!

Milyen akkor már hallgatózik ám a baba :!: Bridget jól mondja :wink: Énekelj neki vagy mesélj mesét vagy valamit :wink:

Kép
anyci
 
 


Bridget

Jó lesz vigyázni,miket hall meg a bébi ezentúl :D van egy baby dance vagy mi a címe cd-m,előkeresem és megmutatom neki.A férjem már beszerzett egy fejhallgatót és azt szeretné,hogy tegyük a hasamra ,hogy hallgathassa a gyermek! :)
Ajándékok megvannak?Minden előkészület megtörtént?

Anyci

Karaokézni szoktam,most vagy azért rugdos,hogy hagyjam abba vagy tetszik neki :lol:

Chrissy

Egy fiúka van itthon,a másik a férjem! :lol:
Jó lenne egy kislány,de tulajdonképpen-közhely-csak az számít,hogy egészséges legyen!Ezt a "nagy"igazságot csak akkor értettem meg igazán,mikor az első babát vártam.Tényleg nem volt semmilyen favoritom,sőt,még azt sem tudtam milyen nemű lesz.Azt "terveztem",hogy kibújik és odateszik a hasamra és közlik mi lett...ehhez képest altatás után tudtam meg. :)
Na de majd most másként lesz,tudod taxis szülést szeretnék :lol:
Biztosra megyek:új férj,új szülészorvos,most másként lesz a végkifejlet :roll: :lol:

Betty

Várom a holnapi híreidet!!

Csibuc

Eltűntél?Álomkór? :wink:

Puszi
Puszi :D
Vendég
 


Milyen :lol: :lol: :lol: :lol: ez tetszett nagyon :lol: :lol: Kapcsold le a zenét és ha akkor nem rugdos akkor válts zenét,lehet csak a dallal van baja :wink: Ha meg csak zene nélkül énekelsz akkor nézd meg melyik jön be neki melyik nem :D

Kép
anyci
 
 


Látom muckák nem nagyon jöttök :( Hát akkor majd holnap jövök!
Kép

Kép
anyci
 
 


ANYCI, VÁRJ :!:
Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


ÁÁ, látom elmentél már :roll: jó volt dumcsizni veled :wink:

Milyen
tényleg szoktál karaokézni :shock: :?: Mi is néha férjecskémmel :lol: csak a szomszédok ne legyenek itthon, olyankor eladjuk a lakást :lol: :lol:
De jó, tudsz már a bébihez beszélni meg minden mmmm irigy vagyok :lol: :lol:

Bri
a másikban lefigyeltelek, hun vagy :?:

Puszi :?:

Csibuc :?:

Chrissy :?:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Úú Vazze, még 11 nap, és kerek 3 éve várjuk a csodát :roll: hogy megy az idő :roll: ez nem jóóó :?
Na mindegy, lesz ez még így se 8) :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Na itt vgyok 8)

Betty
Mar mentem aludni epp csak bekukkantottam reggel 8) Na majd atnezek oda is 8) talan a lombikban olvastam rola csak hat tudod annyi idom van nem tudtam oda is atnezni :x Teszteket hozom 8) Holnap mesz kukucsra? 8) Bizti lesz ped ilyenkor a hormonok meg tombolnak :lol: Lombik utani honap mindig sokkal tobb eselyes mint a sima honap :wink: Koszi ari vgy :wink:

Chrissy
Neked is koszi :wink: ter is hozd a tesztjeidet!Hogyhogy meg nincs pe-d :shock: Bar a 14.napig jo is ha var az a normalis :wink:

Anyci
koszke most jol jonnek a drukkok :lol: Azert en is drukkolhatok nektek halkan? :roll:

Milyen
Ahhh egyszeruen nem tudok kimozdulni...jo tegnap voltam kesztyut nezni de abban is meretek vannak :shock: honnan a nyavajabol tudjam a meretet :x es alig volt par darab ugyhogy ha nem jo akkor meg cserelni sem tudjuk :roll: Fodraszhoz nem mentem...mar a tudattol is rosszul vgyok,hogy ott uljek 2orat :x festeni kene a tovet ugyhogy ha nem karira de szilveszterre muszaj lesz :roll: Es meg be is kell vasarolnom elemozsiabol mert nem tudom,hogy van unnepi nyitvatartas :shock: Holnap nyakamba veszem a kozertet 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bri
örülök neked, végre jöttél :D most ráérsz, vagy rohansz tovább :?:
Apinak már eszedbe jutott, mi mást veszel még :?:
Tök szépek a tesztjeid láttam a blogodban, a múlt havi is, az e havi is...gyönyörűségesek :wink: csak még időm nem volt reagálni, de majd fogok 8) :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


betty615 írta:Úú Vazze, még 11 nap, és kerek 3 éve várjuk a csodát :roll: hogy megy az idő :roll: ez nem jóóó :?
Na mindegy, lesz ez még így se 8) :lol:


Nekem meg most van 6eve :shock: hisz az exel ilyentajt kezdtunk gyartani...3evig :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hat futnek tovabb mert barinommel skype-oltam es mar 3ora mult ennem kene es gymbe menni :roll: Kesztyut akartam meg venni de abban is meretek vannak epp milyennek irtam rola :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Húú, de szépikék a tesztek :!: :!: :wink:
Ebből lennie kell valaminek 8)

6 éve vazze :shock: :o aaaz kemééény :!: :roll:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty

Te pedig nemsokára többesszámban dumcsizhatsz a pocakodhoz!! :wink:

Bridget

A fodrászt ne is említsd :lol: Akkora lenövésem van,hogy többen megemlítették:jaaa,a baba miatt nem festetsz látom!
Pedig csak időnk nincs a kolléganőmmel elkapni egymást-na de holnap gyönyörűséges leszek :lol: Amióta itt a baba sokkal gyorsabban nő a hajam,drága férjem meg is jegyezte a hatalmas lenövés láttán,h jééé,még nem is láttam milyen az eredeti színed :lol:
Vicces pasas!

Szépek a tesztek :wink:

Anyci

:lol: :lol: :lol:

Elfelejtettem írni,hogy örülök,hogy a kineziológus mellett döntöttetek a pároddal!Meglátod,az oldás pikk-pakk segít majd,csak az otthoni feladatokat is becsülettel végezze el a párod!
Vendég
 


A lenövésről: én is pont ma mondtam férjecskémnek, hogy holnap még nyitva vannak a boltok, kell vennem festéket, be kell kenjem, mert kezd undi lenni a fejem a nagy lenövéstől :oops: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: