Új privát üzeneted érkezett!

Betty: egen, se Judy, se Puffocska... franc, hol lehetnek ... :D lehet apikkal ágyban :D
kfmares
 
 


jelen :lol:

Timi
titimee
 
 


Kfmares, fogadjunk, hogy csak abba az egy hsz.-odba tetted be a kódot :!: :lol:
Nem másoltad hát be a profilodba is :?:
Mert nincs kint... :roll:

Timi
veled mizujs :?:
Hogy vagy :?:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 

 
 

nem nem másoltam, mert api nyaggggggat hogy kell neki a net..... amint visszakapom bemasolom.....


igaz igaz, Timi: nagyon csendben vagy.... nalatok helyzet????
kfmares
 
 


kfmares: laptető!! hozzon neked szerencsét :lol:

Timi
titimee
 
 


nálunk semmi különös. jól vagyok. imádom a péntek estéket :)

Timi
titimee
 
 


Sziasztok

Kép

Timi
titimee
 
 


Sziasztok,

Csak beköszönök Szép hétvégét kívánni. :lol: :lol: :lol:

Én nem nagyon leszek, mert a hétvége elég zűrős nálunk. :lol: :lol: Nagymosás, főzés, takarítás, gyerekkel kell tanulnom, na meg valami programot is ki kellene találnom holnapra. :lol: :lol: :lol: :lol:

Mares,
Neked pozi tesztet kívánok a hétvégére. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Ha nem bánjátok, én is csatlakoznék a kis csapathoz,hiszen én is ugyanebben a cipőben járok.Januárban hagytam abba a fogigátlót (kb.8 évig szedtem), április óta próbálkozunk.Augusztusban derült ki, hogy nem megfelelő a pé-m, túl hosszú ciklusaim vannak,(júliusban teljesen kimaradt)hogy beálljon felírta a doki a Clostit a 2-6. napra 2x1 szemmel.A 11. napon voltam uh-n, a nyálkahártya 5mm, bal oldalon dom.tüsző 12x10mm volt, a jobb oldalon több apró, max. 8mm-esek.A 13.napon ismét uh, a bal oldali tüsző 13mm lett, és a jobb oldalon is lett egy 13mm-es, a nyálkahártya még mindig csak 5mm.A doki szerint ez vékonyabb mint amilyennek már Clostival lennie kellene, és a tüszők is kisebbek.:(6-án kedden kell ismét mennem, légyszi szurkoljatok, hogy addigra kialakuljanak a dolgok!És ha tudtok adjatok tanácsot hogy én mivel tudnám segíteni őket!
morcivaci
 
 


REggelt mindenkinek!!!!

Judy: mi meg Villányba készülünk bornapokra :D ott tutti, hogy nem fogok semmin gondolkodni..... még mindig van a fránya hőemelkedés pedig már jobban vagyok, sztem nem dugul orrom annyira.....

Timi: neked is jó hétégét!!!! Igen, pénteket én is szeretem, én azért mert uram most 2 napig csak velem foglalkozik :D

Cijamija üdv itt Morcivaci!!!! Én nem sokat tudok még a Closti jó illetve rossz hatásairól... de szorííííítok neked!

különben nem hinném hogy baba van... ma vagyok a 26. napon, csinált nekem 2 vagy 3 hónapja olyat, hogy 27. , 28. napra jött meg a kis dög......
kfmares
 
 


Morcivaci
Kép

A closti elég jó stimuláló szer, nem is értem, hogy miért kisebbek most meg a tüszőid, és a mnyh. miért nem vastagodik nálad :shock:
Hormonprofilod volt már :?:
Nagyon tenni ez mellett nem igazán tudsz, max., ha iszol teákat (cickafarkfű+palástfű). Ezek jók ciklusbeállítónak..
A doki mit mond erre :?:


Judy
akkor nektek jó hétvégét, aztán hétfőn várunk, ha addig nem tudsz jönni :wink:


Kfmares
Jobb is, hogy nem hiszel, annál édesebb lesz a meglepetés :lol: :lol: :wink:


Puff
hun vagy :?: :shock:


Timi
olvastam a kolompot....háát vazze :lol: :lol:



További kellemes hétvégét :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok!

Judy: gondolom nem szoktál unatkozni hétvégén :)

kfmares: szorítok. mikor fogsz tesztelni?


betty: köszi, vannak érdekes dolgaim :) az afrikai kalandunk is jó volt. azt is betettem a blogba :lol:

Morcivaci: Légy üdvözölve körünkben, mielőbbi babásodást kívánok neked is :) Olvass vissza, azthiszem Judy írta hogy E vitamint szed és az jó a méhnyálkahártya megvastagítására.

Timi
titimee
 
 


Jóreggelt Csajszik!!!


TEgnap voltunk apival meg rokonokkal Villányba bornapon :D hihi, jó volt, bár annyit inni nem tudtam ! :D Lehet, hogy nem voltak alkalmas borok ...

TImi: afrika? ott voltatok??? huuuuuuuu :D

Betty: ahogy mondani szokták "rajtam már csak a csoda segíthet", na így vagyok én is!!!... a baj az, hogy tudom az urammal semmi gond, tehát nálam nem jön össze valamiért és ez néha lehangoll..... A Clostilbegyt topic-ban voltam néha olyan rosszul, hogy a csajoknak kifejtettem, szépen én elköszönök az uramtól, én nem tudom megadni neki a gyereket, keressen mást.....
kfmares
 
 


Minden előzetes bejelentés nélkül ma megjött.... lehangolva, összetörve, sírósba mentem át.... vendégek még itt vannak, tehát igazán aranyosnak kel lennem...... most 3 nap mély depi aztán majd megpróbálok talpra állni.....:(


Puffocska: merre vagy?
kfmares
 
 


Kfmares

nagyon sajnálom pirit :x lóf@sz a valagába :twisted:

Ne keseredj el, jön a kövi hónap... :wink:


Nemtudom írtad e már volt hormonprofilod :?: Vagy neked mondott valamit a nőgyogyi konkrétan, hogy mi lehet a gond :?:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


kfmares

Kép

Timi
titimee
 
 


BEtty:

volt dokim annó a 21. napon vett vért, azon vizsgálat eredménye megvan, ő azt mondta arra , hogy jó, csak kicsit felturbozzuk a clostival a peteérést, hogy több legyen. Aztán ez a doki nem volt szimpi, mert nem nagyon foglalkzott velem, kerestem újat, annak elvittem a márciusi eredményeket és az meg azt mondta hogy a prolaktin magas, meg uristen, meg akkor szedjem a Bromocriptin-t, meg a Norcolutot mert 23. napra jött meg ( most meg rendesen 27.-re ami jó), meg majd a Clostit a menzesz 3. napjától és aznap menjek vérvételre

sztori ennyi

a bogyokat nem szedtem be, mert márciusi leletre nekem ne irjon fel semmi, azóta gyógyteákat iszok, elvileg elkezdhetnem a Clostit , es mehetnek kedden 3. napos vérvételre, de nem tudom most akarom-e.... ilyenkor utálom a világot...
kfmares
 
 


Köszönöm, hogy ilyen aranyosan fogadtatok!Úgy látom, hogy nagyon jó kis társaság jött itt össze!

Kfmares nagyon sajnálom!Majd a következő hónapban tuti össze fog jönni!Tudom, hogy most nagyon rossz, szerintem itt mindannyian ismerjük az érzést, hogy milyen amikor már megint megjött. :( Fel a fejjel, és csak előre nézz!

Timi
Elevitet szedek hónapok óta, abban van E vitamin is, ennek ellenére nem vastagodik a nyálkahártya.

Betty
Hormonprofilom még nem volt, ez az első clostis hónapom.Azt mondta a doki, hogy ha ebben a ciklusban nem jön össze a baba, akkor menjek hormonvizsgálatra, és a férjem is menjen el megnézetni, hogy vele minden rendben van-e, hogy a következő lépést ehhez igazítsuk majd.

További kellemes hétvégét mindenkinek!
morcivaci
 
 


MOrcivavi

Jaja, következő hónapban, aranyos vagy , és tudom, hogy így kellene gondolkodnom, és hogy mások régebb óta próbálkoznak, de az ember néha önző és csak a saját baja érdekli, és ha megjön, nálam egy napig ez van, semmi és senki sem érdel, persze nem szó szerint, de haragszom a világra mert nem vétettem ellene , hogy ilyen legyen, hiszen sokat nem kérek tőle....

Különben Closti alatt lesz neked uh-s követés???

A társaság különben nekem is nagyon tetszik, mindenki aranyos, mi mások is lehetnének!!! Judy, Timi és BEtty csoda-aranyosak!!! :D

És most már te is itt vagy :D (látod, azért nem vagyok olyan morgós,csak csalódottttttttttt)

Ti mióta próbálkoztok???


u.i.: most már tutti hogy EHCS-től megrendelem véglegesen, ( feladom csekken a pénzt) a kis teszteket :D

Legalább lesz mit sormintába tenni hó végén! Ugye Betty? :D[/b]
kfmares
 
 


huuu, elnézést, a C-t elütöttem ahogy gépeltem V-re!!! Ne hari!!!!
kfmares
 
 


A múlt héten már kétszer voltam uh-n, és kedden kell mennem legközelebb. A dokim nagyon aranyos és lelkiismeretes, azért rendelt kétnaponta vissza,nehogy lekéssünk vmiről,de mivel még csütörtökön is olyan kicsik voltak a tüszők,ezért most legközelebb kedden nézi meg.

Egyébként április óta próbálkozunk, ami azért még nem vészes, főleg, hogy augusztusban derült ki, hogy eddig gyakorlatilag esélytelenek voltunk.Tehát most lenne / lesz az első olyan,amikor már talán eredményt is érhetnénk el. Ti mióta próbálkoztok?

De hihetetlen, hogy amióta babát szeretnénk, azóta körülöttem mindenki sorra jelenti be, hogy terhes, vagy éppen most szült.Azért ez olyankor nagyon kemény,amikor neked nem jön össze.És ugye itt a kérdés,hogy nekem miért nem, ha más már attól terhes lesz, hogy ránéznek??
morcivaci
 
 


kfmares: az jó akkor beállsz te is a sorba, lesz szép sormintád a hó végére :) találtál már dokit akihez mennél és akinek a tanácsát elfogadod?

morcivaci: énis szedek elevitet. e vitamint plusszban kell szedni. hova jársz orvoshoz? szorítok neked kedden, hogy nőjenek azok a tüszők...

Timi
titimee
 
 


Morcivaci

Na igen, erről is akartam írni , hogy persze a környezetem tele van babással, néha úgy is, hogy nem is tervezik.....

Mi március óta, júniusban házasodtunk össze, mielőbb szerettünk volna babát, de nem így lett, párom szeptemberben volt vizsgálaton, nála minden rendben, tehát a ludas én lehetek.

Mai siker: legalább ízlett a vendégeknek a kaja , amit csináltam.
kfmares
 
 


Titime

Nem, nem tudom igazán, hogy mit tegyek. A fiatal lelkes doki akinél voltam most szeptemberben, és aki a csomó gyogyit felírta, elvileg visszamehetek, hiszen mondta, hogy amikor megjön a 3. napon menjek vérvételre, hogy megnézze a hormonokat, és szedjem onnantól a Clostit este kettőt. De persze ő úgy véli, hogy a Bromocriptin-t is szedem már, mert neki a prolaktin a 21. napon magas volt. ( határon belül csak közel volt... meg az egy márciusi adat) TEhát ebben a hónapban "tiszta" voltam, nem szedtem semmit. Te mit tennél a helyemben???
kfmares
 
 


én valszeg visszamennék a dokihoz megcsináltatnám a 3.napi hormont és beszedném a clostit, majd félidőben mennék uh-ra. a másik gyógyszert meg mondd meg neki, hogy nem szedted be, mert szeretnél előtte mégegy hormonprofilt nézetni mielőtt beszeded.
Egyébként azt olvastam a budai meddőségi centrum honlapján hogy a 3. napi vérvétel a mérvadó. bár fogalmam sincs hogy a prolaktin szintnél mi a jó.

mit főztél?

Timi
titimee
 
 


Timi

anyum már régen belém tömte volna a sok gyogyit, csak én meg uram nem akartuk, hogy enni hormont egyszerre ne már egy régi adat miatt...

Lehet , visszamegyek, addig még van 2 napom, hogy rászánjam kis agyamat, hogy ezt tegyem... Closti lehet már lejárt a recept.... 3 havi adagot írt még a régi doki..

Prolaktin-re azt mondják, hogy a magas gátolja a bébi összehozást, de, hogy mikor-melyik a jó érték azt nem tudom....

Egy dokinak itt az interneten elmondtam a mesémet, leírtam neki a vérvétel eredményeit, ő azt mondta, hgoy minden okés... 3 doki 3 vélemény, ezt írtam régen Betty-nek, hogy már azt se tudom kinek hihetek!?

Főzés : ( na ez jobb téma :D )
Tehát volt cukorborsó leves, aztán sütőben oliaolajon tepsiben kikloffolt borsos grillpáccal megszórt csirkehusi, amire később bacon-t tettem és köré egész mirelit gesztenyét, ezt sült bent, volt rízs meg még jégsalis saláta olivaolajjal meg sajtival... :D

azt mondták, jó volt :D

és te mi jót tettél-vettél a hétvégén???
kfmares
 
 


a closti nem olyan erős hormon. ha elkezded szedni nem lesz bajod tőle, főleg ha mész kontrollra. max babás leszel, hiszen ez arra van hogy stimulálja a peteérésedet. Nem tudom megmondani hogy melyik doki mondja a frankót. Nekem a closti segített teherbe esni, most is benne bízok :lol: szóval szerintem azzal, hogy elmész a dokihoz és kérsz hormonvizsgálatot, nem teszel rosszat :) csak egy lépést teszel előre :)

Hú de jól hangzik :) biztos finom volt. mirelit gesztenyét raktál a husi mellé? erről még nem is hallottam. mondjuk még nem is láttam csak mirelit gesztenyepürét a boltban. én nem főztem, apa csak estére ér haza, addigra készítem el a mai ebédet, hogy friss legyen. rakott krumplit csinálok :)
Tegnap egész nap a pda-ra próbáltam programokat feltenni, azzal szüttyögtem, meg a blogomat csinosítgattam, ma meg a kertben ténykedek. meg pihengetek, kutyázom és napozok :)


Egész hétvégén vendégetek volt?

Timi
titimee
 
 


jaja, Clostitol nem félek a Bromocriptintől annál inkább meg a Norcolut-tól...


Fáj hasim.. fuj, csúnya piri...

igen, Sparban lehet kapni, egész mirelit gesztenye, bűn drága, vagy 800 ft egy kis doboz.. de fini..
Rakott krumpli is fini :D

Párod mit melózik?

Igen, szombaton jöttek és itt aludtak. Nemrég mentek el...
kfmares
 
 


generál kivitelező a párom :)

lehet, hogy ez lesz az utolsó pirid idén :wink:

Timi
titimee
 
 


Kfmares
Így már beugrott, ahogy írtad, hogy eddig milyen vizsgálatok voltak... :oops: öregszem, bocsi, hogy mégegyszer le kellett írjad :oops:
A fenne a jó dolgomat...lusta voltam visszalapozni :lol:

Az aranyosságról: Saját magadat kihagytad :!: 8)

Csak gyártsd a sormintákat :!: 8)


Morcivaci
reméljük még hormonprofilra sem lesz szükséged, mert addigra összejön :!: 8)

A próbálkozás: azt hiszem én vezetem a sort :roll: 2007 január 1. óta :?


Timi, judy Puszilom a homlokotokat :!: :lol:

Puff
te aztán jól eltűntél...a teremburáját :!: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


BEtty:

Cija aranyom! Dehogy baj, nem volt nagy dolog, leírtam aztán kész, legalább ismét tudatosítottam magamba, hogy választanom kell: vagy megyek a dokihoz es vervetel, vagy ahogy elhatároztam, márciusig hagyjuk a francba, dokikat félretesszük, és akkor az egy évnél majd újra nekivágunk.... CSak ilyenkor, piri-napon, issszonyat nehéz azt mondani, hogy igenk, nem adom fel!!! Hát lehet eddig kitartónak tartottam magamat, de talán ez lesz az a fa amibe a fejszém most beletörik....

Timi:

Hú, ezt jó hallani, meg néha még el is képzelem, ahogy mutatom apinak a pozitív tesztet, ahogy örül majd neki, aztán jön piri és semmi sem lesz az egészből, bakker , megen sírok, még jó , hogy drágám a másik szobában van és nem látja, elfutok teregetni, ott majd leszáradnak a cseppek, de lassan már könnyek nélkül tudok sírni.... :(
kfmares
 
 


Sziasztok

Kép

Timi
titimee
 
 


Szép napot mindenkinek!
morcivaci
 
 


Sziasztok!

Szép napot mindenkinek! Amíg jó idő van, menjen mindenki sokat a szabadba! :D
kfmares
 
 


sziasztok Csajszikák,

Remélem mindenkinek jól telt a hétvége.Én sajna tegnap dögrováson voltam. Iszonyatosan fájt a hasam, és fogalmam sincs mitől. :oops: :oops:

Mares,
Sajnálom pirit. :cry: :cry: De remélem ez a hónap sikert hoz. :lol: :lol: Csak bízni kell az uccsó pillanatig. :lol: :lol:
Betty,
Én annyira irigylem a görbéidet. Annyira szépek, látszik, hogy nálad minden rendben van, és tuti, hogy ezek alapján az első lombik sikerülni fog. :lol: :lol: :lol:
Timi,
Csak nem pé-es lesz hamarosan???Nagyon leesett a hőd. :lol: :lol: Azért látom nem tudtad teljesen letenni a hőmérőt. :lol: :lol:
Puff???????????????????????????? :lol: :lol: :lol:
Morci,
Üdv köztünk és nagyon drukkolok holnapra, hogy már szép nagy tüszőcskéid legyenek. :lol: :lol:
E vitamint tömjed magadba nagy mennyiségben, 4-500mg/nap, tényleg segíti a méhnyálkahártya vastagodását. Orvos is mondta. :lol: :lol:
Amúgy én amikor Barbikát terveztem, állandóan 3 gyerekes anyukába botlottam, plusz a melóhelyemen is sorra estek teherbe a csajok.Barbi előtt alig ismertem több gyermekes családot, most meg hogy vágyok a 4. babára, úton-útfélen naygcsaládosokba botlok 4-5 gyerekkel. Állítom ebben Murphy keze van.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy

Szia!!! Jaj de jó, hogy itt vagy!!!! Nem lehet, hogy attól fáj a hasid, hogy most igencsak jókor voltatok együtt apival? :D Remélem ezért és nem valami csúnya vírus!!

Különben próbálok fel a fejjel és előre nézni nem hátra dolgot a fejemben tartani, de ma is eltört a mécses... sírtam csak úgy ok nélkül, vagyis az ok megvan, túllépni nehéz néha....

Betty

igen, ezért irigykedek , hogy nálad minden okés :( Lehet mégis elmegyek a dokihoz vérvételre holnap.... Bár amilyen idegállapotban vagyok, lehet, hogy a prolaktin szintem a triplája lesz.....

Tehát az első lombiknak sikerülnie kell :D

TImi

Hamarosan pé!!! Juj, szorítok, mindenféle kezemet meg nagy-kis-középsőt keresztbe teszek !!!

Morcivaci

Én is hallottam, hogy vitaminok jók. Szedek E, C már B vitamint is meg folsavat, meg halolaj kapszulát, meg hajamra a Hair Clinic csodaizét, de hullik a hajam, talán a stressz miatt, de ezek a vitaminok jók!!! Sok embernek jó.
kfmares
 
 


Kfmares: fel a fejjel.. vedd rá magad hogy elmenj holnap a dokihoz :) Köszi a szorítást ránkfér a drukk :lol:

Judy: csak nem beágyazódásos fájdalmak? középidő tájt előveszem a hőmérőt :) csak hogy tudjam mikor lesz/volt pé-m :)

Timi
titimee
 
 


Timji

Szorítás megvan, meglesz és mindig is lesz, mindenkiért általam ! :D
Na ezt szépen leírtam :D

De viccet félretéve, igenis szorítok!!! Mindenkinek jár ennyi!

A fejem még lent, sőt, lassan strucc vagyok a homokban, annyira le vagyok kókadva... ez van, de összekapom magamat, meló van, itt vannak a gyerekek , nekik aranyos vicces kedves tanárnéni kell, nem rakhatom rájuk a bajomat....
kfmares
 
 


Timi


ezt elírtam, nehariiiii
kfmares
 
 


Mares,
Egy video, hogy vidámabb legyél.

http://www.youtube.com/watch?v=ymt5yMc1Rlg

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy
Szorítok, hogy a pocakfájás egy bébi előjele legyen!

Kfmares
Menj el a dokihoz holnap és fel a fejjel!!!

Timi
Nagyon szorítok neked, adjatok bele apait-anyait! :lol:

Köszönöm a tippeket a vitaminokról! Én azt gondoltam, hogy elég vitamin jut belém az Elevittel is. :oops: Látszik, hogy nem vagyok még túl tapasztalt a témában.Valahogy mindig azt hittem, hogy amikor úgy gondoljuk, hogy jöhet a baba, akkor jönni is fog.Nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen eredményem lesz holnap.Kívánjatok nekem szép nagy tüszőket és elég vastag nyálkahártyát! :D
morcivaci
 
 


Judy


kösziiiiiiiiiiiiiiii
kfmares
 
 


Ma voltunk v.v.-en férjecskémmel, hepatitis B, hepatitis C, HIV, és ruis (azt hiszem így írják ).
Férjecském még ment genetikára is, úgyhogy Őt kétszer bökték :twisted:
3 hét múlva eredmény, 21.-én konzi, és azt mondták, a kövi ciklustól akkor kezdhetnénk a lombikot valószínűleg rövid protokollal :D :!:

Csajszik, bocsika, hogy most nem reagálok, de most jöttünk meg, csinálom a kaját, de az még hagyján lenne, ha Api nem ülne itt a valagamba, hogy adjam oda a gépet :twisted:

Úgyhogy később jövök...pussz :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok lányok!

Bocsi, hogy így eltűntem erre a pár napra, de a férjemnek volt egy kis ideje és végre együtt voltunk. Annyira örültem, hogy végre látom, hogy nem is kapcsoltam be a gépet. Bocsika!
Én jól vagyok semmi újdonság baba ügyben, bár rajta vagyunk!
Igen és is tanár vagyok, de én enyhe értelmi fogyatékosokat tanítok, most 2. osztályom van. Nagyon imádom őket.

Judy: Lehet, hogy babó van? Nagyon szurkolok!!!!!!!!!!!

Mares: Fel a fejjel!! Lehet, hogy a következő hónap lesz a mienk!!!

Timi: Te jól vagy?

Tegnap gondoltam rá, hogy veszek én is egy tesztet (bár még nincs itt az ideje), de aztán mégsem tettem. Annyira szeretném, ha a legközelebb, amikor dokihoz megyek meglepődjek, mert azt mondaj, hogy babás vagyok. Meg félek is a tesztektől, hogy nem a valóságot mutatják. Nem szeretném beleélni magam valamibe még pár percre sem.

Ja és megpróbálok nektek feltenni egy esküvői képet, ami 2007. július 14-én volt. Egyébként tényleg nagyon csinik vagytok, nem is szívesen teszem fel az enyémet. Kép
puffocska
 
 


puffocska
 
 


Megpróbáltam én is egy vonalzót, de nem nagy meglepetésre nem sikerült.
puffocska
 
 


puffocska tedd be [img]ide[/img] a linket :wink:

Timi
titimee
 
 


Betty: jövő hónapban? ez király :!: szép pozi teszted lesz a karifa alatt :)

puffocska: nagyon csini vagy te is :!: merre laktok? hol tartassz a ciklusban? szép munkád van :) tele vagyunk tantónénikkel :lol: :lol:

morcivaci: beleadunk istenbizony minden tőlünk telhetőt, de még nincs pé-m. talán hétvégén lesz :) holnapra csuriban van kezem lábam :wink:

Timi
titimee
 
 


Nna itten vagyok, visszaolvasok.. 8)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok!!!!

Betty

azta...akkor ahogy írta Timi is, karira jön a poziteszt :D

hu, neked is persze mindenemet keresztbe teszem es szurkolok

Morcivaci

fel fel , lesz a fej is fel, csak most nem megy, valahogy... suliban a meló lefoglal, de utána a mécses hát igen, az törik ,de rendesen...:(

Puffocska

ahogy írták már, igen, szép szakma a miénk, de a te munkád talán még szebb... több szépet kaphatsz-adhatsz

lehet, ahogy mondod, hogy a kövi hónap a miénk lesz... és jó így nekivágni.... de a hó vége mindig rossz :(


igen, holnap elnézek dokihoz, vagyis vérvételre.... remélem még emlékszik rám... és kapok beutalót.... iszonyat megvan, vagy nem tudom... szóval eléggé, jelent ez valami rosszat?
kfmares
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: