Új privát üzeneted érkezett!

Tényleg nem zavar most a dolog, meghát úgy gondolom, hagyok a nagyszülőknek egy kis szusszanásnyi időt a másik unoka érkezéséhez!!! :P mert ugye a húgom most kb 7-8 hetes! :lol:

Szerintem Kriszti nekem maradhat a 30 napos ciklus, hiszen most pont 30 napra jött meg, nem 28-ra!

Kép
csicsiy
 
 


Jó reggelt itten vagyok...
A helyzet változatlan...Ma csináltam egy ovu tesztet, hogy össze tudjam hasonlítani a tegnapival, de hát nem erösödött...
na mondom veszek egy hcg-t a gyógyszertárban...Medi labot...
De olyan negatívot mutatot, hogy kibökte a szemem, a kis szemét...
Na szóval ezek voltak így ma kora reggel...
Tényleg van benne valami, hogy nem egyszerű gyereket csinálni...
No ez van...Várom piri anyót...remélem akkor legalább időben jönn...
Ma megyek vásárolni azzal a barátnőmmel, aki 4 hónapos kismama...
Kicsit csavargunk, meg beülünk egy jó embédre valahová!!!!!!!!

Csilla: valahogy én semm vagyok úgy megtörve, hogy nem sikerült...azt hittem el leszek keseredve...

Krszti: Nekem is azt mondja mindenki, hogy lehet a nagy költözéskor, leszek én is babás...Remélem

Többieknek szép napot, és köszönöm, hogy drukkoltatok nekem!!!!!!!!!!

Puszi!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Csip-csip: hát akkor sajnálom h neked sem jött össze! de ha neked szombaton kell megjönnie, még szerintem lehet bármi, bár nem tudom milyen érzékenységűt vettél, mert van amelyik csak az elmaradt menstruáció után, vagy azon a napon mutatja ki a terhességet!
Én úgy gondolom, hogy a gyógyszer után azért kell a szervezetnek egy kis idő, tesómnak a második hónapban jött össze!
Én most örülök, hogy 30 napra jött meg, mert régen is így volt gyógyszer előtt és ha így visszaáll akkor a szervezetem kezdi összeszedni magát! Mert ugye az fontos, hogy a ciklusod rendben legyen! Sajnos ezt tudja itt 1-2 másik ember is, mert ugye ezzel "szenvednek", de reméljük hamarosan rendben lesz mindenkivel minden! :P

Akkor drukk a következőknek... :lol:

Kép
csicsiy
 
 

 
 

Sziasztok!

Csicsiy: Sajnálom, hogy megjött, pedig már vártam, hogy legalább veled megtörténik a "Csoda"!

Csip-csip:
Arra én is rájöttem az eltelt fél év alatt, hogy tényleg nem könnyű gyereket csinálni. :x De csak összejön itt mindenkinek előbb-utóbb. Ne keseredj el, ha megjött piri anyó neked is, akkor indulhat a következő hónap! Egyébként, akkor folytatjátok? Vagy most szüleidre hallgatva leálltok a projekttel?

Sajnálom, hogy senkinek nem jött össze most hatunk közül a babóca! De elindultunk a következő hónapba, s már most kíváncsian várom, hogy mi lesz velünk! Legelsőre ugye megint Kriszti, érted izgulhatunk. :lol:

Nekem piri anyó tegnap rendesen kitett magáért, ma pedig már alig van vmi. Nem értem én ezt, halljátok! Mindegy, legalább hamarabb túl van rajta az ember.
Egyébként önvizsgálatot tartottam tegnap magamban,s rájöttem, hogy tényleg elvetettem a sulykot az elmúlt időben. Teljesen becsavarodok már ettől a babatémától. Úgy döntöttem, hogy visszaveszek a dolgokból és hagyom, hogy menjen szépen minden a maga útján. Együtt leszünk a férjemmel mikor szeretnénk, s aztán majd meglátjuk. Fél év még tényleg nem a világ vége! Nem azt mondom, hogy teljesen tudom törölni ezt a fájlt az agyamból, de takarékra vettem magam. Meg a férjemet sem szeretném az őrületbe kergetni ezzel, meg azt sem szeretném, ha azt hinné, hogy lóverseny ez az egész dolog, mert elmegy a kedve az egésztől.
Szóval, ezek vannak, ma még jövők.
Egyébként annak pedig, hogy így összejöttünk, nagyon örülök!:D

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Osztom én is a véleményedet Tyuntyi! :P Teljesen igazad van, már én is kezdek így lenni vele, pedig mi még csak 3 hónapja próbálkozunk, csak egyszerüen nem értem én ezt, miért olyan nehéz ez...Már annyi mindenen átmentem a párommal ebben a 2 évben, amióta it élek, kezdve a papírjaim és egyéb ügyintézéstöl, plusz a munkavállalási, aztán a felmondás...aztán fél évet vártunk az esküvöi engedélyre, szóval egy kicsit kezdtünk reménykedni, hogyha más nem is, de legalább ez "könnyebben" fog menni... :roll: De sajnaos ez sem...
Attól szívesen olvasok ezzel a témával kapcsolatban, ettöl csinálom az ovu tesztet, amit az elöbb csináltam meg és pozitív lett!!!!! :P :P :P De múltkor már a párom is kíváncsi volt, hogy mi van azokkal a tesztekkel, amiket rendeltélHogy müködik, és elmagyaráztam neki. A család is már érdeklödött, meg ismerösösk, ha összefutunk, hogy na mikor jön a baba??? Na ettöl mostmár totál kivagyok akadva. A másik, amikor apárom elöjön ezzel a munkamizériával.. Totál elegem van már ebböl is, meg abból is, hogy 2 óra múlva nyelvvizsgázok,mert csak akkor kapom meg az itt atrtozkodásit, szóval totál ideg vagyok, bocsika lányok, de ki kell írnom magamból! Ugyanakkor itt ez a pályázatírós suli, nyakamon a munkaügyi központ, de mivel ost épp úgy állok, hogy munkaengedélyem sincs, ezek meg szeretnék, ha pályáznák már, szóval tiszta stressz már...Akkor apukám sem jelentkezik már 7 hete, semmi hírt nem ad magáról..??? :?

Lehet kicsit naív vagyok, de azon reménykedem még most is, hogyha kiderülne, hogy babánk lesz,akkor a családi béke is helyreáll és talán apukám is rájön, hogy mégiscsak egyszem lánya van a világon, aki bár 1400 km-re van töle, de attól mégis a hús-vére. Félre ne értsetek, én dolgozni akarok!!!!De ivel egy tuti jó melót veszítettem el, átértékeltem az életem, hogy akkor most mi a soron következö projekt...és ez most történetesen a babaprojekt lenne, aztán a munka!

Csip-csip tényleg akkor most nálatok leállt a babaprojekt?
Hkitty neked akkor megjött?

èn si angyon örülök, hogy így "összetaliztunk" itt: Remélem sokáig maradunk így és amikor már mindenkinek megvan apicikéje tudunk tanácsokat adni egymásnak :wink: :lol: :P
Vendég
 


Bocsika lányok a sok helyesírási hibákért, kicsit gyorsan nyomogattam a billentyüzetet.
Vendég
 


Találtam egy jó kis cikket, bemásolom ide :wink:

"Nincs kifogás, nincs apelláta. Irány az ágyba, vetkőzés! Most kell csinálni, most talán lehetne belőle gyermekünk. Most sokkal jobb esélyekkel indulunk.
Könnyű csak a macerát látni az egészben. Persze, hiszen ki szeret minden reggel ugyanabban az időpontban még az ágyban hőmérőzni, és kis grafikonokat készíteni? Most komolyan, azért már a gimnáziumban sem feltétlenül voltunk oda a kis táblázatokért meg a koordinációs tengelyekért… No, meg el-elpirulva vásárolni azokat a kis teszteket, és – már elnézést, de tényleg – különböző testnedveinket vizsgálgatni: ovulálunk-e épp?
És akkor indul be igazán minden, ha „kapás” van. Rohanás a telefonhoz, időpont-egyeztetés a párunkkal, és várunk, csak várunk, hogy megérkezzen, és kezdődhessen a projekt: most aztán szex van, és punkt

Problémaforrások
Mit mondtál? Hogy nincs olyan hangulatod? Hogy a munkahelyen sok a gondod? Hogy éppen vitatkoztunk, és igazán nem szeretnéd, ha most szeretkeznénk? Hogy tessék…?!
Nem, drágám, most nem leszek felül, mert hát tudod… segítsen csak be a gravitáció is. Hiszen gondolhatod, hogy a végén sem véletlenül rakom fel a falra a lábaim, és nem szórakozásból helyezek a csípőm alá még egy párnát is!
Tudom, megértem, én sem élvezem feltétlenül, hogy ilyen megkötésekkel kell szeretkeznünk, szerelmem. Én is úgy szeretem, ha a vágyak vezérelnek minket, én is azt szeretem, ha egy romantikus vacsorával várlak és nem egy ovulációt jelző teszttel. De áldozatokat kell hoznunk, hiszen végre eldöntöttük, hogy szeretnénk egy kisbabát.
Ezek a mondatok nem légből kapott példák. Ezek nap mint nap elhangzanak olyan párok között, akik a terminált együttlét módszerével igyekeznek segíteni azon a tényen, hogy spontán módon nem jön a baba.
Nem egy párkapcsolat vált feszültté, vagy – extrém esetben – ment tönkre a számtalan konfliktushelyzet miatt, amellyel a módszer jár. Sokan nem képesek néha megállni, és elgondolkodni: vajon hogyan lehetne ezeket a csapdákat kikerülni? Néhány ötlet, egy kis fantázia, egy adag humorérzék és egy csipet odafigyelés képes feloldani ezeket a szituációkat.

Az én hibám?!
Ha problémád van, és nagyon sokat rágódsz rajta, közhely ugyan, de való igaz: gubanc képződik éned legmélyén, amelyet nehezen leszel képes később kibogozni. Egyre több szösz és por ragad rá, egyre növekszik a gombóc, és egyre inkább arra tesz hajlamossá, hogy elkeseredj, hogy megoldhatatlannak lásd a bajaidat. Egy idő után már párod minden apró megjegyzését képes vagy magadra venni, még akkor is, ha igazából csupán arról beszél, hogy beázott a cipője, amikor az egyik tócsába véletlenül belelépett. Persze, kicsit túlzok, de azért mélyedjünk csak magunkba: hányszor sértődtünk meg olyan dolgon, ami nem ellenünk irányult? Hányszor értettünk félre dolgokat, hányszor gondoltunk arra, biztos a mi hibánk…?
Bút-bánatot-fájdalmat-problémát még az elején érdemes a nevén nevezni. Ki kell mondani magunkban: ez a bajunk, ezért meg ezért, és aztán szépen kielemezni, milyen megoldásokkal lehetne javítani a kialakult helyzeten.
Fontos, hogy gondolatainkat megbeszéljük valakivel, legideálisabb esetben éppen a párunkkal. Néha viszont az is elég, ha magunkban rendezzük le a dolgokat, és esetleg a humoros oldaláról nézzük az eseményeket. Hiszen most tényleg, ha egy filmben látnátok magatokat, ahogyan időzítve szeretkeztek – simán egy vígjátéki alapszituáció lehetne.
Képzeld el, hogy egy komédiában vagy, és egy szál bugyiban várod a párod érkezését. Képzeld oda a vicces szomszédot, aki pont akkor kopogtat be egy kis sóért, és te bugyiban fogadod, mert azt hiszed, a pasid érkezett meg. Képzeld el, hogy a vicces szomszéd meglepetésében ledermed, de a kutyája beront a lakásodba, és a lábadra ugrik, mert neki viszont épp nagyon is van kedve a szexhez… A sort bármeddig folytathatod, és amíg ezen tűnődsz, már be is látod: lehet másképp is szemlélni a helyzetet.

A kulcsszó: a fantázia
Persze, az sem mindig elég, ha te más szemmel tekintesz a projektre. A párod lehet, hogy még mindig úgy érzi, nem ez a legjobb módja a dolgoknak. Neked is hatékonyan közre kell működnöd abban, hogy ne „munkának” érezzétek azt az igazából csodálatos elhatározást, hogy gyermeket szeretnétek.
Egy dolgot sose felejts el: a férfiakat bizony nagyon is könnyen meg lehet fogni a fantáziájukkal és a szemükkel. Szeretik a látványt, és szeretik elképzelni, mi minden alakulhat ki a szemük elé táruló látványból. Apró trükkökkel kihúzható a terminált együttlétből adódó kellemetlenségek méregfoga. Egy szexis fehérnemű vagy egy csipkés míder, egy harisnyatartó… akár már ezek is olyan újdonságként hathatnak, amelyek feldobják az egyébként „kötelező” aktust.
Haladóbbaknak ajánlható egy sztriptíz-szám bevetése is. Akár egy filmből is megtanulhatsz pár alapvető mozdulatot, de ha jól körülnézel a neten, meg fogsz lepődni, mert ma már órákat is lehet venni ebből a „tantárgyból”, hogy meglephesd vele a párodat.
Ráadásul még meg sem említettük a szituációs játékokat, amelyekkel könnyen színt lophattok a szexuális életetekbe. Ne értsd félre, nem kell feltétlenül elrohannod az első jelmezkölcsönzőbe arany bikiniért, és nem kell a tükör előtt két varkocsba tekerned a hajadat, hogy Leia hercegnőként várd haza a párodat. Egyszerűbb dolgokat is eljátszhattok, amelyeknek „csupán” annyi a varázsa, hogy éppen nem magatokat alakítjátok. Legalábbis nem a mindennapi éneteket adjátok. Ha nincs magadtól ötleted, elég megnézni egy-két erotikus filmet vagy könyvet, rákeresni ilyenekre a hálón: máris dúskálni fogsz a választható variációk egész sorából. Te vagy a háziasszony és ő a vízszerelő… Ő a betyár és te a kikapós falusi lány… Te a… Ugye, hogy már most tudnád folytatni a sort?!
Csak annyit mondhatok: elő a farbával! Ne szégyenlősködjetek, és ne házi feladatnak fogjátok fel az egészet! Ez egy olyan időszak, amely nehéz és küzdelmes, de egyben gyönyörű is, ha arra gondolsz: a végén egy új emberke nevelkedik majd a pocakodban."

Na mostmár lé :P pek vizsgázni
Vendég
 


Vendég
 


Jó reggelt lányok!!!! Nagyedjére kezdem el, írni és baromi hosszút írtam mikor kitörölödöt :twisted: :twisted: :twisted:

Csilla: most én is úgy vagyok ezzel, mint ahogy te is írtad!!!!
azt hittem jobban megvisel majd....
Egyrészt azért, mert a párom bizakodott abban, hogy ne legyen az első hónapban baba, mert félt nagyon, valami baj lesz, lehet...
Jobb most így elkezdeni a 2 hónapot, mert ő is legalább megnyugodott, és igaz belém is ültette a bogarat én tuti nagyon fostam volna most, hogy valami lehet...De így én is jobban bizakodva tok neki láttni a 2 hónapban, hogy ő is nyugodt....


Tyuntyi:
Nem hallgatok az anyámra! A párommal megbeszéltük, átbeszéltük.Nekünk ketten kell ezt eldönteni, és mivel az én párom, nagyon határozott jobban, mint én...Meggyözött(meg voltam én gyözödve, hogy gyereket szertnék, csak ő jobb hatással van rám)!!!
Aztán meg kitudja, hogy ember mikor esik teherbe nem????
Mert én hiszek abban, hogy ha az ember nagyon rajta van a témán és görcsösködik rajta, akkor nem jönn(én most így az 1 hónapban eléggé rá voltam állva)
Szerintem biztos van benne valami, hogy akkor jönn amikor pont nem várod...
Lehet nálam pont akkor jelentkezzik, mikor megkezdjük a lakás mizzlrát, bútorok cuccolás stb...és ezzel leszünk elfoflalva....
Jó lenne, de nem bánnám, ha elöbb jönne...
Na de Kitti ne telhetetlenkedj már :P

Szóval hajrá csajok!!!!!!!!!!!!!!

Akkor most kivel kezdünk megint????Mi a sorrend????

Gyertek majd!!!!
csip-csip18
 
 


Kriszti: tudod még mit kellen beírni a táblázatba???
A nem várt menzi dátumát....
Mit szóltok hozzá?????????????
Mert akkor még jobban láttnánk a sort!!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Bocsi, most nem tudok visszaolvasni, reggel óta takarítok, és utána nem tudom, mikor leszek újra itthon. Anyu rosszul van, beköltözök hozzá pár napra (vagy egész hétre).

Még mindig nem jött meg, de ha már bent leszek anyunál. lehet, meglátogatom a dokimat, meg kérek uh-t (úgyis csak öt percre van anyuéktól a kórház, hamar megjárom).

Jók legyetek, sajnálom, hogy senkinek nem jött össze ez a hónap, de így legalább tényleg együtt leszünk babásak :wink:
Vendég
 


Na mi a helyzet topic társaim ma senki nem jönn már???
Nálam itt a szoliban eszméletlenül nagy a pangás...
Na majd ha éhes leszek és kimennék kajáért, akkor tuti nem fogok tudni kimenni.......................

HKitty: Jobbulást anyukádnak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Kellemes hétvégét kívánok mindenkinek!!!!!!!!!!

Puszi!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Vagyok, csak épp egész nap csak rohangáltunk a párommal :P
Túl vagyok a tegnap nyelvvizsgán, ami csak 15 perc volt és szóbeli. Ketten voltunk, én meg egy török nö, aki egy kukkot nem tudott, csak annyit, hogy "ja". Amúgy meg 9 éve él itt kint Németországban. Úgyhogy a párbeszéd amit kellett ott a vizsgabiztos elött produkálni, elég egyoldalú volt, de megválaszoltam helyette is a kérdésemet :lol: Szóval majd jövö héten tudok eredményt, de szerintem meglesz, mert ez alapfok volt, de már a középfokú szint felett vagyok, mert csináltam itt kint tanfolyamot, meg tanultam is valamikor anno a gimiben :)

A táblázatba szívesen felviszem a nemárt mensi idöpontját, jó ötlet, így tudjuk mikor kiért kell izgulni.

Hkitty én is nagyon sajnálom, ami anyukáddal történik, teljesen érthezö, de lehet valahol az anyukád iránti aggódás miatt nem jön meg neked. Kívánom, hogy minden rendben legyen veled is meg anyuddal is :P

Tegnap biztosan írtam, hogy pozitív volt az ovu tesztem, ma meg kétszer is csináltam és negatív, szóval tegnap volt, vagy ma hajnalban a peteérésem, amit a hömérsékletábrázolásom is alátámasztott,mert tegnap reggel leesett nagyon, ma meg felment 0,4 fokkal. ès tegnap együtt is voltunk a párommal, de most elöszedtem a legszexibb fehérneümet és elcsábítottam apát! Olyan jó volt, most valahogy ha hiszitek ha nem, ki tudtam kapcsolna az agyam és tényleg csak a szexre koncentrálni, persze a végén eszembe jutott, hogy lehet maradok még egy kicsit fekve :lol: Meg egy kis gyertyaállás is volt. Párom jót mosolyott :wink: Majd meglátjuk sikerült-e, de ilyenkor is csak kis esélye van a teherbeesésnek....Lesz ami lesz én sem fogok elkeseredni, ha ebben a hónapban sem jön össze..elöbb-utóbb eljön mindenki ideje :lol:

Akkor ha erre jártok írjátok meg nekem a nemvárt köv. mensi idöpontját!
Kép
Vendég
 


Tényleg Csip-csip csak egy kérdés, mivel te szoliban dolgozol.

Szerinted terhesen még az elsö trimeszterben árthat a babának a szoli? Gondolom igen, csak kíváncsi vagyok :lol: Vagy ez is olyan mint a hajfestés, mert arról is írnak ezt is azt is.

Amúgy milyen színü a hajatok lányok?
Az enyém sötétbarna (festett), de a természetes hajszínem is ez. A szemem meg zöld,meg a páromé is :lol: 8) Ezt csak úgy leírtam...
Vendég
 


Kriszti: hát igen, lehet is meg nem is...Valamelyik orvos azt mondja lehet valamelyik meg nem...
Olyan mint a hajfestés!!!De amúgy az uv-ban van D vitamin...volt a aki jött még 7-8-9-hetesen, mértékkel persze heti vagy kétheti szer 5 percre!!!

Amúgy Én nekem a természetes hajszínem világos barna és világos kék szem, a páromé meg barna haj barna szem...
De a hajszínem nekem most Élénkvörös, barna, szőke melírrel!!!
Kiváncsi lennék, milyen lenne a babáé...Főleg a szeme színére...

Kriszti: Ti paszoltok akkor... :D MI nem :D

Kellemes hétvégézést!!!
Nekem holnap megjönn vagy semm....
Majd lehet beugrok, csak egy rövid válaszra!!!!!!!!!!!

Puszi
csip-csip18
 
 


Itt a táblázat a nemvárt sorával :lol:
TÀBLÀZAT
Vendég
 


Jó reggelt!!!!!
Na tegnap este már mikor haza jöttem nem bírtam elaludni, ráadásul ment a Szőkés évadzáró, utána meg annyira feldult érzelmileg a vége, hogy nem tudtam elaludni....
Végig zokogtam a végét, mert meghalt a főszerplő :cry: :cry:
És mit láttok az én párom is megkönnyezet

Na mondom elmegyek wc-re berakok leglább egy tisztasági betétet, hátha történik valami reggel...

De sehol SEMMi!!!!!!!!!!!

Most elment 6 kor a párom munkába, nem sokára jönni és megyünk Auchanba vásárolni, kiváncsi vagyok ő neki mikor jut eszébe, hogy elméletileg ma kellene megjönni...Mert idáig nagyon számolta a napokat!!!!!!!!!!!
De szerintem csupán késik...

Na majd még jövök helyzetjelentést adni!!!!!!!

További szép hétvégét!!!
csip-csip18
 
 


Hajrá akkor Csip-csip! Van remény még! Fáj különbenvalamid, illetve vannak menstruációs tüneteid?

Drukkolok!

èn most takarítottam, ettünk, aztán mi is megyünk bevásárolni valami kaját. Este megyek csajos estére, ahol sütünk adventi sütiket mi csajok!Meg egy kis borozgatás, persze mértékkel:-)
Párom meg el akar menni az egyik részeges haverjával, aki már 30 éves, de még mindig diszkózik, szóval diszkóba. Aminek viszont totál nem örülök,mert ha ezzel a sráccal megy el, akkor totál berugva jön haza, másnap meg csak fekszik egész nap, annyira szarul van és persze fogadkozik, hogy nem megy többet.. :? Ezt a haverját totál utálom,mert csak azt hiszi, hogy a párom független és még arra vágyik, hogy minden hétvégén diszkóba menjen. Na most az én párom 32 éves. Nem azzal van bajom, hogy elmegy, hiszen ma én is csajos estét atrtok, csak azzal, hogy ez a srác nem jó hatással van rá. Egyszerüen ki nem állhatom :twisted:
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Ezer éve nem jelentkeztem. Nálam a helyzet változatlan, vége a pirinek,így most unalmas napok követik egymást,már mint,ami a női ciklusomat illeti.

Mi is voltunk auchanba, főztem is,kicsit takarítottam, most meg punnyadás. Mi tegnap voltunk egy barátunk szülinapján, kirúgtunk a hámból, vagyis csak a férjem,én mértékkel iszogattam.

Kriszti:

Ami a haj és szemszínünket illeti, én szőke haj, világos zöld szem, férjem sötétbarna haj, meleg barna szem. Mi már beszélgettünk arról,vagyis találgattuk,hogy vajon milyen lesz a bébink! :P Jaj, már alig várom,hogy hárman legyünk, hogy ott szuszogjon közöttünk,hogy a férjemhez bújjon!!!!! :) :) :) Jó így néha elmélázni.

Sógornőm még mindig nem szült meg, befektették a kórházba szerdán, de még semmi. Nem tudom,hogy ilyenkor meddig húzzák-halasszák a szülést. Majd lesz most már vmi a jövő héten!

A szolizásról annyit, hogy én biztos nem mernék terhesen szolizni. Állítólag a meleg nem tesz jót a kismama hasának! Napra menni sem igazán lehet nyáron, mert felforrósodik a pocakjuk.

Csip-csip:

Kiváncsi leszek,hogy megjön-e neked! Majd értesíts minket,hogy mi a helyzet!

Hkitty:
Anyudnak jobbulást, vigyázz rá nagyon!

Durcipók:
Merre vagy? Régen hallottunk felőled!

Én egyébként december 23-ra nem várom. Ha jól emlékszem!

Ma még benézek! Jó hétvégét nektek!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Csicsiy drága téged kifelejtettelek. Ezer bocsi! Velem mi újság? Te is csütörtökön voltál utoljára! Jól vagy?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Sziasztok!

Tyuntyi: igen jól vagyok köszi, csak sokáig dolgoztam!
Igen, én is gondolkoztam már ilyeneken h milyen lehetne majd a babánk! szerintem tuti kis szőke kék szemű, én is ilyen voltam, párom is! Mindketten kék szeműek vagyunk! Én 12 éves koromig tejfölszőke voltam! :P

Szerintem sem jó a nap meg a meleg a várandós anyukáknak!

Csip-csip: majd írj h mizu?

Képzeljétek ugye nekem 26-án reggel jött meg csütörtökön, eléggé megvolt még pénteken is, de tegnap már szinte semmi nem volt! Nekem kb. 4 napig szokott tartani, ez most olyan kevésnek tűnik, mármint a 2 nap, dehát megvolt nagyon csak ez szokatlan!
Hát történnek itt velünk furcsaságok!
Már nem emlékszem, talán Kriszti Te írtad már h nem tartott neked sem sokáig??
Tuti sikerült a vizsgád! Szerintem ha nagy ritkán elmegy a haverjával az nem a világvége!! De persze ezt Te tudod h Ő hogyan áll hozzá!
Én dec. 25-26-ra nem várom! :wink:

Napok óta fáj a torkom de nem kicsit! Talán ma már jobb! :?

Még jövök,
Cs.

Kép
csicsiy
 
 


Sziasztok csajok!
elöször is a táblázat
TÀBLÀZAT

Nemrég keltem fel, tegnap csajos este volt, két német csajszival adventi sütiket csináltunk 3 félét, meg egy picit borozgattunk, persze mértékkel, csajos zenéz hallgattunk, szóval nagyon jó volt. Örültem, mert ahhoz, hogy megtanuljam rendesen a nyelvet, jó ha anyanyelvüek között vagyok, így lehet a legjobban tanulni. Elég sok konyhában használatos szót tanultam tegnap :lol:
Én hajnali 3kor jöttem haza, párom meg mivel vonattal jött,így fél 8. De nem volt annyira kész, letusolt, szóval ilyenkor tudom, hogy már józan 8) Igaz most még alszik, de az is normális!

Tegnap képzeljétek délelött észrevettem, hogy a tojásfehérjeszerü folyásom van, meg fáj az alhasam. Az ovuteszt negatívat mutatott,de gondoltam lehet mégiscsak most lenne peteérésem??? Épp ezért tegnap beszélgettem még este a párommal, és rájöttem én egy nagy dologra, hogy amikor azt mondja, most nincs kedve szexelni, csak rámenösnek kell lenni és mindjárt átveszi az irányító szerepet 8) :lol: :P
Ma reggel is még tompán fáj az alhasam, pedig nemvagyok felfázva sem. A melleim is kezdenek érzékeynebbek lenni. Nade ez volt a múlt hónapban és azelött is, hogy a nemvárt elött két héttel már olyan érzésem volt, hogy mindjárt megjön...De jó lenne, ha most aztán tényleg nem jönne meg 8)
Azért valljuk be, minden hónapban bennünk van az a kicsinyke kis remény, hogy hátha most!!

Tyuntyi aranyos amit leírtál, hidd el, ez nekem is sokszor eszembe jut, hogy milyen jó lenne, ha már itt szuszogna közöttünk a mi kis picikéntk. Párom mondta, hogy olyan jó illatuk van a kisbabáknak, olyan krém illat az egész lakásban. :wink:

Egyébként a szoláriumozást terhesen én sem tartom jó ötletnek, csak úgy megkérdeztem, mert azért néha-néhael szoktam menni, de az utóbbi hónapokban ha 2szer voltam, akkor sokat mondok.

Akkor ahogyan olvastam, lesz itt mindeféle szem-és hajszínü bébi! A miénk fekete hajú és zöld szemü lesz :lol: Páromnak meg nekem is nagyon sok hajunk volt születéskor, ugyhogy van rá esély!

Csip-csip veled mizu? Gondolom nem jött még meg, mert akkor bejelentkeztél volna!HAJRÀ!! :lol:

Durcipok is rég járt itt...

Puszi mindenkinek és kellemes 1. adventot!
Vendég
 


Sziasztok!

Csicsiy:
Nekem is pont ez volt a mensivel. Mióta szedtem a gyógyszert, mármint a babásodás miatt, nagyon erősen véreztem. Erre a mostani az előzőekhez képest semmi. Első nap alig, második nap nagyon,majd két napig szintén szinte semmi. Ki érti ezt. Mikor nem szedtem semmilyen gyógyszert,akkor én az első nap véreztem nagyon,utána pedig már szinte alig volt. Hála a jó Istennek hasfájós se vagyok,csak mikor megjön akkor görcsölök,de egy szem pirula és már semmi bajom. Viszont nekem a fejem fájt régen, szó szerint migrénes fejfájásaim voltak mensi előtt,de az is elmúlt a homeos bogyóimtól.

Kriszti,mióta élsz kint Németországban? Én biztos képtelen lennék ilyen gyorsan nyelvet tanulni. Tuti sikerült a vizsgád!A párod hagyd aludni, majd jól lesz délutánra.
A gyerek haján is gondolkodtunk épp a napokban.Mindkettőnknek van haja rendesen,de pl. én kopasz voltam egy éves koromig. A párom pedig hajjal született. Ki tudja mi lesz!

Sógornőmet hívtam,nem veszi fel a telefont! Lehet, hogy szül? :lol:

Durcipók:
Merre vagy?

Hkitty:
anyud jobban van már?

Mennem kell, mert főzök ezerrel, még jövök! :D

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Másfél éve élek kint, jövö márciusban lesz 2 éve.
Apa fel is kelt, most hallom, ugyhogy cvalami kajcsit én is fözök. Habár nem tudom éhes-e??
Nem is bántom ma, hiszen tegnap amúgyis voltunk együtt :lol:
MA punnyadás lesz a program. Jók az ilyen napok, csak sajna iylenkor sokat kjcsizunk, meg nassolunk :evil:

Szeptemberben napi szinten aerobikoztam itthon, de most egy ideje nem csinálom, nem merem. Inkább akkor séta most. A súlyommal úgy ahogy elvagyok, egbékéltem vele, igaz lehetne 3-4kg-val kevesebb, de ez van,amióta kint élek, és föleg, hogy nincs munkám, felszaladt ez a pár kg és nagyon ragaszkodik :lol:
Vendég
 


Kriszti!
Az ovu teszt az ovuláció előtt pozitív,igaz? akkor lehet,hogy neked tényleg most volt ovud, mert a teszt 24-36 órával előtte pozitív. Nekem is mikor pozitív lett az ovu tesztem,utána még két napig fájt a jobb petefészkem. Gondolom akkor lehetett pé-m, bár ha azt nézzük,hogy mikor jött meg,akkor sehogy nem jön ki a pé-m napja. Nem értem én ezt! Én úgy vagyok ezzel,hogy legyünk mindig együtt a férjünkkel/párunkkal és csak terhesek leszünk! :lol:

A kilókról jobb ha nem is beszélünk. Én állandó harcban állok velük. Mióta a férjemet ismerem, feljött rám 5-6 kg,ami nem megy le. Bár, nem is igazán teszek meg mindent az ügy érdekében. Nálam az este a kritikus napszak, ha akkor visszafogom magam,akkor rögtön kevesebb vagyok. Én hat éve járok hetente kétszer futni,de sajnos ez magában nem elég, muszáj visszafogni is magam a kajálásban vagy hetente többször sportolni. De arra meg sajnos nincs időm. most három hete kényszer pihenőn vagyok én is, mert feldagadt a térdem, majd kedden megyek vmi specialistához,bár most éppen futni készülök! Már alig várom,hogy rohanhassak. Ha bedagad a lábam,akkor így jártam.Legalább lesz mit megmutatni az orvosnak kedden.

Na mentem,jó vasárnapot nektek! 8)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


De jó Tyuntyi, te legalább rá tudod szánni magad a mozgásra!
Nekem a babaprojekt óta valahogy alábbhagyott a kedv, pedig elötte majdnemminden nap Rubint Réka dvd. Szépn le is ment 3 kg, de abból visszajött 1kg :P
Ez még nem a világ vége, csak legbelül mindig eszembe jut, illetve lejátszom lelkiszemeimmel, hogy hány kg-ot is fogok hízni ha terhes leszek :lol: Különben ez nem lényeges, mert nem érdekel, inkább az egészséges táplálkozásra helyezem a hangsúlyt, amit már most megpróbálok teljesíteni, csak kicsit nehéz, mert reggelizni soha nem szoktam sajna, este vagyok én is kívánósabb :evil:
Jaj, meg a süteményekért, kekszekért élek-halok :lol:
Vendég
 


TÁBLÀZAT

Csip-csip mi a helyzet??
Drukk, ha még mindig nem jött meg++++++++++++++++
Vendég
 


Jó reggelt csajok...

Csilla:én azt olvastam, ha valakinek nagyon kevés a pirije, kevés van kevés napig, akkor az elötte levő hónapban nem nagyon volt peteérése...mert vannakmolyan hónapok amikor lehet, hogy nincs...
Majd ha megtalálom az linket, ahol ezt olvastam bemásolom neked-tek!!!

Tyuntyi: Futás nem semmi?!?!?! Nincs az a pénz, amiért én elmennék futni.... :oops: :lol:

Kriszti: Régen én is tornáztam otthon... de már elég régóta nem csinálom...Amúgy én 7 évig éltem Német országban kis koromban oda jártam oviban meg általánosba...Mert az én szüleim sportolok és kint játszottak, mellette anyukám egy éttermet vezetet...Néha vissza vágyom oda!!!!

Durcipók: Náald mizu????

HKitty: Anyud????

Nálam semmi különös, rendessen mozognak a hormonjaim...
Apával szombaton összevesztem rendesssen, aztán vasárnap békülni akkart, de én már csak azért semm....
este ment munkába, ami kb.1-2 órás lett volna, de aztán akivel ment haverjával, annak az anyja felhívta magukhoz, szombat este 8 kor...Utálom azt a nőt!!!! :twisted:
és 10 kor ért haza, addigott bájcsevegtek, ráadásul nem vette fel a telefont, és ez betett nekem nagyon....
ráadásul ez az anyuka ismerem engem és szerintem nem komázzik engem nagyon!!!Mert neki az uncsitesojával járt az én párom, és szerintem még most is a csajról Alexáról regél neki!!! És lemerem fogadni direkt tartotta ott....
No, de végül beadtam a derekam este...De békülő szex nem volt...Mert görcsölt hasam...Általában mi a piri elöö 1 nappal össze veszünk...Na de tegnap vasárnap reggel semm jött és ma semm hétfőn....Szóval nem értem magam....

Nem tudom, mi tévő legyek...bezzeg csütörtökön nagy asszony voltam, mert teszteltem...De most valamiért félek :oops:
Lehet közre játszik anyám?! vagy a párom, amiért azt mondja nekem, hogy ha most lennék terhes félne, hogy valami baja lenne a babócának???Nem tudom csajok!!!
csip-csip18
 
 


Csip-csip, szerintem tesztelj holnap reggel!
Veszíteni valód úyg sincs, legalább megnyugszol töle, ha pozitív azért, ha negatív akkor meg azért.
A hétvégénk nekünk sem volt túl rózsás, elmentem két német csajszihoz adventi kekszeket sütni, párom meg az egyik "haverjával" diszkóba. Ráadásul ki nem állhatom a srácot, mert még mindig tininek érzi magát és rossz hatással van páromra, ami az ivást illeti. Már futottam én is pár kört ezügyben, de a párom olyan makacs,mondom neki,nem azzal van bajom, hogy elmegy, csak azzal, hogy másnap "használhatatlan" bármire is :P

Tényleg éltél Németországban? Melyik részén? Mi Hannovertöl 36km-re lakunk egy kisvárosban. Nagyon szeretek itt élni, tisztaság, rend van. Amitöl viszont kivagyok, az a németek vezetési stílusa :oops:

Ugyhogy szeritem tesztelj holnap :lol:
Kép
Vendég
 


Csip-csip szerintem is tesztelj holnap, ne húzd az időt! Ha baba van a dologban azt úgyis kimutatja, és mindenekelőtt próbálj lenyugodni!!! Ha baba van azért, ha nincs akkor is fontos!! :wink:
Majd írj,
pusza,
Cs.
ui: többiek is írjatok, Andi régen voltál!!!
ui: Ja, Csip-csip nem volt kevés az alatt a két nap alatt nagyon megvolt, szóval véreztem rendesen, talán még jobban is mint szoktam, szóval szerintem volt peteérés, de azért várom a linket!

Kép
csicsiy
 
 


Kriszti:
Igen mi Waiblingen ismered???mellet laktunk kis városban, Hegnach-ban...

Ok majd megláttom, mit teszek holnap...

Szép napot!!!
csip-csip18
 
 


Ha most baba lenne, nem lenne semmi baja hidd el!!
Nővérem sőgórnője gyógyszer mellett esett teherbe kb. 8 éve, és nem ajánlották az abortuszt, egészséges lánya van!!!

Kép
csicsiy
 
 


Na hát persze ki hívot anyu...Na miujság van???Mit csináltatok tegnap???És a 3 dik kérdés...Megjött már???
Azt mondja tudod, amit megbeszéltünk...
Na ezzel kivágta a biztosítékot megint...
Egyszerűen a sírás folytogat már, nem bírom ezt...
csip-csip18
 
 


Miért nem ültök le és beszélitek meg a dolgokat?
A párod is legyen ott és mondjátok el, hogy Ti már szeretnétek babát, úgyis csak jövőre születik meg, és csak az év második felében! Addig simán lerendezitek a lakásügyet!
Nem értem, az édesanyák általában nem így állnak ezekhez a dolgokhoz! Próbálj megnyugodni!! :?

Kép
csicsiy
 
 


Egy jó nagy negatívat teszteltem!
De akkor mi a tökért nem jönn már meg???
Már most nem vagyok jóban a tesztelt, kivágnám a kukába az összeset!!!!
csip-csip18
 
 


Sziasztok Csajok!

Hát jó sokat írtatok, győzöm visszaolvasni.

Csip-csip
Attól, hogy nem voltam pár napot, nagyon szorítottam érted! Sajnálom a negatív tesztet, és az anyukáddal történt dolgokat. Arra esetleg nincs lehetőség, hogy Te kezdeményezz egy beszélgetést, és elmond neki az érzéseid?

Lehet, hogy mensid is a sok idegeskedés miatt késik. Bár jobb lenne, ha baba miatt nem jönne meg. Ha továbbra is késik, hétvégén tesztelj megint.

Csicsy
Sajnálom, hogy Neked is megjött, de új hónap, új remények! Nem elkeseredni!!! :wink:

Tyuntyi
Jó Neked, hogy ennyire szeretsz futni. Én is próbáltam magam sokszor rávenni, de inkább maradtam az otthoni tornánál. :lol:
Lábad hogy van? Bedagadt, fáj? Majd írdd meg, mit mondott az orvos!!!

Chrissyke
Hogy telt az adventi, barátnőkkel történő sütögetés? Nagyon jól hangzik. :wink:

A súlya miatt pedig egyikőtök se aggódjon. Lényeg, hogy egészségesek legyetek,baba miatt ez legyen az elsődleges szempont!!

Hkitty
Merre vagy? Gondolom Anyukádnál. Ő hogy van? És Veled mi újság? Megjött már? Vagy voltál időközben orvosnál is?

Én elvagyok, ezek a napok kicsit unalmasak, már várom, mikor lesz legközelebb pé-m.
Egyébként a munkahelyemen is sok a munka, meg vezetgetni járok rutinpályára. Igyekszem elfoglalni magam, bár a vezetés miatt mindig nagyon izgulok.

Ma is megyek, úgyhogy elköszönök.
Jók legyetek!
Puszi



durcipok
 
 


Csajok nálam barna folyást jelent meg,ilyet még nem tapasztaltam, :oops: :?
de utána olvastam, piri anyó fog jönni, meg a hormonjaim produkálja...Ügye igaz???Végül is megértem!!!
Jól fogom fel a dolgot, nem vagyok szomorkás.... :wink:
Köv hónap!!!!!
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Csip-csip:
Egyetértek Durcipókkal, szerintem is az idegeskedéstől késhet neked, no meg ha babát szeretne az ember,akkor tudat alatt is tudja késleltetni a mensijét. Pláne az első időkben. Én így tapasztaltam magamon. Ezért nem is szoktam húzni a teszt csinálást, mert tudom,hogy ha nem csinálom meg,képes vagyok napokkal elcsúsztatni a mensit, pusztán agyilag. De,nyugodj meg,ha meg is jön, van következő hónap,új lehetőségekkel!

Durcipók:
Végre jelentkeztél! Egyetértek,hogy annyira unalmasak ezek a napok,mikor nincs semmi történés a ciklusban. De neked sincs már sok hátra és megint pé! Ha tudsz,azért gyere többet!
Lábam futás után fájt, nem is kicsit. Kiváncsi leszek mit mond a doki holnap. Remélem nem kell majd műteni, mert akkor falnak megyek!
:x

Kriszti:
Párod rendben? Hogy állsz a pé-vel? Mindjárt itt az idő a teszteléshez! Figyu? Te honnan rendeltél az internetről ovu tesztet,amiben húsz db. van? Mennyibe került? (német honlapról?)

Csicsiy:
Torkod hogy van? Fáj még vagy azért javulgat? Ha pozitívat tesztelnél ebben a hónapban, akkor szép karácsonyotok lenne!!!!!

Hkitty:
Hol vagy?Jelentkezz!!!!

most megyek,szép estét nektek!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Tyuntyi: köszönöm az érdeklődést, már nem fáj annyira, de még nem az igazi! Az biztos, már nekem is eszembe jutott, hogy akkor karácsonykor lenne a nagy boldogság!!! De nálatok is ám!! :lol:

Csip-csip: lehet az idegeskedéstől, de ha visszaemlékszel, velem is úgy történt h az első gyógyszermentes hónapban 4 nap késéssel jött meg! Ezek a hormonok, hidd el! Most az a lényeg h megnyugodj! Anyukáddal beszéljetek...

Durcipok: sok sikert a vezetéshez, ügyes legyél!!

Kriszti: most Te vagy soron, drukkolunk nagyon!!!

Kép
csicsiy
 
 


Jó reggelt csajok :wink:

Egy kicsit programdús volt a tegnapi napom, találkoztunk ugyanis itt élö magyar barátainkkal és beültünk eg yír sörözöbe. Nagyon jó volt, jól esett kikapcsolódni, ugyis így együtt ritkán jutunk el valahová, nem azért mert nem szeretünk, csak anyagilag....tudjátok :?

Csip-csip sajnálom ha tényleg megjött, de tényleg új hónap újabb remények. Ilyenkoraz a jó a dologban, hogy lehet várni a p.é-t!
èn nem tudom, hogy hogy fog bevállni au ovutesztes hónapom, de mint ígértem felteszem ide nektek, ha sikerül egy normális képet csinálni róla, mert nagyon szépn látszik mikor volt p.ém!
Tyuntyi igen német oldalról rendeltem 20 darab került 13 euróba, szerintem nem drága, mert ha azt nézzük ami a DM-ben kapható, az itt 12 euró és 5db, pesrze kazettás, az egyém meg csík, de nem is ez a fontos. Már ellöttem 14-et, így a köv. ciklusra maradt 6db-om, meg ha kell (remélem nem :shock: ), akkor tudok 10 darabot újat rendelni.
De a www.babatterevzok.otthona.net-en is tudsz nagyon jó árban rendelni, a nö, akié a honlap, ö is itt él kint valahol és innen szokta küldeni a dolgokat. Rendeltem töle egy könyvet is (Babaprojekt a címe) és minden érdekeség benne van. Nagyon szupi a könyv!
Egyébként amit Csicsy is mondott, hogy a nöi szervezet milyen furcsa dolgokra képes.... :lol: Ezt én is alátámasztom a szeptemberi hónapommal, akkor 5 napot késett :P

Tyuntyi hogy van a térded?

Durcipok, dejó hogy jöttél!!!

Csajok majd írjatok meg nekem a nemvárt mensi idöpontját, aki még nem tette, mert beletettem a táblázatba!

Én most hatalmas elhatározásra jutottam, ha megint megjön, akkor elkezdem ismét a tornát, igaz nem napi szinten, de heti 3szor biztosan!!ès leszalajtom azt a csúnya 3 kg-ot! Tudom olyan már mint 2 éve (53kg :oops: sose leszek), de egy 55-56kg-oval megbékélnék)

TÀBLÀZAT
Vendég
 


Sziasztok!

Nos, voltam orvosnál a térdemmel. Meg kell műteni. Nem vagyok túl boldog ettől, de egy dolog vigasztal, hogy utána sportolhatok tovább, s remélhetőleg nem lesz térdfájásom tőle. Már jövő héten csütörtökön megcsinálják, utána három napig pihi otthon, majd lehet rajta mászkálni, majd kötözéscsere és varratszedés. Azt hiszem most ez a hónap egy kicsit húzos lesz. Pont a hivatalos pé-m után fognak műteni, így addig lehet dolgozni a babán. Kérdeztem a dokit mivel altatnak, hogy okozhat-e ez vmi kárt, ha közben terhes leszek, azt mondta, hogy nem. Ha esetleg addig az lennék, ami kizárt dolog, akkor elhalasztják a műtétet, de addig szerintem még a vérvétel sem mutatná ki a terhességet. Sőt, ajánlotta a doki, hogy még terhesség előtt csináljuk meg, mert a terhességgel járó hízást nem fogja bírni a térdem. Szóval, ezek vannak!
Nem búslakodom, mert tényleg hiszek abban, hogy utána minden jobb lesz. És újra önfeledten futhatok!!!! :lol: (Akár a babával együtt)

most megyek melózni, még este jövök. Puszi mindenkinek

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Sziasztok!

Tyuntyi
Sajnálom, hogy meg kell műteni a térded! És konkrétan mi is a baj? Porcleválás, esetleg szalag? Csak azért kérdezem, mert párom 1 év alatt kétszer volt műtve egyszer egyikkel, utána másikkal. Lézeresen műtötték, két pici ponton volt csak vágása. Szalaggal pár napig körházban volt, de fájdalmai nem voltak, porcleválással már aznap hazajöhetett, járkálhatott. Azóta szépen rendbe jött, mintha misem történt volna. Neki focizás miatt lettek ezek a sérülései. De azóta is ugyanúgy focizik, fut.
Úgyhogy ne szomorkodj, ha műteni kell inkább terhesség előtt, mint után. :wink:

Chrissyke
Köszi az újabb táblát, nekem december 21.-én kellene nem megjönnie. És a c-vitamin mellé elkezdtem e-vitamint is szedni.
Kíváncsi vagyok, hogy bejön-e ez az ovu-tesztes dolog. Szorítok, hogy így legyen. Hamarosan úgy is kiderül.
:D
Tényleg nyelvvizsgád hogy sikerült?

Csicsy
Torkod fáj még? Igaz nem a legjobb dolog, de a sós vízzel öblögetés nagyon hasznos. Tudom rossz íze van, meg az emberre a hányinger jön rá, de ha nem muszáj gyógyszert bevenni, inkább ez. Nekem sokszor használt. Orvosom is ezt ajánlotta.

Csip-csip
Mi újság Veled?
Akkor most megjött? Írj, hogy mizu!!

Reméljük hamarosan Andi is jelentkezni fog.

Akkor most mentem, szép délutánt, sziasztok!



durcipok
 
 


Szia Durcipók!

Egyik sem, nyáktömlő gyulladásom van. Ezt fogják,mármint a nyáktömlőt kivenni. Szerintem engem vágnak,mivel mennem kell majd varratszedésre is. Altatásban végzik, reggel bemegyek,este hazamegyek. három nap pihenés,utána már járkálhatok. Gyógytorna meg stb... Szerintem idén már nem igazán rohangálhatok, de remélem jövőre már száguldozhatok! 8)

Velem más nincs,remélem minél hamarabb jelentkeznek a többiek is!

Hol vagytok ma lányok?

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Ez eléggé rosszul hangzik, ilyet még nem is hallottam :shock:
De tényleg jobb, hogy még a terhesség elött megcsinálják! Amúgy meg le a kalappal, hogy szeretsz futni Tyuntyi! :P Én sose szerettem, tavasszal a párom unszolására elemntem futni 5km-t (azért meg-megálltam közben :wink: ), és másnap mind a két lábamon a kislábujjam belilult. Sajnos valószinüleg a cipöm volt a hibás, de utánna addig még aköröm le nem nött (3 hónap kb) addig lila volt. Elég viccesen festettem ki papucsban nyáron :lol:

Más újság nincs lányok, várom, hogy mi lesz a jövö hét vége felé, de most valahogy másképp mint az elmúlt két hónapban. Nem vagyok ráizgulva a témára, mert persze nagyon szeretném ha terhes lennék, életem legszebb karácsonyi ajándéka lenne az én kis picikém!De valahogy most iszonyat nyugalom lett úrrá rajtam, célokat tüztem magam elé, ezzel is talánpróbálom a gondolataimat elterelni a görcsös gyerek akarástól. Eddig jól müködik :wink:

A nyelvizsgám sikerült különben, ma kaptam a levelet, ugyhogy holnap elsö utam a bevándorlási hivatalba lesz! :P

További szép estét Nektek!
Vendég
 


Kriszti: gratula a nyelvvizsgához, tudtam h sikerülni fog!

Tyuntyi: sajnálom a térdedet, de remélem minden rendben lesz, miért is ne lenne! Ja, nekem is műtötték már porcleválással és szalaggal is, röplabdáztam! sajna azóta nem!

Durcipok: én is hallottam már ezt a sós vizes öblítést, de nem próbáltam még! Már nem igazán fáj, néha még reggel, ennyi!! remélem nem is fog már!

Csip-csip: mizu?

Andi régen voltál!!

Kép
csicsiy
 
 


Jó reggelt lányok!

TÀBLÀZAT

Olyan jót aludtam, hogy magam sem hiszem el, és mondhatni frissen is ébredtem. Egész éjszaka, de még lefekvés elött is az járt az eszembe, hogy ma spenótot fogok csinálni :wink: Annyira rákattantam az ízére, amúgyis imádom! Párom megy ma állásinterjúra 10re, ugyhogy amiatt is kicsit ideges vagyok, talán jobban mint ö :wink:

Köszönöm, hogy drukkoltatok a "nyelvvizsga" miatt, de bíztam benne, hogy másfél év kintlét után már annyi legalább rámragadt, hogy 15 percig tudjak németül kommunikálni alapfokon :lol:

Engem még sohasem mütötek ilyen dolgokkal, talán ebböl islátszik, hogy nem vagyok egy nagy sportember. :?

Ma reggel, lévén, hogy olyan frissen ébredtem, gondoltam tornázni fogok, de valahogy félek, pedig nem vagyok még terhes, de mégis ott van bennem, hogy mi van akkor, ha ártok ezzel? "Elvileg" mostanában van a beágyazódás kb. Ami most tök fura, hogy a múlt hónapban ilyenkor már fájt a hasam,meg a melleim is érzéknyek voltak, most semmi, csak annyi volt tegnap, hogy a bal oldali petefészkembe belenyílalt a fájdalom, még jó hogy ültem :roll: Kérdezte a párom is, hogy mi a baj? De ez csak pár ma´sodpercig tartott, de ilyet még sohasem éreztem, hogy ez a belenyílaló fáldalmat a combomban is érzem. Pedig tv-ztünk (Mónika show 8) ), szóval nem beszélhettem be magamnak,mert nem is gondoltam rá, egyszerüen csak jött. De lehet tényleg hülye vagyok már, na mindegy jövö hét vége felé majd megtudom.

CSsp-csip mi van veled? Megjött rendesen végül? Anyukáddal szerintem is le kellene ülnötök öszintén beszélni, hiszen a gyerek a ti döntésetek és ezt egy anyának is meg kell értenie és melletted állnia! Bocsika, ha "kemény" voltam. Egy baba persze felelösség, de mindenki saját maga érzi mikor van itt az ideje, hogy gyereket vállaljon. :wink:
Vendég
 


Szép jó reggelt...Lesz van mit mesélni, lehet tele írom, most ezt az oldalt :D
Hozzá tenném, hogy ma nagyon jó a kedvem amúgy én is jól aludtam ma... :lol: :lol:

Tegnap: reggel felkelltem fél 11 kor :shock: (kicsi barna folyással)Aztán kapkodva elindultam kari ajcsikat venni...Mennék először a páromnak venni egy mamuszt ami elfogyot :twisted: Na mondom jól kezdödik a napom... Aztán na megyek tovább!!! Sikerült mindenkinek mindent megvennem az utolsó porszívó lett az enyém :lol: :lol: Nagyon örültem neki!!!!Csomi papír is minden meg van...Hurráááá :lol:
Tesóm hív, na mizu, hogy vagy...Terel össze vissza érezztem...Mit kérdezz megjött???Mondom igen, mert gondoltam én....Tényleg, igen, tényleg igen... :evil: De mondod mi a szart akarsz már??Nem fogod fel amit mondok???? :x :x
Hát akkor gyere át hozzám ma mindenképp...Mert???Már kiváltottam neked gyógyszert!! :x :? (Most már kis is váltotta, nem csak receptem van) Tartsd meg mondom!!Nem érted nem szedem, de, hát Kitti, és elkezdet ordítani velem... :shock:
Na ez az a pont, amikor fogtam és mondtam neki, hogy szájjál le az életemről és ne hív többet sosem :!: , és rák.rtam úgy a telefont, hogy kiesett a kezemből :!: , úgy össze csuktam a mobilomat :roll:

Aztán, irány a szalon melozzni, 2 vendégem lemondott, betegek... :?
Csinálom az első vendégemet, majdnem végeztem és kaptam egy rejtett számról egy hívást...Felvettem...Rendőrség...Kitti?kérdezi...Tessék??? :shock: Kitti vagy???Mondom, igen, de én kivel beszélek...V.kerületi Rendőrfőkapítánnyal :shock: ...Tanuként bekellene fáradnom... :shock: A fönökőm holnap, azaz ma megy be fél 11 kor... Mondom beszélje meg vele, hogy mikor enged el, hogy betudjak menni... :?
Na leraktam a mobilt, majd beszartam úgy remeget a kezem, hogy épp betudtam fejezni...Bepatantam a kocsiba, írány a szoli...
Főnökkel beszéltem...És annyi a lényeg röviden, hogy egy srác feljelentett miket, hogy állítólag itt tünt el a pénztárcája... :shock:
Na mondom a fönökömnek azzonal mondja meg mi volt a Rendőr neve és én most azonnal bemegyek... :!: :!: :!:
Be is mentem 1 órán át ott voltam...Majdhogy nem még meg is vádoltak engem?!?!?!De aztán mondtam neki, hogy ne velem szorakozzon...no eljöttem, vissza jöttem a fönökömhöz...Elmeséltem neki...
Aztán írány anyósékhoz, mert tegnap felköszöntöték a páromat, és meghívtak vacsira...

Mielött oda értem volna, mobilon tartottam a párommal a kapcsolatot...Mit mondd nekem, tesommal beszélt...Felhívta.... :shock:
Hogy, tényleg pirizem-e....Mert, hogy hívott engem és velem nem lehet beszélni... :?: :!: Meg ha én terhes leszek, engem kitagadnak, nem beszélnek velem, és a lakást nem kapom meg, kiadják albérletbe mondja a páromnak a tesom... :shock: :shock: ja meg, hogy ha akkor nem szedem a gyógyszert, akkor ne élvezzem belém(bocsi, hogy ezt így megirom, de ezt mondta a telefonba) :!:
Most nem értem, hogy ez igaz lenne????Vagy most mi van??? :shock: :?: :!: :arrow: :shock:

Végeztünk anyóséknál, irány haza...De akkor már olyan fejfájásom volt, hogy az nem igaz... :cry:
Épp, hogy haza értünk...róka koma...Fürdés...Alvás...Elött... Apával összebújás...Wcre menet, s mit láttok piri anyó
No mind 1, de legalább korán, egyész jól bejelentkezett....
Nem bánom, nem vagyok elkeseredve, csak sok volt ez így tegnapra!!!Szóval azért ne sajnáljatok ma, mert most már jó a kedvem, hogy túl vagyok ezeken.... :wink:

Bocsi, de muszály volt megírni, remélem nem haragszotok!!!!

Szép Napot!!! Puszi
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Bocsi, nem olvastam vissza, csak a táblázatot néztem meg.

Kitty
akkor csak neked meg nekem nem jött még meg?

Nekem még nem jött meg, most már felhívom majd a dokit, de a napokban nem értem rá. Főztem-mostam-takarítottam, anyuval voltam. Tegnap jöttem haza, most itthon is u.ez, hétvégén lehet eljutok bulizni (barátnőmnek lesz szülinapja), de amilyen az én szerencsém...

Anyu változóan, reggelek kivételével viszonylag jól van. Tegnap kapott infúziót, holnap meg két egység vért. Reméelm, attól már látványosabb javulás lesz
:roll:

Szép napot csajok! Remélem, a Jézuska mindenkinek kisbabát hoz! :D
Vendég
 


Kriszti:
A naptárba majd írd be légyszi, hogy nem várt napja 2010.01.01
A legutolsó ciklus napom az meg: 2009.12.01
És szedem a folsavat is már!!!

Szerintem ennyi :wink:
Köszönöm!!!!
csip-csip18
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?