Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Én is itt vagyok...még...
Elég carul aludtam hajnalban már..az izgalom :? ...
Nagyon arik vagytok csajok!!!!!!!!!!!! :wink:
Ennek sikerülnie kell hisz annyian gondoltok rám 8) ..

Zsu!
Örülök hogy vannak fejlemények,hamarosan sikerülni is fog tuti!!
Beköltözik a paocaklakó hozzád is :wink: .

Réka!
Látom ma is jó korán keltetek :wink: ..

Többieknek is pusszantás!!!!!!!!!!!!!
1 óra mulva indulunk..elkisér api meg Kíra is 8) ..
Kb.10:30-11 körül jelentkezek!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Réka
Bejöttem a héten mindig korán, amúgy 7-re járok, csak nem bírtam aludni nagy izgalomba vagyok az inszem miatt! :oops:

Nagyon alapos az dokim, mindig az volt bárkivel és határozott orvos is, ha nem biztos valamiben mindig azt mondja, hogy inkább utána néz, hülyeséget nem akar mondani!
A magánjába járok inkább hozzá egy vizit nála 4000ft, ha vizsgálat+uh is van akkor az 6ezer, szerintem nem sok!



Elkezdtem a clositit, most kíváncsi vagyok lesz-e használható tüsző :shock:

puszi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára suzy78 2009.09.20 19:02-kor.

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Kírus
Nagyon izgulok értetek :roll: :oops:
Várom, hogy majd jelentkezz... :)

Minden rendben lesz hidd el, Veletek vagyunk!!! :P

pusszantás

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 

 
 

A távollevő pajtásokat is nagyon várom vissza ám... :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Mennyi clostyt kaptál Zsu? Biztosan jól reagálsz majd, a szervezeted emlékszik arra, milyen jól reagáltál múltkor is :)
Én 9ezret fizetek a nődokimnál, 10 Uh-val. Dehát a mi nagy és szép fővárosunkban minden drágább :evil: , bezzeg a közalkalmazotti tábla itt is ugyanannyi :cry:

Kírus! Várunk vissza a jó hírekkel :D

réka80
 
 


Réka
5 napig 2x1 szedek, ahogy régen is!
Amíg szedem fáj a mellem és hányingerem van, utána nem érzek semmit és pé-kor fáj a jobb vagy bal oldalam. Hogy most melyik fog nem tudom, de remélem érezni fogom.
Tüszőrepesztőt fogok kapni Choragont, ha minden jól megy!

Hidd el itt is vannak orvosok, akik már nagyon el vannak szállva, 10ezret is elkérnek! :shock: , minden már ugyanolyan drága, mint nálatok és a fizetésünk meg egyre kevesebb!

pussssssssssz
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára suzy78 2009.09.20 19:02-kor.

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Bosszantó, és 15 percnél többet tutira nem foglalkozik velem :evil: , és 10ezret keres ezzel. Nagyon nagy igazságtalanság ez :evil:

Zsu Akkor a closty ugyanaz az adag, mint az enyém. Csak nekem nincs tüszőrepesztő.Azt hallom az nagyon drága cucc :cry:

Nekem a melleim is fájnak tőle, 2szer többet pisilek gondolom a progim a fellegekben szárnyal. A legutóbbi (egyetlen :oops: ) követéses hormonvizsgálatnál a progim clostys hónapban 40 volt. Closty nélkül 4 körül volt, ha jól emlékszem :?

réka80
 
 


Réka
Nekem is pont ugyanennyi volt a progim, mint Neked :)
Mindig nagyon alacsony volt, mivel nem volt soha pé :(

De most majd.... :lol:
A tüszőrepesztő úgy tudom, hogy 5ezer ft!?

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Csak gyors bekukk most!

A tüszőrepiből én is a choragont kaptam mindig, de dupla adagot, az volt 7400ft.
Ha csak 1 ampulla+por, akkor gondolom ennek a fele körül van az ára.

Sok puszi mindenkinek!

Kírus
biztos már végeztél...és tuti, hogy minden rendben van...érzem!!!! :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty
Te is Clostis voltál? (már nem is emlékeszem lehet,hogy írtad?! :oops:

Azt még nem tudom, hogy mennyit és milyen adagban fogok kapni, de hogy kell az biztos!!!

Kírus
Annyira izgulok... :)

puszi mindenkinek!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy
igen, én most 3 hónapig clostiztam.
Csak a doki azt mondta, mivel az eredményeim rendben vannak, csak 3 hónapot ad, mivel nem velem van baj, hanem Apival, és nem akarja potyára kikészíteni a szervezetemet, ha nem muszáj.
Azért kaptam a clostilt, hogy több tüsző érjen meg, több pete szabaduljon ki, és talán a kiskatonáknak így könnyebb dolguk lesz.
De nem jött be ez a próbálkozás...

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Syasztok!

Azt írták hogy uterusban 8,4mm-es petezsák,szikholyag,embriócsomó sejthető.
Sajna van egy 55*40mm-es cisztám :cry: .
Van egy szó a torquatio,és az a ciszta tömlő csavarodását jelenti(utána néztem)
Aztán erre írták hogy ha panaszom van azonnal menjek vissza,egyébként meg 1 hét múlva...
Mert ez nagy szúró fájdalommal járhat :(..

Én azért másra számítottam,azt hittem már rendes embriót látni meg a méretét,söt már szívhangot is vártam :(
El vagyok szomorodva:(..24.-ére kaptam csak idöpontot most addig izgulhatok még...
Vendég
 


Kírus, mint már írtam is, fel a fejjel!!!
24.-e mindjárt itt van, és tuti nem lesz semmi gáz!
Nagy ölelés neked!!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Kírus
Én azt hiszem ezek teljesen jó értékek. Baba megvan, petezsák pont jó méretű. Tudom, hogy arra számítottál látszik majd a szívdobi, de 24.-re tuti ott lesz.
A cisztával kapcsolatban semmi okosat nemt tudok, de ne keseredj el, jó helyen megtapad a babád, és nem fog gondot okozni. Nem okozhat és kész.

réka80
 
 


Drága Kírus,
annyira sokan szorítottunk és gondolunk Rád folyamatosan, hogy nem lehet gond!!! :D
Fel a fejje, él a magzat, van petezsák lesz szívdobi is, a ciszta még fel is szívódhat gondolom Én!? :?
24-e nemsokára itt van, mi addig is tartjuk bennem a lelket, na keseredj el kérlek!!! :wink:

További szép napot!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok csajok!
Nagyon arik vagytok hogy tartjátok bennem a lelket!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:) :wink:
Jól esik ez a sok bíztatás :roll:
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Itthon vagyunk, egy nappal hamarább jöttünk, mert ma nem volt jó idő, holnap pedig így is ,úgy is jöttünk volna.

Nagyon jól éreztük magunkat, minden nagyon szép volt. Kristófnak olyan étvágya volt, hogy rácsodálkoztam, szerintem a rengeteg pancsolás és séta tette meg a hatását. Gyönyörű Zalakaros! Szépek a parkok, rengeteg a virág, a zöld terület. A fürdő csúcs szuper, a kajcsi is nagyon pazar volt. Az idő is pont jó volt, talán túl meleg is. Esténként nagyokat sétáltunk, van sok játszótér, ahol sokat időztünk. Láttunk nagyon régi házakat, szép épületeket. A cukrászdát sűrűn látogattuk, de csak fagyiztunk. Bejártuk a környéket és voltunk sétarepülőzni is. Kristóf nem nagyon akart beszállni a repülőbe, de aztán beadta a derekát. A kis Balaton környéke nagyon szép volt odafentről. Voltunk Keszthelyen és Hévizen is, szóval minden másod percet kihasználtunk, de amikor Kristóf aludt mi is vele aludtunk, este pedig már sokszor 10 órakor bedőltünk az ágyba. Jó újra itthon lenni, nekem picit hiányzott a házikónk, de egy biztos, Zalakarost hamarosan újra meglátogatjuk, nagyon a szivembe lopta magát.
Hozok majd képeket is, vagy 500- at csináltunk, de még fel kell tölteni.

Igyekszem majd vissza olvasni, kiváncsi vagyok mi történt amíg nem voltam.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Kírus
Milyen a cisztád? Sima folyadékkal telt, vagy sűrű? Nem mindegy. A megcsavarodás valóban nem jó, de ezek a ciszták tényleg jönnek mennek, de fontos, hogy milyen jellegű.
A legfontosabb, hogy ne parázz, csak jóra gondolj!!!

Kép
Kép
susytunder
 
 


Szia Suzy!!!!!
Örülök hogy jól éreztétek magatokat és akkor még jó idö is volt rátok az tök jóóó:)

Azt írja hogy egyrekeszes víztiszta bennékü cysta... :roll:
Vendég
 


Szia Suzy!
Örülök, hogy megjöttetek és hogy jó volt a nyaralás! :D
Biztosan csodaszép lehet Zalakaros, ahogy leírtad,sajnos még ott sem voltam...
:cry:
Jó pihenést és kipakolászást!Szép estét Nektek!

puszi

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Kírus
Ez a minimum, amit tehetünk Érted! :D

Szép estét!

puszi

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Joli és Pitypang nem jött még meg???

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Ilyen cystáról még nem is hallottam!? :roll:
Nekem is volt anno több, de nem ilyen és az felszívódott! :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Csináltam ide (is) táblicskut, ha jó ötletnek tartjátok, szeretném kérni értelemszerűen az adatokat, amik kellenek bele.
Előre is köszike!
Remélem tetszik!


Kép



Kép



Kép


További szép estét mindenkinek! :wink:
Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Kírus
El fog múlni a cisztád! Ha nagy baj lenne nem engedtek volna haza. Engem cisztával műtöttek, de teljesen mással, viszont én nagyon alaposan körbe jártam a témát. A megcsavarodástól én is féltem, vigyázz magatokra nagyon, és ami a legfontosabb, ne izgúlj!!!

Betty
De jó táblicsku! :)
Lassan 31 év. :)
2009. augusztus
Kristóf
folsav

Kristóf 8 hónap után fogant.

Zsu
Közben olvastam, hogy negatív lett a teszted. Ma reggel én is csináltam, az is negatív, de sebaj, egy petefészekkel nem is sikerülhet elsőre, majd legközelebb. :)

A nyaralásban az is szép volt, hogy ott ünnepeltük a házassági évfordulónkat, apa reggel elment péksütiért, és egy csokor fehér rózsával jött vissza. Ez a kedvencem! :)
Kristóf holnap lesz másfél éves, csupa ünnep... :)

És akkor pár kép.

Engem ne nézzetek a képen, mert elrontom, csak a táj szép, ahol voltunk. :)

Kép
Kép

Kilátó. Innen fentről egészen ellehetett látni a Balatonig.
Kép

Városképek. A strandbejárattal.
Kép
Kép
Kép
Kép

Sétarepülés. kis- Balaton.
Kép
Kép
Kép

Még városképek.
A piros virágot kanna virágnak hívják, amit ott Zalakaroson termesztenek, és ameddig a szem ellát addig van ültetve az út szélén, parkokban.
Kép
Kép
Kép

Keszthelyen.
Kép
Kép

Kép
Kép
susytunder
 
 


Betty!
Ez szuper, nekem nagyon tetszik :)
No akkor az enyém adatok:
29év, 2009 augusztus, Zsóka, Elelvit háromnaponta :oops:

Susy!
Örülök, hogy ilyen jól sikerült a nyaralás. :)
Nega tesztet felejtsük el, jöhet a következő hónap :wink: A kisfiad zabálnivaló, kis tejfölszőke herceg :) Lassan összejön újra a csapat 8)

réka80
 
 


Nem számol a vonalzóm :cry: :evil:

réka80
 
 


Jó reggel Lányok!
Betty
Nagyon tetszik ez a táblika adom az adataimat hozzá:
31 év,kb 1 éve,nincs gyermek (sajna),C vitamin, folsav, aloe,20-án megyek dokihoz!

Suzy
Nagyon szépek vagytok a képeken, Kritfón egyszerűen lenyűgoző... :lol: , tényleg szép kisfiú, jöhet az utánpótlás hamarosan...kívánom, hogy így legyen!!! :lol:

Nekem is van ilyen csodaszép virágom, igaz csak 4 nagy, de az idén annyi kicsinye lett, hogy jövőre azt mind szét tudom majd szedni!Gyönyörű virág szerintem is! :)

Ne aggódj, a következőnek már biztosan két csíkos lesz!

Réka
Az mit jelent?

pusszantás




Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!
Betty!
Köszönjük a táblicskot!!! Naggyon szép :wink: ...

Beszélgettünk ma apival,és arra az elhatározásra jutottunk hogy elmegyek magándokihoz 8) ..
Ki is derítettem hogy rendel az a doki akit a legjobban csípek,hétfön megyek kérek idöpontot...
Szerdán rendel állítolag,hát remélem kapok is idöpontot akkora...
Ti milyen tarifákrol tudtok?
Vizsgálat+uh??

Suzy!!! Naggyon szép helyen voltatok!!! Gyönyörű képek,arik vagytok nagyon :wink: ..
Vendég
 


Kírus
Én azt hittem, hogy magánorvosnál voltatok!?

Azt tapasztalom, hogy akinek nincs orvosa, azzal sajnos nem bánnak úgy, ahogy kellene, pedig Ők felesküdtek erre anno, csak azt már elfelejtették! :(

Mindenképpen szerintem menjetek el magándokihoz is!
Kérdezz meg ismerőseidet, hogy Ők kit ajánlanának, főleg, aki jól uh-oz olyat válassz!

Ne idegeskedj nagyon tudod árt a babónak!!! :wink:

Jó éjt Mindenkinek!

Ma úgy látom elég kihalt volt a topikunk!!! :cry:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára suzy78 2009.09.20 19:04-kor.

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!
Zsu!
Még sose jártam magándokinál,sajnos a pénz miatt :oops: :oops: ...
Kíránál is szakrendelésre jártam végig és semmi baj nem volt,elég normálisak voltak...sőt szüléskor le a kalappal elöttük :) ..
De nekem most azt is ki kéne derítenem hogy kinál van uh..mert ahova én most készülök nincs uh állítolag :cry: ..
Akkor hogy derül ki hogy mi a helyzet odabent?? Így hogy mondd bár mit is??
A többi orvos meg ugy néztem csütörtökön rendel ami ugye most 20.-ára esik így nem lesz rendelés :cry: ...
Hát csajok egyszer jönne össze valami!!!!!!!!!!!! :evil:
Vendég
 


Sziasztok!

Kírus
Én 8000 ft- ot fizetek ultrahanggal, de ismerek olyat, aki 5000- öt. Ez dokitól függ. Tényleg jó a magán doki, bár a hugomnak sem volt, és minden rendben ment.

Köszönjük szépen a dicséretet mindenkinek, nagyon aranyosak vagytok! :)

Tegnap anyósoméknál voltunk, itthon vannak apa testvéréék Németországból, nekik van egy 20 hónapos és egy 4 hónapos gyerekük, a picinek jövő hónapba lesz a keresztelője, mi leszünk a keresztszülők. Mikor megfogtam a Maját, Kristóf torka szakadtából ordított, le kellett tennem. Még sosem volt ilyen szituáció, hogy más gyerek legyen az ölembe.

Sütöttem zabpelyhes, aszalt sárgabarackos kekszet is, Kristóf ilyeneket szokott enni a bolti helyett.

Este képzeljétek fél 9- kor kidőltem. :shock:
De annyira, hogy magamhoz se bírtam térni, Kristóf reggel 8- kor ébredt addig egyfolytában aludtam. Pedig én általában éjfélig fel vagyok, és 7 körül kelek. Igaz füvet nyírtam napközben, de máskor nem fáradok el ettől. Holnap kellene megjönnie, de semmi jele. Máskor ilyenkor már majd le szakad a derekam, most bezzeg semmi, mert várom. Milyen érdekes az élet. De ha holnap nem jön meg, akkor csinálok még egy tesztet.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Sziasztok LÁnykák!

Túl vagyunk az ebéden, épp alvás előtt a banda :D Előtte még beugrottam 8)
Susy! te aztán szuper háziasszony vagy :D , kekeszet sütsz hmmmm... azt biztos én is nagyon szeretném, Zsókáról nem is beszélve :wink:
Az én tüneteim a terhességeim előtt épp olyanok voltak, mintha meg akarna jönni :roll: , Kristóffal neked hogyan volt?
Drukkolok, hogy a fáradtság és a mensis jelek elmaradása jót jelentsen :)
Kírus Hát az én dokim 9000 kér 10e Uhval együtt asszem :roll: A méh növekedéséből is lehet arra következtetni, hogy minden rendben van-e odabent. De egyetértek, az igazi az UH. Jaj annyira tudom milyen ez az első időszak. Tele félelemmel, meg szorongással. De minden rendben lesz, meglátod :)

réka80
 
 


Réka
A keksz sütés nagyon egyszerű. Tálba összegyúrod, kis gobócokat csinálsz, amit ellapigatsz és mehet a tepsibe, majd a sütőbe 10 percre. :)
Ha szeretnétek küldök nektek ilyen recepteket. :wink:

Sajna meg fog jönni. Most már olyan barnás van ha pisilés után megtörlöm magam. :oops:
De most tampon be, aztán ha fel kel Kristóf irány Cegléd! :)
Anyósomékkal és a sógornőmékkel megyünk, este mesélek.

Kristóffal fogalmam sem volt róla, hogy terhes vagyok. Költözködés, cipekedés, gyógyfürdő, szauna, csomó utazás, betegség, szóval talán 1x voltunk együtt apával, és nem is emlékszünk rá, hogy mikor, egy nagy rejtély, hogy Kristóf mikor lett. Tesztet nem volt kedvem csinálni, minden reggel azt mondtam, hogy na most fog meg jönni, mert görcsölgetett a hasam alja, aztán apa unszolására vettem tesztet, ami abban a pillanatban 2 csíkos lett. :)
Nagyon várom újra azt a pillanatot. Picit szomorkás vagyok, de ez volt az első hónap, és 1 petefészekkel, tudtam hogy nem így megy. De jövő hónapba minden nap lekapom apát, biztos nem fog tiltakozni. :wink:

Szép délutánt lányok!

Kép
Kép
susytunder
 
 


elkapom akart lenni. :oops:

Kép
Kép
susytunder
 
 


Hát csajok vannak ám árak :shock: ..ez van..

Susy!
Hát talán a jövö hónap jobb lesz akkor,pláne ha még csak 1 hója probálkoztok akkor nem vagy elkésve 8) ...
Fincsi lehet a kekszed :P !!!
Jó kikapcsolodást nektek!!
Du én is meghívtam apát meg Kírát egy fagyira :wink: ..

Réka! Nektek meg jó pihenést!!!
Nálunk is alszik mindenki,...
Csodálom hogy Kíra is lefeküdt,pedig ellenkezett hogy ö pedig nem álmos,ja letette a fejét 2 perc és aludt is:)

Joli!!!!!!!!! Hol vagy???? Nem érkeztél még haza??? várunk!!!!!!!! :wink:
Vendég
 


Suzytündér
jók a képek nagyon!
És ne beszélj hülyeségeket, hogy te elrontod a képeket!!!
Ejnye-bejnye!! :)


Mindenkinek sok pusza!!

Kírus, a másikba már írtam a dokikról neked :wink:


A tábli készülőben, ha kész felrakom majd!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Na kész is: :wink:


Kép


Kép


Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty!
Szép a tábliiiiii!!!!! :wink:
Vendég
 


De szeretnék már én is a felsőn lenni, Kírus alatt 8) Hamarosan mindannyian felkerülünk a felsőre, így lesz, és punktum.

Kírus, milyen fiatal vagy :shock:
Hogy vagy egyébként?

Susy! Dobhatod a receptet, ha ilyen gyorsan megvan, engem érdekelne :wink:

réka80
 
 


Réka!
Hát igen de 9 nap mulva már 1-el több leszek :lol: ..
Különben már megszoktam hogy mindig mindenhol én vagyok a legfiatalabb(suliba,melohelyen...),söt most ebben a topicban is 8)..
Délben elkapott a hányinger..de aztán negyed óra és elmúlt,most már jol vagyok köszi.
Te jól vagy? Zsozsó?
Ti is hamarosan sorakoztok utánam!!!! :!: Várlak titeket :lol:
Vendég
 


Sziasztok Csajszik!
Hát ez a hétvége is úgy elszaladt, mint a többi :cry:

Nagyon sokat dolgoztam, mint mindig a kedves párom nagyon hülye beosztásban dolgozik és elég sok munka rám marad a "női" házi munka mellett!
De gondolom, hogy ezt nem kell azoknak ecsetelnem, akik magánházban laknak! :roll:
Ma délután még aludtam is, amit nem szoktam tenni, de muszáj volt nagyon rosszul érzem magam a Clostitól. Néha klimatikus tüneteim is vannak, nagyon megvisel pedig tényleg nem vagyok egy hisztis fajta, de ez most tényleg szar!!! :oops:
Mellfeszülés, melegség önt el időnként, leizzadok, és nagyon fáj a hasam, ha egyenesen állok vagy fekszek a hátamon. Mi a fene lehet ez nem tudom?!
Volt-e valakinek hasonló tünetei?

Suzy
Nagyon sajnálom, hogy megjön, de továbbra is fel a fejjel! :lol:

Réka
Hamarosan mindenki boldog kismama lesz! :)

Kírus
Remélem csillapodott a rosszulléted :roll: ?

Betty
Nagyon jó a táblika! :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára suzy78 2009.09.20 19:05-kor.

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Jó reggelt 8)

Suzy nekem, amikor szedem nincsen semmilyen mellékhatása a clostynak. pé körül fájnak a pfészkeim, meg a cicijeim. Nincs ennek vlmai alternatív gyógyszere? Nem kérdezted a nődokidtól, hogy így is szedheted-e? Sajnálom, mert sz@r lehet :cry:

No nekem ugrott egy jó nagyot a hőm, lassan hőemelkedés lesz belőle :D Kipróbáltam higanyossal 10 percig, akkor 37,4et mért :shock: Lehet meg kéne nézetni a pajzsmirigyemet :oops: A digi meg kevesebbet, így most maradtam ennél. Majd legközelebb, bár én nehezen bírom ezt a 10 percet. Ha felkeltem én rögtön pattannék ki.

Joli, Pitypang hazaértetek?

Ez az utolsó hetem itthon :cry: , jövő héten kezdődik a suli, nekem legalábbis :wink: Nem akarok panaszkodni, mert szuper volt ez a nyár 8) , és a hosszabbított szabi is cool :wink:, de bírnám még itthon :P

réka80
 
 


Jó reggelt!

Már bent vagyok a melóhelyen korán jöttem megint csak!
Annyira melegem van, hogy azt nem tudom mondani!!! :( mi lesz még később, amikor ténylegesen is meleg lesz? :shock:
Ma beszélek az orvosommal, hogy ez a Clsotitól lehet-e?!

Ez jót jelent Réka nem?Terhesség?

Milyen suliba jársz?Jövőhéten már?

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Szerintem lehet a clostytól, csak azért lenne érdemes beszélni vele, hogy nem tud-e valami mást, amitől nem kell ennyit szenvedned. Bár pár érett tüsző minden szenvedést megér 8)

Dolgozni járok a suliba :D

Ja ez a hőugrás lehet inkább valami bújkáló betegségre utal, vagy arra hogy a progiszintem megint lökött rajta egyet 8)

Susy? Mi újság, hogy állsz a teszteléssel? :roll:

réka80
 
 


Réka
Csak akarom tudni, hogy a Clostitól van-e, nem akarom abbahagyni már ebben a hónapban, már csak 2 nap van belőle, de annyira utálom szedni. Az, hogy jó az biztos, mert reagált a szervezetem rá, volt tüsző igaz, hogy csak egy, de nagy!
A gyerekért MINDENT! :roll: úgy vagyok vele és akkor is ki fogom bírni!!!

Joli
Nálad mi újság van már, nagyon várom a híreket és szorítok nagyon?! :wink:

Kírus
Helyzet?Hogy vagy ma reggelre?Hányinger?

Csodás napot!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Zsu Mikor szoktad bevenni? Én egyszerre vettem be a kettőt este, így is elkerülve a mellékhatásokat. lehet nálad nem számítana, csak úgy eszembe jutott, hátha... :)

réka80
 
 


Réka
reggel 1, este 1, így szedtem előtte 4 hónapig mindig!

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok Lányok!

kedvesek vagytok, hogy hiányoltatok!

Betty!

A tábla nagyon jó ötlet!!!
Adataim: 26 éves, 2009 augusztus, még nincs gyerek, folsav, multivitamin, walurinal.halolaj, aug. 18. a nem várt mensi időpontja.

Kirus

Remélem minden rendben lesz veled!!! Nagyon szorítunk. ne erőltesd meg magad!!

Zsu

Sajnálom, hogy nehezen viseled a Closty-t, de ki tudja, már csak néhány hét, és lehet babás leszel. Próbálj erre gondolni.

Réka

Nagyon jó, hogy felment a hőd. Mikor volt pontosan a pé?

Susytunder

Örülök, hogy itt vagy te is, és remekül telt a pihenés. ne add fel, hogy nem sikerült! Úgy látom ebben is csatlakozom hozzád.

Összefoglalva:
Szerda estére értem Taksonyba. Csütörtökön taliztam a legrégebbi barátnőmmel. Shoppingoltunk, dumáltunk, kajáltunk. Nagyon jó volt. Viszont iszonyatos sokat gyalogoltunk. Bejártuk Pestet. Mire este indultam haza, olyan furán fájogatott a hasam. Olyan érzés volt, mintha a méhemnek lenne izomláza. Tudom, hülyén hangzik, de erre emlékeztetett. De inkább csak a méhem egyik oldalán egy pontban, biztos nem a petefészkemben.
Pénteken mentem a másik barátnőmékhez. Egész éjjel fent voltunk. Kicsit kirúgtunk a hámból. Reggelre megint elkezdett fájni a pocim. Mintha a fáradság után kezdene mindig.
Egy órányi alvás után, indultam haza, Bajára. 4 óra a buszon...hát azt hittem sosem érek haza.
Vasárnap iszonyatosan, mensisen kezdett görcsölni a hasam. Még a derekam is majd leszakadt. El is voltam kenődve.
A hőm is érdekes volt az elmúlt pár napban. Csütörtökön és pénteken felment 37-re, szombaton nem mértem, vasárnapra lezuhant 36.6-ra, ma ismét 36.9. Habár ez nem jelent semmit. Az előző ciklusban is csak a mensi 3. napja körül csökkent a hőm. Szóval ez nem jelent semmit. Tegnap este tettem is be betétet, mert letettem volna a nagy esküt, hogy éjjel megjön. De még nem. Elvileg csak holnap kéne neki. vagyis nem kéne.
A mellbimbóim továbbra is érzékenyek. A pé óta folyamatosan, igaz közel sem olyan erősen, mint pé-kor.
Szóval ezek vannak.
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/4 ... 67200_.png
Ez a görbém eddig. Mit szóltok hozzá?

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Szia Joli!
Örülök, hogy megjöttél és hogy jól érezted magad, néha kell egy pár nap pasi nélkül is szerintem :lol:

Elég jól alakul a hőd azt gondolom, ne add fel, de ezt Te érzed a legjobban, hogy meg fog-e jönni vagy sem, drukkolok Neked!!! :lol:

A görbét még nem néztem meg!

nincs veszve még semmi, teszt esetleg?! :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: