Új privát üzeneted érkezett!

Angie,mi még nem ismerjük egymást,nem ismerem a történeted sem,de gratulálok a babához!!!A duphastont nekem is kellett szednem,én nem csak kicsit görcsöltem,de doki nem adott rá semmit,magamtól kezdtem el szedni a 10 héten kb. a magne B6-ot és a 12 héten már tök jól voltam,azóta is szedem a magne-t(a duphastont már nem) és nem görcsölök,csak ha idegesít valami.
Eleinte napi 3-t szedtem egy ideje lecsökkentettem egyre.

Babszi jó utat!!!!!!!!!

sutimano76
 
 


Sziasztok!

Előre is bocsánatot kérek, elkezdtem olvasni a topicot, de rengeteg hozzászólás van, nincs annyi időm, hogy végére érjek, de látom, hogy sokan csak pozitív irományokra vártok, hogy van baba méhen kívüli után is. :wink: Akkor leírom én is a történetem, bár szerencsém volt, mert a műtétet elkerültem én is, de azért én is féltem, hogy valami visszamaradt a dologból, mert utána egy évet kellett várnunk a babura, de amint látjátok sikerült, itt van a pocimban és nemsokára kibújik. :D :wink:

Nekem is úgy indult, hogy megjött, csak nem akart abbamaradni. Doki folyadékot látott a hasamban, így befektettek. Pár nap múlva megtalálták a bibi a jobb petevezetőmben. Szerencsére a hcg csökkent, így biztos volt, hogy elvetéltem, viszont a doki azt mondta, hogy még bent kell maradnom, mert attól még begörcsölhetek. Szerencsére nem így történt, kiengedtek, és a kontrollra már fel is szívódott.

Olvastam, hogy sokan félnek, mert nem tudják mitől lehet ez. Nekem is azt mondta a doki, hogy nem lehet tudni, rengeteg dologtól lehet. Rendes volt, mert nagyon pozitívan állt hozzám. Elmesélte, hogy az ő lánya is szült egy egészséges babut, utána méhen kívüli, majd megint babu. Lehet fertőzés miatt (nekem valószínűleg attól volt, de azóta nem lehet tudni, hogy méhenkívüli lett volna amúgy is és a fertőzésnek köszönhetem tulajdonképpen a vetélést és azt, hogy nem kellett műtét, vagy a fertőzéstől nem ment tovább, attól lett méhenkívül.) aztán olyan példát mondott, hogy attól is lehet, hogy a spermium túl gyors volt, korábban találkozott a petesejttel, mint kellett volna, előbb kezdett el fejlődni a babu, előbb kezdett el rossz helyre beágyazódni. Párom persze ezt a variációt tartja a legesélyesebbnek. :lol:
Szóval nem feladni, nekünk is lett babu. Annyit tettem meg, hogy rögtön a mensi elmaradásakor teszteltem, és rá pár napra már a dokinál voltam, és láttuk, hogy jó helyen volt.

Kép
Kép
tabati
 
 


tabati, köszi a szép történetedet és gratulálok a babóhoz is neked :lol: :lol:
mindenkinek szépséges húsvétolást kívánok :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 

 
 

Helló lányok!
Voltunk uh-on.
minden rendben! Annyira mocorgott, olyan édes volt!
Nem akarok nagyon áradozni, de nagyon boldog vagyok!
Kép témában csalódtam, mert azt mondta nem jó minőségűt nyomtat a nyomtatója. Vagyis nem az övé, csak béreli a rendelőt.
De ő mindig hívott a kórházba, most is és ott ad majd.
20-án, amikor a 12 hetes genetikaira megyek.
Hogy repül az idő.

tabati, gratulálok neked, köszi a pozitív sztorit!
boris,
várjátok a locsolókat majd?
Mi legfeljebb a családhoz megyünk, mert barátok, ismerősök már nem tartják ezt a hagyományt.
azért jó lenne, ha Bence megismerkedne a Húsvéttal, locsolkodás lényegével, bár még pici, de mindent olyan lelkesen utánoz, hogy biztos locsolkodni is fog.

babszi, még "nyaraltok"?
Remélem mindenki jól van és csak a jó idő miatt nem jönnek.

Ne adjátok fel!

Angi

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Gratulálok angie! a 12 hetes még jobb lesz!!!!akkor már a kép is aranyosabb lehet,nekünk így lett.Nehéz lesz kibírni, én is minden percet számolok a kövi uh-ig,de eljön.Kitartás.

sutimano76
 
 


Angi, örülök, hogy tesóbabával minden oké! :wink: Szuper!!!
nani72
 
 


halihó csajok,kihalt a topic Kép .
Na jó babszi dániában érzi jól magát,de mizujs a többiekkel????

sutimano76
 
 


Sziasztok, megjöttem!!!

Csodás volt, bár igencsak rányomta bélyegét az utazásra az előtte tett orvosi látogatásom...

Szomorúan tapasztalom, hogy haldoklik a topic! Gyertek, írjatok, mi újság van veletek, hogyan élitek ezeket a gyönyörű tavaszi napokat...!!!!!!!!!!!!!!
babszi
 
 


angie, áradozz csak, olyan jó olvasni a pozitív gondolataidat :lol:
örülök nagyon, hogy jól vagytok, jajj de édibédi, hogy úgy mocorgott, annyira csodálatos lehet most neked :lol: :lol:

babszim, na ezek a dokis 'megbeszélések....ezek aztán mindenre rányomják a hangulatot...de azért remélem össze-össze bújtatok... :shock: :mrgreen:

süti, a magne b6 tényleg jó a görcsre, én is szedtem anno, most is szedek 2-3 naponként mert talán így a terhesség előtt is jó lehet :lol:

többiek???

rólam: azt hiszem ma megjön, fáj a hasam, teszteltem 2x negatívat, de majd a következő hónapban jobban figyelek ..

Kép
Kép
piciboris
 
 


Én senkinek nem ajánlom a magneB6-ot, mert nekem FARKASÉTVÁGYAT csinált!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sok jót nem hallottam az ismerettségi körömben róla!!!
babszi
 
 


Nekem nem okoz farkasétvágyat a magneB6,szerintem mint terhes sem eszek sokkal többet mint amúgy.de barátnőm is szedte a lábgörcsére és ő meg is hízott tőle.szóval embere válogatja.

magne B6 terhesség elősegítésre szerintem nem ér semmit,talán csak a stresszoldása ami hathat,de mást nem hiszem hogy elősegít,probálj meg inkább terhességi vitamint szedni,hátha kapcsol a szervezeted a plusz vitaminoktól.De a nődokid biztos tudna ezeknél jobbat is ajánlani.

babszi sajnálom h utadra rossz árnyékot is vittél,de remélem azért sok dolog amit láttl kárpótolt.fényképet kérünk!!!!

Mi húsvétkor Zsámbékon voltunk: Kép Kép

sutimano76
 
 


Biztos, hogy embere és szervezete válogatja, hogy kinek hogyan hat a magneB6, ez tuti így van. Az ismerettségi körömben aki szedte, mind panaszkodott a farkasétvágyra, és hogy jól elhízott. Tapasztaltam, hogy míg szedtem, rengeteget ettem, és ahogy elhagytam, visszatért a normál étvágy, és én sem ettem többet, mint terhesség nélkül. Egyébként sem kell többet enni, inkább megválogatni, hogy mit. Szerintem.
Angie, gyere gyakrabban!
Ranita??? Többiek?

Tabati!
Örülök, hogy most már minden sínen van. Én valahogy nem veszem annyira komolyan méhen kívülinek a dolgot, ha nem veszik ki a petevezetőt. Természetesen az idegesség és minden másban ugyanazt jelenti, de utána a fogantatásnál nem. Persze, én is voltam terhes utána - ezt már sokszor írtam nektek, és nagy sóhajtgatások és könnyek közt újra írom...
Szóval az én átfogalmazott kérdésem az lenne, lehet-e terhes vki egy méhen kívüli baba és egy 16 hetesen elvesztett baba után, és szülhet-e egészsges vasgyúrót.
Ha tudnék, előreszaladnék az időben kb. 10 évet, hogy lássam mi lesz akkor - hogy megnyugodjak, vagy hogy min kellene változtatni. Persze a jövő hozhat óriási csalódást is, szóval nem lenne jó előre tudni, de a kiváncsiság marad.

Süti, látszik a képeken, hogy milyen jól éreztétek magatokat. :) Kép Kép Kép Kép Kép

Rengeteg képet csináltunk, olyan nehezen választottam, azért lett feltöltve ennyi...BOCSI!!!
babszi
 
 


sziasztok!

Suti! Mi is jártunk a húsvéti ünnepek alatt ZSámbékon! :) Egyik kedvenc helyünk. :wink: A kerten belül sok helyütt érezni a + energiát!

Babszi,jók a képek! "dániásak" ! :)

Nálunk semmi extra, az ünnep szépen telt, 6-an locsoltal meg,ez pont elég. :)

Sajnos híztam 3 kilót, pedig nem ettem annyit, hogy ez indokolt lenne. Azt gondolom, a meglévő pco-m és a lombikstimu járult hozzá némileg.
Most újra belendülök a szénhidrát-számolgatásba, az tud ebben segíteni. :wink:

babszi, a kérdésedre a válasz: IGEN, SZÜLHETSZ VASGYÚRÓT!

puszi mindötöknek!
nani72
 
 


Sziasztok!

Ezer bocsánat lányok, hogy így eltűntem :oops: :oops: :oops: . De egyfolytában rohanok. Reggel ovi, aztán munka, haza, aztán el a gyerekért, általában este van, mire hazaérünk. Nincs időm semmire, de az a jó, hogy agyalni se. Egész jól ki tudtam kapcsolni, nem jár az agyam folyton a baba körül és ennek nagyon örülök. Jó ez a munkaterápia :D

Clostit szedtem, csinált is szép tüszőket, bal oldalt három, jobb oldalt 2. De a jobb oldal volt a szebb, ami nekem a jó. De úgy tűnt olyan nehézkesen repedtek. Most pé- től duphastont szedek, aztán várok.

Ünnep jó volt, mindjárt teszek fel képet.

Babszi,
már megint a nem jó oldal???? Hát én ezt aztán tényleg nem értem.
És persze, hogy lesz neked egészséges babád, hamarosan.
És igazad van, én is jobban viseltem volna ezt az egészet, ha nem veszik ki a petevezetőt. Mert így egyértelműen kevesebb az esély.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Most csak ennyire futotta, rohanok tovább, de jövök majd.

Addig is puszi mindenkinek :D :D :D

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Babszi,te írtad ugye,hogy a lombokis doki azt mondta hogy fogynod kéne????????????????????????????Mert ha igen az egy barom,teljesen jól nézel ki.Vagy lombiknál előny az anorexia????A képek alapján azért jól éreztétek magatok!!!
Baba,hát persze hogy lehet,ne parázz ezen!!!!

Ranita,képek láttán elolvadtam,nagyon édes a kislányod!!!

Nani,milyen pozitív energia és hol milyen kerten belül????

sutimano76
 
 


babszim, drága barátném :lol: hát hogy te milyen szép csaj vagy :lol: :lol: :lol: láttalak már egy korábbi fotón, de most mintha még helyesebb lennél, és rád mondta a doki, hogy kövér vagy :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: na ez durva, tök csini vagy és sugárzó, úgyhogy légy szíves az aggodalmas kérdéseket elhessegetni magadtól :lol: :lol: :lol: és úgy összeilletek a pároddal :P
YESYESYESYES!!!!!és ezerszer is YESYESYES!!!!!!!!!!!!! nem tudsz, hanem fogsz szülni csodás gyerekeket :!: :!:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Jajj, olyan kedvesek vagytok!!! Bizony, az első lombikos doki szerint fogynom kellene. Hát, én sosem voltam vékony, bizonyos kiló alá nem tudnék menni, ha kergetnek a ház körül, akkor sem. Aki nálam jobban megválogatja mit eszik, az meg csak önuralomból áll...

Igen, Borcsám, azóta ugye sok dolog megváltozott, mikor utoljára képet tettem fel magamról.

Ranita, bűbáj a kislány!!! Olyan kis szöszke, mint a svéd meg a dán gyerekek :)
babszi
 
 


Oké hát első lombikos dokinak üzenem hogy menjen inkább plasztikai sebésznek és akkor az anorexiás lányokon még csináljon zsírleszívást.
Eddig azt hittem az anorexiás és bulémiás emberek önképüket látják rosszul,de hogy egy nőgyógyász is rosszul lásson???!!!ez nem normális.
babszi ne foglalkozz vele ha soványabb lennél akkor meg biztatna a dokid hogy egyél,mert van akinél meg aza baj.
Jól nézel ki és kész!!!!!!!!!!!

sutimano76
 
 


Sutimano, a zsámbéki romtemplom, mint mindegyik ősrégi kegyhely,temetkezési hely.....ún. törésvonalakra épült. A zsámbéki romtemplom kertjében, főként a templom mellett, bizonyos részein lehet "vonzást", energiaáramlást érezni.

Rani, szép a kiscsaj! :D
nani72
 
 


sütike, tetszik a 'laza elfekvős fotó :wink:

rani, nagyon helyes kis balerinád van :lol: és szerintem is jó ha kicsit eltereled a figyelmed, asszem nekem is így kell...

nani, mi az a 3 kiló, hipp-hopp lefaragod :lol: ajánlom neked, hogy este 6 után má semmi ne egyél :lol: de egyébként ennyi simán belefér, ahogy jött le is megy :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


piciboriskám! sajna nem tehetem meg, hogy ne egyek 6 után, mivel este 7 körül veszem be az inzulinos gyógyimat, arra meg enni kell szénhidrátot. Plusz (ne nevessetek)orvosi előírásra még este 10 kor is ennem kell 10-15 grammnyi szénhidrátot. ( máskülönben nagyon magas az éhgyomri inzulin.
Nálam marad a jó öreg inzulindiéta. Sokszor keveset, és megfelelő szénhidrátbevitel.
Van 1 dietetikus vendégem ,múltkor előadtam neki hogy eszem, aszonta már többet tudok mint ő. :lol:
nani72
 
 


Sziasztok!

Itt voltak a barátnőmék a 3 hónapos csöppséggel... Gyönyörű szép, meleg, puha a kis lurkó. Azt sem tudtam hogyan fogjam :) Azért nem ejtettem le :) Anyja szemén láttam, hogy minden rezdülést nagyon néz...átéreztem. Kicsit nagyon belefacsarodott a szívem... :( :( :( de azért jó volt megdajkálni a kis Babóckát.
babszi
 
 


Sziasztok!

Babszi,
te tök csinos vagy, nem kell fogynod!
és jók a képek, látszik, hogy jól éreztétek magatokat és egymást! :lol:

Ranita, tényleg bájos a kislányod, nagyon szép!

süti,
én is számolom a napokat az uh-ig, de már csak egyet kell aludnom, holnap megyek! :lol:
meg vért is vesznek :cry:

nani,
nem semmi, ahogy oda kell figyelned az étkezésre!
Azért remélem nem olyan vészes.
Az a 3 kg meg tényleg semmi.

Boris,
téged is üdvözöllek.
Tudom, keveset jövök!

Ja, még nem is írtam, hogy megijesztett a csöppünk!
3 napja volt egy kis vérzésem, aztán barna folt.
Be voltam tojva rendesen. Csak kevés volt, a doki azt mondta ez előfordul korai terhesség alatt, nem kell rögtön megijedni.
Igaza lett, hamar elmúlt, sokat feküdtem.

Pussz mindenkinek
Angi

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


na megjött ma végre....bár jobb lett volna ha baba jött volna..


nani, jajj értem már...bocsi, akkor csak egyél szépen, este is :lol: 8) :wink:

babszi, nehát hogyne értenénk itt mindannyian,nehéz ez.....én is tudom........most, hogy megjött a menzeszem ismét azt érzem mint régen, hogy miét nem jön össze...

angi, ne is ijesztegess itt minket, csak nyugodtan, szépen...ahogy a csillag megy az égen :lol: :lol: ne stresszelj, és csak +++++-an :lol: :lol:

süti te hogy vagy?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boris,
ne keseredj el! :wink: :wink: :wink:
Jönni fog az a kis ember!
Ez mindenkinek szól!

Megvolt az uh. és szerencsére minden rendben!
A tarkóredő 1,6 mm, CRL: 61 mm
10 napja még csak 35 mm volt.
Mindenkinek kívánok gyönyörű napot!
Az enyém már az reggel óta!

Angi

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Sziasztok!

Szomorúan veszem tudomásul, hogy haldoklik a topik. Sajnos nem azért, mert másokkal nem fordul elő méhen kívüli baba, hanem mert vagy nem itt időzünk, vagy nem akarunk róla beszélni. A nem itt időzünkben nyakig benne vagyok én is ... ezzel a tudattal olvasva mindenki fejére ezt!!! :)

Nos, hát egy újabb beszámoló dokik ügyében. Elmentünk a legújabb dokihoz, a Forgách Intézet igazgató helyetteséhez - aki akarja, honalpon megnézi melyik doki. Nagyon szimpatikus doki volt. Amit mondott is - a legvégén - szimpatikus volt. Sajnos (vagy nem), megcsinálja a HSG vizsgálatot. Kell, ragaszkodik hozzá, logikájában én is. Egy egész napos kórházról van szó, még ott is kellene aludnom, nem semmi. Legutóbb 20 perc alatt elintézték, sőt, még a betett katéterrel is kellett rohangálnom... nem részletezem.
Stimulálni fogjuk a petefészkeket, és vagy inszem, vagy időzített együttlét lesz a dolog. A lombikot kerek perec megmondta, hogy nem csinálja meg, azt senkinek nem kívánja... Azt mondta, hogy nagy esélyt lát a teherbe esésre, mert kétszer voltam már babás a párommal... Ez egészen jó hír, csak mindig addig tart a "LELKESEDÉS", amíg ott ülök előtte. Azt nem is mondom, hogy kétszer majdnem elérzékenyültem, de hát...
Szóval szerintem 6án kórházolok egyet, és az érdekes lesz nagyon. Ha nem átjárható, nem húzzuk egymás idejét, hanem lombik. Így viszont dobálgatjuk ki a pénzt az ablakon, és téblábolunk ide-oda, de lehet belőle baba.

Szép napot nektek, és gyertek mesélni mi van veletek, hogyan éltek???!!!!!!!! Mennyire érint a gazdasági válság? Milyen aranyköpése van a lurkóknak? (A kedvencem: A szellő őszkor van, meg máskor.)

Akinek volt méhen kívülis élménye, jöjjön, és ossza meg velünk!!!!!!!!! Vagy csak velem!!! :)
babszi
 
 


Hali,én igazoltam voltam távol,mert rossz volt a router és nem volt netem,ha router is úgy akarja mostmár leszek.

Babóval minden oké,múlt hét pénteken voltam uh-n és holnap megyek a genetikaira.remélem minden okés lett ott is.

Aztán megyek az oep-hez és bevasalom a 6 havi táppénzem plusz kamat,mert már tényleg nem tudunk megélni és ez nem a válság hanem az oep miatt van.

Küldök Nektek a kertemből egy kis kedvességet:

Kép

Jó éjszakát!!!!!!!!!!

sutimano76
 
 


Sziasztok!

Ez a hónap sem sikerült, ma teszteltem egy nagy negát. Hiába a closti, progi, szép tüszőim voltak, jó helyen és mégis semmi :cry: . Annyira elegem van az egészből komolyan mondom. Most még egy clostis hónap, aztán nem tudom mi lesz :roll: . Most úgy érzem nincs is erőm a következő hónaphoz. Annyira szerencsétlen, béna vagyok :x .

Sütimanó,
örülök, hogy minden ok a babával :D .

Babszi,
szóval ennyire ragszkodnak ahhoz a hsg-hez? És semmiképp lombik?
Nekem is azt mondta a dokim, mikor rákérdeztem. Hogy az legyen a legutolsó. Én is gondolkodom néha Tapolcán, csak ez a hsg tart vissza de nagyon.

Gazdasági válság :arrow: szerencsére mindkettőnknek van munkája.
De hogy mi lesz ezzel a gyes-gyed dologgal az engem nagyon mélyen érint. Nem hiszem el, hogy ezt meg merik csinálni, én teljesen fel vagyok háborodva :evil: :evil: :evil: . Mi lesz, ha lesz még egy gyerekem, mit csinálok vele 2 év után??? Nálunk a közelben aztán nincsen bőlcsöde. Tisztára ellehetetlenítik a dolgunkat :evil: .

Angie,
tesó baba szépen növöget :D

Kép

Kép
ranita1979
 
 


babszim, nem fog kihalni a topik :lol: én is itten vagyok :lol:
na de amiken megint átestek...őszintén szólva már néha nem lehet követni ezeket a dokikat....mindenesetre én azért szorítok nagyon-nagyon, hogy minden okés legyen ne kelljen lombik hanem pikk-pakk jöjjön a kis huncutkátok :!: :!: :!: :!: :!: :lol:

süti, milyen gyönyörűek a tulcsijaid :lol: köszi :wink:

angi, köszi én is remélem, hogy pár hónap és lesz zebrám :lol: meg persze mindenkinek itt aki szeretne :lol: :lol:

ranita, én is félek h. még pocsékabb lesz itt minden...a tesónál már minket is érintenek majd ezek a megszorítások.....nekem tele van a t....köm....bocsi de tényleg gáz ami most van...nekünk 28ezerről 47 ezerre ugrott a hitelünk és senki nem foglalkozik velünk..

Kép
Kép
piciboris
 
 


Hali!

Süti, nagyon köszönöm a tulipánokat. Amikor megláttam, rögtön egy wow szaladt ki a számon. Gyönyörűek a színei, hogy ilyen szép nagyok a fejei. Én imádom a tulipánt!!!
Igazolás elfogadva!!!!

Ranita!

Bizony, nem lombikolhatok. Illetve akkor igen, ha 2 stimulált hónban is rossz helyen érik a tüsző, meg ha elzáródott a pvezető. Esetleg 4 sikertelen inszemes dolog után... Addig nem.
Képzeljétek, visszanéztem az első inszemeket, négyet vagy ötöt. Mind egymás utáni hónapban voltak, és vagy mindegyiknél, vagy egy kivétellel, de mindig a jobb oldalon volt peteérés... A nagy kérdés az, hogy kimerült akkor a jobb oldalam a nagy strapában, vagy stimura jobban reagál, vagy beosztják az évet egymás között a petefészkeim, mint az elvált szülők a gyereket - fél év itt, fél év ott... :) Érdekes.

Borcsa, persze hogy te mindig itt vagy :) És ez jó. Kis pozitív energiát, napsütést hozol nekem. "Mindig lehet rád számítani" :)
babszi
 
 


babszi, ez nem semmi, lehet ilyen, h. már kimerült az egyik petefészek? na neeeeee :cry: :cry:

ranita, nagyon sajnálom ám, hogy nem sikerült neked sem ez a hónap....de kérlek ne ess kétségbe, látod milyen sztorikat olvasunk napról-napra :!: :!: :wink:

Kép
Kép
piciboris
 
 


babszika, én jól ismerem az új dokidat.
Szinte borítékoltam, hogy ezt fogja mondani. Velem is így járt el, a folytatást tudod, még priviben akkor megírtam miért váltottam .
Ő egy szuper ember és a természetes dolgok híve.
A sotén csinálja a hsg-t? (enyém ott volt, 1 napra kellett bemenni, de délután 3-4 óra körül saját felelősségre hazaengedtek) Ott érzéstelenítés nincs, és a katéter behelyezése után le kell sétafikálni a dokival karöltve a fsz-i röntgenre. (útközben majd elájultam, a katéter bökött belül, alig vártam ,hogy leérjünk és vége legyen.)
Addig ugye nem fog kezdeni veled egy doki sem semmit, míg meg nem tudják átjárható vagy e?! (szerintem igen, hisz teherbe esel!!!)

ranita, te biztosan átjárható vagy? sajnálom a nega tesztet! :(

nálunk még 1 mensit kell várni, jó esetben 7-8 nap múlva meg is jön, majd jelentkeznem kell uh-ra. Megnézik nincs e ciszta, és megbeszéljük a köv. lombikot.

pusszantás
nani72
 
 


nani, ez a katéterezés miért így történik?????ez borzalom....nekem az amniocentézisen volt az, hogy miután bebökték a tűt és magzatvizet vettek, át kellett úgy pizsamában sétálni a folyosón üldögélő leendő kismamik között.....persze én sírtam és rosszul voltam...
azért nem borzasztó, hogy mi miket éltünk át?????és milyen optimisták vagyunk, nem igaz??? :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Nagyon szívesen a tulipánokat,örülök hogy tetszett,még lesznek majd virágok,de hogy milyeneket ültettem még ,fogalmam sincs,meglepi lesz.

Voltam genetikai uh-n,minden oké,de nemet váltottunk,úgy néz ki lány lesz.

nagyon sajnálom hogy ennyi szörnyűségen kell átesnetek,még olvasni se volt egyszerű.de kitartás és drukkolok hogy minnél hamarabb mindenkinél összejöjjön a baba.

sutimano76
 
 


Nani,
nekem 2 laparoszkópiám volt. mindkétszer volt átjárhatósági is. Az utolsó 1 éve volt, akkor is azt mondták mindkettő átjárható. Ettől függetlenül lett egy m.k-m. Azt mondták volt egy szűkület. Most műtétkor (decemberben) elvileg azt mondta a doki, hogy megnézte a jobbat és minden rendben van vele.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Rani,
akkor sikerülnie kell előbb utóbb, az nagyon jó ha átjárható! :)

Suti, gratula a kiscsajszihoz! (én" lánypártibb" vagyok)

p.boris, miért mentél amniora? (korod miatt küldtek?)
nani72
 
 


nani :lol:
igen én már 38 leszek...és nem volt jó a vérvételi eredmény, de asszem a 2. gyerkőcnél nem fogom vállalni akkor, ha a tarkóredő és a picike orra normális lesz, a down szindróma ezekből szerintem egyértelműen beazonosítható..nekem iszonyatos élmény volt... :cry: :cry:

sütike :!:
most mégis csajszi :shock: :wink: :lol: :lol: na akkor gondolkodhattok neveken :wink: nagyon nagy gratula :lol: :lol:

ranita :lol: mindent bele ebbe a hónapba!!! mi is ezt tesszük :wink: :wink:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Nani!

A doki elég szimpatikus volt, és nagy előny, hogy az én dokim 100%ban megbízik benne. Ha esetleg mégsem leszek babás, lesz egy hsg-m, ami alapján akár visszamehetek a Kaáliba is. Bár megjegyzem az a doki feleannyira volt szimpi csak. :)
A II. sz. Klinikán csinálja meg a hsg-t, és ha nem felejtek el időpontot kérni, akkor május 5én lesz a napja. Addig majd laborozok egyet-kettőt, párom elmegy megnézetni magát, és akkor belevágunk. Nem is tudom hogy álljak a dolgokhoz. Erős a pesszimizmus, de közben hajt valami mégis... Tudjátok!!!
babszi
 
 


babszi, ha esetleg lesz elzáródás (de ne legyen!!) akkor lombik lesz azonnal? ne felejts el időt kérni, mert akkor tolódik minden és te már annyira megérdemelnél egy babát :!: :!: :!: :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Már volt lány nevünk is mikor még nem tudtuk a nemét,Bernadett lesz.

Kicsit eltévedtem vagy csak meszesedik agyam,de Ranita milyen műtét volt decemberben?????Mert műtét után kéne regenerálódni a szervezetnek.Nekem júniusban volt a lap.-om a m.k. miatt de dec-ig nem is próbálkozhattunk volna,és még most is érzem a hegek feszülését.Még én se regenerálódtam teljesen.Lehet a korom miatt is nehezebben megy.de hála az égnek dec.-ben rögötn sikerült.

amúgy így hogy babszi írta a férje is megvizsgáltatja magát,többiek nálatok a férjek rendben vannak????

sutimano76
 
 


sutike, szép név a bernadett, tetszik :lol:
férjecskémmel volt egy kis gond aztán szedett vitaminokat és az inszemekre már szupi volt, de jó is hogy mondod...elkezdem adni neki a fehérjét meg a vitamint...

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!

Leírom a történetemet én is... Októberben volt méhenkivülim. Mint késöbb kiderült már 8 hetes terhesség volt. A röhej, hogy én minden hónapban tesztelek mostmár 1 éve, és az a teszt negatív lett. ( azóta havi után is tesztelek..) a lényeg, hogy nagyon erős hasi fájdalommal vitt be férjem a Honvéd kórház sürgösségijére ahol egy szemét doki hülyének nézett. Igaz 60/40 volt a vérnyomásom, és állni már nem bírtam, de szerinte csak hiszti... Csináltatot tüdő Ct-t, röntgent, ultrahangot, de sehol nem nézték a terhességet, pedig én mondtam, hogy babára gyúrunk, és lehetek terhes. Amikor ő kizárt mindent 1 másik okos sebésszel akkor azt mondták akkor maradjak reggelig utána menjek haza, látogassak el 1 gasztroenterológushoz. Reggel még vettek tőlem 1 adag vért, és ez volt a szerencsém. A vérképem annyira rossz lett, hogy mondták, hogy tuti vérzek a hasamban. Ekkor már más dokik foglalkoztak velem. Kérdeztem, hogy lehet, hogy méhenkivüli terhesség? Erre ők elkerekedett szemekkel. Lehet? Mondom persze, ezt pofáztam az éjszakásnak végig, de még 1 tesztet sem csináltatott...Ők elöttem szidták az ájszakást, hogy nem értik, hogy ha hasi pnasszal megyek akkor ő miért a tüdőt nézi??
Onnan aztán felpörögtek az események. Új CT, utána usgyi mentővel át a MÁV-ba, ahol gyors ultraheng után amütőbe vittek. A végeredmény: 1 petefészkem szétrobbant, és vesztettem 1,5 liter vért.Marha nehezen álltam utána lábra, még vért is kaptam. Nagy fiamat nagyon megviselte a történet, mert hirtelen tüntem el. és szerintem azt hitte meghalltam. Sokat sírt. Most újra próbálkozunk, de minden hónap csak pofáraesés.
Már van 2 fiam,de nem gondoltam volna, hogy a 3. babán fogunk ennyit görcsölni, és nem akarom feladni. A nagyfiam folyamatosan úgy beszél dolgokról, hogy ha majd megszületik a kisbaba.... :lol:
Szóval nem adom fel, csak minden ciklus első 2 hete szar....

na, jó lelövöm magam. picurom itt ül az ölemben, és már menne.
Mindenkinek kívánok egsézséges babót a pocakba!

aviubi
 
 


Aviubi!!!

Kirázott a hideg attól, amin keresztül kellett menjél. És ráz a méreg a felháborodástól, hogy vannak ilyen orvosok! Lehet, én ügyet csináltam volna belőle, és nem csak magam miatt, hanem hogy mások ne essenek a kése alá. Persze más minden, amikor benne van az ember...akkor meg tudok kukulni a félelemtől is akár, vagy az izgalomtól, hogy most mi lesz.
Borzasztó, ami történt!!!

Hogyan próbálkoztok azóta? Miért az első 2 hét a rossz? Nekem az még reménykedős szokott lenni. Nézitek, hogy jó oldalon érik-e a tüsző? Vagy "csak" próbálkoztok?

Én is 3 babót szerettem volna, ezért érzem, hogy lassan kifutok az időből. Bár még beleférhetne...ha jobban belegondolok.

Ne is add fel!!! Közhelyes aki azt mondja, hogy van már két gyereked... Szerintem szerencsés vagy, de ha szeretnél harmadikat, igenis nem adhatod fel!!! Hajrá!!! És gyere, írjál!!!
babszi
 
 


Sütimanó,
akkor volt a m.k.
Dec 1-én volt egy küretem, amikor még csak méhen belüli babáról volt szó. Aztán begörcsöltem, kórház és dec 18-án volt egy laparotómiám, akkor vették ki az egyik petevezetőt :cry: . Nekem egy doki sem mondta a fél évet, sőőőt azt mondták, hogy 6 hét után lehet próbálkozni.
Még azzal biztatom magam, hogy csak 4 hónapja történt, kell az idő a szervezetemnek. Ezt végülis a doki meg is mondta.

Aviubi,
az sem semmi amin te keresztülmentél :roll: . Röhej, hogy milyen orvosok vannak :evil: :evil: :evil: Persze, nem nekik kell ezt az egészet átélni.

Nekem szimultán terhességem volt és mikor a küret után visszakerültem a kórházba 2 hetet voltam benn. Tesztjeim pozitívak voltak, véreztem, de az uhu-n semmit nem láttak, nem is csináltak semmit :evil: . Egy doki majdnem hazaküldött, minden nap megkérdezte, mit keresek én még ott :evil: . Aztán mikor jött a dokim szabadságról, ő nem engedett el. Csinált uhut, látta, hogy van a douglasban folyadék és akart csinálni egy punkciót. És ott derült ki.....
Az én esetemben egyáltalán nem vették komolyan a m.k-t, mivel a méhben is volt egy baba. Folyton csak azt hajtogatták, hogy akkor én egy irodalmi eset leszek..... Aztán a végén néztek egy nagyot :evil: .
Bocsi, aki ismeri a történetet, de ha belelendülök nagyon fel tudom húzni magam. És előjön, hogy mit éltem én ott át, abban a 2 hétben. Teljesen kikészítettek :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép
ranita1979
 
 


aviubi, döbbenet...komolyan mondom ez már katasztrófa...ilyen slendrián bunkó állatot, és egyébként lehet, hogy ha aznap este kiderül, hogy baj van akkor talán nem veszíted el a petefészkedet :!: :!: eszméletlen, én is nagyon felidegesedtem ezen és mostantól arra bíztatlak, hogy minden helyzetben legyél erős és ne hagyd, hogy így bánjanak veled, hívj fel másik orvost vagy nem is tudom...
nekem meg az egyik uh vizsgálaton (pár éve) a doki szarvú méhet diagnosztizált....aztán kiderült, hogy hülyeség az egész... :shock:

Kép
Kép
piciboris
 
 


ranita, tök jó, hogy vonalzót cseréltél :lol: tetszik az optimizmusod :lol: és azért is köszi, mert így most már én is tudtam tenni ovus vonalzót :lol: 8a másik fajtát nem tudtam bemásolni..)

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!
Aranyosak vagytok. Igazán már nagyjából ismerlek titeket, mert szoktalak néha olvasgatni.

Babszi! Hidd el akartam belöle ügyet, de aztán nem volt hozzá lelkierőm. A röhej, hogy a férjem ismerte azt a rohadékot. (ugyanis férjem mentőzik, és a fősulin tanította a barom doki) Elöször csak szerettem volna szemébe nézni, de férjem leintett, hogy ez a pasi aza fajta aki soha nem fopgja belátni, hogy hibázott. Utána gondolkoztam, hogy írok levelet a főnökének, sőt nagyjából megis írtam, de aztán nem másoltam át gépre. Még most is sokszor megfordul a fejemben, de időm sincs rá a 2 fiú mellett. Sajna a petefészkem az szétrobbant, és azt nem hiszem, hogy menteni lehetett volna, csak ha jóval hamarabb kiderül a terhesség gondolom. De a vérveszteség az a doki számlájára írható, és az, hogy idegen vért kellett kapnom.
Mi most csak simán próbálkozunk, mert volt szó róla, hogy átjárhatóságira kéne menni, de a régi dokim lebeszélt róla. Azt mondja, hogy nagyon közel van a műtét, és amúgy is sok összenövésem volt az elöző 2 császár miatt, így nagyon kockázatos. Ha átjárható vagyok akkor összenöhet a beavatkozástól, és belobbanhat ott minden. Ő azt mondja, hogy próbálkozzunk, és ha őszig nincs semmi akkor összehoz a lombikos ismerőseivel. De nagyon gondolkozom rajta, hogy kéne találni addig valakit aki csinál valamit, mert ez így nagyon rossz.
Az első 2 hét azért rossz, mert akkor úgy lrzem, hogy nem fog sikerülni. Az utolsó 2 hétben pedig reménykedek, hogy hátha összejött. Aztán jön a pofára esés.

Ranita! azért te is kemény időszakon vagy túl. Simán elteszik az embert láb alól, és utána vonogatják a vállukat. Ja, és azt utálom, hogy ha elmesélem 1 orvosnak nem szól semmit, mert védi a másikat. :cry:

aviubi
 
 


Hú micsoda történetek.Nekem biza 6 hónapot mondtak és végülis bejött,igaz előtte nem próbálkoztunk.szerintem legyetek türelmesek,várjátok ki a 6 hónapot és utána mindent bele.amíg a szervezet nincs kész egy műtét után egy újabb terhességre addig nem is jön össze,persze ez az én véleményem és nem vagyok orvos.

Aviubi a mávba kiműtött???azt tudod???

sutimano76
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: