Új privát üzeneted érkezett!

Hát szívem én csak gratulálni tudok Neked, hogy ennyi idő után így viseled. De mit is tehetnél mást. Igen tudatosítanod kell magadban, hogy lesz baba. Nincs párdon. Igy van? :wink:

phpBB: KépKép
d.dalma
 
 


Ho-ho, mit is tart a mondás...? :wink:

phpBB: KépKép
d.dalma
 
 


Csak nem????!!! :wink:

Ne is gratulálj, hisz tudom, h sokan tovább is végigcsinálták már!

De tudod, az ember sztem az eredmény után már nem sokáig néz hátra.... :wink:

babszika
 
 

 
 

Mikor lesz az ültetés...?

phpBB: KépKép
d.dalma
 
 


ültetés???

babszika
 
 


Mindennek meg van a miértje. Majd később talán választ kapunk rá.

phpBB: KépKép
d.dalma
 
 


Nem tudom a pontos szak szót rá :roll: Vagy nem az lesz Neked...? :roll:

phpBB: KépKép
d.dalma
 
 


Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ja, nekem nem beültetésem lesz.

nekem egy kis csövön keresztül feljuttatják a kisfickókat.
a pontos napot azt előre még nem lehet tudni, de a 14. nap környékén....

nita!
itt vagy még???

babszika
 
 


Kiváncsi lennék, hogy a Jakubcsek Gabinak, hogy sikerült teherbe esnie...? Mert arról olvastam, hogy sokat szenvedett, hogy terhes legyen.

phpBB: KépKép
d.dalma
 
 


És ez mennyivel jobb...?

phpBB: KépKép
d.dalma
 
 


babszi? Te most otthon vagy napközben?

phpBB: KépKép
d.dalma
 
 


hát a jobb szó elég érdekesen hat :lol:

de a lényeg, h ez még nem annyira megterhelő.
itt egy egyszerű peteérés stimuláció van és a kisfiúknak megkönnyítik a dolgukat, h ne keljen annyit úszkálniuk...
kevesebb a hormon bevitel is.

babszika
 
 


Azt a napot felkiálltójellel :!: jelöld, hogy izgulhassunk Érted. :wink:

phpBB: KépKép
d.dalma
 
 


Babszikám! Én eloldalgok, mert csukódik le a szemem. Puszka Jó éjt!

phpBB: KépKép
d.dalma
 
 


persze, menj csak jó éjt

babszika
 
 


de azért válaszolok!

persze, tudni fogtok róla, h mikor leszek babás :lol: :lol:

és igen, itthon vagyok napközben.... állás nélkül.... bár, pont ma kaptam állásajánlatot attól a cégtől, akiket nagyon vártam.... bár, egyenlőre semmi komoly.... :roll:

na igen, a Jakupcsek engem is érdekelne!

bár, ma anyukám küldött egy webcímet, ami egy ismijének sok év után segített....
semmi nagy dolog, csak vitaminok....
én már ismerem, mert olvastam a könyvét.
sztem venni fogok egy alap csomagot

www.drlenkei.hu

babszika
 
 


Csajok: rewggeli teszt csont nega. tehát ez a mérvadó nekem. a tegnapi teszt szellemcsikos ezek szerint és a fúra, hoyga csik halványodott. Pedig erősősdni szokott ahogy kiszárad azt olvastam és akkormár nem is értékelhető. na szép. Énmár mindne tesztbe belefutottam .
NA de nézzünk előre.
Jöna gyínevac és az inszemre rábeszélem a dokit. Hisz a 2009 a mi évünk:)

Kép
csucsu05
 
 


Nita: Igen én irtam csak nem értettem miért irtad meg nekem hogy azt hsized reggel újra tesztel. Mintha valakinek írtad volna. Na mindegy biztos siettél és elírtad azért nem értettem. De mostmár mindegy is látod előre nem szabad örülni. Ezért is irtam neked nekem már ilyenem volt tehát az erős pozítív teszt a teszt.

Kép
csucsu05
 
 


Viszont én is azt mondom mint Babszika. Ha a tezst nega akkor legalább jöjjön már meg, hoyg kezdödjön egy új ciklus.

Kép
csucsu05
 
 


Drága barátném, csak annyi szépet és jót mint magamnak...tudod...és a legnagyobb ölelés!Isten éltessen!

Kép
Vendég
 


Nóri: Szija.) Nem is újságoltad a jó hirt????? A vonalzód szuper. És csöndben voltál??

Kép
csucsu05
 
 


jaj csucsu mért nega?????????de akkor is sikerűlni fog!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csucsu:köszi!Igen, egy kis babona vagy félelem vagy valami ilyesmi, majd a 12 hetes uh után megnyugszom.Addig meg baromi halkan örülök a várva várt babánknak, aki ilyen sokáig váratott magára. :wink:
Vendég
 


nori azért halk gratulaaaaaaaaaaa.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Csucsu, drága!!

Hmmmmm....... :evil: :evil:
Erre nem tudok mit mondani! A fene vinné már el ezeket a teszteket!!
Tüntetnünk kellene a patikák előtt, hogy csak pozitív teszteket áruljanak! :lol:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


moni én is jártam már hogy fals volt a teszt........ :? :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Érdekes!
Mert általában azt szokták mondani, hogy téves pozitív nincs csak téves negatív van. Akkor most hogy is van?
Ezek szerint akkor csak az uh a 1000%?

Bár már nekem is volt egy szellemcsíkos pozitívnak vélhető tesztem pár hónapja. Úgy látszik hogy mi bele tudunk nyúlni abba a bizonyos 0,1%-os téves tesztekbe. :roll:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Kép

Itt az új táblázat, csajok!
Néhol hiányos sajnos. Elég nehéz volt összeszednem ki hol tart. Légyszi jelezzétek ha valami nem stimmel.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Nórikám!

Akkor (végre) "nyilvánosan" is örülhetek neked/veled! :D de persze csak halkan.
Vendég
 


Arikon: :D
Gyere "haza", a mi helyünkre, ott örömködhetünk. :wink:
Vendég
 


[quote="babszika"]
írta:
babszika
bár, ma anyukám küldött egy webcímet, ami egy ismijének sok év után segített....
semmi nagy dolog, csak vitaminok....
én már ismerem, mert olvastam a könyvét.
sztem venni fogok egy alap csomagot

www.drlenkei.hu



Babszi!

csak annyit akarok írni, h. nagyon óvatosan a lenkei "csodaszerrel", nemrég vonták be az egyik termékét mert jócskán meghaladta a normál c vitamin mennyiségét a normálisnak...
Amúgy tök jó, h. indítottál babaproject 2009-et! :) Ja, és szavaztam rátok! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Móni!
Köszönjük a táblácskát, annyira szép! És az én adataim stimmelnek!

Csucsu! Sajnálom a tesztet, de a szokásos "szlogen" most is megállja a helyét: "amíg nincs piri, van remény!"
pedi
Kalocsa
 
 


Nórikám,
már azt sem tudom, hogy az hol van... :D
Vendég
 


Arikon:a c vitamin vízben oldódó, nem lehet túladagolni, akkor miért volták be? :shock:
Vendég
 


Ja tényleg...menjünk vissza a 2007-esbe, úgyis ott ismerkedtünk meg...vagy nem is tudom hova...SOS, hova is tartozunk?! :P
Vendég
 


azért, mert 10 ezer milligramm volt abban a termékben, és igaz, h. vízben oldódó, de ekkora mennyiségben pl. vesekövet és más lerakódást is okozhat...én nem értek hozzá, de mondjuk elképzelhetőnek tartom. Apum is kipróbálta, és kb. 2 napig bírta szedni, utánna tök sz@rul lett tőle. :?
Vendég
 


[quote="csnóri"]J írta:csnória tényleg...menjünk vissza a 2007-esbe, úgyis ott ismerkedtünk meg...vagy nem is tudom hova...SOS, hova is tartozunk?! :P


:lol: :lol: hát ezaz, már én is tök össze vagyok zavarodva... :?
Vendég
 


Az valóban lóadag...én a felét szedem csak.
Vendég
 


Arikon:költözzünk be Vedres Andi "eladó lakásába", az úgyis üres.(topik) :wink:
Vendég
 


Oké! :lol: :lol:
Vendég
 


sziasztok én os itt vagyok :) a mensimtöl számitva kedden léptem be a 9.ik hétbe :)
Vendég
 


Sziasztok!

Nórikám!
Köszönöm szépen!!!!!!!
A lakás már elkelt, szóval vigyázz, nehogy lecsukjanak illegális lakásbitorlásért :lol:

Arikon!
Ezt nem is hallottam. Köszi!!!!!
De szerencsére ebben nincs túladagolva semmi. :wink:
Nekem meg elfogyott a Gravidám.

Csucsu!
No, sztem jó ötlet lesz az inszem! Hajrá! :wink:

Olgi!
Üdv, én még nem ismerlek.
Kellemes pocakosodást!

babszika
 
 



Csajok: Vedres Andival mi van?? Én nem is hallottam róla:(

Arikon: De jó, hoyg vagy. Végre össze áll a kezdő brigád:)


Emlékeztek még a képre amit azt hiszem Vedres Andi csinált :)

CsNóri: na nem is gratuzok hisz megértelek, hoyg csendben vagy ti is sokat váratatok már erre a babóra. De hidd el már nem lesz baj hisz 2009 a mi évünk. És ha halkan is de nagyon örülök Nektek:) Szupi mikor megláttam a vonalzót még a szám is nyitva maradt:)

Kép
csucsu05
 
 


Móni: Részemről is stimmel a táblázat. Talán az hiányzik, hogy az alsó szektorban legyek már. Na de mindennek eljön az ideje. nemde??

Kép
csucsu05
 
 


Csak egy gyors reagálás szeretett őskori sorstársaim!

Élek.December 23-án beköltöztünk végre az álomházunkba,szóval nyugodtan rumlizzatok az eladó lakásomban :wink: :lol: :lol: :lol: .Remélem az új tulaj nem haragszik,ha kicsit hangosak lesztek.


Nórikám,nagyon örülök nektek,és drukkolok,hogy a 12. héten megnyugodjatok.

Sok sok puszi nektek.Kizárólag olvasó az üzemmód.
vedresandi
 
 


Sziasztok!

Még én is élek! már 3. napja késik, de a legutóbb is mire rászántam magam a tesztekre, megjött. Most várok vasárnapig, akkor a párom is itthon lesz, és együtt nézhetjük a csíko(ka)t ! Kicsit reménykedek, de félek az újabb csalódástól.
Móni veled mi újság, te is a vége felé jársz! Szorítok neked is!

A többieknek is kitartást
s.vera
 
 


Babszika új munkahely? Már nem vagy a tezenisben? Mi történt? Persze csak ha nem túl bizalmas.
s.vera
 
 


Sziasztok!

Móni! Nagyon jó a táblázat! Rólam még annyit írhatsz, h 28 éves vagyok és szeptember óta próbálkozunk. Vitamint nem szedek rendszeresen, van itthon elevit, néha bekapok belőle.

Csucsu - :(

Kép
pampalini
 
 


Andi: Na ezeks zerint élsz még?, :9 Ezer éve nem adtál magadról életjelet!
Azért remélem ha babás leszel megirod nekünk.
Meló jól megy?? Milyen a főnökök élete?? Puszi neked.

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?