Új privát üzeneted érkezett!

lyly:

Én 6+2 naposan voltam az ultrahangon szóval,nem baj ha nem volt, mert még csak a 6. héten kezd el verni. Csak bizakodtam..
De a petezsák átlagos mérete 11mm, szóval ideális még csak jövő héten kedden lesz 7 hetes.
Szóval van idő, majd lehet, hogy elmegyek a egy hét múlva, csagy megvárom a 8. hetet.Addigra 100% hogy verni fog a pici szíve.

Kép
Kép
sz.niki
 
 


Niki már tényleg nagyon vártunk a fejleményekkel, és örülök hogy minden rendben van. Én a kis manómmal kb. 5-6 hetesen mentem az első UH.-ra és nálam sem volt akkor szívghang csak petezsák és a szikhólyag volt látható. Szóval az én dokim azt mondta hogy egy hét múlva jöjjek vissza újra, hazamentünk a férjemmel, minden happy. Aztán meg a férjem nővére bogarat ültetett a fülembe, hogy nem jó hogy még nincs szívhang biztos nincs valami rendben mert az 5. héten már lennie kéne (mindezt úgy jelentette ki hogy még nincs gyereke), képzelhetitek mennyire megijedtem. Szegény dokimat szombat este hétkor felhívtam hogy baj van ( gondolhatjátok mennyire magam alatt voltam, alig mertem ilyenkor zavarni), erre ő tök rendes volt és megnyugtatott hogy ez tök normális ha 7-8 héten nincs szívhang ott már lehet gond. Szóval Niki bizti minden ok, bár ahogy íród te sem görcsölsz ezen, csak így tovább.

Csucsu, Bonbon sajna a piri miatt, olyan jó ez a fórum hogy így tudjuk egymásban a lelket tartani. :)
Szép éjszakát mindenkinek!!
Anna, Levi baba
Kép
Kép
boganna07
 
 


Sziasztok!
Niki téged mikorra írt ki a doki?
Én január 6-án voltam orvosnál,akkor volt a kimaradás 7 hét 2 nap,a GS=>18 mm ami 6 hétnek 1 napnak felel meg.tehát ma 6 hét 5 nap.
Méhen belül szabályos petezsák látható.Életjelenség kimutatható.
A vonalzómon meg a 7 hét van,a védőnős szerint meg már holnapután 9 hetes leszek.Azt értem én,hogy a terhesség 8 hetes,az embrió meg 6,de ez a vonalzó honnan veszi a hetet??Nem értem.Engem aug. 23-ra írt ki.

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 

 
 

Ja,szívhang az elsőnél 7 hét egy napnál már volt....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Bodanna:

Hát nagyon kedves lehet a sógornőd. :twisted:
Szerintem én kinyírtam volna!!!!
Egyrészt a 6. héten kezd el elvileg verni a baba szíve, ha!!! pontosan 28 napos a ciklus, és pontosan a 14, napon volt a peteérés.
Szóval, ha valakinek a 18. napon van, akkor nyílván a szívecske is később kezd el dobogni.
na meg minden baba a saját ütemében fejlődik, növekszik, szóval tisztára dühitő, hogy ilyenekkel idegesített téged.
Nem csoda, hogy hívtad a dokid...
Én a kisfiammal 7+5 nél voltam a 2. ultrahangon és ott már volt szívhang.
Szerintem a 8. hétig mindenképp lennie kell.
Én nem aggódom, sejtettem, hogy még nem lesz, csak a férjem a héten volt itthon már csak szabin, és úgy szerettem volna, ha hallja ő is a 2. babácskája szivecskéjét.
De így is nagyon boldog volt!

Melinda:

én szeptember 1-re vagyok kiírva, ezt az utolsó mensi első napjávól számolják.
Tehát ha megnézed, hogy mikor volt az ucsó mensi első napja és számolod a heteket megtudod mennyi idős a baba.
Van, hogy mondjuk 10 hetes valaki, de csak 9 nek látják, ezeket a méret alapján mondják, de akkor sincs semmi baj, behozzák a babák a lemaradást.
Szóval nem szabad ilyennel foglalkozni, fejlődik a saját tempójában.
A vonalzóra a mensi első napját írtad be????

Kép
Kép
sz.niki
 
 


Sziasztok Lányok!
Firstlady! Tesztek:
Qupido: 10 mlU/ml
Pregimax plus 10 mlU/ml
Midstream 10 mlU/ml
Discolor 10 mlU/ml
Gabriel: 20mlU/ml
Medi-lab: 20 mlU/ml
Gravi HCG: 20 mlU/ml
HCG: 20 mlU/ml
MidiStick: 20 mlU/ml
Rapi preg corax: 20 mlU/ml
Rapi preg direct: 20 mlU/ml
One Step: 25 mlU/ml
Plus Qupido: 25 mlU/ml
Lily: 25 mlU/ml
Pregnasens: 25 mlU/ml
Clearblue: 50 mlU/ml (Ennek van egy nagyon érzékeny fajtája is!!!)
Az alacsonyabb értékűek a legjobbak. Elvileg a beágyazódás utáni harmadik napon kimutatja..Ismerősömnek 4 nappal az elmaradt m. előtt délután (!) kimutatta. Persze ez is változó mindenkinél... nem ugyanolyan mennyiségben, gyorsasággal termelődik a hcg..
mandarin7
 
 


Niki! Már aggódtunk Érted! Gratuálok a petezsákocskához!! Nekem 2-ből egyiknél sem hallottam szívhangot a 6. héten...! :)
Nyuszifül! Ha nappali tagozatos suliba jársz, az GYED szempotjából a legtutibb! Igaz, nem munkaviszony, de biztosítva vagy, és ugyanúgy beleszámít abba a bizonyos X napba. pl. ha összejön a babó, és mondjuk 16 hetes kismamaként végzel, akkor addig tart a jogviszonyod a sulival, és a maradék 24 hetet kell "csak" megoldanod. Ezek után magad után csak akkor kéne járulékot fizetned, ha vállalk. lennél. Vagy ha van ismid, aki be tud jelenteni, akkor érdemes utánaszámolni, ha havonta kifizeted neki a járulékaidat néhány hónapig, akkor utána kaphatsz 2 évig normális Gyedet. Rem. nem írtam hülyeséget, az első babámmal én is pocisan mentem a záróvizsgára, és aztán 3 hónapra bejelentett a férjem a vállalkozásába magas lóvéra. Meg is kaptam a max. gyedet. Nézz utána!! :wink:
mandarin7
 
 


Melisch! Csatlakozom a lányokhoz! Utána kéne járnotok a dolgoknak! Amit írtak a többiek is: kiskatona-vizsgálat, hormonvizsgálat, pé. nyomonkövetése, stb.... Jobb lenne tudni, hogy mi a helyzet, mert lehet, hogy tényleg hamar orvosolni lehet, aztán pikk-pakk, már ott is a babó a pocakban! :wink:
Ha pedig valami nagyobb zűr van esetleg, akkor is minden lépéssel közelebb vagytok a babához! Az életmódotokon változtatni mindenképp jó dolog, és amelett, hogy nő az esély, még magatokkal is jót tesztek. Ééééés, ez is egy lépés...!! :)

Sajnálom mindenkinek a piriket!!!! Csucsuban különösen nagy volt a bizadalmam!! Hajrá köv. peteérés, Apákra fel! :lol:
mandarin7
 
 


Köszönöm mandarin7 a biztatást. Már megvettem az este a LH tesztet és ismét elvégzem ebben a hónapban. Az az igazság, hogy én nagyon szeretnék spontan módon babát, vagyis ha jönni akar hát mi tárt karokkal várjuk de ha most szaladok orvoshoz netalán azonnal hormonkezelést add az már valahogy olyan eröltetett a számomra. De egyes dolgokon nagyon szeretnék változtatni föleg férjem immunrendszere olyan gyenge, hogy már kis megfázás is leveri a lábaról és ezt leginkább a rendes étkezés javitaná. De már ma megszegtem igéretem mert délbe mondta a férjem, hogy ne fözzek eszünk majd bent a városba és végül 8 óra felé indultunk el és rogtön a plázába ettünk :( pedig otthon már ki volt fagyva a hús. Gondoltam valami vendéglőbe akar enni levest meg másodikat ehelyett lett KFC. De ezt többett nem játsza meg! A férjem nagyon elkényeztett soha nem várja el hogy fözzek sött az elején inkább vele kellett foglalkoznom vasárnap mint a fözássel és azért jutottunk ide, hogy elszoktunk a házi föztöktöl.
melisch
 
 


Mandarin,
nem is tudtam, hogy ennyiféle teszt van. Na, a Medi-lab nagyon gagyi, nem tudom, ti hogy vagytok vele, nekem levált a papírcsík rögtön, ahogy kibontottam, még jó, hogy rögtön kettőt vettem...

Melisch,
akkor új év, új szokások! :D Nagyon jó, és egyszerű receptjeim vannak, uradnak is fog talán ízleni... :wink:
Férjurad esetleg kipróbálhatna egy Broncho-Vaxom kúrát, ez elölt baci-maradványokat tartalmaz, amit a szervezet felismer, kitermeli az ellenanyagot, de ugye minden következmény (láz, fejfájás, stb.) nélkül. 3 hónapos a kúra, 10 napig éhgyomira kell meginni egy kis adag semleges ízű port, majd 20 nap szünet, és ezt háromszor kell csinálni (3 X 30 nap). Van felnőtteknek és gyerekeknek, mi most csináljuk az utolsó hónapot a kisfiunkkal, nagyon bevált, a pulmonológusunk is ajánlotta. Főleg a felső légúti fertőzések megelőzésére nagyon jó.

Boganna,
sógornőd most jót akart neked, vagy éppen ellenkezőleg?
Én ilyenkor mindig azt mondom: aki már csinálta azt, amit én, az beszélhet. Aki nem, az ne rémisztgessen.

Niki,
rendben lesz minden, nyugi, jövő héten ott a kis szívhang is.

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Melisch! Nem vagyok túlságosan jártas a témában, csak ami rám ragadt a fórumokról az érintett lányoktól. Egy biztos: amíg ki nem derül, mi a baj - ha van egyáltalán baj - addig nem fognak semmivel bombázni. Főleg hormonokkal nem. Ha kiderül, hogy valami nem ok, előkerülnek az alternatívák, amik segítsével tényleg lehet,hogy megoldódna minden. Akkor még mindig döntettek úgy: köszönjük, ebből nem kérünk. (semmi nem kötelező) És ez nem csak hormonkezelés lehet.. Számtalan más megoldás lehet, persze minden a diagnózistól függ.... Lehet, hogy elég lenne pl. csak uh segítségével nyomonkövetni a pé.-t! Ne rögtön hormonkezelésre gondolj! Nincs ebben semmi "erőltetés", szerintem ezt ne így fogd fel! Nem is hinnéd, hányan próbálkoznak sikertelenül hónapról-hónapra, évről-évre. Hála a mai modern orvostudománynak, fantasztikus lehetőségek, módszek segíthetnek. Én azt mondom Neked: járjatok utána, hogy tisztábban lássatok!
mandarin7
 
 


ja, Melish! A ....megint megjött...-ben nagyon sok a témában jártas, segítőkész, tapasztalt próbálkozó, és kismama! Esetleg nézz be oda is! :)
mandarin7
 
 


Lyly! Nem tudom, hogy itt van-e az összes a listán... Nekem az elmaradt mensik után ha jól emlékszem, a Gabriel mutatta ki először a poz. eredményt (2-szer). Nekem is volt múlt honapban egy szellemcsíkosom, nagyon bosszantó volt... :evil:
mandarin7
 
 


Na, jó éjt Nektek! Megyek durmolni, mert leragad a szemem.......
mandarin7
 
 


Köszi mandarin7 már olvasgattam a mai nap folyamán azt a topikot is de most már a párom is kérdezi mikor hagyom abba a netezést ugyanis egész nap szinte a laptopomon ülltem és olvastam ezt a forumot. Tetszik és vannak hasznos infok!
Szép állmokat megyek hizelegni kicsit a páromnak ma hanyagoltam!

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok Lányok! Szép jó reggelt mindenkinek!

Mandarin7: Nagyon szépen köszi az infókat, talán ez a verzió még megoldható is lenne. Bár nem tom, hogy ha ennyire nem akar összejönni a babó mit csinálok, most is olyan vizsgáim vannak, hogy tiszta ideg vagyok, páromnak mióta nincs munkája rendes, azóta tök ideg... :( nagyon nehzen viselem! Már azt is egymás fejéhez vágtuk, miért vagyunk együtt... :( Néha nem is értem, miért tervezünk babát... :( Mindegy, lehet, hogy okkal nem jön össze a picúr...

Melish:
Pihenj sokat, menjetek a pároddal kirándulni, moziba, figyeljetek egymásra egy kicsit, csinálj neki gyertyfényes vacsit, vagy ebédet...ezeket biztos értékeli, a dokival meg nem veszítesz semmit! Menj el!!! Drukkolunk Neked! Össze fog jönni a babó, csak lazíts! Ha bármi van nyugodtan gyere, és mond el...
nyuszifül16
 
 


Ja, Niki: meg lesz az a szívhang...türelem! :D Milyen aljas volt a sógornőd anno...még ha nem is tudatosan csinálta, azért kíváncsi lennék, ő ugyanezt hogy élte volna át!
Majd számolj be, ha van vmi új infó!Addig is puszi Neked és a Babónak! :D
nyuszifül16
 
 


Sziasztok!
Sz@rakodik az netünk áááááá de utálom,Dunawebhez ne menjetek....
Niki,nekem a szülés várható időpontját kérdezte a vonalzónál.Én aug 23,de van amelyik szerint aug 30,mert 36 napos ciklusom volt.(most jöt meg szülés óta először,okt 10,utána meg nov.16.nekem a nagyobb gyerek is csak 8 hónapos.Ujujjj....
Kedden kell visszamennem.
Ezekről a sok tesztekről semmit se tudok,csak pislogok,hogy páfrányos,meg minden,de nagyjából értem...
Melisch,szerintem is spontán baba,próbálkozzatok még,van aki minnél jobban akar,se lesz,engedd el magad én ezt tanácsolom,nekünk is úgy jött össze,mind a kettő elsőre.

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Haló!!!

Nem az én sógornőm írta, én csak erre válaszoltam: :roll:

Bodanna írta:

Aztán meg a férjem nővére bogarat ültetett a fülembe, hogy nem jó hogy még nincs szívhang biztos nincs valami rendben mert az 5. héten már lennie kéne (mindezt úgy jelentette ki hogy még nincs gyereke), képzelhetitek mennyire megijedtem.



Ha az én sógornőm ilyet írna, én kinyúvasztanám, az tuti!!!

Kép
Kép
sz.niki
 
 


melinda:

Próbálj meg babafalvás vonalzót csinálni, az az utolsó mensi első napját kéri, és pontosan számolja a heteket, napokat!

Kép
Kép
sz.niki
 
 


Szia Niki!

Ne haraguuuuuuuuudj! Elnéztem véletlenül! :oops:

Lányok, nektek a cickafark teáról mi a véleményetek? Valaki issza közülünk?
nyuszifül16
 
 


Semmi baj! :wink:

Én ittam, de véleményem az nincs...
Még a fehér fagyöngy táóról hallottam jókat, de ki tudja...

Kép
Kép
sz.niki
 
 


Sziasztok!
Nyuszifül! A babatervezéssel kapcs. az utolsó mondatoddal egyetértek. Talán tudja az a babó, hogy mikor jött el az ideje a beköszönésének.... Nincs könnyű helyzetben egyikőtök sem. Talán pont ez az oka mindennek. Stressz, feszültség, tüskék mindkettőtökben... Nehéz így ismeretlenül véleményt írni, tanácsot adni pedig végképp. Talán a kölcsönös tolerancia és egymásra figyelés, egy jó beszélgetés segíthetne!
Cickafark tea: úgy tudom, a ciklus első felében kell inni, segíti a peteérést. A c. 2. felében a palástfű pedig segíti a beágyazódást (és méhpempő is)
Mit is akartam még....???..ja! A tesztekkel kapcs. Itt a fórumon esthajnalcsillag tesztjeit nagyon dícséri mindenki, lehet rendelni Tőle lh és hcg teszteket is nagyon-nagyon jó áron.
mandarin7
 
 


:lol: suote="nitacska007"]csucsu azért megy a hajrá.....[/quote] Sziasztok!Nekem már van egy 5 éves fiam,aki sitty-sutty összejött,májusban eldöntöttük a férjemmel,hogy jöhet a kistesó,de sajnos azóta sem jön.Talán 2009 lesz a mi évünk,most a kivizsgálásoknál tartunk még.
Vendég
 


Na talán ezt már sikerül normálisan elküldenem.Majdcsak belejövök.
Vendég
 


Mandarin7: Köszi, igazad van... :) asszem, ha jövő héten túl vagyok ezen a fránya vizsgán, akkor egy beszélgetés jót fog tenni, max egy séta keretében.

Én most rendeltem Hajnalcsillagtól tesztet, sztem jövő héten fog megérkezni...de én bízom bennük, hogy velük talán picit könnyebb lesz.

Izisz: Szia, üdv köztünk, szorítunk a másodikért! :wink:
nyuszifül16
 
 


Úgy látom már mindenki szundizik.Lassan én is megyek,mert a férjem már morgolódik,hogy még mindig itt ülök a gép előtt.Jó éjt!
Vendég
 


Sziasztok, köszi a bátoritást, megpróbálok nem a babára gondolni, amugy is ez számomra eléggé zürös hónap lesz a melóban.
Mától csinálom az LH tesztet persze a ma reggeli negativ lett... de még nem adom fel még csak ma van az 1. kritikus nap!

nyuszifül16 ne aggódj! Amint látom vizsga időszakban vagy ezért tuti idegesebb a normálnál ( 4 év egyetem +2 mesteri után én is jól tudom milyen ) :wink: de tulélhető. A férjed, hogy most nem dolgozik biztos, hogy nagyon szomoru ezért nem kell komolyan venni az ilyenkor egymáshoz vágott szavakat, biztos szeretitek egymást csak most ez egy mindkettötőknek nehéz időszak. Én is voltam már magam alatt a baba miatt és mondtam a férjemnek, hogy lehet jó lenne ha pár hétre elköltöznék anyukámékhoz csak ugy semmi cécó nélkül. Erre ő nagyranyilt szemmekkel azt kérdezte biztos ezt akarom és, hogy miért. Erre nem tudtam válaszolni dühös voltam rá az az érzésem, hogy nem áll mellettem most amikor én annyira kiborultam, hogy még nincs baba. Neki ez még nem vészes ugy gondolja még nincs okunk aggódalomra, ha itt lesz az ideje jönni fog a baba is - ez az ő hozzáálása. Lehet csupán azért vágtam hozzá, hogy ha valami drasztikusat mondok jobban odafigyel rám. Meghallgatott de láttam rajta, hogy inkabb dilisnek néz mint együttérez, ezek szerint ok nélkül pánikolok és vagyok depresziós. Abbahagytam a témát és másnap ismét béke és nyugalom köszöntött be házunkba. Szerintem legyél te is elnézöbb most a férjeddel mivel ingerlékenyebb. Én mindig ugy csinálom ilyenkor, hogy megpróbálok páromnak olyan figyelmet nyujtani amire én vágyok, kis babusgatás, pár kedvesebb szó, puszi, ölelés és hipp hopp kezdi viszonyozni, akaratlanul is megadja azt a törödést amire vágyom és közben öt is kényesztettem. Ha duzzogva várom, vagy akarom a figyelmét magamra felhivni nem sikerül csak az ellentéte söt lehet jól össze is kapunk. Tehát munkára fel és fel a fejjel! Sok sikert a vizsgákhoz!

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok!
Szia Izisz! Grat. az 5 éves fiúcskához! Hol tartotok a kivizsgálásokban?
Nyuszifül! Melyik napon lesz a vizsgád? Jó tanulást!
E.hajnalcsillag tesztjeiről tényleg csak jókat hallottam (olvastam). És mostanában szerencsét is hozott itt a fórumon a babára-vágyóknak. Jó kis pozitívhullám volt... :) Remélem, Neked is szerencsét hoz majd! :wink:
mandarin7
 
 


Szia Melisch! Minden szavaddal egyetértek! Nálam is ez a "taktika" válik be mindig... :) Az én férjem egyébként is hajlamos a duzzogásra.. Képes órákig morcoskodni egy apró hülyeség miatt is. Az évek alatt már rájöttem, a legjobb, amit tehetek, hogy bevállalom: az első lépés általában mindig az enyém... :)
mandarin7
 
 


melisch:
Köszi a bíztató szavakat, hát néha tényleg nem könnyű a férfiakkal. De azért Te is tarts ki, nagyon drukkolok, hogy mihamarabb összejöjjön már aza babó!

Mandarin7: Szerdán lesz vizsgám kereskedelmi jogból, 110 oldal tömény magolás, persze szószerint mindent, és ez a rövidített változat, de valahogy nem vagyok abban a lelkiállapotban, hogy most jó kedvűen tanuljak...Azért próbálom!

Valaki vizsgázik még közülünk?
nyuszifül16
 
 


Nyuszifül! Akkor hajrá, és kitartás!!!
Melisch! A vonalzód alapján szerintem sem kell, hogy ma már poz. legyen.
Egyébként szerintetek melyik a jobb elmélet? Pé. környékén csak 2 naponta, hogy tisztességesen újratermelődjenek a kiskatonák, vagy mindent bedobni, és sokszor egy nap, akár éjjel nappal.... ez utóbbi nálunk 2 kicsi gyerkőc mellett elég nehezen megoldható.... Csak akkor botlunk egymásba esténként, mikor a kölykök már durmolnak. De a pici igy is gyakran kitol velünk, mikor felébred közben.... :oops: :)
mandarin7
 
 


Sziasztok!
Lehet még csatlakozni Hozzátok?
Mi a férjemmel másfél éve próbáljuk összehozni a babát, de nem sikerült eddig.. :( Közel fél éves hormonkezelés eredménytelen volt minden hónapban, és most elküldött a dokim petevezeték-átjárhatóság vizsgálatra.
Tudtok erről esetleg mondani valamit? Hogyan zajlik? Mennyire fáj?
A segítségeteket előre is köszönöm!
kisvuk10
 
 


Kisvuk10: Szia, üdv köztünk, drukkolunk!!!! 8)
Amit kérdeztél, én abban konkrétan nem tok segíteni, de a Gynevacot próbáltad már, én nagy reményeket fűzök hozzá, nézd meg a honlapjukat, nem csodaszer, de egy lehetőség, nekem ezen az oldalon ajánlották egy másik fórumban, múlt héten kaptam az elsőt a Párommal, és nem placebo, mert műtétem óta ennyire nem gyengültek a tüneteim...Lehet, hogy vmi rejett gyulladás van a háttérben. nálad is,amiért nem jön össze a babó Egyébként én petevezeték átjárhatósági vizsgálatról már hallottam, egyik ismerősömnek kiderült, azért nem lehett hosszú évekig babája...most kismami...hátha nálad is segít. Ha van vmi fejlemény, azért számolj be!
nyuszifül16
 
 


köszi Nyuszifül! :) Megnéztem ezt a Gynevacot, tényleg jónak tűnik. a baj egyébként velem van, egyszerűen nincs peteérésem, hiába szedtem Clostylbegitet, arra sem reagált a szervezetem..nem tudom, így hatásos lenne-e ez az injekció.
Egy próbát megér!
A barátcserjéről esetleg tud valaki valamit mondani?
kisvuk10
 
 


Kisvuk: A gynevacos honlapon fenn van a nődoki néni, aki kifejlesztett a vakcinát, sztem írj neki, írd le mi a szitu? Ha a szuri nem is segít, akkor is tud nőgyógyász létére vmi okosat mondani, és most szetm minden infó jól jöhet!!!Kitartás!
nyuszifül16
 
 


Nyuszifül: köszönöm!!!!
kisvuk10
 
 


Üdv minden új tagnak!
Miekőbbi babásodást!

Niki! Tök jó!!!
Vendég
 


Sziasztok sorstársaim!Ma megkaptuk postán a férjem spermavizsgálati eredményeit.Megdöbbentő.Neki már van egy 20éves fia az előző házasságából,és van egy közös 5 éves fiunk,mindkettő természetes úton született.De miután nálam minden eredmény rendben volt,felvetette a dokim,hogy mégiscsak nem ártana őt is megnézni,hátha van valami bibi,mert a férfiak hormonszinje is ingadozó,úgy mint nálunk nőknél.Egy szónak is száz a vége a diagnózisa:asthenoospermia,vagyis a minimum 50%helyett neki csak 30%az élő spermák aránya.Felhivtam a dokimat,bemondtam az eredményt azt mondta este menjünk el a magánrendelésére és megbeszéljük milyen gyógyszerek kellenek a férjemnek.
Vendég
 


Izisz:
Meg van az első lépés a babfelé!!! Tök jó, hogy rájöttek...remélem megoldódik!!! Ez mitől alakul ki?
nyuszifül16
 
 


sziasztok.üdv az ujjaknak!!!!!!!!!
tegnap megcsináltam életem első 10 körmét.../tipp+porcelán/nagyon jól sikerűlt!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Hú na gratula. A porcelánt nehezebb csinálni mint a zselét. Ügyes vagy:)

Kép
csucsu05
 
 


hát tényleg nem könnyű........köszike!!!!!most nagyon sokat jelent a dicséret.....
csucsu ha elküldöm msnen a képet fel tudod ide tenni? :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Igen.

Izisz: Az a lényeg, hoyg megvan a bibi. Majd most össze jön a baba . Amúgy ez minden férfit érint már. Hisz egyre több a megfelelési követelmény, Sok a stressz, a szmog és még megannyi ami miatt a sperma száma csökken, gyengül.
Tehát az a lányeg, hoyg tudjátok mi a helyzet .

Kép
csucsu05
 
 


elküldtem a képeket..... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sZIASZTOK!Jövök helyzetjelentésre.Elmentem a férjem eredményével a dokihoz(mert ő persze nem jött),azt mondta,hogy okozhatta a sperma kép romlását egy gyulladás,stressz,rossz fog, stb.Egyszóval nem tudja a tudomány még manapság mitől van ez.De irt neki klostylbeget,E-vitamint,meg gyulladáscsökkentőként Doxicilint.Kérdeztem,hogy közben lehet e próbálkozni,azt mondta igen.3hónapig kell szednie a vitamint meg a hormont,a doxicilint csak ameddig tart.A kura végén újabb vizsgálat.Szegény ki van bukva,ezt álmában sem gondolta,hogy a férfiasságán csorba eshet. [/img]
Vendég
 


izisz bíztasd a párod....most sokat jelenthet ez neki...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Izisz:kitartás, majd megcsukszik, de hát a férfiak már csak ilyen hiúak. Mondjuk sztem nekünk sem könnyebb hasonló helyzetben, remélem így mihamarabb összejön a babótok!
Tényleg, csak bíztasd...

Nita: tuti vagy, biztos szépeketteka körömök. Nekem a gimiben volt egyszer tippes körmöm, és nagyon szerettem.Ha gyakorolni kell vkin, szólj! :wink:
nyuszifül16
 
 


nyuszifűl kellene gyakorolnom....sajna itt nincs kin.de havállalkozol rá ..........akkor gyere...vagy ha tudok megyek én....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bocsi Izisz: Nyugszik- :oops: at akartam írni.

Ja, lányok, sztetek az gáz, ha pl a várt pé előtt leszünk együtt két nappal, mivel Párom pé-n és az előtti nap nem lesz itthon??? Vélemények?Próbálom belőni a dolgokat ovu teszttel, de már megint minden sz.r.l jön össze..
Ráadásul fáj a hasam, úgy ahogy középidőben szokott, most lett vége a mensimnek, sőt 5. napon vok, most ez mi lehet? Vajon a Gynevac?
Vagy csak már képzelődöm?
Ja, ebben a hónapban még a Jónásnak is adok egy esélyt!!!
nyuszifül16
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: