Új privát üzeneted érkezett!

Én még Réka előtt használtam ezt a mikroszkópot,de nekem sosem mutatot páfrányt! :?(ki is dobtam) Sok mindenkitől hallottam már,hogy nem vált be nála,de biztos volt akinek jó lett!Hogy meg a pcos-nál működik-e azt nem tudom!

Kép

Kép
syl100
 
 


Sziasztok!

Nekem nem jött be a mikroszkóp! Még akkor sem volt páfrányom amikor uh-val kimutatták a peteérést!
Ettől már biztosabb az lh teszt!
Vendég
 


Sziasztok!

Én nem használtam. A hőmérőzés se jött be, ezek után már meg se próbáltam.

Van három doboz bromom, amit ajándékba adnék valakinek. Nektek nem kell? Ha esetleg mentek kedden a rendelésre, nem tudná valaki bevinni? Meg van beszélve, hogy odaadják valakinek, aki használni tudja, csak én ki tudja mikor megyek legközelebb, délelőtt meg nem tudok elszabadulni a suliból. Holnap este- délután, viszont itt Nyíregyen akár el is viszem annak, aki vállalja a postázást. )

Nem tudjátok, hogy egy recept meddig váltható ki a megírásától számolva?

hofeherke
 
 

 
 

3 hónapig lehet kiváltani a receptet, régen 1 volt.
Miért nem rakod be a megmaradt gyógyik topikjába?

Annmari !

Üdv :wink:
Vendég
 


Loviné: Köszi az infót a receptről! Már beraktam néhány helyre, de nem reagáltak. Gondolom azért, mert nem katasztrofális az ára. De a kukába meg nem dobnám. Csókáék viszont azt mondták, biztos találnak olyat, aki szívesen elfogadja.

hofeherke
 
 


De ha nincs aki elvigye, majd februárban megyek én is, akkor sem késő. 2011 a lejáratuk emlékeim szerint. ;)

hofeherke
 
 


Az a gond, hogy én nyíregytől 15km-re élek és dolgozom.
Vendég
 


Loviné: Azért köszi. :) Mint mondtam nem gond.... Majd, ha legközelebb megyek beadom. :)
Jó éjt!

hofeherke
 
 


loviné!

köszi a fogadtatást!
Vendég
 


annmari:Mi ismerjük egymást!!! :wink:
Üdv itt!

Kép

Kép
syl100
 
 


syl!

Háááát ííígeeen!

Ha kiálltok egy nagyot talán meg is hallod!!!!!!!!!!
Vendég
 


Nocsak Annamari, te is ott laksz, ahol Syl?

Kép
timcsi82
 
 


Igen itt lakik! :) Pár ház van köztünk!

Kép

Kép
syl100
 
 


Én ismerem???

Kép
timcsi82
 
 


Nekem ma megjött!Most az egyszer örültem neki,mert már vártam is a lapar miatt!

Voltam a házidokihoz adott terheléses cukira beutalót,de inzulinra ugye nem!
Kértem a nőgyógyászati endora is ,meg a diabetológiára is beutalót!
mert nekem még megvan a Diabetológiára is a január 27.-ei időpontom!És akkor ott a dokinőtöl kérnék inzulinra is vérvételt!
(Löviné:Szerinted aki ott rendel dokinő az fog adni nekem?)

Szerintetek,hogy érdemesebb elmennem vv-telre,egyszerre mind a két terhelésesre?Hogy veszik le amúgy a kettőre?
Azt tudom,hogy cukinál leveszik éhgyomorra utána iszok cukros vizet és utána valamennyivel megint leveszik!De az inzulin az hogy van?

Kép

Kép
syl100
 
 


timcsi82 írta:Én ismerem???


Háát,nem tudom,hogy ismered-e,lehet!
Most inkább nem akarok nevet mondani,nem tudom,hogy ő akarná-e! :)

Kép

Kép
syl100
 
 


Nekem terheléses insulin vizsgálat nem volt, de gondolom ugyan ugy zajlik mint a cukor. Ha csak nem vagy mazohista, akkor csináltasd a kettőt együtt! De ez csak az én véleményem.

Kép
timcsi82
 
 


timcsi!

Lehet hogy ismerjük egymást csak én egy jó pár évvel idősebb vagyok tölletek!
A terheléses inzulint egyszerre csinálják a terhelt cukorral.Így csak 2-szer szúrnak!
Éhgyomi : amikor ennek megvan az erdménye kb.fél óra és az jó akkor kell meginni a cukros löttyöt és utánna 120 perc mulva megint vérvétel. Van akinek a 60 percest is nézik.
Vendég
 


Jaa!Meg ma hívtam a nőgyógyászati -endot is (Csóka),Február 3-ra kaptam időpontot(9:40-re)!

Kép

Kép
syl100
 
 


Mariann, megadod aneved priviben???
Nekem olyan terhelést irtak ki, vagyis olyan vizsit, hogy 30 percenként nézték két órán keresztül, igy 5x szurtak. Már az utolsó kettőnél csillagokat láttam.

Én holnap megyek Csókához, kíváncsi leszek mi lesz!

Kép
timcsi82
 
 


Csajok!
És ezeket a terheléseseket a központi laborban csinálják,vagy a nőgyógyászati földszintjén??

Kép

Kép
syl100
 
 


Én a központiban voltam.

Kép
timcsi82
 
 


Halihó!

Merre vagytok?
Vendég
 


Szia! Én nem rég értem haza!

Kép
timcsi82
 
 


Loviné!

Te is Debrecenbe jársz,? Inszem vagy lombik?
Vendég
 


Sziasztok!

Annamari!

Igen lombikra Debrecenbe. Miért te is?


Timi!

Mi volt Jancsikánál?
Vendég
 


sziasztok!
Én itt vagyok hibe-hóba benézek!
Loviné:Te mikor voltál az sztk-ba a diabetológián,ahhoz a dokinőhöz,akkor miket mondott neked kiírt valami vizsgálatot?
Akkor ő a metet nem is írta fel neked?

Kép

Kép
syl100
 
 


Csajok!Nem is mondjátok,hogy mi volt ma Csókánál??? 8)

És Timcsi te meg voltál ma Janóhoz is?Ott mi volt?

Kép

Kép
syl100
 
 


Igen, ma együtt látogattuk meg a Csókát. Nekem hivatalosan is megemelte az adagom 3x1-re, de volt olyan kedves csak egy havi adagot kiirni, ugyhogy a patikában kunyiznom kellett, a csaj ki is adta volna, de össz-vissz két doboz volt, igy holnap vissza kell mennem.

Janó meg irt fel Noc-ot, ha 10 napon belül nem jelentkezik vérzés, akkor el kell kezdenem szedni.

Kép
timcsi82
 
 


Syl!

Mi az hogy hébe-hóba?
Az a dokinő nem írt nekem metet, csak a vizsgálatokat kérte (vv,hasi uh) de ezeket vittem Csókának utánna.

Az én adagomat is megemelte hivatalosan 3x1-re.
Amikor közöltem vele ,hogy én éhes vagyok a gyogyitól úgy röhögött:azt mondta ő még ilyet nem hallott.
Voltam uh-on délután de ugy néz ki nem akar piri magától megérkezni, ezért norc-ot kell szedni utánna 3cn.-i vv.
Nekem is pont 1 havi gyógyszert írt.Én nem tudom:sajnáljA :roll:
Vendég
 


Neked a patikában mennyire tárgyalóképesek?

Kép
timcsi82
 
 


loviné!

Igen én is oda járok és lombikozom! A jövő héten ha megjön akkor megyek vérvételre!
Nekem magas az FSH-m úgyhogy attol függ hogy kezdem e a szurizást.
Vendég
 


Timi!
Szerinted ha megyek vérvételre,vagy mielőtt megjön kérjek már időpontot?Meglesz addigra az eredmény?
Ez egyébként olyan érdekes,mert debibe reggel leveszik a vért 3 óra múlva ott az eredmény a kezedbe(hormon)
Vendég
 


Timi!

Én a fogtechnika mögötti gyógyszertárba váltom ki mindig. Ott nagyon normálisak.Nekem ők ajánlották a 120 szemes adimetet a múltkor.De most a doki is váltott 3x30-ast irt.

Annamari!

Holnapra megnézem neked mivel tudod az Fsh- d lenyomni egy kicsit és akkor stimuzhatóbb leszel.
Vendég
 


Elvileg itt is megvolt egy nap alatt az eredmény, kivéve az ösztrodiolt és az insulint, mert állítólag uj gépek vannak. Fogalmam sincs, mennyi idő alatt vannak meg az eredmények. De most hová akarsz időpontot kérni?

Kép
timcsi82
 
 


Ja!

Csóka azt mondta 1 hónap múlva menjek,de ők 1 hónapra adnak időpontot is.
Vendég
 


Most visszaolvastam azt a mondatot amit nem értettél az előbb.
Tényleg jó nagy marhaságot írtam. :lol:
Vendég
 


Azt hittem én maradtam le valamilyen infóról! Nekem február 7re adott időpontot, de sajnos én nem mindig tudok elkérezkedni, így ha az jó neked szívesen neked adom az időpontom, én szerintem majd csak telefonálni fogok tudni neki. Engem a Reductil miatt hivott vissza, de lehet ki sem váltom, legalább is a férjem nagyon ellenzi.

Kép
timcsi82
 
 


Loviné!

Örülnék ha erre találnál valamit de erre állitólag nincs gyógyszer!

Ez magátol vagy beáll ,vagy már csak több lesz ahogy haladunk a korral!

Amúgy köszi!

Timcsi!

Ha minden igaz megkuksiztalak Syl iwiwjén! Szerintem nem ismerjük egymást!
Vendég
 


Visszamentem ma a patikába, mert tegnap a háromból csak két doboz mercket tudtak kiadni. Először nem akart a hölgy többet kiadni, de nagyon rimánkodtam így a még megmaradt két dobozt is ideadta. Nem értem miért sajnálják ennyire, nem öngyilkos akarok vele lenni. De ez is csak másfél havi adag, másik másfelet még a házi dokival kellesz felíratni. Csak azt nem értem miért csak 3 dobozt rendeltek belőle, de félnek tőle......

Kép
timcsi82
 
 


Timcsi,
akkor most recept nélkül még adtak neked ki fél havi adagot pluszba?

Annamari,
ezt találtam neked:
-méregtelenitő kúra
-napi sófogyasztás csökkentése
-2 liter palackozott víz elfogyasztása
-tea, kávé,kólafélék és minden koffeintartalmu ,cukros vagy szénhidráttal dúsitott ital mellőzése
-testsúlycsökkentés
-rendszeres mértéktartó testmozgás
-barátcserje
-legalább 50mg B6-ot tartalmazó B komplex
-Halolajkapszula
-babfélék,zöldségek,hagymafélék és fokhagyma fogyasztása amely segit a májnak a felesleges ösztrogén lebontásában.

Amúgy ki az orvosod? T.Z vagy B.B
Vendég
 


Igen, pluszban kaptam 2 dobozzal.

Kép
timcsi82
 
 


timcsi:Hogy hogy a házidokid fogja felírni a többi metet?Ő is felírhatja? :shock:

Kép

Kép
syl100
 
 


És ha elfogyott és nem érsz oda a dokihoz, olyankor mi van?
Vendég
 


Azért elég durva ,hogy Csóka csak ennyit bír felírni egyszerre! :x
Amúgy nekem az a pali eléggé nyögvenyelős figura ezen a téren!
Nekem is amiket mondott mikor voltam hozzá! :shock:
Meg még egy terheléses cuki+inzulin beutalót sem adott magától!(én meg ugye elfelejtettem kérni :oops: )

Kép

Kép
syl100
 
 


Szerintem ez attól is függ, ki a nőgyógyászod.
Mert ahogy én észrevettem Sipivel ők haverok.
Vendég
 


Hát a patikus nőci azt mondta, hogy ha az ambuláns lapomon javallatként ott a szer neve, márpedig ott van, akkor felirhatja a házi doki is. De ha a mi idétlen dokink nem irja fel én balhét csapok, mert a mi drága jó házi dokink csak a zsebét tudja tartani.

Kép
timcsi82
 
 


Na erre Timcsi nagyon kíváncsi leszek,hogy felfogja-e neked írni Harsányi!Mikor mész hozzá?1 hónap múlva?

Amúgy én mos tvoltam hozzá a héten beutalókért meg terheléses vv-el beutalóért.És említettem neki,hogy metformint akarok az endokrinológián majd íratni.Erre ő félválról csak annyit jegyzett meg,hogy mettel nem lehet teherbe esni!!! :shock: Én meg ráhagytam!!! :?

Kép

Kép
syl100
 
 


Jajj, hát ő nagyon okos. Még nem hoztuk el tőle a kártyánkat, de lassan ide lesz. Engem már néhányszor félre kezelt. Többek között nem vett észre egy tenyérnyi tüdőnyuszit 40 fokos láz mellett, mikor meg már baj lett csak kapkodott. Ő aztán nagyon tudja mitől lehet teherbe esni...... Fú, de mérges lettem most. Amugy majd lemásolom a lapomat és anyával elküldöm, kiváncsi leszek én is mit nyekereg majd össze.

Kép
timcsi82
 
 


Háát ,erre én is nagyon kíváncsi leszek!!

Kép

Kép
syl100
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: