Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Szép napot Mindenkinek! :) :) :)

Üdvözlet az újonnan csatlakozó Beusnak! :D
Lányok, számoltátok, hogy már mennyien vagyunk a fórumon? Ez olyan klassz, hogy így növekszik a tábor...!

Nita, örülök, hogy minen Ok, és szeptembertől kezdődhet a "projekt".

Verinke, dehogynem szoktam én is ijesztő dolgokra gondolni, de előre semmiképpen nem szabad, csak arra lehet gondolni, hogy minden rendben lesz, és egészséges babuciknak adunk életet komplikáció nélkül!!! :)

Csicsiy, nem tudom, hogy lehet-e hinni a Jónás naptárnak, én inkább a pé körüli időzítésben hiszek... :wink:

Kisvirág, utólag is boldog szülinapot Kendének! Isten éltesse!!

Encike milyen volt Bogácson??

Szöszke hazaértetek?

Ma megint nagyon meleg lesz, tényleg ilyenkor a strandon lenne a legjobb... :oops:

LEGYETEK JÓK!

Kép
judi79
 
 


Sziasztok!

Judi: Én sem tudom h ez mennyire működik, de majd (remélem) hamarosan kiderül! :D

Beus: Ti mióta próbálkoztok? Mi csak most, júliusban kezdjük! :oops:

üdv,
Csicsi
csicsiy
 
 


krbeus üdvözöllek köztünk!
Remélem hamarosna babás leszel!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Üdv az ujaknak!
Igen nő alétszám, de ez csak jo.

Jo volt Bogács, király idő volt, mostis menni kéne vhova, de apa most engedi tele a vizforgatos medencét, nem tudom mikor lesz meleg a viz???

Szöszke!
Milyen volt oda lenni?
encike 2
 
 


encike mekkora a medence?
nekünk még kb 1-2 nap és lehet pancsolni!
tegnap tele engedtük és ma már kezdett langyosodni de még csak a teteje! :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csicsiy, Bea sziasztok!!

Nita: örülök, h minden rendben van!

Erről a Jónás naptárról még nem is hallottam, de úgy látom, h sokaknak nem működik! :roll:
Hol lehet ilyen találni? Azért kíváncsi vagyok..... :oops:

Vernike: végülis hogy döntöttetek? Lesz, ahogy lesz? :roll:

Irigylésre méltó, akinek van medencéje! Mi csak Emma pancsijába lógatjuk bele a kezünket.... 8) :lol:
Drága egy ilyen medence fenntartása?

Fogalmam sincsen, h milyen lesz a ciklusom, de most volt kb. a 14-15 nap :roll:, ezért kiemelt figyelmet fordítottunk a bébi projektnek a 7végén!! :oops: :lol:

Zsu
svs
 
 


svs már az auchan meg hasonló áruházakban tudsz venni ilyen vízforgatós medencét,a legolcsóbb mostmár olyan 15.000ft.körül van,de jó mert vízforgatós!
szerintem megéri!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Vernike: szerintem tök normális, hogy már előre aggódsz, hogy minden rendben lesz-e, de nyugi rendben lesz! Az én terhességem nem volt túl jó. Végig veszélyeztetett voltam, és feküdnöm kellett, de egy egészséges babám született. És megérte! A szüléssel kapcsolatban pedig nincsenek rossz élményeim. Nagyon klassz dolog. ;)

Csicsi: nem irigylem a barátnődet. Nekem néha egy is sok :lol:

Beus: üdv a csapatban :) Mihamarabbi babásodást neked! Mióta próbálkoztok? Én sajna nem tudok semmi tippet adni. :( Mi már egy éve várjuk a tesóbébit.

Judi: köszi Kende nevében :)

Szöszke: visszaértetek? Jelentkezz hogy vagy?

Enci, Nita: irigyellek a medence miatt. Nekünk sajna kertünk sincs :(

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


virág nem tudom merre is laktok?
ha gondolod gyertek hozzánk fürdeni?! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ő mi messze vagyunk Tőletek :( Vácon éldegélünk.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


kár,hogy ilyen messze vagytok!
szivesen láttalak volna titeket it és hogy fürödjetek egy jót! :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


kár,hogy ilyen messze vagytok!
szivesen láttalak volna titeket it és hogy fürödjetek egy jót! :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziaztok!

Zsu! Ennek a segítségével ki meg tudod nézni, h mikor mit :wink:

1214846250.7703.ppt

Vernike! Szerintem mindenkiben van egy ilyen félsz, de nem kell, m minden rendben lesz! A dokik nagyon vigyáznak az emberre. Én a 9 hónapot végighánytam, de ezt leszámítva nagyon jó volt. A vizsgálatok eredményétől mindig féltem, de semmi gond nem volt. A szülés nagyon jó élmény volt, persze fájt nagyon, de ahogy kibújt a baba, már el is felejtettem a fájdalmakat.

Csicsiy, Bea sziasztok!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


tényleg jó élmény a szűlés mégha nagyon fáj is,a végeredmény mindenért kárpotól!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Zsu: ezen az oldalon könnyebben meg tudod nézni a Jónás napjaidat!
http://lunarium.co.uk/jonas.php
ide kell a születési dátumod, óra és perc is ha tudod, ill. a zóna mindkét helyen a GMT +1!
És meg kell adnod hogy mikortól kéred a jónás napokat!
ha valamit nem értessz, nyugodtan írj!
Csicsi
csicsiy
 
 


csicsy nekem megcsinálod ezen az oldalon amit írtál a jónás napokat szeptembertől??????
1986.06.26 a szülnapom éjfél körűl születtem :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Nitácska!
Persze, itt van megcsináltam!
Kíváncsi vagyok, hogy a menzivel egybe esik-e neked? Ha nem, akkor az jó! :D remélem jól küldtem el!
http://lunarium.co.uk/jonas.php
G: lány, B fiú! A megadott időpont előtt 24 órával lehet akciózni!
Ja, amúgy nem messze lakunk egymástól! :P
Csicsi
csicsiy
 
 


csicsy merre laksz? :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Date Time Gende Risk
19.09.2008 9:34 pm G 1
19.10.2008 4:07 am B 0
17.11.2008 12:28 am G 1
16.12.2008 11:27 pm B 3
15.01.2009 1:11 pm G 1
14.02.2009 5:15 am B 1
15.03.2009 11:00 pm G 2
14.04.2009 5:30 pm B 2
14.05.2009 11:44 am G 1
13.06.2009 4:29 am B 0
12.07.2009 6:51 pm G 2
11.08.2009 6:32 am B 2

Kimásoltam, mert az előbb nem lett jó!
Így egy kicsit elcsúszott de olvasható!
Szigetcsépen, tököl után! Tudod merre van?
fiút vagy lányt szeretnétek jobban?
csicsiy
 
 


Nita: köszi a meghívást, lehet egyszer arra járunk és beugrunk egy lubicra :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


virág szivesen!
csicsy én nem tudom hogy kell arra menni de nem tom merre van.A párom viszont tuti tudja mert a volánnál is dolgozik!
nekem mindegy mi lesz csak egészséges legyen!
de jöhet egy kiscsaj a párom nagyon kislányt szeretne! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
A medence 244*66 a mérete. Corábol vettük, le volt akciozva 9990ft-ra. Ami a képen van az a kicsi, de ettől is van nagyobb vastag 2 peremü, csak azt reggel feltöltöttük, este leengedtük, de jobb ez a forgatos, mert nem kell pocsékolni a vizet.
Sőt van 2 sátrunk, szélfogo szoval lassan kicsi a kert.

Néztétek a hőmet? olyan jo lenne, ha végig fenn maradna.

Nekem is megvan a Jonás naptár, csak egybe van a menszi 1. napjával, de ezt se szoktuk kihagyni, persze, ha addig nincs menszi.

Jo éjt!
encike 2
 
 


encike én néztem a hődet.maradjon így ne essen le!
nekünk kicsivel nagyobb a medence.majd megnézem mekkkora nem akarok hülyeséget mondani! :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Köszi az érdeklődést, igen, hazaértünk :) Bocsi, h nem jöttem előbb, de hulla fáradt vtam .. Nagyon köszönöm a gratulációkat, aranyosak vagytok :)

Zsu! Örülök, h hibatalosan is elkezdődött a projekt, hajrá ;) +++

Csicsi! Üdv itt, kívánom, h minél hamarabb összejöjjön a baba! Egyébként nagyon tetszik a nicked, nagyon édes ez a Csicsi :D

Pruci! Sajnálom a pirit :(

Virág! Örülök, h tetszett a szalvétás ötlet ;) A tesóm januárra várja a babát, remélem, tud majd nekem segíteni .. :)

Nikol! Dejó, h jelentkeztél végre!!! Tök szuper, h voltatok a Balcsin, szombaton mi is elmentünk egy ismerős családdal, csak mi a nővéremmel nem fürödtünk ..

Szia Beus, gyere gyakran ;)

Kép
szöszke.
 
 


Ja, tiszta hülye vagyok ..
Nita! Örülök, h azt mondta a doki, h minden oké ;)

Kép
szöszke.
 
 


Sziasztok!

Szöszke: köszi a jó kívánságot, remélem hamar összejön!!
Nektek pedig nagyon gratulálok!

Nita: na, akkor a szept. 17-18-a pont jó időpont egy kislányhoz!
A kínai naptár is lányt ír neked szeptemberre! :D :D :D

Csicsi
csicsiy
 
 


Sziasztok!
Köszi mindenkienk a nyugtató szavakat,már nem is gondolok ilyen hülyeségekre,csak arra,hogy 3 hét és indul a projekt,és remélem nem sokat várat majd magára.Nálunk is itt a faluba most született vasárnap egy kislány és van sok új kismamánk is,gyarapodunk...
Szöszi nem izgulsz???Nem mertél fürödni?Tesód már tudja milyen nemű lesz a baba?Bár még korai ha januárba fog szülni.De jó nektek....

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Itt vannak a barátnőm ikrei akkor és mostanában!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Kép Kép
csicsiy
 
 


És itt vagyok Én is! Ja, nem vagyok vékony!! :lol:
De nem is akarok!! :D

Vernike, sok sikert!!! Csicsi

Kép
csicsiy
 
 


Lányok, megnéztem a Jónás naptárt- köszi, h feltettétek- de nem igazán értem. :oops:
A köv. nap nekem júli 6-a (az időpontra nem emlékszem). Mivel júni 14-én kezdődött a ciklusom, véleményem szerint lehetetlen, h júli 6-a körül fogamzóképes legyek! Vagy rosszul gondolom? :roll: :oops:

Szösz: hogy bírtad az utat? Gondolom a leendő nagyszülők repesnek a boldogságtól, az unokaeső miatt! Tök jó lehet így együtt babát várni a tesóddal! Nekem bátyám van...
Lehet már tudni, h fiú vagy lány lesz az unokatesó? Talán még korai a kérdés. :roll:

Virág: miért voltál veszélyeztetett, ha szabad kérdezni?

Csicsy: tök jó ez a fotó!
Édesek a bébek is! Lehet, h a második képen csak 2en vannak? :roll:

Zsu
svs
 
 


Szöszke!
Mikor kellett volna megjönnie és elötte hány nappal teszteltél?

csicsi!
De édesek a gyerekek, gondolom nem volt könnyü a barinődnek???!!!!
Tök jol nézel ki a képen.

Mi 2 hét mulva megyünk a Balcsira. Ha babás lennék, akkor én se fürödjek? Tanácsot kérnék ez ügyben. Köszi
encike 2
 
 


Zsu: az mindegy, bármikor teherbe lehet esni állítólag (menzi alatt is)
de ha megírod mikor születtél, meg tudom nézni neked egy másik oldalon is!

Igen, csak ketten vannak a második képen, egy kislány lemaradt!

Csicsi
csicsiy
 
 


Juhéééééé, kiprobáltuk az uj medencét!!!!!

Nagynak látszik, de mégis kicsi.
encike 2
 
 


Helló!

Üdv a visszatérő Szöszkének! Nagyon szerencsés lánytesók vagytok, és tényleg boldogok lehetnek a szüleitek a kettős nagyszülőség miatt! :)

Lányok, tényleg nem lehet fürödni még tóban/tengerben sem, aki kismama, vagy aki az szeretne lenni rövid időn belül?? :? Ezt én sem tudom még most sem eldönteni, légyszi segítsetek!!! :shock:

Csicsiy nagyon édesek az ikrek, de gondolom elég meló lehet velük... talán egy bébi is elég volna így elsőre nekem... :lol:

Verni, Ti 3 hét múlva kezditek?? Hú. lassan nagyon kezdenek pörögni az események... :roll: :roll: :roll: Mi pedig 4 hét múlva... Apropó nagyon örülök, mert jó lett a nőgyógyi rákszűrésem eredménye... jó napom van :)

Csáó

Kép
judi79
 
 


Judi 79!Igen még 3 hét és már megint parázok,mi lesz ha.....dolgaimon,és félek is meg minden,pedig nagyon szeretném ám,csak én ilyen kis pesszi miska vagyok,ahogy a férjem szokta mondani...
Nekem azt szokta mondani a dokim,hogy folyóvízbe lehet fürdeni,csak állóba ne,de hát a tenger az óriási és fogalmam sincs hova tartozik,de ha csütörtökön megyek hozzá (na ettől is parázok)és nem felejtem el megkérdezem majd tőle és megírom nektek.De ezt biztos orvosa is válogatja...
Csicsi,ismerős vagy nekem,de honnan......hol laksz?mióta próbálkozotk vagy mikor kezditek?Lányt vagy fiút szeretnétek?

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Sziasztok!

Most kaptam egy jó hírt. Megyünk nyaralni :)

1 hét múlva jövök. Majd akkor elmesélem hogy is volt ez :)

Legyetek jók! És remélem látok egy pár zebrás csíkot mire jövök! ;)

Puszi: Viri

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Vernike! Dehogyisnem, nagyon izgulok :D Fogalmam sincs, h milyen lesz ez a pár hónap, h mikkel jár majd, meg h egyáltalán rendben lesznek-e a dolgok .. olyan "gyermeki" izgalom is van bennem, meg félelem is. Nem mertem fürdeni, meg aztán nagyon meleg is volt, és féltem egyrészt attól is, h leégek (sajnos elég könnyen előfordul), meg attól is, h a nagy hőség árthat a babának. Úgyhogy csak az árnyékban pihentem. Nem tudja még a tesóm, h milyen nemű lesz a baba, ma 12+2 (asszem, január 12-re van kiírva), és holnap megy UH-ra, hátha kiderült :)

Zsu! Köszi a kérdést, egész jól bírtam az utat, egyszer úgy nagyon rámjött a hányinger, meg is álltunk egy benzinkútnál levegőzni .. de ezt leszámítva minden rendben volt, este még pörögtem is :D
Jónás naptárhoz én nem értek :roll:

Judi és Encike! Én nem tudom, h LEHET-e, meg SZABAD-e fürdeni ilyenkor, az tuti, h én ilyen "közhelyeken", mint pl. Balcsi vagy strand nem merek. Itthon a medencénkben oké, máshol nem, csak hát ez meg nem ugyanaz, és tökjó lett vna megmártózni a Balcsiban :roll: csak már előre látom, h én azt az ominózus paramami tábort fogom képviselni, és már most is csomó olyan dolog van, amire két hete még azt mondtam, h okés, most meg már nem merem .. (amúgy tudom h nem erre voltatok kíváncsiak, csak gondoltam hozzászólok :oops:)

Encike! 27-én kellett vna megjönnie, és csütörtökön, szóval 26-án teszteltem.

Csicsi! Nagyon jók a képek, te pedig tök csini vagy ;)

Virág! Hűűű, felcsigáztál, várom h elmeséld, hogyan zajlott ez az egész :) Jó nyaralást nektek!!! Pihenjetek sokat és vigyázzatok magatokra, egymásra :)

Kép
szöszke.
 
 


Kisvirág,irigyellek nagyon....nálunk idén tuti nem lesz nyaralás az építkezés elviszi a rá valót... :cry:
Csicsiy:Közbe visszaolvastam és megkaptam a kérdéseimre a választ.....bocsi....de azt örömmel látom,hogy együtt kezdjük kb. az akciót....vagyunk már páran itt júliusi startal,majd jönnek az izgalmak...
Szöszi:Én is pont ilyen kismama leszek majd...mindenen aggódó,mindentől félő és túlvigyázó kismama,de szerintem ez természetes......csak vigyázz magadra ezekbe a melegekbe... :P

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Vernike! Ne bánkódj, nagyon úgy néz ki, h mi sem megyünk nyaralni az idén, ha csak nem következik be vmi csoda .. azért reménykedem, h hátha, de nem sok esélyt látok rá sajnos :(

Kép
szöszke.
 
 


Juj, de boldog vok: Megszült a barátnőm, kislány 3,70kg 61cm. 12,10 burokrepi 14 ora baba.

Hétvégén Bogácson fürödtem igaz nem bizti még, hogy baba van a dologban.
Akkor még ráérek tesztelni.
encike 2
 
 


csicsy jaj de boldog volna a párom ha lehetne egy kislánya is! :lol:
nagyon csini vagy!!!!!!!!!
szépek a gyerkőcök,gondolom nagyon örűl az anyukájuk hogy rendet raknak a szekrényben?! :lol: :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


encike 2 írta:Juj, de boldog vok: Megszült a barátnőm, kislány 3,70kg 61cm. 12,10 burokrepi 14 ora baba.

Húú, gratula!!! Gyors szülés volt, szép nagy baba. Mi a neve? :)

Kép
szöszke.
 
 


tényleg gyorsan szűlt még nálam is gyorsaban! :)
én 4 és fél óra alatt szűltem meg a 4000gr-mos Mátémat! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Encike2!Gratulálok a barátnődnek,hú ez tényleg gyors volt.Minden jövendbeli kismamának ilyen gyors szülést kívánok!!
Szöszi,nem bánkódok ám,tudom,hogy jobb helye lesz a pénznek,majd jövőre talán,de ha lesz pici baba nemhiszem,hogy útra tudunk vele kelni bárhová.Neked is jutnak ilyen dolgok az eszedbe?Te állsz hozzá most pillanatnyilag a legközelebb..vettetek már valamit a babának?Én mostanába mindíg babakocsikat nézegetek a neten...már beteges....meg bútorokat,de azt a ház miatt is....
Na megyek,vigyázzatok magatokra,én ma jól össze zúztam a hátamat,tiszta lila lett... :(

Vernike

Kép
vernike25
 
 


vernike mivel zúztad össze magad?
vigyázz magadra!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Viri: jó nyaralást, pihenjetek... :P

Vernike: Én szigetcsépi vagyok (Csepel sziget) esetleg erre fele jártál?
Ti hol laktok?
Így van, többen is júliusban startolunk, mindenkinek sok szerencsét!!

Encike: Te most hogy is állsz??

Nita: akkor mindent bele szeptemberbe..

Szöszi: köszönöm dícsérő szavaidat, vigyázz magatokra! :D

mindenki vigyázzon magára :P
csicsiy
 
 


Vernike: nem szabad így hozzáállnik, de nemcsak ehhez a dologhoz, hanem mindenhez az életben úgy kell nekikezdeni h bízol magadban és minden rendben lesz! Ez nagyon fontos! És ha sikerül, akkor meglátod h minden "könnyebb" ha egy kicsit lazábban állsz hozzá!
Amúgy mi még csak most fogjuk kezdeni a projektet és nagyon örülnénk egy kisfiúnak, persze minden a lényeg h egészséges legyen!
Dehát már ideje nekiállnunk, én 29 vagyok, a párom pedig 40!!!!!!!!
Bár jól tartja magát!

:roll:
csicsiy
 
 


csicsy mindent bele!hajrá!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csicsiy,köszönöm a hozzászólásod, mindíg úgy irigyeltem az ilyen embereket,akik optimistán és könnyebben veszik a problémákat is.Sajna ez utóbbiból mióta összeházasodtunk elég sok kijutott nekünk és nehezen vészelem ezt az időszakot,ezért is lenne jó ha jönne a pici boldogság az életünkbe.Mi Győr mellett lakunk és nem jártam felétek,akkor nem tudom honnan voltál ismerős....
Az én férjem is 35 lesz már,én meg 25, úgy érzem megértünk a dologra...
Nitacska!Nem vettem észre felállás közbe,hogy nyitva mellettem az ablak,mert takarta a függöny és a sarkával úgy lendületből összeakadtam---még a víz is levert,mert pont vesén talált....de már nem fáj.....köszönöm az aggódást....
Jó éjt mindenkinek!

Vernike

Kép
vernike25
 
 


Sziasztok!

Vernike! Mit csináltál? Vigyázz magadra!!!

Csicsiy! Hajrá!!!

Encike! Gratula a kis babóhoz! Mindenkinek ilyen rakéta szülést!
Bár az enyém is a gyors szülések közé tartozott: burokrepesztéstől 4 óra 40 perc.

Szerintetek jelent valamit ha azt álmodtam h szülök? Rendesen éreztem mindent, és sokkal könnyebb szülés volt m az első, pedig az se volt nehéz (csak nagy volt a baba), és láttam is a kis arcát, csak azt nem tudom h fiú vagy lány lett. Egész nap ez az álom jár a fejemben...

Teri

KépKépKép
pruci
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: