Új privát üzeneted érkezett!

No megjottem :lol: Elmentem dokihoz ott voltam fel 1-re :arrow: mire azt mondat 1-tol lehet bejelentkezni mert ebedszunet van...ok :arrow: 1kor bejelentkeztem mire azt mondtak varjak...varok de kerdem fickotol mire varjak :?: Eltunik :arrow: kijon megint mire mondjak a dokim 2-tol rendel :x :x :x Olyan pipa lettem :evil: Ezt nem tudtak volna fel 1kor mondani :?: :evil: Mert pl annyi ido alatt meg eltudtam volna mast intezni es vissza is erek boven :evil: Ehelyett negyed3utan vegre behivtak mire megmondtak nincs semmi bajom...3perc volt es johettem is el :? KEESZ Utana Kittyvel osszefutottam a jatszon...utana tortarendeles :? Meg jo,hogy minden a kozelben van 8) Most ertem haza 5-ora mult :shock: Eszem es tanulok egy kicsit :?

Zsofi@
Dehogy nem hianyoltunk...szombat ota :roll: Tegnap magammal beszelgettem :lol: Nem irigylem Zsu-t majd o tartja a frontot mikor mi nem leszunk :lol: Orulok,hogy van aki megert 8) De ez amugy igy van :roll: Ahogy a mondas is van: "Minden joban van valami rossz :roll: "
(Ezen az oldalon irtam neked ugy a kozepe fele :!: )Jah es ha jol emlexem fotot igertel :wink:

Pendi
Ne is mond mar tudod hanyszor megviccelt :x :lol: Ngyon tutkok az uj vonalzoid 8) :wink: Az enyem most beindult de a 10-es szamnal van :? :? :? :x

Noci
Neked irtam csomot de elszallt... :? Szal Japanban vgyok es itt jelenleg +7oraval tobb van :wink: A varjunk meg azzal dolog nekem is ismeros mert nem csinalnak csak ugy vizsgalatokat ha nem konkretan a babat szeretnenk es nem jon ossze dolog van :roll: Nekem is azt mondtak 3evvel ezelott...pedig lehet ha akkor kivizsgalnak akkor ma nem tartok ott ahol :? Mindenesetre sok szerencset es irj ha talaltal dokit :wink:

Mindenki mas:
Hun vgytok :?: :!: :!: :?:
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kép LAPTEUUUU :oops:

Na ezt akartam meg megosztani veletek:
Hőmérőzéskor ébredési hőmérsékletet mérünk, ugyanis az ember hőmérséklete reggelre lecsökken egy úgynevezett alapértékre. Ébredés után az anyagcsere felgyorsul, a hőtermelés emelkedik, nappal, sőt délután a hőmérsékletünk néhány tizedfokkal magasabb.




Az alapanyagcserét és a hőmérsékletet a hormonális helyzet is befolyásolja. A ciklus első felében, amikor még nincs progeszterontermelés, az alapanyagcsere és hőmérséklet kissé alacsonyabb. A progeszteron, ami a peteéréskor kezd termelődni, gyorsan emeli az alaphőmérsékletet. A pete kiszabadulásakor, azaz amikor a tüsző megreped (ovulatio), a hashártyára ömlő folyadék, nem egészen ismert mechanizmus szerint hirtelen néhány tizedfokos "lehűlést" idéz elő. A normális alaphőmérsékleti görbe tehát úgy néz ki, hogy a menses első napjától az ovulatioig van egy átlagos alaphő érték. Ez az ovulatio idején néhány óráig lecsökken, majd 1-2 nappal a pete kiszabadulása után emelkedni kezd és a következő menses előtti napokig az ovulatio előtti átlag felett van, majd a menses előtt 2-3 nappal elkezd lejteni, újra a peteérés előtti átlaghoz megy vissza. Kivétel a terhesség, ilyenkor az értékek nem csökkennek és a vérzés is késik.

Az ovulatio gyakran a hajnali órákban történik, ezért az ébredéskor az esetek jelentős részében sikerül elcsípni ezt az időpontot, de ez nincs mindig így és a hirtelen, egy-három tizedes csökkenést nem látjuk, csak az egy-két nap múlva kezdődő emelkedést érzékeljük.

Fenti leírásban egy szó sincs arról, hogy mennyinek kell lenni ezeknek az értékeknek, hiszen azok egyénre szabottak, abból a szempontból, hogy volt-e ovulatio vagy sem nincs jelentősége.

A peteérés megítéléséhez csak a görbe alakjára van szükség. Ebből az is következik, hogy ha az ovulatios csökkenést nem mérjük, akkor csak 1-3 nappal az ovulatio után tudjuk megmondani, mikor volt az ovulatio. A vizsgálat tehát nem előre tájékoztat, hanem utólag, legjobb esetben még a "felhasználható" 24 órán belül. Ha a ciklus hossza stabil, akkor persze a következő ciklusra vonatkozóan van előrejelző értéke is. A mérésnek tehát nem az a célja, hogy megmondjuk, hogy ebben a ciklusban mikor kell összebújni, hanem az, hogy van-e peteérés. A mérés pontossága elég jó, ha a mérési feltételeket pontosan betartjuk.

Ezek a következők:

1. Vegyünk egy lehetőleg higanyos hőmérőt, amit kizárólag erre a célra használunk.

2. Este rázzuk le a hőmérőt, és tegyük magunk mellé. Legalább 6 órát aludjunk, éjszaka. Reggel az első mozdulat a hőmérőzés. Minden más csak ezután következzen, a hőmérőzés alatt is a lehető legkevesebben mozogjuk.

3. Lényegében mindegy hol mérünk, a lényeg az, hogy mindig ugyanott. Lehet hónaljban is, az úgynevezett bőrhőmérsékletet mérjük, de lehet szájban, hüvelyben, végbélben is mérni.

4. A mért értéket azonnal írjuk fel, mert a sok mérés adatát könnyen elfelejtjük, hiszen csaknem azonos értékekről van szó. A mérési eredményeket ábrázolni kell, a görbe alakját, listából nem lehet megítélni. Erre a célra egy négyzetrácsos lap is megteszi. A görberajzoláskor az első pont a menses első napján feljegyzett érték, az utolsó a következő menses első napján lesz. Ilyenkor új görbét kezdünk.

5. Helyes feljegyezni a görbére az együttlétek időpontját, azt, ha nem aludtunk 6 órát, alkoholt fogyasztottunk, kisebb megfázást, vagy mást, ami befolyásolhatja a hőmérsékletünket. Aki éjszakai műszakban is dolgozik, nem tud értékelhető görbét produkálni.

6. Legjobb, ha 3 ciklust mérünk egymás után, mert egy mérés nem mérés, mondják a biológusok, és igazuk van. A görbe értékelését lehetőleg szakember végezze, de lehet az interneten van olyan program, ahova az adatokat beírva értékelést is kapunk.

7. Ha mindhárom görbén jelentkezik a menses előtt kb. 14 nappal az emelkedés, akkor csaknem biztosan van peteérés, és ilyenkor a jól megválasztott időben történt vérvételből, progeszteron szint méréssel, az eredmény már teljesen biztos lesz. A görbe tehát arra is alkalmas lehet, hogy megmutassa, mikor legyen a vérvétel.

Ezeket a szabályokat betartva a hőmérőzés az esetek mintegy 90%-ban nagyon értékes információt szolgáltat, de csak annyit várjunk tőle amennyi energiát a pontos méréshez befektettünk.

Dr. Csákány M. György

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


bridget
laptető! :lol: :lol:
Húúúú milyen kis ügyes voltál! :lol: :lol: köszönjük az infót. Mindjárt neki is állok elolvasni.
Nem tudom mennyi idő van nálatok, de itthon most fél 11 van.
Énmár voltam Apácskánál egy vércukormérésen. Félévente egyszer megméri, hgoy minden oké-e. Most is jó volt.
Zsófi
hová tüntél?
Vendég
 

 
 

Pendi
En is masik topikbol loptam de erdekes es hasznos ezert elhoztam nektek :lol: 3/4 6 (+7oraval elorebb vgyok :wink: ) Tudom en otthon mennyi anyuval napi szinten beszelek :roll: :oops: Mostmar azert 8.honapja nem voltam otthon...ilyen meg nem volt :roll: Ha jol emlexem a 6honap volt a legtobb :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


bridget
köszi a vonalzó dicséretet. Jobban tetszik mint a régi. Őrület, hgy micsoda memóriád van! Én szégyen-szemre nem biztos, hgoy észre vettem volna, ha megváltozik! :oops: :oops:
Mindjárt mentek utazni! :lol: :lol: Csomagolsz már? vagy lista készül?

Elolvastam a hőmérőzésről amit feltettél. Nálam az éjszakázás miatt, nem biztos, hogy érdemes belekezdeni. Én minden 4. napon éjszakázom. :cry: :cry: :roll: :roll:
Vendég
 


bridget
mindegy az, hgoy honnan hoztad! A lényeg az, hogy gondoltál ránk, és megosztod velünk.
akkor már biztosan honvágyad van. Szegény! Ezért olyan átkozottul jó találmány ez az internet, meg a web kamera. Ez valamennyire enyhíti a honvágyat. Tudom nem olyan mindha itt lennél, csak valamennyire mégis jó.
Vendég
 


Pendi!
Dolgozom. :wink: :cry:

KépKép
zsófikukac
 
 


Pendi
En is csak azt veszem eszre amit epp eszreveszek :lol: De a von alzokat altalaban igen :wink: En is lecserelem hamarosan mert nem mutat jol :evil: Csomagolas?!AAAAAAAh sehol nem vgyok meg :roll: holnap suli,szerdan embor szulinapja,csut,penteken megprobalom osszepakolni a lakasom emrt tudod visszamondtuk :D aztan majd szombaton pakolok...vegulis ha jol tom hetfon megyunk :roll: En is epp azt neztem,hogy ugy nem ajanlatos a homerozes :?

Csajok talaltam itt egy szalamit multheten...amienk olyan ize van,mint a teli szalaminak :o 8) :lol: Most is epp azt ettem...nevet nem tom te az olasz boltban vettem ahol olaszbol importalt minden fele finomsag van 8)

Zsuuuuuuu
A tuk mar szetnyomjak a popom :lol: :lol:
Ne legy szomi ha nincs jo hir akkor is gyere mar :roll: nem am lelepsz :shock: :? :(

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


En is aldom az eget internet ugyben :lol: :lol: :lol: Az otthoni napilapot olvasom,a hiradot,fokuszt nezem es meg az hagyjan,hogy az otthoniakkal beszelek msn-en de olyan emberekkel is akikkel eletemben nem taliztam meg...azaz ti :D :oops: Honvagy van...de szerencsere nem panaszkodhatom most minden jol megy...es hamarosan otthon leszek 8) 3honap mulva :? 8) :lol:

Zsofi@
Azert latom a munka kozben figyelsz is 8) :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


bridget
hát akkor ezer a dolgod. :roll: :roll:
Mit találtál végül ki a párod szülinapjára? :lol:
A téliszalámi az fincsi. azt én is szeretem. Te megtanultad a japán konyhaművészetet? Vagy inkább a hazai izeknél maradtatok?
Zsuzskát már én is hiányolom. :roll: :roll: :cry: :cry: jó lenne tudni valamit róla.
Vendég
 


zsófi
akkor dodozzál! :wink: :lol: :lol: CSak serényen! :wink: :lol: :lol:
De azért minket se hanygolj el! :lol: :lol:

Nekem a mai nappal lejár a szabadságom. :cry: :cry: :roll: :roll: Holnap már indulnom kell és, nem is jövök haza, csak szerda reggel. :cry: :cry:
Vendég
 


1000hat...es meg mindig nem tanultam :? :lol: Holnap pedig 2tesztem lesz :? Tudok Japanos kajat is csinalni eleg konnyu elkesziteni,finom es egeszseges is de azert a Magyar kaja nem hianyozhat az asztalrol :lol:

Jaj majd 9nap mulva miertunk is igy izgulnak :lol: majd en is jol eltunok :lol: 8) Na meg Zsofiert 3honap mulva :lol: Vickyrol mar nem is beszelve :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hát az biztos, hogy van kiért, és miért izgulni. Most Zsuzska van soron, de remélem nem hiába izgulunk érte! Aztán szépen lassan jövünk majd sorba.
Vicky sem volt tegnap reggel óta.
Tanulni! jajjjjj!! :lol: :lol: De utáltam!!! Pedig a közeljövőben megint elküldenek majd suliba! :cry: :cry:
Vendég
 


Sziasztok lányok,

ha nem haragszotok csatlakoznék hozzátok. Babanetet régóta olvasgatom, de most már jó lenne "beszélgetni" is, ha nem baj.
Magamról annyit, hogy több, mint 2 éve nem jön a trónörökös és már a reményt is elveszítettem, hogy valaha jönni fog. Az igazsághoz hozzátartozik az is, hogy nekem van már egy 9 éves lányom, de az elöző kapcsolatomból. A mostani jobb, mint az elöző, csak a baba hiányzik :(
Nagyon sokféle esetet olvastam itt a neten és tudom, hogy nem szabad feladni, csak...
Jó Titeket olvasgatni, mert sokszor adtok reményt a reménytelenségben.
Bocsi, ha hosszú voltam. És köszi, ha bizalmat szavaztok nekem, Krissszi
krissszi
 
 


Szia krissszi!
Üdv közöttünk!Mielőbbi babásodást! Mondhatnám, hogy ismerős a történeted, mert mi is több mint 2 éve próbálkozunk.
Megértelek, hogy beregisztráltál, mert ez egy nagyon jó kis csapat. Én nem vagyok régi "bútordarab" de ha kell, bármiben segíteni, csak szólj!
Mivel próbálkoztatok eddig?
Vendég
 


Pendi
Miert kuldenek suliba?Tovabkepzes?Tudod talan az anyanyelveden tanulni egy dolog de amikor 2.nyelveden kell egy 3.-at :x Haat nem sok kedvem van hozza :? Kulonben sem hinnem,hogy egy nyelvet tanulassal lehet megtanulni :roll: Szerintem legalabbis...nekem meg eddig nem jott ugy be :?

Krisszi
Nem voltal hosszu soot szerintem meg meselhetsz siman :D Ez nem egy nagy kozosseg(egyenlore)igy nem vgyunk oly sokan,hogy ne ernenk ra teged olvasni...megtudni rolad meg par szot :wink: Hat igen...optimistanak kell lenni mert az mar azt mondjak fel siker :roll: Hogy Pendi szavaival eljek en sem vgyok egy regi butordarab :lol: de mar sokat tanultam itt en is...es a beszelgetesnel nincs is jobb idoelutes amig varjuk itt az izgulos napokat :wink: 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Köszi pendi, szerintem is aranyosak vagytok. Igazából nem sok mindennel próbálkoztunk, mert a dokim húzta halasztotta a dolgot és most esett le, hogy lehet nem ő az én megfelelő dokim. jövőhéten megyek egy másik dokihoz, aki meddőségi vizsgálatokkal is foglalkozik.
Sajna az én dokim - akinél már szültem - csak azt vizsgálta meg, hogy van e peteérésem és tüszőrepedésem. De csak engem vizsgált meg.

Veletek mi van? mivel próbálkoztatok? első gyerek?
krissszi
 
 


bridget
Igen, továbbképzésre fognak majd küldeni. Még nem tudom mikor, de remélem előbb kell gyesre mennem, minta suliba. Fújjjj. Tényleg utálom. Már megjártam egy pár suli, de még mindig nem tudták velem megszerettetni a tanulást! :roll: :roll: :roll: :shock: :shock: :oops: :oops: 2-3 nyelven meg pláne! Abban igazad van, hgoy nyelvet tanulni nem úgy a legjobb, hgoy leülsz, azt bemagolod. 96-ban voltam 2 hetet belgiumban, és a 2 hét alatt töbet tanultam franciául, mint itthon több hónap alatt. Bár sajna azóta elfelejtettem. Nem használtam.
Pedig sokan örülnének neki, ha lenne munkahelyük, és a sulit sem bánnák. Na nem is hápogok miatta tovább. :roll: :roll:
krissszi
Az biztos fontos, hogy a párodat is megvizsgálják. De azt kellett volna tudni a dokidnak is.Jól tetted, hogy váltottál! Nálunk is így kezdték,és már akadályba is ütköztünk. A helyzet az, hogy a továbbiakat nem ismerem, mert nálunk is csak nem régen kezdődött el a dokis segtség. Én eddig egy hüvelyi uh-on voltam. Kaptam clostxlbegit-et,és majd látjuk. Nekem első baba lenne. Neked már van egy. Ő gyorsan összejött?
Vendég
 


Pendi
Na akkor mi meg se szolaljuk...Zsofi a 2.diplomajaval masgasan vezeti a tanulas elet :roll: le a kalappal :wink: Zsu is tanul :roll:

Amugy eszembejutott egy szupi ajandek...mer ugye elfelejtettem irni...nem tudok jegyet venni ennyire elore...igy csak azert,hogy vegyek valamit nem teszem... :roll: Szal az ajandek egy pocaklakoooo lesz :lol: :lol: :lol: Na mit szoltok hozza :?: :!: :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


bridget
Igen tudom, hogy Zsu tanul. Egyszer már beszélgettem vele erről.
Az ajándék babóca nagyon jó ötlet! :lol: :lol: Szerintem a párod is örülne neki. :lol: :lol:
Vendég
 


Szerintem is akkor maradjunk abban nem is veszek mast csak azt adom neki :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Annyit írtok csajok, hogy nem győzőm még csak olvasni sem. Nemhogy írni.

Tanulásról ne is beszéljünk. Egy hónap és vizsgaidőszak. Épp a vizsgarendemmel küzdök. :evil:

Krisszi! Üdv itt! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


bridget
akkor hajrá!! Tessék elkapni apát, és csinálni egy szülinapi ajándékot! :wink: :wink: :lol: :lol:

Zsófi!
Akkor most nem is nagyon nyaggatunk. Vizsgaidőszak alatt az ember lánya tele van tanulnivalóval, és feladatttal. De azért amikor csak tudsz gyere,és értesíts az eredményekről. Szurkolunk mostmár a vizsgáidért is! :lol: :lol:
Vendég
 


Csajok!
Én egy időre elbúcsúzom. Ideje elindulnom a szokásos kerékpártúrámra!
Pussz mindenkinek!
Vendég
 


Pendi
Jo kerekparozast 8) Az mar megtortent :? marmint a babagyartas :roll: es majd most 8nap mulva nem jon meg es ott az ajandek :D :?

Zsofi@
Ne felj majd du-tan 3korul leallok mert akkor itt mar keso lessz megint :x Vizsgadhoz meg kitartast....mondom en...amig en itt nyavajgok,a hulye napok,honapok,napszamok es orak miatt a tied mellett semmiseg... :roll: :oops: minnya be is magolom gyorsan 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Pendi,
merre kerékpározol? én nagyon szeretek, csak itt a városban nem sok lehetőségem van rá. elég rossz helyen lakunk ahhoz, hogy nyugodt szívvel elinduljak.
A lányom elég gyorsan összejött, de az szerintem az akkori páromtól függött jobban, mert azóta neki még +2 gyermeke van..

Zsófi,
drukkolok, hogy minden simán menjem a tanulással. én is nemrég tettem le vizsgát, de az csak egy tanfolyam volt és az is nagyon utáltam.. meg tudlak érteni.

Bridget,
a legszebb ajándék lenne egy picúr, nagyon drukkolok! és mindenkinek!!
krissszi
 
 


Krisszi
Na mar azt hittem vissza se talalsz itt a sok topik kozott ellehet am veszni sitty-sutty :lol: Hat nem tom en probalkoztam es mindent megtettem a baoca ugyben aztan majd 8nap mulva kiderul :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok ám!!!! Tegnap nem voltam már délután..... barátnőméknél voltunk és este hatkor én már biza alukáltam :roll:
Hajnalban meg meglátogatott Niagara :cry: :cry: Ez van... holnap vérvétel :roll: :shock: Meg kérek időpontot is :idea: Csak el ne felejtsem!!!!!

Nócika: Ninininini :lol: :lol: :lol: :lol: Szióka :!: :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol: :lol:

köszönöm mindenkinek a drukkolást!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bridget,
itt vagyok, sok topikot olvastam, de most, hogy ezt elindítottad ez nagyon szimpatikus :)

ez lesz a szerencsehónapod :D sok-sok drukk :wink:

jól emlékszem, hogy írtad készülsz haza?
krissszi
 
 


nekem is a héten derül ki, hogy mennyire voltunk hatékonyak... :wink:
krissszi
 
 


Krisszi
Jaj ez naon jol esett a kicsi szivemnek Kép De ugye ez nem csak az en erdemem hisz ha magamban irogatnek nem lenne ez a topik annyira erdekes :roll: Szal a tobbi topiklako neveben is koszonom :wink:
Hat igen "lassan" megyek haza.....3hoanp meg :? de az mar pikk-pakk elmegy :roll: Nem csinalsz vonalzot aztan tudjuk akkor mikor is kell drukk :wink: +++++++++++++++++++++++++++

Zsu
du-tan 6-koor :shock: nem vgy semmi :lol: Pirinek meg ezt: Kép neked pedig nagy ((((((oleles))))))

Csajok fokuszt meg hirados hireket nezek na meg tanulok :? De aze neha bebekukucs 8) :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


krissszi
Ez az élet gonoszsága! Aki nagyon szertne nem jön össze olyan könnyen.Néhányuknak meg akiknek összejön, kidobják a kukába, meg intézetbe adják stb..... :twisted: :twisted: :twisted: Hát az ilyentől hányni tudnék. :twisted: :twisted: :twisted:
Bocsi kissé elragadtattam magam. De a barátnőmmel is meg szoktuk ezt tárgyalni. Utána egy kissé lenyugszunk,és beletörődünk abba ami van. De majd nekünk is és mindenkinek aki szeretne lesz babókája. A párodat alaposan megvizsgálták már? Akkor a héten érted is izgulunk! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kerékpározni a város körül szoktam, vagy mikor merre van kedvem. Lehetőleg zöld övezet mellett. kb 1 órát. Jó kis túra. Bár nem olyan hosszú, de szauna ruhában épp megfelelő. A hőmérséklet is... :lol: :lol:
Bridget!
Akkor most izgulunk együtt, hogy van-e ajándék, és nálam nem kimondottan ajándék Bár már olyan régóta várjuk, hogy már ajándék lesz. :lol: :lol:
Zsuzska!
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Na majd a jövő hónapban!
Vendég
 


bridget
Észrevettem! :lol: :lol: Az új vonalzód! :lol: :lol: Csini! és találó! :lol: :lol: :lol: és már csak egy hét! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Pendi
Jaja...de egynlore ez se szuperal :x talan holnapra beindul :roll: En is regota varok 1 bebire :roll: de ha most lesz poz akkor ez ajandeknak nem rossz :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


bridget
Az biztos, hogy nem lenne rossz ajándék. :lol: :lol:
Vendég
 


Ugy legyen :wink: +++++++++++++++++++++++magamnak is :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hun van mindenki?! :shock: :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok! Na vagyok én is! Ma eléggé elkezdett fájni a pocim pedig még idöm van böven mikiig! PÉ-m is már volt! Ugyhogy nem értem!


Zsuzska! Sajnálom Pirikét de majd a következő honap a tiéd lesz! Tudd, hogy mindig eggyel közelebb kerülsz hozzá! Bár én sem bánnám már ha már a játszotéri randi idejét beszélhetnénk meg!! :wink: :wink: :wink:

Pendi! Milyen igazat szolsz!!!!!!!!!! Én is undoritonak tartom, hogy akinek épp hogy csak a lepedöjére ül a pasi és babás lesz a kidobja a gyereket a kukába! Miért nem az ilyenek bünteti az isten????

Páromnak juniusban lesz a szülinapja de én valahogy elöbb szeretném adni neki mert szülinapjára egy kicsit mást tervezek!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na Noci...vegre valaki :D ne aggodj piri meg nem jon nekem is fajdogal bar meg legalabb 4napom van hatra hacsaknem visszaallt megint 23napra :shock:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


nócika
Érdekes! Azt hiszem Bridget is, én is panaszkodtunk pocifájásra. Mindketten túl vagyunk már a pé-n is. Mi lehet ez? rejtély... :roll: :roll: :shock: :shock: Reméljük babóca "rugdalózik" :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


23 NAP????????? Aznagyon furi!!! Nekem inkább 28-29 napra szokott jönni!! A multkor 37 napra jött és lehet, hogy volt egy spontán vetélésem! Mindig nagyon rosszul vagyok: ájulás, hányás....stb! Mindenhónapban injekcio és már nagyon fáj a kis hátsó fertájom! Szoval az ominozus esetnél 3x rosszabbul voltam mint szoktam lenni és 2 napig szinte "ömlöttem"! A doki akihez kerültem azt mondta ha 3 napig nem csillapodik akkor bekell mennem a korházba és csinálnak uh-t meg egyebeket " ezt pl. nem mondta, hogy mit takar az az egyebek szócska"! De én remélem, hogy nem volt vetélés hanem csak ez egy ilyen nagyon szörnyű hónap volt! :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Pendi!

Nem bánnám ,ha babóca rugdosna ott bent! Neked pontosan jön mindig???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Pendi
En asszem a Korhely levesem okozza az en pocifajasom mar 2.napja :?

Noci
Hat az elozmenyekben sok erdekes infot megtalalsz rolunk :roll: Legalabbis rolam igen 25naposak voltak...dectol meg 23lett...e ho 1-jen meg 29.napra jott meg :shock: :? Szal kesz kaosz van es ki tudja mikor jon a kovetkezo :? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Csajok! Én ezt nem értem!! Ebben a hónapban tiszta sex mániás lettem! Most szerelmeskedtünk egy fergetegeset apácskával!!! Szerintetek ez milyen már????

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika
Nem igazán Kb 6 éve nem szedek fogamzásgátlót, és azóta 25-27 napra jön piri. Azért vannak szélsőséges hónapok is. volt már 23 és 30 nap is. Egyszer tavaly volt egy spontán vetélésem is. A doki szerint csak 2-3 hetes lehetett. nem is tudtam róla. De amikor rájöttem, szarul esett. :cry: :cry:
Vendég
 


Bridget!! Nagyon sajnálom, hogy ilyen ingadozó a ciklusod!! Én nem tudnám a sok hasfájás miatt elviselni, hogy hol 23 naponként hol 29 naponként legyek rosszul!!! :cry: :roll:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


bridget
A korhelyleves az fincsi. :lol: :lol: De tényleg előfordulhat, hogy a káposzta fújt fel. ilyenkor ajánlják a guggolást. Az meginditja a bélmozgást, és majdcsak eláll a fájdalom.

Nócika
:oops: :oops: :lol: :lol: :lol: Az nem baj! :lol: :lol: :lol: :lol: csakis így lehet babóca! :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Pendi! Elhiszem, hogy nem lehett könnyen elviselni pláne feldolgozni! Bár ezt még mindig könnyebb mint, hogy ha késöbb történt volna minden!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika!
ez így van. gyorsabban túl tettem magam rajta, mintha már tudtam volna róla.
Vendég
 


Ez Így van! A Mónika showw nézése közben nem is fog megfonni a kis bébink, de ennyit?? Most tuti hülyének néztek, de van mikor a munkahelyemen is tudnék.......... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Persze nem mással de jó volna olyankor itthon lenni!!! :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: