Új privát üzeneted érkezett!

Esemény után Kép hányadik napon vagy?
Kép

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Annus, amig nincs piri, addig bármi lehet!
Igazad van, holnapután még egy lh, aztán meglátjuk. Nagyon drukkolok! :)

zsu111
 
 


Hoppá!
Hová kerültem!! :oops:
Haza kell hívnom apát egy kis Kép huncutkodásra!
Hátha szerencsét hoz a pozicióm Kép

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 

 
 

Ja a vonalzóm nem jól jár

Mindjárt kicserélem.

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Ha ez nekem szólt,akkor 20á voltunk együtt utoljára...utána apcim elég beteg volt,aztán hétvégén alig láttuk egymást,illetve nincs kedvem a sexhez...ami nálam nagyon furcsa,mert én 40 fokos lázzal is képes vagyok beindulni!!!De most....ilyen 10 évente 1szer van nálam...nem is tudok mondani olyan alkalmat h 1 hétig kibírtam volna....De ma ráugrom apcimra,mert ez nem járja :?

annus11
 
 


Ja az én vonalzóm se jár jól...de már nem küzdök vele!

annus11
 
 


Annus!
Az 21 nap! Kép
Csodálom, hogy bírják még az idegeid. Kép Kép én már megőrülnék.
Viszont akkor elég későn indul be a hcg termelésed.

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Jaj elírtam!!!!Szóval 1án voltunk együtt utoljára!Csak a fertys görbét olvastam le,akkor volt a ciklus20.napja!!!Szóval 9 napja!!!!!

annus11
 
 


Ez egy ilye reggel,le se esett.....ebből is látszik azt se tudom hanyadika van :oops: Na nekem mennem kéne tanulni.....de jövök még ma,csak muszály :roll: Csak 9 tétel :lol:

annus11
 
 


Hát ennek a számnak jobban örülök!!! :lol:

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


sziasztok.

ma megint teszteltem mindket tesztel.A pisi ugyanaz.Tuszorepi utan 7nappal.
Kép
A felso a 10es az also a 25os.szerintem az van hogy a 25os tesztnel tobb a festekanyag es ezert erosebb mint a 10es.
egyebkent lehetletnyi a kulombseg.

Kép
monyo83
 
 


Szép reggelt mindenkinek!

Hunci!
A Tündétől jött már válasz?

Annus!
Tisztára izgulok érted! Csuriban mindenem!!!!!

Nekem most öt napig volt pzitív az LH-m :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Az jó? Mindjárt dobok egy görbét is!
Remeg kezem-lábam, hogy tényleg lesz-e valami ebben a hónapban? :roll: :roll:

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/3 ... 85600_.png

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!

Irigykedem h 5 napig is + a teszt!!!Én arról az 1 napról is lemaradtam ugye....milyen furi ez...Köszi h így izgulsz,remélem a hónap végén érted izgulunk majd.Akciózásra fel!!!

Huncutka!
Télleg,akkor erről nincs vmi infód?Hogy vkinek 1-2 nap,másnak meg 4-5 napig + az lh.Ez ennyire egyéni,mire utalhat ez?

Na már megtanultam 4 tételt...szerencsére gyorsan megy :wink:

Ja még akartam írni h a nyálkám meg..szóval nem igen van,mondhatnám száraz vagyok.Se krémes,se vizes.De lehet ezt még korai figyelni...

annus11
 
 


Szia!
Igen, jött és telefonon is beszéltem vele. Összehozzuk a találkozót.
Nagyon drukkolok Neked! Kép
Monyo!
Még nem válaszoltál, vagy esetleg nem küldtél képet az általad tavaly beszerzett teszt szavidejéről. Már írtam, hogy ezek a tesztek az érzékenységük miatt alig egy évig jók. Az sem mindegy, hogy hol tárolod te, és ahonnét vetted ott hány fokon tárolták. Én nem kekeckedem, de laborokba is viszik tőlem és halál biztosan ez a10-es a legelső, ami nem vérből hanem pisiből egyértelműen kimutatja.
Fotózd le mindkettő csomagjának hatulját, én továbbküldöm a képeddel San Diegoba, és meglátjuk, hogy mi lesz a válaszuk.
Tényleg nem mindegy, hogy megfázott-e, vagy túlmelegedett?
Mikor jár le. Én ezeket nem tudom, mert a tesztjeid nem tőlem valók. Szerbiában nem ismerem a szállítási körülményeket, de szívesen segítek, hogy választ kapj.

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Annus!
Lehet, hogy még korai volt a HCG teszt és azért nem látszik rajta semmi :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Huncutka!

Nagyon kíváncsi leszek, hogy mit fog neked mondani :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hát egy hete elég akciódúsan a napjaink.... majd holnap reggel még megmászom a Mount Zolit, hátha tényleg összejönne az a pici lányka a pocimban :roll: 8) :lol:

Amúgy remegnek kezeim rendesen :lol: :lol: :lol:

Már nagyon tesztelhetnékem van, de hát még minimum tíz napot kell várnom azért :evil: :evil: :evil:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Igen!
Szerintem is ez még simán belefér.

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Jajjjj Monyo!

Nem is gratuláltam Neked meg a tesztedhez :oops:
Nekem úgy tűnik, hogy az alsód erősebb a felsőnél. Egyébként már hallottam mástól is olyat, hogy a 25-öse erősebb lett.....

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Annyit talán nem. Remélem összejön nektek is, az asztrológus nem jós, én jobban hiszek egy asztrológusnak és neked megmondta!
Nemet mondott?

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Ezt ő nem terhességi tesztnek csinálta, hanem a teszteket tesztelte. Olyan bökit kapott ami emelte a hcg szintjét pár napja már rakott ide pozitív teszteket és most megy ki a szervezetéből az oltóanyag azért halványabbak ezek jóval a pár nappal ezelöttinél.

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Kuzsanna!
Írtam privit!

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Zsu!

Szerintem ez a tűszőrepi miatt lett +,nem teheséginek csinálta!(ha jól sejtem)

Gondolj bele,nekem mennyire remegnek a kezeim...most ne is tudom...ha lenne elég erőm,akkor keddnél elöbb nem tesztelnék!!!!De hát gyenge vagyok Kép

annus11
 
 


Annus neked is írok.

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Hol vagytok? Kép

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Huncutka!
Válaszoltam!!!!!!

Ja értem!!!!!! Akkor szurka után jó, hogy halványodik a csík....ennek így is kell lennie!!!!! Nekem még nem volt, de más topicban is már írtak erről, hogy ez a normális....

Annus!
Én is baromira gyenge vagyok.... ebben is.... sosem tudom kivárni az általam kiszabott határidőt :roll: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hát hol lennénk?????? Itttttttttt :lol: :lol: :lol: :lol:

Közben recenziót írok egy könyvről.... ezt kaptuk dogának kommunikációból :wink: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nem irigyellek!
Utálom a kötelező dolgokat. :lol:

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


Én is vagyok...csak közben felöltöztem,lejár a mosás és indulhatok suliba :( :?
Írtam privit!
Legyen már KEDDDDDDD!!!!!! :roll:

annus11
 
 


Ja és én szorgalmasan iszom a palástfű teát is,peteérés óta!!!De ma vhogy nem esik jól...igaz csak méz van benne...

annus11
 
 


Annus!
HA nemesik jól, inkább ne idd meg szerintem :roll:

Huncutka!
Hát én is nagyon utálom, dehát a suli már csak ilyen :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Annus!Jó sulit neked!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na meg is jöttem,,már az ebédet csinálom.
Semmmi új hírem :wink:

annus11
 
 


huncutka.

A 10es teszt lejarati ideje 2009,06 a 25os teszte pedig 2008,12,.
A tarolasa szobahomersekleten 2-30fokig.ennek a kovetelesnek valjuk be nem nehez megfelelni.
Magyarorszagrol lett athozva a cuc,es biztos vagyok benne hogy jol lett tarolva.
ezennel a temat szeretnem bezarni.Nem fogok tovabb kiserletezni.
Szemelyszerint meglepodtem ezen a dolgon es ennyi.

Kép

Kép
monyo83
 
 


Monyo!

Mivel nem Huncutkától vetted a teszteket,ezért szerintem erről nem ő tehet...
Egyébként simán lehet rossz egy teszt...ez van.Mindenhol vannak selejtek :wink:
Azért remélem hamarosan télleg + lesz a teszted :wink:

Nálam semmi új...pisiinger,fáradtság.Kb ennyi.

annus11
 
 


annus egy szoval nem mondtam hogy barki tehet errol,foleg nem az aki nem gyartja csak arusitja a teszteket.
Itt a tesztekrol volt eszmecsere,azthittem mindenrol lehet beszelni ami a tesztekkel kapcsolatos,latom hiba volt.Bocsi.

Kép
monyo83
 
 


Pesrze h mindenről lehet beszélni,látod pont ezt tesszük :lol:

Inkább azt mondd,hogy halad a babaprojekt :wink: Remélem h megvolt a kellő akciózás!!A hcg mennyi idő alatt ürül ki?Te szoktál lhból jóslást csinálni?Annak nem zavar ez be?

annus11
 
 


annus 10nap alatt rul ki kb a hcg(baris nalam)
jostesztet nem csinalok mint mar irtam a clostysba nem hiszek benne.Nekem mindig ketcsikos.
Ezert pe nezesre sem nagyon hasznalhatom sima ciklusban mert tobb napig pozitiv,pont az emelkedett lh szintem miatt,mivel pcos vagyok.

Kép
monyo83
 
 


Aha!Akkor a pco miatt ennyire magas az lh?Nem vagyok teljesen képben ezzel...Végülis a biztosat úgy is a hcg mondja meg :wink:
Az lenne a legjobb ha peteérés után rögtön kimutatná h mi ahelyzet....akkor nem kéne izgulnunk annyit :wink: :lol:

annus11
 
 


Itt vagyok!
Kép
Annyit vasaltam, nem vagyok normális! :cry:
Úgy elfáradtam. Kép jól esne most egy gyúrás, masszirozás. Kép aztán egy meleg fűrdő és egy romantikus este Kép Kép
Lehet, hogy el kellene olvastatnom apával? :wink: Kép Mire megöregszünk, talán megtanulja, hogy mire vágyik a hullafáradt feleség.

Ici-pici Tündérkénk
Kép
Kép
huncutka35
 
 


altalaban a pcosoknak magas az lh juk.

hat igen varni kell,engem mondjuk az megnyugtat hogy mindent megtettem a tobbi majd elvalik,mostmar ugysem tudok tenni semmit.

erdekes hogy most mindenki a pozitiv tesztert konyorog,de hiszem azt hogy mindanyian voltunk olyan helyzetben hogy azt kivantuk barcsak nega lenne a teszt. :wink:

Kép
monyo83
 
 


Huncutka!

Én meg tegnap vasaltam...de annyit!!!Meg takarítottam is...ma meg a tanulás :lol: Holnap vizsga :? De aztán hétvége!!!Rám is rámférne egy kényeztetés!!!!!

Monyo!
Én még sose kívántam h negatív legyen a teszt :oops: Szedtem a gyógyszert amíg úgy gondoltam h még nem férne el a baba.Mióta nem szedem,azóta csak a + tesztre vágyok!!!! :wink:

annus11
 
 


ugy latszik mindenki vasal :wink: en ma vasaltam ...eleg sokat.

annus nekem soha nem volt rendszere a menzim,ez nem is volt gaz amig nem jottem ossze a parommal es nem kezdtuk nemi eletet.Ovszerrel vedekeztunk ami ugye nem 100% es amikor 2 honapot kesett na akkor mar en is beparaztam.
Meg 1,5ev volt gaz,ha akkor osszejon akkor el kellet volna vetetnem mert nem lett volna egeszseges.

Kép
monyo83
 
 


Na szerencsére nálam nem volt ilyen.1szer 1 napot késett....mikor a gyógyszert szedtem...sose csinált ilyet.Na akkor úgy izgultam,de sajna nega lett.Pedig örültünk volna a + tesztnek már akkor is!!!!Csak még az esküvő elött álltunk,és régimódi vagyok.Gyerek csak házasság után :wink: Nem mitha ez számítana a mai világban bármit is,hála az égnek! Kép

annus11
 
 


egyetertek.gyerek csak hazasag utan :wink: akkor en is regimodi lennek? :roll:

Kép
monyo83
 
 


Mi pont azert hazasodtunk ossze mert nem akartunk vadhazasagba gyereket(elotte ket evig egyutt eltunk).Most meg nem jon a baba.Ma mar maskepp csinalnam.

Kép
monyo83
 
 


Ma már más világ van.Régen azért megszóltak ha nem vagy házas!!!És úgy élsz vkivel,vagy netán gyerek is születik!Szerintem manapság ezt már nem nézik!Jó,mert sokkal lazább az egész,de ennek bizti van hátulütője is :wink:
Mikor lesz már kedd..... :roll:

annus11
 
 


Sziasztok!

Végre van netem!!!!!!!

Én 18 éves korom óta szeretnék gyereket.... mindig is akartam :roll: :roll:
Annus!
Mindjárt kedd :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Én nem vasaltam ma..... viszont vettem öt darab szép bugyogót :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Huncutka!
Én 10 perce nevetgélek az animációidon!
Nagyon aranyosak!

mina29
 
 


Nem megy sem a vonalzóm sem a görbém. Mit csinálok rosszul?

mina29
 
 


Sziasztok!

Én is a hasamat fogom a nevetéstől. Ez a Huncutka, tényleg kis huncut!!!

Annus!
Ma már csüt., holnap péntek és nemsoká kedd. Kitartás!!!

Figyu!
Ha lh szerint van pém, de a hő nem megy fel, akkor progihiány lehet?
15. cn 36,3
16. cn 36,4
17. cn 36,3
Jo ez igy?
encike 2
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: