Új privát üzeneted érkezett!

Ritt: Jól van látom nem adtad fel :)

Kép
csucsu05
 
 


Ez még nem jelent semmit, ehhez még össze is kell bújnunk ma és sikeresnek is kell lennie az aktion-nak!

Tudod az én leszarom hónapom az októberben kezdődik!!! :wink:
ritt
 
 


Sebaj ha nem aleszarom hónapban készül ez a babó akkor sem fogunk haragudni :)

Kép
csucsu05
 
 

 
 

Jó reggelt!

Éljen a leszarom hónap. Legyen mindenkinek sok gólyája!
Vendég
 


Reméljük mindenkinek jön az a gólya. Bár én most anyira megvagyok fázva, hogy az a gólya messziről elkerül.

De tényleg elkaptuk ezt a fránya orrfojásos vírust. Füllfájással megspékelve. Éjjel is alig aludtam. A kicsi lányom is szörcsizik de az anyuja ramattyabbul van hálistennek persze. Én legyek inkább beteg mint ő. Apuka persze makk egészséges. Nem értem ő sose kapja el ezeket az izéket. Pedig ő olyan helyen is dolgozik, hogy sok emberrel találkozik és mindenféle vírust elkaphatna de nem. Hiába erős férfi az én férjem :)


Na de ne legyek már ilyen beteg!!! Szóval kívánom, hogy mindenkinek legyen egy zebrája minnél hamarabb. :)))

Kép
csucsu05
 
 


Jó reggelt!

Mi is ezzel küzdünk a babámmal, mindketten taknyosak vagyunk, neki olyan kis repettfazék hangja van olyan édes, bár inkább gyógyulna meg!Szegénykémnek hőemelkedése is van, nekem nincs, bár én nehezen lázasodok be.

Képzeljétek a hőgörbémet a cikluson vezetem és a 13.napra húzta be az ovut, pedig a 14.-en volt poz az lh. Akkor miért?

Csucsu! Jobbulást nektek is! :)
ritt
 
 


Ritt: Akkor ti is sajna elkaptátok ezt a fránya náthát. Jobbulást nektek is. Lázunk nekünk sincs remélem nem is lesz.

Harivera: Képzeld az István Kórházról olvastam a neten és láttam te is hozzá szóltál. Te vagy az én emberem akkor. Nekem az István kórházt ajánlották. Azon belül egy doki neve van most számításban dr. Újvári Attila. Tudsz róla valamit? Persze most még nem aktuális de remélem hamarosan az lesz. Az én elöző dokim elment a Schöpf Méreibe dolgozni. Sajna azt mondta ott 135ezer a szülés sárga csekken és akkor a többi vuzsgálatot nem is tudja még pontosan. Na meg akkor még neki nem adtunk semmit. Szeretem őt hozzá járok most is rákszűrésre a magánrendelőjébe de a szülést így nem tudom vállalni nála. Ezért kerestem dokit és nekem az István Kórházat ajánlották. Neked ki a dokid? Az is hozzá tartozik, hogy nekem az első babámat császárral szültem. És szeretnék természetes úton szülni. Állítólag a kórház és ez a doki sem császár párti. Na meg ha nincs probléma akkor császár után itt lehet szülni. Tudsz segíteni nekem?

Kép
csucsu05
 
 


Szia.

Persze tudok segíteni. Én anno Várnai Ferenchez jártam de foggalmam sincsen hogy most is elvállal e. Ha esetleg nem akkor megpróbálom a Koits dokit. Akiről te beszélsz nem ismizem sajna de a császár utáni rendes szülés itt tényleg létezik. Itt minden beavatkozás nélkül szülsz. Borotválást csak akkor csinálnak ha esetleg vágnak. Beöntés nuku. De azért szoros megfigyelés van és ha kell beavatkoznak.

Lányok nekem ma reggelolyan mensi szerü görcsöm volt.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Vera: Azért ez is valami. Legalább nem automatikusan vágnak. Majd ha eljön az idő folytatom a nyomozást.
Ez a mensi szerű görcs most aktuális? vagy nem lehet babós jel?

Kép
csucsu05
 
 




Helloka!

na mindenkinél aktuális ez a náthás történet, nálam is. Reméljük a babózást nem befolyásolja....

csucsu05: Nekem is az Istvánt ajánlották, csak a Dr. Mészáros Lászlót. nagyon baba-anyabarát doki. Majd meglátjuk ha ott az idő....
Vendég
 



Sziasztok!

Pé-d már volt Vera? Nézz egy ovu tesztet.

Nekem is fájdogál ma a hasam, de elvileg pé-m már volt, (le is maradtunk róla, okosan) :x , mensi még nagyon messze. Ma vagyok a 17.napon.

Te Vera?
ritt
 
 




Vera!

Nekem is szokott lenni pé után görcs, de a legemlékezetesebb akkor volt, mikor babás voltam! :wink: De persze ez bármitől lehet, mert többször görcsöltem baba nélkül! De azért meg van rá az esély, persze ha volt hancur is, nemcsak lh-teszt nézegetés! :lol:
Vendég
 



Vera: Ebből még bármi lehet :)

Kép
csucsu05
 
 



Reméljük nem az lesz : )

Kép
csucsu05
 
 



Türelem pedig gyereket terem. Szóval nyugi :) Most a várakozásnál többet úgyse tudsz tenni.

Kép
csucsu05
 
 


Vera!

Megértjük ám! :wink:
Vendég
 


Csinálj jóstesztet
ritt
 
 


Ez az én görbém! Kép
ritt
 
 


Ritt!

Ügyi vagy! :wink: Viszont keveslem a 18-as karikákat! :lol:
Vendég
 


Hát igen :? Tegnap elött összevesztünk, elötte sokáig melózott, tegnap meg kidőltem a betegségtől és már ő is oda volt, hogy beteg! És az tudod mit jelent, ha egy pasi beteg? Meg akar halni! :x
ritt
 
 


Szerintem most sem jött össze, de akkor majd legközelebb! Vmiért így kellett lennie, hogy ne a legtutibb napokon legyünk együtt! ez van!
ritt
 
 


Ismerős Ritt! :lol: De különben most lettem felvilágosítva, hogy nem kell szex a babához! :lol: A pé elött voltatok együtt, ez a lényeg! :wink:
Vendég
 


Nekem miért tette, olyan előre a vonalat? Verának az első poz ovu teszthez, nekem elötte van, ha úgy lenne a jó akkor bizakodhatnék, de szerinte vmit nagyon elszúrt a gép! Nem?
ritt
 
 


Ezt hogy érted Grönland?Hogy-hogy?
ritt
 
 


Ritt!

Lombikkal, inszemmel! :lol: Probáld meg a fertin is, az jobban számol szerintem! És tényleg valami nem jó! Gondolom a teszt megbizhatóbb...
Vendég
 


De ott angolul kell tudni és én németül beszélek csak! :? Angolul ennyire nem tudok :cry:
ritt
 
 


Ha duracelles kiskatonái vannak párodnak, akkor van esély így is! :wink:
Vendég
 


Sziasztok csajok!

Az lenne a kérdésem, hogy honnan van ilyen szuper görbétek? :roll:
nellike
 
 


Egyébként hajrá mindenkinek!!!
nellike
 
 



Sziasztok szép jó reggelt minden leendő Kismamának :)

Tessék jelentkezni ki hol tart? Tünetek?

Kép
csucsu05
 
 


Ritt!

Tényleg nem árt egy kis angol tudás hozzá, de ha németül tudsz akkor nem fog problémát okozni! Regisztrálj aztán probálok segíteni!
Vendég
 


Koszi, majd kipróbálom!
ritt
 
 



Vera!

Muti egy görbét!
Vendég
 


Az még nem biztos! Csinálj egy jóstesztet!!! :wink:
ritt
 
 


Köszi Harivera! :)
nellike
 
 


Grönland
Ma már feljebb volt de nem tudom hogy az érékelhető e mert előtte már töbször felkeltem és nem feküdtem egyhuzamba 3 órát hanem forgolódtam meg éberebb állapotban voltam.
úgy hogy beírom a mait de ha holnap alacsonyabb akkor ez nem jó a mai.
Kép

És viszont tegnap óta mindig nagyon kell pisilnem.
A melóhelyemen is nem bírtam ki a 4 órát de annyira hogy ilyen soha nem volt hogy ennyire kellett volna valaha is. És az éjjel vagy 3x4x voltam és reggel is ugyan ezzel az érzéssel.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Vera!

Nem semmi görbe! :lol: Ha mindent összevetek szerintem a 27. napon volt pé-d! Esélyes még a 22. is, de utána lett pozitív az elhád csak azért nem gondolom, hogy akkor volt! Szerintem a 25. napon nem volt! Nem értem ezt a ciklust! Te nem probálod meg a fertit?
Vendég
 




Erre gondoltam! :lol: Gondoltam, hogy a ferti még nem tett pé-t. Az egy kicsit alaposabb, a ciklus meg gondol egyet és húz egy vonalat! Azt viszont nem tom, hogy esélyesek vagytok-e lányra! Szerintem olyan 50-50% az esély! :lol: Pár nap és a ferti is beteszi, ha nem ugrál a hőd! Ha holnap alacsonyabb, akkor a mait írd át!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: