Új privát üzeneted érkezett!

Kókusz a 37 az durva ...

de pozitivan durva..fu nagyon szorítok holnapra...:)

ha mégis tesztelnél addig hát bátran :)

a ma délutáni is kimutatja már simán...

én nem bírnám ki :)


görbécske megyeget felfelé igazság szerint 36,9 vot reggel de később keltem és tegnap leguritottam 2 pohár borocskát az LGT tiszteletére :wink:

Kép
Vendég
 


Lmami

Szép ez a görbe :)

Nem tesztelek mert nincs értelme. 7 napja magas a hőm, tehát még ha tényeg volt is ovuláció és lett is belőle valami akkor sem lehetne még pozitív a teszt.
kokusz
 
 


Kokusz,
hajrá vérvétel! De szép is lenne, így az utolsó pillanatban! :)

Boni,
köszi! :)

Legyekmami,
jó a görbéd! :wink:
És jó a bor is! :lol:
angel37
 
 

 
 

Angel

Na ja szép lenne :) de szerintem holnapiból csak az derülne ki hogy tényleg volt e peteérés, nem?

Jujj én meg nektek annyira drukkolok ... :)
kokusz
 
 


Sziasztok!

Kokusz!
És vérvételen mit fognak nézni? Vagy mivel/hogy indokoltad a problémádat?
Csak azért mert a Kaáliban engem biztosan nem fogadtak volna magas hő miatt.
Minden esetre szuper, hogy így foglalkoznak veled. És nagggyon kiváncsi vagyok...

Lmami!
Ez kezd nagyon jól alakulni. :wink:

Angyal!
Köszi a simit. Evvan. (pedig nem is szólt Halász Judit)
Vendég
 


Junko

Progit néznek ... Mondtam hogy az előző menzeszem milyen volt meg hogy egy hete fenn a hőm. És rögtön az volt hogy akkor vérvétel kellene. Tényleg jó hogy foglalkoznak velem .... én sem gondoltam ám.
kokusz
 
 


Kókusz,
na most nem értem... azt hittem terhesség kiderítése a vérvétel célja... :shock:

Junkom,
Most ne is szóljon inkább, vagy ha lúd legyen kövér?
angel37
 
 


Angel

Hát gondolom majd a doki megmondja mit nézzenek ... én már nem tudom mit gondoljak .... gondolom a progiszintet mindenképpen megnézik.
kokusz
 
 


Kókusz

Ahaaaaa....értem ám már így...csak azt hittem végig magasan volt bocsánat.azért hajrá progiszint!! Jó magasra :)

Junko
én is beraktam a halász jucot a kosciba:) volt is sírás rívás bár nekem inkább a gyermekkori emlékek miatt :) pedig szép emlélekk....vagy tán pont azért :)

hu csajok

mi lenne ha gyorsan bebabásodnak ahogy beléptünk a száni topiba??? vicces lenne nem? :wink:

iszonyú hőhullámaim vannak ez mi más lehet mint bébi? :wink: persze csak viccelek, nagy tünetgyáros vagyok...:) a 36,8 nem magas nálam az minden hónapban elérem....ha egyzser 37 fok leszek...na akkor elkzedek hinni...
sziasztok :)
Vendég
 


Kókusz,
Sztem akkor hcg-t (is) fognak nézni! :)

Legyekmami,
hát nem lenne semmi itt hipp-hopp bebabásodni! :lol: Lehet, hogy csak össze kellett gyűlnünk szánizni! :wink:
angel37
 
 


Angel!

te kezded mi követünk ...:)

azt mondjátok a bort így a luteális fázisban lehet inni???tegnap annnnnnnyira jólesett,.....folytatnám ma is :)
Vendég
 


Kokusz!

Nagyon jó hely lehet. Én még kérdezni se merek a Kaáliba. Nagyon nem érzem ott jól magam sajnos.
Holnap már fogsz is tudni eredményt? Jól tetted, hogy felhívtad őket.


Angyalka!
Holnap eszméletlenül sokat fogok rátok gondolni.
Otthon van már neted ugyi?
Ha meg nincs tudod a számom...néha egy-egy sms. csak hogy viszonozni tudjam az én lombikom alatti lelki támaszt. :)

Lmami!
Hát ja, a gyerekkori élmények miatt is tudok ám sírni. És mostanában főként a szép dolgokon bőgök. Hát öregszem ez van.
Naná hogy lehet bort inni. Ha pé elött vagy azért ha meg pé után akkor meg azért. Ha megjön azért, ha meg nem jön meg azért. :)
Persze csak mértékkel 1 max 2 deci jó vörös csak jót tehet.
Én is a bűvös 37,2-t szeretném elérni. De nálad még van esély. Lássuk holnap, hátha még feljebb megy.
Vendég
 


Legyekmami,
a doki már májusban azt mondta, hogy igyak bort - készülve erre a lombikra! :lol:
Igyál hát, főleg ha ennyire jó! :wink:
Persze ne ipari mennyiséget! :)

Junko,
Kösziköszi! :D
Nincs netünk otthon, de pénteken hazamegyek a szülőkhöz ott majd lesz! :wink: A számod is megvan! :)
angel37
 
 


kókusz drukk

É megint elkezdtem barnázni! :shock:
Vendég
 


Lmami

Hajrá hajrá progiszint .... :) neked meg hogy még feljebb menjen az ahő holnap. Te elég bőgős vagy ... én csak néha .... de akkor nagyon. Bort én is kipróbálom, aszem.

Junko

Sajnálom, hogy a Kaáliban ilyenek, mondjuk hallottam már én is dolgokat. Örülök, hogy a Forgácsba mentünk. A nőgyógyászomnak nagy haverja a tanárúr, ezért kerültünk oda. Hogy eredmény lesz e azt nem tudom de amint tudok valamit rögtön írom is nektek.

Angel hát lehet néznek hcg-t is ... az lenne a legszebb ha lenne :)

Boniko az nem jó ... mi lehet a gond nálad? Régebb nekem is volt ilyen ...

Lányok tényleg az lenne a nem semmi, ha szépen sorban egymás után gyorsan bebabásodnánk :)
kokusz
 
 


Hát csajok, csalodtam! Nekem senki sem szólt, hogy itt a helyem! Rossz olvasni, hogy milyen sokan vagyunk akiknek nem sikerül, viszont nagyon lelkesít, hogy ilyen a hozzáállásotok! Ezt csak is így lehet kibírni! Úgy gondolom(és nem azért, mert kárörvendő vagyok), ahogy más öröme, sikere erőt tud adni, ugyanúgy igaz ez más szerencsétlenségére is! Az ember úgy gondolja, hogy nincs egyedül, ha ő kibírta kibírom én is, meg ilyenek!

Úgy érzem ide tartozok, szoljatok ha esetleg nem! 97 óta probálkozunk! Na, idetartozom? :lol:

Fiam 11 éves, megszenvedtünk érte is, nem azért, hogy összejöjjön, hanem, hogy életben maradjon, de ő itt van és ez pont ezért már nem tartozik ide!

Az elmúlt 10 évben volt 3 vetélésem. Az első, fiam születése után nem sokkal 8 hetesen. A következő tavaly volt 18 hetesen és idén ismét 19 hetesen! Elég száni vagyok? :cry:

A hab a tortán, hogy páromnak gondok vannak a kiskatonáival, ugyhogy nálunk kettős probléma van, ha netalántán sikerül, én elszúrom és nem tudom kihordani a bébiket! :cry:
Vendég
 


Sziasztok!!!

nagyon száni vagyok :oops:

hétfőn este lh teszt pozitiv nagyon,kedden cickófájás,szurkálás 2 oldalt,este lh teszt helyett véletlenül terh.tesztet néztem-persze csak ma jöttem rá-nega lett,tegnap este apával együtt,ma este lh nega.
szombattól keddig tojásfehérje,ma semmi,csak cicifeszülés.
Lehet hogy képesek voltunk lekésni pét??? :( :shock: :oops:
lh teszt után mennyivel van pé?és szegény petesejt meddig birja????

asszem jol elszurtuk ezt a hónapot, :evil:
Vendég
 


Jóreggelt

Na elég száni vagyok ma reggel ....
Nem lesz vérvétel. Beszéltem a dokival aki majdhogynem a földbe döngölt, hogy minek kell hőmérőzni stb ... :evil: meg hogy ez nem lehetséges meg ilyenek. Ehhez képest mai hő 37,1. Úgyhogy minden marad ahogy volt és ha esetleg mégis nekem lesz igazam akkor majd beszélünk. Köszi ... evvan
kokusz
 
 


Angelnek nagyon drukkolok! Nagyon nagyon :)
kokusz
 
 


jaj kókuszka

sajnálom...az én dokim szereti a hőmérőzést, lehet a Krizsa nem a kaáliból...peidg nagyon jó...ha most nem mérném nem tudnám hogy az egy hete késő mensi semmit nem jelent :cry:

na ha kitart a hőd azért az jó...szokott ilyen magas lenni neked???

az enyém még mindig nudlibogyó a kívánt 37 hez képest..általában a 10. dpo a csúcs aztán kezdőik a zuhanás

nos majd leglátjuk :) cickó végre fáj mint állat :) remélem is mert holnap este nem akarok cickofickót felvenni a felsőm alá az meg már így harminc felett csak páér napig megy egy hónapban amikor a progi szépen megduzzasztja :wink:

Kép
Vendég
 


(((((((((((((((((((((((((((((kókusz)))))))))))))))))))))))))))))))) :evil:
Vendég
 


Lmami

Nevetni fogsz én is éppen ezért hőmérőzök, hogy legalább tudjam mire számítsak. Két év alatt azért elég jól kiismertem már magam a hőmérsékletemet illetően. Ja és még azt mondta a doki hogy csináljak egy tesztet.
Hát volt már ilyen magas nekem máskor is de majd rakok fel egy görbét ... ami kb megfelel a valóságnak. Nekem a cicim sosem fáj. Talán egyszer fájt amikor Puregonnal stimuztak. De amúgy soha. :roll:
Azlrt szép ez a görbe :)
kokusz
 
 


Na szóval így néz ki az előző ciklussal egyberakva. Látszik hol volt a vérezgetés, az idejében volt amikor kellett lennie. :oops:


Kép
kokusz
 
 


Hát Kókusz, én biztos csinálnék egy tesztet! Az a vérezgetés lehetett bármitől, attól még lehetsz babás! Nekem is szokott magas lenni mensi után, de csak egy napig, utána szépen lezuhan és pé-ig úgy is marad, de a tied nagyon szépen emelkedik! Még véletlenül sem akarlak hitegetni vagy ilyesmi, mert tudom, hogy aki ide ír az már átélt ezt-azt, de ez nagyon gyanus!

Vicuska!

Szerintem elkaptátok! Ha meg késöbb volt pé az csak jó, inkább elötte kell többször, mert a kisfickók akár 5 napig is várakoznak, ha bírják a stapát!
Vendég
 


kókusz egyetértek grönlanddal :lol:
Vendég
 


Kedves Szánik, eltünök hétfő estig, vidékre utazunk szülőkhöz.

Mindenkit kivétel nélkül ölelek!
Vendég
 


Sziasztok :P
Nekem tegnap délután megjött, végülis 30. nap, így nincs is okom panaszra. Már csak azért sem, mert az elkövetkező 1 évben már csak 2x fog megjönni :wink:
Fanni
fanni73
 
 


Fanni!

Nekem is tegnap jött meg... :) vagy :( ?
No minden esetre én is októberben kezdek, lebeszéletem a Kaálival. (ha nem jön be a szabis akció)
Úgy legyen minden ahogy mondod. :)

Kokusz!
No ebből még bármi lehet...

Boni!
Jó kikapcsolódást.

Vicuska!
Nahát lh teszt helyett terhességi. Hát ez azért elég vicces. Képzeld ha két csíkos lett volna...
Na azért hátha elkaptátok.

Grönland!
Szia! :)

Angyal!
Remélem a legjobbakat. :) :)
Vendég
 


Junko :P
Akkor nagyon együtt haladunk :) már csak azért is, mert a spontánnak nálunk is van esélye :wink: Hja és mi is szabin leszünk a várható pé-mkor 8)
Mágus a dokid?

Fanni
fanni73
 
 


Junko :P
Akkor nagyon együtt haladunk :) már csak azért is, mert a spontánnak nálunk is van esélye :wink: Hja és mi is szabin leszünk a várható pé-mkor 8)
Mágus a dokid?

Fanni
fanni73
 
 


Fanni!
Na akkor hajrá. :wink:
Nem Szegedre járok.
Vendég
 


Sziasztok!

Visszakaptam tegnap 3 szépséget! :D :D :D Nagyon szépek voltak, tényleg, az egyikük épp, mint egy pici szabályos virág - nyilván a csaj! :lol:
A többiek mentek fagyni! 4 volt igazán szép, de a többiek is kapnak esélyt! :)

Fanni, Junko :P :P
jól összehangolódtatok!

Kókusz,
:( :(

Legyekmami,
meddig emelkedik még a görbéd? :wink:

Boni,
jó hétvégézést! :)

Vicuska,
LH csúcs után 36-48 óra a PÉ, a petesejt 24 óráig él, de lehet, hogy csak 12 órán át megtermékenyíthető!

Grönland,
üdv itt! :)
angel37
 
 


Sziasztok Lányok!
Látom zajlik az élet! :lol:

Angel!! Szuper!Mega drukk!!! :wink: Kis virág? :D Megnézheted őket mikroszkóp alatt? Ilyenkor hány nap a tesztelés??

L.Mami! Igéretes lehet ez a görbusz!

Kókusz! Mai hőd mit mutatott? De 21. napi vérvételre mindenképp hivatalos vagy nem?
Csepelen sportoltok?Én is pont ma voltam zsírtégetni itt erzsébeten.
Nagy olvasásban vagyok mostanság..bújom a Zita W. könyvet!Nagyon bejön..
Nagyon kíváncsi vagyok én is ki lesz az első exszáni-mami!? :lol: drukk mindenkinek aki mostanság esélyes!
katica_75
 
 


Sziasztok Szánik!
Bocsi, hogy picit hanyagollak titeket, de mentségemre legyen, hogy a többi topikot is.
Egyébként meg most eldöntötttem, hogy augusztusban nem leszek száni és kész. Szóval én leszek a második exszáni-kismami, mert az ugye nyílvánvaló, hogy az első Angel lesz. :)

Ennek ellenére a lombikom elég száninak indul. Nekem csak 5 tüszőm van. De végülis, ha a végén egy marad amit be tudnak ültetni és az meg is marad, akkor az 5 sem kevés. Csak jussak el a beültiig. A méhnyh már a 9. napon 11mm volt, úgyhogy ennek legalább lehet örülni.

Hát ennyi. Puszi Nektek.

Angel!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Üdv a Szániknak!

Kamilla,
szorítok neked!!!
Ugye lesz még következő tüszőlesés? Vagy már punkció???
Ja, és tegnap azt elfelejtettem leírni a másik topicba neked, hogy nálunk decemberben 8-ból 7 termékenyült meg! 5-ből 5 is simán megtermékenyülhet, de 4 jó esélyes! De csak várjuk ki a végét, lesz neked még több petesejted! :wink:
A mnyh-d tényleg szép :) , én most nem is tudom az enyémet...

Köszi a drukkot! :)

Katica,
igen, mikroszkóp alatt megmutatják a beültetésre kerülő piciket! :D Nyolcsejtesek, és az a nyolc sejt pici virágszerű formát mutat! :)

A transzferhez képest a 14. napon lehet tesztelni, de sztem 12. v. 13. napon pisibe lógatok egyet, és bármi is az eredmény, megyek is utána vérvételre, az a biztos! :wink:
angel37
 
 


Jó reggelt Hölgyek,,,

Másnapos 1. cn es száni jelentkezik...megyek kúrálom magam még jövök 8)
Vendég
 


Sziasztok

Angel nagyon nagyon drukkolok!!!!!!!!

Katica, hát elvileg igen, mármint hogy a 21. napi vrvétel maradt, de ha hamarabb megjön akkor kell telefonáljak. Nem Csepelre járunk, hanem az Örsvezért térre. Most is rendesen izomlázam van. Én még nem vettem meg a könyvet :)

Lmami nemááááá de hányadik napra jött meg?

Kamilla

Én is szurkolok, a mnyh nagyon szép :)

Rólam: ma is 37,1 voltam .... :roll:
kokusz
 
 


Legyekmami :?
Új ciklus, új remény. De kétségtelen, hogy nagyon reményteljes volt a mostanid...

Kamilla :P
5-ből tényleg lehet akár 5 is. Szóval hajrá!

Kókusz :P
Nekem továbbra is gyanús vagy!

Fanni
fanni73
 
 


Sziasztok!

Kókusz,
köszi! :)
Veled???

Legyekmami,
sajnálom :(
Milyen kúra volt ez? :wink:

Fanni, Junko
puszillak benneteket!
Haladjatok csak szépen együtt a babásodás útján!
Ha most sem járok sikerrel, akkor októberben csatlakozom a fagyibabákkal! :wink:


Most nem leszek netközelben két napig, csütörtökön tudok jönni legközelebb!

Jók legyetek! :)
angel37
 
 


Angyal!

Sokat gondolok rád. Ezt az októberi fagyis dolgot, pedig felejtsd el. :wink:

Kokusz!
Sajnálom, hogy végül is nem volt vérvétel. Azért továbbra is drukkolok hátha...

Kamilla!
Ugyan 5 az nem rossz. Nem a szám a lényeg, de tényleg.

Lmami!
Fene ebbe a hülye menzibe.

Jányok, most mék, mert nagyon nincs jó hangulatom. Semmi extra egyébként csak olyan izé.

Monyó és a többi száni merre?
Vendég
 


Angel :P
Októberben egyikőnk sem megy, mert addigra mindannyian babások leszünk :lol: Te kezded :wink:
Puszi,
Fanni
fanni73
 
 


sziasztok.

eletjel.

igazabol nem tudok mit irni mert nem tortenik velem semmi kulonos.24cn en vagyok,nem tudom mikor fog megjonni mult honapban 26 napra megjott :shock:
kint dolgozgatok,tegnap raktuk fel az uj kapunkat ma valszeg le kell kaparnom a keritesrol a festeket mert szeretnem atfesteni.

latom veletek azert zajlanak az esemenyek.

angel nagyon drukolok.

l.mami sajnalom.

junko,fel a fejjel.

kokusz :shock: ez meg hogy van ez igy hogy ennyi a hod.

fanny. :o igen oktober,de szep is lenne.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

HAzaértem!

Kókusz azonnal csinálj tesztet! :lol:

Angel drukk

fanny hajrá
Vendég
 


ja és monyó jó kerítéscsiszolást! :lol:
Vendég
 


meggondoltam magam,nem probalkozom a keritessel.brutalis :o majd hozatok inkabb aposommal valami festekmaro lotyit :D

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Monyo az jó kis munka .... de akkor mégsem vállalold be ezek szerint. Hőmről ne kérdezz :) nemtom :)

Boni szia :) csütörtökön akarok, ha nem jön meg. Addig semmiképpen.
kokusz
 
 


kókusz hú most aztán izgulhatunk csütörtökig érted! van róla fogalmad, hoyg addig még 3-at kell aludni? :twisted: :mrgreen:
Vendég
 


Boni csak kettőt :lol:
kokusz
 
 


ja tényleg! már kedd van, ( tegnap nem dolgoztam, azé van hétfői hangulatom :oops: :lol: ÍGY IS MESSZE VAN!
Vendég
 


Sziasztok szánikáim!

Nagyon el vagytok tűnve. Az én hangulatom még mindig béka segge. Nem tudom miért, pedig menzi után vagyok. :shock: Ilyenkor ált. tele vagyok energiával...na mindegy.

Kokusz!
Bárcsak csütörtökön jó hírt hoznál.
Nem akarok semmit sem írni, se bíztatni se egyéb inkább csak nagyon erősen várok egy jó hírt tőled. :)

Monyó!
Jó kerítésfelújítást. mi is nagyon benne vagyunk a felújításban. Fáradt is vagyok.

Boni!
Szia!
Neked pedig most akciódús napok vannak, nem igaz? :wink:

Fanni!
Gyúrsz-e már a jövő hétre? Férjeddel rendeződtek a dolgok?

Angyalom!
Továbbra is +++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kamilla!
Te is jelentkezz, ha tudsz valamit.

Katica!
Veled mi újság?
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: