Új privát üzeneted érkezett!


Sziasztok!!!

Jaimee: nagyon jól tetted, hogy hűsöltél otthon, a munka megvár :wink: :lol: :lol:
Sokat mocorog a baby-d? Én már 12 hetesen éreztem először, ezt nem lehet semmivel sem összetéveszteni, 100%hogy Pötyi jelentkezett :D Zolcsit viszont 16 hetesen.
Ja is elővettem a papírjait és Zolika is "fedte a méhszájat". Úgy néz ki, hogy a babáim ott szeretnek megtapadni :wink:

Niki: Használjatok egészséggel az új szerzeményeket, mindegyik nagyon hasznos 8)

Én tegnap megszúrtam magamat egy jó rozsdás nyárssal :roll: pont a rozsdától pucoltam, de megszaladt ... Felhívtam a védőnőmet , azt mondta, hogy tetanus szóba sem jöhet. Csináljak párakötést(egy antibiotikumos krém folpak alatt). Megnyugtatott.
Hát mondjátok meg, mi van velem??? Mióta babás vagyok mindig történik velem valami :( Pedig most tényleg óvatos vagyok éppen az állapotom miatt :?

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Olik: Pont tegnap gondoltam rád, hogy na vajon mit művelsz ebben az egy hétben, amíg nem vagyok net közelben... :lol: :lol:
Vigyázz magadra, mint Csipkerózsika, bár neki sem jött be, csak megtalálta az az orsó. :lol: :lol: :lol:

Először bugyborékolt, most kapirgál a bébi, rugdosni még nem rugdos, de ez a kapirgálás is olyan jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lányok, este megyek genetikai UH-ra, drukkoljatok!!! Úgy volt, hogy csak egy hét múlva megyek, de szabira megy a dokim.

AFP-m jó lett, egy gonddal kevesebb! :wink:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok Kismamik! Csak beköszönök, klassz, hogy nálatok minden oké! Jaimee, ez a kapirgálás nekem is nagyon bejönne :lol:
Vendég
 

 
 

Szia Bíbi!! Mi volt a lakzin? Láttam amott a rucidat félig-meddig, gyönyörű volt! Több fotó esetleg???

Lányok: hasfeszülés ügyben tudtok nekem segíteni? Olyan, mintha kő lenne a hasamba. Vegyesek a vélemények, van aki szerint betegszabira kellene mennem és feküdni, mások szerint ez normális. Ma még egész nap feszült, non-stop!!!!! Este doki, szóval valamit majd csak mond...

Van itt valaki különben??????

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee:

Próbálj meg szerezni képet a babádról jó????
Legalább láthatnánk mi is.
Nekem már csak 2 hét van a 4D- ig!!!!
Már alig várom.
Majd én is felrakom a képeket, remélem jók lesznek, nameg azt is, hogy nagyon aktív lesz a baba!!!


Olik:

Nagyon vigyázz magadra, szerintem inkább kerüld az éles, szúrós tárgyakat.
Ja!
Én írtam azt, hogy szegény babának biztos melege van.
Az én babám már tudja változtatni a saját hőmérsékletét, nem én változtatom, csak egy bizonyos hétig.
De már nagy fiú, és ő már ilyen ügyes!!!
37cm és 1kg! :D :D :D
Vendég
 


Jaimee:

Szedjél 3x2 béres Magne B6- ot az megszünteti a feszülést.
Nekem is volt ilyen, és sokat kellett pihennem!!!
Ilyenkor kicsit bekeményedik a méh.
Próbálj meg pihenni minél többet, én ezt tudom javasolni!
De egyébként valamilyen szinten normális is, mert nő a pocid.
Vendég
 


Niki. Köszi! :D
Igen, egyébként most tényleg nőtt a pocim, már nem lehet eltéveszteni, hogy itt bizony baba van a dologban.

Készítünk képet, meglátjuk, sikerül e jót is készíteni. De a lényeg, hogy Ő jól legyen.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee, már nagyon megérdemeljük azt a képet, sokat vártunk már rá :D Drukkolok estére!

Esküvő nagyon jól sikerült, igaza lett apának, most még jobb minden, őrülten szerelmesek vagyunk egymásba :lol: Kép nem lesz több, így is a 80%-ukon csókolózunk, sőt, még az anyakönyvvezetőt is zavarba hoztuk, gyűrűhúzás után nem vártunk semmiféle felszólítást, megint egymásnak estünk....ő meg elnevette magát és hebegte: Épp mondani akartam, üdvözöljék egymást, mint házastársak! :lol:
Vendég
 


:lol: :lol: :lol: Kis mohók! :lol: :lol:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Ne is mondd :lol: És csak a fényképeken szembesültünk mindketten azzal, hogy apa bizony minden csóknál a fenekemet markolássza....áááá, még jó, hogy a templomi csak jövőre lesz, addigra talán lehiggadunk, ott egyszerűen nem lehet így viselkedni 8)
Vendég
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok!

Jaimee:

Fotó????
Hol a baby???
Tessék felrakni látni akarjuk!!!! :D :D :D

Bíborlány:

Sok boldogságot kívánok, bár az olvasottak alapján meglesz. :D :D :D
Te is rakhatnál fel képet.

Heni hol van???
Megint én vagyok figyelmetlen????
Vendég
 


Jó reggelt!

Hol vagytok, lányok? Judy, Heni, Barbi????

Helló, Niki! Nem készült fotó, mert nem nagyon láttuk értelmét, folyton mozgott, így egészben nem nagyon látszott semmi.

Megvolt a naaagy genetikai UH, minden rendben velünk, a baba szervei, gerince, feje, combcsontja stb. oké. Én is jól vagyok, eltekintve a rosszullétektől, de emiatt nem aggódott a dokim.
Szóval most nagyon megkönnyebbültem egy időre. :lol: :lol: :lol:
Megint túl egy akadályon.

Óvatos tipp szerint a baba kislány, fütyi sehol, pedig kerestük nagyon. :lol: Szóval valószínűbb, hogy kislány, így mondta a doki, de nem lehet kizárni azért a fiút sem.

Legközelebb aug. 6-án terhesgondozós vizitem lesz.

Nálatok mi újság, lányok?

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jó reggelt!

Jaimee: örülök, hogy ismét itt!! :lol: Pláne a jó híreknek...Szerintem is tuti kislányod van, de ezt már az elején jeleztem :lol: :lol: A kivételektől eltekintve, ők a nagy hányósak... :!: Nálunk is az aktuális progam a légkondis lakás...Kíváncsi vagyok mennyi lesz az áram számla... A haskeményedésnél gyorsan feküdj le, igyál magnéziumot..Nekem ezt tanácsolták! Az a baj, hogy most állandó frontok vannak, ezért nagyon nehezen lehet bírni az időjárás okozta kellemetlenségeket...Nekem aug 1. következő uh..., aug 6. terheléses vérvétel, aug. 9 nődoki kontroll....

Niki: az nagyon jó kis telcsi!! Kijutotottatok fürdőzni? Mi szombaton a bátyáméknál voltunk, vasárnap pedig itthon...Forma 1 nézés volt...Este ugyan kimentünk egy saláta erejéig, de nem volt különösebb program....Tegnap munka ezerrel... Már ténlyeg nagy fiú!!1 kg :shock: ?Szerencsére az én Kis gyöngyöm most már egész nap rúgdos, ez eléggé megnyugtat!!

Betsy: én is nagyon hiányollak és nem csak a tábla miatt!!!Lécci mesélj,hogy mi van veletek!!

Bíborlány: szia! Mit tesz a szerelem :lol: Addig jó, még ennyire szoros a kapcsolat :lol:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Heni: De jó lehet, ahogy rugdos. :lol: Mi még mindig kapirgálunk, de ez is megnyugtat.

Hát ez a vasárnapi forma 1 nem volt semmi, nem? Én Ferrari-s vagyok, vagyis majdnem gutaütést kaptam, amikor Alonso előzött a végén és nyert. :lol: :lol: Hamilton szegény majd alkothat Magyarországon. :wink:

Arra a párom is marha kíváncsi, mennyi lesz az áram szla légkondival, szerencsére csak októberben jön ki a különbözet, addig lapítok. :lol:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee: pont a Nikinek írtam, hogy a 22. hétig nem éreztem csak nagyon ritkán a rúgdosását! Aztán egyik napról a másikra úgy beindult, hogy azóta egész nap mocorog :lol:

Húú, nagyon izgalmas volt...Azért sajnálom Hamiltont...De a végén jó kis csetepaté volt Massa és Alonso között...Azt hittem bunyó is lesz!! 8) Azért Kimi írtó peches ebben a szezonban...

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Heni: Kimi....hát igen, még jó, hogy finn hidegvére van. :D

Ja, még az interjúknál is vártam, hogy Massa behúz Alonso-nak (bocsi aki imádja, de én majdnem rosszul vagyok a szövegétő...), aztán kiderült, hogy még Alonso szólt be Massának, hogy ráhúzta a kocsit...Nade én tényleg elvakult Ferraris- vagyok, még Schumi miatt talán. De szeretem Hamiltont, nagyon-nagyon tehetséges.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok kismamik!

Klassz, hogy Veletek is minden oké, csak így tovább! :wink:

Velem is piszok hányós volt anyu, és én is lány lettem, öcsémmel meg egyáltalán nem, ő meg fiú lett. Huuuu, ma nagyon okos vagyok! :lol:
Vendég
 


Heni:

Sikerült kijutni a tóra, tök jó volt!
Szerintem a baba is nagyon élvezi a vizet.
A te babád is már egy fél kg kenyér. :D :D :D
Növögetnek a babák hála istennek!!!
Én is azóta nem járok sűrűn ultrahangra, mióta egész nap mozog.
Ráadásúl milyen látványosan...
Van, hogy teljesen megijedek mert azt hiszem ki akar jönni.
A bordáim már teljesen ki vannak, annyira fájnak ahogy rugdossa.
De azért szeretem érezni.

Jaimmee:

Nemsokára a te babád is beindúl, aztán jaj neked!

:D :D :D
Vendég
 


Bíborlány: SZia!!! Ez biztató, ugyanis a minap egy pokoli rosszullét során azt mondtam Apának (aki egy babát szeretne összesen) hogy nem köll több gyerek, egy bőven elég lesz. Ennyit kínlódni....De ha mondjuk fiú lenne és nem lenne hányinger, csak pianoban.....Azt simán bevállalnám. :lol: :lol: :lol:

Niki: :lol: :lol: :lol: Hát a kislányok nem finomabban rugdosnak? :shock: :lol: :lol:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee, szerintem kár lemondani a testvérkéről, azt mondják, nincs két egyforma terhesség, Te most ezzel kiszenvedsz az elején, aztán innen megy majd, mint a karikacsapás...ja, és én a végén cserébe a kínzásokért, seperc alatt, egyszerűen és nagyszerűen a világ legkönnyebb szülésével csak úgy kicsusszantam...
Vendég
 


Már ki is szenvedek? :lol: :lol: :lol:

Ja, persze....Az első szülések meg olyanok, hogy csak kicsusszan. :lol: :lol: :lol: Örülök, ha nem lesz császár. :lol:

Azért jól jön a biztatás! :wink: Köszi!

Egyébként meg örüljek, hogy minden oké egyelőre, anyu is mondta, hogy túl jó dolgom van, hányan kerülnek kórházba és komplikált a terhességük, én meg "csak" rosszul vagyok....Hát igen. :oops:

Apa egyébként anyagi okokból szeretne egyet, mert a lelki szemei előtt az lebeg, hogy taníttatná mindkettőt, mondjuk egyetemen és nem tudja, csak az egyiket...Kicsit előre szaladt, nem? :lol: :lol: MOndtam neki, hogy nagyon gáz ez az érvelés. Szegény gyerek most azért ne szülessen meg??? Mi van, ha nem akar egyetemre menni?

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: Megszenvedsz, akartam mondani :lol: :lol: :lol:

És én igenis első szülés voltam, délben anyu még lángosozott otthon, aztán, mert berendelték, 1-re bement kórházba, mondták neki, hogy ha jó január 1. , akkor ma szülünk, mire anyu mondta, hogy jó a dátum, de ő teljesen jól van, nem gondolkozott még el a szülésen.....aztán 3:20-kor már meg is voltam!
Vendég
 


:shock: :shock: Nagyon ügyes anyukád van! Juj, majdnem szilveszteri bébi lettél? :lol:

Egyébént anyu a szülés reggelén ablakot pucolt (fészekrakó pánik).

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Háááát, eléggé majdnem, mert du 3:20.
Egyébként azt mondják-csak, hogy fényezzem magam :) -, a fejlettebb lelkek könnyen születnek, mert ők meg AKARNAK születni. Azt most nem mesélem el, hogy öcsémmel mi volt.....elég az hozzá, hogy ő akkor ezek szerint igencsak kezdő lélek.
Vendég
 


Hát az majdnem az. :lol:

Juj, erre figyelek majd...Jujjjjjj, akkor én fejletlen lélek voltam és tesóm is, mert piszokul szenvedett velünk anyu. :lol: :lol:

Hát későn érő típus vagyok, az igaz.......

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Figyeld akkor meg, én hiszem, hogy van benne valami...Szerintem nem is a későn érő vagy koravén típust jelöli, én a mai napig gyerek vagyok, viszont már kislány koromban osztottam az észt, olyan dolgokról olyan bölcsen, hogy szüleim csak néztek...Ohhhh, de fantaszikus is vagyok!!!! :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok,

Bocs, hogy csak most jelentkezek, de tegnap nem tudtam felmenni a netre, ma meg egész délelőtt a korházban ültünk Bazsival.

Azt sem tudom honnan kezdjem, hétvégén Balcsin voltunk, és én bizony nem bírtam ki, hogy ne menjek be a vízbe. Olyan jól esett fürcsizni, remélem nem lett semmi gond. Most hétvégén is le akarunk menni.

Jaimee,

Örülök, hogy minden rendben van nálatok, és annak is, hogy nagy valószínűséggel kislányt, amit te szeretnél. Ha igaz az, hogy a lányokkal hányósabb az ember, aki nekem tuti megint fiam lesz.
Azért reménykedek. :lol: :lol:

Heni,

Olyan jó neked, hogy már érzed a rugdosását, bár már én is ott tartanék, akkor talán nem aggódnék annyira. És most legközelebb majd aug 15-én megyek genetikai uh-ra, addig izgulhatok, hogy minden ok-e odabent.

Niki,

Ugy látom te is fürdesz, akkor annyira talán nem aggódok.
Egyébként az én bordáim is rettentően fájtak, valahogy utban van a kicsiknek, azért rugdalják azt állandóan. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: Nem úgy volt, hogy 3-4 nap telt el akciótól a fogatatásig? Szóval ilyenkor a lány spermák esélyesek, nem? Én lányra fogadnék veled kapcsolatban.

Mi volt a kórházban?

Hááát, ha meleg lesz, azt hiszem, én is belemegyek a Balcsiba, nem hibáztatlak, zárt méhszájnál elvileg szabad.....

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee,

Hát nem tudom Jaimee, a ferty 15-re rakta a pé-t, mi a 11. és a 13. napon voltunk együtt. A 14. napon voltam tüszőnézőben, és már megrepedtem, tehát hiába is tette ferty a hő alapján 15-re a pé, ha már a 14. napon megrepedt.

Azért reménykedek.

Bazsinak megint begyulladt a mandulája. Január óta minden hónapban, és azt mondta a háziorvos, hogy ne halogassuk tovább a mandulaműtétet. Így reggel bevittem az orr-fül-gégészünkhöz, hogy megnézze. Azt mondta, hogy nincs értelme tényleg halogatni, nagyon nagyok, csúnyák és még gond is van velük. Aug végén kell telefonálnom, hogy mikorra kaptunk időpontot, mert 2 hónap a várakozási lista, mióta maximalizálták a műtétek számát. Szóval valamikor szeptemberben lesz a nagy nap, csak addigra nehogy megint begyulladjon neki, mert akkor uj időpontot kell kérnem.
Jó lenne még a szülés előtt túl lenni rajta.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: Nálunk is ugyanilyen minta szerint ment a dolog...Persze, lehet nekem is még kisfiam.... :lol:

Szegény Bazsinak megkönnyebbülés lesz, ha túllesz a műtéten.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee:

Háááát a fene se tudja, hogy a kislányok, hogy rugdosnak.
De úgysem úszod meg.... :D :D :D
Nyugodtan menj be a Balcsiba, tuti nem lesz gond!
Persze csak mértékkel!

Judy:

Szerintem a te bordád még nem a baba miatt fáj, még nagyon pici ahoz, és teljesen lent van.
Nekem is csak 1 hónapja jött teljesen fel.
Volt, hogy azt hittem kiesik a baba, mert annyira lent volt.
:roll:
Vendég
 


Niki,

Most nem fáj a bordám, akkor fájt amikor a fiuk voltak odabent, és rugdostak. Arra értettem.
Most még persze kicsi, szinte nem is érzem.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: ne törődj az én paráimmal, zárt méhszájnál lehet fürdőzni, csak én vagyok ennyire beszari...Valószínűleg az előzmények miatt..Aug 15 nincs olyan nagyon messze...és minden rendben is van...

Képzeljétek, most foglaltam le apának a repüjőjegyét Thessalonikibe... :cry: Már most nagyon hiányzik, pedig aug 8-án utazik csak....Mi még soha nem voltunk ennyit külön, így jó kis lelki torna lesz az a 10 :!: nap...Mit fogok én csinálni nélküle.... :shock:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Heni,

Igazából fogalmam sincs, hogy zárt-e a méhszáj vagy nem, mert alsó vizsgálat még nem volt. Majd aug 15-én lesz az is.
De szerintem az, remélem.

Igen elég nehéz amikor nincs az ember mellett a párja de ki lehet bírni. Kicsit edzed magad előtte.

Lányok,

Nem tudtok valakit akinek van nyaralója a Balcsin és kiadná 3-4 napra aug 10 után?????

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: szerintem azért ne nagyon erőltesd a Balcsis fürdést! Ez csak privi vélemény... Az a baj, hogy elég sokat edzem magamat télen, amikor narancs szezon van...Most végre együtt lehetnénk, erre elutazik...Jó,,önző vagyok!! Sajna nekem nincs ismerősöm...

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Judy:nekem van
Vendég
 


Nóri,

Megírnád priviben, hogy hol érhetem el az illetőt???

Heni,

Gondolod, hogy árthat??? Nem tudom, láttam sok kismamit fürdeni.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok kismamik!

Benéztem hozzátok is, hogy lássam mi van veletek, de úgy látom, hogy mindenkivel minden a legnagyobb rendben van, ennek örülök! :)

Olik,
nem kellen neked éles tárgyakat a kezedbe venned, a múltkor a kés, most ez, elég volt... :lol:

Jaimee,
halk gratula a kislányhoz, hát ha igaz, hogy a lányokkal hányósabbak, akkor tuti lányod lesz. Remélem én is hányós leszek... :lol:
sirkici
 
 


Szasztok lányok!

Olik: Jól vagy? Semmi baleset még a héten? :wink:

Sirkici: Pont tegnap hallottam, hogy egyik ismerősöm félidőig hányt és kisfia lesz. Szóval....Kívánom neked, hogy legyél hányós, ha azt szeretnéd, de majd megbánod. :wink: :wink:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Szia Jaimme:örülök, hogy minden oké nálatok!Van már kiválasztott név???és képet mikor raksz fel?
Vendég
 


Szép jó napot Lányok!

Nem tudom Ti hogy vagytok ezekkel a frontokkal, de nekem szétesik a derekam...Este baromira fájtak a lábaim is, szóval én nagyon nem bírom...Vagy legyen meleg, vagy hideg, de ne változzon már 10 fokokat napról napra... :?

Judy: nekem a dokim és a védőnőm is azt mondta, hogy ha egy mód van rá, akkor ne fürdőzzek csak a tengerben...Pedig zárt a méhszájam...Mondom, ez csak a privát véleményem...Én múltkor csak lógattam a lábamat a vízibiciklíről :D

Jaimee: vannak ilyen sztorik is, de esélyesebb hányósdinál a kislány :lol: Tényleg (lehet, hogy már kérdeztem) vettetetk már valamit a babácskának? Esetleg név?

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Szia Heni,

A derekam és a fejem fáj, de én alapból is derékfájós vagyok.
A fejem viszont ha meleg van azért fáj, ha hideg van meg azért. Sok vizet iszok, hátha az segít.

A fene tudja már mi legyen ezzel a fürdőzéssel, az egyik doki azt mondja nyugodtan, amásik nem ajánlja. Hogy legyen így okos a kismama. :lol:

Én még nem vettem semmit, de persze én még nagyon az elején vagyok. Majd csak novemberben kezdem meg a beszerzéseket, akkor már otthon leszek, lesz rá időm.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: gyorsan lekopogom, egyenlőre a fejfájás csak 1-2 szer talált rám ezalatt a 23 hét alatt...Viszont a csontjaim nem bírják a frotnokat...Az "illesztések" fájnak piszkosul :) én nem merek még a baba boltok közelébe sem menni, mert akkor tutira nem bírnám ki vásárolgatás nélkül! Anyukám sem bírta ki, az egyetlen szerzemény idáig egy újszülött kissapi, természetesen kék-fehér csíkos és rettentő vagány :D :D Azt szoktam nézegetni :lol:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Heni: Hmmmm...én már nehezen állom meg a vásárolgatást, mágnesként vonzanak a bababoltok. Sőt tegnap Apa is mondta, hogy talált egy új bababoltot a városban!! :lol: :lol: Kezdünk bezsongani. :lol: De nem vettünk még semmit, majd a 30. hét táján.

Akartam kérdezni, ti vesztek pólyát?? Téli gyerek hogyan kerül haza a kórházból, anélkül, hogy megfagyna?? TUdom, előreszaladtam, hiszen 5 hónap és 1 nap van még a várható szülésig, de elvagyok.... :lol: :lol:

Én jól éltem meg a frontot, de én nem bírom a meleget alapból sem, most még úgy sem.....kész szenvedés a meleg.

Fürdés: A dokim szerint Balcsiban lehet fürödni és a tengerben is (csak oda nem megyünk), de nem sokat, szóval módjával. Az más kérdés, hogy merek a majd belemenni, mert majrézom a felszálló fertőzésektől. Még sosem szedtem össze semmit, hát Murphy alapon most összeszednék.....

Nóri: Szasz!! Emese Anna illetve Tibor a választott páros. De persze nem hivatalos, még kóstolgatom, mert az Enikő is játszik...

Nálunk babakocsi fronton van "vita" otthon, Bergont néztünk, mert az árban oké és téli babáknak is jó. Viszont marha nehéz lehet és mi a 2.on lakunk. Lent hagyható ugyan a kocsi a kapunál, 2 szomszéd van csak, egyik sem szarka fajta, de akkor télen belerakom a gyereket a jéghideg kocsiba??? Megfagy!! SZóval...Viszont a könnyű kocsik 100 000 körül vannak, annyit nem akarunk kiadni egy babakocsiért.....

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee,

Nekünk volt pólyánk, de csak addig használtam amíg hazavittem a srácokat. Én nem szerettem, mert olyan volt mintha egy rongyot fognék és nem a gyereket. Igazából szerintem ez azoknak jó, akiknek kicsi sullyal születik a babója, mert jobban meg tudja fogni, ha pólyában van. Az enyémek 4 kg-al születtel, szóval jól meg lehetett őket fogni.

Babkocsi terén én sem tudom mi lesz, mert mi meg a 4-en lakunk, oda felcipelni meg le minden nap, hát nem semmi. Van ugyan pince, de azt sem tudom melyik a mienk, tavaly költöztünk be, és még mindig nem kérdeztem meg. Azt tudom, hogy 1 szinthez tartozik 1 pince, 1 szinten meg 3 lakó van.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: Na, pont ezt hallottam más anyukáktól is, hogy csak addig használták a pólyát, míg hazavitték a babát....Akkor elég kölcsönkérni egyet valakitől....Azt úgyis lehet tudni, kb. mennyivel születik, ha időben jön...

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee,

Ez így van, felesleges abba pénzt ölni.
És igen, szépen meg tudják tippelni a végén a babó súlyát, arra már lehet alapozni.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Itt vagyok :D Sziasztok!!!

Bocsika, hogy nem jelentkeztem pár napja, de az ügyeleten töltöttem az éjjelemet tegnap. Tegnapelőtt este vacsi készítés alatt elkezdett folyni valami barna belőlem, nem friss vér volt, de sok jött. Mondani sem kellett, hogy megijedtem. Bár tudom, hogy előfordulhat, mert a lepény fedi a méhszájat, dokim mondta is, hogy jobb, ha kijön, mint bent gyülemlik. Szóval bementünk, azt hittem megnézik és hazamehetek, de nem, az uh csak reggel van, maradjak, haza nem mehetek... Már este nem volt semmi, tök tiszta volt a betétem, reggel sem, most sem. Az uh tökéletes volt, csak bejött, amit a dokim mondta, hogy egy kis hajszálér megpattan, összegyűlik a vér és kijön. ' nap múlva saját felelőségemre haza jöttem, mert semmi bajom nincs. Pedig 3 napot szoktak benntartani.

Velem együtt bejött még egy kismama 7 hetes, neki is vérzése volt, reggeli Uh-nál már nem látták élő babát :( Rögtön hozták is neki a steril ruhát a műtéthez. Egyébként van egy 7 éves kislánya, de azóta volt egy halvaszületett babája és 3 vetélése! Ez a 4ik :shock: Nem tudom, mekkora lelkierő kell ehhez :cry:

Pénteken meg indulunk, nem leszek egészen augusztus közepéig, ne keressetek :wink:
Visszaolvasok 8)

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 



Jaimee: Tök jó, kiscsajod lesz :D :D :D Gratulálok!!! meg ahhoz is, hogy minden ok volt az Uh-n!!!
Pólyával kapcsolatosan : szerintem nincs rá szükség, Zolika is januári, egyszerűen felöltöztették kötött pamut cuccba, beleraktunk egy overall-ba( lábak helyett zsák volt) és még bele egy takaróba, nagyon jó volt fogni, nem fázott, minden rendben volt.

Heni: 10 nap :idea: Az sok :wink: Én is nagyon hiányolnám Apucit :wink: Kitartás, azért még itt van Veled!!!

a ruhák terén nincs probléma - annyi van nekünk!!! :roll: :lol: A babakocsi is ( nálunk 3 liftes a ház, ezért nem probléma a kocsi súlya...


Kép
Kép
Kép
olik22
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: