Új privát üzeneted érkezett!

Ja és próbáljatok meg ne olyan sokat inni előtte, hogy minél koncentráltabból tudjatok tesztelni...
sarah16
 
 


Köszi szépen.
Igazából nem terveztük,de ennek ellenére rossz volt,hogy negatív lett a teszt. Titkon bízom bene,hogy hétvégéig nem jön meg,es pozitív lesz az eredmény. :)Amennyiben negatív,es nincs menzesz,akkor doki,ugyanis egyedül akkor késett egy hetet, amikor abbahagytam a fogamzásgátlót egy évvel ezelőtt.
moni25
Eger
 
 


Köszi szépen.
Igazából nem terveztük,de ennek ellenére rossz volt,hogy negatív lett a teszt. Titkon bízom bene,hogy hétvégéig nem jön meg,es pozitív lesz az eredmény. :)Amennyiben negatív,es nincs menzesz,akkor doki,ugyanis egyedül akkor késett egy hetet, amikor abbahagytam a fogamzásgátlót egy évvel ezelőtt.
moni25
Eger
 
 

 
 

@moni25:


Én kicsit előbbre számoltam egyébként a peteérésedet, de nem csak olyankor lehet teherbe esni ;) Szóval szurkolok Nektek és remélem, minden úgy lesz, ahogy szeretnétek! :)
sarah16
 
 


Persze,tudom. Még semmi,de kis esélyét látom annak,hogy igy fogant meg a baba. Bar ugye nem kizárt. :)
moni25
Eger
 
 


Sziasztok! Köszönöm a válaszokat! :) Hát  a tüneteim még aktuálisak ( szurkál a hasam, fáj a derekam, hányingerem van, néha szédülök és Még Mindig Nem Jött meg,már 8 napja késik).
Holnap megyek dokihoz. De az is eszembe jutott, hogy petefészek gyulladásom van! Szerintetek??
mucc85
 
 


Sziasztok! Én új vagyok itt, azért regisztráltam, mert olvastam a történeteket, és nagyon tanulságos, némelyik örömteli volt, és bízok benne, hogy előbb-utóbb mindenkinek pozitív tesztje lesz!
Gondoltam, én is megosztom Veletek a történetemet! Januárban lesz 2 éve, hogy abbahagytam a fogamzásgátló szedését, (amit 12 évig szedtem) hogy ha babát tervezünk, akkor idejében kimenjen a szervezetből!  A párommal 1 éve rajta vagyunk a babaprojecten! Eddig sajna eredménytelenül! Nagyjából beállt a mensesem, néha 30 pár napra jött meg, egyszer pedig 26-ra. Most a ciklusom 45-dik napján járok, és még nem jött meg! Tüneteim vannak, kicsit ingerlékenyebb vagyok, volt fehér folyásom, kicsit fáj a cicim, néha rámtör az éhség, ami eddig nem sűrűn fordult elő velem, meg néha szédülök. Kétszer volt olyan, hogy muszáj volt ennem egy pár falatot, mert úgy éreztem, hogy elájulok, szédültem!!! Járt már más is így? Kicsit, mintha híztam is volna hasra meg mellre. A menses kimaradása után minden héten negatívat tesztelek! Szerintetek van még esély rá, hogy baba van a dologba???
anita840825
 
 


Sziasztok. Ma reggelre barnás folyasom lett. Nem tudom,hogy ez mit jelenthet,lehet hogy atvalt menzeszbe. Bar semmi egyéb menzeszre utaló fájdalom. Tapasztalt vki hasonlot? A 4.napon teszteltem negatívat,azota nem.
moni25
Eger
 
 


@moni25:


Szia!
Nekem ezért mondta a nőgyógyász, hogy ne is nagyon teszteljek 5.-6. hét előtt. Azt mondták, hogy nagyon sok terhesség végződik így (nem emlékszem biztosan, de azt hiszem, 30%-ot mondtak), vagyis, hogy elvileg megfogan a baba, de vagy nem tud rendesen beágyazódni, vagy eleve életképtelen a pici. Ezekkel a mai tesztekkel már nagyon hamar ki lehet mutatni a terhességet, de azt mondták, jobb lenne, ha ezekről nem is tudna az ember, mert akkor csak annyit látna, hogy oké, késik, aztán megjön és nem azt, hogy elveszti a babáját. 
Nekem több, mint 1 hét késés után látszott először valami nagyon halvány 2. csík a tesztemen, de olyan "igazi rendes" 2 ugyanolyan csíkos tesztem nem is volt. Nem baj, örültünk így is, ott a csík, mi baj lehet. Aztán jött a barnás folyás, ami másnapra rózsaszínes vérzéssé váltott és pár napig ez volt. Igazából nem is volt olyan erős vérzésem, mintha rendesen megjött volna, de ezzel el is ment a pici. Nagyon roszz volt, teljesen kétségbe estünk, viszont azóta több különböző orvossal beszéltem és mindenki azt mondta, ne sajnáljuk, életképtelen volt. És kivétel nélkül mindegyikük azt is mondta, hogy inkább örüljünk annak, hogy ezekszerint megy a teherbeesés, tehát valószínűleg nincs komolyabb gond és, hogy ez nem befolyásol semmit, ugyanúgy teherbe tudok majd esni legközelebb, mint bárki. (Azt is mondták, hogy mivel ennyire pici volt, nem is kellett volna még tudnunk róla és spontán elment, nem is kell várnunk a következő próbálkozással, de mi úgy voltunk, hogy most testileg-lelkileg ránk fér egy pihenő a következő próbálkozás előtt...)
sarah16
 
 


Sziasztok lányok.

Új hírem van sajnos rossz, tegnap voltam nődokinál és ő mondta hogy nincs babuci. Az hogy késik az lehet egy kis felfázástól illetve a görcsösen akarástól hogy legyen babuci. Kicsit elszomorodtam de az megnyugtatott hogy minden rendben van velem, cisztát sem talált ami nagyon megnyugtató, teljesen ideálig a környezet a pici megtapadásához. a nyálkahártyám vastagsága 8mm de ezt picit szeretném még vastagítani.Erre tud valaki tanácsot adni? Ha jól olvastam az E-vitamin segít ebben.
Amit még mondott a doki hogy ne akarjam görcsösen mert akkor egy állandó stresszben van a szervezet és a babócát is kiszoríthatja. Jönni fog majd. Azt mondta hogy 8 hónap az átlagos a pároknál.
Nagyon rendes volt a doki megnyugtatott és megprobálok nem görcsösen figyelni a dolgokra.
De azért a gyertyaállást az kipróbálom

Sok sikert mindenkinek a babához!!!Ugyis lesz mindannyiunknak itt pici babája
Nem adjuk fel!!!
nicole27
Budapest XVII. kerület
 
 


@nicole27:


Szia!

Szerintem igaza van a dokidnak, próbálj lazítani kicsit. Jönni fog, ne aggódj ;) (Mindig nézem, hogy vannak, akik tesznek az egészre és már számolni sem tudják, hányadik gyereküket "potyogtatják ki" - sajnos kb ez a megfelelő kifejezés erre a törődési szintre - mások meg annyira akarják és mégsem megy. Szóval tutira segít, ha nem görcsölünk rajta...)
A méhnyálkahártya optimalizálására nekem szintén az Aviva tornát ajánlották. Az E-vitaminnal vigyázz azért, azt azt hiszem, túl is tudod adagolni.
sarah16
 
 


Sziasztok! Én még új vagyok itt,de mivel úgy làtom sokan vannak hasonló cipőben gondoltam leírom én is. 24 eves vagyok ferjemmel fel eve szeretnenk kisbabat eddig eresmenytelenul.Nekem 11eves korom ota napra pontos a ciklusom -+1nap elteres lehet.PMS-es is mindig van így mar elore tudom,hogy lassan meg fog jonni. Viszont most mar 7 napja kesik.Menszesz elotti masfel hettel volt enyhe gorcsos hasfajasom ilyet se tapaaztaltam meg,csodalkoztam is hogy de van meg egy hetem.De nem jott meg azon a napon es azota se.PMS-sincs.Viszont tul vagyok mar 3 negativ teszten.(az egyiken nagyon-nwgyon halvany 2 csik mintha lenne de nem gyozott meg) Tegnap egesz nap emelyegtem ma sem sokkal jobb a helyzet.Nagyon faradt is vagyok es par napja szurkal a hasam is,de nem ugy ahogy menszesz elott fogok. El vagyok keseredve hogy nem tudom mi van sose kesett meg ennyit.Ha meg baba van miert nem mutatja ki? Jovo pentekre bejelentkeztem dokihoz addig meg 2 naponta tesztelek es megprobalok türelmes lenni.:)
vikusz2003
 
 


Sziasztok. Nekem megjött,így nincs baba. Nem kesergek,mert nem is terveztük még. Eljön majd a mi időnk is,es akkor remélem ő is jonni akar majd. Nektek kívánok minden jót,es pozitív teszteket.
moni25
Eger
 
 


@vikusz2003:
Szijjo
Nekem is halvány csíkos tesztem volt az elején nekem azt mondták hogy a halvány csík is csík. És mára 14 hetes a pocaklakóm:):):):)
flappancs
 
 


@flappancs:

Hát azóta teszteltem még 2őt és mindegyik negatív.Nagyon elvagyok keseredve :-( Nem is azért,mert nincs baba esetleg,hanem hogy derüljön már ki.11 napja késik nem értem ezt. :-(
vikusz2003
 
 


@flappancs:


De jó, nagyon gratulálok! Jó egészséget Nektek! :)
sarah16
 
 


@vikusz2003:


Szia ne agódj nem kell egyből a legrosszabbra gondoloni.meg fog jönni.Nekem pont ma jött meg 15nap késéssel.Megnyugodtam nem görgyöltem a babán és lásd megis jött.Lehet Te is rágörcsöltél a babóra és azért késik.Nyugodj meg.De azért ha még mindig nem jön meg a héten szerintem menj el dokihoz.Biztos ami biztos.


nicole27
Budapest XVII. kerület
 
 


@anita840825:


Szia! Én is voltam így, sőt vagyok is. 1 éve nem szedek gyógyszert és eddig nem sikerült teherbe esnem. Ciklusom nem rendszeres, 28-45 nap között mozog, de teljes gőzzel rajta vagyunk az ügyön. Volt már, hogy megvolt minden tünetem, hányingre, iszonyatos fájtak a melleim, híztam 3 hét alatt vagy 5 kg-t, érzékenyebb voltam a szagokra...stb, aztán minden előjel nélkült a 41. napon megjött. Volt olyan, hogy a 65. napon jött meg, igaz akkor tezsteletm többet is és negatív volt mind, de gondoltam a teszt rossz.
Nem akarok ünneprontó lenni senkinél, de szerintem, ha 35-40 nap körül van a ciklusod és legalább 2 teszted negatív akkor nincs sok remény a terhességre. Mondom ezt annak ellenére, hogy az első terhességemnél 2 negatív teszt után, kb a 40. napon teszteltem pozitívat. Én is csak azt tudom mondani, hogy ne görcsöljön rá senki, mert a szervezet produkálja a tüneteket, amire nagyon vágysz. Persze ezt én sem tudom megtenni, mindig így járok, hónapról hónapra. Igazából fogalmam sincs, hogy hogyan lehet kikapcsolni magunkban ezt a dolgot.
szomani
Vonyarcvashegy
 
 


Sziasztok lányok!


Írtam nektek egy hónapja a teáról ami segíti a teherbe esést állítólag. Na úgy néz ki hogy már én is állíthatom talán :D


Képzeljétek rendeltem 10es érzékenységű tesztet a neten (10 dbosat nagyon olcsón) és ugye ittam a teát 14.napon pontosan volt is Pé (volt jele) és már a ciklus vége felé is kezdtem tesztelgetni mint egy hülye, de semmi. ( mert ugye gondoltam ennek aztán már huu de korán ki kellene mutatnia)


Nemvárt után egy nappal is negatív volt a 10-es, rá 3 napra alig észrevehető valami, szinte semmi, de 4 napra viszont, eljött amire nem is számítottam már :D Megjelent az a halvány öröm csík :D


Szóval becsapósak ezek a tesztek, meg mindig azt hisszük hogy ha ráírják tutira kimutatja már akkor mikor elképzeltük....


21én megyek dokihoz remélem addig nem változik ez az állapot :)


Kívánom nektek hogy próbáljátok ki a teát és hogy járjatok sikerrel! Sok sok karácsonyi fogantatást kívánok ;)


Puszi mindenkinek és soha ne adjátok fel a reményt!

egylany90
 
 


@egylany90:


Szia!


De jó, nagyon gratulálok! Majd mesélj, hogy mi volt a vizsgálaton :)

sarah16
 
 


Egylány,
kis reményt ad amit irsz.
Én nem várt körül vagyok és alig látható halvány tesztem van. Ami még nem lenne nagy gond mert tudom 2 nap mulva ismételjem meg. Csak sajnos már egy hónappal ezelőtt átéltem ezt és a teszt nem erősödött. Biokémiai terhesség, puff. Az első teszt (=nem várt) után 1 héttel meg is jött nagy görcsökkel.
Nagyon szeretném ha nem ismétlődne ez most meg.. :(

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@egylany90:
Szia, 1 ciklusban írtad csak a teát? Nekem ez a 13. Ciklus napom, eddig semmi nyák nem volt, ma kezdett el lenni. Szerinted lehet a tea miatt? Én csak napi 1 bögrével iszom reggel a cickafarkfűvet de nem bírom éhgyomorra. Ez befolyásolja a hatást? Köszi a választ :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Sziasztok!


 


@littlebiscuit: Bízz abban a picurban hogy ott van és hogy sikerül elhelyezkednie, biztos hogy sikerülni fog ! Biokémiai terhesség? ilyet még nem hallottam várj inkább 3 napot és akkor csinálj másikat, írtam nekem az 5. napon nemvárt után volt alig látható... szóval az esélyed nagyon is megvan hogy végre sikerüljön!! Kitartás!!


 


@kiscsillag201:


elvileg 3 hónapig lehet inni a teát azt hiszem utána kell egy hónap szünet aztán újra lehet, de reméljük annyi idő nem kell ;) 14 naptól pedig idd a palástfüvet ( méh erősítő, beágyazódást elősegítő, mindenféle jó) ugyanígy, én amúgy 2 bögrével is volt hogy ittam reggel is este is. A hatás éhgyomorra a legjobb langyosan mindenféle izesítés nélkül ( én egy kevés mézet azért mindig tettem bele mert úgy finomabb) de a lényeg hogy iszod a hatóanyagok így is azért bekerülnek valamennyire ! Ha már van valami nyák feltétlenül ess neki a párodnak :D nehogy elszalaszd a pete érést!! ;) szurkolok!!


 


Köszönöm lányok a bizalmatokat ;) remélem összejön mindenkinek itt!!


 


 


 

egylany90
 
 


Szia Egylány!
Azóta tegnap reggel teszteltem (2 nappal az első után) és már sokkal láthatóbb a csikom :)
Holnap reggel fogok még egyet aztán remélem egyértelmű pozitivval zárhatom a dolgot.
A fura az hogy nem nagyon van tünetem. Tegnap estére rámjött a zombikos (álmosság) de azon kivül semmi.. Nade nem mindnekinek vannak erős tünetei :)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:


Szerintem a tünetek nem feltétlenül kell, hogy meglegyenek. Van, akinél csak később jönnek, van, akinél egyáltalán nem. De az erősöső csík mindenképpen jó jel, gratulálok! :)
sarah16
 
 


Sarah,
nagyon köszönöm!
Ma ujra erősebb a csikocska :) És most hamar kijött és tényleg határozott pozitiv.
Még azért szombaton eljátszom az utolsó tesztecskémet kiváncsiságból :)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:


jajj nagyon örülök! Amúgy a tünetek szerintem sem mindig jönnek sőt főleg nem folyamatosan. Nálam is az álmosság játszott eddig, de pl most nem annyira össze vissza van itt minden :D


Egyedül az alhasi fájdalom az ami már egy hete tart elég gyakran. De mondjuk nekem a kislányomnál is volt sőt akkor nagyon erős volt és a derekam is nagyon fájt.


Kívánom, hogy ez legyen a legszebb karácsonyotok a pároddal :D Persze csak amíg meg nem születik, mert utána minden karácsony csodás lesz :)


Szerintem a szombati is szép nap lesz, lassan a doki számát is előkeresheted a telefonodból, hogy még idén hivatalosan is megtudd mi a helyzet :)


Gratulálok! :)

egylany90
 
 


Nagyon köszönöm Egylány.
Kaptam időpontot jövő szerdára még éppen közvetlen ünnepek előtt. Keveset fogunk látni de az is elég. Csak hogy megerősitsék hisz abból hogy nem fogok a jó kis házipálinkából kortyolni idén ugyis leesik a családnak akkor meg már legyen hivatalos a dolog :) :)
Te 21.én mész olvastam, akkor mennyi idős leszel? Kiváncsian várom a fejleményeket! :)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Lányok, itt az ideje, hogy én is megtörjem a hallgatást. A nyári csalódásunk után nem mertem elkiabálni, de tegnap délután megérkezett az utolsó eredmény is, amire vártunk, így most már elújságolhatom: KISBABÁT VÁROK!!! :) :) :) Most kezdjük a 14. hetet... Megvolt az ultrahang, meg az egyéb vizsgálatok, meg Down-szűrés és minden a legnagyobb rendben...

A múltkori tapasztalatok után nagyon féltem, mikor már ideje volt tesztelni, így én csak 1 hét késés után csináltam meg az elsőt. Viszont, mikor visszamentem a fürdőbe megnézni az eredményt, azonnal elsírtam magam: én még 4 ilyen gyönyörű, erős csíkot nem láttam (a biztonság kedvéért rögtön 2 tesztet csináltam)! :)

És littlebiscuit, nálam az 1 hetes késéskor már sejtettem, hogy mi a helyzet, viszont tünetből csak annyi volt, hogy addigra kicsit megnőttek a cicijeim (na, utána sokkal durvábban is) és néha szurkált az alhasam. A fáradtság, hányinger csak később jelentkezett. Szóval sok sikert Nektek és majd számoljatok be, hogy mi volt az orvosnál! :) A család meg biztosan nagyon fog örülni. Mi is alig várjuk a Karácsonyt, hogy végre elmondhassuk a nagy családnak is, mert eddig még csak a szüleinknek mertük. Úgyhogy szerintem néhányunknak az idén nagyon jó Karácsonya lesz, gratulálok Lányok! :)


sarah16
 
 


Sarah!
Hát mit mondjak, nagyon örülök annak amit irsz.
Előző hónapban visszaolvastam ezt a fórumot (nem erősödő tesztem volt). Szóval emlékszem rád és a történetedre. Amikor az elejét olvastam reményt adott majd a vége kijózanitott. Hisz a HCG-nek emelkedni kell, ha 3 nap után szinte halványabb mint volt ott gond van.
De nagyon örülök hogy van élet ezek után, azaz, nem gondoltam hogy nincs csak látom hogy nálad is mennyire minden szuperül megy és ez erőt ad (mert persze gondol az ember néha picit a rosszra hogy mi van ha megismétlődik..). Neked ez hogy ment? Vagy az egy hét késé utáni szép erős teszt meggyőzőtt hogy ez most más?
Én mág csak most járok 3 nap késénél vasránp körülre nem vártam. Van még egy tesztecském szombaton szupercsikok reményében meg fogom csinálni :)
Egyet értek hogy szép Karácsony lesz :)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:


Nekünk az egyik orvos azt tanácsolta, hogy várjunk 3 hónapot, a másik azt, hogy nyugodtan újra lehet kezdeni akár másnaptól is a próbálkozást. Úgy döntöttünk, hogy várunk picit, mert azért lelkileg is fel kellett dolgoznunk, meg még ettől a pár hét várandósságtól is annyira átalakult a testem, hogy azt is szerettük volna, ha minden visszaállna. A 3. ciklusnál már próbálkoztunk, mert nagyon szépen visszaállt minden (igazából már a történteket követő 1. ciklus is teljesen normális volt). És elsőre sikerült :)
Hát, gondolhatod, hogy mennyire féltem, féltünk, hogy megismétlődik. Mondjuk az erős csíkok azért megnyugatóak voltak, aztán mi csak a 7. héten jutottunk el az orvoshoz, aki a "tapperolást" követően mondta, hogy igen, ez megfelelhet a terhességi kornak. Aztán jött a 0. ultrahang. Mikor az orvos azt mondta, hogy "húha", azt hittem, hogy ijedtemben leesek az asztalról, azonnal előjöttek a múltkori emlékek, hogy 3 ultrahangot is csináltak, de nem látták sehol. Erre folytatta az orvos: hát ez a baba már nem is olyan pici... :) Itt azért már kezdtünk megnyugodni, de azért teljesen nem lehetett. Bár a 12. hétig fokozatosan csökkent az aggodalom, de azért csak végig bennem volt, hogy jaj, nehogy megint baj legyen. De nem lett. És most, hogy az eddigiek alapján teljesen egészséges és betöltöttük a 13. hetet is, most már tényleg megnyugodtam :) Csak azt nem tudjuk eldönteni, hogy Apuka a boldogabb, vagy én 
De jó is, hogy lassan közhírré tehetjük, mert már kezd látszani. Előtte elég vékony voltam. Jó, fel is szedtem kicsit, mert a múltkori után azt tanácsolták, hogy az első trimeszterre teljesen hagyjam abba a sportot. Viszont azért, ahogy nézegetjük, nem az a tipikus úszógumis poci, hanem olyan szépen kezd kerekedni. Még pulcsiban nem igazán látszik, de a barátnőm azért már pólban kiszúrta :)
Szerintem, ha eddig erősödött és még "csak" 3 nap késésnél jársz, de már így is pozitív, az nagyon jó jel. Lehet, hogy szupercsík csak később lesz (én pl már a 6. hetet kezdtem, mikor először teszteltem, de akkor már ugyanolyan volt a 2 csík), az sem baj, de remélem, hogy már a szombatid is az lesz ;) Szívesen mondanám, hogy ne izgulj, ne félj a rossztól, pontosan tudom, hogy nem lehet csak úgy kikapcsolni. De mondjuk rástresszelni tényleg nem érdemes. Inkább képzeld el azt, hogy hogyan fog már a 12 hetes ultrahangon integetni Nektek (és ha el tud menni, szerintem vidd be az apukát az ultrahangokra, nálunk tátott szájjal nézte végig a Párom is). :)
sarah16
 
 


Megnyugtató amit irsz :)
A para-gén az szerintem bennünk van már csak meg kell tanulni elnyomni. Meg szerintem az is hogy nem elég hogy személyes élményeink is vannak, de még az internet is 'segit' mindig megtalálni a mindenféle fenyegető infót. Én pl most szurkálásokat éreztem és persze már a méhenkivüli terhességnél lyukadtam ki :D
Na most megpihenek mert itt van a délutáni álomkór :D Ó istenem és ez még csak a kezdet :D

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Sziasztok!
Mi még nemrég óta próbálkozunk a párommal, de már az eleje óta érdekes dolgok történnek...viszonylag szabályos ciklusom (27-31 nap) múlt hónapban elcsúszott, 33. napon teszteltem, negatív lett, majd 34. nap meg is jött. Most a 35. napnál járok, ma teszteltem, de ismét negatív. Eddig mindjárt megjöhet érzésem volt, ma meg olyan mintha fel lennék fázva, állandó pisilési inger és enyhe szurkálás. Enyhén barna folyásom is van pár napja, bár ezzel eddig nem foglalkoztam, mert amióta nem szedek fog.gátlót mindig is volt enyhe folyásom, csak fehéres (ugyanúgy mint tinikoromban is). Más tünetem nincs, talán annyi hogy tegnap óta az eddig kényelmes gatyóim is zavarnak kicsit..Korai volt a teszt? Vagy beképzelem? Egy ismerősöm szerint annyira rágörcsöltem hogy azért borult a ciklusom..de hát ennél nagyobb görcsöléseim is voltak az életben és akkor nem borult..várom válaszaitokat, sziasztok:)
priszcilla87
 
 


Priszcilla, szerintem nem volt korai a teszt. Fogamzásgátlóban nem vagyok otthon, azt nem tudom. Viszont abban szerintem igaza van az ismerősödnek, hogy ha rágörcsölsz a dologra, akkor hajlamos vagy beképzelni a tüneteket, meg mindent és ettől tud borulni a ciklusod. Lehet, hogy stressztől nem szokott, de ez jobban meg tudja borítani. Ha most nem is sikerült, mindjárt itt a Karácsony, próbálj meg inkább arra koncentrálni és legyél "csak úgy" együtt a pároddal, nem a "babacsinálásért", aztán meglátod, ez a nyugalom sokaknak segített, csomó baba fogant a karácsonyi időszak alatt és után az ismerettségemben ;)

Littlebiscuit, Te meg végképp próbálj megnyugodni, mert Neked meg nagyon úgy tűnik, hogy van is miért. Igazad van, netet ne is nagyon olvass, mert a végén még olyanokat is fogsz találni, hogy ha ezed, vagy azod fáj, akkor 2 fejű gyreked születik. Neee... Ne olvasgass ilyeneket, majd a dokid megmondja, hogy mi a helyzet. Amúgy van egy jó hírem: a szurkálás nagyon is jó jel. Abszolút nem a méhen kívüli terhesség jele. Engem eléggé kioktattak, mikor saját felelősségre távoztam a kórházból és mondtam, hogy elmegyek 1 hétre, mert egész évben azt az ausztriai nyaralást vártuk az egész családdal és eléggé szükségem is volt rá, hogy kiszakadjak abból az egész helyzetből. Azt mondták, hogy a méhen kívüli terhesség nagyon-nagyon erős fájdalmakkal jár. Az orvosod úgyis fogja ellenőrizni ultrahanggal, hogy jó helyen van-e a Picid (ha mégsem, még akkor is ráérnek majd ellene tenni, de ilyen úgysem lesz). A szurkálás pedig terhességi tünet, normál terhességeknél főleg. Azt jelenti, hogy a méhszalagjaid elkezdenek nyúlni, készülve az áthelyeződésre, növekedésre. Nekem az orvos és a védőnő is azt mondta, hogy néha akár ijesztő is lehet, ahogy belenyilal (nekem pl, mikor hirtelen felálltam, azt hittem, kiszakad a helyéből az egész), de ne aggódjak, ez teljesen normális. Szóval nyugi, ez csak még egy jó jel...
És igen a fáradtság, hát, az ismerős. Mi mindig 11 és éjfél közt mentünk aludni, de hetekig annyira használhatatlan voltam már este 7-től, hogy 9 körül mindig elindultunk aludni. Én mondjuk ebben az időszakban főzni sem nagyon tudtam, nem bírtam a szagát, illetve bármilyen nehezebb háztartási munka esélytelen volt, egy sima porszívózás is csúcsteljesítmény volt. Viszont biztatásként mostanra kezd visszatérni az energiám, most már egész jól tudok mindent csinálni :) De Te nagyon vigyázz magadra, ne erőltesd meg magad és még véletlenül se emelj nehezet! Pihenj sokat! :)
sarah16
 
 


Köszönöm megnyugtató szavaid Sarah :) Tényleg teljesen feloldja a kis aggodalmaimat is :)
Nagyon boldog ünnepeket neked, és minden forumozónak errefelé :)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Lányok, egyébként nekünk még ami rengeteget segített, az ez az előadás volt. Igyekeztünk minél több mindent megfogadni az ott hallottakból és biztos vagyok benne, hogy ez is segített benne, hogy már az első hónapban sikerrel járjunk :) Szóval nekünk nagyon megérte :)
sarah16
 
 


Hmm, a mellékletet nem hajlandó feltölteni, sem pdf-ként, sem jpg-ként. Nem tudjátok hogyan lehet? Nekem folyton eltűnik? :(
sarah16
 
 


Sziasztok!
Most találtam rá erre a fórumra. Nekünk a november volt az első hónap, hogy nem védekeztünk (fogamzásgátlót már rég nem szedek). Nem kifejezetten a babagyártásra álltunk rá, de úgy voltunk vele, hogy ha jön, akkor nagyon örülünk neki
Mindig is eléggé hosszú és kissé ingadozó volt a ciklusom, de nagy átlagban 30-35 nap szokott lenni.
November 9-én kezdődött az előző menstruációm (vagyis még csak maszatolás), rendesen 11-én jött meg. Azóta nem jött meg újra. Dec.18-án csináltam egy tesztet (olcsó xepil tesztcsík) de egyértelműen negatív volt. Eléggé elszomorodtam, mert bár nem hittem benne, hogy azonnal összejön a baba, de miután nem jött meg, minden nappal egyre jobban reménykedtem benne, hogy mégiscsak ott van
Tünet nem sok van, leginkább az állandó álmosság, picit szurkál ott lenn a hasam meg nagyon-nagyon enyhe émelygés és/vagy gyomorégés délelőttönként (de ezt már lehet csak hozzáképzelem)
Van még értelme új tesztet csinálni mondjuk a héten (esetleg másik fajtával?) ?
Olyan jó kis ajándék lehetne férjecskének a fa alá
Köszi előre is
bevvike
 
 


@bevvike:


Szerintem igen, mindenkép csinálj még 1 tesztet. Lehet 10-es érzékenységűt kapni, ha az is negatív akkor sajna nem vagy terhes. Én is ugyan ebben a cipőben járok, nekem november 13-án volt utoljára menzim én is azt terveztem, hogy a karácsonyfa alá apának becsomagolom a 2 csíkos tesztet. Sajnos azóta 3 teszten vagyok túl, mind negatív. Még ne jött meg, de én már nem reménykedem, a tünetek ellenére sem :-(
Remélem Nektek ott lesz a 2 csík!!
szomani
Vonyarcvashegy
 
 


@bevvike:


Szerintem az az olcsó xepil tesztcsík nem rossz fajta, nekem nyáron az elég halványakat is kimutatta a végén és most is csináltam olyat is, szépen látszott. Viszont mindenképpen tesztelj újat, lehet, hogy tényleg érdemesebb venned egy érzékenyebbet (gyógyszertárban van biztosan). Remélem, lesz második csíkod! ;) Ha viszont nem jön meg és negatív a teszt, menj majd el orvoshoz, a későbbiekre sokat segíthet...
Sok sikert!
sarah16
 
 


Sziasztok!

Köszi a válaszokat! Mindenképpen tesztelek akkor még egyet, szerintem holnap reggel felkelés után, mert az előzőt nem a reggeli elsőből csináltam. Kicsit félek tőle, bár most inkább nem élem bele magam és akkor nem lesz akkora a csalódás. Akkor viszont ott a kérdés, hogy mi bajom lehet, ami miatt nem jött meg. Remélem 2 ünnep között eljutok dokihoz.

Szomani, nagyon sajnálom, hogy negatív lett neked, de reméljük következőre összejön mindkettőnknek, még az is lehet, hogy egyszerre
bevvike
 
 


@bevvike:


Mondjuk szerintem mindenképp reggeli elsőből csinálj. (Most ne éld bele magad, de simán lehet, hogy ezért nem látszott az előző...)
Viszont szerintem kérj időpontot az orvoshoz: ha negatív a teszt és nem akar megjönni, akkor azért, de inkább azért, ha mégis pozitív lesz ;)
sarah16
 
 


Sziasztok,
velem csütörtök óta annyi történt, hogy továbbra sem jött meg, így vasárnap reggel x-epilessel is teszteltem, persze az is negatív lett (először látszott rajta egy halvány rózsaszín maszat, de nem ott ahol a másik csíknak kellett volna lennie, majd el is tűnt később úgyh teljesen letettem róla). Aztán vasárnap este a WCpapíron apró kis véres nyák darab, így tudtam h ennyi és megjön mostmár, tényleg ennyire rá lehet görcsölni erre pedig nem is hittem...de azóta is itt járok, hogy naponta 1-2x enyhén véres nyákot látok, a rendes mensi nincs sehol...ez még mindig a stressz? az létezik h az e havi mensi ennyi lesz? vagy most majd mihez számoljak pé-t? gondolom még egy tesztnek nincs értelme már.
priszcilla87
 
 


@bevvike:


Teszteltél?
Nekem még mindig nem jött meg, de már nem reménykedem. Ma van a 40. napom, de szerintem hamarosan megjön.
Remélem Nektek összejött!!!
szomani
Vonyarcvashegy
 
 


@szomani:


én napra pontosan úgy állok mint Te...és még mindig semmi...Neked?
priszcilla87
 
 


@priszcilla87:


Szia! Ma reggeli tesztem is negatív, a ciklus 43. napján és nem is jött meg még. Nem hiszem, hogy terhes vagyok, de azt sem értem, akkor miért nem jön meg :-(
szomani
Vonyarcvashegy
 
 


@szomani:


Ma reggel megjött. Most örülök neki, mert tudtam, hogy nincs baba. Éa ahogy itt olvastam sokszor: új ciklus, új remény! (persze azért január elején beiktatok egy orvost is, mert ez már nem állapot)
szomani
Vonyarcvashegy
 
 


@szomani:

Nekem is pont ma reggel jött meg. Én is örültem neki mert tudtam én hogy nincs baba. Január 13ra kaptam időpontot a dokihoz,mert ezt az össze-visszaságot én sem bírom.
bevvike
 
 


@szomani:


holnap én is felhívom a dokit, mert ez már durván elvan csúszva, illetve ha az a 2 csepp véres nyák volt a mensim 20-a körül két napig, akkor ez se vmi jó jel lehet 3 negatív teszt mellett..
priszcilla87
 
 


Sziasztok! Pont egy hete kèsik...reggeli elsőből negatív...úgy èrzem mintha meg akarna jönni, de semmi...alhasi fájdalmak vannak, nèha kis szúrkálások. Eleinte fájt a fejem, kis hányinger, kicsit gyakrabban járok pisilni, mindenen elsírom magam, kevesebbet eszek, nincs ètvágyam, ès a cigit se kívánom...szerintetek??
ancsi0128
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: