Új privát üzeneted érkezett!

Judy!

A hétvégén is dolgoznotok kell???Legalább jól megfizetik?!

Nekem 20 éves koromba vetté ki a garatmandulámat mert folyton tüszős-gyulladásban volt.Addig húztuk-halasztottuk, és felnőtt korban elég gáz,úgyhogy szerintem is essetek túl rajta ha beteges vele.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny,

Túlórában kifizetik a mai napot, de akkor is most inkább lennék otthon a gyerekemmel.

Én is 19 voltam amikor kivették, hát nem is akarok rá emlékezni. Nagyon fájt, sokat szenvedtem.

Tényleg jó lenne most nyáron túlesni rajta.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

A bebinfo.hu oldalon szavazatok a fiaimra mert egy mail címről csak egy szavazat adható le. Köszike

Bukri Gergő
http://www.bebinfo.hu/szavazok.php?szav ... olplusz=20
Bukri Viktor
http://www.bebinfo.hu/szavazok.php?szav ... olplusz=20

Kép
Kép
Kép
márti80
 
 

 
 

JÓ REGGELT!

Judy!
Reméllem jobban van a fiad!!!!!


Márti!
Szavaztam!
Vendég
 


Szia Kriszti,

Bazsi mára már jobban van. Kapott gyógyit, de azt ajánlotta a doki, ha meggyógyul oltassuk le a torkát, mert lehet, hogy egy visszatérő baci okozza ezeket a mandulagyulladásokat. Ebben az évben van valami kemény baci, ami a skarlátot is okozza, és nagyon sok gyerek kapta el.

A mandulakivételre azt mondta, hogy eg ymandulát akkor kell kivenni, ha gyógyult állapotban is gennyes, ellemkező esetben rengeteg bajtól óvja meg a gyereket.

További jó hétvégét, Kriszti nektek meg jó nyaralást.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


SZIA JUDY!

Örülök,hogy Bazsi jobban van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Köszönöm a jó kivánságot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ha időm reggel engedi,akkor még irok,ha találok ott netet akkor jeletkezek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nagyon vigyázzatok magatokra,puszi!!!!!!!!!!!!!!!!!
/Az iwiwen bejelöltelek,ha nem baj/


Puszi MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kriszti!

Jó nyaralást!!!!! :D Pihend ki magad!!!Tök jó időtök lesz! :lol:

Márti!

Én is szavaztam :)

Judy!

Az tényleg igaz, hogy a mandula egyfajta védekezőképessége a szervezetnek,de ha folytaon gyulladta(mint nekem volt)többet árt mint használ :cry:
Klassz, hogy Baszi jobban van :D Nálunk Gödöllőn is egyre több helyről hallom a skarlátot.Már meg is kérdeztem,hogy magzati korban ártalmas -e(tudjátok,nekem lepkehimlő miatt abortusz volt9szóval teljesen ártelmetlen terhesekre.Ki tudja,nehogy találkozzak skarlátossal ha összejön a bébi,de hál'istennek nem veszélyes.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panni!
Köszi!!!!!!

JÓ ÉJT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!
El vagyok havazva mostanában, csak beugrottam, hogy elmondjam nektek, értem már nem kell izgulni. Ma meglátogatott a nem várt vendég, szóval én már biztosan elmondhatom magamról, hogy a harmadik gyerkőc nem jött össze elsőre. Sebaj, előfordul az ilyesmi. :wink: Indul a második nekifutás!
Jó nyaralást, jó pihenést mindenkinek, aki meg dolgozik, ne vigye túlzásba! :lol:
Nyáriorgona
nyáriorgona
 
 


JÓ REGGELT ÉS SZÉP NAPOT MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Nyáriorgona!
Akkor hajrá július!!!!!!!!!!!!!!



Puszi MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Jó reggelt!! :D

Nekünk ez a hét lesz nagyon esélyes.Ahogy számolgattam,csüt-péntek körül lesz a pé-m,de azért hőmérőzök is.

A mensit pontosan mikortól kell számolni??Amikor elkezdődik enyhe barnázással vagy amikor rendensen beindul a vér??(bocs a hülye kérdésért,de nem mindengy a számolgatás miatt)

Nyáriorgona!!

Mindent bele július!!! :lol:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Jó reggelt,

Nyáriorgona,

Sebaj, szép hónap a július. 2.-ra összejön, nekünk is ez a szám volt a szerencsés. :lol: :lol:

Kriszti,

Mégegyszer jó pihizést kívánok, aztán ha tudsz jelentkezz. :lol: :lol:

Panny,

Nem akarsz egy + vonalzót csinálni, hogy lássuk hol tartassz.
Na akkor mindent bele hétvégéig. :wink: :wink: :lol: :lol:
Amugy, szerintem a barnázás is mensi, bár nem vagyok benne biztos, nekem sosem volt olyanom.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szia Judy!

Még itthon!
A párom most kelt,a gyerekek még alszanak!
Délelőtt folyamán indulunk!!!
Persze,ha találok netet,jelentkezek!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bazsi jobban van????
Reméllem igen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Puszi MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kriszti,

Köszi, Bazsi jobban van már, elküldtem a táborba, mert hője nem volt.
Reggel és este kapja a gyógyit, meg el van tiltva a fagyitól most. Ez nem nagyon tetszett neki.

Jövő héten meg ugyis szabin leszek egy hétig, akkor tud majd pihizni a gyerek is. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Pont a nyaralásra fog esni a félidő. Ennek van előnye és hátránya is, hát majd meglátjuk. :roll: Az biztos, hogy apán és anyán nem fog múlni :oops: csak hát a többiek... :lol:

Én is gondolkodtam már rajta, hogy honnan indul a mensi, de én csak onnan számolom, amikor már rendesen megjön. Néha barnázok kicsit, néha meg egy napig csak nagyon kevés vér jön, csak később indul be. Egyébként fogalmam sincs hivatalosan hogyan kellene. :?

Nyáriorgona
nyáriorgona
 
 


Nyáriorgona!

Na látom,akkor nem csak én vagyok ilyen cipőben a mensi kezdetét illetően :)
Mindengy a lényeg hogy akció ezerrel :oops: nehogy lemaradjunk róla az eseteeges elszámolástól.

Judy!

Megpróbálok vonalzót rakni,tudod,a gyerekekével is szenvedtem egy napot :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!
CSatlakozni szeretnék hozzátok!
Én soproni 3.babát tervező gyes-es lévő 30 éves anyuci vagyok.
4 hónapja probálkozunk.Eddig sajnos sikertelenül. :cry:
Ma irtam itta Nete -en egy nőgyogyász dokinak,hogy baj-e hogy 24-26 napos a ciklusom.Azt válaszolta,hogy BAJ!!Mert nehezen leszek terhes,ill. vatélés nagy százalékban,mert elégtelen lehet a peteérésem.
Most letörtem,mint a bilifüle. :cry: :cry:
Ezel nem gondoltam hogy dokihoz kéne fordulnom,de asszem most megteszem.
Én is hasonló cipőben járok mint PAnny,mert végülis nem tom honnan is kell számolni a mensi első napját.Én a tényleges apai-anyaiba számoltam az elsőt.Lehet előbb kell,amikor kezd megjönni??Ugy megvan 26-28 napos :roll:
Vendég
 


Sziasztok,

Képzeljétek,ma reggel egy émelygés erejéig meglátogatott kis vuk. Legalább most már tudom, hogy biztosan van ott bent valaki.
Holnap este meg kiderül, hogy mekkora a kicsi angyalka. :lol:

Üdv Erika,

Szépek a csajok, remélem nekem is összejön egy ilyen gyönyörű kis csajszi. :lol:

Mindenképpen menj el dokihoz, és nézesd meg magad, mert 14 nap nekem is túl rövidnek tűnik. Ha minél előbb kizárod a problémákat, annál előbb lesz kicsi babó. :lol: :lol:

Lányok,

Kriszti már bizti áztatja magát, de jó neki. :lol:
Hétvégén mi is tervezünk egy balatoni fürdőzést, persze én csak nézni fogom őket, max térdig belemegyek a vízbe, nem kockáztatok.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Erika,

14nap = 24 nap, elírtam

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy
köszi a tanácsot.Hivogatom a dokit de egyenlőre nem veszi fel :evil:
Látom kiscsajszit szeretnétek! :wink:
Hamar összejött nektek a babóca?Tesók tudják már?
Vendég
 


Erika,

Április közepén kezdtük a próbálkozást, és hála istennek május 30-án már meg is fogant. Szerencsénk volt.

Még nem mondtuk meg nekik, majd ha elérem a 12. hetet. Az a biztos, mert ha valami netán történne nem szeretnék magyarázkodni a gyerekeknek.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Üdv.Erika!! :D

Neked meg két csajszid van?!Ez klassz.Mostanában olyan sok ilyennel találkozom,hogy vagy 2 fiú vagy 2 lány :lol: De sebaj.Mi is csajszit szeretnénk,de ha megint pöcsös lesz,az se baj :wink:

Egy másik topicból megtudtam,hogy a mensi első napjának az igazi vérzést kell számítani(nem pecsételés,nem barnázás)Hátha ennyit segíthettem neked is.
Egyébként a két lányod születése előtt is ilyen hosszúságú volt a ciklusod??Mert ha igen,akkor valszeg te ilyen típus vagy és nincs különösebb gond vele,nem?!Hiszen akkor is kétszer teherbe estél,nem?!

Judy!!

Hogy lehet örülni ilyenkor egy kis ..kázásnak,igaz??!! :lol:

Biztos minden OK,lesz az UH-n!!

Igen,én is gondoltam már Krisztire....de jó neki!!! :lol: :lol: :lol:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Nme sikerül a vonalzó :(

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Na :wink: most

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Most meg nem bírom errébb rakni :(
Bocs csajok hogy itt bénázok :oops:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sikerült!!!! :D :D :D

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Rik!
Az még alapban nem baj, ha rövidebb a ciklusod. Azt kéne tudni, hogy mikor van peteérésed. Ha a 10-11. nap, akkor a 24 napos ciklus tökéletes. A lényeg, hogy a peteérés és a menzi között legyen kb. 14 nap, de min. 10.
Szóval egyáltalán nem biztos, hogy baj van, ne aggódj!

Hozzám 2x jön naponrta róka koma, de legalább a fennmaradó időben egészen jól érzem magam. Sokkal jobb, mit az állandó émelygés.

Voltam UH-n. CRL: 1,7 cm, és rugdosott a kis lábacskáival. :) A gerince is szépen alakul.

Én már elmondtam a nagyobbik fiamnak, muszáj volt, nagyon rosszul voltam, és érezte, hogy valami nincs rendben.

Szép napot!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Szia Erika! :)
Gyere gyakran!
Én is éppen azon agonizálok, hogy valami nem stimmelhet nálam.

Képzeljétek, ez a harmadik nap, és már alig vérzek. Tojásfehérje sem volt. Szerintem nincs is peteérésem... :( Akkor meg hiába próbálkozunk :cry: (Gyerekek előtt min. 6-7 napos vérzés volt, kínlódtam vele, 2. szülés óta viszont túl simán megy minden. Vagy ennek örülni kell?!)

Az is érdekes, hogy itt a babaneten a rendelőben azt írta a nőgyógyász, hogy a peteérést a mensi 1. napjától számolva (előre!) a 14. nap körül kell várni, tehát a ciklus 1. fele a fix. Hát én ezt pont fordítva tudtam eddig. El kellene kezdeni hőmérőzni, csak apát rá kell venni, hogy ő ugráljon a gyerekekhez (legalább hajnalban) de attól tartok ez nem fog menni. :roll:

Boeske :D
Ez volt az első UH, vagy már voltál korábban is?

Nyáriorgona
nyáriorgona
 
 


Sziasztok
köszi a fogadtatást,örömmel is jövök közétek!
Panny
hát a kérdésedre válaszolva(Ami asszem nem lesz rövid)a két csaj elött változó volt a ciklusom.NA szoval a Réka véletlenül 19 éves koromban fogant(egyszeri nem védekezésre).Aztán szülés után szedtem fogigátlót,mert hallani sem akartam a kistasóról.3évesen abbahagytam,hogy most már ha akar jöhet.NA de nem volt menstruáciom.1 év után(!)elmentem dokihoz,aki kivizsgálások nélkül hormongyogyszereket adott.Szedtem is,attol volt peteérésem,és mensiztem is.Terhesség nem következett be.Ezt 2és fél évig csináltam.Aztán 2003 karácsonyán annyi petém megérett az egyik petefészkemben,hogy görcsöltem,nem birtak kiszabadulni.KAptam infuziot,és elhajtották őket.NA itt volt az a pont,hogy férjem azt mondta,hagyjuk abba,neveljük a Rékát nem akarja odafent valaki hogy minekünk gyerekünk legyen. :roll:
2004 ápr.-ban jött a munkahelyemre egy csaj,akivel hamar megtaláltam a közös hangot,kitárulkoztam neki.Ő elvitt ahhoz a nőgyogyászhoz akinél a Rékát szültem,mert jó ismerőse,és kivizsgálást kért nekem.Soron kivül megtette.Azt közbe elfelejtettem irni hogy január ota rendes peteérésem volt,de baba persze sehol.Ekkor 26-30 napos ciklusaim voltak.
NA szoval kivizsgált mindkettőnket.BAj nincs.Előjegyzett jun. 1-jére petevezetékátfujásra.Májusban nem számolgattunk mikor kell együtt lennünk hogy baba legyen,ahogy esett ugy puffant :oops: Aztán máj,végén amikor meg kellett jönnie,izgultam mert nem akart megjönni.Azért is,mert az alatóorvoshoz addig nem akartam menni mig nem mensizek,hisz addig nincs mütét.NA,máj. 28.án feélkerestem a dokit,mi legyen nem jött meg még,hogyan lesz átfújás???Doki néz uh-gal.Erika,hát maga terhes.
Lányok köpni nyelni nem tudtam.Csak néztem magam elé,hogy biztos nem,ez nem velem történik.
Na szoval Petra megfogant,minden külső segitség nélkül össze-vissza mensire.
6 hónapig szoptattam,aztán pontosan egy hora rá meg is jött a piroskám.
Azóta 24-26 napra jön meg,egyszer 28.
Mivel elterveztük a 3.babát,és jó lenne az idén ha összejönne,ezért ugy gondolom most itt az ideje hogy kivizsgáljon ujbol.
Tényleg igazatok van,sok embernek van két fia vagy két lánya,mákja van akinek mindegyik .
Igaz nekem mindegy,ha még egy lányom lesz ugy legyen,örülünk.ÉDESEK A CSAJOK!!
Bocsi hosszu lettem! :oops:
Vendég
 


Boeske
nem félsz a kis korkülönbségtől??Bár ha meg nőnek együtt nőnek,jókat fognak játszani együtt :oops:

Nyáriorgona
neked fiaid vannak vagy lányaid?Merre laksz?
Miota probálkoztok?
Vendég
 


Boeske
nem félsz a kis korkülönbségtől??Bár ha meg nőnek együtt nőnek,jókat fognak játszani együtt :oops:

Nyáriorgona
neked fiaid vannak vagy lányaid?Merre laksz?
Miota probálkoztok?
Vendég
 


Rik!
Hát eleinte nem lesz könnyű. De mire a nagyobbik iskolás lesz már nem szeretnék pici babával bajlódni. Hiába, igénybe veszik az ember idegeit, energiáját. Ma még tudok azon nevetni, ha pl. a kicsi ruhástól bemászik a fürdőkádba, amíg a nagyobbnak segítek öltözni. Félek, hogy pár év múlva már nem lesz ennyi türelmem.

Elérted már az orvosod?

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok!

Már nem írtam rég,de olvaslak titeket.
Üdv az újaknak!

Boeske:gratulálok a pocaklakódhoz.

Rik:nekem van egy barátnőm,neki 23-25 naposak a ciklusai, és simán babás lett már kétszer is,úgy-hogy nem kell a legroszabbra gondolni.

Panny:örülök, hogy megjött,és elkezdhetitek a próbálkozást.

Rólam:tegnap sikerült a forgalmi vizsgám,úgy- hogy emiatt már nem kell idegeskednem.

Ma vagyok a 35. cn-on mensi még sehol,vettem lh tesztet,mert azt olvastam, hogy az hamarabb kimutatja, ha van baba,tegnap csináltam egyet,szép pozitív lett,na kezdtem örülni,ma reggel is csináltam egyet,az meg negatív lett,szóval nincs bab,hanem tegnap volt pé,szép a 34. napon,azt hittem elájulok,bár a kisfiam is hasonlóan sikerült,mert akkor is jó sokáig nem jött meg,és az 55. nap lett pozitív a tesztem,de azért nem nagyon reménykedem,kétszer ua nem szokott megtörténni.Ha megjön akkor egy ciklust még várok,és augusztusban mindenképp megyek dokihoz,mert rákszűrésre is kell mennem,és akkor elmondom neki mi a helyzet.

Egy kicsit el vagyok kenődve, hogy miér nem működöm rendesen,de ha az lh teszt nem hazudott,akkor legalább van pé.

Ja.és még egy dolog,a kisfiam teljesen abbahagyta a cicizést,szóval, most már majd csak rendeződnek a hormonok remélem.

Szép napot nektek!

Niki
Vendég
 


Niki!

Hát én az Lh-teszetekkel szkeptikus vagyok.Nem biztos hogy minidig megbízható,nem?!Lehet,hogy időben volt pé-d és már baba van a dologban(vagyis a pocidban :) )és azért nem jön meg,nem?!

Gratula a vizsgához :wink:

Erika!

Hát nem semmi a sztorid :o de a lényeg,hogy jól végződött.Remélem most is így lesz :lol:
Hanyadik napnál tartasz?

Nyáriorgona!

Én is úgy tudom(a pé számítását) ahogy neked az orvos írta itt a babaneten.Nem így van??Nem a mensi első napjától számított 14.nap(normál 28 napos ciklusnál!)???


Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Boeske
ez nálunk pont igy van.Lhet könnyü nekem mert a nagylányom segit,meg megérti hogy most menjen be a szobájába,mert pl. altatni akarom a picit.Na de ki is akaszt rendesen a csaj sokszor.Most kamaszodik,és felesel,meg nem akart tanulni máj.tol.Szal baj is van vele.NAgy gyerek nagy gond.Igaz a mondás!!!!
Azért is szeretnénk hamar kistesót Petrusnak hogy játszani is tudjon valakivel,ne csak bolondozni,mint a tesójával most.
Szal jól teszed hogy most bevállalod!!!! :wink:
Hivtam a dokit,megyek kedden hozzá!!!! :D Remélem jót mond csak!!

Panny
3.napnál.Ha megyek dokihoz kedden akkor már 9 napos leszek.Szal tud nézni peteérést is!Remélem megteszi,ha nem kérem rá! :wink:

Én ugy számolom a peteérést,ahogy anno sterilen mondták.Nem a mensi első napjátol hanem a másoik nap azelső.Ti is ugy számoljátok??

Niki
szia!
A Petra is Vencel lett volna ha fiú! :wink: NAgyon tetszik ez a név :!:
Most én nem igen értem mi is történik veled!
Ilyen hosszu a ciklusod?
Mindig ilyen hosszu volt?Most babát szeretnél már?Miért nem terhestesztet csinálsz?
(bocs ha butaságokat kérdezek!!)
És ezt az LH tesztet hol lehet beszerezni?HA pozitiv akkor van peteérése az embernek,és akkor kell együttlenni?
Vendég
 


CSajok!
Megkérdezhetem ki hány éves?Persze ha nem titok! :shock: :D
Vendég
 


Panni,
28 naposnál ok, hogy a 14. nap. De képzelj el egy 23 napos ciklust vagy egy 55 napos ciklust! Akkor nagyon nem mindegy, hogy visszafele számolod vagy előrefele. Régen én úgy tudtam, hogy pl. az 55 naposnál kb. a 41. napon volt valószínűleg a peteérés, és nem a 14.-en, mint ahogy most ez az orvos írta. Mit csinált az a szegény pete a 14. naptól kezdve az 55. napig odabent? :roll:
Szóval várjuk-várjuk a peteérést, aztán ha megvolt, onnantól számolva kb. két hét múlva jön a mensi. Nem tudom, lehetett érteni? :?

Mit neveztek Lh-tesztnek? Ez a "páfrányos" dolog? Sajna a hőmérőzés nem fog működni, mert apa tegnap közölte velem, hogy ő nem akar "tudományos" úton gyereket, ha meg nekem kell ugrálni a meglévő kettőhöz éjszaka meg hajnalban, akkor a hőmérőzésnek annyi... :( Na mindegy, a lényeg, hogy bármikor el tudom csábítani, ezzel nem lesz gond! :oops: Csak meg kéne tudni, hogy van-e peteérésem és mikor. :roll:

Niki,
ez nekem biztatónak tűnik! :D Itt még bármi lehet! Akár baba is!
Jogsihoz gratula! Egy gonddal kevesebb! :)

Erika,
Pest környékén lakom egy kis településen, éppen ezért ezt nem szeretném elárulni, remélem megérted. Ide mindent kiírok magamról, amit még a családnak se mondok el!
Egyébként van egy négy és fél éves fiam és egy kétéves lányom, akik viszonylag könnyen összejöttek, miután megtudtam, hogy hogyan is kell ezt csinálni :oops: (hőmérőzés: peteérés, kétnaponta ügyködés, fekve maradni stb.) Egy sikertelen hónapon vagyunk túl... (a Ti sztoritokhoz képest smafu)

Boeske,
nekem is pont ilyen gondolatom volt, hogy mire a nagy iskolába megy, addigra legyünk túl ezeken a nehezebb, kisbabás hónapokon, hogy rá is tudjak majd egy kicsit figyelni. Bár két kicsi mellett még így is nehéz lesz... Sajna én már most sem tudok nevetni hasonló eseteken, mert akkor aztán a nagy is "rákezd" a hülyeségre, és ember legyen a talpán, aki elbír velük! Pedig van valami igazság abban, amit írsz!

Nyáriorgona
nyáriorgona
 
 


Sziasztok!

Panni:csinaáltam terhes tesztet is ma reggel és az meg totál negatív lett,meg ugye az lh is,ezért gondolom, hogy pé volt.Én már nem igazodom ki, hogy mi a fene van.

Rik:a ciklusaim mindig hosszúak voltak,olyan 38-39. nap .Igen babát szeretnénk,terhességit is csináltam,ami totál negatív lett, csak olvastam valahol, hogy az lh teszt is kimutatja még hamarabb is, ha baba van,mert az lh és a hcg hormon hasonló szerkezetű,és vkinél ez be is vált már gyakorlatban is.
Lh tesztet lehet kapni DM-ben, Rossmannban,gyógyszertárban.Igen,ha pozitív akkor utána lesz a pé.Ennyittudok róla,de egyébként még nem használtam soha.Azért meglepődtem,mert ugye ha 38 naposnak vesszük a ciklusokat,akkor akkor olyan 24, nap van pé,na de 34-en,ez nekem fura,bár mint már feljebb írtam a fiamnál is hasonló volt a szitu.Most várok, hogy megjöjjön, ha meg nem akkor majd akkor tesztelek később.

Én 29 vagyok.

Kérdés:van vkinek tapasztalata internetes időpont foglalással kapcsolatban?Mennyire megbízható?


Niki
Vendég
 


ja az kimaradt, hogy okmányirodába akarok időpontot foglalni
Vendég
 


Niki!

Internetes időpontfoglalás,de hol?????

Ha a fiadnál is hasonló szitu vlt akkor bizakodhatsz :D

Nyáriorgona!

Igen,igazad lehet a pé számítást illetően,az én verzióm csak a 28 napos ciklusra vonatkozva jó.Nekem eddig bejött(mondjuk a ciklusom is 28 napos,úgyhogy rám illik)

Az lh-teszt nem a páfrányos,henm sima vizelettel működő teszet,ugyanúgy néz ki mint egy terhes-teszt,még a mechanikája is ugyanaz.Csak nem a hcg-t mutatja ki hanem a lh-hormont.

Egyébként az én férjem is hasonlóan gondolkodik mint a tiéd.Kicsit ő is kinevet ettől a" tudományos gyereknemzéstől" :D de azért abszolút együttműködő.Néha kiadkad hogy időre akció,de egy szavam se lehet mert nagyon aranyos.Hál'istennek ezzel nekünk sincs gond. :oops:

Erika!

Én Gödöllőn lakom(nem messze Pesttől)és 31 éves vagyok!

Hogy írtad?A mensi második napjától kell számolni a pé-t???De miért a második naptól??De ez is csak a 28 napos cuklisra érvényes,ugye?!


Judy!

Mi van veled???

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Niki!

Internetes időpontfoglalás,de hol?????

Ha a fiadnál is hasonló szitu vlt akkor bizakodhatsz :D

Nyáriorgona!

Igen,igazad lehet a pé számítást illetően,az én verzióm csak a 28 napos ciklusra vonatkozva jó.Nekem eddig bejött(mondjuk a ciklusom is 28 napos,úgyhogy rám illik)

Az lh-teszt nem a páfrányos,henm sima vizelettel működő teszet,ugyanúgy néz ki mint egy terhes-teszt,még a mechanikája is ugyanaz.Csak nem a hcg-t mutatja ki hanem a lh-hormont.

Egyébként az én férjem is hasonlóan gondolkodik mint a tiéd.Kicsit ő is kinevet ettől a" tudományos gyereknemzéstől" :D de azért abszolút együttműködő.Néha kiadkad hogy időre akció,de egy szavam se lehet mert nagyon aranyos.Hál'istennek ezzel nekünk sincs gond. :oops:

Erika!

Én Gödöllőn lakom(nem messze Pesttől)és 31 éves vagyok!

Hogy írtad?A mensi második napjától kell számolni a pé-t???De miért a második naptól??De ez is csak a 28 napos cuklisra érvényes,ugye?!


Judy!

Mi van veled???

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panni, Erika,
Szerintem a mensi második napja alatt csak azt értette Erika, hogy mondjuk az 1. napon csak délután jött meg, akkor az nem teljes nap, vagy még csak gyenge a vérzés az első napon, akkor az nem számít... stb. Én is így számolom.
nyáriorgona
 
 


Panny
szal megjön egyik nap,mondjuk kedden akkor szerdátol van a peteérés első napja.Ez igy van.Sterilszakrendelésen okositottak ki,hogy igy használjam a kiskönyvet.(mert ott vezetnem kellett mindenfélét)Mert megjön,az a menstruácios nap,aztán másnaptol érik a köv. pete.Vagy mi!
Akkor ha ugy számolom ahogy Ti akkor 25-27 napos a ciklusom(egy nappal több!!!) :)
Ezt az okmányrendelést olvastam
:shock: ,de hogy müködik-e???? :roll:

Niki
és ezt az lh tesztet mindennap el kell végezni hogy tudd??Vagy kb. a felénél?egy darab van egy dobozban??Bocsi a hülye kérdéseimért már megint! :oops:
Vendég
 


Sziasztok Lányok,

Hát nincs túl jó hírem, sajna.
Tegnap este voltam magánrendelésen, hasi uh volt, ahol mért egy 20 mm-es petezsákot, de semmi mást nem látott.

Visszarendelt ma reggelre a kórházba egy hüvelyi uh-ra, ahol 2 mm-es szikhólyagot is látott.
De azt mondta, hogy a 20-22 mm-es petezsákhoz, ami ugye 5-6 hetes terhesség már 5-6 mm-es embrio dukál.

1 hét mulva visszarendelt, ha emmi nem változik, akkor sajna be kell fejezni a terhességet.

El vagyok keseredve, nagyon írni sincs kedvem. Nagyon élni sincs kedvem.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Judy:csak megnyugtatásképp, előkerestem a kislányom és a kisfiam uh-s papírjait, a lányommal 6.héten 4,8mm,és már volt szívhang,a fiammal 5. hét,3,8mm és volt szívhang,szerintem nálad el van számolva a dolog,és kisebb a terhesség,estére előkeresem az első kislányom papírjait,mert tudom, hogy nála hetente mentünk ,mert először még nem látszott semmi,és nála volt egy olyan , hogy még a szikhólyag állapotnál voltunk.
Az hogy a petezsákok mekkorák voltak az viszont nincs rajta a papírokon csak az embrió méretek.
No para!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rik:az lh tesztet nem mnidennap kell,hanem amikor feltételezhető a pé.ha hőmérőzöl,akkor a hőből lehet következtetni,én egyébként nem használok,mert olyan hosszúak a ciklusaim,és fogalmam sincs mikor van pé,és a teszt baromi drága, 5db 2000 Ft körül van.


Niki
Vendég
 


Judy
nagyon sajnálom!!!Reméljük azért a legjobbakat!!Lehet hogy ugy van ahogy NIki mondja és elnézték a terhesség korát??
Szerintem se parázz még,nem tesz jót a pocaknak!!!
Bizakodjunk!!!

Niki
köszi a felvilágositást! :oops:
Veszek megprobálom,most kiváncsivá tettél!
Vendég
 


Judy,
csak megnyugtatásképp: a 2. gyerekkel a mensi szerinti 8. héten mentem először orvoshoz (hüvelyi uh), és azt mondták, hogy 5 hetes terhesség, csak szikhólyag volt, vagy csak petezsák, már nem tudom, én meg azt vártam hogy hallgatjuk a kis szívhangot. Aztán pár héttel később elmentem egy másik orvoshoz, ahol "csak" egy hetes "késést" állapítottak meg, azaz nem félidőben volt a peteérés, hanem kb. egy héttel később. Aztán genetikai ultrahang volt egy harmadik orvosnál (mensi szerinti 12. héten) ahol szintén ezt az egy hetes késést erősítették meg. Ebből lett egy gyönyörű kislány, akit nem engedtem "megszülesztetni" hamarabb, mint ahogy ő ki akart bújni...

Lh-tesztet pont ma kérdeztem gyógyszertárban, több féle is volt, 2.500 és 4.500 között, nem vettem meg mert sokalltam. Asszem 5 teszt volt egy dobozban.

Nyáriorgona
nyáriorgona
 
 


Judy!

Én is csak azt tudom mondani mint a többiek.Nekem mindkétszer az átalam vélt terhességi hétnél fiatalabb terhességet állapítottak meg.Ne add föl légyszi!!Nem kell azonnal a legrosszabbra gondolni!!Nézd meg amit a Niki is írt,mindét gyerkőcénél tök más értékek voltak tök más terehsségi hétnél.

Erika!

A DM-ban vagy a Rossmanban van véleményem szerint a "legolcsóbb"LH-teszt,de még az is drága szerintem is!
Megmondom őszintén én még szekeptikus is vagyok ezekkel a tesztekkel(de ezt már lehet hogy írtam is)Azért próbáld ki ha van rá lehetőséged,kiváncsi leszek mit tapasztalsz és neked bejön-e.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Judy:remélem már kezdesz megnyugodni,jelentkezz, ha van időd!
A szikhólyagos uh-t még keresem.

Panny:te használtál már lh tesztet?Szerinted nem megbízható?Már írtam, hogy én egyébként a mostani esetet leszámítva nem használtam,de egy kicsit utána olvastam más fórumokon is,és hát érdekes vélemények vannak,szóval nem annyira egyértelmű, hogy mikor is tekinthető pozitívnak,és hát nem egy olcsó dolog, szóval jó üzlet annak aki kitalálta, persze lehet, hogy vkinek működik a dolog, mondjuk akinak pontos,rendszeres ciklusai vannak,de nálam aztán tényleg pénztárca rablás lenne, ha ezzel figyelném, hogy van-e pé.

Hétvégén ki kit fog csinálni?


Niki
Vendég
 


Sziasztok Lányok,

A tegnapi letargia után ugy döntöttem, hogy ma elmegyek a Nővédelmi központba, mert ott jó uh gépek vannak.

Mondtam, hogy mit mondott a dokim, rögtön meguh-zott, és még a könnyeim is kijöttek amikor azt mondta a doki, hogy ez egy 6 hetes élő terhesség, és hogy sajna a kórház kapacitása nem olyan jó, és nem mindegy milyen géppel uh-nak.
2 hét mlva újra kell mennem, azt mondta akkor megcsinálják a terhes könyvet is.

Egy kicsit megnyugodtam, bár fellélegezni ezek után majd csak akkor fogok, ha meghallom a kicsi szívverését.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: