Új privát üzeneted érkezett!

Csnady!
Ma már 1szer bemásoltam, de megint

http://www.infertility.hu/hormontabla.htm

SH Supersens: : gész szervezetre hat, a csontok és belső szervek arányos növekedését szabályozza, fehérje-, zsír-, cukor háztartását befolyásolja, emeli a vércukorszintet. Rendellenességek: fiatalkori csökkent működés-törpeség; fokozott termelődés-óriás növés; felnőttkori fokozott termelődés-csúcsi növekedés.

FHS: Az FSH az ovarium stimuláhatóságát mutaja.Általában 6 alatt kiváló, 6-9 jó, 9-10 még megfelelő, 10-13 nehezen stimulálható, 13+ nagyon nehezen stimulálható. A PCO-sbetegek kivizsgálásakor az FSH/LH arányt is nézik. Ez az arány normálisan kb. 1:1, ha az LH értéke magasabb, a PCO diagnozisa valószínű.

LH: A normális LH szint nagyjáből azonos az FSH-val. Ha az LH magasabb, mint az FSH, az PCO-ra utalhat.

Prolaktin: Emelkedett prolaktin szint gátolja az ovulációt. A magas prolaktin szint hipofizis tumor veszélye miatt további kivizsgálást igényel. A PCO-s betegek egy részében is észlelhető hyperprolactinaemia.

Ösztradiol: Az ösztradiol egy ösztrogén hormon, C18H24O2, amelyet a petefészkek termelnek. Ez a legerősebb női hormon és termelődése az agyfüggelék serkentő hormonjainak hatására következik be.
20150601134430
 
 


Viki:

Köszi, ennyire nem volt időm visszaolvasni, bocs ha már írtad.
Nem akartam plussz munkát okozni. :-)

Kép
Kép
csandy
Budapest XVII. kerület
 
 


Csandy!
Nem volt + munka. Csak behivatkoztam az oldalt, itt megtalálod a határértékeket is.
20150601134430
 
 

 
 

Sziasztok!
Hétvégére mindig ekfogyunk de tudom ilyenkor mindenki élvezi hogy az apák otthon vannak.
De azért hiányoztok!

Reméllem már holnap felpörgünk!

Jó éjt mindenkinek:Betti

Kép
Kép
betti1
 
 


Sziasztok!

Én nega hírrel indítom a hetet. Sikerült egy 1 csíkosat tesztelnem.

Na majd a köv. ciklus szerencsésebb lesz.
20150601134430
 
 


DEsviki!
Nagyon sajnálom! :(
De csak optimistán szabad a köv. ciklusra gondolni és mozgósítani a pozitív energiákat!
Én nagyon szurkolok majd és küldöm az erőt!

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Sziasztok Csajok...

Én is negatív hírrel kezdem... A hétvégén a párom bevallotta, hogy pánikol ettől az egésztől, még nem kész az apa-szerepre.. Kis időt kért...
Úgyhogy kisírtam mind a két szemem péntek estétől-vasárnap délutánig...
Aztán látta mennyire magam alá zuhantam..és annyit kért, nézzek utána minden olyan dolognak, ami a lakáshitellel kapcsolatos... És ha abba bele tudunk vágni...És látja a körülbelüli anyagi helyzetünket... Akkor indulhat a project is..
Lehet 4 nap alatt minden info-t megtudni?? Mert a hétvégén PÉ-m van...és annyira szerettem volna ezt a hónapot már próbálkozással tölteni:(

De közben meg őt is próbálom megérteni... Azt mondta, hoyg épp, hogy csak benőtt a feje lágya... Ő még nem érzi az apa szerepet...

Más párja is beijedt már a hajrá előtt??? :(

Remélem minden jóra fordul..Én még nagyon magam alatt vagyok:(
Lehet majd ezzel a lakás dologgal elterelem a figyelmem..
Ááááá, idegörlő ez az egész... :(
Vendég
 


Pöttye!
Nálunk én voltam az aki az első baba tervre bepánikolt.És most hogy már 2 éves és mikor megfogant utánna éreztem azt hogy erre csak próbáljuk keresni a megfelelő időt mert én is mondtam hogy fejezzük be a házat sok a hitel stb. De amíg nem volt a pocakomban addig mindig vártam a kedvező időt ami persze nincs.Én azt gondolom az a kedvező idő amikor jön!Persze nem egy felbomló házasságra gondolok hanem ha az anyagi biztonság stb. biztos érted mire gondolok!Mikor két ember jól megérti egymást és mond meg neki a terhesség 9 hónap addig bőven lehet a lakás ügyet intézni.
Persze ő is érthető én magamra visszagondolva mindig mondtam a páromnak az ellenérveket majd az égiek győztek egyszer beadtam a derekem hogy ne védekezzünk és itt van a manó!
Nagyon örülök!!!
Szóval úgy érzem tökéletes idő nincs mindig hoz az élet valamit amire rá lehet fogni hogy várni kell még!

Betti

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Én is teszteltem ma egy negativat :cry:
És nem is értem,hogy mi van (azon kivül, hogy teljesen belelovalltam magam a dologba), mert 2 napja késik, és most mértem egy reggeli hőt 37,1 lett (tudom, nem releváns, mert nem hőmérőztem végig, csak most hirtelen felindulásból)
Nah, mindegy.

Pusz

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Minyu!
Hallottunk már olyanról akinek az első teszt neg. lett és most máe babás a vonaltója!
Fel a fejjel!
Többiek?
De megyek én is majd este jövök újra vagy alváskor meglátjuk hogy haladok a házimunkával!
betti1
 
 


Pöttye :)
Teljesen OFF leszek, bocsi:
Lakáshitel dolog elég összetett, az a jó, ha konkrét elképzelésetek van és több bankba elmentek infót gyűjteni. A hasonló infókat összevetitek (és itt nem a %-okra gondolok, hanem konkrétan, hja felveszek 10 milla hitelt, 10 évre, mennyi a havi törlesztő, mennyi az értékbecslés, mennyi a kezelési költség, vannak-e egyéb lehetőségek stb Sztem 4 nap alatt ezt körüljárni nem nagyon lehet, ugyanakkor szeretgetni egymást lehet "próbálkozás" nélkül is. Vagy a párod annyira bepánikolt, hogy védekezni szeretne?
De nagyon át tudom érezni, amit átélsz. Nálunk is hasonló volt, igaz, ott egészségügyi okokból kellett feladni egy időre a próbálkozást (2002-ben már szerettünk volna babát, de aug-ban kiderült, hogy a páromnak vastagbél daganata van. megműtötték, és a kemoterápia miatt nem lehetett másfél évig próbálkozni. Tudom, ez más szitu, mert ott a baba érdekében nem lehetett, nehogy beteg legyen, ha összejön esetleg, de annyira letört a dolog...)
Próbálj meg tényleg a lakáshiteles dologra koncentrálni, szétnézni, hátha mégis sikerül 4 nap alatt olyan konstrukciót találni, ami nektek megfelelő.

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Eddig is "védekeztünk"... még nem indult el a project..csak most lett volna ...a kezdeti hónap....
Én is úgy vagyok vele, hogy 9 hónap alat bőven lesz időnk ilyenekre... De hát férfi:(

Mindent megpróbálok összegyűjteni... Aztán meglátjuk... De úgyse lesz alkalmas idő erre.. Nálunk biztos nem...

Köszönöm, hogy írtatok...
Vendég
 


Pöttye!
Te eddig mindig nagyon vidám üziket írtál ne tessék átmenni negatívba!
Bizakodni kell!
Csak vígasztalni akarlak nem megsérteni ha már egy picit elmosolyodsz akkor én örülök!
betti1
 
 


Köszönöm betti... Igyekszem mindig pozitív lenni... de ez a hétvége.. Ezt a hétvégét nm kívánom senkinek sem...
De remélem minden jóra fordul..csak az a gyűlöletes sok munka ne lenne most.. :(
Vendég
 


Sziasztok!

Pöttye!
Igaza van Minyunak, mi is amikor lakásvettünk kb. 10 helyen néztük meg a hitelfeltételeket.
Abszolút nem mindegy, hogy mennyit akarnak lehúzni rólad.
Bár nálunk már meg volt a konkrét lakás, volt hozzá tőkénk is.

Az én férjem is szerette volna, ha esküvő után töltünk kis időt "csak együtt", ezért is kezdtük később a projektet.
20150601134430
 
 


pöttye: mi is úgy voltunk a babaprojekttel, hogy ne albérletbe szülessen az a gyerek, hanem a saját szobájába. A lakáshitel tényleg elég összetett dolog. Nagyon figyelj majd oda, hogy milyen kezdő kiadások vannak, mert mi egy kicsit befürödtünk az illetékkel (nem maradt rá pénzünk, de kértünk részletet egy évre). Egyébként a babára jár a szoc.pol. :D

Ne keseredj el, a mi lakáshitelünk kb. 3 hónap alatt lement. Tudom, hogy ez sok, de ha már belevágtok, talán megenyhül a párod szíve.



vicky79
 
 


Mi kb. 100 e Ft-ot spóroltunk azon, hogy nem kellett sokat fizetni közjegyzőnek, értékbecslőnek, stb., mint más banknál.

Nézd meg, hogy mik a feltételei annak, ha pl. menetközben akartok nagyob összeget belfizetni.
Mert nálunk volt olyan, hogy min. 500 E Ft-ot lehetett volna csak belerakni, de a mi bankunknál már kb. 100 e Ft-tól bele lehet tenni évközben is.

A mi hitelünk is meg volt 2 hónap alatt (a-z -ig), bár nálunk a lakás fele meg volt kp-ban, és nem vettünk fel szocpolitikát.
20150601134430
 
 


Köszönöm lányok a sok hozzászólást..ebben még biztos lesz kérdésem...
nem tudjátok, hoyg itt a babaneten melyik topik foglalkozik ilyennel? vagy indítsak újat? Hátha kapok még sok okosságot..és könnyebb lesz elindulni....

Egyébként szeptember 1-ben állapodtunk meg... Megmondtam neki, hogy akkor a nyár legyen a lakásé..és utána baba...
Kicsit csalódott vagyok,d e megértem az ő szempontjait is..

Fogok még erről írni...

És persze JÓ REGGELT LÁNYOK.... Azért ma jobb hangulatban, szebb napra virradtunk... :)
Vendég
 


pöttye!
Nagyon jó hogy megtudtatok egyezni!És valóban az ő aggodalmai is érthetőek hiszen mint apuka majd szeretne nektek mindent megadni és szeretne jó feltételeket teremteni és nem akkor kapkodni amikor a babára szeretnétek 100% öszpontosítani!
Szóval örülök hogy jobban vagy!
Mik a terveitek? lakás v. ház?Ha van kedved írj róla


Sziasztok lányok!Jó reggelt!

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Szia Betti...

Úgy gondolom lakás lesz belőle.
Hogy új-e, vagy használt..mekkora... ezeknek mind-mind utána kell járni..
sajnos még kezdőtőkénk sincs hozzá... szülői segítség nemigen akad, úhogy tényleg a nagybetűs nulláról indulunk. :roll:

Ha ma kicsit hamarabb befejezem a munkámat, nekileselkedek az internetnek, és remélem minél több és hasznosabb infot fogok találni...

Igen, kicsit nyugodtabb avgyok, és tényleg hálás vagyok , hogy nem felelőtlenül gondolkodik..csak az bántott, hogy akkor fél éve miért mondta, hogy most kezdődhet.. :(
Mindegy. 3 mensit még csak kibírok.. :)

Addig is megy a hőmérőzés..megy a vitamin szedés.. szerintem elmegyek kivizsgálásra..és gondolkodom rubeola elleni védőoltáson..ugyanis semmilyen gyermekbetegségen sem estem át...
:(
Unokaöcsém most volt bárányhimlős, azt se sikerült elkapnom...
Szerintetek?
Vagy inkább hagyjam ezt az egészet??
Vendég
 


pöttye!
oltasd be magad mindenképpen én beoltattam a kislányom de addigra már megfertőzték de az oltás miatt 10 pöttyel és semmi más baj nélkül megusztuk hát akitől kapta tele a szája a teste 5 nap láz ne soroljam és még ami fontos hogy ne kelljen rettegned a terhesség alatt mert a pötty megjelenése előtt fertőz csak igazán és akkor még ő sem tudja hogy beteg.
Ez is egy program a 3 hónap alatt.
mi is 0 ról indultunk szülök anyagi segítsége nélkül most jó nagy hitellel a nyakunkon de áll a házunk benne élünk és mindig szépítgetjük. nem modom hogy könnyű de megéri egy sajátért ami csak a tiétek.
bocsi ha hosszú lettem:betti

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Betti... dehogy kérjél bocsánatot..az ilyenek adnak erőt nekem:)
Még írok, csak közben dolgozok egy keveset...
KÖSZÖNÖM!
Vendég
 


Pöttye!
Nekem is jön egy betegem 10 re utánna jövök!

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Hahó!
Desviki! Nagyon sajnálom! Majd a következő hónapban biztosan összejön! Barátnőméknek a 3.-ra sikerült!

Pöttye: Szívesen segítek neked jogi kérdésekben, mert a lakásvásárlásnál mindenképpen felmerül.Jogász vagyok, Budapesten ügyvédbojtárkodtam annak idején, rengeteg adásvételi szerződéssel volt dolgom, mindenféle banknak a követelményeit ismerem nagyjából. (minden banknak vannak speciális kitételei, szöveg-fordulatai, amiknek szerepelni kell az okiratban) Mivel hitelt fogtok felvenni, mindneképpen 2 lépcsős lesz a szerződés.Első körben egy adásvételi szerződés tulajdonjog fenntartással, ezt bejegyzik a földhivatalban, és ekkor fogja csak megindítani a bank a hitelelbírálást, .Ha elbírálta a hitelt, akkor van egy 2., tulajdonjogot is átruházó megállapodás, ezt megint be a földhivatalba, és ez alapján utal a bank. Mivel a földhivatal és a bank is elég sok időt rabol el, nagyon kell majd figyelni a szerződésben szereplő határidőkre- mert ez néha probléma szokott lenni! Szerintem a legelső az legyen, hogy keressétek meg a legmegfelelőbb lakást!!!! Tapasztalatom szerint ez néha tovább tart, mint az okiratok... Ha megvan, azonnal indulhat a jogügylet, meg kell csinálni az első szerződést, és beadni a földhivatalba. (A földhivatali ügyintézés lassú..)Amíg a földhivatal ül rajta, addig a bankot is elrendezhetitek!
A bankok hiteleivel kapcsolatosan nem tudok tanácsot adni, de szerintem ezt rövidre zárhatod eképpen (én ezt tettem anno)
-Internet, telefonszámok..Felhívod őket, és megkérded, hogy tájékoztassanak a számodra legmegfelelelőbb hitelről, elmondod a paramétereidet ( összeg, hány évre, deviza v. forint alapú, új vagy használt lakás, szocpol..stb.)Ezután ő mindezt beüti a kis gépébe.. És már mondja is. Sztem véletlenül se keresd fel mindet személyesen!! Az időpocsékolás lenne. Én így 2 nap alatt el tudtam dönteni, hova menjünk..
Szóval Pöttye, ha kell esetleg valami jogi info akár priviben is válaszolok szívesen!
Most megyek,
Sziasztok!
Vendég
 


pöttye: mi is a 0-ról kezdtünk neki a hitelnek, de úgy oldottuk meg, hogy én vettem fel egy személyi kölcsönt (ez elég volt a foglalóra és a kezdeti költségekre), utána meg a párommal ketten vettük fel a lakáshitelt. Szerencsére még így is elég volt a fizetésünk. Gondoljátok át, mit tudtok bevállalni és vigyázzatok, mert ezek a hitelek kb. 10-25 évre szólnak. Hagyjatok benne egy kis tartalékot, mert előtörleszteni mindig lehet, ha van, de egy betegség idején eléggé elúszhat az ember lánya.



vicky79
 
 


Jó reggelt!

Pöttye!
Használt vagy új lakást akartok venni?

Asszem ha beoltatod magad rubeola ellen, akkor 3 hónapig nem lehet babaprojektelni.
20150601134430
 
 


desviki írta:Jó reggelt!

Pöttye!
Használt vagy új lakást akartok venni?

Asszem ha beoltatod magad rubeola ellen, akkor 3 hónapig nem lehet babaprojektelni.


Én 1 hónapot hallottam, de a jövő héten megyek dokihoz..úgyhogy mostmár 2-3 hét csúszás nem számít... De legalább megnyugszok ez ügyben is...

Hallott valaki erről valamit?
Vendég
 


ajsa írta:Hahó!
Desviki! Nagyon sajnálom! Majd a következő hónapban biztosan összejön! Barátnőméknek a 3.-ra sikerült!

Pöttye: Szívesen segítek neked jogi kérdésekben, mert a lakásvásárlásnál mindenképpen felmerül.Jogász vagyok, Budapesten ügyvédbojtárkodtam annak idején, rengeteg adásvételi szerződéssel volt dolgom, mindenféle banknak a követelményeit ismerem nagyjából. (minden banknak vannak speciális kitételei, szöveg-fordulatai, amiknek szerepelni kell az okiratban) Mivel hitelt fogtok felvenni, mindneképpen 2 lépcsős lesz a szerződés.Első körben egy adásvételi szerződés tulajdonjog fenntartással, ezt bejegyzik a földhivatalban, és ekkor fogja csak megindítani a bank a hitelelbírálást, .Ha elbírálta a hitelt, akkor van egy 2., tulajdonjogot is átruházó megállapodás, ezt megint be a földhivatalba, és ez alapján utal a bank. Mivel a földhivatal és a bank is elég sok időt rabol el, nagyon kell majd figyelni a szerződésben szereplő határidőkre- mert ez néha probléma szokott lenni! Szerintem a legelső az legyen, hogy keressétek meg a legmegfelelőbb lakást!!!! Tapasztalatom szerint ez néha tovább tart, mint az okiratok... Ha megvan, azonnal indulhat a jogügylet, meg kell csinálni az első szerződést, és beadni a földhivatalba. (A földhivatali ügyintézés lassú..)Amíg a földhivatal ül rajta, addig a bankot is elrendezhetitek!
A bankok hiteleivel kapcsolatosan nem tudok tanácsot adni, de szerintem ezt rövidre zárhatod eképpen (én ezt tettem anno)
-Internet, telefonszámok..Felhívod őket, és megkérded, hogy tájékoztassanak a számodra legmegfelelelőbb hitelről, elmondod a paramétereidet ( összeg, hány évre, deviza v. forint alapú, új vagy használt lakás, szocpol..stb.)Ezután ő mindezt beüti a kis gépébe.. És már mondja is. Sztem véletlenül se keresd fel mindet személyesen!! Az időpocsékolás lenne. Én így 2 nap alatt el tudtam dönteni, hova menjünk..
Szóval Pöttye, ha kell esetleg valami jogi info akár priviben is válaszolok szívesen!
Most megyek,
Sziasztok!


Köszönöm a sok tanácsot...kinyomtattam, amit írtál... és lehet, hogy lesz még kérdésem..De nagyon szépen köszönöm!!!!!
Vendég
 


megjött :cry:

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


minyu írta:megjött :cry:


Sajnálom Minyu....
De próbálj meg nem teljesen elkeseredni.. Hisz itt egy újabb hónap lehetősége...

Nagy ölelés.. :(
Vendég
 


Minyu!
Nagyon sajnálom de fel a fejjel ebben a hónapban majd ketten jelentjük be a sikert!

Pöttye!
Hogy állsz a hitel érdeklődéssel?

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Minyu!
Nagy buksisimi neked!!!
20150601134430
 
 


minyu: :( Sajnálom!



vicky79
 
 


betti1 írta:Minyu!
Nagyon sajnálom de fel a fejjel ebben a hónapban majd ketten jelentjük be a sikert!

Pöttye!
Hogy állsz a hitel érdeklődéssel?


Zsong a fejem a sok infótól.. El kellene dönteni, hogy mit is szeretnénk magunkénak tudni... És hol... És utána jöhet a bankoknál való érdeklődés...De elvileg lesz hitel...illetve még ha zűrös ügyfél vagyok... akkor is van esély valamilyen fajtájára...
Vendég
 


Pöttye!
Miért vagy zűrös ügyfél?
Milyen lehetőségeken gondolkodtok márha nem vagyok indiszkrét?!!

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Pöttye!
Azt kell eldönteni alapnak, hogy új vagy használt lesz-e, illetve, hogy hány nm.

Érdemes végigjárni a bankokat, megkérdezni, jegyzetelni.

Ahogy már írtam, mi akkor jártuk végig, amikor meg volt a kinézett lakást, tudtuk mennyi kp. van rá, és ehhez igazítottuk a banki és a céges hitelt.
20150601134430
 
 


Sziasztok!
Köszi, aranyosak vagytok, hogy vigasztaltok. Nem is lett volna semmi baj, csak nagyon beleéltem magam. Hiszen ugye még nem vártuk (bár nem védekeztünk)

Betti :)
Oksa :D

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Szia Minyu!
Szerintem mindenki minden hónapban beleéli magát aki szeretne babát!
És ez hónapról-hónapra nő majd.Mi most kezdünk próbálkozni de már most izgulok!
Pöttye,többiek hol vagytok?

Sziasztok:Betti

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Sziasztok!
Minyu:Sajnálom!
Nekünk ez a hónap valószínüleg "üresjárat" lesz. Még nem volt pé, de sajnos beteg vagyok :( No nem olyan nagyon, de garat-gége torokgyulladásom van. Antibio nélkül próbálkozunk, most csak gyulladáscsökkentőt szedek. Sajnos az a helyzet, hogy szülés előtt soha semmi bajom nem volt, de az elmúlt fél-egy évben egy csomószor küszködök ilyen légúti megbetegedésekkel.
Előre tartok attól, hogy esetleg terhesen is elkapok vmit.... Jövő héten megyünk egy homeopátiás orvoshoz, mert azokat terhesség alatt is lehet szedni, nem ártalmasak. Valaki használt már ilyet? Vélemény? Tapasztalat? Az a baj, hogy az antibiotikumokkal hosszú távon többet ártani mint használni, a szervezet elveszíti a természetes védekező képességét, a jótékony flórát pedig elpusztítja, no nekem a tél folyamán rengeteget be kellett szednem... Bár ne tettem volna..
De a többieknek megy a drukk.!!
Pöttye: Örülök ha tudtam segíteni! És tényleg írjál, ha van valami kérdésed!
Sziasztok!
Vendég
 


Ajsa!
Mi mindig a homeopátiával kezdjük a kezelésünket és a kislányomnál nagyon sikeres mert még nem volt szükség antibiotikumokra.Mindig meggyógyult tőlük ügyes a doktornőnk és már én is tudom hogy mikor mit adjak.
Mi néha rászorulunk egy-egy lázcsillapítóra de nekünk is bevált.
Ha lesz alkati szered az tuti jó lesz.
Betti

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Sziasztok Leányok...

Itt vagyok én is minden nap...de baba témába nem írok, mert nem tudok mit...csak mérem a kis hőmet, hogy legalább az ne maradjon abba.. meg szedek vitaminokat, hogy az se maradjon abba.. de egyébként semmi... Ja, meg megint vacakolok ott lenn.. két hónapja hüvelykúppal kikezeltem.. most megint előjött..hogy mitől?!? Franc se tudja... :(

Lakásproject is áll... majd hétvégén lesz nagyobb megbeszélés, hogy hova, merre, mikor... mert így elég nehéz nézelődni.. Hogy azt se tudom milyet, hol nézzek...

Úgyhogy minden stagnál, minden áll... Megy a munka.. újra itt egy péntek.. És Vörösbegy már 9 hetes kismama...De jóóó neki....

Ti hogy vagytok? Hőmérzőtök? Legalább ilyeneket dojatok már fel... Itt az enyém, 13 cd-n..

Másnál is ennyire fárasztóak a hétköznapok..szégyenletes, hogy csak hétvégente tudunk egymásra koncentrálni....de ez van...meg most...még a fejemben van, hogy elvileg már próbálkoznánk... aztán mégse...furcsa ez a lélek-test kapcsolat... :(Éppen most jönne a legtökéletesebb hétvége a PÉ-m miatt...:(
Mindegy, majd megint lesz jobb hangulatom is...

Üdv mindenkinek....
Kép
Vendég
 


Hahó!
Betti: Saját, tehát nem gyermek-betegségekre is alkalmaztátok már sikeresen? Úgy értem eseetleg neked v. a férjednek? Tényleg jókat hallani róla. Most nagyon bizakodó lettem...Majd meglátjuk, kedden megyünk.
Pöttye: Én egy tanácsod adnék, ami a lehető legtermészetesebb: Lactacyd Femina irrigáló folyadékkal történő irrigálás. Bár pontosan nem értem, de ha jól vettem, valami folyásod van. Én egyébként azt gondolom , hogy ha nem múlik nézesd meg dokival. Már írtam, hogy nekem is volt, elég makacs. És a kúpok nem segítettek, mert mindig kiújult. És kiderült a végén, hogy hormonális eredetű volt, nem is gombás, bakteriális (közben egy csomó kúpot elhasználtam.. jól tönkretette a normális flórát,-- ezért kellett orvosi javaslatra a lactacydot használni- ez visszaállítja) Szóval én azt mondom, próbáld ki ezt.. ezzel esélyt adsz arra, hogy magától rendeződik a dolog-a szervezeted segígségével--Sztem kúpot ne használj!Ha nem segít, menj el dokihoz!
És még egy: Szerintem ne legyél így elkeseredve emiatt a néhány hónap alatt. Ez a néhány hónap, bár most örökkévalóságnak tűnik, de valójában csak egy szempillantás, más szemszögből nézve (amikor már ott fogod tartani a kezedben..) Szóval, fel a fejjel :D

Sziasztok!
Vendég
 


Ajsa!
Igen én magunkat gyógyítani is ezzel szoktam és sikerrel!Nagyon tuti dolog de majd számolj be ha a dokitól megjöttél!!!

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Ajsa.. bárcsak igazad lenne a hónapokkal kapcsolatban...

MÁsik... Én nagyon sokat problémáztam régebben emiatt.. 2 hónappal ezelőtt voltam dokinál, mert nagyon csúnya folyásom volt..
Megállpította, hogy candida... de levett mintát is, és visszajött, hogy gombás eredetű... most megint ugyanolyan tüneteim vannak :(
:oops:

De azt hiszem ez a nyár erre is válaszolni fog, mert most lesz időm ilyen dolgokkal foglalkozni.. mármint remélem.. :(
Vendég
 


Hahó!
Betti: Mindenképpen beszámolok! Bár szerintem, mire eljutok oda, addigra elmúlik ez a torokgyulladás, mára már alig érzem, de az alkati szert szeretném , ha megállapítanák. Hogy legközelebb, ha előjön, akkor csak bekapom.. és kész (remélhetőleg..)
Pöttye: Akkor kb. hasonlón mész át, mint én annak idején. Nekem is nagyon makacs volt, nem múlt el, ha el is múlt, akkor kiújult, legalább egy évig (!) szenvedtem vele. Nekem is gombásnak titulálta az orvos, ez a furcsa benne! Én továbbra is javasolom, hogy nézess egy vérképen és egy hormont! (ez most röhej, hogy pont én mondom, akinek vérkép nélkül írtak clostylt-de nem fogom beszedni így, már eldöntöttem..) Amikor anno eljutottam a másik orvoshoz ezzel a kóros folyással, és elmondtam neki, hogy mennyire nem reagál a kúpokra, majdnem lefordult a székről. Azt mondta, egy csomó minden okozhat gombás eredetű folyást! (pl. magas vércukorszint ) Ez csak tünet!!! Kúppal csak tüneti kezelést folytatni, nem oki kezelést! Ha vki egy uszodában összeszed egy gombát, arra oké a kúp. De van, amikor az valaminek a jele! Nem akarlak megijseszteni, csak tényleg jobb a végére járni. Nekem hormonális eredetűv volt, ezt már írtam is. Annak idején, az orvos elmagyarázta, még le is rajzolta, ( a női ciklust, és a hormonait)hogy ez hogy lehetséges, de sajnos már nem tudom visszaadni, hülyeséget meg nem akarok írni. De ha most tényleg úgy döntöttetek, hogy vártok egy kicsit a lakás intézésééig, akkor belefér.
Ha meg tényleg gomba -és semmi más nincs a háttérben, akkor vannak ilyen honlapok-ahol sok jó tipp van: (pl.:kerülni az édességet, szénhidrátot, cukros dolgokat, a gombák uis ebből táplálkoznak- csak pamut fehérnemű, kerülni az ülőfürdőt, csak zuhany, no és nem árt egy jó kis tengerparti fürdőzés :D - sós víz, hatásos ellenszerük!, stb.. , esetleg járj utánna ennek is)
Addig is , én tényleg nagyon ajánlom a Lactacydot- teljesen természetes készítmény, visszaállítja a hüvely természetes kénhatását. Ha panaszmentes az egyén, akkor elég havonta 1x, de ha van gond, akkor kúraszerűen lehet alkalmazni.
Nekem amióta ezt használom,azót soha sem volt folyásom!
Szóval, sztem próbáld ki!
Addig is ne búsulj! Néhány hónap várakozás nem sok! Hamar elrepüól az idő, addig feküdj rá a lakás-dologra! Mert ha megszületik, már nem lesz időd semmire.. Hidd el,tapasztalatból mondom. (Az első időkben még a hajmosásom is külön szervezést igényelt )
További szép napot mindenkinek!
És a többiekkel mizujs?
Csandy? Vörösbegy? Charlott? Desviki? Minyu?
Vendég
 


Vörösbegy jól van, csak nincset net-e.. de már 9 hetes boldog kismama.. és ha jól tudom..extrém módon már feszül alul a hasa..vagy már látszódik is.. passz, nem tudom pontosan... de lehet hogy 3. gyereknél ez már ilyen korán elkezdődik... :)

Köszönöm Ajsa a jótanácsokat..élni fogok vele.. Mindenképp!!!!
Vendég
 


Vagyok én is, de levettem kistesóprojectes vonalzómat, mert nagyon stresszelt. :oops:

Pöttye :)
Candida tényleg gomba, és ha jól tudom, éntrenden is változtatni kell hogy eltűnjön. (ja, most olvasom, hogy ezt Ajsa is irta) Lactacyd irrigáló tényleg jó, DM-ben is lehet kapniviszont majd terhesség alatt nem szabad irrigálni, erre figyelj!

Ajsa :)
Homeopátiát mi is használjuk, nem csak a dednek, hanem nekünk is! Sztem nagyon jó dolog!

Mi jól vagyunk, ma voltunk kertipartin, Csabi munkatársaival. Nagyon klassz volt, bár állandóan Nándi után kllett rohangálni (csakmint mindig), szemmel tartani, hintázni, kiskecskét etetni stb. De nagyon jól éreztük magunkat.

Pusz mindenkinek, és szép hétvégét!

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Sziasztok!
Én is vagyok, csak a szülőknél voltunk 7végén.

Az irrigálásnál arra kell vigyázni, hogy sokat nem használjátok, mert eltolhatja a hüvelyflórát (még ha semleges kémhatású, akkor is).

Pöttye!

Candida diétáznod nem kellett?
20150601134430
 
 


Sziasztok!
Hol vagytok?
Reméllem mindenki jól van várok mindenkit vissza!!!

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Sziasztok!
Én holnap reggel megyek UH-ra (tüszőlesőzni). :oops:

Betti!
Látom neked hamarosan jönnek az akciós napok! :wink:
20150601134430
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: