Új privát üzeneted érkezett!

Hello mindenkinek!

Már olyan sokan lettünk, hogy alig birtam végigolvasni a hozzászólásokat annyi van, de azért nagyjából sikerült.

A két kismamának GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mi a jövő héten kezdünk el próbálkozni, ma van a mensim 5. napja. Remélem össze jön! Főleg, hogy a férjem elég beteg, lázas meg minden, gyógyszert szed, remélem meggyógyul addig... Vagy gond ha gyógyszerezik?

Valaki tudja-e, hogy ha általában 28 napos volt a ciklusom, akkor kb. 2006 november óta 26 napos lett, most meg februárban 25 napra jött meg, akkor mikor van peteérésem?! Mert lányt szeretnék, de nemtudom mikor van az ovuláció előtti két nap?!

Üdv. mindenkinek és Niki fel a fejjel az anyukád miatt!
sirkici
 
 


sirkici!

Mivel elég változó a ciklusaid napja, így nehéz szerintem megállapítani az ovuláció napját. Mindenesetre február 16-án van szerintem, így Valentin napon lehet érdemes lenne próbálkozni :)
Ovulációs kalkulátorral számoltam ki. A babanetes kalkulátorral, ami a termékeny napokat adja meg, illetve egy másikkal:
http://www.oviklub.hu/betegeknek/szamolovul.htm
De nézd meg Te is, lehet elszámoltam valamit.
A Fogamzás Jónás módszer topikban írtam 5 dolgot, ami segítheti a lány fogamzását. Mi ez alapján próbálkozunk most, egy próbát megér :)

fix.b
Vendég
 


Szia Omnia!

Egy leányzó pontosan elmagyarázta az egyik fórumon. Addig mennyit kínlódtam vele...Miután elkészíted a vonalzót, felmész a "Segédletekhez" itt fenn a fejlécben, ott belemégy a profilodba és bemásolod az "aláíráshoz" azt az elérhetőséget, amit pl. a lilypie.com-on a vonalzó elkészültekor kiad a gép, ez úgy kezdődik valahogy, hogy urh=http:/lilypie.com...Talán a 2. sor.

Így minden üzihez csatolja majd a vonalzót.

Bocs, ha kicsit bonyolultan írtam körbe...

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 

 
 

Heni: Most jut eszembe, nem lehet, hogy babás vagy? Mondtad, hogy 3 nappal vagy előttem...Nagyon csendben vagy. Aktuális még a kérdés?

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee: én Heni? Mert sajnos biztosan nem:( A másik Heni lehet :D

Sirkici: erre pont ovulációs tesztet kell hasznáni..Ha 26 napra jön meg a mensid, akkor a 12. napon van a peteérésed! Én a Te helyedben mindenképpen a 9. napon lennék együtt a párommal, mert akkor nagyon biztos a lány...

Mindenkinek kellemes hétvégét!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok!

Gratula a két kismaminak Nikinek és Merusnak!!! :lol: :lol: :lol:

Niki!
Sajnálom ami anyukáddal történt, mihamarabbi gyógyulást neki. Látom Miskolci vagy, melyik dokihoz jársz?
Vendég
 


Köszi Jaimee!
Próbálkozok!

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Asszem sikerült!

Niki! Ditke!
A miskolci dokik engem is érdekelnének!

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Sziasztok, csak egy pillanatra jöttem!

Én a megyei kórházba járok, Dr.Szabó Barnához!
Nagyon rendes, kedves, figyelmes, mindenkinek csak ajánlani tudom!!!
Tel száma:46/324611
( Ez nem a nagy épületben van, hanem jelenleg az urúlógián, az "alaksorban" ), de a portán megmondják.
Nem kell előre bejelentkezni, 8-2-ig rendel, érdemes 12-re menni akkor már kevesebben vannak.
Holnap de. fent leszek csajszik addig is pussz mindenkinek!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Niki:

Annyira szorítok Neked! :D

"az élet utat tör magának"
dera
 
 


Sziasztok lányok!

Egy párnapig nem jut időm benézni hozzátok és mennyi minden történik.

A kismamáknak gratuláció tőlem is. Igen így kell ezt csinálni!!! :lol: Vigyázzatok magatokra és pocak lakóitokra.

Sz. Niki Remélem mire az én üzimet olvasod anyukáddal is minden renben lesz.

Judy!
Az én adataim a táblázathoz

Születési dátum: 1976.09.21
Koromat még 30-nak mondom.
Sajnos gyerek még nincs
A próbálkozásról meg annyit, hogy több éve.
A ciklusom 28-32 nap között mozog.

Puszi mindenkinek: Bikka
bikka
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan belestem, hátha van itt valaki!! További szép napot!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan belestem, hátha van itt valaki!! További szép napot!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Szia csheni26!

Nektek is kellemes vasárnapot!
Remélem, fincsi lett a tejszínes.. :lol:

fix.b
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Ne aggódjatok, már jobban van az anyukám, de még egy jó pár napig nem engedik haza!
Holnap lesz a nagy nap!
Jön a 2. teszt.
Nagyon drukkoljatok!!!
Remélem mér erősebb lesz a csík, és mehetek a dokimhoz, hogy nézzük meg minden rendben van- e.
Azóta is mindíg mérem a hőmérsékletemet megmaradt a 37 fok, és melleim is ugyanúgy, vagy még jobban fájnak.
Anya a kórházban tegnap azt mondta, hogy Ő azt álmodta, hogy terhes vagyok. :D
Én meg csak ott mosolyogtam.
Kérdezgette, hogy nincs- e baba, de még nem akartam megmondani neki.
Majd holnap, ha megvan a teszt.


Judy hová lett, nem tudtok valamit?
Vagy csak a hétvége miatt tünt így el???

Omnia!Ditke74!
Remélem segítettem a dokival kapcsolatosan!Ha van még valami csak kérdezzetek...
Vendég
 


Niki!

Nagyon drukkolok a holnapi jó erős + tesztért!!!!!!!!!!!!!!!!!
Én a Szabó Barnát nem ismerem, de biztos nagyon lelkiismeretes.
Hajas Sándort a Semmelweisben nem ismered? Én lehet hogy őt fogom megkeresni. De ha nem válik be, lehet hogy felkeresem a TE orvosodat................ Majd meglátjuk.
Vendég
 


Fix.b: nagyon ízlett a recepted, köszönjük szépen! Mindenképpen megtartjuk:)

Sz.Niki: biztosan erősebb lesz :D :D

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok!

jaimee
Ha rám gondoltál, akkor sajna nem vagyok babás. Tegnap hajnalban megjött, görcsöltem is rendesen.

sz.niki
Drukkolok! Legalább neked sikerüljön.

Lenne egy kérdésem is. Azt olvastam, hogy ha valaki fogamzásgátlót szed, akkor nem olyan erősek a menstruációs görcsök. Tud erről valaki valamit mondani. Sokan írtátok, hogy szedtetek. Én nem próbáltam, majd csak a baba után.
vhencsi
 
 


Sziasztok!
Én csak erre bóklásztam, olvasgatok.

VHencsi!
Én szedtem évekig fogigátlót, ponta zért, mert nagyon erőssen görcsöltem, de szervi okot nem találtak.A görcsoldók megadózisban sem hatottak.Viszont:mikor abbahagytam, felborult a ciklusom, a prolaktinom is magasabb lett.És ugyanúgy jöttek a görcsök.Többfélét is próbáltam a fogigátlóból.A léyng, hogy soha többé nem akarok szedni!Nem kevés kellemetlen percet, idegeskedést, utánna járást, és pénz kiadást okozott, mire rendbe jöttem.Később rátaláltam a homeopátiára, és az segített, van egy szer, ami ha nem is teljesen szünteti meg a görcsöket, de teljesen elviselhetővé, már alig érezhetővé teszi.Magnesia a neve, homeopátiás gyszertárakban tudnak segíteni, meg a neten is utánna tudsz nézni.Sokan nem hoszenk benne, pedig természetes anyagból van.Max. nem hat, de nem okoz mellékhatást(legalábbis nem a klasszikus értelemben, ezért is kell jól megválasztani a szert.Én könyvekből béztem utánna, meg dokival is konzultáltam ez ügyben.)Ja, és nem drágák ezek a bogyók, pár 100 ft., de tudni kell, hogyan kell használni őket, vannak szabályok.
Remélem tudtam segíteni, bár én csak az egyik oldalát mondtam el a dolgoknak, biztosan lesz aki az ellenkezőjére esküszik.
Mielőbbi babásodást!

CsHeni!
Szóval erre is kóborolsz! :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Szia Pankaa Drága :D

Igen, mert most már nálunk is indul a babaprojekt!! Örülök, hogy itt is találkozunk!! Egyébként nagyon szép a pocakod!!! Irígykedem rendesen :D :D

Millió puszi:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Pankaa:
Ez nagyon klassz, hogy elmondtad, mert én is mindig megszenvedek a menzimmel, és nem használ rá semmi. Eddig használtam a Cataflam-nak a vízben oldódó változatát, olyan mint el lórúgás, de az is csak 2-szer használt, nagyjából, aztán már az sem. Amit ajánlottál ki fogom próbálni.
dera
 
 


Rólam csak ennyi:

Leesett a hőm és én azt hittem, hogy beágyazódási hőleesés, mivel már 5 napja szurkál a méhem a petefészkem és olyan érzés, mintha minden pillanatban megjöhetne. Aztán délelőtt meg is jött, amin meglepődtem mert csak csütörtökön kellett volna. Nem sok menzim van, de pokolian fájt, és most kb. 1 órája szörnyen feszül a mellem. Már most teljesen kész vagyok.

Nem elég, hogy megjött, de most még ez a mellfeszülés is. Tiszta depi vagyok, ráadásul apa is elment már dolgozni.

Bocsi kicsit letargikus vagyok. :(
Kép

"az élet utat tör magának"
dera
 
 


Sziasztok!
Szeretnék csatlakozni hozzátok! Olyan jó lenne, ha mindannyian a "Babaprojekt 2007 babásai" topik tagjai lehetnék rövid időn belül! Úgy szeretném!!!
Nekünk még nincs babónk :( Egy éve próbálkozunk, a második orvosnál tartunk. Clostylbegytet és Elevitet írt fel illetve javasolt a doki, de nagyon rosszul viselem a várakozást, reménykedést, csalódást :cry: Nem tudom még mit tehetnék, járok hüvelyi ultrahangra, hőmérőztem, de ahhoz nincs türelmem, használtam ovulációs tesztet, de az soha nem mutatott nekem semmit, számolom a napokat, termékeny napokon kispárna a fenék alá.... :(
Olvasgattam a hozzászólásaitokat és volt szó a nap megválasztásáról, mikor együtt vagytok a párotokkal. Azt a ciklus felén, az első magas hőmérsékleti napon tartjátok a lejobbnak, vagy az első magas hőmérsékleti nap előtt(amikor néha el lehet csípni a kis hőmérséketvisszaesést?
Hajrá mindenki!
Gratula az ügyes babásoknak!
kamilla.cs
 
 


Csajok!!!

Nem bírtam tovább, egész este alig aludtam, így megcsináltam a tesztet miután a párom elment dolgozni.
Na csajok mit gondoltok?????
Nát POZITÍV!!!!! :D :D :D :D
Most már erős a másik csík is.
Itt pityeregtem magamban.
Olyan boldog vagyok!
Szinte repdesni tudnék.
Csütörtökön megyek a dokihoz megnézetni, minden rendben van- e.
Na de ugyan miért ne lenne minden a legnagyobb rendben.
Lányok kívánom nektek, hogy minél hamarabb sikerüljön nektek is, és átéljétek ezt a csodálatos érzést.
Hol először, hol már többször!
Nekünk ez az első.



Ditke74: Nem ismerem azt a Hajas Sándort, én nem voltam még abban a kórházban.
Abban a kórházban egy bizonyos Nagy Zsuzsanna doktornőről hallottam aki álítólag nagyon figyelmes.
Egy ismerősömnek segített teherbe esnie, mert már évek óta próbálkoztak, és nem jött össze a baba.
Ő utána járt és sikerült a baba.
Vendég
 


Niki!

Szivből gratulálok! Boldog babavárást! Aztán majd a fejleményekről irj!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


sz.niki!

Nagyon sok szeretettel gratulálok Nektek!
Boldog babavárást! :lol:

fix.b
Vendég
 


Nagyon szépen köszönöm a jókívánságokat!
Ma megyek a dokihoz, remélem már fogják látni a babát :D
Holnap majd beszámolok a fejleményekről!
Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Niki

Gratulálok és nagyon-nagyon örülok Nektek!!! :D :D :D :D :D :D :D
Vigyázz Magatokra!
Ezek az anyukák mindent megéreznek, az enyémnek is pont most a napokban jutott eszébe rákérdezni. De még nem mondtuk meg nekik.
Ez nagyon jó, hogy ennyire egy időben vagyunk!

Puszi Mindenkinek!
merus
 
 


Jó reggelt mindenkinek!!

Szörnyű, hogy megint hétfő van... :(

Dera:Tényleg fura a görbéd, mert akkor elvileg a 12. DPO-n jött meg, igaz? Pedig még lett volna kb. 2 napod, ha a ciklus második fele tényleg fix 14 napos (vagy akörüli)

Azért ne búsulj, új ciklus, új esélyek. Mondom ezt én most, a 29. napon, majd az elsőn én is le leszek konyulva...

Szép napot!

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jó reggelt Lányok!

Sz.Niki: mégegyszer gratulálok a teszthez!!

Dera: sajnálom az 1 cn-t, de fel a fejjel, mert most már érésnek indul a következő petesejted! Én mindig ezzel vigasztalom magamat:)

Kamilla.cs:
Kép

Jaimee: sajnos hétfő! Ma nekem sem akaródzik semmit se csinálni! Azért drukkolok, hátha nem kell konyulgatnod! :D

Fix.b: van valami jó ötleted mára csirkéből?

Puszi mindenkinek:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


csheni26!

Van ötletem!
Mindjárt bepötyögöm!

fix.b
Vendég
 


Üdv Kamilla!

Van néhány közös vonásunk. Az LH teszt nekem sem működött, betudom annak, hogy napi 3 liter folyadékot kell mostanság innom, de majd megkérdezem a dokit. A hőgörbében lehet valami, de még nem művelem 2 hónapja, meglátjuk.

Én úgy tudom- javítsatok ki ha tévedek - hogy ovu előtti két nap, az ovu napja és utána egy nap a legoptimálisabb fogantatás szempontjából. A legjobb gondolom mégis az ovu napja, már aki ezt el tudja csípni.

Most, hogy csatlakoztál hozzánk, hidd el, egy kicsit megnyugszol. Támogatunk, segítünk, biztatunk ezerrel. :-))

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Fix.b: nagyon köszönöm!! Azt hiszem a gyros menni fog, mert a férjem görög :D :D Olyan jó, hogy segítessz!!!

Igen,a legoptimálisabb ciklus hossza -14 nap - 2 nap (onnantól kezdve 2 naponta együttlenni).

Egyébként én olvastam egy olyan tanulmányt, hogy nagyon sok nőnek akár 2-szer is van peteérése 1 cikluson belül, illetve a jó sex is kiválthat ovulációt!! Ha nem segítenek a tesztek, akkor figyelj a saját testedre!! A női szervezet a termékenységre van beállítva, szóval amikor nagyon kívánja az együttlétet, annak az az oka, hogy közel van az ovuláció!! Olyan is létezik, hogy nagyon korán is van ovuláció, így azt hihetné az ember, hogy mensi alatt nem eshet teherbe, pedig ez tévedés...Összegezve: minden ciklusban több esély van a teherbeesére, nemcsak az a 24 óra, míg a pete életképes..A spermiumok is gondoskodnak erről, hiszen 3-5 napig életkpesek...

Amint megint megtalálom ezt az oldalt, csatolni fogom!!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


csheni26!

Szívesen segítek, ha tudok :) Mondjuk ez a gyros nem teljesen olyan, mint az eredeti görög, de nagyon fincsi szerintem!

fix.b
Vendég
 


Ilyesmit én is olvastam, mármint, hogy egyeseknek két pete is megérik egy ciklusban. Nekem azt mondta a doki, valamelyik a sok közül, hogy a női test nem gépezet, mindegyik más, a mi dolgunk hogy kitapasztaljuk, megismerjük, hogy a sajátunk milyen. Ez sokat segíthet, ha úgyhogy egyik napról a másikra nem esik teherbe az ember lánya.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok lányok!

Niki!

Gratulálok! :) És sokm örömet, és boldogságot, és nem utolsó sorban jó egészséget kívánok nektek! :)
Nagyon örülök, hogy babát vársz!

Judy5!

Nem baba... :wink: Már pénteken jelentkezet egy kis maszat, na és vasárnap ömlött... Csak a bogyó zavart be.. Nem tudom mennyi idő kell, hogy helyre álljon a mensim..

Holnap veszek ovulációs tesztet. Remélem beválik. Hőmérőzni nem igazán szeretnék.
Ha elmúlik a mensim, elkezdem az Elevitet, és megyek az új dokimhoz cytologiára, és bekukkantásra :)

fix.b!

Köszönöm a recepteket. Ki fogom próbálni a héten. Hétvégén nem volt időm, mert suliban voltam pénteken és szombaton, tegnap pedig anyósoméknál vendégségben.


Szép napot mindenkinek!

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Christell: sajnálom a mensit! Jól teszed, hogy ovulációs tesztet veszel, én nagyon mellette vagyok!! :D Úgy hallottam, hogy a nőgyógyászatban a bűvör 3-as dominál!!Azaz 3 hónap kell elvileg, hogy visszaálljon teljesen a hormonháztartásod!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Heni!

Ne sajnáld! Én sem sajnálom!
Még csak dec. közepén hagytam abba a bogyót. Az orvos azt javasolta, hogy 3 hónapon belül ne essek teherbe. Még 3 hónapon belül vagyunk. :) Köszi, aranyos vagy, hogy így gondolod :wink:

Még azt nem tudom melyik ovulációs tesztet vegyem. A mikroszkópot, ami nyálból állapítja meg az időpontot, vagy a vizeletest? remélem a gyógyszerész majd tud tanácsot adni. A barátnőm a mikroszkópra esküszik.

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Szia christell!

Köszi szépen mindent aranyos vagy.
Sajnálom, hogy neked még nem sikerűlt, de nemsokára biztosan neked is fog!!
Én is már kételkedtem, hogy valaha is lesz babám, erre tessék!
Nem szabad feladni!!!



Csajok!

Nem tudok ma dokihoz menni...
Ma nem rendel, majd csak holnap.
Már nem bírom ki, látni akarom!!!
Így csak holnap után lesz beszámoló, hogy milyen idősek vagyunk a babyval!



Nem tudjátok azt az elevit nevezetű magzatvédőt lehet recept nélkül is kapni??
és mennyibe kerűl??
Valaki tudja???
Vendég
 


Köszi Niki aranyos vagy!

Az Elevit csak recept nélkül kapható. Két kiszerelésben az egyik talán 60 szem, de nem biztos, a másik pedig 100. Én 100-asat vettem a múlt héten és 5790.- Ft-ot fizettem érte.

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Christell!

Én a vizeletsugarasra esküszöm!! De ahány ember, annyiféle változat! Megmondom őszintén, a PG/53- nekem semmit nem jelzett ki soha, pedig szinte napra pontosan van minden hónapban a peteérésem.. A rózsaszíndobozos DM-ben kapható Corex szerintem jó! A legjobb (ezt még csak 1 szer használtam, de rögtön bevállt), digitális ovulációs teszt..Ezt viszont csak külföldön lehet kapni és 28 EUR -ba kerül....Tudom, elég drága, de nagyon pontos....Én amíg nem próbálkozhattunk, addig a Corex-el nézegettem, most, hogy élesbe mehet majd a dolog, valószínnűleg beszerzek egy digitálisat...

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Én is próbáltam ez a rózsaszín DM-es tesztet, semmit sem mutatott, de ez semmit nem von le az értékéből.

A PG/53 is ugyanilyen? Vagy az a "nyálas"? Nem tudom, érdemes e egyáltalán kínlódnom az ovus tesztekkel...Olyan jó lenne tudni, hogy mikor van peteérés.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Christell:
Akkor jó ha recept nélkűl lehet kapni, mert akkor m,ég ma veszek is!
Nehogy valami baja legyen a babámnak! :D
Köszi szépen!!!
Vendég
 


Köszi a fogadtatást!:) Biztos vagyok benne, hogy tudunk majd egymásnak erőt adni!:)
Niki! Gratulálok! Ügyesek vagytok! Vigyázz magatokra!!!
kamilla.cs
 
 


Sziasztok!

Hűha jó sokat írtatok,amíg nem voltam itt :D Sajnos én nem tudok olyan sűrűn közétek jönni,mert a kislányom szinte az egész napomat lefoglalja :cry:De ha nem is írok,folyamatosan olvaslak Titeket és a háttérből izgulok mindenkiért :!:

Kamilla.cs!
Én is üdvözöllek Téged,s kívánom,hogy nagyon gyorsan beköltözzön a baba a pocidba :P Ne bánkódj,s ne legyél csalódott /bár tudom,hogy ezt könnyű mondani,de hidd el Hozzátok is megérkezik a várva várt pocaklakó :lol: /Mi 2 évet vártunk a picire,s én is jártam orvostól orvosig,egy csomó vizsgálat,minden OK,és mégsem jött össze a baba :!: Végül az egyik doki megállapította,hogy magas a prolaktinszintem,adott rá gyógyszert,s pár hónap múlva teherbe is estem :D

Sz.Niki!
Nagyon örülök az erős két csíknak :P :P :P :P :P :P Boldog,babavárást és jó egészséget kívánok Nektek!
Olvastam,hogy már anyukád is jobban van :D Látod minden rendbe jött!Megmondtad már Neki a jó hírt?Már alig várom a beszámolódat a kis pocaklakóról!Vigyázz Magatokra,s azért ne vidd túlzásba a vitaminokat,mert ugye nagy mennyiségben árthatnak :!: :!: :!:

Dera!
Sajnálom a Veled történteket :cry: ,de fel a fejjel,új hónap,új lehetőség :P
Fix.b!
Nekem is tudnál néhány receptet küldeni?Persze csak ha nem terhellek a kérésemmel!Néha olyan bajban vagyok a főzéssel.A megszokott ételek már unalmasak,de semmi új ötletem nincs :oops:

Sziasztok!

KépKép
picurka79
 
 


Sziasztok!

SzNiki!
Vitaminok:én is az Elevitet kezdtem el szedni, +folsavat, de utánna a Gravidát vettem, ugyanaz, csak kicsit olcsóbb.De utánna találtam rá a Hipp Natal Aktivra, ami egy multivitaminos gyümilé, nagyon fincsi, kicsit fémes íze van a vastól.De nemokoz székrekedést, legalábbis nekem rendbe tette.Ha vki vegyesen táplálkozik akkor szerintem nem szükséges annyira vitaminoznia magát, elég a kiegészítés a vasból, fólsavból.Én ezeknek a vitaminoknak is köszönhetem a súlygyarapodás egy részét, szerintem.Igaz, hogy nem látni rajtam(saját és mások véleménye :wink: ),de így is 20 kg-nál tartok.És a baba is nagynak ígérkezik. :D

Ovuláscisó teszt:nekem a PG53 vált be, abban a hónapban lettem terhes, amikor csináltama tesztelést vele.Igaz, hogy ki kell tapasztalni,de nekem úgy működött, hogy csak a lémpafény elé tartva láttam a mintákat, a nap felé tartva nem láttam semmit!
De ha egy napon sem mutat semmit, azt is jelntehti, hogy nincs abban a hónapban pé.De az is hozzátartozik, hogy megefelő mennyiségű nyálat kell rátenni, felkeléskor, ivás evés előtt.De működik hüvelyváladékkal is, de ahoz a méhnyakig fel kell nyúlni a hüvelyben, hogy értékelhető legyen a minta.(én ezt nem igen próbáltam a bonyolultsága miatt.A másik hogy a nyálnál várni kell egy kis időt, amíg megszárad.De ha túl száradt, akkor megintcsak nem láttam semmit.
De nem ilyen bonyolult, csak leírva. :D
1-2 nap alatt kitapasztalható.Ja, és csak 1x kell megvenni, örökéletű. :wink:

Mi úgy csináltuk a babót, hogy mikor elmúlt a mensim, akkor 2 naponta voltunk együtt, így lényegében mind1 is, hogy mikor van a pé.,mert biztos lesznek kiskatonák a célban :lol:
És pé. után is voltunk még együtt egy pár napig, biztos ami biztos.És hát bejött... :lol:
Ja, és a gyertyaállás igaz, hogy muris, és nem tudom, hogy közrejátszott-e a fogamzásban, de egy próbát szerintem megér.:-)

Cataflam:úgy emléxem ópium száramzék fájdalomcsillapító, én csak 1x vettem be belőle 1 szemet, de attól is lebegtema föld felet, nem éreztem a lábam alatt a talajt, és a fal is mintha szivacsból lett volna :roll: :lol: :lol: :lol:
Azóta sem vettem be belőle, gondolom ilyen érzés lehet betépve lenni. :lol:

CsHeni!
Azért kukkantottam be ide, mert láttam, hogy írtál ide is . :D
Kívánom, hogy mielőbb jöjjön a babó nálatok is!!!!(majd beszélek azzal a gólyával, ha ideért Emilivel :lol: )

No, hát most ennyi, remélem nem baj, hogy pocakosként itt locsogok.Csak a személyes tapasztalataimat írtam le, hátha segít vkinek. :wink:

Sok sikert Mindenkinek!!!!Pocakosoknak problémamentes hónapokat kívánok!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Látom, vannak sorstársaim néhányan, akiknek ebben a hónapban nem jött össze a baba. Fogjunk össze, írjunk a gólyának! :D

Elevit 30 és 100 szemes kiszerelésben van. Recept nélkül kapható. Én is 5790-ért vettem a 100 db-ost. (a 30-as 2000 körül van, szerintem így jobban megéri)

Gratulálkok Niki!
vhencsi
 
 


Pankaa!

Látod, most már duplán várom, hogy a kis Emili végre megszülessen!!! Mindenképpen beszélj a gólyáddal!! :D :D

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


CsHeni!
Ok.
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


:D :D :D :D :D :D :D

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: