Új privát üzeneted érkezett!

Rena!
Látod, megmondtam!!!! Örülök neki, hogy nem kellett gyógyszerrel meghozni! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Hahóóóó! Senkinek semmi híre? Hogy vagytok Lányok?

( Én jövő héten megyek az IR kontrollra. Félek is, de azért reménykedem, hogy javult valamit. )

Puszi
Kat

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Szia Katerina!
Én várom pirit, hogy mehessek vissza a dokihoz és megkapjam a következő szurikat! :lol: Szóval lombik folyamatban! :lol:

Nagyon drukkolok, hogy jobb legyen az IR-ed!!!

KépKép
zsófikukac
 
 

 
 

Zsófikukac! :) Ez nagyon jó hír. Mikorra várható punkció? Akkor te még idén kismami leszel? :wink:

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Hát, most várom pirit, mert most még csak a decapeptylt szúrom. Ha megjött, akkor kell jelentkeznem a másik szurikért. :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok!

Katerina!Remélem minden ok lesz az IR-kontrollon!szorítok!

Zsófi!De jó,hogy már így haladtok!Hamarosan kismama leszel! :wink:

Én nagyon el vagyok keseredve,mióta kijöttem a dokitól csak bőgök egyfolytában.Meglátszik,hogy 13.-a van!Jókedvvel mentem be a dokihoz mert az uh-n minden ok volt,de a párom eredményei szörnyűek.A doki szerint max 2 vagy 3 alkalommal próbálkozhatunk inszemmel utánna rögtön lombikozni kell mert nagyon rossz spermaszáma van.Úgyhogy Dec.ején meglesz az első(és utolsó) inszemem.Már ki is váltottam a gyogyikat nem voltak olcsók 18ezer forintba kerültek.Ma már be is szedem az első bromot.

Kép
rena85
 
 


Rena! Ezt nagyon át tudom érezni. Nekem azért volt nehéz, mert párom teljesen összezuhant, csak nekünk rögtön ezzel bocsátotta el az orvos, hogy csak lombik jöhet szóba, inszemmel nem is próbálkozhatunk. Igazából úgy adta ki a lelét hogy csak az ICSI jöhet szóba, ami a lombiknak az a része, amikor a spermákat be is injekciózzák a petesejtekbe, mert ha "csak összeengedik" őket az kevés. Tudom hogy nem vígasz, de az a lényeg, hogy így is lehet baba. Tudod én azóta nagyon értékelni tudom a csak pár százezres spermaszámot is, mióta volt az a 4 darab nulla, teljesen értékelhetetlen eredményünk. Akkor volt az az eset, hogy elkezdtünk gondolkodni a donorspermán, mert párom örökbe fogadni nem szeretne. Viszont nagyyon jó hír, hogy változhat a helyzet, ne keskenyedjetek el annnyira, ez csak idő kérdése. Legutóbb ugye nekünk is annyira jó eredméynünk lett. (Párom is megy kontrollra most már, mert azóta sem tudjuk elhinni, hogy az a mi eredményünk volt :) )
Ez kicsit hosszú lett, de tudom, hogy hogy kétségbe lehet ilyenkor esni. Remélem egy kicsit sikerült megvígasztalnom. Fel a fejjel!!!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Rena!
Tudom, hogy nagyon nehéz most, de hidd el a lombik is csak egy módszer és tuti baba van a végén! És szerintem az endódnak se baj, ha minél hamarabb babásodsz!!! Ne sírj kérlek, a lényeg, hogy lesz kisbabátok! Küldök Neked ölelést!!! Kép

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok!

Lányok!Annyira aranyosak vagytok!Nagyon jól esik,hogy vigasztaltok!Ma már nem sokszor sírtam,kezdem összeszedni magam!

Katerina!Az én párom is teljesen maga alatt van,folyton csak azt hajtogatja,hogy ő csak egy selejt.Már nem tudom,hogyan vigasztaljam.Folyton a netet bújja hátha talál valami jó vitamint vagy ilyesmit amivel növelheti a számot és a minőséget.Nem tudsz valamit ajánlani?
Remélem minden ok lesz a kontrolon! :!:

Kép
rena85
 
 


Rana!
Mond meg a párodnak, hogy ne is mondjon ilyet, senki nem selejt! Enni erővel mi is mondhatnánk az endóval! :evil: Ez csak egy probláma, amit szépen le fogtok küzdeni! Nézz be a férfi meddőség topikba, ott biztos tudnak tanácsot adni.

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok!

Zsófi!Azthiszem kezdi megérteni a párom,hogy nincs vele nagy gond csak kicsi az esélyünk,de van esélyünk és ez a fontos!Átnézek abba a fórumba,köszi a tanácsot!

Kép
rena85
 
 


Rena!
Tudod páromnak valószínüleg az segített a legtöbbet, hogy sokat fogyott, kevesebb szén-hidrátot eszik és heti rendszerességgel mozog, alaposan megizzad. Sed Maca Vibe-t, folsavat és E-vitamint. ( Egy ideje komplex B vitamint is. ) Nálunk kb. fél év kellett hogy feldolgozza párom, hogy így is van tovább. Tudod nekem azt is felajánlotta, hogy váljak el tőle. És emiatt volt nagy depresszióban, mert tudja mennyire szeretnék kisbabát és ő pont ezt nem tudja megadni nekem, akiért mindent megtenne. azt hiszem akkor nyugodot meg, amikor eltelt pár hónap és látta, hogy azért én ugyanúgy szeretem. Vagy még jobban, mert hajlandó lett volna elendgedni is. Ez a legjobb tanácsom, hogy bízzatok benne az idő és a türelem megoldja a dolgokat. A spermaszám napról napra változik, ha most rossz is, vagy akár több hónapig, utána lehet javulás. Egyébként párom is selejtnek tartja magát a mai npig is. Azt mondta egyszer ő akkor lesz nyugodt, ha otthon leszek a saját kisbabánkkal. :) És biztos vagyok benne, hogy előbb-utóbb összejön. Az a fontos, hogy ne zárkózzatok el egymástól, beszélgessetek, sírjatok együtt ha kell. Minden rendben lesz!!!!!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Sziasztok!

Katerina!Köszönöm a tanácsokat! :D
Ez a macás dolog meg az E és C vitamin lesz szerintem a nyerő!Lehet gyogyszertárban is venni macát?Szegény párod akkor elég sokat szenvedett,sajnálom nagyon!Az én párom is azt mondja,hogy fél attól is,hogy nem tudja megadni nekem azt amire annyira vágyom,a babára.Meg attól tartott,hogy elhagyom,de megértettem vele,hogy ez nem így működik hiszen én őt mindennél és mindenkinél jobban szeretem.Mindennap látom rajta,hogy nagyon elgondolkozik ha rákérdezek,hogy min gondolkozik akkor mindíg azt mondja,hogy tudom én azt.Hát igen sajnos tudom de azért sikerül megnyugtatnom,hogy ne féljen nekem ő kell csakis ő!
Mindeggyikönknek lesz babája,ebben biztos vagyok!!!!!!!!!

Kép
rena85
 
 


Rena!
Én macát először neten rendeltem, de elég sok dorgériában, gyógynövényboltban lehet venni. nem olcsó 5-6000ft, 100 darabos.
Én is hasonlóképpen érzek, ahogy te, a párom a legfontosabb számomra. :)

Mindenkinek teljesül az álma!!!!!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Másolok kicsit:
Kedves Lányok!
Bár még nem akartam - néhányan tudják az okot,- de most mégis elmondom a csodálatos híremet. 4-5 hetes terhes vagyok!!!! Szerdán teszteltem este, egy nagyon erős pozitívat, aztán még kétszer. A sima nőgyógyim szabin van, így ma Harcikától tanácsot kérve elmentünk a Kaaliba. HCG 1200, Progeszteron 120 körül. Annyira boldog vagyok!!!!! Ime, hinni kell a csodákban és az álmokban. Bella kedves ezt leginkább neked írtam. Nálunk most mindkettőnk részéről esélytelennek tűnt bármi is, és akkor beköltözik egy spontán babácska. December 3-án megyünk uhura, remélem minden rendben lesz. Azért izgulok kicsit.
Puszi mindenkinek és remélem minden társamnak sikerül ezzel a jó hírrel egy kis erőt adni, hogy kűzdeni kell,hinni és meglesz a jutalma.

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Katerina!
Itt is GRATULÁLOK!!!!!!
Ne izgulj minden rendben lesz!!!!

Kép
rena85
 
 


Katerina!
Ez aztána jó hír!! Gratulálok!!!! :lol: Kép

KépKép
zsófikukac
 
 


Rena!
itt is köszi :)

Zsófi!
Neked is nagyon köszönöm.

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Sziasztok!

Katerina!Hogy vagytok?Mikor mész dokihoz?

Zsófi!Hol tartasz?
Te csinálsz valami diétát vagy valami tornát az endó kiújulása ellen?

Kép
rena85
 
 


Rena!
Köszi, émelygősen, de nem vészes. :) Párom meg olyan kis szemtelen, volt egy-két erősebb hányinger és ott ugrabugrál körülöttem, hogy te akartad, te akartad. :lol: .
Dolgozni viszont annyira nincs kedvem, a főnököm állandóan kihasználja a jóindulatomat. Olyan kis bunkó, mindig szokta mondani, hogy az a lovat kell ütni amelyik húz. Na persze! ( Csak akkor legalább jutalmazná is. ) Jó lenne otthon pihengetni.

Puszi Mindenkinek és szép hetet!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Rena!
Nekem nem kell kiújulnia, mert most is van endóm. Nem csinálok semmit, nem hiszek bennük.
Köszi kérdésed, szerdán megyek leszívásra, pénteken lesz a beültetés. 25 tüszőm van! Remélem jó pár embrió lesz belőle! :lol:
Te hogy avgy?

Katerina!
Én örülök, hogy rosszul vagy! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok!

Katerina!Örülök,hogy nem vészesek a rosszulléteid!Aranyos lehet a párod amikor körülugrál! :lol: Nem akarsz még táppénzre menni?Akkor nyugodtan tudnál pihenni!

Zsófi!Szerintem én sem csinálok majd semmilyen diétát és tornát sem mert nem nagyon vagyok ezeknek a híve! :D 25 tüsző,ez nagyszerű!!!!Ezerrel mennek a drukkjaim péntekre!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Hát nekem jövőhéten lesz az inszemem!Remélem az első és utolsó! :lol: Csütörtökön megyek uh-ra és vérvételre majd akkor még jövök és leírom mit mondtak!

Kép
rena85
 
 


Zsófi!A lombik előtt mennyi idővel nem dolgoztál?A lombik után gondolom végig pihenni kell csak azt nem tudom,hogy elötte is kell e!

Kép
rena85
 
 


Rena!
Nagyon szorítok az inszemhez! Lombik előtt nem pihentem, dolgozom most is. A leszívástól azonban nem fogok. :lol: :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi!
Sok-sok szurok. Legyen sok-sok embrió. :)

Rena!
Neked is az inszemhez.

Külben leszívások előtt én is dolgoztam onnantól viszont vv.-ig nem. Csak alig tudott mire kiírni a háziorvos, mert nem támogatja a tb. a lombik utáni otthonlétet. Milyen hülyeség ez, hiszen drága eljárásról van szó....

Mennék én táppénzre, de először legyen meg a szerdai ultrahang. Meglátjuk mit mond doktorbá, aztán majd a sima nőgyógyim. Elég stresszes a munkahelyem a főnököm meg egy perc alatt fel tud húzni, ráadásul egy szobában vagyunk, úh. jobb lenne otthon. Vagy legalább otthon dolgozni....

Puszi

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Sziasztok!

Zsófi,Katerina!Próbáljatok meg sokat pihenni!
Katerina!Biztosan minden ok lesz szerdán!Gyere ám majd az eredménnyel!

Kép
rena85
 
 


Sziasztok lányok!
Uhu rendben, van egy dobogó kis maszatkám a pociban. :) De beteg vagyok sajna, úh. már megyek is ágyikóba. Torokgyulladás :evil:

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Katerina!Hatalmas gratula!!!!!!!
Gyógyulj meg mihamarabb!!!

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!
Tegnap volt a leszívás, 23 petesejtünk lett, 16 termékenyült meg. Holnap 11-re megyünk értük!!!! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok!

Zsófi!Drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Milyen ügyi vagy,hogy ennyit sikerült összehoznod!!

Kép
rena85
 
 


Zsófi!
Ennyiről én még soha nem is hallottam!!! :lol: Nagyon feszülhetett a pocid. Nekem 14 volt eddig a legtöbb petesejt, de az is nyomott rendesen. Hát ez nagyon szép!!!!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Sziasztok!

Végre hazaértünk! Mind a 16 kis Drágánk szépségesen osztódott, 3-at kaptam vissza és a többi ment a frigóba 3-3-3-4 felosztásban! :lol: Nagyon büszkék vagyunk rájuk. Most fekszem, de már megmutattam nekik, hogy melyik lesz az ő szobájuk! :lol:

Katerina!
Nem volt vészes a hasfájás! lapar után rosszabb.

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi!Drukkolok!!!!!!!!

Kép
rena85
 
 


Zsófi!Hogy vagy?Remélem hamarosan jó hírt közölsz majd velünk!
Nekem megvolt az inszem és most várunk,de nagyon lassan megy az idő!

Kép
rena85
 
 


Zsófi!
Tényleg csak ámulok. :lol: Gratula a sok embrikéhez. (Olyanról hallottam már, hogy húsz fölötti volt a tüszők száma, de nagyon kevés embrió lett) És hogy ennyit sikerült fagyasztásig vinni!!!! :shock: Én eddig csak ilyen max 4-et hallottam. :) Tök jó. Ezek után nem lesz itt semmi gond asszem, beülti után babás leszel! :wink:

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Katerina!
Igen, mi is ezért bízunk benne, hiszen ha eddig ilyen ügyesek voltak, remélem most is azok lesznek!!! Kedden lesz eredmény.

Rana!
Nagyon szorítok Nektek! :lol: Mikor kell vérvételre menned?

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok!

Zsófi!Keddre megy a megadrukk!++++++++++++++++++++++++++
A ciklusom végén ha nem jön meg/márpedig nem jöhet meg/és a teszt pozitív hívnom kell a dokim és utánna mehetek vérvételre!Aranyos vagy,hogy szorítasz!

Kép
rena85
 
 


Szaisztok!

Képzeljétek sikerült! Terhes vagyok! 123 a hcg-m! :lol:

Rena!
Ilyet kívánok Neked is!!!! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Szia Zsófi!GRATULÁLOK!!!!!!!!
Ez csodálatos hír!!!!!!!!

Nekem nem tudom,hogy lesz e ilyenem most eléggé magam alatt vagyok.Elért a mélypont!Azt akartam kérdezni,hogy kellett utorgestan kúpot használnod?

Kép
rena85
 
 


Igen, most is kell 2X3-at!

Fel a fejjel, higgy a babában, hogy ott van!!!

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi!
Nagyon örülök! gratulálok!!

Mostanában keveset jövök, mert délutánra elégé rosszul tudok lenni. De talán lassan elmúlik. Én maszatkám 20.1mm.

Mindenkinek nagyon szép karácsonyt szeretnék kívánni kedvenc versemmel:

Juhász Gyula:
Karácsony felé

Szép Tündérország támad föl szívemben
Ilyenkor decemberben.
A szeretetnek csillagára nézek,
Megszáll egy titkos, gyönyörű igézet,
Ilyenkor decemberben.

…Bizalmas szívvel járom a világot,
S amit az élet vágott,
Beheggesztem a sebet a szívemben,
És hiszek újra égi szeretetben,
Ilyenkor decemberben.

…És valahol csak kétkedő beszédet
Hallok, szomorún nézek,
A kis Jézuska itt van a közelben,
Legyünk hát jobbak, s higgyünk rendületlen,
S ne csak így decemberben.


Puszi és kitartás!!!!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Zsófi!

Mi újság van veletek?Hogy vagytok?

Kép
rena85
 
 


Szia Rena!

Minden rendben van, két Babácskánk van, már két hete dobogott a kis szívük. Ma megyek újra uhura! :lol: :wink:

Te hogy vagy? Hogy álltok?

KépKép
zsófikukac
 
 


Szia!
De jó,hogy ketten vannak!Duplán gratulálok!Majd mesélj mi volt uh-n.Pihenned kell vagy azért néha felkelhetsz?

Mi most várjuk a 2. inszem eredményét amiben nem bízom.Semmi tünetem sincs,szerintem ez sem sikerült!.

Azt megszerettem vólna kérdezni,hogy vázlatosan letudnád nekem írni,hogyan működik a lombik?Tényleg előtte fogamzásgátlót kell szedni?

Kép
rena85
 
 


Rena!

Lombik: nekem long protokollo volt, ami úgy nézett ki, hogy a ciklus 24. napjától decapeptyl injekciót kellett szúrnom, ez leállítja a petefészkeket, majd mikor megjött a mensim, uh és vv volt, és kezdhettem a gonalt, ami már szépen érlelte a tüszőket. Kb. a 12-14 nap van a leszívás, ha már elég nagyon a tüszők és 2-3 nap mólva ültetik őket vissza. Van ahol fogigátlót kell szedni és azzal álítják le a petefészket, ez változó. Nézz be a beültetés előtt, utáni érzések nevű topikba, lombikról ott sokat olvashatsz! :wink:

Ne add fel, képzeld én semmit sem éreztem! Még a cicim se fájt. Pont ettől volt más. Nagyon szorítok, hogy sikerüljön!!

Uhun minden ok volt, tettem képet a megint megjöttbe, nézd meg, ha van kedved! :wink:

Puszi

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi!Nagyon gyönyörüségesek a babák!!!!!!!!!!!!
Köszönöm,hogy leírtad a lombikot!Hát nem tudom igazából semmi reményt nem fűzök ehhez az inszemhez ezért ha nem sikerült akkor februárban kihaggyuk és majd márciusban lesz a 3. egyben utolsó is mert utánna lombik.

Kép
rena85
 
 


Hova mentek majd lombikra? Jó lesz a lombik, látod nekünk is sikerült!!! :lol: De kívánom, hogy inszemmel jöjjön össze!!!! :lol:

Köszönjük a dícséretet! :wink: Ilyet kívánok neked! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi!Köszönöm!Jó lenne ha inszemmel sikerülne!De az 5-10% szerintem nagyon kevés.Pestre a baross utcai I.számuban csinálják majd.

Kép
rena85
 
 


Zsófi!
jaj de régen jártam erre!!! Gartulálok a duplázáshoz!!!! :lol: Mindig úgy örülök az ilyen hírnek. Nekem is ez volt az álmom, de nagyon boldog vagyok a kis egykémmel is.
Nekünk jövő héten lesz 4D uh, remélem kiderül nunis vagy kukis :)

Kicsit el voltam kenőve, mert lett egy kis méhszájsebem és egy P3 rákszűrésem, de sokan meggyugtattak, hogy ez csak egy gyulladás lehet és ha kikezeljük nem lesz se híre se hamva mire jön a baba. Nagyon bízom benne, hogy így van.

Rena!
Puszi neked is és sk sok szurok, hogy te is babás legyél!!!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Katerina!Remélem hamar megyógyulsz és minden rendben lesz!Kíváncsian várom,hogy mit mondanak neked 4D-n!

Zsófi!Hogy vagytok?

Kép
rena85
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: