Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Mili!
Sajnálom,de ne add fel!
Nekem még mindig nem jött meg,várom már a jövő hetet,hogy menjek a dokimhoz.Mit fog vajon mondani?Semmit sem érzek!

Barbi!
Hidd el most fog sikerülni,mert ennyire pozitivan állsz hozzá!Igy kell csinálni!!!ird majd meg,hogy mi volt a dokinál!!

Kandi!
KÁni!
Veletek mizújs?Régen jártatok erre!

Kép
sapé
 
 


Sapé ennyi a jó kedvnek, nem reagáltam a szurikra pedig már 7 napja szúrom magam 75 egységel még 2 napig szúrom magam és csüt. újra vissza kell mennem .jobb oldalon 11-13 mm tűsző bal oldalon semmi csak 9-10 db ciszta. Nem értem mért nem reagálok rá nem mondom hogy nincs sírhatnékom, lehet még ebből valami? Ennyit ér a pozítiv hozzá állás

barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Szia Sapé!
Nyaraltam egy kicsikét!Velem amúgy semmi extra!Szedem a gyogyit,még elvileg nem kell megjönnie-bár ki tudja,hogy mikor is kellene ettől az első hónapban....ma vagyok a 27.napon csak...
Izgulok,hogy bébi legyen nállad!Jövőhéten,doki után tájékoztass minket!
Barbi
Sajnálom,de van még 2 egész napjuk azoknak a 11-13mm-es bébijelölteknek!Kép Igyál-egyél-és ha tudsz sokat pihenj!és csütörtöktől a repiszuriig is van még idő növögetni!fel a fejjel!KépNatit Nekem a 16.napon csinálták!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 

 
 

Kandi tudod az a bajom igazából, hogy eddig 3 inszem volt mind háromszor csak 7 napig kellett szúrnom magam és jók lettek, mindig a bal oldalon volt most meg ott semmi és a jobb oldalon van kettő kicsike, most még két napig kell szúrkálnom magam aztán meglátjuk. Tudom nem kéne elkeseredni de nagyon nem tetszik ez a sok ciszta minden hónapba,pedig a műtét tudod ezért volt, ezek szerint felesleges volt. Nagyon bele éltem magam hogy pénteken lesz az inszem én nem lett belőle semmi.

Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Barbi!
Majd lesz szombaton-vasárnap ...-ezen ne keseregj.A műtét Nekem sem segített soha.....Nati is úgy lett,hogy tele voltam cisztával...és mégis van Nekem...
Sok sikert!Nyugika!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kandi! Azért ez megnyugtató a számomra hogy így is sikerülhet, de bosszantó hogy tüsző sehol csak ciszta pedig stimulálom magam.Na nem sírok tovább, holnapra fog a doki bácsi látni egy szép nagy kb 18mm tüszőcskétKép

Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 



Sziasztok!
Kandi!
Üdv:!!!!Kép
Örülök,hogy ismét itt vagy.Még mindig nem jött meg!

Barbi!
Nekem a 20. napon tudták megcsinálni az inszemet,úgy hogy ne izgulj!!!!Elég 1 megfelelő méretű "szépecske",és terhes is lehetsz!!!!A jó kedvedet ez ne rontsa el,mert a hangulati tényezők is befolyásolják őket.Sokan el sem hiszik,nevetnek rajta ,de tényleg igy van!A 4. inszemre úgy mentünk a párommal,hogy kipihenten,jó kedvűen.......és sikerült!!!!
Szoritunk nektek Ágotával együtt!Kép

Sapé

Kép
sapé
 
 


Sziasztok!

Ma dél körül indulok a BMC-be remélem minden szép és jó lesz. Szorítsatok nekem!
Sapé akkor neked nem 28 naposak voltak a ciklusaid hanem hosszabbak, de azért jó hallani hogy még semmi sincs veszve


Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Sziasztok!
Barbi!
Igen,elég változékony volt,általában 30 nap körüliek voltak,gyógyszer mellett is!
Nagyon szoritunk neked!!!!!!!Ügyik legyeket!!!Irj,ha megjöttél!!!!!!!Kép

Kép
sapé
 
 


Sapé,megjártam a dokit, vegyes érzelmekkel jöttem el, bal oldalon semmi, jobb oldalon 1 db 11mm, 1 db 13 mm és 1db 15 mm-es, nyálkahártya 9 mmes. Adott újfajta inekciót ami meggátolja a tüszőrepedést ,comba kell szúrni orgalutran és rá egy órára a tüsző növelőt. Én megkérdeztem hogy biztos hogy kelle a a másik inekció mert szerintem kicsi az esélye hogy megrepedjen a mérete miatt, erre jól letolt hogy miért nem bizok a sikerbe, volt némi igazsága. Holnap újra megyek UH nézőbe, aztán majd meglátjuk.

Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Barbi!
A dokidnak teljesen igaza volt,ha nem bizol benne,sőt magadban sem akkor mit akarsz?
Igy nem lehet.......Na mingyegy!!!!!
Bizzál légyszi magadban+a dokidban!!!!!
Jó kedvet,hangulatot vedd elő,légysz.....légyszi!
Tudom,hogy nehéz,én keresztül mentem ezeken.
Ha másért nem ,Ágota kedvéért tedd,meg,hogy jó kedved lesz!JÓ????Kép Kép

Holnap szoritunk nektek!!!!!!Ágota is!!!!!
Sok KépKépKépKépKépKépKép JÓ??????

Kép
sapé
 
 


Sziasztok!

Barbi!
Na mizújs?

Kép
sapé
 
 


MA meglesz a 4-dik inszem, eredményeim 1 db 18mm, 1 db 23mm és 1db 25mm-es tüsző,nyálkahártya 14 mmes . Doki szerint két esélyes tüszőm van remélem igaza lesz. Bízok most nagyon benne soha nem volt 19mm nagyobb tüszőm, most meg kettő alig akartam elhinni mikor a doki pénteken mondta az eredményeket, egy nap alatt 10mm nőt hihetetlen. Kérhetek tőletek is egy kis drukkot.Kép Kép
Veletek mi újság, mensi?

BArbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Sziasztok!
Barbi!
Hát nagyon szoritunk neked!!!!Kép Kép Kép
Csak ha megcsinálták a beavatkozást,pihenni és pihenni és pihenni tessék.
Ja!Egy jó tanács,ha haza mentek a popsidat párnával emeld meg,javitja az esélyeket a sikerre!!!!!!!És ne üljél,mászkálj sokat 1-2 napig!!!
Annyira izgulok,hogy sikerüljön!!!!!!!!
Ágota is Kép Kép Kép!!!

Nekem még semmi,nem jött meg válozatlanul semmit sem érzek.Ma este felé hivom a dokimat,hogy mikor mehetnék el hozzá!
A Virág Karnevál jó volt,igaz én Ágotával nem mentem ki,annyian voltak.Vele semmit sem láttam volna Kép,igy tévén keresztül néztük.


Többiek hol vagytok?
Káni mi van veletek???????

Barbi amint tudsz irjál!!!

Kép
sapé
 
 


Sziasztok!
Emlékszik még rám valaki? Tudom ritkán írok, de olvasgatlak benneteket.
Barbi drukkolok az inszemhez ilyen szép tüszőkkel biztos sikerülni fog.
Sapé nem akarsz tesztelni?
Kánival mi újság nagyon régen nem írt. Biztos a picur lefoglalja nagyon.
Nekem megvolt a 2. inszem. Pénteken kell tesztelnem. szerintetek inszem után 1 héttel lehet valami tünet már?
Most meg nagyon fáj a derekam.
Sziasztok Gyöngyi

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Gyöngyi!
Örülök,hogy irtálKép
Gyere gyakrabban!!!!
Nekem az inszem után 10 nappal derült ki,hogy sikerült-e vagy nem!
Az utolsó alkalommal,csak annyi tünt fel,hogy nem jött meg.A 13-15.napon telefonáltam,hogy mit csináljak,várjak-e még?Ultrahangra küldtek el,és ott derült ki,hogy sikerült,terhes vagyok!!!De biztosat csak 2 hét múlva tudtak mondani,amikor megismételték az ultrahangot!
De jó lenne ha sikerülne neked!!!Kép


Tesztelni,nem akarok,mivel a héten megyek a dokimhoz,ott biztosat fogok hallani.Igen vagy nem.Az az igazság,hogy nem érzek semmit(tudom minden terhesség más-más),de akkor sem érzek semmit.Szülés óta elég rendszertelenül jött meg,általában 28-32 nap.Kb.53-dik napnál járok már.Minden esetre a héten a végére járok,hogy mi újság van.Annál is inkább mivel,kb.2 hét múlva kezdődik a Fősuli.

Barbi!
Na otthon vagy?

Kép
sapé
 
 


Barbi
Kép
Sapé Én is a 32.napon vagyok ma!Kiváncsi leszek-dokid mit lát!?
Gyöngyi
Szorítok,hogy pénteken két csikocskát mutasson a teszt!Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Andi!
Üdv.ismét itt!Kép
Azt hittem már nem fogsz erre járniKép,de örülök,hogy neked sem jött megKép
Tegnap este beszéltem a drága dokrorral és szerdán este megyek a magán rendelésére,ott minden kiderül!Kép
Ami érdekes,ahogy beszéltem vele utána elkezdett fájni a hasam,a párom csak röhögött rajtaKép
Szerinte csak a dokival kell beszélnem és minden megoldódik!

Barbi!!!
Hogy érzed magad?
Úgye sokat pihizel?


Gyöngyi!
10000000000000000000000000000000000000 drukkkkkkk!
Ágota is!!!!KépKépKépKépKép

Kép
sapé
 
 


Lányok olyan aranyosak vagytok, olyan jól esik az embernek!

Tegnap 12 óra 20 perckor volt az inszem, Sapé olyan aranyos vagy sajnos a tanácsaidból csak a felét tudom betartani,mert ülő munkát végzek könyvelek így nem fog menni hogy ne üljek, pihizni és sétálni fogok ígérem és ma este szeretgetni fogjuk egymást a párommal és párnát fogok rakni a csipőm alá.Kép

Este elégé szurkált a petevezetékemnél mintha megakarna jönni, érdekes volt mert előtte nem éreztem ilyet.

Sapé remélem jó hírekkel fogsz jönni Kép

Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Barbi!
Téged nem vesznek táppénzre?Miért?
Ez furi,mert én mind a 4 alkalommal táppénzen voltam!
Vigyázz magadra nagyon!
Szoritunk,hogy sikerüljön!KépKépKépKép!!!!!!!!

Kép
sapé
 
 


De vennének, én csak az elsőnél voltam táppénzen a másik kettőnél nem. Szerintem nem ezen múlik de lehet hogy tévedek.

Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 




Sziasztok!
Sajnos,már most rossz hirrel szolgálhatok!Tegnap megjött délután,de egy cseppet sem vagyok elkenődve!
Ennek ellenére megyek kora este a dokimhoz,mert kérdéseim vannak,amire szeretnék választ kapni.Remélem ő tudja!Kép
Majd megirom mi volt,később még jövök!!!


Andi!
Ágota nevében is köszi!!!!!

Barbi!
Szerintem az is befolyásolja,hogy mennyit pihizel,mennyire terheled magad.Elvégre nem spontán sikerül?NEm?
Vigyázz magatokra!!

Gyöngyi!
Mizújs?

Kép
sapé
 
 


Szia
Sajnálom hogy megjött.
Még 2 nap és kiderül, hogy mi újság odabenn.
Egyenlőre úgy érzem hogy sikerült, de ez majd kiderül pénteken.
Barbi mi újság, hogy érzed magad?

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Bgyöngyi, miről maradtam le , nem értem, talán egy pocak lakó van oda bent, de jóKép vagy félre értettem valamit.
Ma nagyon fáj a fejem, kénytelen voltam egy aspirin c meginni most egy kicsit jobb, de még nem az igazi. Furcsa dolgok vannak, még csak ma kezdtem el használni a kúpot így nem értem de hétfő óta úgy fájnak a melleim olyan érzékeny hogy csak na, szerintem csak a sok inekció miatt lehet ez a tünet nem hinném hogy a pocak lakótól lenne az még túl korai lenne. De én még nagyon bízok benne hogy ez most sikerült, nekem mág 2 inszem hátra van és ha szükségem van rá akkor végig is csinálom, minden esélyt megakarok adni majd csak ezek után szeretnéma lombikot.
Sapé nagyon sajnálom a dolgot, doki mit mond miért késet ennyit?

Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Szia Barbi
2. inszemem volt és pénteken kell tesztelnem. Eddigi érzéseim szerint lehet hogy van benn baba, de majd kiderül. Kétszer éreztem olyan jelet ami akár babótól is lehet. De amúgy a két hétbe semmi hasfájás nem volt. Az elsőnél végig fájt a hasam a 2 hétben.
Reméljük azért, hogy neked is ezek jó előjelek. Drukkolok neked.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Sziasztok!
Tegnap elég későn értem haza + hát Ágotát is le kellett tennem aludni,igy nem tudtam irni!
Terhesség biztosan nincs,mivel még meg is vizsgált.Most még minden elképzelhető a dokim szerint,igy egyenlőre az ébredési hőmet kell méri(eredményétől függ a további kezelés),3 hónapon keresztül.Ez után kell vissza mennem hozzá,megbeszélni a továbbiakat.
Hát tömören ennyi,igy ha a mensi elmúlik kezdem a méréseket,aztán meglátjuk.Megmondom őszintén kicsit elszomorodtam(De van egy gyönyörű lányom,ha még sem jönne össze a tesó),de hát ez a mérés sok mindenre választ ad!

Barbi!Gyöngyi!Andi!
Ti hogy vagytok?
Remélem nálatok minden ok?

Kép
sapé
 
 


Sziasztok!
Nekem tegnap estétől megváltoztak az érzéseim. Most azt érzem hogy nem sikerült és félek a holnapi teszttől.
Igazán semmit (tünet) nem érzek már.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Sapé sajnálom, remélem minnél előbb össze jön a kistesó Ágotának.

Velem semmi különös azon kivűl hogy nem igazán tudok hason aludni ,mert akkor szúr a petevezetékemnél, ez nálam most újdonság mert eddig nem volt ilyan, sőt még a melleim is nagyon érzékenyek, még a kúp hásználata előtt feltünt. Tudom hogy még korai lenne bármit érezni,de ilyenkor az ember sokkal jobban figyeli a testét.

Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Sziasztok!
Gyöngyi!
Ne gondolj semmire,mert csak nyugtalanabb leszel.Én akkor lettem terhes amikor igazán nem is számoltam rá!Kép

Barbi!
Köszi a biztatást!Ez nem jelenti azt,hogy nektek nem szoritok,vagy nem fogok erre járni!Minden nap benézek mizújs!És ha nekünk is sikerül a második,tudatom,meg azt is,hogy mi van velem!
Ne feküdj hason,ezt nem mondták?Nekem anno szigorúan megtiltotta a doki!Pedig csak hason tudtam elaludni,szenvedtem,de megérte!
Amiket leirtál nagyon jó jelek!!!!KépKépKépKép
Most kimélni kéne magad,mert az első 12 hét a legnehezebb,no meg legalább addig,hogy kiderül,mi újság van!Határozottan állitom,jól hangzanak a tünetek amit leirtál!!!!
Szoritunk mindenkinek Ágotával!!!KépKépKépKép

Kép
sapé
 
 


Sapé, ezt nekem soha senki nem mondta hogy nem szabad hason aludni, na mostmár legalább tudom és betartom!
Még holnap dolgozok és utána 1 hét szabi Londonba megyünk a párommal pihizni és városnézésre. Remélem minden jó lesz kint sőt már többen jövünk vissza addigra ha sikerült biztos hogy beágyazodott.Kép
Ne hogy itt hagyjál minket, szeretem olvasni az üzeneteidet és persze Ágota képeit is szívesen nézegettem ha hozzol nekünk.
Gyöngyi , nyugi tudom nehéz de már holnapra minden kiderül, engem majd jövő hét elején kell lelöni.

Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Csak bekukkantottam, és látom mennyi inszemes hozzászólás van. Jöhetek?

Barbi Kép nagyon drukkolok neked.
Nekem a hasam szúrkál, az inszem után nagyon, most meg időnként. A farmerom pedig nagyon feszül a hasamon. Én se tudtam, hogy nem lehet hason aludni, én is mindig úgy alszom.
De jó! London! Imádom! Biztosan hárman jöttök vissza. Semmi kétségem! Kép

Sapé Kép te hová jártál? Az rossz gondolat, ha az inszemet ugyanúgy kezelem, mint a spontán terhességet? Nekem senki se mondta, hogy így kellene vigyázni, olyan rossz. Táppénz javasolt, de én megkérdeztem, és senki se marad táppénzen inszem után, csak az inszem napján. A hasonfekvést sem mondták. Azért remélem minden ok lesz. Nekünk is a 4. Kép

Gyöngyi Kép nagyon szorítok a holnap teszthez. Múltkor nekem se volt semmilyen tünetem, mégis ott volt a baba a pocakomban. Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Szép napot nektek!!Kép
Barbi!
Először is minden doki más-más tanácsokkal látja el az anyukákat.Igaz nekem 3 év kellett ahoz,hogy terhes legyek,lehet,hogy ezért is vigyáztak rám minden szempontból,szerencsére!
Én egyébként sem tudtam hason aludni az inszemek után,én ezt el is mondtam a dokinak,ő erre azt válaszolta,hogy ne is!!!
Én az inszem után jó pár napig úgy aludtam,hogy a popsim alá párnát tette,de ha igy nem ment(mert volt ilyen)akkor hanyadt próbáltam aludni!
Nagyon vigyázz magadra,Jó pihizést nektek!!!
Ja!És ami lényeges a terhesség nem betegség,de ha a terhesség nem spontán jön,hanem segiteni kell akkor már jobban oda kell figyelni mindenre,elvégre ezért csinálod végig ezt az egészet!Nem?


Noémi!
Üdv.ismét itt!KépÖrülök,hogy itt vagy!Gyere gyakrabban!!!
Én a DEbreceni Klinikára jártam kezelésre,inszemre!A gondolat nem rossz,de ahogy már Barbinak is irtam,ha a terhesség nem spontán jön,beavatkozást igényel,akkor jobban kell mindenre figyelni.ELvégre egy spontán terhességhez nem kell segitség,Nem?Lehet,hogy ennek is köszönhetem azt,hogy a 4. inszem sikeres volt.Akikkel együtt jártam,volt akinek a 6.ra sikerült,de sikerült végül!!
De végül is mindenki maga dönti el,hogy mennyire szeretne vigyázni magára,én a tapasztalataimat irtam le.Táppénzt a körzeti dokimmal megbeszéltem,és maximálisan támogatott mindenbe!Nem mindegy,hogy hol,milyen munkakörben dolgozol!
Én ami lehetőségem volt mindent megpróbáltam kihasználni,sőt a doki tanácsait is megfogadni!



Ja!Azt nem irtam még,hogy az utolsó inszem előtt doki váltásom volt.Az előző doki,mind gyógyszeresen,mind más szempontból(mint utolag kiderült )lazacul kezelt.A sikeres inszemet végző doki,percre pontosan megmondta,mit csináljak,mire vigyázak!Betartottam,sikerült!!KépKép
Remélem nem fogalmaztam rosszul,tehát én nem azt mondom,hogy óvjátok magatokat mindentől,csak jobban kell figyelni magatokra,mivel az inszem,csak inszem!(Terhesség nem betegség!!)
Szoritok nektek,hogy sikerüljön!!!!!

Gyöngyi!
Na eredmény?Izgulok!!!!!!!KépKép

Kép
sapé
 
 


Sziasztok!
Köszi a drukkokat lányok, de sajna negatív lett a teszt ahogy megéreztem.
Nektek továbbra is drukk.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Gyöngyi, sajnálom nagyon Kép, de tudod fel kell állni és tovább kell lépni, tombold ki magad nekem az mindig segített!

Úgy küldenék neked egy napraforgó csokrot vizuálisan, de sajnos nem tudokKép
Most képzeld el hogy az asztalodon ott van egy nagy csokor napraforgó ami a sárga színével mosolyog rád és jobb kedvre derít. Úgy-e érzed már a hatásátKép Kép Kép

Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Barbi
Köszönöm aranyos vagy.Kép
Most majd ha megjön mehetek laparoscopiára ahol remélem kiderül hogy mi nincs rendben.
Te hogy érzed magad?

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Gyöngyi,

teljesen jól érzem magam kisebb szúrkálásoktól eltekitve, nem tudom hogy ez össze függ-e a méhen kívülivel mert a bal oldalam szúr ahonnan levágták a babótKép vagy az inszem miatt. Mindegy nekem csak sikerüljön a baba.Kifejezetten nyugodt vagyok mostanába, remélem sikerrel zárul.
Miért kell laparoszkópiát csinálni neked, ne félj tőle nem fáj csak rossz felébredni az altatásból.

Barbi

Képbabafalva.hu vonalzó
zbarbi
 
 


Barbi
Örülök hogy jól érzed magad.
Igazán én akarom a laparoscopiát, hogy megtudjam hogy minden rendben van-e. Tavaly volt HSG-m ahol azt mondták hogy a bal oldali el van záródva.
Amúgy minden rendben van nálunk. Volt egy kicsi hormon gond, de szedem a Bromot lassan 4 hónapja, tehát szerintem az már rendben van.
Inkább az altatástól félek, mert még nem voltam altatva soha.
Gyöngyi

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Gyöngyi Kép nagyon sajnálom. Kép így ismeretlenül is. Nagyon drukkolok, hogy a következő rendben legyen. Azt tudod, hogy melyik oldalon ért tüsződ most?

Sapé Kép olyan jó volt olvasni a soraidat. Nagyon elgondolkodtató volt. Pláne, így a 4. inszem után. Mindenben egyetértek veled, szívem szerint sokmindent én is jobban meggondolnék. Azért amennyire lehet, óvom magam, a táppénz viszont kardinális dolognak tűnik, bár lehet, hogy csak én fújom fel annyira. Megkérdezhetném, hogy te a munkahelyeden ezt hogyan tudtad megoldani? És mennyi ideig voltál táppénzen? Az eredményig?
Azért csak, mert akkor havonta kb. 2 hetet kellene otthon lenni, (bár remélem, hogy a 4. volt az utolsó), és nem tudom ezt hogyan tolerálja egy munkahely. A felmondási védelem csak lombik esetén jár. Kép

Ezek most a félelmeim. De ha kiderül, hogy most babát várunk, azt tudom, hogy most már nem érdekel a munkahely, azonnal betegállományba vetetem magam.

Puszi
Noémi
Vendég
 


Szia NOémi
Mind a két oldalon volt 1-1 tüsző. Az elsőnél 2-2 volt.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Sziasztok!
Elutazunk,igy rövid leszek!
Gyöngyi!
SajnálomKép!De fel a fejjel,KITARTÁS!!!!!

Barbi!
Örülök,hogy jól vagy,jó a kedved!!
Jó utat nektek!!!Kép

Noémi!
Köszi,igy gondolom tényleg!!A munkahelyemem rendik voltak,a főnököm is tudta,hogy milyen régen vágyunk babára.Igy segitett is mindenben,+ a közv.kolléganőim is!
Sokat köszönhetek a körzeti dokinak is!
3nap kórházi igazolás+a körzeti tp-je,igy volta 1 hetet itthon.1 hónapban 1 hét.Tp-t a körzetim kérdezte meg amikor a kórházi zárót vittem vissza,hogy nem akarok pihenni,hiszen ezzel kéne!
Szóval sok ember segitett minket ahoz gyerek legyen!!!
Kivánom,hogy te is járj!!!!

Szép hétvégét!!!!!

Kép
sapé
 
 


Sapé Kép jó pihenést nektek! Köszi amiket írtál. Azt hiszem én se parázok rajta, hiszen a babáért akár a kockázatot is bevállalom.

Gyöngyi Kép úgy sajnálom! Pedig nagyon bíztató volt! Mikor kezditek a 3-at? Esetleg vártok még vele? Talán a következő sikerül. (hozzáteszem, hogy azt irtam az előbb, hogy a következő sikerült. Isteni hiba Kép) Látod, Sapénak is a 4. sikerült. Nem kívánom neked is, csak talán reményt ad. Jó hétvégét mindenkinek.
Vendég
 


Noémi
Még nem tudom mikor kezdjük. Mert ha most megjön bevállalom a laparoscopiát és utána folytatjuk.
Neked drukkolok, hogy most sikerüljön. Vigyázz magadra.

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Sziasztok!
Majd megüt a guta...csütörtökön is írtam jó-sokat-elküldtem....nem ellenőriztem....és most nézem-nézem...nincs meg a hozzászolásom!
Gyöngyi-sajnálom...de ne add magad könnyen!Kép
Sapé-jó pihenést!-és csak előre,az idő Nektek dolgozik!!!
Barbi-űgyi legyél,a szurkálás az nagyon jó jel is lehet!!!
Noi-üdv itt is,vasárnap üzenj....ha nem tudsz gép közelben lenni,remélem csak egy nagy vigyorjel lesz a telcsimben!Kép
Én a 38.napon járok,majd hétfőn is kidobom a pénz,egy tesztért....de csak a mihez-tartás végett,emeljek 120kg-vagy ne???Kép
na pusza

kandi72
Budapest III. kerület
 
 



Kandi Kép Na mi lett a hétfői kidobott tesztpénzzel????
KépKépKépKépKépKépKépKépKép
Vendég
 


Noi!
Lusta disznó voltam és nem vettem ma reggel,most jutott eszembe...így nem dobtam ki még...majd holnap!KépVagy Veled vasárnap!?Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Gyors bekukk,és megyek,mert Ágota ébredezik!
Mától kezdem az ébredési hőmet mérni,kiderül a 3.ciklus végére,hogy mikor van peteérésem.
Furi volt úgy kelni,hogy nem kelhetek fel azonnal,még ezt is meg kell szoknom(vissza kell kicsit rázódnom)

Andi!
Én is jártam igy az utóbbi időben,hogy irtam,csak irtam és eltűntKép
Örülök,hogy azért sikerült elküldeni!Kép
Tesztelni mikor fogsz?????
Szeretnék már egy pozitiv tesztett látni,mert húzó erő lenne mindenkinek.Nyissa már meg valaki a sort!!!!(Barbi,Andi HAJRÁ!!!!!!)

Kép
sapé
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: