Új privát üzeneted érkezett!

Szia Bewitch!

Bemásolom a Bea által írt instrukciókat, melyeket még október adott meg nekünk:
astrodienst special
-Please select the type of your chart you want.Legördördülő sáv legalján:Lunar phases fertility calendar,és most kell beállitani a személyes adataidat!
A végén,meg:Click here to show the chart

Remélem segítettem.

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Sziasztok!Nekem van egy 8 éves kisfiam, de szeretnénk még egyet olvastam a jónás-módszerről vagyis csak akartam, ugyanis nem tudtam megnézni. Érdeklődés szinten megnézném.Ha tudtok segítenétek hogy hol találom meg? Előre is köszi!
sziszkó31
 
 


Sziasztok!

Bár nem engem kérdeztetek, de megpróbálok segíteni.
Egyébként ha visszaolvastok az archivnál, minden le van írva. Nem olyan sok.

Szóóóóval:

http://www.astro.com/cgi/genchart.cgi

Kiválasztani fent az astrodinenst special-t

-Please select the type of your chart you want.Legördördülő sáv legalján:Lunar phases fertility calendar,és most kell beállitani a személyes adataidat! A végén,meg:Click here to show the chart.ENNYI!!

A piros vonal jelenti a termékeny napokat.
Fekete pötty - új hold
Sárga pötty - teli hold

Ha ez a pötty jelölés akkor van, amikor a termékeny nap (piros vonal), akkor nem biztos a baba neme.

Szóval én ezeket találtam, ha nem menne, szívesen segítek.
Aki hisz benne hisz, aki nem nem. Én eléggé fenntartásokkal kezelem, de az is igaz, hogy visszadátumoztam, mikor a kisfiam fogant. És tényleg azokat a napokat hozta ki. És nem középidős napokat. Középidőben nem volt peteérésem az tuti, mert uh-on nézte a dokim. Ráadásul fiút jelölt, az is lett. Persze utólag már könnyű, nem vagyok benne biztos, hogy a kistesónál is beválna.

Sziasztok
cicmerák
 
 

 
 

Sziasztok!Kinek bejön a Jónás,kinek nem!Kép Nekem most szoritsatok,de nagyon!!Mert az asztrológus álltal megadott "nagy nap" holnap lesz!!Ami persze megeggyezik a Jónás napokkal is!Illetve közte van.Én úgy izgulok!!Holnap szabadnapos vagyok aztán rávetem magam Apára,ha lehet kétszer is!!SZORITSATOK!!!!
Bea

Kép
bea27
 
 


Sziasztok! Köszi a segítséget cicmerák! Nem volt egyszerű de sikerült megtalálnom. Bea27 neked meg szurkolok! Bár konkrétan nem hiszek ebben. De a kíváncsiság hajtott. Nekünk folyton mondják hogy mikor jön már a törpe, s ebből már elegünk van. Majd jön ha jönni akar. Holnap megyek nőgyógyihoz hogy kiderüljon minden ok-e?

Sziasztok!
sziszkó31
 
 


Sziszko!
Köszi!Bár egy kicsit meginogtam,mert a mikroszkóp nem páfrányos!!Mindegy!Beleadunk mindent este!!Remélem sikerül!Ebben a hónapban igazán megtettünk mindent az ügy érdekében!!Megértem a reakciódat!!Minket is sürgetnek!!!Most még annyira nem idegesit,de pár hónap múlva TUTI,hogy fog!Bea

Kép
bea27
 
 


Sziasztok!
2 lányunk van nagyon szertnénk egy kisfiút, próbáltam a fennt olvasott amerikai lapon elkészíteni a naptáram de nekem nem sikerült. Csak egy világ térképet mutat, tudna segíteni valaki nekem??? E-mailben is jó: kicsipanna@freemail.hu
panna30
 
 


Panna!
Cicmerák leírta fentebb hogy kell bejutni oda. Ám, nem tudom kiírja-e a program, hogy mikor fogan fiú v. lány.
Bogi
dbogica
 
 


Helló Csajok!
Én még ilyet nemláttam!!Sajnos megjött!Bár az asztrológus által megadott időpont a mensi előtti nap 2-vel volt!A Barátnőm aztmondta,hogy ettől még lehetek terhes,mert túl közel volt a mensim a term.napomhoz!Hallottatok már ilyet?Remélem nem kell már sokat várni!Kicsit csalódtam!!Dehát ez van!Kép Ez az Én formám!Mindegy!Nemadom fel,mert sikerülnie kell!!KépPanna!Ne adj a táblázatra,mert van egy csomó csaj akinek nem jött be a Baba neme!Illetve,amit a Jónás mutatott!!
Bogica!!Mi van Veled?Irj magadról!Rég hallottam Felőled!
Bea

Kép
bea27
 
 


Sziasztok,

most jöttem rá, hogy az a bizonyos internetes oldal olaszul is olvasható, nem csak angolul. Én olaszul elég jól tudok, ezért most az egészet átolvastam olaszra állítva, hogy hátha van valami utalás a jelzésekkel kapcsolatban, de nincs. Szóval a beállított adatok alapján egyszerüen megkapod a táblázatot, amit egyedül - illetve a Jónás-módszer ismeretében - kell értelmezned.
Még egyszer összevetettem a saját -dr Pánszky által készített - és a honlapon a saját adataim által elöállított táblázatot, és teljesen egyformák ! Tehát még egyszer a lényeg, amit dr Pánszky mondott: egy a fontos: a piros nap ( a táblázatban hosszú vonal jelöli )elötti napon kell együtt lenni. A piros rész a termékeny napokat jelöli, és a hosszú vonal az ún. piros nap, a legtermékenyebb nap.
Na nem akarok okoskodni, csak gondoltam, hátha segítség lesz azoknak, akik elvesztek a táblázatok és szimbolikák útvesztöjében.....:-)
zsizsik
 
 


Szia Zsizsik!
Korábban olvastam szomorú történetedet!
Sajnos én is hasonló cipőben járok! Dr. Pánszkytól is kértem már az egészséges gyermekre a számítást, csak kételyeim merültek fel. Ha gondolod beszélhetnénk, megadnám az e-mail címemet.
Várom válaszod!
Katka
katka5
 
 


Bea!

Nekem is pont így jött össze az elmúlt hónapban, hogy 2 nappal előtte volt a term. idő, mint ahogy megjött a menzi. Majd most a hétvége felé kiderül, hogy lett belőle valami vagy sem, és tovább kell próbálkozni. Egyébként a Jónás könyvben a mintatáblázatban is a csajnak a menzi előtt 2 nappal van a term.idő és neki is be van jelölve utána a menzi. Én abból gondolom, hogy így is összejöhet, mivel azért kell néhány nap annak a sejtecskének mire a méhbe kerül a petevezetéken keresztül. És ha szerencsés a dolog, akkor a vérzéssel nem távozik onnan, és révbe ér.
Zsuzsa

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Kerekes!!
Ez tök jó!!KépAkkor mi egyforma cipőben járunk??Én holnap reggel csinálok egy tesztet!De tuti egy csík lesz!!KépIlyenkor meg is szoktam jegyezni,hogy 1 csik:Egyedül vagyok,2:Ketten vagyunk!!/Ilyen még nem volt!!KépEgyébként igen,ha jól emléxem a beágyazódási idő 72 óra,vagy 48?Majd utána nézek!Kerekes!Neked van Babád?Mióta próbálkoztok?
Bea

Kép
bea27
 
 


Katka5,

az email címem: susanna.uhrin@hubertus.com

várom a leveled !
zsizsik
 
 


Sziaszto! Új vagyok itt és a Jónás módszerrőr próbálok tájékozódni,de nekem totál kínai.Nagyon szeretnénk a három fiú mellé egy kislányt is.Ha valaki nek lenne ideje megcsinálná nekem a holdnaptárt és elküldené??? Milyen adataim kellenek hozzá?
Légyszi segítsetek!!!
ukati75
 
 


Bea!
Nekem 3 aranyos és egyszerre rosszcsont LÁNYOM van. Úgy határoztunk, hogy ha biztosra tudnánk menni fiú ügyben, akkor jöhet még egy fiúcska a családba (akit én első szülésem óta várok, csak hát mindig egy kicsi rész lemaradt a gyerekből). Ezért is próbálkozunk ezzel a módszerrel. Nekem visszanézve a fogantatásokat, kettő a peteérésem után ill. aznap fogant, tehát nagyobb esélye lett volna a fiúnak. Hát nem így lett. Ez a módszer viszont nem a félidőre specializálódik, és így hátha összejön.

Ukati!
Látom te is az én cipőmbe jársz, csak ellentétes nemben. Küld át az adataidat:név, szül idő-óra perc is- és szül.hely. Címemet megtalálod a profilomban.
Zsuzsa

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Helló!
Nem is tudom,hogy miért vártam két csikot a teszttől!!KépMert vagy még túl korai,vagy sajna nem fogant meg a kis Drága!!KépMindegy!Már vége van a mensimnek,igy minden próbálkozást kezdünk újra Apával!!Egyébként utána számoltam,nem két napra rá jött meg,hanem 3 napra!De akárhogy is számolgatom,hülyeség!!Mert ez most nem jött össze,de nem adom fel!!Ja!És nem görcsölök túlságosan rajta!!KépHát ezek mennek csajok,meg a bárányfelhők.....................!
Jut eszembe!!Kerekes!!Hogy kell "csinálni" kislányt?Neked ebben már nagy tapasztalatod vanKépÉn mindenképp kiscsajszit akarok!!
Bea

Kép
bea27
 
 


Bea!
A kérdésedre a válaszom, amivel a férjemet cukkolják mindig, hogy: az első becsúszott, de a többit ugye már profin tudtad? Avagy amit a dokim mondott a 3. megszületése után : egy ember csak egyfélét tud... Hát nálunk így történt.

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Ez jó !!!! Az én férjem mindig azt mondja: azonos apától azonos nemü gyerekek.....!Van egy ismerösöm, ahol 3 lány után még egyszer nekifutottak ( mindenféle tudományos módszer nélkül ) hátha lesz egy fiúk.....így már 4 lányuk van....:-))))
zsizsik
 
 


Nekem is van egy olyan ismerősöm,akik a második próbálkozás után nekifutottak egy harmadiknak annak reményében,hogy hátha az majd kislány lesz.Azóta mégegyszer nekifutottak,de az is kisfiú lett!Igy aztán feladták a témát!A legkisebb fiú 3 éves.KépEgyébként nekem is két nővérem van!!
Bea

Kép
bea27
 
 


Sziasztok !

Nekem is két fiam van, amit nem bánok, mert imádni valóak. Gondolkodom egy harmadikon. Jó lenne egy kislány. Az a baj, hogy az összes módszer ami létezik egy lútri. Igazándiból a mi megoldásunk a Czeizel féle javaslat lenne, ami a harmadik gyermek nemének a megválasztása lenne. (Tudom, nagyon sokan ezt a módszert elvetik, de ez nem kötelező) Sajnos ebből most politikát csináltak, így nem hiszem, hogy lesz belőle valami, de ha valaki tud infot erről, akkor irja meg nekem. Egyébként ezt a Jónás naptárt hol lehet letölteni? Azért érdekelne.
bled
 
 


Bled!SziaKép
Nézd meg egy kicsit feljebb!!!
Minden megvan irva részletesen!
Sok sikert!
Bea

Kép
bea27
 
 


Jut eszembe!!Kerekes, mi is van azzal a teszttel?
Nem felejtettelek el!Hiszen neked is akkor volt a term.napod,amikor nekem,illetve abban a helyzetben voltál mint én!KépMi a helyzet azóta?Terhes vagy?
Bea

Kép
bea27
 
 


Bea!
Nem, sajnos nem vagyok terhes. Sőt még a vártnál két nappal hamarabb is jött meg most.

Kérdés: ti halottatok arról, hogy lehet egy injekcióval befolyásolni a nő szervezetét, hogy ezáltal milyen spermiumokat fogadjon be? Az iskola előtt várva a lányomat beszélgettünk, és egy nő azt mondta, hogy miért nem adatok be egy injekciókúrát azért, hogy a fiú spermiumok foganjanak meg. Én erről még nem halottam, hogy ezt lehetne kérni.

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Kerekes,

én ilyet még nem hallottam....Sajnálom, hogy nem sikerült a baba, a Jónás szerinti napon voltatok együtt ? Már mi is élesben "vagyunk",azért kérdezem, kinek mekkora eséllyel jön be ez az egész ?
zsizsik
 
 


Csatlakozom a Kerekeshez!!Nekem sem jött be a Jónás napon a Baba!!Kép De nem kell feladni!Semmi esetre sem!Én sem hallottam még erről a szuriról!Van a Neten online nőgyógyász,kérdezd meg Tőle,hogy mi ez a dolog!Kiváncsi vagyok..........
Visszatérve!Kerekes!Csináltál tesztet?Mert Anyukám még pár hónapoig mensizett,amikor terhes volt Velem!Normálisan véreztél?
Bea

Kép
bea27
 
 


Nem csináltam tesztet, de mivel én 3 terhességen már túl vagyok, így ismerem a terhesség legapróbb jelentkező jeleit nálam. Nos ezekből egyet sem éreztem, sőt mint írtam, még hamarabb is jött meg a havim.
Egyébként nekem január volt a 2. olyan fiús hónap, ami összejöhetett volna a naptár szerint.
Zsuzsa

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Mikor lesz az újabb fiús hónapod?Mikor drukkoljak újra?Jó lenne,ha adnál nekem felvilágositást a terhesség legapróbb jeleitől kezdve!!Nagyon örülnék neki!!Kép
Egyébként neked is úgy van,hogy fiú-lány-fiú-lány,stb.............
Nekem mindig igy jelöli a Jónás!Sőt!A barátnőmnek is!!Aztán meg van kb.4 hónap,amikor nem jelöl nemet!!!!!Nemtudom,hogy miért!!
Na mindegy!!Csak már jönne össze!!Kép
Bea

Kép
bea27
 
 


Hol van mindenki????????????
Bea

Kép
bea27
 
 


Kedves Cicmerák, Bea!
nagyjából átolvastalak Titeket, úgy látom Ti vagytok a "szakértők" ebben a témában Kép
mi most fiúra "gyúrunk" Képkét lány után
próbálkoztam az általad megadott honlapon is, megadtam az adatokat, de nem igazán értem mit mutat, meg nem is igazán tudtam mit is akarok látni a sok chart közül
tudnál kérlek segíteni?
köszi
Szilvi
szilvamag
 
 


Szia Szilvamag!

Én nem vagyok szakértő, én is innen szedtem minden infot, a csajoktól. Végigolvastam az egészet.
De megpróbálok segíteni.

Rákattintassz erre a címre:

http://www.astro.com/cgi/genchart.cgi

A fejléc alatt látsz egy olyat, hogy Please select a grope:
Itt kiválasztod az "Astrodienst special"-t

Aztán látsz egy ilyen feliratot: "Please select the type of chart you want." Itt a lista legaljára mész és rákattintassz a " Lunar Pashes Fertility Calendar"-ra. Mellette pedig van egy gomb: Clic here to show the chart. Ezt megnyomod.

Ezután feljön egy tábla, itt kell megadnod az adataidat. Continue gomb.

A végén ki kell jönnie egy táblázatnak, ami jelöli a hónapokat, azon belül piros vonallal a termékeny napjaidat. Ha látsz rajta jelölést, akkor azt is, hogy fiút vagy lányt jelöl.

Sok sikert a letöltéshez.
cicmerák
 
 


köszi szépen, ezt már megcsináltam, de most már értem azokat a kis piros "hangyákat" a vonalaknál Kép
Csak azt nem értem, hogy miért ilyen periódusokat jelöl. Az én periódusaimra nem kérdez rá és nekem nem a szabály szerinti 28 napos van, hanem 6 hetes. Vagy itt ez teljesen mellékes?
szilvamag
 
 


Szia Szilvamag!Ha megengeded,beleszólok Én is!Ennél a táblázatnál tökmindegy,hogy milyen a ciklusod!Illetve,hogy hány napos!Ez a naptár a születésed alapján mutatja,hogy a csillagállások szerint mikor vagy termékeny!KépEgyébként a legtöbb csajnál előtte 5-7 nappal jött össze a várva-várt baba!KépA vizszintes vonal a term.napokat jelöli,a függőleges meg a beágyazódás napját.A fölfele mutató ábra a kis fütyist mutatja,a lefele ábra,meg a kispuncist!Hozzáteszem,ez sem mindenkinek jött be!KépSzólj,ha még van kérdésed,szivesen segitek!KépMár elég régi motoros vagyok itt!

Kép
bea27
 
 


Szilvamag!
Bocs hogy én is beleszólok. Mennyire ismered a Jónás-féle fogamzási módszert? Mert szerintem először ezt kellene tudnod, hogy min is alapszik is ez, és hogyan is kell használni a naptárat.

Mindenki!
Csakhogy megint így együtt vagyunk.
Zsuzsa

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Én nem is tudom,hogy eddig hol voltatok!!!KépMár átmentem unalmamban egy másik helyre!Mi van veled azóta Kerekes?Most volt meg?Vagy már össze is jött a baba?

Kép
bea27
 
 


Egészen pontosan a babaproject előtt állókhoz!
Tök jó a társaság,és mindenki nagyon kedves!
És nagyon kiváncsiak!Kép

Kép
bea27
 
 


Bea!
köszi

Zsuzsa!
köszi Neked is a segítséget és a gyors választ
igazad van, csak nagyjából ismerem a módszert, csak ilyen-olyan babásoldalakon olvastam róla és így találtam Rátok is Kép
igazából csak a fiú-kérdést próbálom több oldalról körbejárni, mert eddig csak lányok születtek a családban (8!) s már jó lenne egy fiú is.
szilvamag
 
 


Szilvamag!
Én tudom nagyon jól, hogy mit érzel, hisz nekem 3 lányom van már. Az étrendi dolgot te próbáltad már, vagy hallottál róla valamit. Én megkaptam a fiús étrendet is annak idején, dehát már két gyerek és egy férj mellett nehéz volna azt az étrendet folytatni, ami kimondottan fiúhoz vezetne. Én még mindig a lúgos-savas környezetben és a pontos időzítésben hiszek inkább, ez pedig már olyan plussz, mivel ez a módszer nem ezeken alapszik. Itt nem tudom magamat "korholni" amiatt, hogy nem ilyet ettem, nem ilyen közeggel végeztem fürdést, most a félidőben vagyok pont, stb...
Ez a módszer teljesen más.
Ha bármilyen kérdésed van, akkor tedd fel, vagy olvass vissza minket, ezidáig is nagyon sok infót leírtunk már erről.

Bea!
Márc. elején volt a fiús időszakom, pont jól jött össze, mivel a menzi után volt, de még nem esett egybe semmilyen más időszakkal. Most várakozunk. Előre nem csinálok tesztet, nem akarom ezzel idegesíteni magamat, hisz nekem nem az a fontos, hogy végre legalább egyszer terhes legyek, hisz szaladgál körülöttem már 3 kiscsaj.
Zsuzsa

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Szilvamag!
Én tudom nagyon jól, hogy mit érzel, hisz nekem 3 lányom van már. Az étrendi dolgot te próbáltad már, vagy hallottál róla valamit. Én megkaptam a fiús étrendet is annak idején, dehát már két gyerek és egy férj mellett nehéz volna azt az étrendet folytatni, ami kimondottan fiúhoz vezetne. Én még mindig a lúgos-savas környezetben és a pontos időzítésben hiszek inkább, ez pedig már olyan plussz, mivel ez a módszer nem ezeken alapszik. Itt nem tudom magamat "korholni" amiatt, hogy nem ilyet ettem, nem ilyen közeggel végeztem fürdést, most a félidőben vagyok pont, stb...
Ez a módszer teljesen más.
Ha bármilyen kérdésed van, akkor tedd fel, vagy olvass vissza minket, ezidáig is nagyon sok infót leírtunk már erről.

Bea!
Márc. elején volt a fiús időszakom, pont jól jött össze, mivel a menzi után volt, de még nem esett egybe semmilyen más időszakkal. Most várakozunk. Előre nem csinálok tesztet, nem akarom ezzel idegesíteni magamat, hisz nekem nem az a fontos, hogy végre legalább egyszer terhes legyek, hisz szaladgál körülöttem már 3 kiscsaj.
Zsuzsa

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Zsuzsa!
köszi, olvasgatok majd még visszafele is, ahogy a csajok engedik Kép
ha esetleg megvan még az az étrend és egyén fortély, szívesen átolvasnám (bár egyre kevéssé hiszek bennük Kép)
kíváncsiságból, most hogy kb értem, mi van odarajzolva megnéztem a lányok időpontját is, na a kisebbiknek nem is lenne szabad ittlennie, az első meg fiú kellett volna hogy legyen (ott tökéletes volt az időzítés) Kép
lehet, hogy nagy hülyeség, de van olyan hogy egy pasi/család pasijai csak lányt tud/nak csinálni?
szilvamag
 
 


Zsuzsa!
végigolvastam az egész archívumot. Visszavonom, a kisebbik nemére nem vonatkozik a naptár Kép
szilvamag
 
 


Engem annyira elkeserit a Mi helyzetünk!!Alig tudunk Apával együtt lenni!KépÕ minden nap 4:00kor kel,és 13:00kor végez a munkába,én pedig 11:00re járok,és este együtt jövünk haza!És hétvégenként is úgy dolgozunk,hogy ha Õ dolgozik,én nem,ha Én dolgozom,Õ nem!Nyaralni nem voltunk tavaly sem!Szabadidőnk nem sok van!Este,amikor meg az ágyba zuhanunk nincs szivem még "rámászni"!Én nem is tudom,hogy mit csináljak!Úgy irigyelem a legtöbb embert,aki reggel 8:00 ra megy dolgozni,4:00kor,5:00kor már otthon van!!KépIgy nekem is lenne időm a "babagyártáshoz".Ezt már csak végső elkeseredésemben irtam le!És ráadásul nem is egyforma a ciklusomKépPontosan nem is tudom,hogy mikor vannak a term.napjaim!KépUgyanis minden segédeszköz mást mutat!Na mindegy!Ez van!Ez az én formám!Kép

Kép
bea27
 
 


Drága Bea!

Itt vagyok a másik topikból, ahova mostanában írogatsz. Elolvastam a szomorúságod okát, és félig osztozni tudok a szomrúságodban, mert mi is elég eltérő munkarendben dolgozunk. Szerencsém talán annyi, hogy drága férjem egyelőre még nagyon rugalmasan kezeli a dolgot, és fáradtan is hajlandó összebújni a term.időszakban. Igaz, mi csak második hónapja próbálkozunk, és lehet, hogy fél év mulva közel sem lesz ennyire laza.

A férjem barátjáéknál szintén nagyon hasonló a helyzet. Ott a férfi állandóan külföldön van a munkája miatt, és már hosszú ideje nem tud teherbe esni a lány. Most épp Indiában vannak egy hónapig, pont azért, hogy végre együtt tudjanak lenni stresszmentes környezetben, zavartalanul. Ti nem tudnátok valami hasonlót beiktatni? Nem kell drága puccos helyre menni.

Nagyon drukkolok, hogy megoldódjon nálatok ez a helyzet.
Vendég
 


Kedves Bea!
Kép
de kevesen dolgoznak 4-5-ig, legalábbis az én környezetemben. Sajnos aki 8-ra jár (az én párom is 7-kor megy el) az sem ér haza 5-re Kép
Én is 7-9-kor várom haza a párom, gyors fürdetés és hasonlóan ágybaájulás, ha nem dolgozik még itthon is.
Próbáljatok kivenni egy-egy szabadnapot egyszerre és nem csak feltétlenül "babaügyben", hanem, hogy egymással tudjatok foglalkozni, örülni egymásnak.
Itt a tavasz! Használjátok ki!
Sok sikert!!!!
szilvamag
 
 


Sziasztok!

Tavalyig aktív lakója voltam a megint megjött és a babaprojektes topiknak, most csak aktívan olvasom, így jutottam ide.
Most írni szeretnék.

Én, amikor megismertem azuram, 8-16-ig dolgoztam, ő buszvezető volt állandó délutános-éjszakás műszakban. Randijaink rendre a buszon zajlottak, a szabadnapokat is kihasználtuk (de nem csaptunk rögtön a lovak közé). Aztán 2 hónap után összeköltöztünk. Hogy éltünk? Én lefeküdtemn 8-10-kor, néha aludtam, amíg haza nem jött (csak beszunyálni sikerült), de amire vártam haza (éjjel fél 1 és fél 2 között) már ébren voltam. Ilyenkor kerítettünk sort a dologra, de volt olyan, hogy ő felkelt reggel 6-kor, mikor én Kép. Na meg voltak szabadnapok is, meg a közös délelőttök. Szeptember közepén voltunk először együtt, október közepén költöztünk össze, decemberben már pocaklakóm volt.
Most hiában vagyunk együtt, hiába vagyunk pont a jó időben együtt, már 26 hónapja várunk az újabb csodára.
Tehát ne görcsöljetek ezen, nem csak ezen múlik! Amúgy egy kis ötletesség, turpisság, leleményesség, talán egy kis "áldozat" a cél érdekében, sokat segít!

Mohácska

mohácska
 
 


Szilvamag,Mohácska,Angie!
Aranyosak vagytok,hogy biztattok!Ez nekem nagyon sokat segit!Kép
KÖSZI!!!Kép
Remélem,nem kell sokat várni!Tegnap amikor nekivágtunk,nevetésbe fulladt a dolog,igy Apának elszállt az ihlete!KépUtána olyan depis lettem,és szegénykét hibáztattam emiatt!Kép
Már régóta beszéljük,hogy elmegyünk egy wellness hétvégére valahova!Ha ebben a hónapban nem jön össze,majd jövő hónapban azthiszem elmegyünk valahova!Itt még az is a gáz,hogy össze-vissza a ciklusom,és pontosan nemtudom,hogy mikor vannak a term.napjaim!KépSem a Jónás napoknál nem érzem,sem a mikroszkóp nem mutatja!KépEzért most ettől a hónapban a szervezetem jelzésére "hallgatok"!Remélem igy bejön!Bár valamiért mostanában nem olyan a "félidős" nyálkám/tudjátok melyik?/,mint szokott!Nemtudom miért,de nem olyan nagy mennyiségben van az a folyás,mint szokott!Nemtudjátok,hogy ez miért van?

Kép
bea27
 
 


Bea!
lehet a stressztől is, amiért ennyire "erőlködtök"
figyelj, hogy ne egymás ellen hangolódjatok, hisz most a másik a legfontosabb, nincs konkurencia Kép. Majd ha a babóca is itt lesz, még nehezebb lesz a másikra figyelni, tessék tehát most még inkább szeretni a másikat!!! Kép
szilvamag
 
 


Ok!Megfogadom mindenki tanácsát!Hiszen Ti csak jót akartok!KépEgyébként nem állandó jellegel a babára gyúrunk!De azért a tudatalttimban mindig ott van,hogy hátha most összejöt..............!
Mi is még egy lakásfelújitás és egy költözködés előtt állunk.Ha én tapasztalt leszek ez ügyben,majd mindenkinek fogok segiteni,akit érdekel a téma!Néha van olyan,hogyha meglátok egy kismamát,szivemszerint odamennék,és megkérdezném,hogy nekik,hogy jött össze!Ez már beteges?Visszaveszek egy kicsit a tempóból,azthiszem igy jobb lesz!

Kép
bea27
 
 


Bea!
költözés és építkezés ügyben én is tapasztalt vagyok, ha kell néhány kéretlen jótanács KépKépKép
szilvamag
 
 


Szilvamag!
Köszi!Aranyos vagy!Viszont,ez csak egy lakás,nem ház!Kép Már leelőlegeztük,nemsokára intézzük a kölcsönt az OTP-nél.Fészekrakó programot akarunk. Mit irjak még?Jó nagy lakás!!!Kép3 szobás!Pont lenne a picinek egy külön szobája!KépCsak jönne már!

Kép
bea27
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: