Új privát üzeneted érkezett!

WishKép
Egy hét és kezdtek? Hurrá!!!Kép
Mi: Jó kérdés, egyelőre megy a vacillálás, jó lenne minél előbb folytatni, ha már lehetőség van rá, viszont jó lenne egy kicsit nyaralni is... Mert ugye ET után semmi pancsi meg lubickolás, csak kímélő életvitel...Persze a cél érdekében szívesen lemondok a nyár eme örömeiről! Még megkérdezem a talpmasszőrömet is mit gondol, aztán döntök. Most éppen a fentebb vázolt időpontok felé billen a mérleg, vagyis minél előbb.Kép
hajnesz
 
 


WishKép
Nem hívtam fel a dokimat, de szerdán elmegyek a rendelésére!
Elvileg az lesz a 18. cn! Ugyhogy a kezdés vagy a következő ciklusban, vagy egy hónapra rá! Nekem nem volt elötte fogigátlós hónap, de lehet, hogy Vérvétel (hormon) most is kell, az pedig három hét alatt készül el.
Oda se neki, lényeg, hogy elinduljunk!

HajneszKép
Gyere Te is velünk!!!
Jó lenne újra együtt izgulni, persze most már több eredménnyel!
Most ráhajtunk az Ikrekre!!!
Meg van beszélve, le van zsírozva!!!
Fölébredni pedig ráérünk!!
Előre az ikrekért!! Enigmának ez már bejött!!!

Stella

Kép
stella9
 
 


StellaKép
Megyek Veletek!!!Kép
Nem rossz ötlet ez a vérvétel, asszem kérek majd én is egyet (ha maguktól nem szúrnak meg); rég láttam már hormonszinteket.
Akkor előre az IKREKÉRT!!!!
hajnesz
 
 

 
 

Zsebi, Wish Kép
Hát nem mondom, hogy szuper dolog ez az orrspray, de nem is vészes nagyon. Az első két napban elszédültem, fejfájásom lett rögtön fújás után, de most már nem érzek mellékhatást. A 25. napomon vagyok, remélem gyorsan megjön, és akkor kezdődhet a stimu Kép bár én ezt is stimlációnak érzem, bár csak antistimuláció, vagy mi a szösz Kép

Stella, Wish, Hjnesz
Hajrá, előre a 6 (vagy 9? Kép ) babócáért!!! Azért irigyellek ám Titeket amiatt, hogy ennyire szeretnétek egyből duplázni Kép én bevallom (bár tudom ez nem a megfelelő hely), hogy én félek egy kicsit az ikrektől. elég nagy feladat szerintem egy babónak is az anyukájának lenni, nem még kettőnek... szóval ilyen érzések is kavarognak bennem...
tralllala
 
 


Hajnesz Kép
Jövő héten még csak az előkészítő vizsgálatok lesznek, majd a júniusi mensivel kezdünk, ha minden jól megy. De miért ne menne? Kép
Én is gondolkoztam, hogy így elmarad a nyaralás, de nem nagyon bánom. Ha nem sikerül utánna elmegyünk, ha sikerül akkor majd csak jövőre a babócákkal Kép

Tralllala Kép
Azért annyi előnye van az ikreknek, hogy egyszerre két babát tudhatsz a magadénak, azaz egy lombikkal kevesebb Kép Tényleg nagy feladat egyébként Kép Igaz, hogy főként az elejeén nehezebb, ahogy nőnek egyre jobb, és eddig mindenki túlélte akit ismerek. Igaziból nekem mindegy, hogy hányan lesznek, de legalább egy maradjon meg Kép

wish
 
 


SZIASZTOK!
holnap lesz a punkcióm, nagyon izgulok.Azon jár a fejem hogy vajon hány petesejtem lesz,lesz e elég lesz e legalább 1 is....az UH-on 6-7 tüdszőt látott...izgulok!!!!
Vendég
 


Wish!
Már elvagyok, bár a hétvégén a rokonok (anyóséknál) rendesen megkínoztak a miért nem sikerül, meg mit mondjunk miért nincs unoka címmel, de ez van. Elsírtam magam, de túl vagyunk ezen is. Aludni már úgy alszom mint a bunda.
Na azért el tudmán viselni ha hiába várnám a megjövetelt. Kép

Tralllala!
Az elsőnél én is meg voltam ilyedve mi lesz ha ikrek lesznek igaz pár évig biztos nehezebb, de legalább a testvér kérdés is meg van oldva. Nézd a dolgok jó oldalát és a mádik inkább kettő mint egyse! Szóval előre az ikrekér! A másik így az élet kárpotolna minket egy kicsit a sok várakozásért. Ha az első próbálkozás nekem sikerül már biztos a tesón dolgoznánk. Kép

Vikimi!
Ne izguljál biztos lesz bennük tüsző, azért az elég ritka hogy nincs benne semmi. Majd meglátod szépen osztodnak és három nap múlva visszakerül a világ legjobb helyére. Szorítok neked és tessék jelentkezni a hírekkel!!!!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Vikimi Kép
Meglátod minden rendben lesz Kép
Ne izgulj, lazíts pihengess és szeretgesd a leendő bébiket gondolatban Kép
Holnaptól aztán már nem csak gondolatban lehet őket szeretgetni Kép

Zsebi Kép
Szegény, elég rossz lehetett a hétvégéd. Örülök, hogy én ezt megúsztam. Nálunk vagy nem beszélt róla a család, vagy megértő volt. Embere válogatta.
Egyébként vasérnap délután nekem is megint becsúszott egy sírós időszak. De mostmár azért, hogymi lesz ha megint nem sikerül. Tiszta hülye vagyok, előre ezen szomorkodni... Kép

Wish

wish
 
 


VikimiKép
Úgy szorkolok nektek!
Tudsz majd jelentkezni, hogy mi van veletek? Tényleg nagyon érdekel és csomószor gondolok rátok!
Drukkolok!

ZsebiKép
Nálunk is hasonló a helyzet. Bár nem kérdeznek rá, de érezhető a türelmetlenség, kíváncsiság, meg egyebek!
Ez nekem sem esik jól, nem is szeretek hozzájuk menni, mert annyira tartok ezektől a kérdésektől!
És amikor azt mondja az anyósom, hogy megérti ha ki vagyok borulva. Õ is nagyon el volt keseredve, mert az én Robim csak második hónapban jött nekik össze!
Gondolhatjátok mennyire át tudja érezni a helyzetünket !
Na, nem morgok tovább!
Puszi nektek!
Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a biztató szavakat...kicsit elvagyok kenődve mert "csak" 3 sejtem lett...nem valami sok,Ugye??????
Vendég
 


VikimiKép
Ne legyél elkenődve! Inkább drukkolj a 3 Picinek, hogy szépen tudjanak osztódni!!
Ebből még simán lehetnek 3-as ikrekKép!
Olvass vissza a Kaális topicban! Nórinak szintén csak 3 petikéje lett, amiből kettő maradt meg és azokat kapta vissza!
Fej a fejjel!!
Drukkolok tovább!!!
Stella

Kép
stella9
 
 


Vikimi Kép
Szerintem a három még éppen jó Kép Meglátod szépen megtermékenyülnek és osztódnak majd Kép
Most pihenj szépen, aztán pár anap múlva randizol kicsikkel Kép
Tényleg, melyik lombikközopntban vagy? ICSI vagy sima lombik volt?

wish
 
 


Wish!
Ne parázz ennek sikerülnie kell muszály!!!!!!

Vikimi!
Csak a lányokat tudom ismételni. Ne idegeskedj. Biztos szépen megtermékenyülnek és gyönyörű embriókat fogsz visszakapni. Kép Van aki egyet kapott vissza mert egy lett neki, szóval elkeseredésre semmi ok!!!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Köszönöm lányok a biztató szavakat.....
Olyan nehéz ám!!!!!Volt velem bent olyan akinek 13 lett,és így nehezebb volt.Tudom és érzem,hogy ezek kis erős sejtecskék és osztódni fognak mert másképp nem lehet!!!!!!!!!!Ugye?Kép


Wish!
Azt hiszem sima lombik volt,de a papíron bejelöltük,hogy ha szükséges és úgy látják legyen Icsi.A debreceni kaáliba járok.
Vendég
 


VikimiKép
Tudod már hogy sikerült a megtermékenyítés éa hogya osztódnak a Picik!
Drukkolok nekik!
Mikorra várható a transzfer?
Csak ügyesen és ne idegeskedj! Bízz a Kicsikben!
Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok Lányok,

falom a soraitokat Kép olyan jó látni, olvasni, hogy ennyire összetart a csapat, ennyire erősek vagytok és újult erővel vágtok bele.
Vikimi,
A 3 nagyon szép szám. Megértem,hogy a 13 elkeserített, ezzel én is így voltam anno, nekem 5 volt, de mindenkinek, aki velem együtt punkciózott, jóval több volt, 18-19 (!!!!!!!). Én is magam alatt voltam, de a dokim azt mondta, hogy inkább kevesebb, de erős, egészséges petécskék legyenek, mint nagyon sok, de közepes vagy gyenge. Meg a sok tüszőtől szenvedtek is azok a nők rendesen. É shát kell az erőnlét utána is nagyon. Szóval, legyél inkább optimista, szép szám nagyon az a 3.

Ma megyünk 1-re uh-ra, már nagyon kiváncsi vagyok Kép nem akarom elkiabálni, de úgy érzem, csillapodik a rosszullét. Naponta változó, de alapvetően jobb (remélem, 2 nap múlva is ezt mondom Kép) és megszállt most már a boldogság, amiben nektek is hamarosan részetek lesz!!!
Tralllala,
ne félj az ikrektől. Én titkon szerettem volna már régen ikreket, de persze azért párszor (mióta megtudtam, hogy teljesült az álmom) azért levert már a víz, de már ezen is túljutottam. Fogd fel úgy, hogy rögtön megoldod a testvérke kérdést is, nem kell majd azon paráznod, hogy vajon x év múlva újra végig kell-e csinálnod a lombikot, már egy kisgyerek mellett, aki nem hagy majd nyugton pihenni Kép És mindenhol sokkal figyelmesebbek Veled, ha kiderül, hogy ikreket vársz - ezt élvezem Kép hadd kényeztessenek csak Kép) persze jobban kell majd magadra vigyázni, de sztem egy lombikos mama úgyis jobban vigyáz magára, mert nagy csodaként értékeli a terhességet.
Meg beszéltem már ikres mamákkal, netezgettem is ikresekkel és tény, hogy az eleje elég nehéz, de dupla boldogság, nagyon sok örömöt adnak.
A hármas ikrektől már én is paráztam volna, mert féltem volna, hogy nem tudom kihordani őket, szóval nem is a felneveléstől féltem volna, mert más is megoldotta vhogy.

Szóval ELÕRE AZ IKREKÉRT!!!! Kép
Aztán majd jól összejárunk klub formátumban Kép

uh. után jelentkezem Kép

pussz,
Dzsúd
dzsúd
 
 


Ja, és még valami, Tralllallla, az iker témához Kép
Szombaton voltunk gyerekzsúron (azóta vagyok vmivel jobban, mert mondtam a reggeli okádásom után az Ikreknek, hogy ha tovább kínoznak, nem megyünk semmilyen zsúrba - bejött, abbahagyták, sztem értettek a szóból Kép), szóval voltunk zsúron, ahol is megismerkedtem egy mamával, akinek már volt 3 gyereke, és úgy gondolták a férjével, hogy bevállalnak még egyet, csakhogy ikrek lettek (igen, a 4. és az 5. gyerek!!!), 2 fiú. Állítólag az volt a legviccesebb, amikor a két cicijén szoptatta a piciket, miközben utasítgatta a másik 3-at,ki mit csináljon Kép szóval, amit el akartam mondani, hogy 5 gyerek után, ebből ugye 4. és 5. iker fiúk, nádszálvékony volt a csaj, 41 éves , egy deka ránc nélkül - szóval az ikrek karbantartanak Kép Kép Kép

Dzsúd
dzsúd
 
 


sajnos 3-ból 2 elhalt,1 még versenyben van,de azt mondták ne reménykedjek.Az meg sem fordult a fejemben hogy a beültetésig el sem jutunk....
Vendég
 


Vikimi
Úgy sajnálom. Nagyon szurkolok a megmaradt Kis Hősnek!!!

Kép
stella9
 
 


Köszi Dzsúd a biztatást, próbálom ám én az előnyeit nézni, és ha véletlenül 2 babóca jönne össze, biztos nagyon tudnék örülni, csak ahogy végiggondolom, látok negatívumokat is, de ezeket inkább most gyorsan el is felejtem Kép

nagyon szófogadóak a babócáid Kép
tralllala
 
 


Vikimi Kép
Nagyon sajnálom Kép
De akkor most összpontosítsunk erre az egyszem megmaradtra, hátha tovább osztódik!
A Kaális topikban Snorinak is kettő maradt csak meg, de az a kettő elment szépen a blasztocitáig Kép

wish
 
 


Vikimi
Biztos nagyon erős az az egy, nehogy feladd!!!
tralllala
 
 


Vikimi Kép

Szerintem az embriód most LGT-t énekelget magában. Figyelj csak!

"Nem adom fel, míg egy darabban látsz
Nem adom fel, míg életben találsz
Nem adom fel, míg nem robbanok szét
Míg akad egy kerék
Mit tovább vihetnék
Mi tovább forog még"

wish
 
 


VikiKép
Sajnálom, hogy nem maradtak hárman Kép. Nagyon szorítok a kis Bébinek!!! ++++++++++++++++++++
DzsúdKép
Örülök, hogy jó hírekkel jöttél, majd légyszi említs meg minket rókakománál, ha végleg odébb akar állni!Kép
Jó ez az ikres karbantartás!!!Kép
hajnesz
 
 


Wish!
KépKépKép

Hajnesz!
Köszi
Vendég
 


A macskámnak 4 kiscicája született...........neki sikerült
Vendég
 


Vikimi Kép
És monogám házastársi kapcsolatot él az a cica? Kép
Az is számít ám!

Dzsúd Kép
Most olvastam az Egyből ketten című könyvet, amit egy lombikos ikres anyuka írt. Hát nem könnyű valóban, de azért szerinte is megéri. Kép
Tralllala Kép esetleg olvasd el te is, hétha megnyugtat ez ügyben.

wish
 
 


az én cicám nagyon válogatós a kandúrok között...de ennek ellenére azt hiszem több udvarlója is volt....Kép
Vendég
 


VikimiKép Gratula a szaporulathoz! Ha tudsz, majd tegyél fel képet!!!
WishKép Ez a könyv is mostanság íródott? Megtalálom könyvesboltban? Hátha ad egy kis löketet.
hajnesz
 
 


Hajnesz Kép Igen. Itt vannak részletek is a könyvből: http://gribedli.hu/egybolketten/

wish
 
 


WishKép
Nézd, mit találtam! Mondtam, hogy híres lettél!Kép
http://www.nlc.hu/forumkifejt.php?bw=&forumid=16209&forumuser=&id=57&step=0&page =3
hajnesz
 
 


Jaj, most látom, hogy válaszoltál a könyves kérdésemre, köszi!!!
hajnesz
 
 


Hajnesz Kép
Jóóóó Kép Hát még ha majd ha a tv-ben is felolvassák Kép
Az NLC-re is szoktál írni, vagy csak olvasod?

Ma már nincs kedvem dolgozni, mennék haza Kép

wish
 
 


Vikimi!
Ne add fel lehet hogy pont ő akar élni!!!! A Kaális topikban Byby is egyet kapott vissza hétvégén tesztel, szóval bízzál a babódban. Nagyon szorítok neki!!!!!!

Dzsúd!
Örülök, hogy jobban vagy! Tessék megírni mi volt az uh-n!!!!

Wish!
Már mindjárt eltelik az első hét a májusból szóval közeleg az időd!!!! Kép

Zozo!
Hogy vagy?

Hajnesz!
Látom te is szépen magadra találtál, örülök!!! Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi,

uh rendben volt, eltekintve attól, hogy nem adott a kiscsaj fotót, mert "miért nem szóltam hamarabb"...megvertem, aztán eljöttem Kép de a lényeg, hogy az Ikrek jól vannak, nagyon jól, lubickolnak Kép és várják a kis barátaikat, értiteeeek ;)

Vikimi,
egy tökös kis sejtecske, rendben lesz minden, hidd el, ne csüggedj!!! Szorítok!!!

Dzsúd
dzsúd
 
 


Ja, és persze rókakoma hátsójára útilaput kötöttem és a kezébe nyomtam egy címlistát Kép
dzsúd
 
 


VikimiKép
Mi a helyzet a Kis Hőssel?
Nagyon szorítok érte!
Remélem picit sikerült megnyugodnod és mostantól csak jó híreket kapsz!
Stella

Kép
stella9
 
 


Vikimi!
???????

Stella!
Tessék már megírni mi volt tegnap a dokinál!!!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


ZsebiKép
Már megírtam a Kaális topicba tegnap, meg most is, mert kérdezted! Olyan aranyos vagy, hogy így izgulsz!
Minden rendben! A cisztáim felszívódtak, van egy 14mm tüszőcském (szóval újra működök) és egy 10,5mm-es endo-m.
Hétfőn laborvizsgálatok, eredmény 3 hét múlva.
Június 1-én megyek újra a dokihoz és akkor megbeszéljük a konkrétumokat!
De meg kellet ígérnem, hogy most terhes leszek Kép!
Olyan aranyos volt, hogy csak na!
Pusza
Stella

Kép
stella9
 
 


Stella!
Tegnap ezek szerinte elnéztem a dolgot, pedig egész este rá voltam izgulva a témára, de gondoltam otthon nincs neted és ezért nem jössz a hírekkel.
Izgulok érted, mert te is a szívem csücskébe tartozol és annyira akarok neked egy babát.
Akkor a többi fagyi egyenlőre marad a frigóban, mert nektek még van nem? Ha most is ilyen sok siekrül ezt is mind lefagyasztjátok? Vagy még ez korai?

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


ZsebiKép
Még van 4-db fagyink, de ők egy ideig még maradnak.
Jobban bízok egy új stimuban. Meg arra gondoltunk, hogy ha most nem lesznek olyan sokan és véletlenül nem sikerül (de ez kizárt), akkor két lombik között felhasználjuk a fagyikat.
Ha most is sok lesz, akkor megy az utánpótlás is a frigóba!
Elvégre a kistesókra is gondolni kell! Biztos örülni fognak majd az ikrek, ha lesz(nek) kistesó(k)!
De most biztosra megyünk! Ennek sikerülnie kell! Nagyon bízom benne!
És ugyanígy jönnek majd a kis Zsebik is!
Hajneszról és Wishről nem is beszélve!

TrallalaKép
Birod még a spray-t? Hamarosan meg kell majd jönnie, ugye?
Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok,
nincs gond a spray-vel, csak már únják a kollégáim, hogy 3 óránként megszólal a telefonom ébresztője Kép ma épp egy meeting alatt kezdett el visítani, kicsit ciki volt Kép
28. napon vagyok, de 30 naposak szoktak lenni a ciklusaim, remélem a hétvégén megjön.

Azért ez a hűtő remek dolog, már gimiben is rájöttem, mikor a madarász táborban a párizsi mellett mindig található volt néhány csilp-csalp füzike meg jégmadár Képcsak a hattyú nem fért be sajnos... Kép

A könyvet mindenképp megveszem, köszi az ötletet Wish! Kép

Ilyenkor tavasszal sokkal gyorsabban telik az idő, nem?
tralllala
 
 


WishKép
Az ncl-t egyelőre csak olvasom, bár már regisztráltam oda is. Meg egy csomó másik fórumba, de csak ide írogatok. Még mindig ez tetszik a legjobban, persze nem amikor épp elszállnak az üzik...Kép
TralllalaKép
Nyugtass meg, hogy nem hűtőben lévő halott madarakról olvastam az imént!!! A madarász tábor bennem eddig sokkal romantikusabb formában élt!!!
hajnesz
 
 


Hajnesz, meg van ám ennek is a maga romantikája Kép
tralllala
 
 


Na jó, inkább nem pedzegetem tovább. Kép
hajnesz
 
 


Tralllala Kép
Ezek nem védett madarak?

wish
 
 


NEM MEGÖLTÜK ÕKET!!! meghaltak szegények, és hűtőben kellett tárolni, míg eljutottak az ELTE-re boncolás, stb. céljából...

29. nap, és még semmi jele mensinek Kép pedig ilyenkor már fájni szokott a cicim meg a pocim is...
tralllala
 
 


Tralllala Kép

Megnyugodtam Kép

Nekem sem jött még meg, pedig most már nagyon ideje lenne.

wish
 
 


WishKép
Hétfőn kenetre mész, nem? Akor biztos, hogy jó lenne, ha megjönne?

TrallalaKép
Ne aggódj, lehet, hogy a gyógyszer befolyásolja.
Meddig kell fújkálnod? Amíg meg nem jön?

ZozoKép
Úgy eltüntél. ugye minden rendben?
Stella

Kép
stella9
 
 


Stella Kép
De igen, de inkább elmegyek mégegyszer, csak tudjam már mikorra számolhatjuk a következőt.
De ha megjön hétvégén akkor felhívom azért reggel, hogy mi legyen.

Zozoval váltottunk levelet kb két hete akkor jól volt. Elötte volt UH-on, minden rendben volt a babával is.

Wish

wish
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?