Új privát üzeneted érkezett!

WangaKép

Nagyon szívesen. Kép
Ma a 13. napon vagyok, de a dokinál úgy megilletődtem,hogy nem nőttek meg a tüszőcskéim, hogy elfelejtettem megkérdezni mennyi és hogy mekkorák.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági!

Mennek a tüszőnövesztő energiák: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Julcsi!

Szóval veszprémi DM. Szerinted a kanizsai DM is ugyanolyan jó lelőhely lehet? Bár eddig is vettem ott teszteket és nem jött be Kép
Most jut eszembe,nálunk két DM is van. Lehet, hogy ez volt a gond???

Kép
Kép
tanczy
 
 


Julcsi!

Nézd mit találtam neked!
Persze a többieknek is megy!
Kép

Kép
Kép
tanczy
 
 

 
 

Köszi Tanczy! Nagyon édes a baba, és hogy tud kacsintani...

Szerintem is, most egy, a másik DM-ben vett tesztet próbálj ki legközelebb.
Mikorra esedékes a tesztelés?
julcsi29
 
 


TündiKép
Mi újság???????

Kép

Kép
pkagi
 
 


TündiKép nem jelezted, hogy hol talállak meg a kiállításon.
Pedig ma szabin vagyok, és meglátogattalak volnaKép
Ma ilyen találkozós napom van KépKép
Voltam kint végre a kiállításon, háááát nem egy nagy durranás Kép

TanczyKép Édes ez a baba, ha kislány, akkor kéééééremKép


ÁgiKép Mennyi clostit szedsz? És kb. mikor szokott lenni a péd? Egy-két nap alatt is sokan nőhet.
Nem próbáltad meg rádumálni a dokit a szuris stimura?

Gondolom a szurival intenvívebb a növekedés. De vajon miért kell a 9. napon mennem UH-ra? Ha nagyobb a tüsző, akkor előbb reped meg? Én ezt nem hiszem. Akkor meg mi lehet az oka?

wanga
 
 


WangaKép
Bocsi el vagyok havazódva és most tudtam csak jönni. Kép
Én napi 2x1 szemet szedek 5 napon át clostyból.
A pém 15-18 nap körül szokott lenni.
Nem merem a dokinak megemlíteni a inekciós stimut, mert milyen már az, hogy egy páciens vitatkozik a dokival. Kép
Szerintem azért ad clostyt, mert (meg ne sértőtdj Kép ) úgy gondolja még fiatal vagyok. Szerintem csak 30 felett ad szurit. Amúgy is nagyon fél, hogy túlstimulál egy beteget. Ja és az ikerterhességektől is tart ám. Kép Csak a mama érdekében tart tőle. Kép

Szerintem azért hív be a 9. napon a dokid UH-ra, mert ellenőrizni akar nehogy túlstimuláljon, vagy elkezdj cisztásodni.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági Kép

Én 27 évesen már szurit kaptam.Nem hiszem hogy a kor lenne a kritérium.

Ha szépen nő a Clostitól is a tüsző, akkor nem ad szurit. De előfordulhat az is, hogy ha igy simán Clostival nem megy, akkor a későbbiekben megpróbál már szurival is segiteni.

De valószinű Nálad már nem lesz következő hónap, mert most sikerül !! Kép

Katie
katie
 
 


KatieKép
Akkor biztos úgylátja, hogy nekem ez is elég. Legyen igaza.Kép

WangaKép
Szeintem te is letagadhatnál egy jó pár évet. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!

Julcsi gratulálok a pocaklakóhoz!!!
Nekem a kislánynál a claerBlue hozta a szerencsét.Remélem 10 nap múlva megint szerencsét hoz majd.

Bocsi Csajok ,most értem haza és már megyek is vacsizni,fürődni és aludni!

majd talán holnap többet tudok veletek lenni!
Sziasztok!
berni611
 
 


Sziasztok!
ÁgiKép Nemrég értem haza, és kipróbáltam a joghurt receptet. Ilyen finomat még nem ettem (ittam)!!!Kép
Anyósnak is adtam belőle, a gyereknek is és a közös döntés az volt, hogy holnap is csinálok.
Kösz a bókot (ami a koromat illeti). Szerintem ez attól van, hogy kicsi vagyok.
Igazad van, hogy nem kérdezted meg a szurit. Ma már annyira rosszul vagyok tőle, hogy nem mertem vezetni hazafelé.
Iszonyatosan szédülök tőle, nagyon húz a fejem.
Szerintem meg fognak nőni a tüszőcskék 2-4 nap alatt sokat nőnek, úgyhogy emiatt ne izgulj.
Ez az inszem meg már úgyis sikerülni fog, nyugiKép

TanczyKép Hogy állsz a tanulmánnyal?

Arra gondoltam, hogy a dokin múlik, hogy mivel stimulál.
Nekem a clostitól is nagy tüszőim lettek, mégis a lószérumot kapom.

wanga
 
 


WangaKép
Érdekes a Noémi kapott ilyen szurikat, de neki nem volt semmi baja tőle. Szegény te. reméljük, hogy ha már ilyeneken mész keresztül, legalább meglesz a csodálatos eredménye. Kép

Remélem nekem megnőnek a tüszőim. Mondogatom is nekik, hogy nőljetek szép nagyra, mert csak akkor lesz belőletek kisbaba. Kép

Örülök, hogy sikere volt a joghurtnak. Nálunk is nagy szám. Kép

Meddig kapod a szurikat?

Kép

Kép
pkagi
 
 


ÁgiKép
Már csak 2 nap. Nem gondoltam volna, hogy így fogom várni a végét. Nem a szúrással van bajom, de rettenetesen érzem magam. Elmegyek lefeküdni, hátha reggelre jobban leszek.
Jó éjszakátKép

wanga
 
 


Julcsi,
ez nagyszerű! Vigyázz rá!

Pkagi,
végre megvolt a pajzsmirigy vérvétel, kikönyörögtem. Kép Házidoki még nem látta az eredményt, de az értékeim a papíron feltüntetett határértékek között vannak. ugye ennek már lehet örülni?! Kép
Megy neked is a különdrukk a tűszőnövesztéshez!

A többiekenek is! Kép
Gondoljatok bele Győzike hogy irígykedne a sok zebrára, ha tele lenne vele a tábli! ;)

Falina
19+5
falina
 
 


Ági!

A 12.cnapon mérték uh-n a 13mm-es petét és a 5,3mm-es m.nyálkahártyát.
Most a 29.cnapon vagyok, és még nem jött meg, tegnap kellett volna és a hőmérsékletem folyamatosan a 15,cnaptól 37 celsius.
Nekem mindig pontosan jön meg, pont 28 napos a ciklusom, bár igaz, hogy ebben a ciklusban alaposan elkaptuk azt a petét, lehet hogy van eredménye?!

És egy kicsit émelygek is reggelente. néha du. néha este, de anyukám csak azt mondja bebeszélem magamnak. Más tünetem nincs, még a mellem sem feszül.
Zuglóban lakok, és 29cnap.

Köszi a válaszokat.
goofy
 
 


Jó reggelt!
FalinaKép Nagyon örülök, hogy jók az eredményeid. Őszintén szólva, aggódtam érted. Így hát megnyugodhatsz, és sokkal békésebb terhességed leszKép
Már nem kell feküdnüd, ugye?

GoofyKép
Ez csodálatosKép Lehet, hogy bekerülsz a zebrás táborba?
Mikor tesztelsz? Vagy vársz még? Meddig?

ÁgiKép Jobban vagy? Olvastam a másik topikban a lombikos hozzászólásod)
Én megértelek téged. Néha én is így látom a dolgot, csak nem merek beszélni róla.
Amíg titeket nem ismertelek, addig arra gondoltam, hogy miért csak nekem nem sikerül. Láttam magam körül a sok terhes mamát, és minden alkalommal megszakadt a szívem.
Mióta Ti vagytok, azóta tudom, hogy nem vagyok egyedül a problémámmal, és így együtt Veletek sokkal könnyebb elviselni. És minden új zebrás új reményt ad.
Már nem hiszem, hogy sosem sikerülhet (főleg, hogy nekem már 2 terhességem is volt), újra bízom a sikerben.
És minden alkalommal, mikor negatívat tesztelek, felállok, és új reménnyel indulok a következő hónapnak.
Most is azt mondom, hogy most fog sikerülni. Ha nem, akkor picit kiakadok, és kezdem előlről.
Ennek a hozzáállásnak a nagy részét Tőled tanultam. Mikor még nem írtam közétek, csak olvastalak Titeket, akkor kezdődött a szemléletváltozás.
Már szebb színben látom a világot, és tudom, hogy SIKERÜLNI fog. Ha nem most, akkor legközelebb, ha nem az inszem, akkor a lombik.
Úgyhogy fel a fejjel!
De fölöslegesen is izgulsz, mert MOST SIKERÜLNI FOG Kép

wanga
 
 


GoofyKép
A 12. napon a 13mm a tök jó, biztosan szépen megnőtt azután.
A hőmérsékleted is nagyon jó, hogy ilyen fent van.
Mivel 28 naposak a ciklusaid, de mint írtad neked a pé-d egy kicsit el van csúszva, így szerintem leghamarabb vasárnap tesztelj, de inkább kedden.
szurkolok.Kép

FalinaKép
Ha mind határértéken belül van az tök jó. Ha felteszed ide az eredményeidet megnézem.

Kép

Kép
pkagi
 
 


WangaKép
Ari vagy. Kép
Én hiszek az inszemben, meg igazán örülnék, ha így sikerülne, hiszen kevésbé"drasztikus", mármint gyógyszer és hormonügyileg. Csak egy megérzés nekem, hogy az inszem nekem csak beugró a lombikba és olyan hosszú még az a 7 hónap, de amúgy abszolúlt pozitívan állok az inszemhez. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok lányok!

Kicsit eltűntem, nem voltam gépközelben az elmúlt napokban.

Julcsi!
Szép, és problémamentes babavárást kívánok nektek, és remélem, hogy minél hamarabb megláthatod a dobogó szivecskéjét.

Wanga!
Ne haragudj, hogy nem jelentkeztem a kiállítás miatt. Még építési időszakban, hétfőn voltam kint este 6 körül, és tegnap délelőtt voltam ott egy konferencián. Kedden nem voltam itthon, és sajna gép közelbe sem kerültem, hogy meg tudtam volna írni, hogy szerdán ott leszek.
Remélem azért összejön majd az a tervezett találka, és akkor mindannyian találkozhatunk egymással.

Akkor most beszámolok.
Kedden voltam dokinál.
Megvan a hormoneredményem, és képzeljétek minden rendben van. A prolaktinom csak 11 lett, úgyhogy nem az akadályozta a peteérést. Annyit mondott, hogy az LH és az FSH picivel több, mint kellene mindegyik 9 körül van, és ezért lehet nehezebben stimulálható a petefészek.
Megemelte a closti adagot 2*1-re és írt fel choragon injekciót is. 15-én kell visszamennem Uh-ra.

Ági!
Milyen kár, hogy a csodaitalod csak a nyálkahártyára hat. Jó lenne, ha a tüszőnövesztésre is lenne valami természetes recept, az most ránk férne.

Tündi
neptun
 
 


ÁgiKép
Miért 7 hónap? Csak 6 sikertelen inszem kell a lombikhoz, nem?

TündiKép
Már nem is mész ki a kiállításra?

wanga
 
 


Wanga!
Nem, már nem megyek ki. Körül sem néztem, csak az A pavilonban nézegettem meg tegnap a standokat. Az újság kint van az egyik cég standján, ők raknak ki belőle, ha elfogy, úgyhogy úgy láttam, hogy felesleges ott ücsörögnöm egész napokat.
neptun
 
 


WangaKép
Azért , mert inszem után 3 hónap kényszerpihi van lombikig.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ezt nem értem. Miért?

wanga
 
 


Ez nekem is új.

Képzeld Wanga az előbb írta a ma megint...-be egy inszemes lány Barbi, hogy sikerült neki.
Annyira jó!!!
Lehet újra bízni!
Nem is nekem sikerült de nagyon-nagyon örülök.
Bevallom azokra akiknek spontán összejött, "csak" irigykedtem. De most aki ugyanabban a cipőben jár mint én (mint mi) annak iszonyúan örülök.

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


WangaKép
Ez valami előírás én sem értem, hogy miért. Két lombik között is 3 hónap van. Tehát, ha valakinek nem sikerül az első lombik, akkor 3 hónap múlva lehet a 2.

Kép

Kép
pkagi
 
 


PetriKép
Ezzel én is így vagyok. Mindíg örülök, ha valakinek sikerül, mert az valahogy nekem is új erőt ad.
Én is rendszeresen olvasom azt a topikot, de ma még nem olvastam vissza.
Te is inszemes vagy? Hányadik?

wanga
 
 


ÁgKép Ez borzasztó hosszú idő.
Mire eljutnék a lombikig, majd elérem a klimaxot Kép
Az szép.

wanga
 
 


Goofy,
gyanus a dolog! Kép Remélem baba van a dologban! Mikor akarsz tesztelni?

Wanga,
de még fekszem, de már nem szigorúan. Elkezdtem sétálgatni, de egyelőre max 10 percet bírok. Vasárnap túlteljesítettem a tervet egy fél órás Margit-szigetes kiruccal, utána erős hasi fájdalmaim voltak, amik szerdán múltak el... szal marad a fokozatosság. ma megint kimerészkedem asszem.

bocs Lányok, h. ilyen ritkán jövök, de segíteni úgysem nagyon tudnék hasznos tanácsokkal, mert nekem az 1. clostis hónapban összejött. így nem mélyedtem bele a closti rejtelmeibe.
egyébként, amikor anno véletlenül rátaláltam erre a topikra, nekem is nagyon nagy örömöt jelentett. akkor már túlvoltam majd 1 év borzalmon, orvosoknak való kiszolgáltatottságon, tájékozatlanságon, felnemvilágosításon stb. az itteni lányok 1 nap alatt több infót adtak, mint amit előtte 1 év alatt megtudtam (volna) a dokiktól.

Pkagi,
pajzseredm.:
Tthyreoidea stim. hormon: 0,743 mIU/L (0,49-4,67)
Szabad T3: 4,79 pmol/l (2-8)
Szabad T4: 14,7 pmol/l (9-24)
Köszi, h. megnézed!

Falina
falina
 
 


Wanga,
Én is inszemes vagyok, az elsőn vagyok túl.
Hamarosan kiderül mi lett a végeredmény.
Hétfőn tesztelek.

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenkinek kellemesen telt a napja.
Csak most tudtam net közelébe jutni. Engem sajnos ma baromira felidegesítettek a munkahelyemen. Ha kritizálják a munkámat arra nagyon kényes vagyok. Remélem semmi baja nem lesz a babának. Arra gondoltam, hogy megvárom a keddet, és ha minden rendben lesz, akkor 1-2 hétre táppénzelem magam. Sajnos hamar fel tudom magam idegesíteni.

Goofy, Te nekem nagyon gyanús vagy! Tesztelsz?
julcsi29
 
 


FalinaKép
Tökéletesek az eredményeid. Ebben nincs semmi pajzsmirigy bibi abban biztos lehetsz. Kép
Örülök neki.Kép

Lányok küldtek nekem egy történetet. Bemásolom ide.

>Két, súlyosan beteg ember feküdt ugyanazon kórteremben. Egyikük minden nap délután felült az ágyban egy órácskára, hogy ezzel megmozgassa a szervezetét. Az ágya a kórterem egyetlen ablakához közelebbivolt.

A másik beteg ember egész nap csak feküdt az ágyában, a plafont bámulva. Beszélgettek a családról, feleségről, gyerekekről, a katonakorukról,

A nyaralásaikról, ahogy az szokásos ilyen helyzetben.
Az az ember, aki az ablaknál feküdt, minden délután, amikor felült,azzal töltötte az időt, hogy elkezdte közvetíteni a másiknak, mit lát az ablakon át a kinti világból.

A másik ágyon fekvő embert egy idő után szinte csak ezek a színes beszámolók tartották életben, már alig várta őket, ez volt minden változatosság az életében.

Az ablak egy kellemes, tavacskával díszített parkra nézett.
Vadkacsák és hattyúk úszkáltak a tavon, és gyerekek játszottak távirányítós játékhajóikkal rajta. Szerelmespárok üldögéltek a színes

Virágágyások mellett órákig, egymásba felejtkezve. Miközben az ablak melletti beteg kimerítő részletességgel írta le a kinti világot, a másik, folyton

Fekvő behunyta a szemét és maga elé képzelte a látványt. Egy meleg délutánon az ablak melletti ember egy, a parkon átvonuló karneváli menetről beszélt. Bár a folyton fekvő ember nem hallotta a zenészeket, maga elé képzelte a másik érzékletes leírása alapján. A napok és hetek teltek.

Egy reggel a betegeket fürdetni készülő nővér az ablak melletti embert élettelenül találta az ágyában, mert az éjjel csendben elaludt örökre.

Elszomorodva hívta a személyzetet, hogy kivigyék az elhunytat.
Amint alkalom kínálkozott rá, a korábban a belső ágyon fekvő beteg kérte, hogy a másik ágyban fekhessen. A nővér szívesen segített, kényelembe helyezve ott azon az ágyon, majd magára hagyta. Lassan, fájdalmaktól gyötörve az ablak felé fordult az ember,és megdöbbenve látta: az ablak egy tűzfalra néz. Megkérdezte a nővért, mi történhetett az eltávozott szobatárssal, hogy olyan szépnek festette le az ablakon túli világot. A nővér elárulta, hogy az azember vak volt, nem láthatta a falat sem. Valószínűleg csak bátorítani akarta Önt! - mondta a férfinak.

Tanulság:
Az igazi boldogság boldogabbá tenni másokat, nem törődve saját helyzetünkkel. Bajainkat megosztva csökkenthetjük őket, de ha derünket és boldogságunkat osztjuk meg másokkal, megsokszorozzuk azt Ha gazdagnak szeretnéd érezd magad, számold össze azokat a dolgokat az életben, amiket nem vehetsz meg semmi pénzért. Minden nap ajándék az élettől, így becsüld meg a napjaidat, melyek száma - bármilyen sok is jusson - véges.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Szasztok!
Bocsi hogy nem írtam. tanulok.
Hát szóval lapítottam is.
Nem merek elkiabálni semmit, szóval kérek egy zebrát.
De még ne gratuláljatok, jó?
Nekem mindig kicsi az önbizalmam és attól félek amit híresztelek az nem sikerül, de már utáltam magam hogy nem írtam nektek.
Puszi
majd írok még ha új hír van. Legközelebb hétfőn, akkor záróvizsgázom polgárjogból, kérem a szurkolást.
Dana

Kép
danaaia
 
 


DanaKép
Szóval ezért lapítottál. Kép
Nem gratulálok, de Kép Kép KépKép Kép KépKép Kép KépKép Kép KépKép Kép KépKép Kép KépKép Kép KépKép Kép KépKép Kép KépKép Kép KépKép Kép KépKép Kép Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Dana!
Én sem gratulálok! ;)
Falina
falina
 
 


Halihó!

Ma vettem két tesztet, Clear Blue-t, arra gondoltam ma megcsinálom az egyiket, v reggel.
Félek ma egész nap erre gondoltam, mivan ha....
Volt néha hasfájásom, olyan mintha megjönne, de még nem jött. Az a baj hogy én fizikai munkát végzek és nem tudom, hogy holnap meg máskor is mennyit emeljek.
Meg ha mégis megjön de késöbb lecsúszok a HSG-ről, pont ki van számolva, alig kaptam időpontot.

Na megyek,mert sietek, de még ma visszajövök.
goofy
 
 


lányok Kép

A mai táblinkKép
ZebrásodunkKép


Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Lányok a babanet csökkentette a feltehető kép méretét ezért ilyen homályos.
Majd meglátom mit tudok változtatni, hogy jó legyen.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Kedves Petri!

Az én tudományom ezt tudja szolgáltatni neked:
Az endokrin laboratóriumi lelet értékelése szerint:
A gyakoribb endomekrin parméterek mószerfüggő referenciahtárai megbízható értékei
T3 Alsóhatára 2.2 pmol/l felsőhatára5.3pmol/l
T4 -"- 9.1 pmol/l -"- 23.7pmol/l

Az analitikai és a relatív funkcionlis szenzitivitások és a referenciaértékek alsó határai:
T3 4.7 pmol/l
T4 9.1 pmol/l

Inszemeseknek megy a drukk.Már én is vágom a centiket még 5 napig Utrogestan és 6 nap múlva teszt.összesen még 11 nap.
berni611
 
 


Sziasztok!
Dana, éreztem. Nem gratulálok KépKépKépKép
Akkor már csak a vizsgáidhoz kell a drukk. MegyKép
Holnap már remélhetőleg Goofy is zebrás lesz a táblán.
Aztán sorra kerülünk mi is Kép
Vajon mi van Tinával?

Julcsi Kép
Vigyázz magatokra, nem idegeskedj. Sokkal fontosabb most a baba, próbálj meg csak mosolyogni a sok hülyén, és ne húzd fel magad.

wanga
 
 


Ági Kép
Nagyon szép, tanulságos történetet találtál nekünk.
Ez tisztára rólunk szól. Ha valamelyikünknek nem sikerül, vagy gáz van, akkor a többiek összekaparják.
Egypicit meg is könnyeztem. Mit csináljak, ilyen vagyok.

wanga
 
 


WangaKép
Akkor nagyon átérezted, amit én. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Megcsináltam a tesztet....negativ lett...sajna.

Vagy túl korán csináltam? Vasárnapig ha nem jön meg megcsinálom még1*.

Pedig már reménykedtem, most megint jól pofára estem.

Igy nem kaphatok zebrát?! Brühühü
goofy
 
 


GoffyKép
Mivel a pé-d el van csúszva ezért valószínű, hogy a teszt még nem mutatott valós eredményt. Leghamarabb vasárnap, de írtam inkább kedden.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!
Ági, nagyon szép a történet, szeretem az ilyen mély érzelmekkel teli,könyveket,filmeket,történeteket...
Én ma a 2.cn napon vagyok,holnap megyek orvoshoz.Köszi.
Jó éjt mindenkinek!
odett
 
 


Sziasztok!

Két zebra, és egy baba - látjátok, ha lassacskán is, de azért mindenki révbe ér. Remélem a zebrák gyorsan délnek veszik az irányt és elindulnak a tábla alja felé.
Goofy, hozzád már egész közel vannak, remélem korai volt még a tesztelés.

Lenne egy kérdésem. A 3. cnapon csak egy clostit vettem be, utána pedig kettőt (ma van az utolsó napom). Szerintetek a maradék egyet bevegyem még holnap a 6. napon, vagy hagyjam? A dokitól elfelejtettem megkérdezni. Biztosan nem oszt, nem szoroz, ha a 6. napon beveszem az utolsó szemet, de azért kérnék megerősítést.

Anyunak mesélte tegnap az egyik ismerőse, hogy a fiáéknak nem akart összejönni a baba. A lány nőgyógyásza hosszú kezelés után azt mondta, hogy nem lehet gyereke, úgyhogy ha nagyon akarnak fogadjanak örökbe egy kicsit. Aztán orvost váltottak, és végül nem kellett eljutniuk a lombikig, mert sikerült nekik az inszem is.
Ezzel persze, nem azt akarom mondani, hogy orvost kell váltani, hanem az inszemeseinket akartam bátorítani, hogy igenis sikerülni fog nekik is.
Ági, Wanga remélem minél hamarabb!

Tündi
neptun
 
 


Ági biztos igazad van, de a kolléganőm rábeszélt hogy megcsináljam.

Most akkor aarra kérek tanácsot tőlletek, mitévő legyek ha vasnapig tényleg nem jön meg? Mikor hivjam fel az orvost? le is kell mondani akkor a HSG-t, ami nem is az lett volna, mint utána olvastam hanem HyCoSy vizsgálat.

Ha meg megjön akkor meg már lecsúztam róla. Ha még ma megjönne eltudnék menni.
De nem úgy néz ki mert ma a 30.cnapon vagyok és még mindig 37 celsius.
A mai napon mértem 37-et akkor ez a mai napon már nem esik le, ugye?

Tüneteim: (hátha vki mond rá vmit)
- néha hányinger (mások szerint bebeszélve)
- hasgörcs, mintha megjönne
- remegés,de mégis izzadás
egyenlöre ennyi

Ági: a többi tünet lehet hogy késöbb fog jelentkezni, vasárnap esetleg kedd után?
Nem mintha vágynék rá hogy jobban hányingerem legyen.

Köszi
goofy
 
 


Goofy!

Ne izgulj, ilyen korán még az sem lenne furcsa, ha semmilyen tüneted sem lenne, de amiket leírsz, azok jó jelek. A hányinger úgy tudom később jelentkezik, de van akit teljesen elkerül.
A remegés, és izzadás lehet, hogy azért van, mert izgulsz, hogy baba van-e a dologban, és emiatt egy kicsit felfokozottabb idegállapotban vagy.

Tündi
neptun
 
 


Goofy!
A tüneteid több, mint gyanúsak. A hányingeren kívül nekem is hasonló tünteim voltak. 13 nappal a tüszőrepi után volt a vérvétel, és a HCG-m épp hogy csak meghaladta a határértéket.
Én úgy gondolom, hogy még semmi sincs veszve, sőt én úgy gondolom, hogy hamarosan megkapod a zebrácskát.
Vérvételre mész? Szerintem az a legbiztosabb.
Drukkolok!!!
julcsi29
 
 


Ági!

A kis történeted nagyon tetszett!
Ma mentél "tüszőnézőbe"? Várjuk a fejleményeket!!!

Mára már teljesen lenyugodtam a tegnapi nap után. Már különben annyiszor megigértem, hogy nem húzom fel magam semmin, de hát ilyen a természetem.
julcsi29
 
 


LányokKép
Most jöttem tüszőnézőből. Hát elég érdekes dolog kérlek titeket segítsetek nekem.
Szerdán voltam Uh-n akkor azt mondta a doki, hogy pénteken menjek ismételten mert kicsik a tüszők, így choragont sem kaptam. Én úgy hallotta 16 mm-től beadja már a szurit, tehát nekem nem érte el akkor ezt.
Na ma 20mm-s volt 1 db.
Be se merte adni a repiszurit. Azt mondta ma este akció apával otthon és hétfőn inszem.
Most akkor szerintetetek mi van???????????????

Kép

Kép
pkagi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: