Új privát üzeneted érkezett!

Rilka,
hát hangosan felröhögtem, hogy ne áss tovább, ha már benne vagy a gödörben :lol: :lol: :lol:

Itthon is lehet piros orrot venni, az is valami egészségügyi célokra megy, de nem tudom pontosan, néhány helyen láttam kirakva. De nem egy konkrét nap, hanem egész évben. Bohócdokikhoz van esetleg köze?

Megmutatom, amit ma töltöttem le a fényképezőről... ez még farsangkor volt, mikor próbálgattuk, hogy milyen haja legyen, a copfos annyira cuki lett :lol: Most először "játszottam" a hajával :) Egész másképp néz ki, mint csattal, nem?



Kép Kép
Kép Kép

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Málna,
most látom, megvan az a laptető! :lol:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Itthon nem láttam még ilyen orrokat. Hiába, elmaradott környéken élek... :)

Pálmiról nem mondok véleményt, mert mint tudjuk nálam céges monitoron minden gyerek fekete. :roll: Majd otthon szemügyre veszem. :)

Szaladok haza sütit gyártani, este meg húshagyó keddi buliba megyünk. :) Csak egy kis baráti dumcsiparti, de jó lesz már ennyire is kimozdulni kicsit. Tudjátok, hogy ma van farsang utolsó napja?

Mirci, ugye nem "Piroskával" szomorkodsz kettesben? Neked se lehet hangodat hallani mostanság.

Lilypie First Birthday tickers
rilka
Vác
 
 

 
 

Sziasztok!!!

Johetek Hozzatok? Most talaltam Ratok, kicsit be-be olvastam de sokan vagytok ezert igyekszem majd belejonni a dolgokba, ki, hova, merre, mettol, meddig! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vannak itt ismeros "arcok" akikkel masik topikon mar talalkoztunk.
Rolam amit tudni erdemes:36 multam, lassan 2 es fel eve babaprojektben sikertelenul, mindketten egeszsegesen de...nem akar jonni meg sem ez a gyerek. Nem adjuk fel, megy a gyerekgyar ezerrel. Roviden ennyi. :D :wink:
Vendég
 


Bogárkaaaaaaaaaaaaaaaa üdv itt :):):):9

nika70
Salgótarján
 
 


Vera: nagyon édes Pálma és a copfos kép szerintem is aranyosabb :)

nika70
Salgótarján
 
 


Nikaaaa, udv itt! Mar tenyleg ott vagyunk mindenhol! hihihihihi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vera, a lanyod valoban nagyon szep! Nekem mindket frizkoval tetszik! :wink: :D A copfos csajosvagany, a csattos pedig csajosan aranyos! :D Szoval...erted! :lol: :D :D :lol: :lol:
Vendég
 


Bogarka,
szia! :)

És van már gyerkőc, vagy ő lenne az első?

Londonból írsz? Ez Korenkának és Mircinek nem fog tetszeni! :lol: :lol: :lol: Bővül az angolos csapat :D

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Rilka,
biztosíthatlak, hogy nem fekete a gyerek :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Vera, igen, angliabol. Nem London, par hete mar kikoltoztunk videkre de en inkabb mar haza koltoznek! :D :lol:
Ki van itt aki meg anglias? Malna5 is itt el azt tudom, meg valaki?
Igen...elso gyerek sajna meg csak. :? Esetleg ki az rajtam kivul aki 35on tuli es elso babas??
Latom, Nalatok duborog az izgalom, 1 heted van tesztig. :D :D Drukkkk!!! :D :D Erzel esetleg valamit?
Vendég
 


Jó reggelt!

Veronika: Tényleg nem fekete! :D :D :D Nagyon aranyos képek, és szerintem is nagyon tündéri ez a copfocskás stílus. :D

Bogarka: Üdv itt! :) Én 37 múltam, és szintén 1. babára gyúrunk.

Korenka: Mi van már???? Légyszi valami életjelet!

Lilypie First Birthday tickers
rilka
Vác
 
 


nocsak nocsak? London es kornyeke? Udv Bogarka! Ezek szerint magyar a parod es hamarosan vissza is mentek Magyarora? Vagy csak te szeretned?
milyen vizsgalatokon voltal eddig, hogy azt irod minden rendben? Closty-t szedtel mar? Mert tavaly nekem 4 honap utan fel akarta iratni a GP-m, csak en kertem meg idot. Mit csinaltak veletek ezalatt a 2 ev alatt?
En is 37 multam, de sokadik gyerek..
Veronika, Palmi nagyon bajos, talan lanyosabb a csutkakkal... de igyis ugy is gyonyou szemei vannak!
Nem is tudtam, hogy Korenka es Mirci nem nezi jo szemmel az angolos csapatot.... :cry: :cry:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Most latom a smiley face-t a mondatod utan Veronika. Na azert!!!! :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Rilka, de jooo!!:):) Hajra babasodas!:) Es minden rendben Nalatok egyeszsegileg?

Malna, mindenen tul vagyunk. Hormonok, atjarhatosagi, uhu, Apa is volt katona vizsgalaton. Otthon is es itt is. Itt a GP csak atjarhatosagra kuldott. Egyebkent semmi hormon tartalmu gyogyszert nem szedhetek trombozis miatt. Szoval azt mondtak vagy termeszetes uton jon majd egyszer vagy sehogy. Egy korhazigazgato mondta nekem, hogy egy eset all fenn amikor a no nem esik teherbe semmikepp, ha a pete fala olyan vastag, hogy a katona nem tudja attorni.
Emlekszem am Rad, egy masik topikon talalkoztunk regebben. 2 gyermeked van, ugye? Es 3.at szeretnetek. Irtad, hogy itt sokkal jobban figyelnek Rad, mint otthon. Erre irigy is vagyok mert en pont az ellenkezojet tapasztalom/tam. Bar Londom mas.
En szeretnek hazamenni, parom annyira nem. De ez baromira hosszu sztori!
Vendég
 


Bogarka:
Es minden rendben Nalatok egyeszsegileg?

Még nem tudom. Viszonylag friss házasok vagyunk, tavaly május (kis jóindulattal: március) óta próbálkozunk. Most február elején voltam először ez ügyben nőgyógyásznál, de rövid úton elhajtott, hogy próbálkozzunk még szeptemberig, majd akkor megvizsgál. Azóta várólistán vagyok, hogy bejussak egy másik dokihoz. Márc. 21-re van időpontom. Remélem ő hajlandó lesz foglalkozni velem. Pillanatnyilag rémeket látok, de majd kiderül.

Londonban én is laktam 2 hónapot, de nem szerettem. Megértem, hogy vágyódsz hazafelé...

Lilypie First Birthday tickers
rilka
Vác
 
 


Rilka, merre laktok?
Ne lass remeket.... :wink: :wink: Erdekel mas megoldas is vagy csak az orvostudomanyban hiszel? Mert en mar bennuk kevesbe...
Vendég
 


Meselj Bogarka, te miben hiszel?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Megmondom oszinten, egy egesz zacsko cickafark-palastfuvet megittam mar (napi 1 csesze) semmi.
Most a zold teat iszom, szedtem baratcserjet honapokig, beallitotta a ciklust, de bebi nem jott.
Szedek B6 vitamint is, hogy a lutealis fazis hosszabb legyen, tokeletesen beallitotta, baba megsincs.
Jo, az is igaz, hogy osszesen 4 honapja probalkozunk. Most vettem sikositot, direkt erre a celra, hatha az a baj... dokiknal is voltunk, semmi gond sincs. Tavaly terhes voltam (4 honap alatt), ugyhogy ez a petesejt kemenysegi dolog sem valoszinu nalam.
Bogarka mik a te trukkjeid?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Malna, latom Te is probaltal mar mindent. Ezeken mar en is tul vagyok, mindenfele gyogynovenyes meg vitaminos meg anyampicsaja dolgot ettem, ittam...semmi.En nem ilyen jellegu dolgokra gondolok, gondoltam. Lehet hulyenek nezel, neztek mert nem sok ember nyitott erre amirol most irok de en innen kozelitem meg a dolgot ujabban es ez a spiritualitas.
Vendég
 


Pontosan nem nagyon ertem mit ertesz ezalatt.. de erdekel

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Sziasztok Lányok!

Mint friss házas jelentkezem a mi kis csevegdénkben. Először is nagyon szépen köszönöm Nektek a kedves szavakat, köszöntőket! :)
Másodszor: szombaton egy csodálatos nappal lettem az én Szerelmem kis felesége. Minden úgy sikerült ahogy azt megálmodtam. Az előkészületek, a szépítkezés, mindenre jutott bőven idő. Fél kettőkor megható volt, amikor a párommal először találkoztunk. Kicsit én is és ő is zavarban volt, de nagyon örültünk egymásnak. Ahogy Ti is tudjátok , szombaton gyönyörű idő volt. Így sikerült mind kültéri, mind beltéri fényképeket készítenünk. (khhhmmm, kb.800 fénykép készült :oops: ) pénteken kapom meg az összes nyers képet. ha nálam lesz, az ígéretemnek eleget teszek és közszemlére teszek pár darabot belőlük.
a szertartás nagyon bensőséges és megható volt. az unokabátyám mondott egy gyönyörű Radnóti verset, meglepetésként. megható volt, a könnyeimnek szabad utat hagytam. :oops:
az esküvői vacsora szuper volt. lencsével készült különleges husit választottam..... hogy majd jó sok pénzünk legyen a házasságunk alatt :D
aztán olyan gyorsan elszaladt velünk a nap. Boldog voltam és vagyok, nagyon örülök neki, hogy rám talált a szerelem és olyan férfi felesége lehetek, aki tisztel, becsül és szerelemmel szeret engem.
Vendég
 


Bogárka74, örülök, hogy a csapatunkhoz csatlakoztál.
biztosan olvastad tőlem, hogy a mi is lombikozni fogunk. Képzeld van már egy olyan eljárás (nálunk is ez lesz), ahol a petesejt külső burkát megvágják (mivel 35 év felett már keményebb a burok) és úgy termékenyítik meg a petesejtet. ez az ICSI-ET.

Veronika: nem örülök ennek a fájdalomnak nálad. elmúlt vagy még mindig kínlódsz vele? Pillanatokra fáj vagy állandóan? Azt gondolom, hogy legyél önző és ilyen emelgetős dolgokat - ha teheted- kerüld el.

Mirci: na puff, pedig úgy szeretném, ha Daninak kistesója lenne!

Málnám: az a fránya honvágy. gyere haza :) feltöltődsz, jó kedved lesz és jönni fog a babicsek. Tudod, mindig mondom csak optimistán.

Nika: kitartás Neked a külön éléshez. húúú jó sokat dolgozhat a párod...

Korenka: mi újáság van veled? Nem szoktál ilyen hosszú időre eltűnni....
Vendég
 


Bogárka74, örülök, hogy a csapatunkhoz csatlakoztál.
biztosan olvastad tőlem, hogy a mi is lombikozni fogunk. Képzeld van már egy olyan eljárás (nálunk is ez lesz), ahol a petesejt külső burkát megvágják (mivel 35 év felett már keményebb a burok) és úgy termékenyítik meg a petesejtet. ez az ICSI-ET.

Veronika: nem örülök ennek a fájdalomnak nálad. elmúlt vagy még mindig kínlódsz vele? Pillanatokra fáj vagy állandóan? Azt gondolom, hogy legyél önző és ilyen emelgetős dolgokat - ha teheted- kerüld el.

Mirci: na puff, pedig úgy szeretném, ha Daninak kistesója lenne!

Málnám: az a fránya honvágy. gyere haza :) feltöltődsz, jó kedved lesz és jönni fog a babicsek. Tudod, mindig mondom csak optimistán.

Nika: kitartás Neked a külön éléshez. húúú jó sokat dolgozhat a párod...

Korenka: mi újáság van veled? Nem szoktál ilyen hosszú időre eltűnni....
Vendég
 


Rilka: Neked külön köszönöm a verset! meghatódtam, hogy milyen szép sorokkal köszöntöttél !!!
Vendég
 


Bbercsi, Sok-Sok-Sok......Boldogsagossssagot Nektek! Es kis jovevenyt is kivanok aki hamarosan bekoszon Hozzatok! :D Orulok, hogy szuper volt meg az idojaras is es, hogy minden a Te elkepzelesed szerint zajlott! Ez nagyon klassz! Elhiszem, hogy boldog vagy!!!
Nagyon jo lesz fotot nezegetni, toltsel csak fel batran, ne sajnald Tolunk! hihi :D :D :D Legalabbis Tolem ne! hehe
Meg en sem vagyok hazas, jovore tervezzuk Apajaval az eskuvot. En is 37 leszek, mint Te!:) Micsoda sok kozos van Bennunk Te, mit szolsz?! :lol: :lol: :D :D Es nagy eskuvo volt csak Csalad volt es szuk barati kor? En nem szeretnek nagy mokat, eleg lesz a kicsi is! :D :D
Nem hallottam meg errol az eljarasrol amit irtal. Ehhez kell szedni valami hormont? Gondolom igen. Mi ennek a menete? Ha van kedved, megirod?

Malna, a spiritualitas nagyjabol annyi baba szempontbol, hogy ebben is hinni kell. Ha hiszed azt, hogy a lelek valaszt ki Bennunket anyanak akkor erdemes errol irnom, ha nem, akkor nem.

Nika, merre csavarogsz?

Korenka, es Te?-csak mert mindenki hianyol, gondoltam en sem maradok ki!

A tobbiektol bocsi, hogy nem irok Nekik de majd ahogy szepen libasorban irogattok, jelentkeztek be, majd folveszem a tempot! :wink: :D :lol:
Vendég
 


Bbercsi, de jó, hogy visszatértél! :)
Aranyos vagy, de a külön köszönetet továbbítsuk Nikiee-nek, mert a verset ő küldte! :D

Én csak simán prózaian, de igazán szívből kívánok Nektek nagyon boldog házaséveket és egy kedves szuszogó csomagocskát az idei karácsonyfátok alá! :D
Örülök, hogy úgy sikerült a nagy nap, ahogy terveztétek.

Lilypie First Birthday tickers
rilka
Vác
 
 


hupppszzz, :) Nikiee: ezer - millió bocsánat. látod asszony lettem, aztán már meg is őrültem :) szóva,l köszönöm a szép sorokat Neked!

Rilka: vizuális típus vagyok. :) úgy legyen ahogy mondod!

...egyébként ma reggel voltam mammográfián és emlő- ultrahangon. kicsit beparáztam, mert kérdezték mi jártban vagyok arra felé. mondtam a lombikhoz kell mindkét vizsgálat. erre kérdezték, hogy lehetek-e terhes? hát mondtam: akár lehetek is. erre: tudom-e, hogy itt sugárral kukkerolnak. mondtam tudom. akkor? erre már a doki csaj is összevonta a szemöldökét és elszaladt egy ólom kötényért. bakkerom, látjátok milyen hülye helyzetekbe lehet keveredni? ha viszont nem csináltatom meg, akkor nem csinálják meg a lombikot.. pfűűűűű .... grrrrrtr

Bogarka: nem volt nálunk nagy lagzi. egy esküvői vacsorával ünnepeltünk. mert így akartam.
a lombikról. olvastam, hogy nálad nem lehet stimuláció.
sajnos azt tudom neked írni, hogy az ICSI is ezen alapul. először egy hosszú vagy rövid protokoll-t kell végig csinálni. ez napi szúrkálást jelent. majd a 10. napon petesejt-leszívás , még aznap jön az ICSI, majd 3-5 nap múlva beülti.
most pénteken megyünk az utolsó hormonvizsgálatra, ha jó lesz az eredmény, szabad utat kapunk a lombikhoz. valszeg az áprilisi hónapban lesz az első éles beavatkozás....... izgulok . kicsit. de nagyon optimista vagyok !!!!.... akár még kis csomagocska is szuszoghat a karácsonyfa alatt..... vagy kettő kis csomagocska
:lol:
Vendég
 


veronika: az előbb elfelejtettem írni Neked, olyan szép a kislányod!!!!:) kis babácska. :)
Vendég
 


Bercsi: de jó annyira örülök,hogy minden klappolt a nagy napon :):):):)


Bogikám :) hát persze :) de én már csak ebbe meg a másikba írogatok :):):)Amúgy délelőtt dodozom szóval csak így délután estefelé érek ide :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Bbercsi, ertem. Akkor ezt a lehetoseget el is feledem. Azert koszi szepen a reszletes tajekoztatast!! Draga vagy!! Neketek tiszta szivbol a legjobbakat kivanom es drukkolok nagyon, nagyon fogok orulni mar annak is ha a hormon eredmenyed jo lesz! Majd ird meg! Aztan tovabbi drukk a sikerert es a kis szuszmogokert!:):)

Nika, en se irok mashova!!:):) Remelem gyakran irsz ide!! :wink: :D A mindenhol ott vagyunk-ot a feszbukra is ertettem. :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


ja ok :):):) bogikám ide talán kicsit gyakrabban írok mint odaátra :wink: :wink: tudod korban jöbban egy szinten vagyunk jobban megértjük egymás problémáit :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika, tudom, tudom! :wink: :)
Vendég
 


Veronika:
"Holnap már jön Bercsi azt hiszem, és akkor majd esküvő-ügyileg felpörgünk"
Hát Bbercsi már itt van, de pörgés még mindig sehol... :roll: Megyek, ásom is vissza magam. :?

Egyre jobban aggódom Korenka miatt. Nagyon furcsa ez az eltűnés...

Lilypie First Birthday tickers
rilka
Vác
 
 


rilka: te miért nem alszol éjszaka? :):):):)
korenkáért én is aggódom :( de talán most egy kicsit befelé figyel hogy minden rendben legyen remélem semmi gond nála és hamarosan jelentkezik .

nika70
Salgótarján
 
 


Szép és jó reggelt Lányok!

Hát hol vagytok kedves beszélgető társaim?????
Mircim, Nikieem, Málnám, Korenkám????

Vannak képeim a facebookra feltettem őket.... csak nagy kapkodva, mert tegnap este kilenckor kaptam meg a közel 800 képet. tegnap este csak egy gyors átfutásra volt időm. Ma reggel pedig a párom Budapestre ment, korán keltünk , így a reggeli indulásig volt időm egy-két képet feldobni az adatlapomra. :)

Lányok, holnap újra Győr. A holnapi nap lesz a férjem szülinapja, így nagyon remélem, hogy csak és kizárólag jó híreket kapunk. :)

Mindenkinek legyen szép napja! Most ezerrel neki kell állnom dolgozni, mert a fejem tetejéig áll a sok akta.
Vendég
 



Sziasztok
Ma a te kepeiddel kezdtem Bbercsi a napot! Az a nyugalom, ahogy sminkelsz.....nagyon szepek tenyleg, az idovel is oriasi szerencsetek volt...jo jel!!! Megegyszer gratulalok! Holnap pedig szoritunk ertetek! (Az Embernek meg Boldog Szulinapot!)
Igen Korenka meg nem jelentkezett! Nem tudom mi lehet, remelem, "csak" tengernyi munka.
Veronka vmi hir? Fajdogalasok? Mar nagyon tesztkozelben vagy!
Bogarka te nem raksz fel ilyen vonalzot? Hogy tudjuk, mikor hol jarsz?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Bercsi,
gyönyörűen állt rajtad ez a csodaszép ruha!
Drukkolok a holnapra!!!

Nahát, hogy mik vannak! 35 felett keményebb a petesejt burok? Meglepő :shock: Akkor mostantól esténként arra agykontrollozok a lottó ötös helyett, hogy "lágyulj burok, lágyulj" :lol: :lol: :lol:

Ja, amúgy híreim vannak, a főnököm további hitelfelvételekkel akarja finanszírozni a jelenlegi hitelei törlesztőrészleteit, elméletileg áprilisban kapja meg. Ha összejön neki, akkor egyelőre még marad a munkám, bár eléggé féltem szegényt, hogy adósság-spirálba sodorja magát... de ő tudja... :roll:

Hasamban a fájdalom elmúlt, nem egész egy napig tartott. Most azóta próbálok nem emelni, szegény Pálmikámat mindig visszautasítom, amikor csak lehet, meg ha itt van apa szólok neki, hogy segítsen (pl. fürdőkádba betenni- kivenni, etetőszékbe be-kitenni, stb.)

Azt meg még nem is írtam, hogy kedd este kellett kezdeni Pálminak orrcseppet, gyógyszertában keverték ki, és adtak hozzá ilyen cseppentőt. Apa lefogta a kezét, én próbáltam betuszkolni az orrába, persze rángatta a fejét ezerrel, aminek az lett az eredménye, hogy a cseppentő vékony vége megszúrta belül és ömlött a vér az orrából. Nagyon megijedtünk, felültettük, erre sugárban kihányta a 3dl tápszert, amit fél órával előtte ivott meg...

Na rohantunk a gyerekkel a kádba, rángattam le róla a szétázott ruháit, gyorsan lefürdettük, néztem eláll-e a vérzés, nem tudtam mennyire szúrhatta meg, de nagyon sírt... :( Hál istennek viszonyleg hamar elállt... én már lelki szemeimmel azt láttam, hogy felszúrtam az agyába (nemrég hallottam ilyet, hogy kínai kisfiú az evőpálcikába esett és felszúródott az orrán át az agyáig - ilyenkor bánom, hogy ilyeneket olvasok...), meg féltem, hogy esetleg az orrnyeregben valami szemideget nem érintett-e, ilyesmi.

Néztem a hülye cseppentőt, tök hosszú, vékony a vége, Pálmi orra meg tök picurka, persze, hogy ha egy kicsit jobban belemegy, már meg is szúrja... :roll:

Soha többet nem próbálkozunk ilyennel, csak spray-set vagyok hajlandó! :evil:

Még ébren tartottam fél órát (lefekvés előtt kellett az orrcseppet), hogy lássam minden oké.

Miután elaludt, apával összebújtunk és ott remegtünk mindketten, nagyon sokkoló volt látni, hogy dől az orrából a vér :( De inkább nem is az, hanem a félelem, hogy nem lett-e valami komolyabb baja :(

Azóta semmi másfél napja, úgyhogy nincs semmi baj :)

Azon gondolkodtam milyen fura dolog is ez. Amíg nincs gyereked, "jól" elvagy nélküle. De ha már van, meghalnál érte. Fura, hogy visszafelé nem működik, soha többet nem tudsz úgy lenni nélküle, mint előtte.

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Szia Veronika
nyugi, biztosan nem lett komoly baja, inkabb eltalalt egy kisebb eret szerintem, azert volt a nagy verzes. Raadasul ugye ha sirt, akkor erolkodott is, biztosan emiatt is jobban verzett.
Igen ez az anyasag nem konnyu dolog, rengeteg ilyen fog meg tortenni, de en peldaul egyre jobban kezelem ezeket. Tavalyelott volt egy nagyon csunya balesetunk, ketszer is altattak es mutottek a lanyomat, aki akkor 7 eves volt. Borzaszto volt a tehetetlenseg, annyira aggodtam, hogy meg sirni is elfelejtettem. Ott alltam 2 orat a muto elott a folyoson, mindenkit letamadtam aki kijott, hogy minden rendben van-e. Nekik csak egy felkartores volt, nekem az eletem fekudt azon az asztalon!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Málna,
ezt az utolsó mondatot megkönnyeztem ... de tényleg így van!

Nekünk még csak kétszer volt nagyobb dolog, gondolom majd én is hozzáedződöm valamennyire... bár az lenne a legjobb, ha nem lenne annyi eset, hogy hozzáedződjek! :)

Teljesen rendbejött a karja, ugye? Nekem a húgomnak volt hasonló, neki a vállán mai napig ott van egy nagyon csúnya, hosszú seb, mert keloidosan forrt össze... :roll:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Megvagyok. Hát eltartott egy darabig amíg visszaolvastam. Dolgozom látástól Mikulásig, és még hátra van a költségvetés, és utána kicsit lazulhatok, de már nem bírtam nélkületek, úgyhogy benéztem.

bogarka:
Üdv itt nálunk, kössz, hogy ismeretlenül is aggódtál miattam :D:D:D

malna: Nincs itt semmi angol ellenes összesküvés, csak egy időben kitárgyaltuk, hogy mi a mircivel ketten sosem éltünk külföldön és így mi kisebbség vagyunk és sajnáltuk magunkat egy nagig :D:D

veronika: vegyetek egy pumpás orrspray-t. Öntsétek ki belőle ami benne van és töltsétek át abba az orvosságot. Mi így tettünk anno, az orvos ajánlására... Kicsit pazarló dolog, de legalább biztonságos. Elég horrorisztikus lehetett a látvány. Teljesen megértem .. :(

bbercsi: Hát gratulálok neked tiszta szívemből. Megkukkeroltam a képeket is ám!!! :) Nagyon örülök a boldogságodnak! :)

Ma megjött a vérvétel eredménye a toxoplazmára. Az eremény se nem jó, se nem rossz. Sajnos nem vagyok fetőzött, de legalább új fertőzés sincs a szervezetben. DE most mehetek havonta méretni, mert ha időközben megfertőződöm akkor annak igen csúnya kimenetele lehet... ezt nem is akarom ragozni... Viszont tragédia nincs, és ez a legfontosabb. Nagyon fogok vigyázni....

Vérvételen azóta sem voltam.... még megpróbálkozom a terhesgondozóval aztán befejeztem... az egész eü rendszer forduljon fel....

Kis barackom még nem rúgkapál eszeveszetten, de majd belejön, megerősödik ... Hirtelen ennyi. Jövő héten is csak a hét második felében leszek, addig is kitartás...
korenka
Szár
 
 


Szerencsere nagyon szepen osszeforrt, vegig volt drotozva, konyek felett tort el neki. Pici kis oltesek latszanak, es ugye azota is uszik, tehat jol tudja hasznalni, de honapokig jartunk fizikoterapiara, hogy a masfel honap gipsz utan egyaltalan ki tudja nyujtani. Nagyon komolyan tornaztattam otthon is. Sirva csinaltuk, annyira fajt neki. Nagyon magasrol esett le, es nemcsak a karja tort, hanem szakadt minden, szalagok, izmok, ugyhogy kemeny volt. De meg kell, hogy mondjam, 7 eves letere, kivaloan megertette, hogy mi a tet, hogy ha uszni akar meg valaha, akkor nincs mese. Nagyon tartottam magam, es igy o se felt. Soxor a mi reakcionk meghatarozza a gyereket. Latok anyukakat, akik sikitva rohannak oda, ha a gyerek elesik. Nem is azert sir a gyerek mert faj, hanem mert az anyuka ott sikitozik, meg jajgat. Hat en nem vagyok ilyen. Mellesleg a lanyom azota traumatologus akar lenni...ennyire pozitiv elmennyel jott haza a korhazbol. A varratszedest vegignezte erzestelenito nelkul. Meg is kerdezte a doki "Biztos, hogy vegig akarod nezni?" Erre o " Hat persze. Az en karom"!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Jaj Korenka, de jo, hogy jottel? Meddig fogsz meg dolgozni?
Az a lenyeg, hogy nincs friss fertozes, mostantol meg ugyis vigyazol magadra! Nincs cicazas!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Korenka,
jó, hogy előkerültél. Eszembe jutott az egyik Stephen King film, talán Alvajárók volt a címe? Abban kerülték a cicusokat a főhősök :) Mostantól te is nagyban kerüld el őket :D

Igen, orrspray-s üvegbe majd áttöltöm.

Mostmár mindjárt itt a 16-ik heti vérvétel, nem igaz? Egyet megúsztál? Mááááááázlista! :lol:

Málna,
hú, hát az nehéz időszak lehetett :(

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


bercsi nagyon szép menyasszony voltál :):) nagyon jók a képek :) be is jelöltelek isminek :)

Vera: nem semmi de a lényeg hogy Pálmi már jól van :) az orr vérzés mindig sokkal szörnyűbb mint amilyen valójában :(

csajok hát igen nem semmi ez a dolog.hogy míg nem volt gyerek addoig milyen jól megvan az ember.amikor meg már van akkor minden idegszáladdal vele vagy,vele lélegzel,lesed hogy mikor történhet vele vbaj .Óvod ,félted.nem semmi a természet :) amúgy én az az anyuka vagyok aki azt mondja a gyereknek kisfiam állj fel majd elmúlik :) na jó azért csak akkor mondom ezt amikor nincs nagyobb baj első ránézésre. de Gergő is olyan gyerek hogy csak akkor sír ha tényleg fáj neki valamije.

Korenka de jó hogy jöttél.azért ne hajszold maga túl hiszen lassan középidős kismami vagy.pihenjél is néha :)

nika70
Salgótarján
 
 


Kedves Topiklakók!

A múlt heti kommentelők közül Nyuszifül16 nevét sorsoltuk ki, így ő nyerte a Figurka Design álommanóját. Gratulálunk!

A játék azonban még tart: aki március 15-ig kommentel a Babanet cikkeihez, az nyerhet egy családi belépőt a Millenáris Park 2011. április 9-i Baba-Napjára! Itt minden a picik és szüleik körül forog majd, kellemes és tartalmas kikapcsolódást jelent a család minden tagja számára!

Például kíváncsiak lennénk, Titeket mire nevelt a saját gyereketek? És milyen példát próbáltok mutatni neki?

Bakiparádé szülőknek: nincs fejlődés hiba nélkül! Ti milyen baklövést követtetek el a gyereknevelés során?

Vagy olvassátok el Zsuzsa történetét. Kisfia faros fekvése miatt végül programozott császárral adott életet neki, érdekes, milyen gondolatok kavarogtak a fejében.

És azt tudtátok, hogy a gyerek alvási és evési problémái összefügghetnek?

Egyébként ott vagyunk a Facebookon is, érdemes csatlakozni hozzánk, ha szeretnétek azonnal értesülni a legfrissebb cikkekről, vagy szeretitek a nyereményjátékokat.

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Lányok,
én már nagyon izgulok, hogy mit mutat a teszt jövő hét szerdán! Valahogy most mindenféle érzéseim vannak, már alig birom kivárni, hogy meglesz-e az a két csík!

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Veronika, nagyon lelkes vagy, ezek szerint vmi gyanus neked...mit erzel? Volt az a fajdogalas, ami lehetett beagyazodas. Azota vannak uj tuneteid?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Málna,
nem, a fájdogálás akkor volt/van, ha Pálmit emelgetem + egy hosszabb egybefüggő több,mint fél napon át tartó, de az is Pálmi megemelésével indult, egy nagyobb fájdalommal... :roll:
Ma reggel meg olyan érzéssel keltem, mintha fel lennék fázva... Szóval folyamatosan nyüzsög valamit a hasam, ezért vagyok már izgirizgi :) (nem emlékszem ki mondta az izgi-rizgit, de megtetszett :lol: )

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


ez tenyleg jol hangzik. Nagyon szurkolok, hogy jojjon Palminak egy kistesoka! Ez a 4 nap mar hipp-hopp elrepul meglatod.
Lassan nekem is pozitiv lesz az ovu teszt...
Mirci hova tunt? Bujj elo Mirci, remelem rendben vagytok!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: