Új privát üzeneted érkezett!

PAMI
Igen fáj még a lábija! Párom szerint be van dagadva én nem látom annak, de nem is jó a szemem. 4 kiscica van, szombaton már csak kettő lesz mert két kisfiút elvisznek.

Az apeh még mindig szivat, de holnap legalább jön egy havi tp-em. :lol:
Állítólag ma utalták el.

Bocsi most ennyire futotta mert párom felébredt és folytatom a takarítást.

dita75
 
 


Bridget
Tiéd a laptetőm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lakás tiszta! :)

Lefotóztam két Pami-ivadékot, kicsit homályos lett de azért látszik.

Kép

dita75
 
 


Dita
Koszi a laptetut 8) Jaj de eeeeedi cicakok :shock: :D :D :D en is-en is :P en allergias vgyok rajuk befulladok de persze nem egy simogatastol hanem pl hosszabb ideid egy lakasban veluk vgy egyutt aludni veluk ilyesmi :roll: pedig szeretem az allatokat minden felet...nyuszi,kutya,macsek 8)
Mar csak par het es megtudod mit takar miss bogyo labakoze 8) naon izgi :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

 
 

Pami!
De jóóóóó.... láthatjátok a Kiscicátokat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mi kb. a 22. hét környékén gondoltuk a 4D-t.
Gratu tesódék esküvőjéhez, biztosan nagyon jó lesz.... én is úgy mennék egy jó kis lagziba.... de majd jövőre, ha minden jól megy..... mondtam is barátnőmnek, hogy majd jövő nyáron már nem lesz nagy pocim és akkor táncolni is tudok majd vele :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ditu!
Nagyon cukkerek a pici cicák.... úgy elfogadnék egyet.... fenébe az allergiámmal :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Imádom az állatokat, erre tessék... itt van az azstmás allergiám :x :x :x :x :x :x :x :x :x
Neked is kitartást.... tudod.... szuuuuuuuuuuuuszáááááááááááááá :!: :!: :!: :!: :!:

Úgy néz ki, 4-én kezdik a melót. Bár még a vizestől nem jött meg az árajánlat, de remélem, hamarosan megjön az is..... 4-én jön majd a vizes, kiszedi a kádat és a mosdót, leveri a csempét. 5-én délután jön a kőműves és kezdi a melót. Az ő tervei szerint már vasárnap a miénk a fürdő.... illetve, lehet, hogy hamarabb, attól függ, hogy halad, milyen sorrendben a munkával.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na megjött a végső árajánlat: 400 ezer Ft mindennel együtt.
(bontás, sitt elszállítása, új kád+új mosdó+új wc, csepmpe, fuga, ragasztó, csőcsere, járólap). Fürdőszoba: csempézés a plafonig+kád+mosdó csere. Wc: csempézés plafonig+wc csere. Erkély: járólap lerakása.
Szerintetek korrekt ár??????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!
Köszi mindenkinek a kedves szavakat!
Dita aranyossak a kiscicák!Én is szeretem a cicákat,de én főleg kutyás vagyok. :roll:
Ma nézelődtem a neten és aPCOS után nézelődtem,és van egy olyan érzésem mintha én is az lennék. :( Mert a 10 jelből 6 nállam is stimmel.Most egy kicsit ideges vagyok.A házidokim nem tudott inzulinos vérvételt csinálni :evil: .Nem tudjátok,hogy pesten hol csinálnak inzulint?Nagyon megkellene nézetnem azt is.A cukrom teljessen jó, :) de a kető nem zárja ki egymást.Töltöttem ma le Jónás naptárt,de mivel nem rendszeres a menszim sem szerintem nállunk nem fog beválni... :(
Kuzsanna szerintem teljessen jó az ár!Sőtt! :D
A wc-t, kádat,mosdót külön már ti megvettétek?
Vendég
 


Két cicót elvisznek holnapután! :)
Maradt még kettő, kúráljátok ki magatokat az allergiából! :lol:

ZSU
Sztem baráti az ár!

GABÓ
Idén már a meddőségi centrumokban nézik az IR-t. A BMC-ben ahová Pamival jártunk már benne van az alap viszgálatokban.

BRIDGET
Egyik csajszi egy héttel idősebb babás mint én és ma kiderült hogy kislányuk lesz, remélem nálunk is kiderül, és nálunk is kiscsaj. Eddig fiúdömping volt, most már jönniük kell a lánypároknak!

dita75
 
 


Gabóó!
Még nem!!!
Tegnap este volt nálunk egy újabb vízszerelő.... már kicsit unom a szakikat..... de ha mellette döntünk (majd vasárnap kiderül, akkorra kapunk tőle árajánlatot), akkor ő hozza mindkettőt.
www.mensmentis.hu
Itt találsz infot, hogy hol csinálnak.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bridget!

Hát ez nem semmi!
Azért kérdeztem hogy most mi van mert csak az eredmények lettek leírva de hogy a dokkerrel mit beszéltél az nem derült ki! :oops: :wink:

De azért még mennek a drukkok hogy növekedjen ott még több tüszőcske!100000000000000000000000000000000000000000000
00000000000000000000000000000000000000000000000000000

Kép
pamilla
 
 


Ditám!

Hát elvileg nekünk is a 15. héten mondták már hogy fiú! :shock:
De látod az még nem kp. :wink: :lol:
Most meg nagyon kislánynak mondják!
Szóval sztem olyan nagy bizonyossággal csak néhány esetben lehet megmondani! A többi max tipp amiről elfelejtenek szólni Nekünk kismamiknak :wink: :lol:
Na persze ezt nem azért írom hogy elvegyem a kedved csak hogy nehogy úgy járj mint mi annak idején!

Bár ügyi mi még most sem tudjuk 100%-ra. De sebaj, majd holnap!

Tök ügyi vagy hogy ilyen hamar találtál már gazdit 2 cicusnak!
Olyan édik. Ha ilyen pindúrokat látok akkor a világ összes kiscicáját, kiskutyáját stb... befogadnám. Na ettől van ki a párom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
pamilla
 
 


Zsu!

Hát őszintén szólva én annyira nem értek az ilyen árakhoz, mert nálunk ilyen nagy munka 5 évvel ezelőtt volt azóta semmi. Szóval lövésem sincs a mostani árfolyamról :oops:
A vizesről meg azért nem mert nekem háznál van, a párom az :wink: :lol:
Nála meg ügye ledolgozom természetben :wink: :lol:

Kép
pamilla
 
 


Gabóó!

Én pont za ilyen dolgok miatt álltam le a különböző betegségek tüneteinek olvasásával. Idővel mindig találtam magamon olyan tünetet ami az adott bajra utalt. A párom meg persze kikészült hogy kb hetente álltam elő új bajjal!
Bár ha mégis úgy találod hogy van rá esély akkor beszélj a dokkereddel ő biztos jobban átlátja a dolgokat. És még meg is tud nyugtatni!

A szabálytalan mensiről meg csak annyit szerettem volna írni neked, hogy az uncsitesóm hasonló cipőben járt.
(Ugyanis 1x régen nagyon lefogyott és úgy kellett hormonálisan újraéleszteni petefészkét, de csak az egyik oldal sikerült) Na szóval kitalálta hogy babát szeretne és vár 3 hónapot amikor is össze vissza jött meg neki erre az első hónapban amikor élesben mentek már össze is jött a baba!
És van 1 barinőm aki hasonló cipőben járt ő már meg is szült!

Szóval remélem hogy csak a prolaktinoddal van baj amit persze a bromó jól helyre is tesz és már ott is lesz a kis lurkó a pocidban!

Kép
pamilla
 
 


Halihó!

Na ma voltunk 4d-n!
Ami kiderül: 95% hogy kislány és valóban 2 méhlepényem van. az arcocskáját persze megint eldugta de azért sikerült néhány kivehető fotót csinálni. Teszek fel 1 párat nektek :lol:


1. itt elvileg a nunija lesz látható

Kép

2 itt elvileg a pofiját lehet kivenni, de sajnos nem túl éles

Kép

Kép
pamilla
 
 


Sziasztok,

Niki,

már jó ideje olvasgatlak Titeket, hogy végre megtudjam kisfiú vagy kislányod lesz-e. :lol: Teljesen elvesztettem a fonalat, még Ditát is kérdeztem priviben, hogy akkor most mi a helyzet. :lol: :lol:
Úgyhogy most:

szívből gratulálok a pici lányotokhoz! :lol: :lol:

Nagyon jól látszik a nunija, és az arca is. Én úgy látom, hogy rád hasonlít, bár a párodra nem emlékszem hogy néz ki, mindjárt meg is nézem az iwiwen.

Nagyon drukkolok nektek! A befordulásról annyit, hogy nekem Danika a 32. héten még faros volt, a 36-on pedig már be volt fordulva. Úgyhogy a pici lány neked is könnyedén befordul még.

Ha 2 méhlepényed van akkor valószínű a msik embrió is megtapadt, csak végül nem maradt meg a baba?

Mindenkinek puszi!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Szia Monic!

1000+1 éve már hogy beszéltünk!
Először is köszi a gratulációt!
Hát igazából anyumék is azt mondták hogy rám hasonlít, de hát tudod ők azért 1 kicsit elfogultak!

A 2 méhlepény meg sztem is ezt jelenti. Mert ügye először az volt hogy 2 petezsák de za egyik üres na elvileg az üres petezsákból lett a méhlepény vagy mi! Hát most ez a helyzet. Majd megkérdem a dokit hogy ez szülésnél mit jelent, már ha jelent vmit!

Ti hogy vagytok? Danika még mindig hasfájós vagy már megtaláltad az ellenszert a pocibajra???
Majd tegyél új képeket had gyönyörködjem :wink: :lol:
Tényleg Ti terveztek 2. babát?

Puszi
Niki

Kép
pamilla
 
 


PAMI
Hát nektek eléggé elhúzódott a nem meghatározása, de végülis álmod neked is teljesült, hisze ha jól emléxem te is jobban hajlottál a kis copfok felé. :lol:

Gratula Majácskához!

Nagyon édi a képen! :)

Én is befogadnék minden kis állatkát, ha tehetném. Nagy állatbarát vagyok.
Szerencsére eddig mindig találtunk a kicsiknek gazdit, mert ha nem már egy macsekfarm lenne itt. Én nem tudnám megölni őket, vagy kitenni.

Amúgy sajnos csak egyet vittek el, de holnap már ragasztok ki hirdetéseket, mert olyan gyorsan megnőnek ezek a nyavaláysok hogy majd nem kellenek senkinek.
A helyi lapba is feladok hírdetést.

Ugye már írtam hogy a kolléganőmnek is két méhlepénye volt, és az uhun nem is vették észre csak a szülésnél. Nem volt semmi probléma belőle.
Ő nem is lombikos, természetes úton jött a Marci. Egész pontosan becsúszott!
:wink:

Szijjjjjjjjjjjjjja Monic!
:wink: 8)

dita75
 
 


SZiasztok,

Niki,

jól vagyunk, hasfájás elmúlt, de magától. Azt hiszem, hogy a mai napig nincs igazi ellenszere, végig kell szenvedni amíg van, aztán meg olyan hirtelen múlik el örökre ahogy jött.

2 hétig beteg volt szegénykém nagyon, de mostmár meggyógyult.

Pénteken kezdjük a babaúszást, már nagyon várom. :lol: És annyira kis értelmes, okos Danika, mostmár egy rengeteg mindent meg lehet neki tanítani, és mindig vigyorog :lol:

Kép

Ittapukám eteti éppen:
Kép

Dita,

látod, itt sem menekülsz tőlem :wink: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Pami!
NAgyon szépen látszik a nunija és az arcocskája is a Kiscicának :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Monic!
Gratula neked a kis Danikához!!!! Igazán tündeéri gyerkőc :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ditu!
Pocak Bogyó jól van??? Szépen növögettek????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!
Pamilla gratulálok a kislányhoz!!Én nem ismerlek,de a kislány nagyon szép!!!
Megjöttek ma a véreredményeim.A bromó úgy néz ki,hogy nekem nagyon nem jött be!
Januárban a prolaktinom 600,00 mIU/l volt
most 26,76 mIU/l :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Mostmeg iszonyat alacsony lett!
A normál tartomány 102-496 van!!!
Ezen kívül minden jó lett!Jól kiborultam a házidokim nővérkéjére,mert a dokim azt mondta,hogy kérnek nekem időpontot az endokrinológiára,mert az gyorsabb.Az a h..e majom nő tök bunkó,azt mondja nekem,hogy elég hamar SZEPTEMBER 30-ra kaptam időpontot.Én meg mondtam neki,hogy nem gondolja komolyan,hogy azt kivárom,ő meg,hogy hova sietek???
Na gondolhatjátok,hogy nem rakja zsebre amit tőlem kapott!!!
Na jó nem morgok!Drukkolok mindenkinek!
Puszi Gabi
Vendég
 


1000 meg egy boccs hogy nem jottem de mikor jovok sosincs senki :roll: most meg :oops: na de egesz hetvegen elvoltam azaz mar penteken barinom itt volt aki 36hetes babas 8) Pati a magyar lany es hat olyankor nem illik netezni :roll: aztan mire el sem ment mar apa is hazajott aztan hetvegen bnet megvonas :oops: es most itt vgyok :)

Ma voltam dokinal van kemeny egy tuszom :? ami meg mindig csak no :roll: ma kaptam szurit a hasamba meg a fenekembe :shock: egyet hogy ne legyen pe-m a masikat meg azert,hogy az elso injekcio ne allitsa le a peti noveset :? Ramegyunk az 1petes lombikra mar ha a tuszoben lesz egyaltalan pete :oops: kaptunk egy kis diszkont arat mivel 1petirol van szo es en vegig ellene voltam,hogy 1petivel nem akartam annyit kifizetni...akarom mondani 1tuszovel mert az meg nem pete :?

Szal holnap megint vv+uhu+szuri :oops:

Csutortokon punkcio 8)

Zsu
Arra figyeljetek azert oda,hogy jo minosegu csakfejek legyenek mert az sokaig fog kelleni :roll:

Dita
Mikor meg legkozelebb uhu-ra hatha te is olyan pompas hireket kapsz,mint a barinod 8) 14hetes vgy :shock: :D es mar 4viragod van nyitva :wink: Pocikepet akarunk :!: lehet osszehasonlitas keppen meg az elsot is feltenni 8)

Pami
Hat sajna az eredmenyek onmagukert beszelnek azert nem is irtam semmit :roll: A dokim meg most is azt mondta o bizik abban,hogy mivel meg fiatal vgyok ezert jo minosegu lesz a peti es a megtapadas sem lesz problema :roll: szal o pozitiv...nekem sajna nem sikerul igy latnom a dolgokat :? Koszi a drukkokat 8)
Az uhus kepen nagyon szepen kiveheto a nunija :lol: :lol: :lol:

Kép

A kis pofija se semmi es en igy azt mondanam tiszta te :shock: komolyan :lol: Dupla mehlepenyrol mar olvastam mashol is nem csak lombikosoknal :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Monic!

Annyira szép a kiskrapekod!!!!
Én is én is!!!
Olyan édin mosolyog! Gondolom rendesen bele vagy szerelmesedve ügyiii????
Annyira durva hogy ha végig gondolom nemrég volt a lombikod és most már 3 hós is elmúlt törpike!

De legalább a hasfájós időszaknak vége!!!
Állítólag a kisfiúknál amúgy is gyakrabb. mondjuk ezt 1 barinőm mondta neki meg a doki. Meg azt is a doki mondta hogy ha hasfájós akkor az kb 3 hónapig tart addig meg ki kell tartani! Lehet nálatok is ez volt!

Nagyszülők? Oda vannak az unokáért?

Kép
pamilla
 
 


Bridget!

Hajrá punkció!
Csak semmi negativitás mert így éteren keresztül foglak fenékbe billenteni! :wink: :lol:

Ha 1 van akkor 1 van és kész!
De hogy abból az 1-ból milyen szép és egészséges babád lesz... Nem győzöl majd betelni vele!

Szóval hajrá punkció!!!!!!


Na és az milyen durva hogy már csüt punkció! Hú de eseménydús lesz ez a hét!!!!!!!

Hajrá Bridget Hajrá Bridget Hajrá Bridget Hajrá Bridget Hajrá Bridget!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
pamilla
 
 


Ditám!

A végén annyi cicád lesz hogy az sem tudod hova tedd őket :wink: :lol:
De remélem minél hamarabb találsz a törpéknek új gazdit! Ahogy írtad eddig is ügyi voltál, most sem hiszem hogy ne járnál sikerrel!!! Amúgy is, olyan szépek és édik!!!

Azta 14. hét de dúrva!!! Gartulálok!!!
Hogy van Bogyóka+anyuka? mikor mentek kukucskálni?

Igen írtad a múltkor az ismidet hogy nála is 2 méhlepény volt. Véletlenül azt nem tudod hogy szülésnél okozott e neki vmi plussz dolgot?

Kép
pamilla
 
 


Gabóó!

Az sztem nem akkora gond ha nagyon lenn van mer taz csak annyit jelent hogy csökkenteni kell a napi adagod!
Nálam is ez volt de az enyém annyira alacsony lett hogy már mérni sem tudta a gépezet! Csak annyit mondott a dokki hogy csökkentsem napi félre az adagom!
Szóval az hogy lent van sztem jó mert hat a bogyó!

Én a MÁV-ba mentem az endo-ra és ott is volt várakozási idő de csak 1 hónap!!!
Amúgy nekem ott igazából semmit nem csináltak csak vv és felírta a gyogyót! Ja hazudok elküldött 1 koponya ctg-re. Aztán mehettem vissza a nődokimhoz!

A nővérke meg monyon le!
Olyan érzéketlen tud lenni némelyik ember!

Kép
pamilla
 
 


Jaj!

Mindnekinek nagyon szépen köszönöm a véleményeket!

Ma voltam a klinikán. Minden okés a bébivel és képzeljétek szombat óta fogta magát és befordult irányba!
Remélem ez már tartós lesz és nem gondolja meg magát hogy mégis visszafordul (mert már hallottam ilyen)!

holnap megyek szépülni! Irány a fodrász!!!!!!

Kép
pamilla
 
 


PAMI
június 11-én megyek kukucsra akkor leszek 16+3 - n!
Csak látunk mi is vmi punira utaló jelet! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jól vagyunk, csak ez a hőség ne lenne, meg hétvégén nagyon sokat dolgoztunk apával, nagyon elfáradtam, ma 9kor sikerült felkelnem, pedig általában már 7 körül fent vagyok.

Bementem az apehhoz és TALÁN végre megkapom a pénzemet június végén, hogy csesznék meg, most azt találták ki hogy nem volt kitöltve az a rublika hogy visszakérem a pénzt, hát nagyon ki voltam bukva a csajt majdnem megfojtottam.

MONIC
Én nem bánom!
A cumis képet már láttam a másikban akkor is akkorát nevettem rajta, az a kaján vigyor! :lol: :lol: :lol:

BRIDGET
Hajrá punkció!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ne idegeskedj amiatt hogy csak egy van, minél több annál rosszabb a minősége. Az az egy pedig nagyon erős lesz.
Ügyes legyél nagyon, hiper és giga drukkokat küldök.

GABÓ
Szeptember vége??????????????????????
Ezek nem normálisak.
Itt magyarországon minden olyan nehézkesen megy, hogy eszméletlen. ma az apehnál mondtam a tyúknak hogy megszülök mire végre hozzájutok a pénzemhez, pedig egy terhesség 9 hónap! :shock:

dita75
 
 


Lányok!
Én úgy döntöttem,hogy tuti nem várom meg szeptembert,kértem magánba időpontot.Júni 11.-én megyek,Váci útra.
Az egészségügyről annyit,hogy a szomszéd nénit nem tudom pontossa,hogy mivel műtötték,csak azt,hogy a térdével,ő több mint 2 évet várt rá!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Ez a nem mindeggy!!!Annyira semmibe veszik az embert mindenhol.Az apeh sem különb!Gondolják ők,hogy old meg,vagy mivan???
Dita most nézem,hogy egy napon lesz az élmény beszámolónk?Neked a babóról,nekem meg,hogy lesz e babóm!Majd gondolok rád!Amúgy mind a ketten puncist akartok?
Nállunk apa eleinte fiút akar,de mostanság ha ne m figyel a szavaira elmondja,hogy mindeggy csak lenne már és persze,hogy egészséges legyen!De ha választhatna...
Monic nagyon kis csörfös a kisfiad!Nagyon szép kis srác!
Vendég
 


Pami
Nekem mondod tiszta extazisban vgyok de probalom nem beleelni magam mert ha a tuszo ures lesz en lehet ngyon kileszek :? :oops: Koszi koszi a sok drukkot :!: :D A kiscsaj meg mar fejjel lefele marad remelhetoleg 8) Ugy hallottam a +mehlepenyrol hogy nezik ugye annak is a minoseget en nem tom szaknyelven ezt hogy mondjak :roll: de szulesnel egyszeruen megszulod azt is :roll: No para :wink: Doki mit mondott ra :roll:

Dita
Hat en minden tolem telheto dolgot megteszek abban biztos lehetsz es en is szeretnek bizni abban az egy szep petiben de ez is olyan nehezen no :? :roll: 16+3mon mesz uhura megint wow minnya itt van te jo eg aztan felidos leszel :shock: hogy telik az ido 8)

Gabo
Az egeszsegugyet hagyjuk is otthon :x Amikor valaki aszongya miert n em megyek haza a lombikot otthon megcsinaltatni na ezert nem :x borzaszto,hogy mennek otthon a dolgok :evil: Felhaborito szerintem se hagyd magad :evil: De tudod miert mert veszik kifele a szabijukat a nyaron es alig van orvos :twisted:

Kismamik pocakfotooooot :!: 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Ditu!
Gratu a 14. héthez :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Hogy szalad az idő :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Pami!
Jó szépülést mára neked!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pami!
Neked az AFP eredményedet vinni kellett a genetikára???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ma is voltam dokkernel kaptam hasba szurit megint meg uhu volt :roll: Este 9re megyek vissza akkor tuszorei szurit kapok.Szerdan este 11utan se eves se ivas :roll: Csutortokon megyek 8:15re leszivasra apacskaval bar elotte meg lesz egy uhu mert ilyen esetben mikor 1peti van esefdekes az,hogy kilokodik magatol :? es ha ez neadj isten megtortenne akkor nem lesz ugye leszivas :roll: Neki hazahoztam a kis tegelyt itthon fogunk alkotni bele valamit :oops: 8) :lol: :oops: Aztan gondolom szombaton meg visszakapom ot :roll: Mar ha ugye lesz a tuszoben pete es ha egyaltalan osztodik is es a tobbi :? :roll: de pozitiv vgyok es miert is ne sikerulne 8) :wink:

Utana elmentem Magyar baratosnemhez Patihoz aki 36hetes kismami 8) csacsogtunk meg elmentunk vasarolgatni most jottem haza nemreg itt mar fel 7 :shock: Ugyhogy eves ilyesmi apacska is jon :roll: Mar nem ngyon leszek :? de holnap is jovok 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


BRIDGET

Nagyon izgi, azért csak lassan a célegyenesbe kerülsz. Nekem sem akartak nőni a tűszők, akikkel együtt indultam már mindenkinek leszívták a petiket sokkal korábban mint nekem, és lásd mégis itt van velem Bogyi.
Nem tudom, hogy közülük hánynak sikerült, de egynek biztos nem, mert telefonszámot cseréltünk és írta hogy nekik nem jött össze. Pedig nagyon ideális volt minden szép tüszők, mind megtermékenyült, tök jó vastag mnyh és mégsem, nekem meg hozzá képest nudli eredményeim voltak.

GABÓ

Ne is említsd az apehet ma is telefonáltam nekik és egy akkora paraszt nővel beszéltem a végén, hogy a bab is felfutna a hátán.
Gondolkozom rajta hogy beszélek az ügyvédemmel, mert február végén meg kellett volna kapjam a pénzemet, és egy csomó késedelmi kamattal tartoznának és még ők vontak le 1200-at amiért tavaly rontottam egy sort.
De az a hangnem amiben beszélt a nő, hááááááát hallod!!!! :twisted:
Mondtam neki hogy ne engem hibáztasson, mert mindent a kolléganőjével csináltam, éppen azért hogy minden oké legyen, erre azt válaszolta vissza hogy akkor menjek és kérjem a kolléganőjétől a pénzemet, és ezzel lezárta az ügyet. Legszívesebben felhívnám a főnökét, hogy mit képzel ez a nő magáról, hogy így beszél velem? Még nekik áll feljebb??? Várok jövő hónap közepéig, és ha nem lesz a számlámon a zsé akkor megyek az ügyvédemhez.

Igen én is 11-én megyek, és már nagyon várom, mert olyan rossz így hogy nem érzek még semmit a pocakban. Mindig rémeket látok hogy valami baj van vele.
A nemét is szeretném végre megtudni mert van néhány holmi amit szeretnék megvenni neki, de nem mindegy hogy rózsaszínt vagy kéket veszek belőle.

ZSU
Én úgy tudom, hogy vinni kell.
Mennyi idő alatt lett kész neked? Mert nekem úgy van, hogy jövő hét utáni hétfőn megyek a vérvételre mert akkor leszek pont 16 hetes, és még arra a hétre hívott vissza a doki csüt-re uhura, de azt mondják a csajok az inszemesben hogy min. egy hét mire megvan a vv-eredménye, úgyhogy nem tudom akkor hogy prezentálom én csüt-re. Aztán lehet visszahív 18 hetes vizsgálatra is. Az lenne az igazi! Akkor csak két hetet kéne várnom a két uhu között. :P

dita75
 
 


A kért fotó:

Kép


KISBUTÁVAL MI LEHET?????
Már nagyon rég járt erre! :roll:

dita75
 
 


Dita olyan szép a pocid!
Az apeh-kel,hogy ne folalkozz.Tudom,hogy idegesítt,meg minden,de babónak nehogy ártson.Ha február óta vársz a pénzre ,akkor szerintem már mostis felkeresheted az ügyvédet.
Reméljük a babó nem lesz szégyenlős és megmutatja,hogy milye is van! :lol:
pusza
Vendég
 


Zsu!

Igen az AFP eredményt nekem vinni kellett az uh-ra. Nekem azt mondták hogy kb 1,5-2 hét mire az afp elkészül és ezért úgy jelentkeztem be hogy már tudjak is menni a 18 hetes uh-ra!
Amikor ezek megvoltak akkor vissza a saját dokimhoz!

Hogy vagytok?
Növöget és mocizik a kis manód?

Kép
pamilla
 
 


Dita
Igen naon izgi 8) Alig birok magammal :oops: most meg a nykh kell novesztenm mert az sem volt valami vastag :? 6mm korul :roll: ugyhogy holnaptol renduletlenul iszom a vizet :) Te Bogyid meg ugyes kiscsajszi ezert jol megkapaszkodott benned 8) A pocid pedig naon eeediiiiii :D se nem nagy se nem kicsi 8) szerintem pont olyan 14hetes kismamis :wink: A nemet meg mostmar lassan tuti megtudod 8) Mikor mesz legkozelebb :?: :idea: :roll:

Kisbutaval nem tom mi lehet a lombikosba sem jon bar oda mostansag eleg kevesen jarnak meg ritkan :?


KISBUTAAAAAAAA???? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Dita!

Egyet értek Gabóóval. Nagyon szép a pocid és nem is hatalmas mint ahogy mondtad hogy rácsodálkoznak!
Sztem pont jó méretű :wink: :lol:

Ne izgulj minden rendben van Bogyóval és nemsoká már azt is fogod érezni ahogy mocorog. Na majd akkor fogsz megnyugodni 1 kicsit.
Aztán akkor jön a köv fázis (legalábbis nálam így volt) amikor majd akkor fogsz aggódni ha nem mozog annyit mint előtte való napokban stb... :wink:

Kép
pamilla
 
 


Bridget!


Hú úgy izgulok!
Mintha az én punkcióm lenne! MEnnek a szurkok 1000000000000000000000000000000000000000000000000000
000000000000000000000000000000000000000000000000000000

Akkor holnap van a nagy napok egyike igaz?
mikor tudod meg hogy volt e benne pé meg hogy elkezdett osztódni?

Párocskád megy veled?
Fogja majd a kezed?

Kép
pamilla
 
 


NÁlunk:

Majácska befodult ügye és azóta aztán már nem is panaszkodom hogy nyugdíjas a gyerek :lol: :wink:
Beindult mint állat! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ja és készülünk az esküvőre. Tegnap fodrász, holnap elhozzuk a tesó ruháját +ő 3d-s műszempillákat tetet fel és persze az elmaradhatatlan fehérnemű. amit még a kis birka nem vett meg!

Szóval most ezek vannak nálunk.

Kép
pamilla
 
 


Pamilla sok boldogságot tesódéknak!
Bridget azzal tudod növelni a nyálkahártyát,hogy sok vizet iszol??ezt még nem hallottam!jó növesztést :wink:
Vendég
 


BRIDGET
Akkor idd a sok folyadékot, méhpempőd van???
Az nagyon király. Én még az aspirin protektet ettem egy ciklusban az is növeszti és van egy tapasz is amit kimondottan a clostisoknak szokták felírni, mert köztudott hogy a closti vékonyítja a mnyh-t sajnos.
Én sok - sok túrót ettem, már a fülemen jött ki és joghurtot, meg banánturmixot.

PAMI
Jó bulizást az esküvőre és sok boldogságot az ifjú párnak!

dita75
 
 


Pami
Ne is mond minnya 11lesz es akkor nuku eves ivas :roll: Apacskaval reggel a tegelybe alkotunk anyagot aztan 8:15-re megyunk 8) jon velem batoritas kepp meg ha jol tudom a tobbi par is egyutt megy nem akarok ot ulni egyedul mint egy marha :? :roll: De mikor megyek punkciora o elindul majd a dolgozoba :roll: utana meg ugyis egy orat pihentetnek engem ha jol tudom :roll: aztan majd hazataxizom.Szerintem mar a punkio utan kiderul ugye van e benne peti :roll: aztan osszerakjak lehet mar stere megmondjak osztodik-e :roll: en ugy gondolom szombaton kapom vissza :roll: Mire ti jottok valoszinuleg itt leszek addigra a hirekkel 8)

Gabooo
Lombikosoknak szoktak mondani sok viz napi 3liter min. +bananturmix+sok-sok feherje husi ilyenek :roll: De lehet konkretan a tulstimu miatt kell a viz nem tom mindenesetre ilyenkor ezeket kell nyomatni 8) az aszpirinrol is hallottam mar hogy jo ra :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na sziasztok, végre itthon vagyok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ma egész nap anyummal voltam. Rengeteget sétáltunk, kajáltunk, nézelődtünk, megnéztük öcsém leendő lakását is.

NA szóval kispöcsösünk lesz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Én úgy elsírtam magamat.... anyuci is nagyon meghatódott :P Apa szegény lemaradt, mert nem talált parkolót. De amikor meghallotta, hogy fia lesz, majdnem elbőgte magát 8) 8) 8) 8) 8) 8)
És anyum is és leendő sógornőm is már érezte a picurka mozgását :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Neveink: Máté, Márk, Bence, Benedek.

Na és akkor a leletem:
Egy élő magzat, medencevégű fekvésben. A lepény a mellső falon tapad. Átlagosnál kissé több magzatvíz.
Az érvényben lévő szakmai protokoll szerint elvégzett vizsgálat során jelenleg durva anatómiai eltérés nem ábrázolódott.

BPD: 44mm
ADI: 46 mm
FL: 29 mm
OFD: 57 mm
AD2: 46 mm
HC: 160 mm
AC: 145 mm
MAgzati súly: 290 g (+-10%)
A biometriai adatok 19 hetes 1 napos terhességnek felelnek meg.
A szülés várható ideje: 2009.10.21.

És a kép:
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ditu!
Elvileg amikor levették a vért, azt mondták, hogy 2 ét, mire meg lesz az eredményem. Hát holnap kiderül, hogy tényleg kész lett-e? És hogy kinél van?????????????????????????????????????????
NAGYON CSINOS KISMAMI TETSZIK LENNI :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Kisbuta!
Tessék már jönni végre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hiányzol!!!!!!!!!!!!!!!!

Pami!
Ma egész nap mozgott a pici, és anyum már érezte is, és este a leendő sógornőm is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Sok boldogságot tesódéknak :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kuzsanna!
Olyan szuper,hogy fiatok lesz!Gratula!Kár,hogy apa lemaradt,de így is biztos nagyon örült neki!Szép neveket választottatok!Nagyok jók az eredményeid is!
:D
Szép álmokat!
Vendég
 


Gabóó!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Én is nagyonsajnáltam, hogy apa nem ért oda időben... de este megmutattam neki mindent videon. Most is kértünk róla felvételt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Már csak digitalizálni kéne :P :P :P :P

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jó reggelt!
Képzeljétek tegnap megmutattam egy nagyon kedves csajszinak a véreredményem és azt kérdezte,hogy biztos ,hogy az enyém?!Mert annyira eltér a januáritól.
Kuzsanna én is láttam már ilyen felvételt az unoka öcsiről és olyan szép volt,hogy én is elsírtam magam,szóval megértem,hogy te mint anya sírtál.Ez olyan megható élmény!Amúgy kisfiút akartatok vagy csajszit?
Vendég
 


Gabóó!
Mindketten lánykát szerettünk volna.... persze most nagyon büszke vagyok az én kicsi kanócos fiacskámra... még szoknom kell, hogy már tudom, mit várok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Képzeljétek, szombaton hozzuk át a gyerekbútort :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Csütörtökön jönnek szétverni a fürdőt, és péntek délután jön a kőműves, és kezdi a munkákat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Juhhéj :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


7:10 csorog az ora es apa kivonul a furdobe anyagot gyujteni 8)

7:30 megvan a csomag :oops: :lol:, elmegyek furdeni,keszulodunk

8:00 uton vgyunk

8:15 Bemegyunk es ott ul 4no(egyedul)csak az en parom virit mellettem 8) de szerintem a tobbi ferfi fent volt a szobakban anyagot gyujteni :oops: Elkellett olvasnom egy papirt amibol kiderul,hoy 5nonek lesz ma leszivas es en vgyok a 2. :shock: :oops: kapok egy nevemmel ellatott rozsszin karperecet :)

8:20 behivnak uhu a tuszom oriasinak tunt mar :shock: es a masik oldalon meg mindha talan lett volna meg persze nem akkora de mar talan hasznalhato :wink: kaptam valami szurit,hogy nyugodt legyek asszem :roll:

8:25 mind az 5no felindul az emeletre ugyhogy apacska mar mehet is :oops:

8:30az elso no megy atoltozni engem pedig bekuldenek a wc-be,hogy dugjam fel a kuppot amit a liftben adtak :shock: aztan ha kijott az oltozobol a no csere...4elfekvo volt ha jol emlexem mi meg 5-en nem is tudom hogy oldottak meg :roll: lehet mire az uccsora kerul a sok mar az elso ember tavozik is :?: :roll:

8:40 lefektettek az elso not az egyik elfekvobe aztan engem is...betettek az infuziot aztan varni kellett :roll:

9:05 korul kezdhettek meg a dolgokat de lehet csak az idoerzekem nem volt jo :oops: lehet az elso not 8:50korul vittek be ha uccso lettem volna kesz lettem volna idegileg :x :oops: orultem,hogy en kovetkezem...ugye azt mondjak 5-10perc alatt megvan gondolom az en 1tuszommel hamar vegeznek :roll:

En jovok besetalok a mutobe egyik noverke hozza a vizes flakont(infuzio) es tele van maszkos emberkekkel :shock: ngyon izgulok :? nem az hogy faj meg igy meg ugy csak maga ez a mi fog tortenni meg hat azert csak egy mutoben vgyok :roll: :oops: felulok az agyra es az asszisztensek egy ilyen monotom szovegben tudatnak velem valami :roll: nem ertettem semmit se belole mert japanul mondta :lol: :oops: :roll: valami olyasmi lehetett,hogy mi leszunk a segedek es,hogy sok szerencset...foggalmam sincs de lehet csak a nagy megilletodestol nem ertem mit mondanak :oops: lefektetnek labakat fel,melegito pokrocokat tesznek a hasam fole es a lamaimra ezen el is csodalkozom milyen kedves toluk :) mondjuk igen itt ez normal :roll: bejon a dokim eloszekit azt meg altatas elott :? Aztan monja,hogy ne aggodjak nem fogok erezni semmit mert majd alszom 8) a vizespalackomnak van egy kis dugoja ahol benyomatjak a kabito cuccot :arrow: marha jo erzes...vegre minnya nem erzek semmit...probalom figyelni az esemenyeket de csak egy nagy sotetsegre leszek figyelmes....nem vgyok magamnal...aztan a mutoasztalon ebredek a labaim mar normal fekvo pozicioban.nem tudom hany ora lehet...elkezdek sirni...nem is tudom konkretan miert :roll: talan csak a gyogyszer hatasa...jon a noverke kerdi mi a baj...mondom nem erzem magam jol erre hoz nekem egy bodont :shock: azt hitte jon roka koma :lol: mondtam neki nem....aztan szolok neki,hogy kernek egy vizes zsepit...torolgetem a szam mer mar szomjas vgyok...jon a doki aszongya faj valami mndom nem :roll: es akkor neki mar angolul elmondom mi is van...aztan azt mondja most figyejetek :!: :arrow: 2petit szivtak le :D Mar pont lecsereltem pedig a 2kacsas vonalzim :roll: jo jo tudom de 2peti...megint a siras jon ram :oops: na nem ugy csak pityergek.

Nem tom mennyi az ido de jon a noverke,hogy megyunk az elfekvobe.hozza a zacsimat es fogja a karom...zavar a lampa leoltatom...es kerdem ihatnek-e azt mondja meg egy picit varjak...aztan megis hoz egy fini hohes c uccsit 8) bar lehet hogy a keres es a kapas kozott eltelt egy ido en nem erzekelem...boldog vgyok :P de meg kaba nem tudok koncentralni a targyakra minden olyan mintha kancsal lennek...ezert meg egy kicsit becsukom a szemem probalok pihenni :roll: felebredek pipilni kell :roll: hivom a noverket van egy gombon azt kell nyomni...megyunk wc-re erzem gyenge vgyok es csak remelem hogy nem ajulok el meg mielott nem jon a noverke vissza ertem :? wc-n is van gomb nyomom jelzem vegeztem :oops: visszabattyogunk es akkor mar a masik elfekvobe kerulok...megkerdem felvehetek e zoknit mert fazik a labam...asszem itt mar 10utan volt az oran :roll: lefexem es probalok pihenni hallgatok egy kis zenet.

10:45 egyszercsak jon a noverke,hogy mehetek haza :wink: atoltozom es lemegyek a lifttel,a foldszinten a szokasos napi rendeles folyik...meg leultetnek picit merthogy a doki megnez :shock: nem varok sokat 2percet es be is hivnak felkexem a szekre es valami gezgubacsokat vesz ki onnan :shock: kozli a jo hirt,hogy ugye 2peti lett :D es,hogy osszeteszik oket es majd holnap 11kor telozzunk az osztodas miatt :roll: ...fizetek nem is tudom miert :roll: ez nincs benne az osszegben :?: :roll:

11:00korul van....kisetalok a foutra es leintek egy taxit,esik az eso,ramaty egy ido van de nekem remelem ez egy szep napkent marad meg az emlekezetemben :) :roll:

Bedolok az agyba bekapcsolom a tevet es valami mesere teszem halkan....elalszom...delutan 3kor ebredtem fel mert a szobatars barinoje kopog,hogy kerdezni akar valamit :roll: na azota itt ulok....csak hol jon valaki mns-en vgy skype-on meg irtam is eloszor mindenkinek...na meg ehhez is kellett kis ido mire kesz lett :) Hat ennyi...mindenkinek ngyon szepen koszonom a szoritast 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget!
Ez nagyon szép beszámoló!
Az elején mosolyogtam,majd könnyeztem,veled örültem és most nagyon szurkolok értetek!
Sokat gondolok majd rátok,mert nem tudom,hogy amikor neked 11 lesz akkor nállunk hány óra lesz!De nem is számít!
Mennek a drukkok!!!!!!!!!!Puszi
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: