Új privát üzeneted érkezett!

Titanilla: köszi! Igyekszünk.
Nita: mit főztél?

Kép
németh
 
 


sűlt csirkecombokat tejszines hagymás mártással és rizzsel körítve!
isteni lett!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hmmmmmmm. Én meg Csucsu borsos-majorannás tokányát csináltam ma. :P

Kép
németh
 
 

 
 

az is fini én is szeretem!párszor én is csináltam
de ami nagyon fini ez is csucsutól van az a csirkemelltorta.egyszerűen isteni az is!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Azt még nem próbáltam, bár hasonlót ettünk már. Mondjuk nálunk csak a csirkét eszik meg a pasik. :roll:

Kép
németh
 
 


holnap ha lesz időm és nem felejtem el megkeresem neked areceptet és leírom,imádni fogják ezt is a fiúk!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszönöm!!!! Várom! :)

Kép
németh
 
 


szivesen!kis pöcsösöd hogy van? :lol: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Fetreng az ágyon. Most vacsorázott. Jó hisztis volt ma is. Most meg idejött magyarázni. Úgy imádom!
A te Mátéd?

Kép
németh
 
 


ő épp a földön mászkál nlgykézláb és fejére vette a kis kacsás nyári sapiját!de a hiszti nálunk se marad el :? egyszer a falra is fogok mászni :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Este ő mikor alszik el? Máté fél 10-kor kb. De ma a játszón az egyik anyuka azt mondta, hogy az ő gyerekei 6-fél7-kor. Megevett a sárga irigység!!!!!!!!!!

Kép
németh
 
 


mi is kb fél 10-10 fele fekszünk.szerintem a 6 fél 7 az nagyon korán van.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát igen, de azért el tudnám viselni! :P

Kép
németh
 
 


nekem nagyon furi volna ha olyan korán le kéne tennem aludni,talán mikor picike volt akkor volt 6 és 7 között fürdés aztán alvás,mostanra kitolódott így az esti fürdés és alvás! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


A 3. Máté is fél10 kor fekszik! :D Igy sokszor, fél9-9kor ébred. úgyhogy reggel van még egy kis időm mással foglalkozni. (bár ma 8-kor kelt. :? )

Csináltam lh -teszteket. a tegnapi nagyon pozinak tűnt. vastag erős lett a második csík. (tegnap tettünk is az ügy érdekében. :D ) (ma nincs Apa, dolgozik. holnap jön haza. :( )

Tegnap egy baráti párnál voltunk raklett-ezni? ismeritek? hús-sajt sütögetés egy elektromos kütyün. jópofa. (a párnak nincs gyereke, fiatalabbak nálunk 25-28 évesek. hazafelé kitárgyaltuk, hogy milyen furi a lány. minden kis apróságért rászolt Mátéra. semmit nem törött össze-szórt ki, mégis mindenért rászólt, hogy miért matat Máté mindenfelé. de hát egy 14 hós gyereknek az a dolga, hogy felfedezzen. persze a veszélyes dolgokat mi is elzárjuk-tesszük előle. na mindegy. :? 8) ők nem akarnak gyereket, de még a későbbi terveikben sincs benne. :? )

Kép

Kép
syrynx
 
 


syrynx az ilyennek jobb is ha nem lsz gyereke!de remélem akkor teszenk is ellene,hogy ne gyerekgyilkosok legyenek! :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Syry: nekem is megvolt a pozitív lh-m. Csak most az idegesít, hogy a hőm meg azért nem ment nagyon fel. Lehet, hogy ez a baj? Hű, ez a raklettezés jól hangzik! Na majd ha lesz kertünk!
Igen, vannak ilyen számunkra fura párok, de hát nekik úgy látszik mások a fontos dolgok az életben. Nekem is sok ismerősöm van így. Én soha nem fogom tudni megérteni őket, de szerintem ők se minket. :roll:
Nita: holnap már jövőhét! Látod csak telik az idő!

Kép
németh
 
 


Kinga
+ lh jól hangzik. hőt nem tudom, hogy mi oka lehet, hogy nem megy fel. nem tudom azt milyen hormon befolyásolja. te végülis szedsz closty-t mintha lett volna egy-két hó, amikor szedted? :oops: (nem emlékszem pontosan.)
raklettezéshez nem kell kert. (olyasmi mint a fondü, nem tudom, azt ismered -e.) szobában is lehet csinálni. az volt a furi, hogy a nő még csak meg se fogta Mátét. én nem bírtam volna, ki. (amikor nem volt gyerekem és gyerekes családhoz mentünk, mindig barátkoztam a gyerekekkel, beszéltem hozzájuk, kézbe vettem, játszottunk. de itt semmi érdeklődés. a pasi még barátságosabb volt Mátéval. :shock: ) hallottam már másoktól, hogy ha gyerekes lesz egy pár, előfordul hogy kicserélődik a baráti társaság. (most már értem miért. 8) )

Krisztinka
sajnálom, hogy húzódik a doki. mi lett volna most? vérvétel? peteérés figyelés uh-val?

Betsy, Carpediem------- hogy vagytok? gyerkőcök?
Jimmorison, te sem jelentkeztél, mióta megszületett a fiad? jól vagytok? :)

Kép

Kép
syrynx
 
 


lányok képzeljétek párom elhagyta a énztárcáját és benne volt a josija meg személyi és minden irata!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
egy vagyon lesz a jogsit ujra megszerezni!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: sajnálom!!!!!!!! Most már csak jó jöhet nálatok!
Syry: nem szedtem csak 1 hónapot, aztán le kellett állni, mert cisztám lett tőle. Szerinted folytassam az lh-zást vagy most már úgyis mindegy? Hát furik ezek az emberek, és olyan rosszul tud esni, ha nem úgy foglalkoznak a gyerekkel nem? Bár nem direkt csinálják, de mégis.

Kép
németh
 
 


németh minket ver a sors,mindent lehet letiltani! remélem legalább a babóval minden rendbe van! :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hátha azért az iratok még meglesznek.

Kép
németh
 
 


Tényleg: Betsy, Carpe, stb. írjatok!

Kép
németh
 
 


reménykedünk benne de nem hiszem!
tavaly én is elhagytam a pénztárcám és nem adták vissza az iratokat!Sajnos ilyen szemetek az emberek! :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


:cry:

Kép
németh
 
 


a legrosszab,hogy most semmi pénzünk nincs,annyi van ami a pénztárcámba van!!!!!!!!! :? :? :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!!

Köszi jól vagyok csak állandóan fáradt. Most vár rám egy rakás mosogatnivaló és nem tudom rávenni magam, hogy elkezdjem. Sajna nem csinálja meg halyettem senki! :evil: :roll:

Nekem is van ilyen gyerektelen és gyereket nem akaró ismerősöm. Pont a volt pasim és a felesége. Nem akarják feladni az életüket. :roll: Ő bajuk.

Jimmorison a várandóság/ 2008. márciusi babák topikba szokott írni.

Na megyek mert nem sok időm maradt a mosogatásra, teregetésre..... :cry:

Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Titanilla: én is állandóan mosogatok meg mosok... A kezem már olyan, mint valami parasztasszonynak.
Már mindjárt megszületik a te babucid is!!!!
Vigyázz magadra!

Kép
németh
 
 


sziasztok,mosogatni én se szeretek,sőőőőőőőőőt utálok! :lol:

titanilla tényleg nemsokára kétgyermekes anyuka leszel! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát nagyon gyorsan telik az idő, de azért még legalább 5-6 hetet birjon ki mindenképpen a pocakomban Levente. Főleg az egészsége miatt és persze, hogy le ne maradjunk a TGYÁS-ról. :wink: :lol:

Nitacska már csak egyet kell aludni és mész a dokihoz szívdobogást hallgatni!!! Nagyon várom, hogy mit mosd a doki!!!
Csak pozitív dolgokat fog mondani, nagyon szorítok neked!!!! :lol: :wink: :D :lol: :D
Megy a pozitív energia!!!! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


titanilla köszönöm,hogy ilyen sokat gondolsz rám! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: én is nagyon drukkolok neked holnapra. Mikorra is mész? Holnap ballagásra megyünk, csak este fogok jönni, de szorítok!!!

Titanilla: nálad is biztosan minden rendben lesz. Levente is várni fog.

Kép
németh
 
 


holnap 11-re megyek!!!!!!!!!!!!!!
mára lépek mrt öcsém kéri a gépet!
sziasztok!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska
mi újság????? ugye minden rendben!!!!!!!! :D aggódom, hogy nem jelentkezel. :roll:

Én tegnap levizsgáztam. jövő héten lesz eredmény, remélem sikerült. :? :D (kicsit necces a dolog, főleg a gyakorlati rész, az elmélet jól sikerült.)

többiek?
van aki elutazik közületek valahová?

Mi holnap a velencei tóra megyünk barátokhoz. pénteken meg a Duna mellé (Paks közelébe) egy borospincéhez, szintén barátokhoz, de ott már nagyobb társaság lesz. szo-vas itthon leszünk.

Kép

Kép
syrynx
 
 


sziasztok!az uh szerint még cska 4 hetes a terhesség 14 mmes a petezsák de babát még nem lát benne! :(
Jövőhét pénteken reggel fél 8-ra kell bemennem a korházba,csinál még egy uhot és ha nincs baba akkor megint műtét! :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ajaj, ez nem jó hír. :( de azért az mégis jó, hogy ott a petezsák. :D Bízzunk!!!!!!!!! jövő hét péntekig még bármi lehet! :D

Kép

Kép
syrynx
 
 


én is azt mondom,hogy ez nem jó hír,itt már nem is lesz baba :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


most hívott a szűlésznő,hogy a beta hcg-m 15000 felett van.mult héten meg még 1055 volt a beta hcg.azt mondta ez tuti élő terhesség de még ki kell szűrni,hogy nem e méhen kívűli!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: akkor még reménykedjünk, én nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!!

Syry: biztos sikerül a vizsga, jó szórakozást a hétvégére.

Mi is tervezünk kirándulást, de még nem tudjuk hova.

Kép
németh
 
 


reménykedem én is de nagyon félek az ujjabb kudarctól! :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Megértem Nita, nem is tudok semmi okosat mondani. De azért ez a hcg szint növekedés nagyon jó szerintem.

Kép
németh
 
 


a szűlésznő szerint ez tuti élő terhesség! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na látod!

Kép
németh
 
 


remélem pénteken be is igazolódik! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Látom mindenki majálisozik. :)
Mi holnap szeretnénk elmenni a budakeszi vadasparkba, remélem jó idő lesz.

Kép
németh
 
 


Nita: Nem szabad rosszra gondolni. Csak pozítívan. nyugi nem lesz baj.


Többiek hol vagytok csak nem majálison? :)
Mi most megyünk ha a lányom végre felébred. Eddig meg takarítottunk az új házban. Hát már erőm sincs elmenni sehova de ha nem megyünk tutti tovább takarítok.
Puszi mindenkinek.

Kép
csucsu05
 
 


Szia Csucsu! :)
Most már ne takaríts! Milyen az új ház? Gondolom nagyon szép.
Puszi

Kép
németh
 
 


sziasztok lányok olyan jó volt az állatkert meg a városligeti séta is,nagyon elfáradtunk! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: mi meg a budakeszi Vadasparkban voltunk. Nagyon éleveztük mind a hárman. Máté jó nagyokat rohangált az erdőben.

Kép
németh
 
 


biztos szép lehet a budakeszi vadaspark is,egyszer remélem én is eljutok oda is!szeretek kirándulni! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?