Új privát üzeneted érkezett!

Ezt nem hiszem el már megint ez a fránya laptető! :evil:

Kép
rena85
 
 


Rena!

Nagyon szivesen,de sajna nics jobb ötletem :cry: :cry: :cry:

Kép
flacsikriszti
 
 


Sziasztok!

Mindenki ennyire dolgozik?Hol vagytok?

Timi!Hogy döntöttél mész inszemre?

Kép
rena85
 
 

 
 

Szia Rena!

Már azt hittem,hogy eltüntél :wink: :wink: :wink:

Hogy vagy?Sikerült egy kicsit megnyugodnod :?: :?: :?:

Puszika:Kriszta

Kép
flacsikriszti
 
 


Szia Kriszta!
Nem tüntem el,most egész jól viselem a sikertelenséget!Igen elég jól megnyugodtam csak néha fog el pánik de nem vészes!Most nézem,hogy Móri vagy nem is lakunk olyan messze egymástól.Jókor látom én is,nem semmi milyen vaksi vagyok! :shock:

Kép
rena85
 
 


Szia Rena!

Priviben megírhatnád,hogy hol laksz,meg ha van IWIWed,akkor a nevedet is,és összeröffenhetnénk!

Puszi:Kriszta

Kép
flacsikriszti
 
 


Sziasztok!

Timi?????????????????????????????????????????????????

Képzeljétek nem tudom mi van teljesen összezavarodott a szervezetem vagyis a hormonjaim,a 29.napomon csináltam tesztet amit ugye már írtam,hogy negatív lett,viszont csak a 32.napomon jött meg és össz vissz 2 napig tartott.Jó,hogy ezt a hónapot kihagyom mert így remélem kiürül egy kicsit a szervezetemből a sok gyogyi.

Kép
rena85
 
 


Rena!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Itt vagyok. Nem jutok géphez se a melóba, se itthon.

Voltam hétfőn, kedden természetgyógyásznál és aszonta, hogy kicsi gyulladás van a méhembe. De amilyen szerencsétlen vagyok mától nincs és csak 16-án lesz, de akkor megint megyek és ad valamilyen teát.

Most kérdeztem a párom, hogy menjek-e inszemre, vagy mi legyen, de semmit nem válaszolt. Nem tudom, hogy mi legyen. Mennék is meg nem is.

timejka
 
 


Timi!Remélem a teától rendbe jösz!Ha a párod nem mondott semmit az inszemre az azt jelenti,hogy szeretné mert a halgatás beleegyezés!

Kép
rena85
 
 


Rena remélem a párom is így gondolja.

timejka
 
 


RENA
Mindig innen tudom meg a tüneteidet. :roll:
Na szóval ha kaptál progeszteron tartalmú készítményt akkor előfordulhat, hogy meg sem jön amig azt abba nem hagyod. Az inszem napja + 14 nap mire várható a mensi. Ilyenkor nem számít az, hogy neked hány napos a ciklusod, mert a peteérés akkor van amikor az inszem. Látom választottál új avatart! :wink:
Te is igy fogsz táncolni, és ilyen boldog leszel nemsokára amikor pipilsz egy pozit! :wink: (ja és nekem is csak két napig volt piri)

dita75
 
 


Sziasztok!

Már rég jártam erre..

FLACSIKRISZTI: Utólag is nagyon boldog szülinapot Neked! Kinga holnap 1 éves lesz! Hogy vagytok?
TULIPÁN: Friss fotókat nem raksz fel a kis családodról? Hogy vannak a fiúk? És a mindjárt 1évesed? Apácska bírja a gyerekekkel otthon?
HENUS: Nagyon régen jártál erre, remélem, azért olvasol néha! A fiúk 8 és 4 évesek lesznek lassan, tesóprojekt mikor indul?
BEA27: A Jónás módszert csak akkor van értelme visszanézni, ha 100%-ra tudod a fogamzás napját, és az megegyezik a Jónás nappal. Illetve ha ez a nap nem esik a ciklusod 10-22. napja közé, mert Jónás azt mondja, ha a piros és zöld napok egybeesnek, akkor nem biztos a megadott nem. Ezt csak azért írtam le, mert aki a Jónás módszer szerint szeretne kisfiút vagy kislányt, annak erre is kell figyelni. Azért ha gondolod, én is visszanézhetem Ádám fogantatása körüli napokat, ha megírod az adatokat privin..
TIMEJKA, RENA, DITA: Visszaolvasni nem volt időm, de látom, még mindig a babócáért küzdötök. Drukkolok mindhármotoknak, hogy minél előbb teljesüljön a vágyatok!
Vendég
 


Sziasztok!

Dita!A 28.napomon abbahagytam az utrót,ami az inszem után 15 nappal volt,ezért gondoltam,hogy a hormonjaim megzavarodtak és miattuk jött csak meg a 32.napomon és ezért volt csak 2 napos.Remélem mind a hárman így fogunk nemsokára táncolni:te,Timi és én.

Fix b!Aranyos vagy,hogy drukkolsz!Nagyon szépek a kisfiaid!

Kép
rena85
 
 


Kriszta!Utólag én is nagyon sok boldog születésnapot kívánok! Kép

Kép
rena85
 
 


Sziasztok csajok!!!!


Nagyon szépen köszönöm,hogy gondoltatok rám,és a kicsi lányomra :lol: :lol: :lol:
Nagyon jól vagyunk,csak egy kicsit fáradtan,mert pénteken és szombaton is buli volt nálunk.
Rakok fel három képet! Kép Kingusnak új sérója van Kép Én csináltam a szülinapi tortát Kép Kingus belemászott a tortába

Puszi mindenkinek:Kriszta

Kép
flacsikriszti
 
 


Sziasztok!

Kriszta!Nagyon szép a kislányod,nagyon édes ahogy virít neki a pár fogacskája.
A torta amit te csináltál nagyon szép!Olyan mint a cukrászdai.Cukrász vagy?

Kép
rena85
 
 


Szia Rena!!

Nem cukrász vagyok,hanem szakács,de szeretném még kitanulni a cukrászatot is.Az ismerőseimnek szoktam rendelésre is csinálni.

Kép
flacsikriszti
 
 


Sziasztok!

Sehol senki?

Kriszti!

Boldog születésnapot nektek utólag!

timejka
 
 


Sziasztok!
Tud valaki segíteni nekem Jónás módszerrel kapcsolatban?
Ismer valaki olyat, akinek a menstruáció kellős közepére teszi a Jónás napot és az előtte lévő pár napot is és mégis összejött a babó???
Nekem így van, mi ki is próbáltuk (mindent a cél érdekében) .
Most azt sem tudom, hogy mikor csinálhatok hcg-t ilyenkor legkorábban?
Mert hát mostanában telt el az akciótól kb.13-14 nap, de mostanra várom a peteérést is. Nézem LH teszttel, elvileg ma lesz pozitív.
Légyszi segítsen valaki.
Köszi: Angi

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


ANGI: Van rá több eset is, akiknek mensi alatt jött össze a baba. Itt is írta valaki régebben ebben a topikban, hogy nekik is akkor sikerült, az nem befolyásolja, hogy mikorra esik. A lényeg, hogy ne legyen magas az RF, és hogy a megadott idő előtt, de még 24 órán belül akciózzatok. Egy hónapban többször is előfordulhat peteérés, így ha Neked LH teszt jelzi, akkor most is próbálkozzatok. Szerintem az utolsó Jónás naptól számítva a 14-16. napon már ki kellene mutatnia a tesztnek, ha összejött a bébi. Sok sikert.
Vendég
 


Köszönöm Betsy!
Reménykedek benne, hogy sikerült.
Én úgy olvastam valahol itt a fórumon, hogy van a J nap, amit piros függőleges vonal jelöl és az azelőtti pár napban kell együtt lenni, amit piros vízszintes vonallal jelölnek. Én a www.astro.com-on csináltam.
Egyszer régebben csináltam egy másik oldalon is, arra nem emlékszem, csak hogy a rizikó faktor 1 vagy 2 volt.
szóval azt akartam csak mondani ezzel, hogy mi szerintem nem a megadott idő előtt 24 órán belül voltunk.
Ez most baj?

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Szia angie28!Üdv.köztünk :lol: :lol:

Annak idején nekem se esett egybe a Jónás-nap az ovu-teszt álltal kimutatott pozitív nappal,de mi a Jónás-naptól kezdődően "éjjel"-"nappal"együtt voltunk a párommal,és elsőre sikerült is :oops: :oops:

Üdv:Mindenkinek:Kriszta


Szia Timi!!Rég jártál erre :!: :!:

Kép
flacsikriszti
 
 


Köszi Kriszta!
Reménykedem!

Tegnap nem lett poz. az LH, kellett volna, remélem ma.
Csak azt nem értem, hogy 4 napja nézem, eddig halvány 2. vonal volt, de tegnap semmi nem látszott a 2-ból!
Hm?
Majd délután kiderül.
Szép napot mindenkinek!

Angi

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Sziasztok!

Angie!Üdv. a topicban!

Kép
rena85
 
 


Rena
milyen bőbeszédű vagy! Hogy vagy?

timejka
 
 


ANGI: Az nem baj, ha nem 24 órán belül van az akció, csak az a legoptimálisabb. Itt is csináld meg:
http://lunarium.co.uk/jonas.php
Time Zone of Birth, Current Time Zone, GMT+1-re kell állítani, Calculation Start Date-et 2009. február 1-re állítsd.
Mai LH?
KRISZTI: Nagyon kis aranyos a kisebbik lányod, hasonlít Rád. Iwiw-en megkukkoltalak Titeket. Nagyon szép lett a szülinapi torta!
Vendég
 


Szia Betsy!
Nem bánnám,ha megjelölnél IWIWEN!

Köszi a szülinapi jókívánságot igazán jól esett
:lol: :lol: :lol:

Kép
flacsikriszti
 
 


Köszönöm mindenkinek a kedves fogadtatást! :D :D :D
A tegnapi Lh sem lett poz. :(
Semmi nem látszik a 2. vonalból.
Utánna számoltam, hogy tegnap volt az ötödik, amit megcsináltam és volt 1 nap, amikor kihagytam, mert előtte való nap csak halványan látszott, gondoltam még korai, nem pazarlom, stb.
Lehet, hogy akkor volt???
mert az első teszteknél legalább halványan látszott a 2. , már két napja pedig csak egy vonal van.
Lehet lemaradtam a peteérésről.
Vagyis csak arról, hogy lássam, mert azért közben mi huncutkodtunk! :oops:
Most már csak a jóisten tudja, hogy mi lesz belőle.

Betsy,
megcsinálom még ma, köszönöm.
azt néztem, hogy a te Bencéd majdnem egy idős az én Bencémmel! :D Ő 2007. nov.9-én született
:D
Angi

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Sziasztok!

Timi!Jól vagyok köszi.Te hogy vagy?Inszem lesz,vagy volt?
Velem nincs semmi különös,most ezerrel pihenünk a párommal már amikor nem dolgozunk.Olyan jó,hogy ebben a hónapban nem kell órákat várni az orvosi rendelőben.Holnap megyünk valentinnapozni mert nem szeretünk úgy menni,hogy tele van az étterem,szombaton pedig elmegyünk eggyet bulizni.Ti megszoktátok tartani a valentinnapot?

Angi!Lehet,hogy már volt pé.-d és ezért volt már csak halvány a teszt.

Kép
rena85
 
 


Rena,
Köszi, szerintem is volt, akkor, amikor kihagytam a nézést.
Van még 3 tesztem, most már megcsinálom, mindjárt mennem is kell pisilni. :D

Szerintetek mit mutat akkor az LH teszt, ha a Jónás nap összejött a baba. Ez nekem január 28 volt. Nem értek hozzá, nem lehet, hogy azért nem mutat semmit?

Betsy,
Megcsináltam ahol írtad. Csak nem 2009. febr.1-re kellett állítanom, mert akkor az elkövetkezendő J napokat mutatja. Hogy megtudjam a januárit, kicsit előrébb kellett állítani.
január 28. este 8:28, lány és 0 rizikó.
Mi voltunk együtt 26, 28-án, de mensi is volt. :D
Angi

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Ma látszik egy halvány csík.
Nagyon halvány.
Ez már a 17. ciklusnap. 30 napos szokott lenni. A múlt hónapban a 16. és a 17. napon volt poz. 2 nap is.

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Angi!Ha 28 volt a Jónásod akkor lehet ott baba.Mensi környékére esett a jónásnapod?Elvileg mensi közben is sikerülhet.

Kép
rena85
 
 


Rena,
Igen, jan. 26-án jött meg.
Szóval pont a kellős közepére esett a J nap!
Már Betsy írta, hogy tud olyat, akinek mensi alatt jött össze.
Szombaton csinálok egy terhestesztet, akkor már biztos mutatja, ha van.

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Angi!Remélem szombaton jó hírt írsz majd! :wink:

Kép
rena85
 
 


Nem korai még a teszt? Mármint a terhességi? Ha persze arról beszéltek. Félre ne értsd Angie, szorítok, de nem jó csalódni.

Rena nem volt inszem, mert a jobb oldaliba volt tüsző és ott igen pici az esély nekem. Aszonta a dokibácsi, ha jövőhónapba megjön és lesz a bal oldalon szép tüsző, akkor inszem, de ezt még nem tudom, mert március 9-én megyek a kaliba.
egyébként ALUSZOL? Ezt már leírtam. Vagy nem? És én aluszom? :lol:

Pihenjetek, szórakozzatok, igyatok (persze keveset) aztán hancúrozzatok. Adjatok bele apait, anyait.

timejka
 
 


Én nagyon hülye vagyok. Angie világosan leírtad, hogy terhestesztet csinálsz és meg rákérdezek. Valami baj van az agyammal.

Rena már megszokta. Vagy nem? Képzeld a másik topicba van egy csaj, és megint majdnem összekeveredtem. Azt hittem, hogy Angiet olvasom és nem. Lehet, hogy ezt bonyolultan írtam le. Azt hiszem elmegyek aludni.

timejka
 
 


Timejka,
Köszi a véleményed, lehet, hogy korai a hcg.
Jan.28-án volt az a bizonyos J nap, szombaton 14-e lesz, háát, nem tudom. Csalódtam már ilyen ügyben, igazad van, de most kíváncsi vagyok, van több terhetesztem...
Te mikor csinálnád a helyemben?
Egyébként lehet engem olvastál, írtam a "megterveztük a babánk nemét"-be, meg egy szomorúbb topicba (méhen kívüli terhesség)

Rena, megírom.

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Angie
Az a helyzet, hogy tavaly minden hónapban teszteltem a mensi előtt 1-2 nappal, és mindig negatív lett. Úgy döntötem, hogy nem fogok tesztelni, csak ha már késik vagy 2-3 napot a mensim. Úgyhogy én az elmaradt mensi után csinálnám csak. De megértem, hogy tesztelni akarsz, én is ilyen voltam.
Inszemesbe olvastam, a baba nemesbe és a másikba nem szoktam írni.
És mikor kell nem megjönnie a bajodnak?

timejka
 
 


25-én kellenne jönni. De ne jöjjön!
Most csak azért csinálom meg mert annyira kíváncsi vagyok, hogy bejött-e az a mensis Jónás nap. Már eltelt azóta 17 nap.

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Sziasztok!

Timi!Remélem a köv.hónapban lesznek a balosban szép nagy tüszőid és összejön a baba!!!!Én most nem aluszom de azt nem tudom,hogy te aluszol e!Már megint összetévesztetted a topicot,?ejnye bejnye! :lol: :lol: :lol: :lol:

Angi!Teszteltél?

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!
Negatív lett, nincs Jónás baba. :(
Vagy még nem látszik? 18 napja volt.
Azért számítottam erre is, csak kíváncsi voltam.
25-re nem várom.
Ha nem is J napon, később még össze jöhetett. :D :D

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Kellemes Valentin Napot Mindenkinek!

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Kép

dita75
 
 


Sziasztok!

Angi!Sajnálom a negatív tesztet! :(
De majd a hó végén remélhetőleg pozitív lesz! :wink:

Remélem mindenkinek kellemes valentinnapja volt!

Kép
rena85
 
 


Rena én nagyon zizzent vagyo és igen aluszom. Öregszem :lol: :lol: :lol:

Angie végülis 25-én kell nem megjönnie, nem? Akkor azért van még esély. Ne idegeskedj. Gondolj másra!

Rena olyan kellemes valentin napom volt, hogy kb. délbe jutott eszembe, hogy ja ma valentin nap van. Ennyi.

timejka
 
 


Angie hogy vagy?

timejka
 
 


Köszönöm lányok, jól vagyok! :wink:
Persze, még 25-ig van idő.
Várok, várok, várok.

Kíváncsi lennék Kangára, mizújs vele, olyan régen volt

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Bocs, Kanga nem is itt ír.

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Angie várjál türelmesen. Türelem babát teremt.

Látod Rena nem csak én vagyok ilyen lökött? Bocs Angie!

timejka
 
 


Angie
Egyszer én a másik topicba írtam, azt hittem, hogy Renával csevegek. :oops: Csodálkoztam hogy a csaj nem érti amiről beszélek.

timejka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: