Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Most értem haza. A melóhelyen alig-alig volt időm írni.
Most egy kicsit elúsztam.
Holnap 10-ig gépközelben leszek, aztán szabin leszek, mert kimegyek a kiállításra és nem akarom, hogy a főnököm 5 percenként felhívjon.

ÁgiKép
Én nem voltam dokinál, csak fel kellett hívnom. Meg ma kezdtem a szurizást. A szomszéd néni olyan ügyesen beadta, hogy alig éreztem.
Fel kellett hívnom a dokit, mert vasárnapra esik a 9.nap, amikor UH-ra kell mennem. De kiderült, hogy a prof külföldön van, és csak hétfőn jön haza. De az ügyeletes megnéz, úgyhogy minden OK.
Neked már most pénteken lesz az inszemed? Hogy repül az idő!
Nagyon fogok nekem drukkolni. Most biztosan sikerül.
Képzeld el, ma fordult elő először, hogy meg bírtam inni az előírt másfél liter vizet.

Tanczy Kép Nem hiszem, hogy a férjed olyan rosszul érezné magát az éjszakai programtólKép
Mikor utazol?

OdettKép Mi a helyzet nálad?

JulcsiKép Megy a drukk, feltétlenül jelezd, hogy mi történt. Elég lesz ha egy + jelet írsz, annak is fogunk örülniKép

wanga
 
 


TanczyKép Egyszerre dobtuk fel a hozzászólást, úgyhogy már válaszoltál is a kérdéseimre

wanga
 
 


Tanczy jó utat neked.Kép
Vasárnap jelentkezz. Kép

WangaKép
Bocsi, úgy emlékeztem menned kell. 9. napon Uh? Biztos félt a doki a cisztásodás miatt.
Hova adod a szurit?

Nekem a párom ma kezdett egy tanfolyamot, úgyhogy jól ki is használtam az időt és elvégezgettem itthon. Szeretném, ha hétvégére semmi nem maradna és csak főznöm és pihennem kelljen.
Most csináltam magamnak joghurtot "nagyot" azt hittem elég lesz két napra, de mind megittam.
Tettem bele málnát, epret, meggyet, édesítőszert és csepp rumaromát, bele a turmixgépbe....
Hú fincsi lett. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 

 
 

ÁgiKép Mi ez a joghurt recept? Írd le pontosan. Mert én csak a gyümölcsös joghurtot szeretem, de abban egy csomó sz@r van, ami nem egészséges. De a natúrt nagyon utálom. Pedig most mindent elkövetek a babáért.
Nem tudom, miért a 9.napon kell UH-ra mennem. Lehet, hogy ettől a nagy adag szuritól előbb lesz pém, nem tudom.
Olyan szurit kapok, hogy van egy por, meg egy lötty, és ezt össze kell "önteni", aztán mégegyszer ugyanez. Ezt a két adagot kell egyszerre beadni. Tele volt az 5ml-es fecsi.
Nem tudnám magamnak beadni. Jobb így, hogy a szomszéd néni adja be.

Apa egy kicsit besztrájkolt, mikor előadtam neki, hogy hogy megy az inszem. Duma: hogy "mostmár az egyetlen örömét is elveszik", és már szex nélkül fogunk gyereket csinálni.
Olyan aranyos volt, úgyhogy megnyugtattam, hogy csak 5 napig kell előtte kibírnia, aztán inszem után rá kell segíteni. Kérdezte, hogy rögtön? Mondtam, hogy este. Na, erre megnyugodott.
Olyan vicces volt!

wanga
 
 


Wanga!

Én szoktam gyümölcsöt (lehet fagyasztott is) , cukrot/édesítőt és natur joghurtot összeturmixolni.
Csak mostanában erre sincs időm Kép
Még van 2 napom hogy megírjam az előadásom, de elég vacakul állok vele Kép
De majd megtáltosodom. Most már a hasam sem fáj.

Kép
Kép
tanczy
 
 


Hali!

A hormonjaim jók állitólagosan, mert a doki csak egy pofát vágott rá és odaadta.

A clostyra azt mondta, vsz. végig kell szednem a 3 hónapot. Lehetséges az hogy ha a mnyálkahártya vékony, akkor is megfogan a baba? Ugyanis olyan hányingerem van mostanában, de nem akarom magamba beszélni.

A HSG-t a Szt. Istvánba csinálják, Gasztonyi doki, rendes, csak nem mond sokat.
goofy
 
 


WangaKép
Én sem szeretem a natúr joghurtot ezért folyamodtam ehez és szerintem Tanczy írta milyen sok szemét van a gyümis joghurtokban.
Recept egyszerű: 4 dl joghurthoz
1 recept:
4 szem málna
4 szem megy
2-3 szem eper
kb 3-4 kockacukornak megfelelő édesítőszer.
1-2 csepp rumaroma.
Összeturmixolni és kész.

2. recept. (ez a kedvencem)
1/2 banán
4 szem eper
ugyanúgy edesítőszer.

Jó mert vettem fagyasztott gyümölcsöt, így mindig van itthon és így biztos, hogy csak joghurt és gyümölcs van benne.

GoofyKép
Milyen vastag a méhnyálkahártyád? Már 6 mm-nél is lehet terhesség. (nekem 18 volt és nem volt mondjuk)
Annyiszor leírtam már, de leírom hátha nem olvastad.
Napi minimum 1,5 liter víz és 1-2 joghurt természetes úton segíti vastagítani a méhnyálkahártyát. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!
Ági, a joghurt recepted nagyon jól hangzik,csak olvastam, hogy bírtok annyi joghurtot enni,mert én naturban nem nem tudom megenni.Brrr.
Ehhez a hónapohoz nem sok reményt fűzök, a ciszta miatt.Legtöbbször a tábliban néztem meg,hol is tartok éppen.Most nem érzek semmit,se mellfeszülés se más egyéb...ami azért is furi,mert a closti előtt, a mensit megelőzően 2 héttel kezdődött a mellfeszülés,meg a többi PMS-es tünet.Így utólag,gondolom a prolaktin h. miatt.?
A múlt hónapban is ua-ez volt,a dokim azt mondta, mensi után mejek vissza UH-ra és néz hormonszintet is.Amúgy lazítok,kertészkedek,olvasgatok... /ja és egy kicsit recegek is, mi van ha...?
Julcsi,drukkolok nekedKépés mindenkinek!
odett
 
 


Szia Wanga!
Szóval megkezdted a szurizást. Mit kaptál?
Biztos szép nagy tüszőid lesznek, ezek az injekciók már nagyon jók.
Mi inszem napján nem szeretgethettük egymást csak másnap. Aznap este még fájt is a pocim, de másnapra minden OK volt.

Petra

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Szia Petra!
3. naptól 5 napig napi 2 ampulla Menogon injekciót kell beadatnom. A 9. napon UH.
Nem nagyon értettem, hogy minek ez a szuri, mikor a sima closti kúrától is szép tüszői voltak minden hónapban (utoljára a baloldalon 3 db 20mm-es, kobboldalon meg 4.5 db 12-16 mm-es).
Az Ágit pedig csak gyógyival stimulálják az inszem előtt.
De nem bánom, mert hátha így több eséllyel indulok. Bár a tegnapi lórúgás szérumtól fáj most a fenekem, de telis tele vagyok reménnyel Kép

A férjemnek szerintem jó lesz a másnap is KépKép

wanga
 
 


Wanga,
Hát ezt én sem értem miért injekcióznak, ha a clostitól is ilyen sok, szép tüszőid voltak. Csak nehogy túl stimuláljanak.
Majd szorítok!
Petra

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Sziasztok!

Azt hiszem a zebrát még egy darabig nem adom vissza. A HCG-m már 263!!!
Az UH-n még nem látni semmit, de a méhnyálkahártya vastagságából ítélve, ami ismét nőtt méhen belüli lehet a doki szerint. Jövő héten megyek, hogy megnézzék, és addigra már látni kell valamit. Mondtam is a pocimban lakónak, hogy jó lenne, ha megmutatná magát, mert még azt hiszik, hogy nincs is ott.
Olyan boldog vagyok, de még igazán mindig nem fogtam fel!
julcsi29
 
 


JulcsiKép
Látod, látod. Kép
Nem is veszem le én olyan könnyen azt a zebrát, amit feltettem a táblira.
Ő sem akar lejönniKép
Bár nemsokára babára cserélődik, de ezért a zebra csak nem haragszik meg. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


JulcsiKép
Akkor most már igazából gratulálokKépKépKép
Azért csinálsz tesztet is? Tudod, csak a bizonyítás miatt, hogy van a kereskedelemben kétcsíkos változata is Kép
Veled örülök, és sok-sok örömöt kívánok a babához.
És nyugi, ne aggódj, minden rendben leszKép

PetraKép
Nagyon köszönöm a drukkot, rámfér és tartalékolok belőle az inszemre is.

TanczyKép Dobd össze az előadásod, aztán gyere vissza közénk gyorsan, mert szeretnék Neked drukkolni, meg nekem is kéne a Te bíztatásod Kép

ÁgiKép Kösz a joghurtos receptet, délután kipróbálom.

wanga
 
 


Azt hiszem, ma mégis veszek egy tesztet, és megnézem, hogy mennyire lehet hinni neki. Ilyen HCG szinttel nincs helye halvány vonalnak vagy bizonytalan eredménynek! Holnap megírom milyet vettem. Nem-e csak a gyártók hülyítenek. Kép Az viszont tény, hogy szerintem is meg kell várni a mensi várható napjától számított 1 hetet. Addig semmi sincs veszve.

Ági!
Írtad, hogy holnap mész UH-ra, és pénteken várhatóan inszem!
Köszönöm a sok pozitív energiát, és nagyon szorítok érted!
Puszi: Julcsi Kép
julcsi29
 
 


Wanga!

Megéreztem, hogy mit akarsz kérdezni, mert mire megírtam és elküldtem az üzit, már láttam, hogy írtál.
Remélem én is, hogy minden rendben lesz, és hamarosan mindannyiunkkal megalakítjuk a Clostilbegyt babásai nevű topikot! Kép
julcsi29
 
 


Szia Julcsi!
GRATULÁLOK!!! :-))))))

Clostit szedtél és tüszőrepi szurit kaptál? Hány hónapig?

Üdv,
P.
plussz
 
 


Plussz!
Üdv közöttünk!
Igen, clostit szedtem, mert spontán havivérzésem csak párszor volt egy évben, így be kellett állítani a ciklusom. Az alapvető probléma az volt, hogy maga a folyamat sem indult el, úgyhogy erre kaptam a clostit. Úgy volt, hogy tüszőrepesztőt is kell kapnom, de aztán a hormoneredmények alapján mégse kellett.
Babát már tavaly február óta szerettünk volna.
Tudtam, hogy nem lesz olyan egyszerű, így a kivizsgálások szeptember végén kezdődtek. A mostani volt az első tervervezett, és végigkövetett ciklus. Azt mondták meg, hogy mikor éljünk házaséletet az UH és a vérvétel eredménye alapján. Nálam az is kiderült, hogy a 18. nap van tüszőrepedésem, tehát kissé el van tolódva.
Úgy tűnik, hogy nálunk csak az időzítéssel volt probléma. Clostit már korábban is szedtem, hogy legyen havi vérzésem, de akkor még nem a baba miatt.

Nálatok mi a helyzet? Clostit szedsz? Melyik intézetbe jársz?
Julcsi Kép
julcsi29
 
 


Sziasztok!

Julcsi!
Hatalmas gratuláció.
Tényleg vegyél tesztet, és pontosan jegyezd meg légyszi milyen típusú és hol vetted. Én is oda fogok menni tesztért Kép

Wanga!

Sajnos az előadásommal sehogy nem állok, annyi munkám van a cégnél, hogy csak kapkodom a fejem.
Szorítok neked a hétvégi UH-ra.
Tegnap apa meglépett előlem, szakdolgozatot írt majdnem éjfélig, de ma nem menekül Kép

Kép
Kép
tanczy
 
 


Julcsi gratula.!!!!!

Wanga!Ági!
De jó nektek hétvégén 100%-os lehetőség megadatik nektek.Én még mindig nem tudom ,hogy volt-e tüszőrepedésem és ez a bizonytalanság nem jó.Meg abból a szempontból is jó,hogy nem kell apával kinlódni az ágyba.De persze az éremnek mindig két oldala van.A szurikat meg a kiszolgáltatott helyzetet nem irigylem.Bizunk benne ,hogy lesz pocaklakótok.

Tanczy!
kösd a párod az ágyhoz ma este.

Az én párom a héten megint hulla.Tegnap a szó szoros értelemben ,Úgy zuhant be az ágyba.Na így csinálj gyereket!!!
Tegnap hhjnali 3 kor kelt és ment Pestre,utána tárgyalni a csházunk ügyében.Ma hajnali 4-kor kelt Pécsre ment előszőr aztán vissza Szekszárd megrakodott és irány Veszprém.Egy órája ért be Szekszárdra még lerakódik az üzemben,és megy a müszaki ellenőrhőz meg az ácshoz.
Holnap megy Pécsre,Csütörtökön hajnali 1 kor kell és megy Pestre ,este ér haza.Pénteken megint megy Pécsre.Ja és ezen a héten szerencsére nem kell mennie Keszthelyre és Szolnokra.Olyan fáradt,hogy beszélni nincs ereje.És ki tudja lehet,hogy épp vasárnap, hétfőn vagy ma reped az a tüsző.Na mindegy.
később bekukkantoksziasztok!
berni611
 
 


Lányok holnap megyek UH-ra és valószínűleg repszurira is. Szurkoljatok nekem, hogy sok szép nagy tüszőm legyen. Kép

BerniKép
Jó sokat dolgozik a párod. Ne is csodálkozz, hogy ilyen fáradt. Kép

WangaKép
Joghurt???

Kép

Kép
pkagi
 
 


Nahát most lépett be az ajtón adott egy puszit ,elkérte a kocsikulcsot és elment tárgyalni a betonos hapihoz.Ma se lesz eksőn nálunk,már előre látom.
Ezér irigylem egy picit az inszemeseket mert bizos tüszőrepikor vonulnak fel a kiskatonák.

A barátnőmet ,meg ki kellett kaparni mert hiába kaparták ki szülés után ,bent maradt egy tisztességes darab.Még jó ,hogy a kórházban lett rosszul.Valószínű,hogy a doki nem végezte el rendesen a a beavatkozás.Szegényt el kellett altatni és úgy végezték el a műtétet.De 5 perces beavatkozás volt.Tovább tartott elaltatni.Szerencsére most jól van.A dokijának nem fog adni egy fillértse,egyébként holnap jön vissza a szabijáról.Azért haza jöhetett a picivel,minden rendben van.
Képzeljétek :felhívott hozzájuk,mert kellett neki egy két apróság a boltból.És én tettem tisztába az a 6 napos csöpséget.Mig a nagyott rendezte megkért,hogy vegyem fel ,mert sírt a pici.Gyerekek olyan picike,hú de jó érzések töltöttek el.
Főleg az esett jól,hogy a barátnőm erőszakoskodott,hogy tegyem tisztába meg fogjam meg nyugottan.Hát igen ilyen egy IGAZI JÓ BARÁTNŐ!!!Nagyon jól esett ez a gesztus.
Megeszem a Lilikét ,olyan aranyos!!!!
berni611
 
 


Szurkolunk 1000-rel!!!!!!!
Hajrá Ági!Hajrá Ági!
Aztán nem ám sírni szuritól,nagylány vagy már!
berni611
 
 


Itt a mai táblink Kép

Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Hú lányok nagyon rossz lett ez a mai tábli.
Ha nem baj nem kkorrigálom, majd holnap fegyelek, hogy jobb legyen.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!
ÁgiKép Nem tudtam ma vásárolni menni, úgyhogy elmarad a joghurt készítés. Berendeltek a suliba, mert alkotott a fiam. Karate után összeverekeredett egy 1 évvel idősebb gyerekkel és elverte. Én meg mehettem a suliba raportra. Itthon állt a bál, mert nagyon megszidtuk. Ilyet nem szabad csinálni.
Úgyhogy - mivel nincs itthon fagyi gyümölcs, natur joghurt meg rumaroma - ezért nem tudom megcsinálni a joghurtot. Majd holnap.
El lehet tenni? Vagy amit megcsinálok, azt meg is kell innom? Mert szeretnék a melóba is vinni.
Mondanom sem kell, hogy nagyon drukkolok neked. Most biztosan sikerülKép

BerniKép Ha ilyen kiszámíthatatlan a péd, akkor próbálj meg alkudozni a dokival, hogy adjon tüszőrepi szurit. Nem vészes, ki lehet bírni. Én most 4ml-nyi szurit kapok. Amíkor beadják, akkor eléggé feszít, meg csíp, de kibírható. Mondjuk ma nagyon fáj a tegnapi szuri helye, de valszeg rövid volt a tű és a "zsírpárnába" került a szuri.
Próbáld meg, hátha megtesziKép

wanga
 
 


Wanga!

Már kérdeztem tőle.Azt mondta ,hogy egyenlőre nincs rá szükség.De péteken még megnézett és elment szabira.Holnap már rendel,majd felhívom ,mert bromocriptint ki kell íratnom,csak 4 szem van már.
Valahol olvastam hogy a valamilyen M betűvel kezdődő tüszőrepi szurit Lidokainnal keverve adták be neki és nem csípett utána neki meg nem feszített annyira.
berni611
 
 


BerniKép Ha szépen megkérlek, esetleg utána tudnál nézni, hogy melyik volt az a szuri? Mert elég kellemetlen így.

Lányok!
A dokim külföldön van. Vasárnap megyek UH-ra, és nincs már Coragon szurim otthon. Nincs valakinek egy ampulla kölcsönbe?
Vagy mit csináljak?

wanga
 
 


Wanga épp azon voltam,de sajna nem emlékszem,hogy hol olvastam a hétvégén.Unatkoztam és a weben szörföztem.Rengeteg oldalt megnéztem a tüszőrepi miatt.De sajna nem találtam meg ,hogy kiírta és honnan.Milyen topikból vagy fórumból.BOCSI!!!I'm sorry,please serry!
berni611
 
 


Berni, semmi gond, már csak 3 alkalom + a tüszőrepi, azt meg kibírom a "szent cél" érdekében.
Köszi

wanga
 
 


WangaKép
Nekem van egy ki nem váltott receptem.
Choragon

Kép

Kép
pkagi
 
 


Egyébként el lehet tenni a joghurtot, én is megcsinálok egy nagyot és a felét általában visszaöntöm a pohárba és vissza a hűtőbe. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


DE mint ha úgy emlékeznék hogy azt írtí:4 szurít kaptam és a tüszőrepit megbeszélte a dokival,hogynincse kiméletesebb mód.Kérdezd meg azért a dokid csak ugy lazán,hogy:doktor úr ezeket a szurikat nem lehet valami fájdalom csillapítóval beadni,hogy ne legyen ennyire kellemetlen pl.:Lidokainnal?
Szerintem nem fogja leharapni a fejd.Legfejebb azt mondja,hogy a hatóanyagok miatt nem lehet keverni semmivel.
Próba szerencse!
berni611
 
 


WangaKép
Én reggel a Scömpfibe kezdek ott oda tudom adni a receptet. Ha jól emlékszem a közelben laksz.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Na csajok!

Puszantok mindenkit viszem a leányt aludni ,aztán én is bevetem magam a fészekbe.

Vigyázzatok magatokra,Julcsi holnap zebrás teszt az előírás nálad.Tanczy légy a lepedő ördöge!Holnap jelentkezem sziasztok és Jóéjszakát!!!
berni611
 
 


Hali!

5,6mm lett a m.nyálkahártya, és 13mm a pete.

Nekem sohasem mondja a doki, hogy több tüszöt is lát, ez lehetséges, hogy csak egy van, és azt is petének nevezi?

És az lehetséges, hogy amikor a doki Uh-n megnézett, és ezeket látta, utána ovuláciokor változnak ezek az értékek?

13mm-es pete nem elég a fogamzáshoz, mi?

Már csak a csoda segithet, mindig ezt mondom.

Én is bekerülhetek a táblázatba?
Hátha..., leirom a dolgokat:
2004. juni óta probálkozunk
28 napos a ciklusom
15-17cnapon van peteérés
26 éves vagyok
nincs még gyerekem

Amugy egyéb problémám nincs, hormonjaim jók, peteérésemet a clostyval rakják helyre, a m.nyélkahártyám eddig jó volt, de a clostytól elvékonyodott. Hsg-re jövhéten megyek, remélem nem ez a baj, mert akkor nem tudom mitévő legyek.
Szerintetek ezekkel a dolgokkal mennyi esélyem van??? Mikorra várható a baba?
goofy
 
 


ÁgiKép Nagyon jó lenne, ha össze tudnánk futni. Hányra mész?
Nekem a legeslegkésőbb 7 óra a jó, mert a gyerek elkésik a suliból. Vagy kiteszem őket (apát és gyereket) és visszamegyek a kórházhoz. Akkor kb. 1/2 9-re érek vissza.
Megoldható ez valahogy?

wanga
 
 


GoffyKép
Mindjárt írok bővebbet, de azt írd meg ma hanyadik napon vagy, hol laksz?

Kép

Kép
pkagi
 
 


WangaKép
Reggel 7 körül szoktam menni, de akkor megemberelem magam és odaérek előtte. Hú de hamar kell akkor kelnem.
Ha nem késik a buszom ott vagyok 7 előtt.
A kórház előtt jó?
A recept nincs névre kitöltve meg dátumozva, úgyhogy nyugodtan kitöltheted a sajátodra, vagy töltsem ki én a magaméra?

Kép

Kép
pkagi
 
 


Szerintem megismersz. Barna nadrág, barna kabát és szemtelenül fiatalnak nézek ki. Kép
Most nyakig érő szőke hajam van.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ok, akkor 7 előtt már lemegyek és várlak. Én fekete csíkos nadrágban és fekete hosszú kabátban leszek. A hajam vörös és elég aprócska vagyok, úgyhogy könnyen fel fogsz ismerniKép
Ja, és szerintem, én nem nézek ki 35-nél egy perccel sem többnekKép
A receptet nem kell kitölteni, majd kitöltöm.
Előre is kösziKép

wanga
 
 


GoofyKép

A 13 mm-s "pete" természetesen még fog nőni ezért is kérdezem hanyadik ciklusnapon vagy. A méhnyálkahártya is okés most ha kezdeti napokon vagy, mert a baba beágyazódásánál kell hogy szépen megvastagodjon.
A HSG-t szerintem jó ha megcsinálják. Nagyon sokan utána teherbeesnek. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Elmegyek aludni. Jó éjszakát mindenkinekKép
Ági, akkor reggel találkozunkKép
Sziasztok
Wanga

wanga
 
 


Sziasztok!

Ígérem jövő héttől szorgalmasabban látogatlak titeket, de már megint nagyon el vagyok havazva.
Most épp a párom szakdolgozatát javítgatom stilisztikai szempontból. Volt olyan rendes és megtartotta helyettem a tanfolyami órámat, így ennyit megérdemel.
Na persze az előadásom sehol, meg még nem tudom mit fogok tanítani holnap a fősulin, csak körvonalakban.
De most nem is érdekel, megyek fürödni, aztán irány az ágy Kép

Wanga!
Kitartás a szurikhoz, nemsokára túl leszel rajta!

Goofy!

Ne aggódj az még nőhet, nekem is a 16. napra érte el a 20 mm-et előtte két nappal meg csak 17 volt.

Kép
Kép
tanczy
 
 


Megjöttem a dokitól.
Picik még a tüszőim.
Pénteken kell viszamennem Uh-ra, meg remélem már szurira is és valószínűleg csak hétfőn lesz az inszem.
Azt mondta a doki, hogy úgy látszik később érik, de hétfőre jó lesz.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Kellemes napot!

Azt hittem, már sosem tudok belépni a társalgóba. A tegnapi kimaradás miatt ma el voltam havazva, és gyorsan le kellett rendezni azt, amit feltétlen muszáj volt.
Szóval tegnap a veszprémi DM-ben vettem egy CORAX RapiPreg terhességi gyorstesztet, amit reggel kell csinálni. Elsőre még a csíkot sem láttam, aztán szép lassan kirajzolódott egy halvány csík. Már dobtam is az asztalra. De később, kb. 10 percre rá már egész erős csív volt. Úgyhogy levontam azt a következtetést, hogy a terhességi csík sosem lesz olyan erős, mint a controll csík, és azt is, hogy teljesen mindegy milyen tesztet veszek. A legjobb megvárni a várható mensi napját követő reggelt, és tesztelni.
Ez a teszt amúgy 699 Ft-ba került. Volt ClearBlue is 1500 Ft-ért, azt hallottam, hogy az is elég jól megbízható.

Ági! A tüszőid péntekre már biztos szép nagyok lesznek. 1-2 nap ilyenkor már nagyon sokat számít!
julcsi29
 
 


Kérek sok sok tüszőnövesztő energiát. Kép

Julcsi, itt már biztos a baba. nyugi. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Én máris küldöm NEKED!!!!
Sok-sok tüszőnövesztő energia+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
julcsi29
 
 


Sziasztok!
ÁgiKép Péntekig még egy csomóKép nap van. Addigra nagyra fognak nőni.
Mekkorák most, hanyadik napon vagy és hány darab?
Mégegyszer köszönöm szépen a receptet.
A szükséges tüszőnövesztő energia: KépKépKépKépKépKép+++++++++++++++++++KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
Nem tudom, melyik a jobb, úgyhogy mindegyikből küldte, biztos, ami hót ziherKép

JulcsiKép Ez már döfi. Baba a pocakban. Ugye, nem dobtad ki a tesztet?

wanga
 
 


Wanga!
Persze, hogy nem. Ilyet most láttam másodszor. Illetve ez a csík már erősebb, úgyhogy ezt nyilvánítom elsőnek. Follpack-kal lefedtem, hogy ne száradjon ki. Amíg lehet, addig előveszem, és megnézem párszor. Hihetetlen, hogy végre látok egy ilyet.
Csak ugye most jön a többi dolog. Hogy mikor fog már látszódni, életképes lesz-e?
Elkezdtem szedni Elevitet most már a sima E vitamin helyett.
Tüneteim még mindig nincsenek - remélem nem is lesznek, mármint hányinger, szédülés -, csak a cicim lett nagyobb. Úgy kiteltek, hogy akár egy szilikonos cica is megirigyelhetné. Kép
julcsi29
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: