Új privát üzeneted érkezett!

Hajaaaaj.... :P
Tudtam én, hogy több részletben kell reagálnom.... :D :D :D

Kép

Kép
mirci09
 
 


Gratula Mirci! :) Na, az szupi, hogy minden oké a leletekkel :)

Temetés előtti ruhapróba az ütős :lol: :lol: :lol:

Írtam e-mailt az ovinak, hogy mikor van a beiratkozás, van-e nyílt nap és minden egyéb tudnivaló a bejutásról. Hívott a vezetőnő, hogy holnap menjek be személyesen :) Úgy érzem a bejutás szó felizgatta, szerintem majd virágnyelven jelzi, hogy megtámogathatnám én ezt a biztos bejutást :lol: Kíváncsi vagyok igazam lesz-e :lol:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Vera: csaknem lesz ilyen :) mert a körzetiseket kötelezőek felvenni az oviba.

nika70
Salgótarján
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!

Rámtört az ara-para- :) jókat mosolygok magamban magamon. olyan szépen elterveztem a holnapi napot, mindenre elég időt hagytam.
ma reggel pedig úgy ébredtem, hogy "valami kis izé" belköltözött a buksimba és folyamatosan azt szajkózza: biztos elég időd lesz mindenre, biztos elintéztél mindent, nem hiányzik semmi sem??? :oops: :shock: :D
Vendég
 


na látjátok ilyen zizi vagyok, hogy most meg elküldtem az üzenetet, pedig még írni akartam.

szal: holnap gondoljatok rám. :) remélem az izgalmam ellenére minden jól fog sikerülni.......
legközelebb szerdán tudok nálatok jelentkezni, mert ahogy írtam már a hét elején suliban leszek.

Mindenkinek szép és napsütéses hétvégét kívánok! legyetek jó kedvűek és éljen a tavasz!!!!! :)
Vendég
 


bbercsi:
Persze, hogy minden jó lesz. :) :wink: Ami még hiányzik, az nem is fontos... :D

sz.veronika:
a bejutás szó felizgatta
:D :D :D :D :D
Érdekes, hogy régen csak a felsőoktatásba volt nehéz bejutni, ma már az oviba is...a bölcsödét ne is említsem. :roll:

Kép

Kép
mirci09
 
 


Szerdán??????????? Addig kell várnunk az élménybeszámolóval? :(
Persze, hogy gondolunk rád...fogunk annnyit emlegetni, nem győzöl csuklani. :wink: :D :D :D :D

Kép

Kép
mirci09
 
 


Bbercsi drága!
Nyugodj meg, ahogy Mirci is mondja, ami kimarad, azért nem kár. A holnapi napban nem az a fontos, hogy legyen egy tökéletes, hibátlan esküvő, hanem az, hogy összekötitek az életeteket, és ennek közösen örüljetek az egybegyűltekel. Ez a ti napotok lesz, csak az a fontos, hogy ti úgy éljétek át, ahogy szeretnétek.
És persze, hogy gondolunk rátok! :)
Nagyon várjuk az élménybeszámolót!

Lilypie First Birthday tickers
rilka
Vác
 
 


bercsi: hát persze hogy gondolunk rád rátok :) sok nagy kalappal a holnapi napra :) ügyesek lesztek :) és az időre is 10 fokot mondanak :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


bbercsi: és a vizuális típusuaknak: Képzeld el, hogy holnap mi is ott fogunk állni az eskövődön kireszelkedve és fülig érő mosollyal az esküvődön. Nagyon szorítunk, hogy jól érezd magad a nagy napon! :D

sz.veronika:Hát totál értelek... legalábbis ha arra gondolok, hogy ilyenkor én is tök hamar le tudok lombozódni,ha kicsit is úgy szól hozzám az uram.... azonnal elrepül minden romantika. és a poén, hogy nem is érti mi a nagy változás... hiába mondom neki, hogy az nem megy, hogy bunkózol velem, utána meg "tárjam ki" magam neked.... gondolom ti ezt értitek.

Mindjárt indulok temetésre. Vasárnap elhunyt a nagynéném nagyon durva átétes rákja volt 2 hónap alatt elvitte szegényt. Nagyon szerettem... aztán hétvégén is dolgoznom kell, mert jövő héten le kell adnom a községek éves beszámolóit.... szóval sűrű lesz, de majd jövök ám, nem veszek el.
korenka
Szár
 
 


rilka: De jót nevettem az uborka nézésen :D
Én azt tapasztalom, ha nincs rendszeres szex, hát én elvagyok nélküle is... és ahogy múlik az idő, annál inkább elvagyok nélküle. Aztán jön a peteérés, akkor beindulok 2 napra, és utána békén is lehet hagyni.... ez nagyon nem jó, főleg ha a férjemre gondolok, mert ez csúnya dolog. amikor én akarom akkor aztán dobjon el mindent (el is dob mindent, mert hurrá van) aztán meg még rám nézni sem lehet, mert zaklatásnak veszem... De lehet, hogy én nem vagyok normális... Ha meg mondjuk engedek az unszolásnak az más minőségű együttlét, hiába igyekszem beleélni magam... mégsem egészen olyan... (és itt jegyzem meg én sosem játszom meg a dolgot)
Na remélem most sokan idetévednek erre a fórumra, és kamillázhatnak korenka szexuális életén... :D
korenka
Szár
 
 


korenka:
kireszelkedve
:D :D :D :D :D :D :D :D :D

Részvétem... :roll: :(

Veszekedés után én sem vagyok hajlandó semmiféle összebújásra és nem is igénylem. Nem tudom, hogy miért, de én meg pont szülés óta vagyok fickósabb, szinte bármikor jólesne. :roll: :oops: :D

Kép

Kép
mirci09
 
 


Bbercsi,
Fogunk gondolni rad holnap, hat persze! Gyonyoru leszel es minden almaid szerint sikerul majd!!!!!
En mar lehet nem jovok addig, mert nagyon durva virust szedtem a gepemre, ez most egy 100 eves, amirol irok, olasz billentyuzettel, alig talalom meg a betuket....
Hat Korenka az a ruha-sztori nagyon edes volt, olyan Korenkas....
Nekem is van egy. Ez inkabb eskuvoi. Megjottem a fodrasztol a kontyommal, felvettem a ruhat, anyu ott ugralt korulottem, idegesebb volt, mint en. Egy kis szeken ultem amig a fatylamat rendezgette (joval magasabb vagyok, mint o, csak igy erte el).
Majd amikor felalltam, hogy induljak, latott hatul megint vmi hibat a fatylon, es megint leultetett. Csak idokozben elfelejtette, hogy a szeket mar hatratolta.
Ott fekudtem a foldon a kontyommal es bogtem - sminkesnel is voltam - ugyanis az abroncstol fel sem tudtam allni egyedul...
Aztan megis milyen szep lett minden, ez 1994-ben volt, 3 ev mulva 20 eves!!!! hazasok leszunk.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Nika,
hát a körzeti bölcsinkbe nem jutottunk be... vagy csak az oviba kötelező? Amúgy utca-házszám szerint 3 ovi van megjelölve, ahová körzetileg mehetünk, de ez 1 saroknyira van tőlünk, míg a másik kettő már buszos téma... Ha jön a tesó nem mindegy, hogy milyen messzire kell majd mennem egy újszülöttel a nyakamon... a buszozást két kisgyerekkel, babakocsival szinte kizártnak tartom... Még eggyel se tudok felszállni babakocsival. Pálmival is elég nehézkes, hogy kell tartanom őt is meg a csomagokat is... :roll:

Bercsi,
még az a jó, hogy csak most tört rád, és csak egy napod lesz zizizni :D Gondold el, ha már egy hete vagy hónapja ez menne! :lol:
Az mindenesetre biztos, hogy nagyon izgi napokat élhetsz át! :)

Korenka,
ez teljesen normális, nemrég olvastam is egy cikket, amiben ezt taglalgatták, hogy ugye a férfiak hormonszintje állandó, de a nőké a cilkussal változó, így az is, hogy éppen milyen kedvük van a szexhez. Ezt én is tapasztalom, tényleg a PÉ körüli napokban / héten emelkedik meg jobban a kedvem. Havi előtti héten, mikor fáj a cicim, akkor meg hozzám se érjen :) Vagy na jó, érjen, csak a cicimet hagyja békén :lol: :lol:

Mirci,
igen, ilyenről is hallottam, hogy a terhesség/szülés ilyen téren is átalakítja az embert :) Olyat is hallottam, aki addig nem is tudott elélvezni, csak utána :shock: De ismerek olyan lányt is, aki miután meglett a baba, soha többé nem akar szexelni, azt mondta, hogy eddig is csak azért csinálta, hogy gyereke legyen, mostmár nem érdekli! :shock:

Bercsi,
nekem azt mondta anyukám, hogy alaposan élvezzem ki a nagy napot, én legyek a hercegnő, aki mindenki figyelmének középpontjában áll, mert ez az utolsó olyan dolog, ami tényleg rólam szól :) Utána ha már ott a csöpi, ő lesz a legfontosabb, soha többé nem én leszek a legfontosabb a saját életemben :) (magamnak se :) )

Málna,
úgy látom azért mindenkinek van sztorija az esküvőről :lol: Na ezért nem vettem fel az abroncsot, mert hallottam mit össze lehet bénázni vele, még WC-re menni se egyszerű! :D

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Facebookon van egy isteni videó, esküvőn ad elő egy táncot az ifjú pár, érdemes megnézni! :)

A felhasználó neve: Láska
És a Videói között van (1 videó van csak)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Korenka:
Részvétem a nagynénéd miatt, kegyetlen dolog a rák. :( A munkás hosszú hétvégéhez sok energiát!

Más: Nem is tudod, mennyire örülök, hogy ezeket leírtad. Féltem, hogy csak én vagyok ilyen agyament módon összerakva. Szóról szóra így megy ez nálam is - talán a peteéréskori dolgot leszámítva. (Azt hiszem, nálam spontánabb időpontban jön ez a megkívánás dolog, és rendszerint a legalkalmatlanabb pillanatokban. :? )
Ha sokáig nincs akció, akkor szinte azt igénylem, hogy újra kezdjen el apránként finoman meghódítgatni, és ha kicsit is gyorsabb a tempó, akkor már menekülnék világgá. Épeszű férfinél meg ugye épp fordítva van, minél jobban "ki van éhezve", annál kevésbé ügyel a részletekre. Ilyenkor jön az, hogy én próbálom mindenféle trükkökkel beleélni magam, ő igyekszik visszafogni magát, de végül egyikünknek sem lesz az igazi. És olyan hülyén is érzem magam utána. :roll: Csak tudnám, hogy mi erre a megodás...

Egyébként nálam úgy néz ki, még késnek az akciós napok. Nem tudom a cickafarknak, amit tegnapelőttig ittam, van-e köze hozzá, de mintha a korábbi 28 napos ciklusom akarna visszaállni. Legalábbis reggel még pont ugyanolyan hőt mértem, mint az elmúlt hét minden napján, és egyéb tünetet se nagyon tapasztalok.

Mirci: Jaj de jó, akkor az egész gumikacsa-ügy csak félreértés volt? Jó, hogy ilyen közérthetőek ezek az orvosi papírok.

Veronika: Bölcsibe nincs kötelező felvétel, oda felénk pl. a gyerek születésekor szokás felvételt kérni, de még így is szinte esélytelen a bejutás. Hacsak nem méregdrága magánbölcsi. Az oviról én is úgy tudom, hogy mindenképpen felveszik, csak kérdés, hogy hova. Remélem, sikerül azt a közel lévőt megcsípnetek.

Lilypie First Birthday tickers
rilka
Vác
 
 


kireszelkedve :D:D:D:D:D:D de tényleg gondolatban ott leszünk melletted :)

Korenka: nem vagy egyedül. néha én is úgy érzem hogy nem kell a szex de apának sosem mondok nemet és sosem színlelek én sem :) az más dolog hogy apa sem vérmes mostanában :( kérdeztem is tőle hogy gond van vagy mi??? erre azt válaszolta nem nincs semmi gond kérdezem öregszünk? azt mondta ja :):):)

Vera igen a bölcsi nem kötelező de az ovi igen.azt mondjuk nem tudom pontosan hány éves kortól de én úgy tudom most már 3 éves kortól kötelező felvenniük mert volt egy időszak mikor 5 éves kor alatt nem volt kötelező de azt hiszem ez változott bár írjatok ha nem jól tudom.nekem óvoda vezető mondta hogy neki a körzeteseket fel kell vennie

nika70
Salgótarján
 
 


Nika,
köszi az infót, csak az a baj, hogy hiába esetleg tényleg fel kell vegyenek, de a 3 körzeti közül kell felvegyenek az egyikbe. De közel se biztos, hogy ebbe vesznek fel a 3 közül, ami közel van hozzánk :?

Ma bent voltunk, mondta a nő, hogy az a baj, hogy Pálmi október végi. Először a szeptemberig születettekkel töltik fel a helyeket, a többi már csak oda jut be ahol még van hely :evil: (mert ugye mi nem kezdhetünk szeptembertől csak október végétől, amikor betölti a 3-at...)

Azt mondta dönthetünk úgy, hogy ha nem tetszik ahová felvennének, akkor maradunk még egy évet a bölcsiben és jövőre újra felvételizünk, úgy már valószínűbb, hogy ebbe jut be, mert tud szeptemertől kezdeni...

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Bercsi

Szívből kívánok neked nagyon boldog és gyönyörűséges napot!

Gondolunk majd már, minden rendben lesz! Már gyönyörűen süt is nap! :)

"Úgy mint egy álom, mit nem fogunk fel,
Itt egy érzés, mi sohasem múlik el.
Az óránk ma végleg megáll,
A pillanat így marad mindig már.
Az úton majd számíthatsz rám,
Együtt vár miránk a túlpart.
Ha valami fáj, ne félj, csak bújj hozzám,
Én mindig itt leszek majd. . . "
/Bereczki Zoltán - Száz év/

nikiee
Budapest XI. kerület
 
 


Vera: értem
és mi lenne ha tényleg maradna a böliben ?

Bercsi: remélem minden rendben nálatok a nagy para már elmúlt és kezded élvezni a napot :)

nika70
Salgótarján
 
 


bbercsi:
Legyen szép napotok! :wink: :) Itt a nap is kisütött a tiszteletetekre.

Kép

Kép

Kép
mirci09
 
 


Kép

Bbercsi

THE BIG DAY!!!!!!

puszi
MALNA

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Bercsi,
remélem nagyon jól érzed magad a nagy napon és minden szuperül megy!
Sok boldogságot! :)



Nika,
bölcsibe nem jutottunk be, így most magánba jár, havi 60.000 Ft... nem nagyon szeretnénk ezt fizetni még egy éven át... majd az ovis beiratkozásnál kiderül hányan jelentkeznek, 11 hely van itt. Ha valamilyen csoda folytán nem jelentkeznek annyian, bejut...

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


értem. a csana mindenhol drága:( annó megszüntették a bölcsik nagy részét azt is ahol én dolgoztam annó pesten most meg szükség lenne rá.itt Salgótarjánban pl nincs állami bölcsőde.pedig megyeszékhely.van egy bölcsi a központban de az nem önkormányzati .

Bercsi: remélem megy a heje huja vígalom :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Jó reggelt lányok!

Olyan csend van itt, mintha tényleg ott lettünk volna Bbercsiéknél "kireszelkedve". :D Most meg nehezen ébredünk a jól sikerült lagzi után... :D :D :D

Bbercsi: Nagyon sok boldog házasévet Nektek! :)
Várjuk ám majd a beszámolót, és nem baj, ha hosszú lesz, sőt... ! :D

Lilypie First Birthday tickers
rilka
Vác
 
 


mi mamáéknál voltunk ezért van igazolásom miért nem voltam :):):)
de a többiek tényleg együtt pihennek bercsiékkel úgy nézem :D:D:D:

nika70
Salgótarján
 
 


Ja, hogy itt igazolás kell? :lol:

A páromnak van egy nagylánya (még fiatalon becsúszott... :roll: ), ő volt itt hétvégén, nekem ez az igazolásom :lol:

Amúgy semmi érdekes, hacsak az nem, hogy ugyanúgy elkezdett fájni a hasam Pálmi emelgetésekor, mint a legelső hónapban mikor elkezdtünk babával próbálkozni... akkor tuti voltam benne, hogy terhes vagyok, aztán azzal magyaráztam a negatív eredményt, hogy esetleg a 12 kiló emelgetése miatt ment el.

Most ugyanez van kb. 2 napja, mindig fáj, ha megemelem, ma este annyira fájt mikor egyszer megemeltem, hogy azonnal le kellett ülnöm... próbálom nem emelgetni, de sokszor muszáj :roll: Sokszor nem tudom elkerülni. Amúgy mostanság esedékes azt hiszem a beágyazódás, ha összejött...

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok!

Én szülői igazolást is tudok hozni. :D Tegnap tanítottam, meg anyuéknál voltunk. Ma az anyósomék jönnek, csak este leszek.

sz.veronika:
Veled ellentétben én semmit nem érzek, nem szorít, nem szúr, nem görcsöl. :? Beágyazódásnak nincs jele. :(

Kép

Kép
mirci09
 
 


Hat sziasztok!
Bbercsi meg sehol...
Mennek a drukkok Veronika, Mirci mostmar nemsokara kiderul....
En most eleg depis vagyok ebben a honapban, a vitaminokat se szedem, el is keseredtem, ugyhogy elhataroztuk, hogyha nem jon a baba ebben a honapban, hazamegyunk Husvetra!
Idegesit a hazvetel, idegesit, hogy jobb munkat kene talalnom, de akkor meg mi lesz a babaval?
Elkezdtem jogazni itthon, nagyon jo, de csak addig, mig csinalom...utana megint erzem a gyomorideget. Remelem ez csak amolyan tavaszi faradtsag es depi....ja es kijott a reg nem latott gyomorfekelyem is...
Mit gondoltok, ez az idealis a gyermekvallalashoz??
Csak engem visel meg ez a sotet, hideg, hosszu tel, vagy nalatok is igy van?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


nekünk ez a hónap sem fog összejönni mert ma van tojásfehérjém apa meg a távolban :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika,
hát így tényleg nem egyszerű! :lol: Régóta mondom én már, hogy fel kéne találják a teleportáló berendezést! Akkor esténként haza tudna ugrani apa :lol:

Nekem továbbra is fáj a hasam, tulajdonképpen a tegnap esti nagyon fájdalmas emelés óta folyamatosan :? Jobb oldalon egy konkrét pontban érzem, és onnan sugárzik szét, de érzem a középpontját. Feküdtem egész délelőtt, rátettem a kezem és próbáltam "gyógyítgatni" :roll: :)
Délelőtt megemeltem egy nehezebb fazekat, azt is megéreztem... :roll: Pálminál abszolút nem emlékszem ilyesmire...

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok Topiklakó!

Ha még ma kommentelsz, holnap a Tiéd lehet a Figurka Design álommanója a Babanet kommentelős játékán!

Kép

Például bakiparádét tartunk szülőségből itt! Ha Neked is van mókás bénázás a tarsolyodban, oszd meg velünk!

Folytatódik a Születésnapló is! K. immár a 30. héten jár, és cseppet sem unatkozik.

Talán végre tényleg szabályozva lesz az otthonszülés! Te kipróbálnád? Szerinted milyen alapvetéseket kellene belevenni a törvénybe?

Egyre több az olyan gyerek, aki nem szeret olvasni. Íme, néhány tipp, hogyan neveld olvasóvá a kicsit! Ha vannak további ötleteitek, mi kíváncsiak lennénk rá!

És továbbra is várunk Facebook csoportunkban mindenkit, aki még nem csatlakozott!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


most mindenki kedvet elvettem az irastol?
Nem allt szandekomban... :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Sziasztok lányok!
Munkahelyen költözik a szerverünk, nem volt ma hálózatunk, ezért csak most. Nagyon hiányoltalak benneteket a hétvégén.

Látom, ti sem vagytok túl vidámak. :roll: Én teljesen befordultam itt nagy magányomban. Főleg azon, hogy bár minden estét kihasználtunk az elmúlt 4 napban, de nagyon úgy fest, hogy ebben a hónapban nincs is peteérésem. :( Hőmérőzgetek ugye, és hó eleje óta ugyanazon az alacsony szinten áll végig. El is kezdtem mindenféle hülye elméleteket gyártani, amitől teljesen depressziós leszek lassan. Túl sok időm van agyalni. :roll:

Málna: Teljesen átérzem a hangulatodat. Sok vidítót nem tudok írni, mert ugyanabban a cipőben járok. Szerintem jó ötlet a hazalátogatás, kell egy kis feltöltődés, meg kizökkenés a megszokott őrlődésekből.
Pont jógázáson gondolkodom én is. Te mi alapján csinálod? Könyv? Kazetta?
Nálunk már süt a nap, nem lehet messze a tavasz nálatok sem. :)

Veronika: Vigyázz ám magadra! Elvileg a "nagykönyv szerint" a szokásos súlyok emelgetése nem szabadna, hogy bajt okozzon. Bízom benne, hogy most jót jelent neked ez a fájás. És hogy csak figyelmeztetés, hogy legyél óvatosabb a jövőben, mert új lakó érkezik.

Nika: Ajajj, így tényleg nehéz. És még én panaszkodok, hogy csak késő este, vagy kétnaponta látom a páromat. Nem irigyellek. Legalább jó állása van most apának? Milyen gyakran tud hazamenni?

Mirci: Jelnek elég lesz majd a dupla csík, ne legyél telhetetlen. :) Rajtad a világ szeme, tessék optimistán állni a kérdéshez.

Lilypie First Birthday tickers
rilka
Vác
 
 


rilka. apa győrben van és csak a jövő héten jön haza :) szerintem két hetente fog hazajönni :)
nyilászárókat épít be panel program keretében :)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika: Akkor most kettesben töltöd a napokat kicsi fiaddal? Neki nem hiányzik apa? Azért nem lehet egyszerű...

Mi van már lányok? Soha sehol senki... :roll:
Megyek elásom magam.

Lilypie First Birthday tickers
rilka
Vác
 
 


Jó reggelt!
Megjött.... :(

Kép

Kép
mirci09
 
 


Mirci: sajnálom :(:(:(:(:(

rilka igen kettesben :)
nem nagyon hiányolja még mire meg hiányolná addigra hazajön kicsit :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Mirci - sajnálom. :( Bár én örülnék, hogy ha már itt tartanék. Ugyanis a műtét óta még nem jött meg. Már több, mint 5 hét eltelt. Elvileg 4-6 héten belül kéne. Ráadásul megint fáj a hasam, szerintem megint a hólyagom, szóval ma látogatást ejtek a nődokinál. Már nekem is @ra elegem van mindenből. Eddig a menzesz normális volt, most már az sem!

nikiee
Budapest XI. kerület
 
 


Mirci,
na puff :(

Niki,
biztos vissza fog rendeződni, csak most meg lett bolygatva... :roll:

Én meg azon gondolkodom, hogy ha most se jött össze, akkor megpróbálkozom valamelyik ciklushossz-beállító szerrel. Bár mostanában nem nagy a szórás 32-34 nap, de jó lenne ha még pontosabb lenne a baba miatt.

Nika,
és meddig tart ez a melója? 2-3 hónap és vége? Vagy marad huzamosabb időre?

Rilka,
ásd ki magad légyszíves :) Holnap már jön Bercsi azt hiszem, és akkor majd esküvő-ügyileg felpörgünk :) Vagy csak csütörtökön jön?

Málna,
Dehát még csak most jön az akciós hét, nem? És már azon gondolkodsz, hogy ha most se jött össze... ? Amúgy egy jó kis utazás és húsvétozás az otthoniakkal biztos kellemes élmény lenne, nem?

Én meg próbálom kerülni a súlyemelést, mert továbbra is érzékeny a hasam. Erre tegnap ideszól a főnököm sms-ben a repülőgépről, hogy ugyan már készítsek be a hűtőjébe 2 üveg bort, 2 üveg ásványvizet, 1 üveg üdítőt, kenyeret, stb... (mert hogy amúgy is mentem elé, tegnap érkezett Mo-ra).
Sms-ben nem kezdtem el válaszolgatni, hogy most nem nagyon jó ha emelek, főleg ennyit... úgyhogy bevásároltam, felcipeltem.

Mikor megérkezett meg kitalálta, hogy a másik szobában akar aludni, úgyhogy cseréljem át a két ágy között a matracot (hát az is jó sok kiló, alig bírtam átrángatni...), de ott se tudtam szólni, mert vendéggel jött, egyébként se tudom, hogy nem színjáték volt-e az egész, hogy a vendég lássa, hogy neki itt "személyzete" van, mert szemmel láthatólag nagyon játszotta neki az agyát.

Na, úgyhogy nálam zajlik az élet... :D Csak nagyon aggódom, hogy nehogy ilyenek miatt elmenjen esetleg ha összejött a baba... :roll:
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára sz.veronika 2011.03.08 10:13-kor.

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Lanyok merre van Korenka?
Bbercsi igazoltan van tavol, de ugye Korenka jol van? Nem utazott el sehova, vagy ilyesmi...?
Mirci tojd le! Ugyis azt olovastam tegnap, hogy az egesz vilagon, marciusban es novemberben esnek a legtobben teherbe...
Joga. En mindig is szerettem az ilyesmit, relaxacio, joga... A you tube-on is vannak jo gyakorlatok Rilka, de konyvbol sem nehez megtanulni. De ha szep zenevel akarod csinalni, szerintem vegyel egy jo DVD-t. Vettem konditerem-berletet, egy heten 4-szer fogok lejarni matol. Mindent megteszek a pici erdekeben, es hatha kopogtat is!!!! Tart ajtokkal varjuk mar!!! Kép
Mondjuk egy ilyen pici rozsaszin kislanyt.... imadni fogom

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Málna,
nahát micsoda infók! Tényleg márciusban és novemberben? :D Nahát! :) Szeretném gyarapítani ezt a tábort! :) Bár ha minden igaz ez nekem február 28 körül volt, de az még belefér :lol:

Látom jobb a kedved! Nagyon jó! A nap is kisütött ma! Legalábbis nálunk :D

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Igen, én is akartam kérdezni, hogy Korenka hol vagy???

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Kepzeljetek ma elmegy az emberem 3 napra. Berelt egy kocsit, ami nem jott. Reklamaltunk, nem tudnak mit tenni, mert egy darab kocsijuk sem maradt, ugyhogy sajat autoval kell mennie.... itt maradok kocsi nelkul. Taxizni fogok...mellesleg itt sokkal olcsobb, mint otthon.
Igen vidamabb vagyok sokkal, mire hazajon a parom, pont jonnek az akcios napok. Mindig az elso 2 het a legrosszabb, utana, mar mindig remenykedek... az meg a leglassabb 2 het.
Ti mit kaptatok Nonap-ra? Ugye ma van? Itt nem unneplik. itt ma a palacsinta napja van. Penteken meg "red nose day". Minden gyerek pirosba oltozve megy suliba, orran egy piros labdacskaval.
Ma meg palacsinta-dobalo verseny van a suliban.
Szoval kezd visszajonni a kedvem, meg jobb lenne, ha Korenka is jelentkezne... Ja meg az ifju felesegrol is jo lenne tudni.
Niki igyal rengeteget, en kamilla teat szoktam ilyenkor, bar megvallom oszinten utoljara evekkel ezelott voltam felfazva. Vagy kakukkfu tea, ha jol emlekszem, az is nagyon jo. ebbol literszamra ittam.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Vera: most egyenlőre 55 lakással kell végezniük redőnyözéssel együtt április végére és utána meg lesz újabb 240 lakás aztán még 200 szóvalé úgy néz ki ez most folyamatosan lesz :)

Málna Gergő annó áprilisban fogant :):):) pont így voltam akkor is február 8-án kezdtem egy tanfolyamot és áprilisban babás lettem :) hátha jó ómen ez most hogy most meg febr 7-én kezdtem :)

én még semmit nem kaptam nőnapra :) gyereknek meg csak nem mondom hogy anyának adjál valamit :) oviban a másik csoportban a fiúk csináltak kis apróságot a lányoknak :)

nika70
Salgótarján
 
 


Málna,
palacsinta nap meg vörös orr nap? Hihi, vicces :)

Igen ma van nőnap, reggel ahogy ezzel szembesültem a neten, mondtam apának, hogy akkor kérek egy puszit nőnapra :D Hamár ő nem hajlandó semmilyen ünnepet tartani, attól én még tarthatom :lol:

Lényeg Málna, hogy apa hazaér az akciózásra, nem mint szegény Nikának :)

Hát ez fantasztikus, hogy autót bérelsz és nem jön. Ezt nekik nem kellett volna tudniuk, hogy van-e autó az adott napra még vagy nincs?! :twisted:
Azt hittem ilyen csak nálunk van... anyu rendelt előző nap időpontra taxit, nem jött, betelefonált, közölték, hogy hívjon másikat másik taxitársaságtól, ők most nem tudnak küldeni! :shock: (ez nem ma volt, de idén)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Veronika
Meg foglalasi szamunk is volt, le volt tisztazva, hogy nagy auto lesz (4 fore) asszem az auto tipusaban is megegyeztek.
Ha nem hivom fel oket, a parom meg most is varja....hianyzik belole a noi gyakorlatiassag...meg szerencse, hogy itt vagyok neki :lol: pitt-patt felajanlottam az autonkat...aztan kicsit megbantam, de mar mindegy. Mostmar hosnek erzem magam. Es taxizok. Mint a sztarok... jon velem a kolok is az uszodeszkajaval. Ugyanis neki minden nap hozni-vinni kell a deszkat es az buvar uszonyokat. Majd megnezem a taxist amikor csurom vizesen bevagja Vikike a csomagtartoba - edzes utan

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Málna,
tényleg hős vagy! :)
Röhögtem ahogy elképzeltem, hogy bevágja vizesen a cuccokat a taxiba :) Tényleg nagyon fognak neki örülni :)

Én is taxizgatok néha, mikor nincs kedvem buszozni mert hideg van és esik az eső... vagy ha késésben vagyok. Na ránk is nézett már gyanakvóan a sofőr, mert Pálmi lába ugye rövid, ahogy beültetem épp csak a cipője lóg le az ülésről... aggódva szokták figyelni, hogy mit fog összekoszolni a csizmájával, főleg ha sáros.

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Málna: Ez a vörösorr-nap miért van? (Mit jelképez, vagy minek az emlékére?) Volt már, hogy pont ilyenkor jártunk kint, és belefutottunk - nagyon viccesen néztek ki az eladók a szupermarketben. De nem tudtuk mire vélni az egészet.

Nika:
hátha jó ómen ez most hogy most meg febr 7-én kezdtem
Milyen tanfolyam?

Veronika:
készítsek be a hűtőjébe 2 üveg bort, 2 üveg ásványvizet, 1 üveg üdítőt
Nemhogy innának inkább teát meg pálinkát. Ugyanaz a hatás kevesebb cipekedéssel. :roll:
Különben meg milyen pasi az ilyen, aki képes ágymatracokat cipeltetni veled? Igazi lovag, mondhatom... Szerintem kamuzz be valami derékfájást, vagy gerincbántalmat, ami miatt saaajnos nem tudsz nehezet emelni. És hangoztasd gyakran, hogy bevésődjön a fejébe. :wink:

Ásásról jut eszembe az egyik kedvenc bölcsességem, amit küldök szeretettel minden hozzám hasonlóan pocsék hangulatban leledző sorstársnőnek. :) "A gödrök első számú törvénye: ha benne vagy, ne áss tovább!"

Tényleg jöhetne már Bbercsi egy kis vidám beszámolóval...

Korenkáért pedig komolyan aggódom. Utoljára azt mondta, dolgozik hétvégén is, de azért nem tűnik el. Erre 4 napja nincs sehol. Remélem, csak a világhálótól van elvágva valamiért.
Korenka, sürgősen kérünk igazolást, hogy miért vagy távol!

Lilypie First Birthday tickers
rilka
Vác
 
 


Hat eleg ego Rilka, de nem igazan tudom ezt a napot, annyit tudok, hogy a jotekonykodassal van kapcsolatban, mert penzt kell beadni, meg az orrot is ugy kaptuk, hogy cserebe penzt dobtunk be egy ladikaba. Igen most neztem meg Afrikaba megy a penz. Es persze jokedv es vidamsag egesz nap. A kocsik elejen is ott lobog egy voros krumpliorr.... eleg vicces.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: