Új privát üzeneted érkezett!

Bridget, Dita????

Hát Ti merre kószáltok???

Kisbutát csak azért nem kérdezem mert ügye róla tudjuk hogy sokat dógozoki. :wink:

Kép
pamilla
 
 


Pamika
Itt v gyok de en irtam mindenkinek..utana m it jojjek egyedul es irjam tele az oldalt :roll:

Nalam itt van barnabas es a pocim is fajdogal :x holnap jon piri es akkor csutin FSH ellenorzes 8)

Apacska beszerezte a szingli papirjat mivel nem v gyunk hazasok ezert bizonyitanunk kell a szinglisegunket :roll: es ha jol tudom az apjat kuldte be erte :shock: aki postan feladta mivel o masik varosbol szarmazik n em Tokyo-bol :?

Jol esik ngyon,hogy ennyire szamithatok ra es mellettem all es belemegy a dolgokba annak ellenere,hogy 1honapja meg teljesen "mas iranybol fujt a szel" an n yira jol esik,hogy ennel ngyobb bizonyitast tole nem is kaphattam volna arra mennyire szeret :) :oops: 8) :lol:

Anyosodek monnyanak le :twisted: en birom oket n alunk apa az aki nem tud egy vacdsit is csak nehezen kibirn i :lol: Fotokat termeszetesen latni szeretnenk es a Maja ngyon tecc 8) :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget!


Hajrá alacsony fsh!!!!!

Nem mondod hogy ilyen hülyeségeket kell beszerezni! Miért is kell bizonyítani hogy szinglik vagytok?
Itthon pont az ellenkezőjét kéne, azt hogy élettársak vagytok! :shock: :shock:
Ki érti ezt!

Hát igen!
Ilyen helyzetekben derül ki hogy ki mennyire képes a szerelméért. Nem véletlenül tartja a mondás hogy bajban ismerszik meg az ember!
Biztos nagyon jól eshet ez az egész neked! Mármint hogy ennyire pozitívan áll a dolgokhoz és hogy ő is hajtja a baba projektet!

Hát nálunk néha ez tökre hiányzik mostanában!
Nem panaszkodom csak néha olyan jó lenne ha 1 kicsit figyelmesebb lenne! Mintha elfelejtené hogy szükségem van a szeretgetésre!
Még a hétvégén is én kaptam mindenért amiért az anyjáék vagy vki felhúzta! Hazafele úton meg titokban még pityiztem is 1 kicsit, mert már besokalltam!
Na hát ez van!

Anyósomtól egész végig azt hallgattam hogy ha a baba még farfekvéses volt akkor biztos nem fog már befordulni!
Egyszerűen nem értette meg hogy még bőven van ideje befordulni!

Annyira unom mér hogy mindenki terhességi szakértő és osztja az ész!
:twisted:

Kép
pamilla
 
 

 
 

Ja és képzeld 5 év után sikerült átjelentkeznem címügyileg ide ahol lakunk! :oops:
Eddig nem volt fontos de most megpróbáljuk hátha még kaphatunk szocpolt!
Bár sztem nem fogunk de megpróbáljuk, mert akkor bizti idegrohamot kapnék ha később kiderülne hogy megkaphattuk volna ha megigényeljük! 1 próbát megér nem?

Kép
pamilla
 
 


ZSU
CSini pocak és szép a gyerekbútor is!

PAMI
Én sem mennék hosszútávra a párom szüleivel, még anyu is ki tud akasztani.
Szeretem az ilyen dolgokat magam intézni.
Amúgy az jutott eszembe Maja a méhecske. Kiscicának Kitti név dukálna! :wink: :lol:
Visszatérve a vásárlásra, minden második héten szoktam lőni valamit a teszveszen. Most is hozott anya haza és itt volt egy csomag. Kiakadt hogy most ezt még mi a szarnak vettem meg. Most nem mindegy hogy mikor veszem meg?
Mondtam neki hogy majd karácsonyra pihenőszéket vegyenek a Bogyinak, de nem kell új, tök olcsón is lehet a teszveszen lőni. De mindenképp legyen rajta játékhíd. Meg is mutattam neki az auchanba hogy milyen. Hát már rámondta hogy ez egy akkora baromság, hogy mi is felnőttünk enélkül. Na jó mondom akkor csak pénzt adjanak ha Bogyónak van valami alkalom, és majd én megveszem amit gondolok. Szóval majd meglátod még a saját szüleiddel is lesz gondod főleg ha megszületik a baba, mert 20-30 évvel ezelőtt már igencsak másképp volt mint nálunk lesz.

Fotókat ide! Már rég fel kellett volna tenned! :)

A szocpolt én is megkérdeztem és sztem hülyeséget mondott a csaj.
Tuti hogy még fel lehet venni csak nem akart vele foglalkozni.
Kérdezd már meg kiváncsi vagyok neked mit mondanak!

BRIDGET
De fura nálunk a BMC-ben kellett egy közjegyzői papír hogy mióta vagyunk élettársak!

Nekem sok dolgom volt a hétvégén, és élveztem hogy gyerekmentes volt. Sokat ücsörögtem a teraszon is a napernyő alatt.
Hétfőn meg felmentem hajnalban pestre a Margit kórházba a kombinált tesztre.
Hát szerencsém volt mert a köcsög fickó a telefonba nem mondta hogy időpont kell, és majdnem elküldtek, de kisírtam hogy csinálják meg.
Az uhu-n annyira édi volt Bogyi most láttam először mocorogni.
Égnek álltak a lábai, a kezeivel meg kalimpált. Aztán felcsúszott egy pár centit majd visszacsúszdázott. 5,8 mm és 1,6 a tarkóredő.
Olyan kis formás volt, és imádnivaló. Elnéztem volna másnapig is hogy el van magával odabent.
Két hét múlva lesz meg az eredmény, állítólag a neten is meg lehet nézni de nem mondták hogy hol.

dita75
 
 


Szingli papir :idea:
Azert kell a szingli papir mivel nem vgyunk osszehazasodva csak elettarsak vgyunk :arrow: ezert bizonyitanunk kell nem vgyunk massal hazastarsi viszonyban...mert az eleg gaz lenne ha pl csinalnak nekem egy gyereket aztan mondjuk en ferjnel vgyok es az latja el aztan vgy ha apa nos es nekem gyereket csinalnak ....tonkretesznek egy csaladot :roll: nem tudom menyire erthetoen magyarazom el :? :roll: szal tudniuk kell,hogy nincs csalad akit tonkretesznek korulottunk :roll: Valni lehet persze ha meg hazasok lettunk volna csak egy hazassagi papir kellett volna :roll: amugy szerintem tok logikus....manapsag mar nem kell hogy parban legyel sot ha jol hallottam mar szingli nok is mehetnek lombikra!Ugyhogy nem az a lanyeg mar,hogy mi mennyi ideje vgyunk egyutt hanem hogy ugye nincs mas a hatterben akinek esetlen fajhat vgy nagy rosszat okoznanak es tok logikus is nem is ertem otthon erre miert nem gondolnak :?

Pami
Hat ahogy mondod....tenyelg ez egy oriasi valtozas tole :P Te meg ne legyel elkeseredve :roll: azaz igazsag mi nok mindg tob szeretetre vagyunk,mint amit kapunk :) a ferfiak meg at hiszik eleget adnak es ha nem szolsz nekik akkor nem is tudjak :? :roll: en szoktam neki mondani ma siessen haza mert szeretnem ha atkarolna :oops: es olyankor jon es mondom neki,hogy oleljen meg es akkor ugy fexunk o nezi a tevet en meg elvezkedek...simizi a hajam meg ilyenek :lol: :oops: de ha nem mondom nem megyek oda foleg az en parom...nem az a bujos fajta :? szal mond neki meg...es nehogy azt hidd en nem pityergek neha :oops: pl vasarnap is annyira felhuzott kis hulyesegen...en is pityeregtem :roll:
Kép

Dita
Azt erezni az irasodbol,hogy jolt telt a hetveged :lol: A gyerekkel egy varosban laktok :?: :roll: Olvastalak az inszemesben :wink: ngyon orultem neki csak ugy sugarzott az irasodbol ott is a boldogsagod :D marmint hogy miss bogyot lathattad 8) es mar mekkora aztaaa :shock: Csak igy tovabb :wink:

Rolam
Hat ha minden igaz ma vgyok elso cn-en :roll: verfolt az mar annak szamit nem :?: :roll: ugyhogy holnap itt van a nagy nap..marhara izgulok :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Pami!
Igen,köszönöm, már minden rendben van szerencsére!!!!
Képeket kérjük a Maja-kocsiról!!!!!
Hajrá szocpol!!!!!!!!!!!!!!

Ditu!
Hát szerintem igenis idejében el kell kezdeni vásárolgatni a picinek, hiszen nem két fillér lesz a vége!!!!!!
Nálunk szerencsére anyuék nem mondanak olyat, hogy e tök hülyeség.... max, megkérdezik, hogy mire való???????
Nagyon drukkolok a kombinált tesztedhez!!!!!! De tutira minden a legnagyobb rendben lesz :wink: :lol:
Benőke is pont ezt játszotta a 12. hétben, mint Bogyód.... olyanokat röhögött rajta a család :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Örülök, hogy tudtál végre egy jót pihenni és magaddal foglalkozni :D :D :D :D :D :D

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Halihóóó!

Dita!

Először is GRATULA a 12. héthez
! Látod gyorsan eljött!!!

Azzal hogy anyud ilyeneket mond ne is foglalkozz!
Nálunk hál istennek anyuék nem ilyenek. Ők is minden szart megvesznek a babának már most! Nálunk pont az anyósom az ki ilyen hülyeségeket beszél! De ezeket már megtanultam elengedni a fülem mellett!
Bár hozzáteszem nagy dózisban még mindig ki tud borítani.

Jaj milyen édi hogy már ilyen nagy a bébitek és egyre nagyobb lesz míg 1x csak ki nem bújik a jó meleg vackából!!!

Hát igen 1 cicához ez a név illene, de pároméhoz nem. Ja és így megtartotta mazt a hagyományt hogy nálunk aki lány annak M betűvel kezdődik a neve :wink: :lol:
Mert a kisgyereket (cicát) Mikka-Makkának hívják a bébinket meg Majának. Sztem ez így tök vicces!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
pamilla
 
 


Ja és tényleg milyen csoda történt hogy a gyerek nem volt nálatok a hétvégén???? :shock: :D

Kép
pamilla
 
 


Bridget!

Az a baj hogy én mondom neki ha szeretethiányban szenvedek de nem mindig sikerül odafigyelnie rám! :( :(
HÁt ez van nem kesergek! Majd a kisbabámtól visszakapok mindent!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Meg hát azért anyukámra sincs panaszom! Most is úgy óv mint 1 kisgyereket, olyan édi!

Holnapra mennek ám a drukkok 10000000000000000000000000000
00000000000000000000000000000000000000000000000

Legyen minden oké és induljon a stimu!!!

Hajrá hajrá!!!!

A szingli papírban pedig hát van vmi! De elvileg kamuzni is lehet nem? Igazából bármit mondhatok! Vagy ezt hivatali papírként kell kikérni?

Kép
pamilla
 
 


Dita!
Nagyon boldog 12. hetet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


BRIDGET
Sztem is bármit lehet mondani, hogy ellenőrzik le?
Nagyon drukkolok, hogy elindulhassatok ti is a lombikban..... hajrá stimu, csak ügyesen! +++++++++++++++++

PAMI
Hát nekem nem telt olyan gyorsan de örülök hogy ezt megéltük!
Holnap megint megyek kukucskálni. :lol:

Erdei suliban volt a gyerek és tök fasza mert egy csomó lóvét kifizettünk rá aztán már pénteken délben itthon is volt, és már csörgött is hogy mikor megy érte az apja. Aztán mondta neki az apja hogy egész héten nem látta az anyját most maradjon vele. Tök jó volt különben mert neki is kell néha egy kis nyugi mert ez a gyerek nagyon fárasztó ám. Vasárnap este elégedetten elnyújtózott a kerti széken hogy milyen jó kis nyugis hétvége volt. Szóval elszólta magát hogy neki is kell egy kis idegi relaxáció.

Amúgy ha már a kiscicáknál tartunk. Asszem pont a szívhang uhun voltam amikor megellett a mi pamink, mert a mi cicánkat meg úgy hívják mint téged: Pami. :lol: Nem is tudtam hová ellett mert nem a házába, pedig tök jól kibélelt házikója van. Mai napig nem is láttam a kiscicákat. jövök haza erre itt van egy szürke, meg egy szürke-fehér az ajtóban. Majd frászt kaptam. Aztán nézzük a barátnőmmel hogy most már két szürke fehér van. :shock:
Most kisértem ki őket a buszmegállóba jövök vissza nézek ki a teraszajtón hát két szürke, és két szürke - fehér van! :shock: :shock: :shock: :shock: REmélem most már nem lesznek többen mert már a kettőtől is égnek állt a hajam! Hová fogok ennyit elpasszolni???? :roll:
:roll: :roll:

ZSU
Hát pihenni nem tudtam, mert egész nap mászkáltam. Jól elfáradtam.
Aztán éjjel arra ébredtem hogy fáj a hátam. Azt hittem a kemény ágy miatt van, felkeltem egy kicsit megmozgatni a tagjaimat és visszaájultam az ágyba. Leszakadt rólam vagy 20 liter víz, és görcsölt a hasam. Pedig semmi olyat nem ettem. Mondom megint epegörcs fasza! Falat kapartam a fájdalomtól, és még le sem mertem menni a fürdőbe mert itthon is négykézláb megyek anyuéknál meg az emeleten vagyok, és két lépcsőforduló a fürdő. Bitzos voltam benne hogy ha elindulok legurulok, de szerencsém volt mert most kivételesen megúsztam a fosóka-hányókát, csak hogy így jobban elhúzódott a fájdalom.

Anya mondta hogy nospát biztos bevehettem volna miért nem szóltam, de hát ha hozzá lemegyek az is egy emelet a lépcsőn!

Szóval kurva szarul voltam, azt hittem ott maradok. A mamámnak is ez a baja, tavaly 100 kis követ szedtek ki belőle, lehet nekem is majd kés alá kell feküdnöm! :roll:

dita75
 
 


Csajok
Eloszor is kocce mindenkinek a drukkokat Kép
Nem lehe fullenteni :!: Mert mint mikor ferjhez megy az ember vgy nosul ugye kikell kerje a hajadon papirjat ill a szingli papirjat ferfiaknal :roll: Es azt a hatosag allitja ki aszerint,hogy hazas vgy vgy hajadon :!: szal nincs itt kamuzas ez nem egy papir amit en irok meg vgy o :roll: nalunk ilyet az anyakonyvvezetonel adnak ki ilyet asszem legalabbis :oops:

EREDMENYHIRDETEEEES :!: :idea:
FSH 16 :roll:
E2 60 :roll:

Holnap reggel megyek es megbeszeljuk a dolgokat haat ezzel nem hinnem,hogy indul a stimu :( :roll: de ha jol vettem ki a szavaibol ha 20alatt vgyok akkor a sajat egy erovel probalkozhatunk :? :roll: De remenykedek,hogy ad eselyt egy stimus honapra :roll: vgy kerhetnek gyogyot es akkor talan kovi honapra lejjebb menne es akkor talan akkor mehetne a stimu :roll: nem tom....holnap okosabb leszek :?

Dita
Koszi a drukkot en is szeretnem de nem tom mit mondanak holnap :? En lemaradtam valamirol :shock: mid faj neked mer kerulsz kes ala :roll: :?: :shock:
Es happy 2honapos forduloooot :!: :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol:

Pami
Az a baj nekunk noknek sosem eleg a szeretgetesbol :oops: :lol: :lol: :lol: :oops: En is orulnek ha mar kismamikent kenyeztetnenek :) Koszi a drukkot neked is 8)

Zsu
Kellemes idotoltest Noooocivaaaal :lol: :!: :!: :!:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Dita!


Ha most nem várnék babát, mondanám hogy 1 cicát elviszek, de sajna így lecsúszok róla (tudod a toxoplazmám nega lett) :cry: !

De ha jól emlékszem amióta írogatunk egymásnak azóta nem ez az első ellés nálatok!
Hátha lesz majd később is amikor már Majácska is nagyobb lesz. Mert én szeretnék még 1 cicát, csak a párom ellenzi!!!!

Tényleg a végén kiderült hogy hány cicus van összesen???

Epegörcs az fasza!!!
Monyon le!!!!
Remélhetőleg azért nem lesz sűrűn ilyen rossz élményben részed!!!

Kép
pamilla
 
 


Bridget!

Nemsoká Te is kismamiként leszel szeretgetve!
Gondolj csak bele ha előbb nyílik meg a párod a témára akkor lehet már Te is pocakot növesztettél volna!
De így sem lesz pocaknövésben hiány! :lol: :wink:

Hidd el holnap megbeszéltek mindent a nővel és pikk-pakk ott is lezs a pocidban! Majd csak kapkodjuk a fejünket!

Ha emlékezetem nem csal akkor ez az eredményed máris jobb mint a múltkori!!!! Nem?
Már ez is olyan közel van a 10-es határhoz hátha azt mondja hogy mehet a dolog!

Na amint tudsz vmit holnap írj!

Izgulok ám érted!!!! És persze drukkolok még mindig!!!!

Kép
pamilla
 
 


Ditám!

Te véletlenül nem ma voltál megint kukucskálni Bogyócskához???

Kép
pamilla
 
 


Zsu!

Merre vagy?
Mi jót csinálsz?

Tényleg a babszoba mikor érkezik meg hozzátok?
Majd fotózd le milyen NÁlatok, nem csak úgy 1 sima beállított fotón!!! :wink:

Kép
pamilla
 
 


Dita
AMEN :lol: Ugy legyen :wink: Csavo a dokim :oops: a regi volt a no a szuka :twisted: de az mar vgy ott sincs vgy tuladot rajtam mert amikor a nagykorhazba megyek egy masik no foglalkozott velem :roll: na nem mintha erekelne :)

Viszont ebben a magan meddosegiben ferfi a dokker es ngyon bizom benne :roll: en is remelem ad nekem 1eselyt legalabb a stimura :roll:

az ido is hajt merthat max meg 2honapig vgyunk aztan maris az USA-ban duplajara no a dolog :twisted: azert az sem mind1 :roll:

Multkor 24.1 volt :roll: most 16 igen jobb de meg ez sem surolja szerintem a stimuzasi hatart :oops:

Reggel jovok a hirekkel mire felkelsz itt lesz a JO hire remelhetoleg :oops: :) :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


PAMI
Nagyon figyelmes vagy, de bizony ma is voltam :wink:
Bár ez az uhu közel sem olyan jó mint a pesti. A barátnőm és a kislánya is bent volt. 4 éves a kislány de mindent tudott hogy ott a feje, keze orrocskája!
Profi a kiscsaj.

Most egy hónapig sajnos nem láthatom. Ja a nemére meg azt mondta hogy nem akar találgatni majd visszatérünk rá később. :?

Nálunk egy évben sajna kétszer is lebabázik a macsek. Nem akarom kimiskároltatni mert a családban volt már ilyen cica és úgy megváltozott.
Viszont ez hogy egy évben 6-8 macskát hogy passzolok el elég húzós.
Arról nem beszélve hogy mivel kinti életet választotta ezért be nem jöhet. Tök kinyitnám az ajtót a jó időkbe de nem lehet tőle mert egyből oson be és ugrik fel mindenhová. :twisted: Szóval bármennyire is szeretem lehet hogy keresni fogok neki egy új helyet mert ha nekem felugrik Bogyó ágyába akkor úgy valagba rúgom hogy elszáll. Párom már el akarta vinni valami messzi erdőbe de mondtam neki hogy szó sem lehet róla. Olyan helyre viheti csak ahol egy rendes családhoz kerül és kap enni meg kap szeretetet.

BRIDGET
Mennek a drukkok holnapra! Akkor ez a 16 már jó???

Epegörcsöm szokott lenni néha, hát eddig volt hogy csak 1-2 egy évben de most már 2-3 havonta is előjön. Valszeg epekövem van és azt csak műtéti úton lehet kiszedni. Remélem nem terhesen kell majd kés alá feküdnöm.

Én azt hittem a párom majd jobban fog szeretgetni kényeztetni kismamiként, de nem sőt! Még panaszkodtam is neki hogy másnak még egy kiló cukrot sem engednek a polcról levenni én meg vigyem ki a több kilós kukát az utcasarkára meg ilyenek! Aztán amikor felháborodok még én kapom meg hogy mekkora ügyet csinálok a terhességből. Múltkor nagyon kivoltam bukva, megmondtam neki hogy ha nem veszi komolyabban ezt a dolgot akkor fel is út le is út, mert nem ő szenvedett ezért a babáért és nem ő hordja a testében.
Tisztelnie kéne azért amiken keresztülmentem (fájdalom, stb.) azért hogy közös gyerekünk lehessen.
Azóta mindennap úgy alszik el hogy fogja a kezem és aznap amikor volt a veszekedés simizte a pocakomat, meg este amikor lefeküdtünk magához ölelt.

dita75
 
 


Wazze irtam egy csomot most meg fagy ez a genya :twisted:

Dita
Apacskadhoz no komment :roll: En apacskam meg egy angyal :shock: egyenlore :oops: hivott 7kor mikor vegzett hogy mik az eredmenyek :?: mondom neki aszongya de ugye azt az egyet megtudjak csinalni :lol: marmint az egy epp ero petet :arrow: o nem tudja az milyen keves % hogy egy petibol baba legyen :roll: :? :( De edi volt eeees reggel alairta a lombikos papirokat :) Kivanom hogy te apacskad is terjen eszhez vegre es szeretgessen meg :!: :) Drukkok johetnek a 16 meg majd holnap kiderul mire eleg :roll:

Follicle Stimulating Hormone (FSH) 3. nap 3-20 mIU/ml Az FSH az ovarium stimuláhatóságát mutaja.Általában 6 alatt kiváló, 6-9 jó, 9-10 még megfelelő, 10-13 nehezen stimulálható, 13+ nagyon nehezen stimulálható.

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


BRIDGET
Ari apcid van! 8)

Tudod nem akarom ám védeni apcit de pont erről beszéltünk egyik "sorstársammal" hogy nagyon meglátszik az embereken hogy ki milyen családból jött, mit látott, tanult amikor gyerek volt. Apciéknál nem voltak szeretgetések, ő ezt szokta meg, így én sem várhatom hogy kiforduljon önmagából harmincegynéhány év után. De az tény hogy a fiát nagyon szokta ajnározni úgyhogy Bogyó nem fog hiányt szenvedni a szeretgetésből szerintem.
Én már most látom hogy én leszek a szigorúbb szülő apa nagyon elkényezteti a fiát is, mi lesz majd Bogyival? :roll:

Igy hogy még nem született meg nem nagyon bírja hogy ha vásárolok neki, meg hogy ez minek az minek olyan nem volt a fiának mégis felnőtt, De állítom ha már meglesz többet megad majd neki mint én.

Bő fél év múlva majd beszámolok hogy igazam volt vagy sem! :wink:

dita75
 
 


Dituskam ugy legyen :roll: Parom se az a nagy olelkezos osszebujos fajta foleg mivel japan :twisted: itt meg aztan vegkepp nem mutatnak erzelmeket ki :x de azert nem bunko :roll: szal biztos,hogy nalunk en nekem nem kell cipekednem mert barmikor megyunk vasarolni o az aki cipekedik ha szupermarketrol van szo ha epp az ujonann vasarol cipo ruharol....sosem engedi nekem :roll: vgy amikor megjonnek a kartonszamra az uditok....megkerem hozza be oket a konyhaba becipeli oket szep lenne en nekem kene :twisted: vasarlas teren nem tudom mi lesz de majd megirom :roll: egyenlore ha magamnak is latok valamit mindig aszongya tetszik?akkor miert nem veszed meg 8) szal nem ellenkezik mondjuk nem is nezek ki drga cuccot meg nem vgyok az a soppingolos fajta se :wink: de majd a bebinek nefelj en is majd azt se tom mit vegyek elszall velem tuti a o :oops: :lol: :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Dokinal
Hat megjottem :arrow: aszonta a doki nem kezdjuk az injekcio kurat mert nem latja ertelmet :roll: de szerinte azt az egy ero tuszot ami jelenleg 2 azt mindenkepp szivjuk le :roll: es aztan leszivas utan ad gyogyot ami lejebb viszi az fsh-em es ha ebben a ciklusban nem is jarunk sikerrel kovi honapban indulhatna a szurival a lombik :roll: erre en megkerdeztem nem e lehetne clostit szednem es azzal peteket noveszteni es akkor tuti nem 1-et szivna ne...szerinte nem igazan lesz azzal sem tob peti de anno 2007 novembereben egyik oldalt 4 masik oldalt 5petet is lattak szal hasznalt :!: pedig mar akkor is magas fsh-em volt tobb mint ami most :!: Aztan azt mondta megprobalhatom :roll: nehez volt a dontes...de miert ne szedjek semmit es szivjunk le 1tuszot ha egyszer szedhetek gyogyot es talan csinalhatunk tobb petit es akkor mar tobb lesz mint 1 :?: :idea: :roll: vgy rosszul gondolom :?: De akkor ennyi erovel miert nem mehet az injekcio kura :roll: mondjuk arra aszonta nem hatna ennyi ido alatt de a closti az nagy dozis es az hatni fog :roll: de akkor jott a kovetkezo keres akkor o miert nem mondta vgy ajanlotta a clostit :roll:

Lenyeg a lenyeg ilyet meg nem hallottam soha,hogy clostizom es azokat a peteket fogja leszivni es ha minden jol megy vissza is tenni :roll: na meg olyat sem hallottam meg,hogy az abban a honapban ero 1tuszot akarja a doki leszivni :roll: ettol elegge ockodtam...mert ha lehet akkor legyen most 2baba mrt utana mar ki tudja mi lesz alapon :roll: kicsit lehet bonyolultan irok :oops:

Aztan kerdezte mi az ami miatt ockodom attol,hogy az 1ero tuszovel probalkozzunk ebben a honapban marmint azzal legyen lombik :idea: mondom 1 az a penz :roll: arra az egy tuszore ngyon csekelyke eselyem van,hogy minden klappoljon es meg meg is maradjon :roll: en inkabb stimuznek vgy varnek es kovi honap es akkor inkab legyen tobb tuszo az maaaar nagyobb esely de meg ugye igy sem biztos semmi :roll: a masik meg n em csak a penz mert van keret de ze mondjuk ha ingye lenne vgy akcios aron mivel ez egy sima ciklusbol levett tuszo akkor belemennek de igy hogy ugyanannyit kifizetni az igencsak csekely eseltre :? Inkabb akkor varnek :roll:

De a lenyeg a lenyeg abban maradtunk szedem a clostit 5napig 2*1szemet 19-en meg visszamegyek petikukucsra 8) aztan meglatjuk mikor lesz a leszivas stb :roll: errol addig ne is beszeljunk amig nem tudjuk hogy allunk petiileg 8)

Szerintetek jol dontottem :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Ditukám!
Az elején sokkal többet kell pihenni, aztán majd minden könnyebb lesz!!!!
Fene vinné el az epe vagy vesegörcsödet :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Remélem, jobb mára a helyzet!!!! És remélem, hogy a műtét elkerülhető lesz!!!!!!
Hány kiscica lett végül :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Pami!
Mivel ahonnan hozzuk a szekrénysort, még nincs meg az "utódja", így nekünk sem sürgős, hiszen még "rumli szoba" jelenleg. Abban maradtunk, hogy ha már tudja a csaj, mikor hozzák hozzájuk az új szekrényeket a lánykájának, akkor elhozzuk.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bridget!

Sztem jól döntöttél!!!!
A tutira mentél!:)
Hát én nem nagyon értem a dolgot! De ügye nem mi vagyunk a doki. Lehet hogy így is lehet csinálni. sztema lényeg hogy több petid legyen mint 1, csak a nagyobb siker% miatt. A többit meg kakild le!
Rosszat bizti nem fog csinálni, mármint hogy értani a closty nem árt sztem!

Azért sztem ezek jó hírek!!!!
Annyira szurkolok neked!!!!!!!!!!

Aztán szedd rendesen a clostyt :wink: :lol: A végén még arra leszünk figyelmesek. hogy kimerült petefészek ide vagy oda, nálad becsúsznak az ikerek!
Tényleg a párod mit szólna hozzá???

Az enyém először megijedt aztán már szinte ő akarta!

Kép
pamilla
 
 


Zsu!

Nálatok is van kupis szoba????
Ez tök vicces mert nálunk is van és nálunk is az lesz majd a gyerekszoba! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Akkor nektek tök jó mert addig nem foglalja a helyet fölöslegesen!

HÁt nekünk már itt van minden bútor csak a kupisból el kéne adnom a mini sarok ülőgarnitúrát mert máshogy semmi nem fér be!
Szóval az még hátra van.
A helyhiány miatt pedig a nappalink úgy néz ki mint 1 kirakodóvásár, csak a szekrény lett összerakva hogy a kis ruciknak legyen hely! Na za még befért a szobába.

Kép
pamilla
 
 


Ditám!

Nálunk kislánycica van és miután fsz-en lakunk mi kiműttettük és semmi nem változott meg a természetében! szóval ha nem szeretnél több kiscicát akkor nem biztos hogy nem kéne eljátszani a gondolattal, pláne hogy egészségügyileg is jobb a cicának. Legalábbis nekünk ezt mondta a doki.

NEm akarok okoskodni félre ne értsd, de sztem annyira tanítható a macsek hogy oda ahova Te, Ti nem szeretnétek oda ne menjen be!
Nálunk ilyenek az asztalok a konyhapult, magyarán ahol kaját készítünk, ill eszünk. Ő ezeket pontosan tudja is! Mindenhova máshova szabad a bejárás, persze ez majd ha megvan a bébi megváltozik, mert akkor az asztalokhoz jön a kiságy, a babakocsi, pelenkázó!

Szóval azt nem tudom hogy m,ennyire ragaszkodsz a cicádhoz, de lehet megér 1 próbát még mielőtt helyet keresnétek neki...

De mondom ez csak az én véleményem!!! Van is emiatt vitám anyumékkal mert szerintük húú de veszélyes a macska a baba mellett! Hát nem mindig vagyunk egy véleményen!

Kép
pamilla
 
 


Pami
Koszi en is ugy gondolom,hogy jol dontottem csak nem akarom a kovi honapot befolyasolni baar milyen kovi honap nem igaz hisz majd most nekem is sikerulni fog :wink:

Hat nana,hogy jo hirek :) csak nekem nem szuris stimum lesz hanem clostis 8) :lol: remelem meg pe elott leszivjak :shock:
Szurkok jol jonnek :oops:

Hat megmondva az igazat en ikrekre megyek :roll: baar nem ngyon vgyok felkeszulve a dologra :oops: Mivel nekem mar nem biztos tudunk meg egy gyereket csinalni ezert inkabb akkor most legyen 2 8) Apanak meg ilyenekrol nem beszeltem....orulok,hogy egyaltalan mar idaig is eljutottunk :shock: de persze szoba jon majd a beultetesnel :roll: de en mindenkepp 2kerek vissza :roll: ha meg 3peti marad meg csak mivel egyet nem fagyasztanak ezert lehet mindharmat :oops: meg nem tudom egyenlore tudod ilyenkor meg nagyon konnyu kijelenteseket tenni de betartani meg hat abban a szituban....majd kiderul en azert orulnek neki ha lenne 2baba ha nem akkor lesz 1 nekem az is jo es a fagyibababol utana meg lehet meg 1 akar 8) De persze ezek meg almok...egyenlore novesztgetem a petikeimet 8)

Nalatok mizu :?:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Pami!
Bizony ám, hogy van kupis szoba. Most legalább van helyem ruhát szárítani valahol, ahol nincs útban :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Már úgy várom, hogy lehessen rendezgetni, pakolászni, mosni, vásárolgatni menni, stb...

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bridget!

Hú holnap lesz a tüszőkukucs!!!!
De izgi. Tök jó lenne ha nem 1 hanem több lenne. Gondolom ezzel Te is így vagy! :wink:

Hát igen mi akiknek nehezen jön, jött a a bébi áldás azok kicsit másképp állnak a dolgokhoz!
Amire lombikra kerültünk addigra már nekem is jöhettek az ikrek!
Pedig előtte teljesen ki voltam tőle borulva. Aztán amikor kiderült hogy a másik felszívódott még 1 kicsit szomorú is voltam!

Az meg természetes hogy a drukkok mennek!!!!!
1000000000000000000000000000000000000000000000000000000
0000000000000000000000000000000000000000000000000000000

Kérned sem kell küldjük neked, nektek!!!

Kép
pamilla
 
 


Zsu!

Asszem mi kb ilyenkor kezdtünk el vásárolni Majácskának (mármint időben ahol most te tartasz).
Én úgy voltam vele hogy nem akarom a végére hagyni és csak most kezdem érezni hogy milyen jól tettem!
Pl én nehezen bírom ezt a meleget+ az embertársaimért sem rajongok túlságosan! :wink:
Szóval apránként beszereztünk mindent.

Így most ott tartunk, hogy csak a légzésfigyelő hiányzik! Nem kell rohangálni!

szóval nem sokára biztos vagyok benne hogy nálatok is eljön az idő és már vásárolgatni is fogtok!
Hiszen olyan nehéz megállni! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
pamilla
 
 


Képzeljétek ma kicsit kiakadtam!
Megyek az utcán és az emberek úgy bámulnak mintha vmi marslakó lennék!!! :shock: :shock: :shock: :shock:

Mintha nem láttak volna még állapotos nőt! mi lehet ilyen furcsa??? Ki érti ezt???

Van ügye 1 barinőm aki ikrekkel volt terhes na ő mondta hogy a végén már az utcára sem akart kimenni mert mindenki a pociját+őt bámulta!

Komolyan mondom az emberekben semmi tapintat nincs4
De bezzeg ha arról lenne szó hogy az ülőhelyet kell átadni akkor vhogy senki nem veszi észre a pocakot.

Hát ez van!

Csak gondoltam leírom nektek! Tapasztalat!!! :wink: :shock:

Kép
pamilla
 
 


Jelentes
Dokinal megvolt minden szerintem a menzim kicsit mindha nem akkor kezdodott volna amikor de aszonta a doki ez nem a menzi erejetol fugg...szla az elso piros napom akkor 13-an volt de verezgetni csak 15-en kezdtem el :roll: A lenyeg egyenlore a jobb oldalon latott 1tuszot a masikon meg semmit :? de aszonta egyenlore nem lehet josolni ebbol mert meg az elejen vgyunk ngyon...levett vert,hogy megneze az FSH-em ment-e feljebb a closti hatasara...es megnezi az E2 szintet is :roll: delutn 4kor csorgok vissza a lelet miatt es akkor megmondjak hogyan tovabb :roll: :?

Kicsit azert elkeseredtem na :roll: persze tudom meg csak 7.cn-en vgyok meg meg van ido meg minden...de ennel tobbre szamitottam :roll:

Pami
Koszi-koszi a sok drukkot...asszem meg egy jo darabik elkel majd :? :roll: Nehez eset ez az ikres tema...nekem ugye nem lenne segitseg ezt bele kell kalkulalni na meg azt is apacska egyenlore most nagy nehezen vetemedett arra,hogy legyen baba de nem egyszerre 2 :oops: szal egyertelmuen ketten dontunk majd :roll: de visszatenni akkor is kettot szeretnek :wink:

Nem tom miert nezik a kismamikat otthon...ez ilyen apal bunko M.szokas :? :roll: itt nem nez senki senkit meg egy feketet se vgy egy fellabut vgy egy szoke not se :roll: a metron is ugy tudok utazni meg pillantast se vetnek egymasra az emberek :roll: maaas vilag en sem szeretem mikor neznek de amikor otthon szoktam pl lenni anyuval megyek es alandoan mindenki nez :twisted: szal ismerem ezt az erzeset :roll: en olyankor jol visszanezek nekik :twisted: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Visszacsorogtem :roll:
hat az eredmenyek nem igazan tudom,hogy mit jelentenek de sejtesem az van :roll:

7.cn
FSH 40
E2 69

2.cn
FSH 16
E2 60

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na kakukkosat mindenkinek!!!!!!

Bocsi az eltűnésért, de már itt vagyok.

Alakulunk, alakulunk.... picikém nő, mint a gomba hétről hétre Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Képzeljétek, vagy a jövő héten, vagy az utáni való héten jönnek és megcsinálják a fürdőt (leverik a a régi csempét, kádcsere, csapcsere, új csempe fel), a wc-t is felcsempéztetjük, és leburkoltatjuk az erkélyt is Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Tegnap már volt nálunk egy kőműves, ő 160 ezerért csinálna meg mindent teljesen. Plusz + csempe, kád, csap, szerelvények, stb.... 300 ezer lenne a vége.
Ma este is jön egy pasi, meglátjuk, ő mennyiért csinálja meg.
Meg pakoljuk a lakást..... kiszanálunk mindent, ami felesleges, áttesszük a bútort a gyerek szobából, ami most ott van, és ha kell. akkor festünk is apával. És hát ha szólnak, el kell hoznunk a bútort, amit már lefoglalóztunk Laughing Laughing Laughing Laughing
Szóval zajlik sz élet.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pami!
Hát igen.... szerencsére apa észbe kapott és magától kezdtek el pörögni az események nálunk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Aztán ha megjött a gyerekszobabútor, akkor majd neki kezdünk a vásárolgatásnak, és akkor már lesz, hova rakni a sok cuccot :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hát a helyet át nem adoókról tudnák én is mesélni.... ugye tegnap kellett vissza mennem kontroll légzésfunkcióra (most már szerencsére 85%-os :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: hurrá :!: :!: :!: :!: :!: ), és hát azt hiszed, bárki felajánlotta, hogy átadja a heylét??? Még szerencse, hogy soron kívül behívtak, és így csak 35 percet kellett állnom :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Na végre bement egy nő, na mondom leülök végre a padra.... hát a mellette ülő nő úgy csúszott arrébb, hogy alig fértem el a padon... de nagyon csúnyán nézhettem rá, mert pikk pakk össze húzta magát.... és előtte hívtak be, pedig jóval előttem jelentkezett be :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ennek nagyon örültem, bevallom :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
De a villamos pont ilyen.... jól megnézik a pocakot, majd kinéznek az ablakon :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Halihóóóóóóóó

BRIDGET
Nekem 9. cn-en még semmit nem láttak, kb. 14-16. napon voltak érett tüszőim.
Igaz nekem 33-34 napos ciklusaim voltak tavaly, azelőtt meg nem is volt ciklusom.
Fog ez még alakulni hidd el. Folyamatosan drukkolok.

PAMI
Nekem ma reggel átadták a helyet. Amúgy ez az első eddig mindig csak jól megbámultak, aztán kinéztek az ablakon mintha ott sem lennék, pedig onnan ahonnan én felszállok a második megállónál a busz fele leszáll, mert az a központ, szóval még egy megállót sem tud állni senki, inkább elnézik hogy alig bírok kapaszkodni, talán ha elesnék még akkor sem hatódnának meg. :twisted:

Pár évvel ezelőtt amikor költöztünk éppen az 5. emeletre ketten a párommal cipeltük fel a bútorokat. Estére teljesen kész voltam, már nap közben is csillagokat láttam, és fájt mindenem. Másnapra megjött de olyan erősen, hogy azt modta a doki hogy korai terhességet vetéltem el, mert a méhem nagyobb volt mint korábban. Teljesen kibuktam, és meséltem a nőnek aki a lakásomat megvette hogy mi történt és most ne zaklasson a baromságaival. Kriminális nő volt, mindenbe belekötött. Azt mondta hogy mit hisztizek ilyesmin örüljek hogy a páromtól (nem bírta a páromat) nem maradt meg a gyerek, és hogy különben is majd lesz másik. :twisted:
Nagyon undorító emberek vannak sajnos a földön!

Még nem tudom mi lesz a cicuval mert megnevelni se időm se energiám, meg nem hiszem hogy most kéne elkezdeni.
Épp elhatároztam hogy keresek neki új gazdit, erre lebetegedett szegénykém. Védte a 4 kicsit egy kanmacskától, összeverekedtek és most húzza a lábikáját.
Úgy feküdt a kisházikóba tegnap mint aki már a végét járja, annyira sajnáltam.
De nincs ám baja a lábinak nem is tört el csak zúzódott de gondolom nagyon fájhat neki, nem is áll rá. :(
Úgy megszeretgettem volna, de hát a baba miatt nem akarom nagyon dögönyözni. A múltkor ráadásul kullancsot szedtem ki belőle, nem igazán szeretnék elkapni semmi kórságot tőle. Szóval elég sokminden ellene szól, de egyszerűen nincs szívem megválni tőle még akkor sem ha tudom jó helyre kerül. Még ezt át kell jobban gondolnom. A másik cicámért is nagyon sokáig sírtam akit örökbe kellett adnom.

ZSU
Örülök, hogy minden rendben veletek!
Nem tudom most hogy mennek az árak, pedig építőiparban dolgoztam.
Nálunk szerencsére nem kellett fizetni egy szakembernek sem, mert a párommal elég sokmindent megcsináltunk ketten vagy a kollégáink segítettek.
Ettek - ittak (de rendesen) az volt a fizetség!

dita75
 
 


Ditu!
Hátmi is elgondolkodtunk rajta, hogy neki állunk és megcsináljuk, és csak vizeset hívunk. De végül a mester mellett düntöttünk. Apa nem is tudna most szabit kivenni, hogy neki essünk.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Dita
hat ezaz,hogy neked hosszabbbak a ciklusaid :roll: bar ha megno csak epp nem 11.napra ahogy nekem szokott hanem 15re nekem az is jo :wink: Na meg mint tudjuk 2mm-t no egy nap szal jah :roll: hoztam nektek is egy tablikcsut
Kép

Es itt meg lehet kicsit olvasni a hormonok mukodeserol roviden a lap aljan :arrow: http://termtud.akg.hu/okt/10/1/11hormon.htm

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!
Remélem nem baj,hogy írok nektek,csak gondoltam itt én is kitudom magam írni.Írok egy másik topikba is,ide a bromó miatt írok.Megpróbálom röviden leírni a történetemet,hogy ne legyek olyan idegen! :)
Nos:2008 áprilisban hagytam abba a fogamzásgátlót(Lindynett20) de augusztus óta próbálkozunk.Június óta zavaros a menszim,elmentem a dokihoz,nem csinált semmi.3* játszottuk el,mindig 6000-ért.Besokaltam,kerestem másik dokit akit Cseh Erika személyében megtaláltam!Imádom,mindenhova elküld,hogy kivizsgáljanak.Bromót szedek,csak sz..ul vagyok tőle.Januárban volt vérvételem.A TSH és a Prolaktin szintem volt magas.Most megint megyek vérvételekre,mert márc.24 óta megint nem volt meg.Ma voltam az elsőn,TSH és prolaktint néznek,péntek reggel pedig cukorterhelésesre megyek.Remélem mostmár eldől,hogy mivan és kikezelnek.
Remélem nem voltam hosszú,és nembaj,hogy írtam! :)

Ja csak 1 kérdés,van valaki köztetek aki a bromó miatt lett terhes? :roll:
Vendég
 


Tegnap este volt a kőműves, aki azt mondta, hogy 1500Ft/m2. Ami marha jó ár szerintem és az ő munkáit ismerjük legalább. Így az ő részéről 75 ezer lesz. Viszont nem csinál vizes munkát, így egy szerelő most volt nálunk, felmérte a terepet, és este küld e-mail.ben konkrét árajánlatot... kétfélét.... egyszer, ha kell csöveket is cserélni és ő hozza a kádat és a csapot is, meg ha csőcsere nélkül, és mi vesszük a kádat, csapot, stb. De azt mondta, hogy szerinte kb. 80-100 ezer lesz a vége az ő részéről. De ebben benne van a sitt elszállítása is, a csaempe leverése, meg nem tudom még pontosan, micsoda.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Üdv Gabóó köztünk!!!!

Én szedtem Bromot, de nálam ez kevésnek bizonyult, és végül inszeminációval lettem terhes. A Bromot, viszont a 8. hét után elhagyhattam.
Nekemszintén irreálisan magas volt a prolactinom, viszont a progeszteronom meg nagyon alacsony, ami miatt vérezgettem. Amit a mai napig nem értenek nálam, hogy a prolactinom mellett mért volt minden hónapban rendes mensim??????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Először is: Iset Hozott Gabóó!!!

Hát a bromót nekem is a magas prolaktinra kellett szedni de mi lombikkal lettünk babásak végül. Igazából senki nem tudta miért nem sikerül ha csak ez volt a gond (és hát nálunk nagyon más gikszer nem volt).
De én már hallottam olyan lányról aki szedte és terhes is lett! Szóval csak hajrá!!!!
És nyugodtan írogass ide is :wink: :lol:

Kép
pamilla
 
 


Bridget!


Na na na???
Mit mondott a doki? Mit jelentenek ezek az eredmények?
Fúúú úgy izgulok érted!
Annyira szurkolok hogy több tüsződ legyen!

Kép
pamilla
 
 


Zsu!

Akkor elég jól jöttök ki a dologból, ahhoz képest mindenképp amit elsőre mondtak nektek. Nem igaz???
Hát nem semmi macerába kezdtek bele!
Ha nekem kéne most ilyenbe belemenni úúúú megőrülnék! De gondolom a munkás emberke is, mert mindenbe belekötnék vagy mi. Mert a férjem miután ő is munkásember együtt érez velük és nem nyitja ki a száját, így néha nekem kell :lol:

Kép
pamilla
 
 


Tényleg csajszik ti hogy bírjátok ezt a meleget?

Én egyre nehezebben viselem. Inkább ülök a lakásba csak az utcára ne kelljen kimenni! Döglesztő a meleg és hozzá gondolhatjátok hogy szakad rólam a víz :oops: :shock:
Max a kertbe megyek ki locsolni!

Ja és a diétát egyre nehezebben viselem! Mondjuk mondta csaj kb mostanra fog beindul a baba növekedése+kicsit megugrik a cukrom, de nálam ezt még tetézi hogy újabban éhen akarok halni! Még jó hogy holnap megyek hozzá mert akkor meg tudjuk beszélni a dolgokat!

Jaja hát azt el is felejtettem írni milyen jó lesz a köv 2 hétvége!

Most szombaton megyünk 4d-re! Már várom nagyon hátha most végre megmutatja magát 100%-an

Jövő héten pedig a tesóm esküvője lesz! Fú a durva za hogy nemrég írtam nektek hogy megkérték a kezét és már itt is van az esküvő!

Kép
pamilla
 
 


Ditám!

Mesélj mi újság a cicával?
Még mindig fáj a lába?
Figyeljétek mert lehet hogy kívülről nincs semmi gáz hanem belülről van vmi. 1 ismim pont most mesélt ilyet az ő cicájukról!

azt hogy mit tervezel vele arra még van időd eldönteni!
Mondjuk nálunk az első perctől fogva tiszta hogy marad velünk. De persze csak akkor ha nem bántja vagy nem jelent veszélyt a babára! Ha így lenne akkor keresek neki1 olyan helyet ahol addig el lehet amíg a baba nagyobb nem lesz. De remélem ez nem történik meg!!!

Ja és a végül csak nem derült ki hogy összesen hány kiscica van?
Mizu a Apeh-vel? Megjött végre már a lóvéd? Vagy még mindig visszatartják?

Kép
pamilla
 
 


Pami
De hisz tegnap voltam dokinal es irtam is :roll:

7.cn
FSH 40
E2 69

2.cn
FSH 16
E2 60s az eredmenyeimet :roll:

Azaz a 7.cn-es FSH mutatja,hogy a gyogyswzer hatott vgyis elmeletben tobb tuszonek kellene lennie de mivel nincs ezert ugy latszik nem mukodott a stimu...nem tom ez eddig mennyire ertheto? :roll: :oops: :lol: Aztan...E2 az ugye az osztrogen...(nem toom hogy irjak pontosan) Na az clsoti 4-5.napjan 100as/pete erteknek kellene lennie persze fuug hany peti vgy mekkorak szal ez lehet 2-3-5-600is :wink: de minimum a 3.cn-es sizntnek a duplaja!Hat nekem kemeny 9egyseget ment fel :? szal magyaran szinte ott tartottunk 5napi closti utan ahol elkezdtuk :roll:

Most csak azt nem tom ha normal ciklusban tudok tuszot novelni es van pe es minden jo akkor egy sz@r stimus honapban miert nem tudok meg 1tuszot sem noveszteni :twisted: :roll:

Na ez csak koltoi kerdes volt :? :roll:

Penteken megyek dokihoz addig nem tom,hogyan tovabb bar en nem biztos szeretnek ezt a punkciot ha 1peti lesz :roll: Nem tom...en meg mindig abban bizok igenis lesz tobb :twisted:

Na meg neha az is eszembe jut mivan ha nem szeretnem ezt az egyet leszivatni es kozben meg megis belemegyunk es tenyleg abbol lesz babo :roll: es sosem adtam volna meg neki ezt az eselyt...aztan lehet jovo honapban mikor meg lesz 4tuszom akkor nem lesz egy sem hasznalhato :roll:

szal sok megvalaszolatlan kerdes van bennem :?

Rolad
Gratula a tesod eskuvojehez!!!!!!!!En nem is olvastam ezt :oops: :roll: A cukroddal meg csak ovatosan anlunk is az egyik topiklako elkezdte matol szurni magat :? o 26hetes epp ma :roll:
Meleg az itt is van es en sem birom :x pedig meg baba sincs a pociban :shock: :lol: 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Gaboo :)
Kép

Hat nekem nyaron volt magas a prolaktinom es akkor kerultem ide a csapatba de mire megnezettem meg 1szer mar lejebb ment es nem kellett gyogyo ra de ittragadtam :oops: Szal en okosat mondani nem tok :oops: :lol: :oops: De a csajok itt mind igen :wink:

Dita
Hun vgy? :roll:

Kiriki
Eletjelet kerunk :!: :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Vagyok csak holnap jönnek apósomék és be kellett vásárolni.
Itt fognak dolgozni a párom unokatesójával :twisted: egész nap ugrálhatok nekik arról nem beszélve hogy külön-külön is kibírhatatlanok hát még együtt! :roll:

Nem nagyon olvastam vissza bocsika, csak Gabónak akarok írni hogy én még amikor inszemeztem volt egy lány nagy pocival és szóba elegyedtünk. Mondta hogy neki sem jött össze a baba akkor nézték a hormonpaneljét, és felírták a bromot, kb. 4 hónap után rendbejött a prolactinja és össze is jött a kislánya.

Ha szarul vagy tőle van egy másik szer, homeos, mastodine vagy valami ilyesmi neve van annak állítólag nincsenek mellékhatásai.

Később visszaolvasok, csak most van a műsorom 8)

dita75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: