Új privát üzeneted érkezett!

Laptető! :(

Kép
rena85
 
 


Látod, látod Rena? Laptető, meg mindenféle. Nekem ma nagyon elkezdett fájni a cicim. Mostanában a mensi előtt kb 1 héttel már szokott fájni, de azért bízom abban, hogy nem a mensi miatt fáj.

timejka
 
 


Rena, akkor miért vagy elkeseredve? Fel a fejjel! (legalább 27ig, de utána is!!!) :wink:

Timi, neked is megy a drukk, hogy ne jöjjön meg, úgy 9 hónapig :lol:
Bence fiad nagyon cuki :wink:
Vendég
 

 
 

Kitty köszi. Neked is és mindenkinek megy a drukk! Bence már egy nagy ördög. Majd teszek fel mostani képet.

timejka
 
 


Sziasztok!

Timi!Remélem eggyikönknek sem jön meg!Már nagyon jó lenne!!

Kitty!Nem vagyok elkeseredve csak még álmomban is negatívat teszteltem,ez egy kicsit lehangoló!

Kép
rena85
 
 


KÉpzeljétek el meg vagyok zavarodva.

Rena a másik topicba úgy írtam, mintha veled "beszélgetnék" és most írta a csaj, hogy mi hogy és akor jöttem rá, hogy nem itt vagyok.

Rena az álmok nem mindig válnak valóra. Nyugi!

timejka
 
 


Timi!Nem semmi!Vicces lehetett mikor rájöttél,hogy másik topicban vagy!

Kép
rena85
 
 


Sziasztok Lányok!Én még régen elég aktiv topikozó voltam itt!Épp a 2.babán kezdünk el jövő hónaptól dolgozni...! :) Tegnap meglestük Uh-án a tüszőimet,és van is,egy szép nagy!!!!!Kiváncsiságból megnéztem a Jónás naptárat,és JELÖLI a term.napokat!!Szuper jóóó!!!!! :) Csak azokat a lányokat szeretném biztatni,akik nem hittek ebben a módszerben,hogy higyjenek benne,mert ha semmi egészségügyi problémája nincs a nőnek,akkot tutira bejön.....! :wink: Viszont kéne még egy ráerősités valaki tudna nekem abban segiteni,hogy megnézze,hogy 2006-ban mit jelölt nekem a március hónapban???Megirom priviben az adataimat.Segitenétek??Mert visszamenőleg nemtom,hogy kell....! :oops: Segitségeteket elre is köszönöm!! :D

Kép
bea27
 
 


Sziasztok!

Bea27!
Üdv nálunk!Remélem elsőre összejön a kistesó!Küld el az adataid és kiszámom 2006-ra meg amikorrra még kell.

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!!!!

Üdv.Bea :lol: :lol: :lol:

RENA!

Lehet,hogy ez a negatív álom jót jelent :wink: :wink:
Jártam már én is úgy,hogy azt álmodtam,hogy megjön a piri,és kiderült,a valóságban,hogy kismama vagyok :lol: :lol: :lol: :lol:

Üdv:Kriszta

Kép
flacsikriszti
 
 


Bocsi Rena elfelejtettem mondani,hogy a múltkor azt álmodtam,hogy kismami vagy :lol: :lol: :lol:

Kép
flacsikriszti
 
 


Kriszti!Hogy vagytok?
Bárcsak úgy lenne,hogy tényleg kismami vagyok!

Kép
rena85
 
 


Ide is irok!Kiváncsi vagyok,hogy Rena mire jut! :) :shock: Bizzatok magatokban csajok!Jönni fog az a baba,csak kitartás! :wink: Sok helyen azt hallottam (ha ezzel tudok segiteni),hogy nem jó,ha minden nap együtt vagytok Apával,mert akkor a spermák nem olyan erősek!!Amit ajánlanak az 2 naponta.....! :) A hőmérőzésről meg annyit,hogy én nem vezettem táblázatot,mert nem is értek hozzá,de mértem,és végig 37 környéki volt,ami nagyon nagyon biztató!! :) Ágynyugalomban reggel,lehetőleg higanyos lázmérővel kell mérni,stb...!Ez mind tapasztalat!Remélem tudtam nektek sgiteni!! :D :wink:

Kép
bea27
 
 


Bea, üdv itt!

Rena, drukk, hogy kismami legyél!
Vendég
 


Szia Bea!

Ez érdekes, ugyanis én meg az olvastam valahol, hogy lehet mindennap együtt lenni, mert a spermák minden nap újratermelődnek, vagy mit csinálnak. Akkor most mi is a jó?

Rena hogy vagy? Ne idegeskedj! Bagoly mondja verébnek

timejka
 
 


Timejka!!Nekem ezt egy orvos mondta!!Szerintem lehet benne valami,mert hiába van mindennap sperma lehet,hogy tényleg nem olyan erősek,mintha 2naponta lenne sex! :wink: Sőt,még hallottam a pózokról is dolgkat,illetve azt is,hogy-hogy kell a sex után úgy feküdni,hogy a babák ne azonnal csurogjanak ki! :oops: Rena!!Hol vagy??Várom az eredményt,hogy mit láttál nekem!! :? Tűkön ülök! :)

Kép
bea27
 
 


Bea!Írd meg,hogy eggyezik e!Leírnád a pózokat és a fekvési módokat?

Kitty!Köszönöm!

Timi!Köszönöm jól!És te?Te se idegeskedj!

Kép
rena85
 
 


Rena igyekszem nem idegeskedni, bár tényleg nem idegeskedek. Szóval érted. Jól vagyok.

Bea orvosok is beszélnek mindenfélét. Nehogy azt hidd, hogy most kötözködni akarok, dehogyis. Bea azt nem tudod, hogy hátrahajló méhnél milyen pózba kell lenni? Egyébként mostanában mindig kissé felemelem utána a lábam és maradok az ágyikóba.
Nekem van már egy kisfiam és visszanéztem, hogy a Jónás naptár akkora mit mutatott, amikor a gyermeke fogant. Hát fiút. Biztos van benne valami.

Rena neked van valaminek valami jele már?

timejka
 
 


Timi!Semmi jel nincs.Szerintem nem sikerült ez sem!

Kép
rena85
 
 


Rena!!Itt is köszi!!De a többiekkel is meg kell osztanom,hogy a Jónás szerint LÁNYOMNAK kéne lennie a FIAMNAK!!! :? Viszont az ovu.dátum nagyjából megeggyezik!!Ez roppant érdekes!! :? Timejka!!A google-be ird be,hogy fogantatási pózok,és kiad egy pár dolgot!Hallottam már a hátrahajló méhről,de nem érintett a dolog,és nem jegyeztem meg :? !Szerintem szintén a Gooogle-ben találsz erről is valamit!Egy barátnőmnek nehezen jött össze a baba,és a Dokija ajánlotta,hogy amikor "végeztek" feküdjön hason,és rakjon a medencéje alá egy kispárnát.Én is kisérleteztem mindenféle pózokkal gyertya,stb....Apa elég csodálkozva nézett :shock: :oops: Egyébként anno én is próbáltam mindenféle módszert:Jónás,Mini mikroszkóp,hőmérő,fogamzós korong,stb...,és amikor mind egy félét mutatott (eggyezett) JÖTT ÖSSZE a baba! :wink: KITARTÁS!!Szoritok nektek!Jócakát!!

Kép
bea27
 
 


Timejka!!Ezeket néztem meg neked,PÓZOK:http://nana.hu/index.php?apps=cikk&cikk=21030&fr=balaj

Kép
bea27
 
 


Meg még ezt:htt://bebilap.hu/terhesseg/knaptar.hu Hátrahajló méh:http://www.babanet.hu/tarsalgo/viewtopic.php?start=0&t=3456 Remélem tudtam segiteni!!Megyek,mert hulla fáradt vagyok!! :wink:

Kép
bea27
 
 


Köszi Bea! Majd megnézem otthon, mert most dolgozóba vagyok. Nekünk a Bencével semmi ilyenhez nem kellett folyamodni. Most bezzeg. Már én is gyertyázok, kispárnát tettem a fenekem alá.

Rena miből gondolod, hogy nem siekrült az inszem?

timejka
 
 


Sziasztok!

Bea!Ezeknek a linkeknek én is utánnanézek,remélem találok vmi hasznosat!Köszi!

Timi!Semmi tünetem sincs azért gondoltam,hogy ez sem jött össze.

Kép
rena85
 
 


Ha mensis tüneted nincs az jó. Tudod mit ne is keresd a tüneteket, majd a tesztet a gyógyszertárba. :lol:

Rena és nem mond azt, hogy ez sem jött össze, amíg nem biztos. El foglak fenekelni!!!

timejka
 
 


Timi!Ok nem mondom,hogy nem sikerült!De ezt érzem!Ma elég sokszor fájt a hasam mensisen ugyhogy már tényleg semmi remény.

Kép
rena85
 
 


Rena ma voltam dokinál. Nem az esetleges terhesség miatt, hanem, hogy hogyan tovább. A hasam ma elkezdett fájni, tehát megjön. Mondta a dokim, hogy menjünk a győri Kaáliba. Holnap kérek időpontot.

timejka
 
 


Timi!Remélem nem jön meg,még amúgy is korai lenne!Kiváncsi vagyok mit mondanak majd a Kaáliban

Kép
rena85
 
 


Rena nálam ez is valami, hogy mensi előtt 1 héttel nem kezdem barnázni. Egyébként normális esetben pár nappal előtte már érzem, hogy mensi lesz. Én is kíváncsi leszek.

timejka
 
 


Rena én már biztos nem tesztelek ebben a hónapban pozitivat. Te hogy állsz? Legalább TEE

timejka
 
 


Timi!Meg is jött?
Belül úgy érzem,hogy nekem sem lesz pozitív tesztem.

Kép
rena85
 
 


MÉg nem, de a hasam nagyon fáj, és ugye tegnap voltam dokinál csak úgy, csinált uh-t és nem láttunk semmit. Na de nem baj hétfőn hívom a Kaálit, csak azt nem tudom, hogy fogok 2-3 naponta Győrbe járni. főnököm kib....na.

timejka
 
 


Timi!Sajnálom,hogy fáj a hasad!2-3 naponta kell menni?Miért ilyen sűrűn?

Kép
rena85
 
 


Megjött ma a a bajom, még nem teljesen de már alakul. Mindenféle vizsgálat, uh. Nem is tudom, hogy menjek-e egyáltalán, most nagyon elegem van ebből.

timejka
 
 


Timi!Értem akkor mindenféle kivizsgálás.Tudom,hogy most elkeseredtél,de ne add fel!!!!

Kép
rena85
 
 


Most hívtam a Kaálit. Jövő hét elején kell megint hívnom és talán lesz hely március elején, vagy nem. Februárba megyek inszemre, csak nem tudom, hogy sikerül-e.

timejka
 
 


Sziasztok!

Timi!Sikerülni fog!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Encike!Nagyon eltüntél.Mi van veled-veletek?Elfelejtettél minket?

Kép
rena85
 
 


LÁNYOK SIKERÜLNI FOG,MERT SIKERÜLNIE KELL :!: :!: :!: :!: :!:


üDV:kRISZTA

Kép
flacsikriszti
 
 


Kriszti!Köszi a bíztatást,de érzem,hogy ez sem sikerült.Majd szerdán kiderül!Veletek mi újság?Hogy vagytok?

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!

Rena köszi a kérdésedet,mi nagyon jól vagyunk.Múlt héten beindítottam az itthoni kis vállalkozásomat,és egy kicsit elfáradok estére,és lusta vagyok írni!Azért nyomon követlek benneteket minden nap,mert érdekel,hogy kivel mi van,és nagyon szurkolok,hogy össze jöjjenek a babócák!!Olvastam,hogy valaki hőmérőzött is,erről az jutott eszembe,hogy nekem is tanácsolták,hogy még felkelés előtt mérjem meg a hőmet a szájban,és én majdnem lenyeltem a lázmérőt :lol: :lol: :lol:
Nekem is volt egy holtpontom amikor úgy éreztem,hogy sose fog sikerülni,de egy kiadós bőgés forró fürdővel,és nyugtató teával párosítva sikerült túljutnom rajta,és a következő hónap végén kismami lettem :!: :!: Egyébként abban a hónapban mikor megfogant a Kingus, én elkaptam apát minden nap :oops: :oops:

Na elég belölem :oops: :oops: Puszi mindenkinek:Kriszta

Kép
flacsikriszti
 
 


Sziasztok!!Voltam dokinál a kötelező rákszűrésen,és kiváncsiságból csináltattam egy UH-át,mert éreztem,hogy term.napjaim vannak!!Meg is erősitett az UH!Volt egy szép érett tüszőm!!!:)És Jónáska is jelölte a term.napokat!!LÁNYOK!!!FEL A FEJJEL!!!Sikerülni fog!!!!Egyébként nekem az első 2 hónapban mensis érzésem volt!!!Tehát erre nem lehet hagyatkozni,hogy akkor tuti nem vagy terhes,ha mensis érzésed van!!!

Kép
bea27
 
 


Sziasztok!

Kriszti!Örülök,hogy jól vagytok!Ügyi vagy,hogy a gyerekek mellett még vállalkozást is vezetsz!Most majd a holnapi negatív tesztem után megpróbálom majd magam hamar összeszedni.A februári inszemet kihaggyuk pihenünk 1 kicsit mert már kicsit belefáradtunk.Majd márciusban újult erővel ugrunk neki az utcsó inszemnek!

Bea!Remélem sikerül a kistesó! :wink:

Kép
rena85
 
 


Szia Kriszti! Nem semmi, hogy még vállalkozol is!

Rena Te meg milyen hülyeségeket írsz? Nem ma kéne (nem kéne) megjönnie? Ma van 27-e és ma reggelre nekem szépen megjött. Érzel már valamit?

timejka
 
 


Timi!Sajnálom,hogy megjött!
De igen ma kellett vólna megjönnie,de lehet,hogy megint a kúp kavart be amit azért kaptam,hogy megmaradjon ha sikerült vólna teherbe esnem.Majd holnap csinálok reggel 1 tesztet és ha negatív márpedig az lesz akkor abbahagyom a kúpot és megjön.

Kép
rena85
 
 


Rena megverlek!

timejka
 
 


Sziasztok!

Ahogy megmondtam a teszt negatív.

Kép
rena85
 
 


JAj Rena ba....a meg!

Hogyan tovább?

timejka
 
 


Timi!Hát ez van.Most a februárt kihaggyuk és márciusra összeszedem magam.

Kép
rena85
 
 


Rena!

Egy kiadós bőgés forró fürdővel,és nyugtató gyógynövényteával jót tesz :!: :!: :!: :!:

Puszika:Kriszta

Kép
flacsikriszti
 
 


Sziasztok!

Kriszti!Köszönöm a tippet!

Kép
rena85
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: