Új privát üzeneted érkezett!

Beus!

De jó , h gondoltál rám!! :D :D Köszi!!!

Vicus! Nagyon szép a kisfiad!!! Olyan kis friss a bőre, nagyon szép!!!!

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!

VICA
Hatalmas Gratula Nektek, de legfőképpen Neked és Atibabának a legkeményebb feledat véghezviteléhez.
Sok pihenést , tejet és jó egészséget kívánunk!
Kép

Marcell, Inci és Apa

Kép
Kép
incike
 
 


Editke
Boldog Születésnapot Kívánok!

Kép
Inci

Kép
Kép
incike
 
 

 
 

tólag is

Mindenkinek Boldog Valentín Napot Kívánok!
Kép
Inci

Kép
Kép
incike
 
 


Beu!

Köszi szépen a fotót!!!

Majd, ha élesben megy a projekt akkor szólok. Köszi előre is. :)

Vica!

Puszillak titeket! Nagyon szép a kisfiad! :)

Editke!

????? Mi a helyzet?

Tali ügy: az a helyzet, hogy nekünk inkább a késő délelőtt vagy a koradélután lenne jó, mert Bp-en kívül lakunk. Tudom, hogy délelőtt mindenki dolgozik, bocsi. :(

Anita!

Csepelre inkább nem mennénk, max a Boráros térig. Oda is több, mint 1 óra az út.

Betti
betti73
 
 


Keditke!

Nagyon sok boldog szülinapot!!!!!!!!!!!! :lol:

Kép
breni
 
 


Editke!

Nagyon boldog születésnapot!!!!!!!!!!!!

Betti
betti73
 
 


Editke!!!

Nagyon BOldog Születésnapot kívánok!!!!

Gyere,mert lyukas már az oldalunk!! :lol: :lol:
csanita
 
 


Keditke! Boldog szülinapot!!
gyere már nagyon kíváncsiak vagyunk!!


(Ma van az uramnak is a szülinapja:))

zsuzska80
 
 


Sziasztok!!

Beu!

Köszi szépen a fotót!!! Nagyon szép Atibaba,millio puszi nekik!!
Ja a táblába átjavitanál ma lettem 25 éves :lol: :lol: !!Délután megint dolgozok ,igy este szülinapozunk!
Felteszem a görbét ,majd meglárjátok miért nem tesztelek még,az egyik a 29.cn re teszi a pét,szerintem a 15 cn-en volt!!

Kép Kép

Mindenkinek köszönöm a szülinapi köszöntéseket,nagyon jol esik :D !!

Milyen volt a Valentin nap??


Sziasztok!!
Vendég
 


Zsuzska!!

Boldog szülinapot a párodnak is!!!!
Vendég
 


Zsuzsi!
A párodnak is boldog szülinapot!!!!

Kép
breni
 
 


reggel hőm 37,1 vagy a betegség miatt, vagy pé volt tegnap :roll: mellem feszül, és tegnap tegnapelőtt éreztem a pocim, szóval akár pé is lehetett, de ezt most akkor nem csíptük meg, betegek vagyunk mindketten, és nem erőltetjük most a kekszet :? Úgysem sok esély van spontán, igaz vannak még csodák :wink:

Keditke
boldog szülinapot utólag :)

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok!

Isten Éltesse a Ma Szülötteit és Engem is.! :lol:

Én is szeretnék képet Vicus Atibabájáról. :lol:
Incike

Kép
Kép
incike
 
 


Sziasztok!

A Szolnoki Hetényi Kórház topikból néztem át ide. Vica oda is írt. Szeretnélek megkérni benneteket, aki kapcsolatban van vele, hogy
adja át topikunk minden tagjának gratulációját és az üdvözletét!

Köszönöm nektek!
Elin
elin
 
 


Sziasztok!

Angel!
En is olvastam tegnap(vagy tegnap elott :? )csak en a Devais oldalon!Belestem oda mert Gizmixxx pozitivat tesztelt! :D Biztosan emlekszel meg ra!
Tegnap mentem a korhazba hogy megcsinaltatom akkor a verveteleket,erre mondjak nekem hogy a tobbiert is fizetni kell igy apaval egyutt kb.26eFt! :shock: :shock: Felhivtam a Forgacsot,ugy hogy mentunk ma reggel es INGYEN megcsinaljak! :shock: Nagyon nem hianyzott volna ha kikellett volna fizetnunk!Igy megusztuk a 600Ft-os vizitdijjal! :evil: :D

Beu!
KOSZONOM A KEPET!!!!Nagyon eeeeedes Atika!!!! :D :D :D En is sokat gondolok Vicaekra,millio sok puszit kuldok nekik!! :D (ha beszelnel vele :oops: )
Igy mar ertem a vizsgalatokat! :D Egy ilyet en is bevallalnek! :wink: :lol:

SOK BOLDOG SZULETESNAPOT AZ UNNEPELTEKNEK!!!!!!!!!!!!!!
:D :D :D

Kép
Kép
ancsa81
 
 


En ma tiszta feledekeny vagyok!! :oops: :oops:

Lara!
Hogy vagy?
Holnapra szoritok hogy minden rendben legyen!!! :D

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Editke!

Nagyon boldog születésnapot Neked!:)

Zsuzska, a párodnak is!:)
pihi
 
 


Keditke, nagyon sok Boldog Szülinapot!! Sztem a 25. napon volt pé-d!

Zsuzska férjednek is Boldog Szülinapot!

Kép
kata05
 
 


SZiasztok!

Ancsa,
szuper! :D
Na a 26e durva lett volna! :shock: Így megússzátok max. a vizitdíjjal! :wink:

Boldog Szülinapot,
Editke és Zsuzska férje! :) :)

Editke,
hááát, én is inkább a 15. napra szavaznék! :wink: Szal holnapután teszt! :)
angel37
 
 


Sziasztok! :D

Vica,
Hatalmas gratula Nektek és nagggyon sok boldogságot kívánok a kis családotoknak! 8)

Mennek a drukkjaim mindenkinek! :lol:

Boldog szülinapot a mostanában ünneplőknek!

Beuka,
Én is kaphatnék képet a pici Atiról? :D

Puszi Mindenkinek:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Sziasztok!

Most akkor nincs kép Atibabáról? Olyan kiváncsi vagyok, de nekem nincs mms-es telcsóm.

Keditke drukkolok! Olyan jó lenne, ha sikerülne!

Rohannom kell, pedig olyan sztorim van!!!! Na majd legközelebb.

puszi!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


én találkoztam ma Csanitával, és megmutatta Ati babáról a képet a telcsijén :) nagyon édes baba :)
Incike, legközelebb te is jöhetnél, majd munkaidő utánra tesszük, és elmegyünk sütizni :)

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok!!

Hát ahogy sejtettem a höm még lejebb kuszott 36.1 ,szerintem holnap megjön vagy Vasárnap!Semmi értelmét nem láttom a tesztnek ,bocsi hogy mindenkit felcsigásztam, de tegnapig én is bizakodtam !
Csak azt nem értem mért lesz ilyen hosszu a ciklusom a ginszeng miatt :shock: mert ha az befolyásolja akor inkább abahagyom a szedését ,pedig a libido rész az bejött :lol: :lol: !!

De tegnap este olyan jo volt :lol: kaptam : olajsütöt,digitális mérleget , csésze+pohár készletet ,és egy gyönyörü tortát :D !!Majd ha a párom a képet áttölti akor felteszem nektek is megmutattom :lol: :lol: !!

Ime a görbém:


Kép



Bocsi ,hogy külön nem irok ,de megyek dolgozni :( ,ráadásul esik az esö!!!!

Sziasztok!
Vendég
 


Sziasztok!

Na akkor hogy mára is legyen egy kis köszöntés:

EDITKE, INCI NAGOYN BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!!!

Kép

Zsu: a párodnak is :) :)

Pihi Neked meg csak úgy küldök egy virágot :lol: Kép :wink: :wink:
Kép

Editke sajnálom :( :(

Gaby MIelőbbi jobbulást!!

Lara gondolok ma Rád!

Kamilla miféle sztori!! kíváncsiak vagyunk ám!!!

Kép
Kép
beuka
 
 


Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Üdv!

Editke,
ó a franc :? Pedig olyan ígéretes volt...

Azért az ajándékok jók! :D

Beu,
új kép Botiról! :D :D

Kamilla,
de jó, hogy itt, ha csak egy hsz erejéig is! :)
Jobb már egy kicsit? :?
angel37
 
 


Sziasztok!

Szeretnék hozzátok csatlakozni. Mi is szeretnénk már babát, igaz mi csak most kedtünk el dolgozni a projekten :)

Páromnak van egy keresztlánya (húgának a kislánya) és vele szoktam kiélni anyai érzéseimet, de már nagyon felnőtt, 5 és fél éves.

Pajzsmirigy alúlműködésem van és arra szeded L-Thyroxin 100-ast napi 1x (50-essel kezdtem). Elvileg ez szinten tart, csak nehezebb teherbe esni. A dokinak mondtam, hogy babát szeretnénk és ő a Gravidát ajánlotta. Nektek van valami véleményetek / tapasztalatotok ezzel kapcsolatban? Ti szedtek valami vitamint?

Tudtok segíteni abban a kérdésben, hogy terhesség előtt kell-e valamilyen védőoltást kapnom, ha én csak bárányhimlős voltam gyerekkoromban és más gyerekbetegségem nem volt? Mint az előbb írtam egy gyerek van a családban, igaz nem az enyém, de nagyon sokat van nálunk és az oviban mindenfélét összeszed.

Szép napot mindenkinek!

Evelin

Kép
evin
 
 


Keditke, a franca :cry: :cry: :cry: sajnálom, de sztem még egy halvány remény van...

egyébként én soha nem eszek többet agnus castust, nekem az úgy kitolta a mensit, és addig meg barna volt!!!

megjártam szhelyet, vérvétel volt, persze vizitdíjjal :twisted: :twisted:

Mindenkinek jó hétvégét!

zsuzska80
 
 


Sziasztok! :D

Mindenkinek kellemes és pihenéssel teli hétvégét kívánok!!! :D

Keditke!
Utólagosan Nagyon-Nagyon Boldog Szülinapot Kívánok Neked. :oops: :D :D :D
Remélem nem fog megjönni.Azért én még drukolok. :wink:

Zsuzska párodnak is. :D

Velünk annyi történt ma,hogy voltunk Pécsen Uh-on és a dokim azt mondta,hogy nagyon szép és sok tüszö növekszik.Úgy,hogy jövö szerdán megyünk legközelebb Uh-ra de nagyon vszinü,hogy csütörtökön v. pénteken már meg is lesz a p.sejt leszívás.
Úgy izgulok. :D Addig is addogatom magamnak a szúrikat. :shock:
Kérdeztem a cistám miatt a dokit,hogy a jobb p.fészkemben is minden rendben van-e és azt mondta(mutatta),hogy ott is szépen növögetnek a p.sejtjeim.Remélem lesz is bennük valami. :D

Ati babára nagyon kíváncsi lennék mert olyan szépeket írtatok róla. :D
Biztosan olyan kis formás lehet. :D

Puszi mindenkinek.

Kép
Kép
meliz
 
 


Meliz,
eddig jóóó! :) Csak így tovább! :wink:

Na ugye, hogy eltűnt a ciszta! :D

Zsuzska,

Drukk az eredményhez! :)
Vizitdíj! :roll:

Evin,
üdv! :)
Lehet, hogy nem túl jó, hogy épp én írok véleményt először, de én nem szedek magzatvédőt, amíg a doki rám nem parancsol!

Oltás? Nem is tudom... a rubeola tud nagyon veszélyes lenni terhesség alatt, esetleg az ellen érdemes, kérdezd meg a dokit!
Én spec. bárányhimlős nem voltam, néha megfordul a fejemben a védőoltás, de hogy eljutok-e a megvalósításig... :roll:

Beültetés után pedig megy a napi folsav, 3x2 MgB6, és a 2dl vörösbor! :lol: Doki ajánlására! :D
angel37
 
 


Sziasztok!!
Zsuzska!!

Neked mennyivel tolta ki a mensit??Lehet hogy kiprobálom az elsö 15 cn-ig szedem azt pihi!
Vizitdij :( :( !!

Evin,
üdv! :D
Én se szedek magzatvédöt csak E vitamint ,vas+folsav ,meg a ginszeng !

Beu!

Tényleg új kép Botiról,de édi!

Lara!Én is sokat
gondolok ma Rád!

Gaby!!

Jobbulást!!



Kamilla!!

Ez nem ér kiváncsivá tetté engem is ,milyen sztori???

Hajny!!

Helyzet láttom a 29cn-en vagy!??!
Megy a drukk+++!!

Beu!!
Tényleg engem légyszi dobjál le a tábla aljára cn nélkül Hajnynak átadom a helyet!!Majd irok hogy mikor leszek az 1 cn-en! Amugy már pöttyi megérkezett ahogy azt sejtettem órák kérdése és beindul!


Sziasztok!![/
Vendég
 


Angel nagyon izgultam,hogy esetleg csak az egyik p.fészkemben lesz majd mozgolodás.De szerencsére nem igy lett.Kíváncsi vagyok mi lesz az egész procedurából.
Én elég nagy reményeket füzök hozzá. :D :D :D

Kép
Kép
meliz
 
 


Sziaztok!!!

Most értem haza, gondoltam gyorsan bekukolok ,de senki sehol :( !!

Sajna a tickerem jo,ma reggelre beindult szépen ,de legalább nem volt barna!!

Meliz megkaptad?

Vica!

alig várom hogy ,gyere és elmesélj mindent!!


Puszi ,sziasztok!
Vendég
 


Hi!

Itthon vagyok ismét!!::D
A petevezetők nem voltak fényes állapotban. Csak nagy nyomással lettek átjárhatók. Amennyiben fél éven belül nem lesz baba, lombik javasolt. Szóval most gyüjtünk lombikra (ha nem kell lombik, akkor azt a pénzt kénytelen leszek beváltani babaruhára) :D

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!

Keditke!
:( Pedig már napok óta miattad jövök nagy izgatottan. Sajnálom.

Lara!
Azért jó, hogy legalább átjárhatók lettek (vagy rosszul értelmeztem?). Fél év pedig hosszú idő... :wink: Én a babaruhákra szavazok.

Meliz!
Mennek a drukkjaim!!!

Evin!
Én megcáfolom a lányokat (nahogymá' olyan egyetértő legyen a topik). Sztem szedjél nyugodtan vitamint, uis a velőcsőzáródásért (ami még akkor befejeződik, mielőtt megtudnád, hogy babát vársz)a folsav nagyban felelős, amit ezek a vitaminok tartalmaznak. Ártani pedig biztos nem ártanak (Nem lesz tőle óriásbébid, ahogy riogatják az embereket. Lányommal félidőig naponta, utána heti 3-szor szedtem és 3400gr-os lett, ami nem egy extra méret).

Vicáék már otthon?

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok.

Keditke megkaptam. :D Köszönöm szépen.Írtam privit is remélem megkaptad.
Szép hétvégét mindenkinek.
Néha azért bekukantok hát ha van valaki. :D
Puszi mindenkinek.

Kép
Kép
meliz
 
 


Sziiaa Meliz!

Én itt vagyok egy kicsit még!!
:) :)
Vendég
 


Szoni de ari vagy :D !
Sokan szurkoltatok nekem a topicon, olyan jol esik itthon ugy se mondom senkinek ,nem akarom hogy sajnáljanak!Nagyon szeretem ezt a topicot,olyan jo ez a társaság!! :D :D

Meliz!

Még nem kaptam privit,de az a lényeg te megkaptad!! :D :D
Vendég
 


Keditke, Beuka
köszi :) sajna még mindig taknyos vagyok :( de tömöm magamba a c vitamint, és sokat izzadok az ágyikóban :)

Lara
nekem a baloldali volt letapadva, amit megnyitottak. Nálunk sajna még nincs baba, de hát apa eredménye nem az igazi :(

apa tegnap összesen 10 szál cigit szívott, ma eddig 7. szálnál tart, és ma tapasz sincs :D haladás :)
Február 26-án megyünk konzultációra a Nyírőbe, remélem áprilisbanl ehet az első inszem :wink:

Kép
gaby25
 
 


Gaby!
Akkor Apának is drukkolunk, hogy gyorsan le tudjon szokni, hajrá Neki, jól halad!

Keditke!
Ezért vagyunk egymásnak, hogy megosszunk olyanokat is, amiket máshol nem lehet...

Ha nem baj, teszek fel uh képet a kissrácról, ez a legfrissebb, hétfőn készült, amikor megtudtuk, hogy fiú...ha nem tudjátok kivenni, kérdezzetek!
Kép


És egy mai pocakkép, ezzel is tartozok még...
Kép

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Szonibaba
formás kis pocak :)

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok!
Én is azok közé tartozom, akik babát szeretnének. De az idei év még csak a tervezés időszaka minálunk. Novembertől azonban abba akarom hagyni a gyógyszer szedését is, aztán lassan neki is állni a babacsinálásnak. Illetve kedvesem engedélyével lehet, hogy előbb is abbahagynám, mondjuk októbertől vagy szeptembertől...:-)

Kép
[/url]
Vendég
 


Incike,Editke,és Zsuzska párja

Nagyon Boldog Szülinapot Kívánok

Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!!

Köszi Kriszta :D :D !!

Szonibaba!
formás kis pocak,és a kissrác is nagyon édi!!

Gaby!
Gyogyulj meg minél elöbb :)!!

Egy kérdés aki használja az iwiw-et ,a tesom már 3 napja megkérte a meghivot(hogy küldhessen) ,meddig kell várni ,hogy meg megkapja??Már alig várom hogy regisztrálhassak ,már tiszta kész vagyok a fotokat is kiválogattam ,hogy miket teszek majd fel!!

Sziasztok!!
Vendég
 


Szia farthy!!

üdv nálunk!

Remélem neked nem kell olyan sokat várnod a gyogyi után Én a helyedbe már most abahagyhatnám a gyogyit és védekeznék addig mással!!-" na persze ez csak az én véleményem-!!

Szia!!
Vendég
 


Sziasztok!

Boldog szülinapot kívánok én is mindenkinek. Kicsit le vagyok maradva bocsi érte. Most is csak egy percem van.

Ma vagyok a 9. napon.

Igyekszem még jönni.

Hajni
vkhajni
 
 


Szia Hajny!!

:( kár,hogy már el is mentél!


Szia!
Vendég
 


Sziasztok!

Hajni már a 9. Napon?? Ilyen hamar megjött? :?: :?:

Farthy Én is Editkével értek egyet, inkább minél előbb hagyd abba gyógyszert, és máshogy védekezzetek, ha van rá lehetőség (nagyon bekavarhat a gyógyi)

Editke Sajnálom :( pedig én is nagyon bíztam, hogy végre megint lesz egy zebra! Én azt hittem azonnal odaér a meghívó. Szólj ha meglesz, megkeressük egymást :)

Emese tök jól kivehető a kisfiú arca!!! Nagyon jó! Mindig 3D-s Uh-t csinálnak? Nagyon csini a pocakod!!!

Gaby drukkolok a párodnak a cigi ellen!

Lara :( de végül akkor csak átjárhatóak lettek. Én is inkább a babruhára szavazok!! :wink:

Meliz örülök, hogy szépen alakulnak a tüszők Ráadásul mindkét oldalon!! Nagyon drukkolok!!!!!

Angel igen, új a kép, már egész „nagyfiús” :)

Kép
Kép
beuka
 
 


Beuka!!
jaj ne is mond a tesom 3 napja kéri,hogy a meghivot küldhessen !!Tiszta kész vagyok miért ülnek rá ennyire,én is azt hittem egyik nap lekéri másik nap már lesz meghivoja :( !
Unokatesom is megnézi van-e meghivoja ,aztán valaki talán elöbb küld nekem meghivot :D :D ,Ha sikerül akor majd keressük egymást!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?