Új privát üzeneted érkezett!

köszönöm a bíztatást! :)10 fokkal nagyon- de nagyon kibékülnék.
ahogy írod holnap kaáli. reggel háromnegyed ötkor kelünk, fél hatkor indulás. holnap találkozom a doki bával is.

nem tudom illik-e egy menyasszonynak ilyeneket írni főleg, hogy szombaton nőül megy az imádott pasijához....
de el kell Nektek árulnom egy titkot csajok: a doki bá igen jó pasi :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Bercsi,
szuper a színházterem! De jó!!!

Ha a doki bá ilyen jó pasi, akkor biztos rásegít a babára :D Na nem úgy! :D De azt mondják, hogy hosszú ideje együtt lévő pároknál egy kis kaland (már elméleti is) rásegít a babázásra :lol:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Rilka,
akkor tényleg próbálj meg pihenni!!!

Korenka,
"Kölcsön adhatom az enyémet. Nem kopik, csak edződik" - hát ezen jót röhögtem, főleg, hogy miután elküldtem a korábbi hozzászólásom, elgondolkodtam rajta, hogy nem léptem-e át bizonyos határokat a vicceskedésemmel :) De te érted a tréfát :)

Anyu már jól van, már csak pici látszik a sebéből, a varratokat már kiszedték, szépen javul, elképzelhető, hogy nem lesz nyoma. Mi szerencsések vagyunk ilyen ügyben, mert nagyon fehér bőrűek vagyunk, és mivel a varrat is kifehéredik, így nem látszik. Nekem is egész jó a császáros hegem.
Nem is látszana szinte, csak ezért látszik, mert ott másképp feszül a bőr és a hasam felette lévő része husibb és ott buggyan egyet :oops:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 

 
 

bbercsi:
színház: tiszta Rómeó és Júlia... :D Gyönyörű helyszín! :wink:

sz.veronika:
elgondolkodtam rajta, hogy nem léptem-e át bizonyos határokat a vicceskedésemmel
Nem volt ez határsértő szerintem...jót vihogtunk rajta. :D :D ....legalábbis én.
ott másképp feszül a bőr és a hasam felette lévő része husibb és ott buggyan egyet
Ezt nagyon szépen körbeírtad... 8) :D :D :D Sajnos láttam már ilyet... :roll: :? :D :D

korenka:
Edződik mi? :D :D :D :D :D :D

nikiee:??????? Mi van máár? Legalább egy életjelet lécci! :roll:

Kép

Kép
mirci09
 
 


bbercsi: Elképesztő, hogy milyen kreatív vagy! Hát ez maha jó ötlet. Minden elismerésem neked!!!

Jóvan, én felajánlottam, utána nekem ne panaszkodjatok! :D:D:D

rilka:Akkor otthon maradsz pihizni egy kicsit?
korenka
Szár
 
 


Mirci,
hát sajnálom, hogy ismered milyen :)
A döbbenetes az a "buggyanásban", hogy amúgy semmi köze a súlyomhoz, mert ugyan most van rajtam egy felesleges 5 kiló, de szülés után szó szerint csont és bőr voltam, de ez a buggyanás akkor is ott volt. Úgyhogy ennek köze nincs a súlyomhoz.

El is ájultam mikor megkérdeztem a dokit, hogy az dombocska a vágás felett mi, és közölte, hogy "háj"! Közben meg úgy néztem ki mint egy etióp :lol: Anyu aggódott is, de aztán hamar felugrottak a kilók. Nagy hirtelenjében mindjárt 10 kiló...:roll: Kíváncsi vagyok, hogy ez megismétlődik-e a második terhesség alkalmával is? Jó lenne :) Szuper jól lefogynék újra, utána viszont jobban odafigyelnék, hogy szülés után ne szaladjak túl a kívánt súlyon...

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Rilka,
most nézem, ez hirtelenjében máris a második laptető? :) Nagyon gyúrsz! :) Remélem bejön! :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


bercsi: de jó akkor most már nagyon a finisben vagytok pár nap és feleség leszel :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Na vegre sziasztok!
Koszonom, hogy be es visszajeloltetek, mar csak Niki hianyzik, meg persze Csucsu, remelem, meg visszatalal!
Nagyon zsufolt het volt, de holnaptol mar itthon vagyunk es tudok tobbet jonni!
BBercsi hat eljott a Ti hetetek! Remelem minden flottul megy majd, az ido pedig gyonyoru lesz! Lehet, mar irtad es akkor elnezest, de mentek naszutra vmerre? Az a kep az iwiw profilodon merre keszult? (nem tunik rossznak....)
Kerdeztetek mekkora volt a lanyom, 2500g, de a 35. hetre szuletett, ugyhogy koraszulottnek lett nyilvanitva...
Volt egy komment a kepemre is.... :evil: tavalyelotti Garda to kep! Ugyhogy kerem nem szemtelenkedni!!!! Amin a lanyokkal vagyok, az kb 5 eve keszult.
Veronika nekem is van egy hurka a csaszarhegnel!!!!
Es szerintem nem a mi hibank, csak rosszul lett osszevarrva! 54 kg voltam egy evvel a szules utan, a hurka akkor is ott volt! Ugyanakkora!
Majd holnap jelentkezem, jo ejt!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Szép jó estét, zombi Rilka jelentkezik... Az a jó a Bp-i esti nyelvórában, hogy ilyenkor érek haza. Meg is dícsértem magam, mekkora marha vagyok, hogy ilyen félhulla állapotban Pestre rohangálok. Alig bírtam hazamászni az állomásról. Életem párja persze dolgozik, így most is csak mézes tea a hálótársam.

Holnaptól tényleg szigorú pihenés, túl akarok lenni gyorsan ezen a nyavalyán. :roll: Nem érek rá erre, más terveim vannak... ;)

Veronika:
Úgybizám, gyűjtöm a laptetőket! :D Én is remélem, hogy beválik! :D

A többit majd holnap...

Lilypie First Birthday tickers
rilka
Vác
 
 


Jó reggelt! Tessék mostmár felébredni! Annak is, aki éjjel legény (vagy leány :)) és éjfélre esik haza a nyelvtanfolyamról! Nem semmi a tempód Rilka :) Mondjuk ha apa úgysincs otthon, akkor nincs miért sietni... majd ha meg lesz a bébi, akkor úgyse tudsz már sehova se menni, most kell még ilyeneket csinálni :lol:

Málna,
na akkor neked is olyan... én arra gondolok, hogy azért, mert ott megfeszül a bőr a varrás mentén, ezért más az esése, ezért "torlódik" fel felette az anyag... nem gondolnám, hogy elrontottak... :roll: De ha igen, akkor csak jöjjön az a bébi, hátha másodjára jobban sikerül a varrás :D

Jelentem nálunk meg apa már túlzásba viszi a bébigyártási feladatot. Kezdem úgy érezni, hogy inkább le akarja már tudni a dolgot, nem akar az üggyel sokáig nyüglődni és foglalkozni, legyen meg már és kész!
Mondtam is neki, hogy nyugi, semmi sincs ha csak 3 hónap múlva leszek terhes, vagy esetleg fél év múlva. Azt a hangot, ahogy megismételte, hogy "FÉL ÉV MÚLVA???!?!?!"... Mintha azt mondtam volna, hogy most bezárlak egy cellába és csak fél év múlva jöhetsz ki... :roll:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Veronika:
Igenis, értettem. De megjegyezném, hogy nekem ma előírás szerint punnyadós napom van...
Amúgy 2 hetente egyszer szoktam csak így "kimaradozni". Sajnos nem tudom máshogy megoldani, hogy ilyen extrém nyelvet tanulhassak.

Apát (tiédet :D) kicsit megértem. Szerintem a férfiakban még inkább benne van ez a "na akkor álljunk neki, és csináljuk meg" szemlélet, és nagyon stresszeli őket, ha beterveznek valami fontosat, és azt nem tudják az általuk tervezett időre megvalósítani. Megingatja bennük a tudatot, hogy ők a teremtés koronái... :)

Málna:
de holnaptol mar itthon vagyunk
Merre jártatok?

Ugyhogy kerem nem szemtelenkedni!!!!
Nem szemtelenkedünk mi, csak irigykedünk... :D :D :D

Ha 5 éves az a kép, akkor már szép nagy lánykáid vannak. Éppen jöhetne a következő. Mi a helyzet? Tesztelsz? Izgulunk...

Nikie:
Mi lett veled??? Ennyire megrémültél az arcunktól? :shock::shock: :shock: :)
Legalább annyit írj, hogy veled minden oké, csak minket utálsz, hogy ne aggódjunk. :)

Lilypie First Birthday tickers
rilka
Vác
 
 


Udv csajok
Rilka nem jartam en sehol, csak a lanyoknak suliszunet volt. Plusz nekem meg munka itthon.Ma meg van a kicsi, de most a tv elott dekkol, holnaptol mar egyedul ujra.
Nem tesztelek, mert csak penzkidobas lenne, ugy gorcsol a hasam....
Veronika Palmi tenyleg tiszta anyja! Nagyon szepek vagytok!
Korenka nem tudom miert hosszu hajunak gondoltalak...a fekete hajra emlekeztem.
Bbercsit pont ilyennek kepzeltem!
Tegnap reggel megkertem a parom, fogja meg a mobilomat egy percre. Ahogy utananyult, elszallt a mobil, mint a gyozelmi zaszlo es pont "pofara" esett. Ez egy touch-os (erinto-kepernyos)telefonnal maga a halal. Megtortent. Ma hazaallitott nekem egy nokia-val c3-00, eddig nem vagyok elajulva... azt kertem, tobbe ne vegyen erintost. De legalabb CIKLAMEN!!! Olyan csajos...Ismeritek ezt a tipust? En Samsung fun vagyok... ez meg nokia

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


na ebéd szünet van, így a gép elött bedobok egy szendvicse és veletek töltöm az időt...

malna: Én meg feketének hittelek. Nem tudom miért... :D:D Megnéztem a telefonodat. Tök jó színe van. Nekem mindig a legeslegkisebb modellek vannak, mert ez az agylövésem,meg az, hogy ne legyen másnak.... ez tök jó, csak ezek a telefonok nem igazán praktikusak. Sebaj korenkanak az kell...A mostaninak pl nincs billentyűzete :D Tök" praktikus"..

rilka: Remélem bejön ez a laptatő halmozás! :D:D Mikor volt az esküvőtők? (Ha írtad már akkor bocsánat)
Remélem pihengetsz! A meleg teának az ágyban egy haszna van: nem hideg a lába...

sz.veronika:Nekem ne panaszkodj!!!!!! Tessék hajolgatni!!! :D:D:D
korenka
Szár
 
 


Jelentem nekem még Bercsi nincs meg iwiw-en :( Bercsi kérek priviben nevet... ha lehet... :) Meg mindenki más is bombázzon levelekkel, aki még nincs meg :)

Rilka,
igen, valószínűleg ez lehet, hogy nagyon teljesítmény-orientált apa :)
Mától itthon van (március1-től szűnt meg a munkaviszonya), úgyhogy nézhetjük egymást itthon egész nap :lol:
Mondjuk én is a gép előtt, meg ő is, mert már régebb óta próbálkozik egy saját ötlettel, ami minimális szinten eddig is ment, de most úgy döntött gőzerővel nekiesik, 3 hónapot adunk neki és meglátjuk mi lesz belőle. Ha nem indul be, akkor irány vissza melózni.

Málna,
én is Samsung fan vagyok... telókhoz nem értek, csak akkor cserélem, ha az előző tönkremegy, így igen ritkán vizsgálom meg a telópiacot... :roll: Most nemrég lett egy érintőképernyős Samsung-om, de én is rájöttem, hogy ez az érintőképernyő nem nekem való... csak hozzáérek és már csinál is valamit és ott kapkodok, hogy leállítsam :D Sms-t írni meg horror...

Korenka,
igenis! :DDD Amire céloztam az úgy indult, hogy apa tegnap este akció után feltolt gyertyába és alámpolcolta a párnákat :shock: Eddig ezt én szoktam csinálni :lol: És mikor már le akartam jönni negyed óra után, akkor morgott, hogy vajon elég volt-e ennyi :lol: Végül annyiban maradtunk, hogy ha nem is gyertya, de fekvés és már nem kelhetek fel :shock:

Rilka,
de gondolom az ágyban a pihi közben unatkozol nem? Gondolom becipelted a laptopot, én azt tenném :D Vagy keresztrejtvényt fejtenék, vagy olvasnék :D

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Málna:
Tényleg, írtad, hogy suliszünet, csak olyan furcsa időpont ez hozzá, akkor azt hittem, csak azon az egy napon van. Angliában ilyenkor van téli/tavaszi szünet?

A Nokiában az a jó, hogy jobban bírja a földhözcsapkodást. :D
Megnéztem én is. A színe mondjuk nem az én világom, de különben nem rossz. Persze kinek mi jön be...

Korenka:
Igen, pihengetek. És elárulom, hogy ebben az ágyban csak nekem szokott hideg lenni a lábam. De az nagyon... :D

Az esküvőnk tavaly májusban volt. Akkora mázlink volt vele! Emlékeztek? Akkor volt az a rengeteg eső és árvíz mindenfelé. Májusban az volt az egyetlen hétvége, amikor nem esett, és azon a helyen, ahol a lagzis sátor állt, egy hét múlva térdig érő víz hömpölygött.

Lilypie First Birthday tickers
rilka
Vác
 
 


Veronika:
apa tegnap este akció után feltolt gyertyába és alámpolcolta a párnákat
:shock: :shock: :shock: :D Te jó ég, micsoda szigor van nálatok! :D:D:D Tényleg nagyon eltökélt! :D
Én ezt a gyertyás ötletet még fel sem mertem vetni, valahogy olyan idétlenül nézhet ki a helyzet, nem? Persze szerintem vevő lenne rá, csak nem is tudom, hogy adjam elő neki.

Persze hogy becipeltem a laptopot, de leginkább tanulok, meg cikket fordítok. Na meg játszok és netezek. :D Szóval egyelőre nem unatkozom, de azért az olyan jó, hogy veletek is tudok "beszélni".
Sőt, most párom is hazajött. Mert hétköznap nap közben itthon szokott ám lenni többnyire (ma délelőtt még anyósékkal volt, akik most utaztak haza). Legalább most látjuk egymást egy kicsit. :D

Lilypie First Birthday tickers
rilka
Vác
 
 


Sziasztok!

Gyorsan végigolvastam az oldalt és láttam, hogy hiányoltatok! :) Kicsit pocsékul voltam az elmúlt napokban, de már dolgozom, azért sem jelentkeztem, mert rengeteg a munka itt bent is...és otthon is. :)

Nézzétek csak a vonalzómat! :) Majd este jövök és mindenről beszámolok...:)

Bercsi: már csak pár nap! :P

nikiee
Budapest XI. kerület
 
 


Rilka ez csak egy het negyedeves szunet a gyerekeknek. a tavaszi szunet majd aprilisban egesz honapos! 3 napot mennek iskolaba aprilisban! De a suli 1 honappal tovabb tart, mint otthon. GYakorlatilag a nyari szunet 1 honap, az augusztus. viszont a gyerekek nem merulnek ki annyira, mert sok az ilyen piheno-szunet. Nyaron meg nem felejtenek annyit, mert "csak" 1 honap marad ki. Ugyhogy erdekes...szerintem ez embersegesebb... emlekszem anyukamek alig tudtak megoldani a hosszu nyari szuneteket otthon. A taborok dragak voltak, nekik meg dolgozni kellett. Egyedul voltunk egesz nyaron.
Beleneztem a Valo Vilagba...visszaszavaztak Alekoszt! Hat ezt nem hittem volna! Ez kell az embereknek? :cry:
Kiultettem a lanyomat az udvarra jatszani..olyan edes, mohabol epit hazat a pirinyo muanyag babainak!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Niki! Meselj? Visszaszamlalas nalad is? Irj privit, ha rajta vagy az iwiw-en!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


rilka:
Jó a laptető-arányod… :wink:
Akartam már kérdezni, hogy miért épp finnül tanulsz? Kell neked valamihez vagy pont ez tetszett meg a nyelviskola kínálatában?
Hogy telt a napod? Sikerült kellemesen ellazulnod? :) :wink:

sz.veronika:
ott megfeszül a bőr a varrás mentén, ezért más az esése, ezért "torlódik" fel felette az anyag
Micsoda tudományos megfogalmazás….nálam mondjuk nem érdemes ezen gondolkodni…háj csak egyszerűen. :( :D :D
Basszus.. én 54kg kb 10 évesen voltam. :shock: Na jó nem, de igen rég volt az biztos és remélem soká lesz, mert az nálam nagy bajt jelezne. :roll: :D
Azta…apa hogy megtáltosodott! Nem lehet, hogy suttyomban olvassa a fórumot? :roll: :D
az úgy indult, hogy apa tegnap este akció után feltolt gyertyába és alámpolcolta a párnákat
Erre semmi frappánsat nem tudok írni :arrow: szétröhögtem magam. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

malna5:
Tutkó, hogy megjön/jött vagy csak úgy érzed. :roll: Kérünk ám jelentést. A párod végül volt már a dokinál vagy még halogat?
Én is telefonvásárlás előtt állok, mert az egyikkel fogadni lehet hívást, a másikkal kezdeményezni…egy kis túlzással. Ari a tiéd, kíváncsi vagyok mennyire leszel vele megelégedve. Amúgy tényleg nagy hiba nekem is, ha nem Samsung. Én is olyat szeretnék megint, most is mindkettő az.

korenka:
meg az, hogy ne legyen másnak
Ez a legegyszerűbb…. végy magadhoz 2 millát és vásárold meg ezen az áron a legkisebb méretű telefont. Garantáltan nem lesz másnak a környezetedben. :D :D :D :D :D :wink: :P

nikiee:
Nagyon várjuk a beszámolót és az iwiw-es bejelölést. :wink: :)

Mirci:
Ma elmentem a laboreredményemért. Azért nem voltam egész nap, próbáltam felállítani a diagnózist. :?
A véreredmény tökéletes, TSH-val egyetemben, viszont a vizeletről ez nem mondható el. Fehérje, vér, baktérium...minde van benne. :(
Csütörtökön irány a háziorvos. :?

Kép

Kép
mirci09
 
 


Na itt vagyok! :)

Ez a rohadt betegség, már kikészít. Nagyon nehezen múlik el, kaptam antibogyót, most már csak jobb lesz. Ma már dolgoztam, mert annyi munka van és senki nem csinálja meg helyettem. :(

Az esküvő: Párom még január elején megkérte a kezem, de annyi minden volt terítéken, meg amíg nem tudtam, hogy mikor is lesz/legyen stb addig nem akartam senkinek mondani. Aztán Bercsi bejelentette, úgy mondtam volna én is, de még nem is tudtam, hogy mikor legyen, így vártam, aztán jött a vetélés. Még csak az időpont van meg, más más semmi! :( Kicsit ideges vagyok, mert hát mondtam nektek, hogy ez az időszak nekem nagyon mozgalmas bent, de hát én nagyon szerettem volna április végi esküvőt, így kénytelen leszek mindennel megbirkózni. :roll:
Nem lesz nagy lagzi, csak polgári lesz és szűk családi körben, de így is kell ruha meg minden. Nem akartunk nagy esküvőt, eredetileg esküvőt sem, de hát még is jött én meg igent mondtam. :)

Bercsi: Minden tanácsra szükségem lesz! :) Izgulsz már?

Korenka, Rilka: bejelöltetek titeket. :)
A többiek nem írtak, így nem tudtam tudtam titeket megnézni! :)

Malna
Nekem nokia N79 van, én nagyon szeretem. Érintő képernyő nekem sem jön be, páromnak az van, már 1000X megbánta, egyszerűen kezelhetetlen, főleg egy férfi kéznek. :roll:

Mirci

Fura, hogy ennyi minden van a vizeletedben. Nem voltál uszodában mostanában?

nikiee
Budapest XI. kerület
 
 


nikiee:
Végre végre... :)
Legalább most elterelődnek a gondolataid, annyi a dolog. Várjuk ám a fejleményeket, hogy mit intéztetek. :wink: Csupa öröm ennyi esküvő. :D
Telefon ügyben tehát 2:0 az érintőképernyőre, vettem.

Nem, nem voltam uszodában, sőt semmi olyan helyen. Lehet, hogy régebbi keletű. Egyszer volt egy idült vesemedence gyuszim is, akkor vették csak észre, mikor gyógyszermérgezést kaptam. Mondta a doki, hogy nem friss. Tünetem akkor sem volt. :? Majd kiderül.

Kép

Kép
mirci09
 
 


Mirci,
fehérje, baktérium nekem is előfordul vizeletmintában... sőt fehérje szinte mindig, azt mondták, hogy azért mert van folyásom és az lehet benne...
Most nincs többre időm... :( Majd jövök holnap :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


nikiee:
De jó, hogy jöttél. És az is, hogy lesz még egy esküvőnk! :) Gratulálok! Fú, ez nagyon gyors szervezés lesz, nem fogsz unatkozni. :) És még mindig mielőbbi jobbulást!

Málna:
Hm, érdekes ez az angol iskolai időbeosztás. Nem is gondoltam volna, hogy ennyire más, mint nálunk.
Elkészült a mohaházikó? :) Tényleg aranyos lehetett. :)
Szóval akkor biztos, hogy nem jött be ez a hónap? Hm, sajnálom. :(

Mirci:
Ejnye, mi ez a véres-bacis csúnyaság? Nehogy te is kidőlj itt nekünk! :? (Örülök, hogy legalább a véred finom, de szeretném, hogy ne legyél begyulladva. Úgy értem, egyik alkatrészed se...)

Finn: ó, ez nálam régi nagy szerelem, ami most kezd beteljesülni. :P Többször jártam már kint - tanulmányúton, nyári gyakorlaton, nyaralni, sőt nászúton is ott voltunk. :D És nagyon szeretek mindent, ami Finnországal kapcsolatos, a nyelvet is beleértve. Már vagy tizensok éve elkezdtem tanulni, csak aztán nem volt kitől, és most lakok végre olyan helyen, ahol elérhető távolságban van nyelvsuli.
Még nem tudom pontosan, mit akarok kezdeni vele, de nyilván nem is vagyok még olyan szinten, hogy ezen kelljen gondolkodnom.
De hosszabb távon pl. szívesen ki is mennénk pár évre oda dolgozni, hogy egy kicsit összeszedjük magunkat anyagilag.

Telefon: Na én nem tudok menőzni a telefonommal, az biztos. :D Nálam a fő szempontok, hogy legyen ütésálló, kicsi, bírja sokáig az aksija, és legyen értéktelen, hogy ne kelljen attól félnem, hogy leütnek érte valami elhagyott helyen, vagy elveszítem az erdőben. Érintőképernyő? Teljességgel kizárt. És én biztos azért szeretem a Nokiát, mert az is finn. :D

Lilypie First Birthday tickers
rilka
Vác
 
 


Napsütéses szép napot Lányok!

Nikiee: milyen szép hírt hoztál nekünk! még így ismeretlenül is tiszta szívemből gratulálok. azt kell írjam Neked az esküvő mégközelebb fogja hozzád hozni a párodat, mert együtt készültök a nagy napra. én sem akartam ebben hinni. most pedig, hogy három nap múlva kimondjuk a boldogító igent, már én is látom, hogy ez mégis így van. :)

Málnám: a kép Horvátországban készült tavaly nyáron. az ottani tengerpart az egyik kedvencem. köszönöm, hogy megkerestél az iwiw-en , én megjelöltem egy másik "Málnát" :) , de ő visszautasított, hogy nem ismer. :lol: még jó hogy, én sem őt. :lol:

Rilka: Neked jó gyógyulgatást és jó kis láblógatást otthon. kell néha egy kis szusszanás.

Mircim: nem örülök a híreidnek. gyorsan-gyorsan csak nézze meg a dokker bácsi azokat az eredményeket. tudod, kezeletlenül nem maradhatnak.

Korenka: pontosan ilyen lánynak képzeltelek, ahogy rám mosolyogsz az iwiw-es képedről .:) olyan tele energiás csaj vagy, ugye??? :) köszönöm, hogy tetszik Neked a színházas fényképeszkedős ötletem. elméletben már gyártottam jópár fényképet :)

némi kis beszámoló a tegnapi napomról: a párom türelemből kapott egy csillagos ötöst. reggel fél nyolckor kezdtünk a Kaáliban és délután fél négykor jöttünk el. uhhh. hosszú volt a nap. viszont sikeres. a laborjaim ebben a hónapban szuperek lettek. tegnap túlestem a méhtükrözésen. izgultam, hogy fájdalmas lesz a beavatkozás, de csak önuralom kérdése volt az egész és elviselhető kis fájdalommal járt. kaptam ezernyi beutalót ami az altatáshoz kell, meg a mammográfiás szűréshez. Tegnap este voltam belgyógyászati vizsgálaton. csináltak EKG-t.
ma reggel pedig lecsapoltak 8 egységnyi véremet. brrrrrr
kellett, hogy ennyit adjak a mindenféle teszthez.

jövő héten pénteken a 21. napon újabb hormonvizsgálat és ultrahang lesz a Kaáliban és ha minden igaz, jövő hét pénteken megbeszélhetjük mikor is lesz az első éles beavatkozás. (talán áprilisban :) :) :))

ja igen, elkészült a méretemre a ruhám, ma megyek érte 4 -kor,
este pedig fodrászhoz hajfestésre.
a próba sminkem hétfőn este elkészült. szép volt. rózsaszínes- mályvás árnyalatú arcpingálást választottam.

Mindenkinek szép napot!!
ui.: bocsánat ma kicsit csacsogós voltam :)
Vendég
 


... igen, arra elfelejtettem válszolni Málnámnak, hogy most nászútra nem megyünk. vicces, mert jövő hét hétfőtől- szerdáig máris szingli lesz az újdonsült férjem, ugyanis iskolában leszek Budapesten. :):)

.....jól kezdődik a házasságunk..... :lol: látjátok ekkora szabadságot kap az én drága párom :)
Vendég
 


Nem semmi, hogy már a második esküvőt tartja a kis topikunk! :D Gratula Niki! :)

Nekünk 2007. szeptemberében volt. Láttam ilyen idióta sorozatból pár részt, nem tudom ismeritek-e: "menyasszörnyek". Lényegében esküvőről és az esküvői készülődésekről szólt, melyekben a kedves kis ara totálisan kiborul mert nem úgy mennek a dolgok ahogy elképzeli és kiborítja a környezetét is.

Na akkor határoztam el, hogy az én napomat semmi de semmi se fogja elrontani, ha elszakad a ruhám vagy leejtik a tortát még az sem! :lol: Mindent teljesen lazára vettünk, nem csináltunk kötelező játékokat, menyasszonytáncot sem, mindenki azt csinált, amihez kedve volt, jó kis buli kerekedett :) Ettünk-ittunk, táncoltunk :)
Amúgy május 1-én kérte meg a kezem, úgyhogy nekem is rövid volt a készülődési idő - 3 hónap - de minden flottul ment :)

Képzeljétek még fodrásznál és sminkesnél se voltam, inkább pihiztem délelőtt, hogy relaxáltan vágjak neki a nagy napnak :D Magamnak csináltam mindkettőt. De majd Bercsi szuper sminkjére kíváncsi leszek, olyan szépeket tudnak csinálni!

Bercsi,
na akkor jól megnyúznak ezért a babáért... ennyi vizsgálat és vérvétel... :roll: Párodnak is csinálnak valamiket? Vérvételt?

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Hat a mult honapban sem sikerult. Pedig a Jonasos napokat is kihasznaltuk. Ugyhogy en meg fogom venni azt a zselet, mert szerintem nalunk nem az idozitessel, inkabb ezzel van gond. Parom mar volt a vizsgalaton, de meg nincs eredmeny. De ha gond lett volna, mar visszahivtak volna.
Uj honap! Remenyt ad, hogy a lanyaimmal es a fiucskaval is marciusban lettem terhes. Talan ez a mi honapunk. Sott Biztos, hogy ez lesz! (fo az optimizmus)... :wink:
Ebben a honapban megyek egy ultrahangra is... megnezik a petefeszkeket stb..
Mirci, ha kikezelik a felfazasodat, lehet rendbe is jossz es jon a baba is! Jol tetted, hogy elmentel!
Nekunk is csak polgari volt. Nem is vagyunk egy vallasuak, ugyhogy nem akartuk megosztani a csaladot....

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


nikiee: Csak most mondod az esküvőt ?! Gratulálok, és nagyon örülök neked!!!! :D:D

mirci: Vér a vizeletben és egyéb csacskaságok. Gumikacsa nem volt? Még jó, hogy okos kislány voltál és elmész a dokihoz... Remélem nem talál semmi rusnyaságot, amit ne lehetne eltüntetni valami orvossággal.

bbercsi: Örülök, hogy végre írtál egy hosszabb monológot. Nagyon régen nem írtál már "normálisan" :D:D
8 egység vér.... te jó ég! Nem lettél rosszul utána? Szóval, lehet, hogy már áprilisban kismama leszel végre? Az mindjárt itt is van!!! Nagyon szorítok érted!

sz.veronika: Én láttam a menyasszörnyeket... hát az katasztrófális ahogyan azok viselkedtek... mondjuk amennyi pénzt elköltenek az amerikaikat az esküvőre... az magyarországot kihúzná az államadóságból... nem normálisak.
korenka
Szár
 
 


Málna,
akkor drukk a márciusnak! :) Nekem is jöhetne egy kis nyilas! :)

Tegnap egyébként valami kapcsoló átkattant a fejemben, tiszta romantikus hangulatba estem és most teljes szívvel úgy érzem, hogy jöjjön az a bébi!

Nagyon fura, egyszeriben elszállt minden olyan vágyam, hogy még a második bébi előtt pihenni akarok meg jönni-menni. Érdekes érzés. Valahogy újra ráfordult a figyelmem az "itthonra" és hogy itt akarok lenni és velük.

Lehet, hogy nem nagyon értitek, mert valószínű már azt sem feltétlen értettétek, amikor mindenáron vágytam még valamire a második bébi előtt. Magam se tudom mire, de most valahogy megszűnt ez a dolog.

Lehet, hogy csak a peteérés produkálja ezeket a tüneteket :lol:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


rilka:
Finnországban nyaralni...ez jó. :D :D :D :D Nekem a nyaralás szóról abszolút nem a finnek jutnak eszembe :roll: . Inkább a rönkházak, a szauna és a télapó. Van nagyon jó finn festék is. :D De a szerelem ellen nincs orvosság.... :D
Megértem akkor a nyelvválasztást. :wink:

bbercsi:
olyan tele energiás csaj vagy, ugye???
Korenkát én is pont így képzeltem el.... :)

Olyan jó, hogy azért szakítasz ránk időt, az meg pláne, hogy milyen boldogság sugárzik a soraidból. :)
A nászút tehát neked Budapesten lesz, a párodnak meg otthon. :P :D

sz.veronika:
Nekünk meg 2007.augusztusban volt a lakodalom. Gyerekek...interneten lehet találni ilyen videokat és a fél világ röhög, amikor megnézi. :oops: Na..ilyen volt a polgári esküvőnk, még jó, hogy volt egy komolyabb templomi is. Ízelítőnek annyit írnék csak, hogy mielőtt aláírta volna a menyasszony az anyakönyvet, lefejelte a mikrofont. :roll: :oops: :D :D :D 8) És ez csak az egyik finomság...dőlünk a röhögéstől, amikor visszanézzük, vagy ha egyáltalán szóba kerül.
Egyébként én is azt fogadtam meg arra a napra, hogy nem fog semmi idegesíteni, volt előtte épp elég idegeskedés, bánat. Így is lett, jó buli volt. :)
Én csak a hajamat csináltam magamnak, mert sehogy nem tetszett a fodrászom verziója. Mikor kész lett azt mondta, olyan mint egy Wella reklám. :)
Nem hiszem, hogy a peteérés beszél belőled, mert egyre többször mondogatod már, hogy jöhetne már.

malna5:
Elmentettem én is azt a zselét...hátha kelleni fog. :?

korenka:
Gumikacsa nem volt?
Lehet, hogy az is lubickol...még vese ulrahangon nem voltam. :D :D :D :D :D
amennyi pénzt elköltenek az amerikaikat az esküvőre... az magyarországot kihúzná az államadóságból... nem normálisak.Hiába...pénzügyes a lelkem. :P :D :D :D :D

na...tegnap este az ember 1 órát nyomkodta a gépemet, aztán újratelepítette. :arrow: nem volt netem. VCégül kiderült, hogy ki volt kapcsolva a wifi. 8)
Mára mindkét autónk elromlott, bár az egyik még valamennyire üzemképes. Ez azért jó, mert szombaton mindketten dolgozni mennénk velük. :? Jól kezdődik a hónap. :D :D Isten hozott március! :D :D :D

Kép

Kép
mirci09
 
 


sz.veronika:Hja a peteéréskori szexéhség.... de szép idők.... :D Ha megláttam egy uborkát a boltban, már nem bírtam magammal... :D:D (Nem csináltam semmi csúnyát, csak arra gondoltam... mielőtt mirci itt elképzeli, hogy a tesco zöldségessorán perverzkedem)

Örülök, hogy olyannak képzeltetek amilyen vagyok... :D

mirci:
Hát gratulálok a PC zseni családnak, de legalább most nincs tele szeméttel a gép... az enyémre is ráférne már, de megvárom amíg összeomlik magától :D

Szegényke, neked tényleg kijut most.... sorra jönnek a rossz dolgok... remélema vége happyend
korenka
Szár
 
 


korenka:
. mielőtt mirci itt elképzeli, hogy a tesco zöldségessorán perverzkedem
Én a próbafülkére gondoltam volna.. :roll: :D :D :D :D :D

Kép

Kép
mirci09
 
 


mirci: Tudtam, hogy beindul a fantáziád!! :D:D
korenka
Szár
 
 


sziasztok csajok!

álomszép, mármint a ruhám.
bár kisebb rosszullét fogott el mikor először felvettem. ugyanis nem kaptam bent levegőt. rögtön átvillant az agyamon, hogy pont ez olyan érzés, mint amikor régen a hölgyek halcsontból készült fűzőt hordtak. ááááá, mondtam a lányoknak a szalonban, hogy én ezt nem bírom ki egész este, nemhogy levegőt nem kapok, egy falat nem menne le a torkomon,annyira szoros volt. kétszeri igazítás után már fellélegeztem :)

Mirci: pfűűűű, bosszantó dolog lehetett. én pl. annyira felhúzom magam, hogy miért nem megy a gépem, hogy a pipától nem látom mi a baj. bevallom Neked én is jártam már így.... :)

Veronika: én értelek. az embernek lélekben fel kell készülnie dolgokra. és egyszer csak katt... nálam is így működik mindenben.

Málnám: azmiaz, az a zselés cucc???? :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Most jöttem haza és már megint a gép előtt ülök! :)
Ma iszonyat nap volt, mindenki megint egyszerre akart mindent, vagy 5 dolgot csináltam egyszerre, már az idegbaj kerülgetett.
Köszönöm a bejelöléseket és a visszajelöléseket. Malna volt az egyetlen akit így képzeltem el :)
Köszönöm szépen mindenkinek a gratulációt!

Bercsi

Milyen ruhád lesz? Sok idő kellett a kiválasztáshoz? Nekem is vannak elképzeléseim, nézegettem már az interneten, hogy hol vannak az elképzeléseimhez hasonlóak, gondoltam jövő héten ellátogatok oda és akkor megnézem mi is áll jól és mi tetszik.

Kicsit én is félek a szoros időzítés miatt, de hát mivel nem lesz sok vendég, talán könnyebb lesz. Már van 3 szépségszalon a környéken amit találtam, lassan kezdem feltérképezni őket. Szóval lépésről, lépésre haladunk.

A legjobb, hogy jövőhéten valszeg vissza kell menni az anyakönyveztetőhöz, mert kitaláltam, hogy mégis jobb lenne az "asszonynevem" egy másik formátumban, így megpróbálom átíratni. :) A párom már csak röhög! :)

Malna

Sajnálom a pirost, most már sikerülni kell, jön a tavasz a romantika stb :)

Mirci

Sajnálom az autót, ismerem ezt, nálunk is állandóan szerelőnél volt, ezért is váltunk meg tőle. Autó projekt még nem oldódott meg, iszonyú nehéz mindenre időt szakítani, ráadásul a kereskedők a világ végén vannak, és 5-6kor zárnak, addig oda se érek! Aki ráér napközben, az valószínűleg nem dolgozik, csak az meg, miből vesz autót ????

Veronika

Jó romantikus hangulatban vagy! :) Így, hogy mentálisan már erre tudsz koncentrálni tuti siker! :)

Rilka

Mennyire beszélsz már jól Finnül? Nagyon különleges nyelvet választottál! Tudsz valakikkel gyakorolni?

nikiee
Budapest XI. kerület
 
 


Mirci,
én egyszer telefonos segítséget nyújtottam egy lánynak számítógép ügyben... nem indult el a CD. Már mindent végigkérdeztem, semmi... míg végül jött egy kósza ötlet... betette-e a CD-t egyáltalán? Hát........... nem volt bent! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


nikiee: nekem ismim vagy e??? mert nem emlékszem :)

nika70
Salgótarján
 
 


Szép jó reggelt! :)
Huhú, reggel kinéztem az ablakon, és azt hittem Karácsony van. :? Kb. 5 centis hótakaró... Bbercsi, a végén még tényleg bejön, hogy hóeséses képeket tudtuk csinálni. :)

Tegnap írtam ám nektek, csak elszállt az egész a nettel együtt. :?
Mindjárt összeszedem, hogy mi aktuális még belőle...

Lilypie First Birthday tickers
rilka
Vác
 
 


Szép napot Lányok!

Nikiee: a következőkre figyelj. Mostanában az a divat, hogy előre be kell jelentkezni a szalonba ahhoz, hogy egyáltalában elkezdhess válogatni a ruhákat között, illetve, hogy a próbára kerüljön a sor. Azt javaslom, hogy ezt minnél előbb tedd meg. Ne lepődj meg vannak olyan szalonok, ahol már a ruhapróbáért is fizetni kell. A kiválasztás úgy megy, hogy kiteszik eléd az aktuáli katalógust, Te kiválasztod, hogy melyeket szeretnéd felpróbálni. A többi úgyis jön magától, mert már az elsők között tudni fogod, melyik az a szín , illetve milyen típusú ruha áll majd neked jól.
Én hamar döntöttem. Konkrét elképzelést ne is állíts fel, mert olyan gyönyörű ruhák vannak, egyikbe biztos beleszeretsz.
a szépségszalont se húzd sokáig, az én kozmetikusomnak is annyira bevan táblázva az ideje, hogy már augusztus végéig minden szombaton fogad vendégeket. Hamar dönts el kinél szeretnéd csináltatni a sminket..
Egy jó tanács Neked: ne lepődj meg, ha a virág rendelésnél, a torta rendelésnél őrült összegeket mondanak. Ha az ember kimondja, hogy pl. menyasszonyi csokrot rendel, a kereskedőknek a szeme előtt "dollárjelek" jelennek meg a nagy haszon reményében.
Vendég
 


rilka: :) én is ezen mosolyogtam reggel, hogy az álmom megvalósulni látszik a havas téli tájjal. :)
ahogy viszont a netet böngésztem azt olvastam szombaton ragyogó idő lesz.

szóval én minden időjárkálásnak örülök....mert olyan boldog a szívem :) :)
Vendég
 


Bbercsi:
Olyan jó olvasni téged, hogy így sugárzik a boldogság a soraid közül. :)
Biztos szépséges leszel holnapután! :) De jó, ezek szerint már nálad van a ruhád? Ugye próbálgatod sokat? :) Szerintem nagyon hasznos, ha előre kitapasztakod, hogy tudsz benne mozogni, asztalhoz leülni, táncolni, stb., hogy a nagy napon már ne ez vonja el a figyelmedet. (Nálam ez sajnos kimaradt, de "legközelebb figyelnék rá".)

A másik saját bénaságomból eredő jótanácsom, hogy ne felejts el enni, inni, és gondoskodj róla, hogy legyen is mit a lagzi előtt is (én kis híján rosszul lettem, mert szervezési hiányosságból vagy másfél napig nem jutottam táplálékhoz - mondjuk nálunk elég extrém volt az egész szervezés a távoli helyszín miatt). De az biztos, hogy néhány szem szőlőcukor vagy csoki és pár korty ásványvíz "normál körülmények" között is életmentő lehet. :wink:

Az 1. hetetek tényleg fura lesz, de legalább lesz időtök rá, hogy leülepedjenek az élmények, mire legközelebb találkoztok. :D És akkor már a saját férjed fog várni otthon, az azért nagyon jó érzés. :D

Mirci:
Inkább a rönkházak, a szauna és a télapó.
Nekem ez mind bőven belefér a nyaralás kategóriába. :D Nem bírom a meleget, nyáron mindig hűvösebb éghajlatra vágyom. 8)

Na..ilyen volt a polgári esküvőnk
Kíváncsi lennék a részletes sztorira... :D :D :D

Mára mindkét autónk elromlott
Minden fontos eszközből van 2 db nem működőtök? (telefon is) Bibí, a mi kocsink remekül működik! Csak a garázsban pihen már 2 hónapja, mert nincs pénzünk leműszakiztatni. :( Nagyon takarékos! :D

Én a próbafülkére gondoltam volna.
Azért kicsit ciki úgy odaállítani, hogy "elnézést, felpróbálhatom ezt az uborkát?" :oops: :D :D

Korenka:
Nahát micsoda pajzán gondolatok... :P De erről jut eszembe: nagyon régen nem nyilatkoztál, hogy érzed magad. Közérzeted? Babácska?

Nikie:
Finn: Írásban kb. meg mernék lassan próbálni egy alapszintű nyelvvizsgát, szóban még nem annyira. Beszélgetni sajnos csak órán tudok, meg néha a páromat fárasztom vele. :D

Esküvő: ruhát, fodrászt, sminkest tényleg foglald le mielőbb. Virág és (ha kell) torta talán nem annyira kritikus, de lassan annak is ideje. Tényleg, írtad, hogy szűk körű lesz, de valami lagzifélét vagy vacsorát terveztek? Mesélj! :)

Málna:
Remélem tényleg bejön neked ismét a március szerencsehónapnak! :)

Veronika:
Örülök, hogy ilyen babavárós hangulatba kerültél. :) Legalább összhangban vagy apával is... :D

Képzeljétek, az én párom is olyan lelkes, hogy én még ilyennek nem láttam. :) Most rápihentünk kicsit a témára (meg amúgy is nyamvadtkodtam), de este már megfenyegetett, hogy ma délutántól ne is merjek másra gondolni. :D

Lilypie First Birthday tickers
rilka
Vác
 
 


Korenka: mondd csak, Te Tudatos vásárló vagy??? hmmm :)

Rilka: köszönöm a jótanácsaidat! az biztos, hogy egy jó kiadós reggelivel fogom kezdeni a szombati napot. délben pedig a szüleim várnak némi harapnivalóval.

mindig jókat kuncogok magamban, mert ha ránézek a vonalzódra, mindig tudom hányadik ciklusnapon is tartok :) :)
Vendég
 


Micsoda méhkas van itt az esküvők miatt! :D Tök jó olvasni ezt a nagy izgalmat. Az menyasszonyi ruhához mesélném el az én sztorimat. Kinéztem anno 1997-ben egy nagyon szép térdig szűk fazont. Az akkori kis gezemice alakomhoz kitűnő volt. Augusztus 27-re volt időpontunk. Aztán kiderült, hogy terhes vagyok..... na borult minden... pocakosan egy szűk fazonban igen érdekesen néztem volna ki... ráadásul az augusztust már nem is mertük vállalni, hiszen novemberre vártuk a lányunkat. Így átraktuk az esküvőt május 31.-re és egy kicsit bővebb fazonra váltottam.... A ruhapróbán a gyönyörű fehér ruhák között piros vödörrel a lábam között kergettem a rókát. Addig nem is hánytam, de hogy miért pont ott jött rám.... kicsit égő volt... a szalonban a hölgy egyből meg is kérdezte, hogy állapotos vagyok-e.... khm... szóval emlékezetes volt :D

bbercsi:
Naná, hogy tudatos vásárló vagyok. Rámleltél a facebukkon? :D

rilka: Köszönöm a kérdésedet. Most már "csak" délután hattól émelygek, de már nem annyira vészes mint volt. Kezd megjönni az étvágyam is... sajnos... A kis barackomat még nem igazán érzem mocorogni, de az még korai is volna, de nagyon várom már. Időnkén megfeszül a méhem, mintha nyújtózkodna egyet....

sz.veronika: Remélem érvényt szereztél a tegnapi romantikus hangulatodnak!
korenka
Szár
 
 


Sziasztok!

Aki ezen a héten kommentel a Babanet valamelyik cikkéhez, az egy cuki Figurka álommanót nyerhet!

Kép

Úgyhogy mondjatok véleményt bátran: mi az, amit feleslegesnek tartotok megvenni a babának? Mit szóltok az új, otthonszülést szabályozó rendelethez? Vagy pl. szerintetek milyen praktikákkal lehet ránevelni egy gyereket az olvasásra?

Kedden sorsolunk!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Korenka,

nem szereztem :) Pedig tervben volt :)

Aztán apa elment fürdeni (persze megint miután már a gyereket lefektettem, és aki minden kis zajra felébred...) és baromi hangosan locsogott a vízzel órákig, már közben 4-szer beszóltam, hogy halkabban csinálja, úgyhogy tök dühös lettem mire kijött és persze neki is estem :)
Ő meg ettől persze szintén dühös lett, úgyhogy a romantikus hangulatnak lőttek :D

Ma nem emlegettük fel, de mondtam neki, hogy máskor vagy fürdőszobázik, míg a gyerek ébren van, vagy utána már nem...

A legjobb, hogy a gyerek valójában végül nem ébredt fel, úgyhogy most én vagyok az idegbeteg fúria és csak beképzelem, hogy a vízcsobogásra felébred :oops: :lol:

Bercsi,
már nagyon közeleg a szombat, nagyon kíváncsi vagyok majd a beszámolódra, és természetesen én is kérek képet! :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Hát nálam most nem működik ez a peteéréskori szexéhség dolog... A párom lelkes, a körülmények ideálisak, nyugi van, az eszemmel mást sem akarok, és mégis a hátam közepére se kívánom az egészet. :( A falra tudok mászni ilyenkor magamtól. Miért vagyunk mi nők ilyen rohadt bonyolultan összerakva? :roll:
Tudom, Korenka, nem agyalni, hajolgatni... Lehet, átszaladok a zöldségeshez megnézni az uborka kínálatot. :D

Veronika:
úgyhogy a romantikus hangulatnak lőttek
Látom, azért ti is tudtok alkotni... :? Nem baj, hátha a múltkori gyertyás este is elegendő volt. :) Azért vidám kis család vagytok: apa a fürdőszobából van kitiltva, te meg ágyfogságra ítélve... :lol:

Korenka:
a gyönyörű fehér ruhák között piros vödörrel a lábam között kergettem a rókát
Izgalmas lehetett. :D Biztos nagyon örültek neked. :P
Velem jobban jártak, én csak talpig feketében mentem próbálni, majd miután végeztünk megkérdeztem, hogy merre van a temető. :roll: (Egy távoli rokonunknak volt temetése, akit én nem igazán ismertem, így érzelmileg nem érintett nagyon, és ha már épp arra jártam, beugrottam próbálni.)

Lilypie First Birthday tickers
rilka
Vác
 
 


Sziasztok!

Megjött Mirci is. :D
HáziBélánál voltam, azt mondta megmaradok.A laboros leletemen az elv. szócska nem elváltozás, hanem azt jelenti, hogy elvétve. Megmaradok szerinte. Ami láttak üledéket, az nem kóros. :) Tiszta jó.

Jaaj, én is nagy örömmel olvasom ezt az esküvői zsongást. :) Szinte érzem az esküvői torta illatát. Nagy élmény az biztos. :wink: :)
Tényleg okos ötlet az, hogy legyen nálatok valami kaja vagy szőlőcuki, én is elkövettem ezt a hibát. A kozmetikusom etetett meg, addigra már kopogtak a szemeim. A vacsoráig ki is tartott, ott még magamba eröltettem egy tányér levest. De aztán másnap...úgy ébredtem, hogy azonnal ide azt a töltött káposztát! :D :D
Másnap ebéd volt ugyanott, megfalatoztuk a maradékot. Sok vidéki rokon, barát volt és nem akartunk senkit éhen útnak inítani.

A havas fotózásra visszatérve....én is így lestem tegnap este. :shock: Eszembe is jutott bbercsi. Szerencsére mára elolvadt, csak iszonyat sár van.

Kép

Kép
mirci09
 
 


A piros vödrös sztori sem semmi, meg a temetés előtti ruhapróba.... :D :D :D :D :D :D
Örömmel olvasom, hogy másnak sem ment zökkenőmentesen a buli...persze így utólag annyira jó visszagondolni és vihogyni ezeken. 8) :D :D

Kép

Kép
mirci09
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: