Új privát üzeneted érkezett!

Holnap jovok ma mar mennem kell nincs idom :oops: 1000bocsesz :oops:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


PAMI
Priviben írtam a hsz-emet hozzád, mert du. egyszerűen nem engedett csak azt küldeni! Remélem megkaptad, ha nem akkor kimásolom ide! 8)

BRIDGET
Meg van bocsizva! :wink: :lol:

dita75
 
 


Pami
Ne is mond en sem hittem a fulemnek es a szememnek mikor aszonta,hogy na es hogy akkor csinaljuk :lol: mert ennyire soha nem volt nyilvanvalo a "gyerekgyartas" :lol: ennel ngyobb bizonyitas nekem nem is kell mostmar az eljegyzes meg ilyesmi sem izgat mert o mar nekem bizonyitott :wink:
Gondolom atolvasgatta az oldalt amit kuldtem neki es erti,hogy sajnos nincs sok idom :roll: sot latod egyenlore meg lombik se lehet :? mert annyira gaz van ezert en mondtam neki en varok azon nincs baj de akkor neki valoszinu tolem mar nem lesz gyereke :roll: es erre felbuzdulva szerintem igy belement a lombikba is de ha most esetlek ingye osszehozhatjuk az meg megjobb ugyhogy jah :) En is oromkodtem ne felj :lol:
A bal oldalon nem vgyok teljesen elzarodva csak nem teljesen atjarhato :roll: :? de en azert bizok mert masnak is sikerult mar :wink:

A kepek naon joook :D az en kedvencem az 1,2,3 8) de jooo gondolom o csinal majd nektek babas fotot is :roll: Az otlet pedig pompas :wink: ez orok emlek marad nekik is 8) talan valami szep kulonleges kepkeretbe tennem amibe 2kep fel es az egyik oldalban lenne ez a masik oldalba meg majd egy babo kepet tennek 8) persze ahogy te gondolod ezt en csak most talaltam ki :lol:


Dita
Orulok,hogy bogyesz jol van es szepen cseperedik 8) Hogyhogy nem mai csaj vgy azert nincs olyan sok ev kozottunk ha jol tudom :roll: es meg te sem vgy tul 35on nem :?: :!: :roll: Hat tudod az a baj ez az fsh nem tudom mennyire mehet meg lejebb mert 10ala akar menni a doki talan meg 14nel megcsinalna nem tudom de nekem 24 :oops: es nem tudom mennyi esely van arra hogy lemegy :roll: meddig varjunk :?: mert most legalabb van spontan petim amit feltudnak hasznalni de masnak ekkora fsh-el meg az sincs na az tenyleg csak azt teheti,hogy var :roll: Ugyhogy nem egyszeru es szerintem ha nem is lesz alacsony az fsh-em belevagunk es megyunk arra az egy ero tuszomre ami amugy van 8) sosem lehet tudni :roll: bar ez meg nem eldontott :? :roll:
Elsirtad magad mikor meglattad bogyot? 8) hogy felejthetted otthon a szemuveget?nagy izgalmadban :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

 
 

BRIDGET
Hát én nem is tudom a helyedben mit csinálnék, mert az egy petiből is simán lehet baba, de azért az a jobb ha több van, mert nekem is 7-ből eleve 5 termékenyült meg és a kettőből amit visszaültettek egy maradt meg. Szóval jobb ha az ember be van biztosítva több babajelölttel, mert ha azzal az egyel vmi történik nincs több, akkor sajnos bukta van, és az nagyon rosszul tud ám esni.
Viszont ha meg nem tudnak stimulálni az megint gáz mert ki tudja mikor jön helyre a hormonod ha egyáltalán helyrejön. Bár gondolom biztos van rá gyógymód, kérdés mennyire hatékony és mennyi idő! Hát eléggé kijutott neked szegénykém, rágjátok át dokkerrel és pároddal a dolgot és együtt döntsetek hogy mi legyen!

Én idén már 34 leszek, úristen de gáz leírni, mondjuk még 33 leszek mire Bogyi megszületik, rá egy hónapra karácsonykor töltöm a 34-et!

Utcára nem mindig hordom a szemüvegemet, ezért nem volt rajtam.
Amúgy nem sírtam el magam, mert nem láttam szinte semmit, sokkal többre számítottam. De a szívhangja nagyon megható volt. Akkor elérzékenyültem.

dita75
 
 


Dita
Sajna gyogyo nincs erre mert en nem beteg vagyok ez nem betegseg ez sajna egy allapot :? kimerulesben van a petefeszkem es az fsh ezert olyan magas :roll: de mondom minden honapban valtozik de sok remenyt nem szabad hozza fuzni,hogy 10-es ala megy :? es pontosan masnak ilyenkor petije sincs nekem van igy megvan az az eselyem ami masnak nincs...mert ok se nem stimuzhatok se petijuk nincs igy varnak hogy lejebb menjen az fsh varnak es varnak :roll: nekem viszont kikene hasznalni azt az egy adott petit is mert ha az sem lesz akkor majd en is varhatok a nagy semmire :roll: de nehez ugy merthat igen egy peti lehet leszivja es nem is jo minosegu mar puccsban van az egesz....vgy ha nem kezd el osztodni vgy nem tapad meg....nem tudom de szerintem eselyt fogunk adni annak az egy patinek kovi honapban muszaly lesz :!: Majd ngyon pozitiv leszek 8) :lol:

Bar megvettem a csodaszeremet mar amit tavaly is ittam :roll: talan hasznal majd valamit :wink: ez egy gyogynoveny alapu termek ami a csii-re hat ki 8) marha draga es talan ez hasznalt tavaly is :roll: meg vettem egy masik gyogyteat ami meg a verkeringesre jo :!: :wink: egeszseges taplalkozas megvan es pozitiv hozzaallas is megvan 8) :lol: De azert remelem lemegy az Fsh-em es lesz stimu 8) vgy akar lehet mi osszehoztuk apaval a heten es akkor meg nem lesz se stimu se lombik :lol: :lol: :lol:

34leszel en meg 32 :roll: szal masfel ev van koztunk :twisted: ne idegelj mar hogy oreg vagy :twisted: Tenyleg ti gondolkodtatok tesoprojekten?Maradt fagyibabod? :)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget!

Sztem várd meg a köv hónapot hogy mi hogy alakul és ha ne adj isten az fsh-d nem megy le addig akkor én is bizti megpróbálnám azzal az 1 petikével is!
Ki tudja ... A minőség és nem a mennyiség fontos (bár persze azt is tudom hogy a tuti az ha többől lehet válogatni)

Igyad csak azokat a teákat ártani bizti nem fog SŐt... Ha arra gondolok hogy a psziché mennyire fontos bizonyos dolgokban... :shock:
Néha már za is elég ha hisz benne az ember gyermeke!

Szóval hajrá köv hónap!!!!

Éljen lesz lombikod!!!!! aztán meg persze kisbabád!!!!

Kép
pamilla
 
 


Dita!

Megkaptam a privit!
Hát köszönöm szépen igyekeztünk szépnek lenni!

úúúú most néztem már csak kicsivel több mint 1 hét és elmúlt a kritikus időszak!!!!
De jó!
Látod hogy milyen gyorsan megy az idő!!!! MÉg csak most volt a beültid!
De jó!!!!

Kép
pamilla
 
 


Tényleg csajok ki mi jót csinál hétvégén???

Kép
pamilla
 
 


PAMI
Hát azért nekem egy kicsit többnek tűnt! :lol:

Én a hétvégén spec babaruhát válogattam és mostam. Már vagy 4 gépnyi ki van mosva. De természetesen még egyszer ki lesz majd okt-nov-ben is.

Imádom nézegetni őket. Olyan kis picikék az 56-osok 8)

BRIDGET
Azért mondtam ez a ti döntésetek, meg kell hányni-vetni. latolgatni kell a dolgokat, hgoy mi lenne nektek a jobb az okosabb döntés, és persze a dokker véleménye is nagyon fontos tehát ezért kéne hármasban kiötölni hogy mit kéne tennetek a legnagyobb siker érdekében!

Én drukkolok hogy megtaláljátok a megoldást és sikerrel is járjatok!

Nekünk 3 jégovis tesónk van, de nem hiszem hogy fel fogjuk használni őket, mert két gyerek bőven elég a mi világban ilyen szaros keresettel ami a miénk.

dita75
 
 


Pami,Dita
Hat en azt tudom de ha nem megy le akkor varhatunk a nagy semmire es talan meg tuszom se lesz addigra es akkor mar vegkepp csak a varas marad :roll: Ezert gondolom ugy ha a doki azt mondja probaljuk meg az en egy ero petimmel,hogy talan most belemegyunk es megprobaljuk aztan ha nem megy akkor varunk egy stimus honapra...de meg semmi nem biztos :roll: vesziteni csak penzt veszitunk ha azzal az 1petivel probalkozunk es nem sikerul :roll: az meg engem most curvara nem erdekel :oops: Persze en is jobban orulnek egy stimus honapnak foleg,hogy akkor talan lenne fagyibabo is :roll: fuuu nehez ez csajok de majd jovok,hogy-hogy dontottunk :roll: meg van 11napom :oops:

Hetvegen haat apa tegnap golfozott en meg vasaroltam par nyari rucit :) ma meg nincs az a nagy napos ido meg mar minnya 3ora es meg nem is ettunk ugyhogy gondolhatod a mai nap az lebecolos :oops: talan holnap csinalunk valamit kedden apa megint golfozik :roll: Itt szerdaig szunet van de apa persze hetfon es szerdan este bemegy melozni :x Nem sok a programunk amit epp apa akar hisz o az aki melozik mint allat :twisted:

Ki hogy majalisozott?Vannak fotoitok 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kép

dita75
 
 


Anyukainknak kismamijainknak es mindenki masnak Boldog Anyaknapjat!!!! :D

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Újra itthon!!!!
Hétvégi beszámoló:
CSÚCSSZUPER VOLT :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Csütörtökön este mentünk nyuékhoz, náluk aludtunk minden este, mert barátnőméknél van macsek és hát az allergiám.... tegnap így is majdnem befulladtam :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Szóval csüti este anyuéké volt péntek délig. Aztán péntek délben hívtak a többiek, hogy felkeltek, de hol a reggelijük???? Na össze szedtük magunkat, le a pékségbe, vittünk pizzás tekercseket, meg parasztkenyeret. Aztán át Világosra, ott reggeli a többiekkel, aztán mosogatás, pihi, a fiúk füvet nyírtak, délután bogrács gulyás. Na azt főztük 5 órán keresztül..... marha volt a drága.
Szombat hasonlóan telt. Reggel ugyan marha hidegen kezdődött, mindenki elő kapta a vastag melegítőt és a mellényeket is. Volt vagy 12 fok. De egy órára szépen kisütött a napocska és 15-17 óráig tudtunk napozni is. Aztán meg pörköltöt csináltunk tésztával vacsira, a fiúk elmentek Siófokra a Tuskóba vízvezetés csöver venni, mert eldurrant a csap alatt hajnalban (hozzá teszem, hogy négy óra múlva jöttek vissza :x :x :x :x :x ), aztán este 10-kor kezdtünk palacsintát sütni.
Vasárnap már jó idő volt, volt pakolászás, napozás, kocsi mosás, kertrendezés, és paprikás krumplit csináltunk bográcsban. Aztán este kilenckor meg amerikai palacsintát :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Aztán 11.20-kor elindultunk haza. Én aludtam végig a kocsiban már, itthon még fürcsi, gyors hajmosás, aztán ágyikó és egy körül már aludtam is.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Dita!
Almádin aludtunk anyuéknál és Világoson volt a kerty party.
Gratula Bogyócskád szivecskéjéhez és méreteihez!!!!!
Boldog 11. hetet nektek!!!!!

Pami!
Hát hidd el, már ránk fért ez a kis miniszabi!!! Szegény apa már iszonyatosan fáradt volt.
És szerencsére egyre többet foglalkozik Benőkével is.... amikor mondom neki, hogy éppen hol fekszik és mennyit ficereg, jön és simizi a pocimat.... olyan jó, hogy kezdi felfogni, apa lesz belőle lassacskán. És ő hozta fel a témát pihi közben, hogy akkor mit és hogyan gondoltam. Nem mondom, nagyon boldog vagyok miatta.
Basszus, a mosógépem olyan csúnya hangokat ad ki magából, hogy csak nya!!!!!!

Csak ámulok és bámulok a szexi képeken!!!!! Ííííííííííííííííííííííííííírtó dögös mami vagy!!!!!!!! Irigy, irigy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu!

De jó hogy ilyen jól telt hétvégéd!!!
Erre én lenni nagyon nagyon irigy irigy!!!!!
Tök jó lehetett! Ráadásul tök jó kis program dús volt! Ahogy olvastam jól bele is fáradtál.

Hát a dögöstől messze vagyok a magam 75 kilójával, de azért még igyekszem :lol: :wink:

Már mocorog a bébid?
Ilyen hamar érzed?
Akkor nemsoká a papija is érezni fogja! De jó!

Ó és most látom a héten AFP!!!
Az jóóó!

Kép
pamilla
 
 


Biza, biza, meg este meg terhesgondozás lesz. Apa látni fogja bébikéjét :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Így, hogy a kombi teszt eredményem jó lett, így nem izgulok az AFP miatt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Dita, Bridget!

Olyan szépek a képeslapok!!!
Tényleg Ti mit adtatok, írtatok, találtatok ki Anyák Napjára???

Képzeljétek hogy jártunk!
Valamikor még márciusban a páromnak a pannon letiltotta a kimenő hívásait, mindezt úgyhogy semmi értesítés vagy vmi! Ja és persze minden számla be volt fizetve!!!
Szóval betelefonáltunk és ott azt mondták hogy semmi gond faxoljuk be a csekket és visszakapcsolják!
Na ezt meg is tettük erre ebben a hónapban kiszámláztak 7200 Ft visszakapcsolási díjat!!!! :shock: :shock: :shock: :shock:
Ja és bementünk személyesen megreklamálni a dolgot ahol mondták is hogy igazunk van, de (és ekkor akadtam ki) csak e-mailben vagy telefonon tehetjük meg! JA és mellé azt mondta hogy olyan nincs hogy most ezt az összeget nem fizetem be. Csak olyan hogy befizetem és ők majd a köv hónapi számlából levonják!

Hát erre ma írtam 1 szép levelet!
LEírtam hogy az ő bénaságuk miatt én biztos nem fogok előre bármiért is fizetni! Küldjenek új számlát! Addig amíg nem válaszolnak én cseszek befizetni bármit is!

De nem felháborító! Nem elég hogy ők cseszik el de még te fizesd ki előre azt amit ők rontottak el!

Na majd kíváncsi leszek mit érünk el vele!

Kép
pamilla
 
 


Zsu!

Nem csak apa hanem Te is!

Tudod milyen nagy lesz már az előzőhöz képest!!!
Tökre fogjátok élvezni! Sőt ha jó a doki akkor lehet azt is meg tudja mondani hogy kukis vagy nunis!!!

Húú de jó!

Kép
pamilla
 
 


Mi holnap megyünk a dokkerhez ahol megmondja hogy mikor kell befeküdni a kórházba arra az 1 napra!

Ja és tegnap már teljesen rajtam volt a félsz!
Egyszerűen nem mozgott úgy a baba! De nem csak aznap hanem előtte való nap sem vitte túlzásba és már kezdtem nagyon aggódni!
De almondtam többször a múkögy szót és hatott, beindult a drága!
Ettől függetlenül azért megkérdezem a dokit hogy ilyen korbana mennyit kéne mozognia. Mert van amikor egész nap pörög olyankor nem aggódom, de amikor nyugdíjas lesz...

Kíváncsi leszek!!!

Kép
pamilla
 
 


Ja és a lényeg!
Szombat este fürcsi után azt vettem észre hogy van előtejem :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

A párom örömtáncot járt és azt kiabálta a lakásba, hogy: Éljen lesz tejcsije a babának!

Olyan édi volt!

Kép
pamilla
 
 


Pami!
Akkor holnapra mennek a drukkok ezerrel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kiscicának meg megy a Mukodj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sajna nem tudja a dokker megaszondani, mert ezer meg egy éves az uhuja :? :? :? :? :? :? :? :?
Szegény apa meg alig tudja kivenni a manót a képen, olyan kicsi a képernyője. De az látszik, hogy mozog-e a bébike legalább.
Ma nem nagyon viszi túlzásba a mocorgást!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


És akkor a 15 hetes pocaklak:
Kép

Na pont el kezdett úszkálni kicsi Ebihalam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Később visszaolvasok, most nagy puszi mindannyiótoknak!

Nem jöttem, mert kitört rajtam egy allergia, és mire kiderült, hogy mi van, nagyon ki voltam nyúlva, a szemem is bevérzett a sok köhögéstől.
De most már normálisan működök, napi két Ca pezsgőtabletta csodákat tesz az allergiával.

Pusszancs!

Kép
kisbuta
 
 


Kisbuta
Mar jo hogy jottel :D Pocakfotot!!! :twisted:

Zsu
Koszi a pocifotot :lol: nem is ngyon nott vgy nott :?: :shock: talan ha egymasmellett lenne a 2kep jobban megtudnam mondani :roll:

Pami
A pannon mondjon le :twisted: Ez normalis dolog asszem otthon :twisted: mar meg sem lepodom :?
En anyumnak rendeltem egy ilyen kockaba rakott fagyasztott rozsakat vgy mi es majd feladom otthonra mivel itt 10-en van csak anyak napja igy nem kesek :wink: majd rakok fel fotot :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg, akkor egymás teszem az előző képpel!

Kép Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


ZSU
A fenébe nem mondod komolyan. Almádi 20 percre van tőlünk, jöhettetek volna felénk hazafelé úgy megismertelek volna. Na majd máskor!

Az a bolt ahol Annussal vettétek sok kisrucit az holvan?
Láttad hogy megszületett Izabel?

Én mindenkire irigy-mirigy vok mert velem meg nem történik semmi. Se fényképezés (igaz erre nem is mernék vállalkozni) se ilyen kafa hétvégék. NEkem a hétvégék idegeskedésből állnak a párom fia miatt.

Édi a pocak én sem látok növekedést, de ez akár a póló miatt is lehet!
Vagy kaja, vagy bármi befolyásolhatja! Az utro elhagyása után amúgy is lejjebb megy!

PAMI
Szeretnék én 75 lenni! Van köztünk vagy 20 kiló! :oops: :oops: :oops:

Ezek a szemetek! Felháborító! Én ugyanígy szívok már hónapok óta az apehhel.
Csak azért nem megyek be mert amennyire tombolnak bennem a hormonok lehet hogy gyilok lenne!

Ez az Uri Geller tud vmit mert nekem is hatott már a jelszó! :)
Holnapra drukkhegyek!

KISBUTA
Szegénykém mielőbbi jobbulást neked!

dita75
 
 


Ditu!
Ígérem, legközelebb össze hozzuk a találkozót!!!!!!!
Én is nagyon kíváncsi vagyok ám Rád :wink: :lol: 8)

Kisbuta!
Jobbulást neked!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jaj, a turi lemaradt.....
Szóval az Üllői úton van, majdnem a SOTE II-vel szemben. Nagyon jó kis hely, majd menni szeretnék megint én is, ha végre megmutizza a kis drágám a lába közét :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Helló csajok!


Tegnap megejtettük dokibácsit!
Minden rendben! amikor elmondtam neki hogy mennyi szokott lenni a cukrom azt mondta hogy ha ilyen jók az eredmények akkor be sem kell feküdnöm!!!
Na ez máris 1 jó hír volt!
Igazából 2 beutalót kaptam 1-et a 28 hetes uh-ra, a másikat meg 1 belgyógyászhoz!

Ja a bizti kedvéért azért megnézettem a babát, mert ahogy írtam mostanában nem mozog úgy mint eddig!
Azt mondta minden oké max nem rúgkapál hanem pörög forog ami nem olyan észrevehető. Ja és még farfekvéses és gondoltam ha már látjuk a popsiját nem kukkantana a lába közé???
Megnézte és azt mondta hogy szerinte is kislány!!! :lol: :wink:

Szóval ezek voltak tegnap!!!

Kép
pamilla
 
 


Ditám!

Dehogy vagy te 90 kiló!
Nagyon is szép kismami vagy és ez a lényeg!

A többivel meg majd utána foglalkozunk ha már megvan a bébi és már nem szopizik!
Akkor aztán mehet a diéta+sport!

Én már közöltem is a párommal!
Ha minden olyannak vége miatt nem lehet ilyeneket csinálni beindulok és szétedzem magam!
Ja és ha majd úgy alakul és esetleg lógni fog a cickóm akkor kiböjtölöm de meg fogom csináltatni!!!

Addig meg ez van!

Kép
pamilla
 
 


PAMI
90 valóban nem, 95!!! Bizonyítékom van rá, mivel a kiskönyvben is ott áll fehéren-feketén! :oops:
Amúgy ma voltam megint és kicsit fogytam, persze mert a szurik már nem mennek.
Pedig normál kajálok, nem diétásakat ma is gránátkocka van itthon, meg gúlyásleves.
A pipimben sem találtak semmi olyat aminek nem kéne ott lenni. A glükózos vv-re meg azt mondta hogy igenis jól értettem mert 2 órával a vérvétel előtt kell reggelnizni. Ezen mindenki fennakadt de hát ha a védőnő ezt mondja kétszer is akkor azt kell csinálnom! Holnap megyek is csapoltatni, aztán pénteken belgyógy, hétfőn kombinált teszt, csüt-ön meg ultrahang. Szóval hétfőn és csüt-ön is látom Bogyit és remélem hogy valamelyik alkalommal mi is látunk egy punit ahogy ti is, hátha Bogyi nem olyan szégyenlős mint Kiscica.
Olyan jó hogy teljesült az álmod és kislány lesz!
Azt mondtad hogy ha kukis Balázs, és ha lány?

ZSU
Majd egyszer összehozzuk Annussal a turit.
Most is megyek fel hétfőn pestre, általában két hetente felmegyek hogy anyuval tudjak trécselni, és olyankor egybekötöm a barátnőzést vagy a dokit.

dita75
 
 


Dita!

Hát tudod azok a fránya hormonok!!!
Hiába nem eszel többet... Én már azon is gondolkodtam hogy lehet ha nem is ettünk volna semmit akkor is feljött volna jó néhány kiló a hormonok miatt! :wink:
Most mond meg! Ez van átmenetileg ezt kell elfoganunk, aztán majd ha itt lesz az ideje mi is visszanyerjük a formánk!
Én még mindig bízom benne hogy 1 csomó plusz kiló az csak víz és a szülés után le is megy!

Hát remélem a jós szól belőlem :lol: :lol: :lol:

De jó hogy jövő héten 2x is kukkantgathatsz!!! Bizti minden rendben lesz a vizsgálatokon+még Bogyókát is látod! Lenni irígy!!! :lol: :lol: :lol:

Nekünk még legalább 2 hetet várni kell! Akkor lesz a 28 hetes kötelező uh!
Aztán már akarok menni végre megint 4d-re!

Ja és a név ha kislány akkor: Maja vagy Hanna! Vagy mindkettő!!!
Ugyanis mind a 2 egyformán tetszik nekünk, de a Maja jobban megy a párom nevéhez :lol: :wink:

Szóval most így állunk!

Kép
pamilla
 
 


Bridget!

Merre vagy kicsiszív??????
El tetzset tűnni?
Hol a kép az anyák napi ajiról?

Kb még 1 heted van a köv vizsgálatig ugye?
Úgy izgulok értetek! Hogy lemenjen az fsh-d és hogy menjen a lombik!!!!!!
Babára fel!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
pamilla
 
 


Zsu!

Nem tudom hogy írtam e de nagyon kis szép pocid van!!!!
Szépen gömbölyödik :wink: :lol:

Apjuk mit szól? Tetszik neki?

Az enyém engem már gurulykának hív :shock:

Kép
pamilla
 
 


Pami
Edi vgy hogy hian yolsz de nem tok a dolgokhoz hozzaszolni :roll:
Anyaknapi ajirol meg nem tudtam fotot csinalni mert olyan jol becsomagolva jott meg,hogy ugy kuldtem is tovabb :oops: ma adtam fel aztan majd otthon anyut megkerem fotozzak le es akkor megmutizom :wink: talan a weboldal megvan 8) na majd ha apa hazajon mert most azt sem talalom ugyanis japan oldalon van :oops:

hat ha esetleg nem jonne meg akkor mar most babas vgyok :lol: de ha megjon ami valszinu jovohet szerdan lesz akkor csutin megyek 2.cn-es vv es m,eglatjuk milyen lesz az fsh-em :roll: ha jo aszontak 3.cn-tol indul a stimu...nem keso az mar :roll:

Koszi a szurkokat jol jonnek :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jah es nekem a Maja ngyon de nagyon tecc :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na megjöttem.... de AFP csak hétfő reggel.
Kiderült, hogy csak hétfőn és csütörtök reggel csinálják 8.30-ig :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
De láttam picurkát... szaporán vert a szivecskéje és aludt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bridget!

Sztem a 3. nap még egyáltalán nem késő!!! Már amennyire emlékszem ezekre a dolgokra!
Azt is tudom hogy elvileg mindenkinek más napon kezdenek!
Mondjuk én sajna elfelejtettem hogy hogyan is kellett elkezdeni a dolgokat (tudod ilyen szelektív az emberi agy :oops: )!!!

De pl Dita bizti jobban emlékszik rá!

Tényleg mi újság van apácskával? Helyreállta a rend és a fegyelem? minden a megszokott kerékvágásban megy?
Szeretget megint eleget (csak mert ajánlom neki)?
:lol: :wink:
Bár legutolsó mondatomat vki az én páromnak is elmondhatná!!!

Kép
pamilla
 
 


Zsu!

Itt ilyen megszorítások vannak??? :shock:
Mert a SOTE II-n mindegy melyik nap mész megcsinálják!!!


Jaja képzeljétek be kell jelentkeznem 1 belgyógyászhoz akihez beutalót is kaptam, de eddig senki nem tudott segíteni hogy miylen számot tehetem meg!
Se a nődoki se azon a számon amin a nődokim mondott :shock: :shock:

Szóval most óriási nyomozásba kezdek hogy hogyan jutok be hozzá!

Kép
pamilla
 
 


Pami!
Apának tetszik nagyon a Benőke-lak szerencsére :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tegnap este tovább volt fent a gyerek,mint az apja :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

És egy friss kép:
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pami
Helyreallt a rend :wink: hat egyenlore nem kerdeztem meg a nagy dolgokat,hogy mit is kezdunk a vv-tel utan szal meg nem 100% a lombik de en ugy erzem belemegy :roll: szeretget es minden a legnagyobb rendben van :) (na ilyenkor szoktam elszolni magam :? ugyhogy gyorsan vissza is szivom :oops: )
ugye van a long prookoll meg a sort....hat nekem ez lenne a sort es asszem a 2.cn-tol megy de lehet otthon a 3.cn-tol nem tudom...foleg ha nem is vgyok stimulalhato akkor meg mind1 mert semmit sem kapok :? viszont beszelt tegnap valami olyasmit a noverke ha magas az fsh-em akkor kapok valami gyogyit 8) ez mar jol hangzott :wink: de nem ertettem konkretan....szal lehet akkor egy honapos kurat vegigcsinalok es a kovi honapban megnezzuk megint az fsh-t meg halvany lila gozom nincs...minden kiderul majd csutin 8) Apacskad meg a kep alapjan igenis szeretget :wink:

Tobbiek is pocifotooooooot lecci-lecci 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kakukkos szép napot mindenkinek!!!!

Jön egy kis mini nyár :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Én délután suliban leszek :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kisbuta :roll: Kiriki :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szasztok!

PAMI
Hát pont ma voltam belgyógyászaton és kérdezi a csaj hogy mindig ilyen dundus voltam, vagy a kezelések miatt van a sok kiló? Mondom 30 kilót köszönhetek a szuriknak! Kérdezte hogy mennyit kellett érte küzdeni, pénzben mennyi volt meg ilyesmi. Csak ámult - bámult mennyi mindenen mentem keresztül és mondta hogy le a kalappal a kitartásom előtt. PEdig tudom hogy vannak nálam súlyossabb esetek úgymond. Én még viszonylag szerencsés vagyok!
Amúgy a vv-nél volt 4 csillagom azt mondja ha valszeg allergiám van erre utalnak a csillagok. Mondtam hogy reggel eléggé tele az orrom és nehezen veszem a levegőt. A vérnyomim is magas volt, remélem ez csak időszakos.
Az ekg meg a többi jó volt.
A vizeletre meg a hülye nő ráírja hogy szennyezet mintát adtam le. Nooooooormális? Vigyek szűrőt hogy az utro ne menjen bele vagy mi???
Hülye picsa. ÚGy látszik nem sok lombikos van itt falun!
Amitől viszont féltem az teljesen jó cukker csak 5,1.

BRIDGET
A protokolltól függ hogy ki mikor kezd. Én a ciklus 20. napján kellett volna hogy kezdjek. Csak nekem nem volt olyanom, mert nem jött meg. De megnéztek uhu-n és azt mondták kezdhetek!
A short protokollosok a 3. napon szoktak kezdeni. lehet neked az lesz!

Drukkolok, hogy minden okés legyen!

ZSU
NAgyon aranyos a pocakod!
De jó hogy láttad Manókádat!
Tényleg szupi idő van! Már kezdtem únni hogy kardigánban is fáztam, meg böszme szél volt egész héten.

Ja és a jó cukker örömére megjutalmaztam magam egy pizzával, már vagy egy hónapja kívántam valami jó kis szénhidrátbombát!
:lol: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Csajszik!

Ma csak gyorsan bejelentkezem, mert egész nap 1 nagy rohanás volt!
A hétvégén meg nem leszek, mert megyünk Lengyelo-ba babakocsi nézőbe és ha minden igaz vásárlóba!

Szóval mindenki nagyon vigyázzon magára pihizzen sokat!

Aztán majd jövök fotókkal a vásárfiáról stb!!!

Puszi

Kép
pamilla
 
 


Íme a vásárfiám:
Kép Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ami az én tegnapi napomat illeti, hát még egy ilyen napot nem nagyon kívánok senkinek sem.
1: A suli szar volt, végül is kaptam egy kettest a dogámra :lol:
2: Amikor apa jött haza a kirándulásból (Börzsönyben voltak a haverjával kettesben..... vagy legalábbis azt mondták :P :P ), akkor mondta, hogy a mi drága szomszéd bácsink szombat délelőtt elhunyt. Rákos volt és teli volt már sajnos áttétekkel mindenhol :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
3: Kerty party. Nagyon készültünk rá, mindketten nagyon vártuk már. Negyed 8-ra értünk oda, na mondanom sem kell, a srácok még csak akkor indultak el husit venni :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Mi a csajokkal fel akartuk vágni addig a zöldségeket. A Nórinak van egy nagyon édi kutyuja, ő egy Golden Retriwer. Sajna bejáratos a lakásba. Így 15 percen belül befulladtam. Nagyon gáz volt. Gyorsan ittam egy Kalcium pezsgőtabit, meg egy pohár tejcsit is. Na 20 percen belül sem volt hatása, úgyhogy irány az ügyelet. Na ott kiakadtunk. SOHA TÖBBET ÜGYELET, KOMOLYAN!!!!!! Mikor oda értünk, eleve ott szórakozott néhány kisebbségi gyerek. Ordítottak, énekeltek, táncoltak. És a doki meg cseszett kijönni addig, amíg ezek ott voltak. Hiába csengettünk. Na végre bekerültünk, mondom az asszisztens nőnek, hogy allergia, 16. hét, inszemes baba. Na ezek után még vagy 10 percet vártam, amíg a doki bácsi is kegyesen bejött. Neki is elmondom, mi a helyzet. MEghallgatja a tüdőmet elől-hátul, megnézi a torkomat, erre mondja, hogy ő nemhall semmi különlegeset. Na nem akartam mondani neki, hogy ez most poén??? Tökre hallani lehetett, hogy hörgök. Na erre kitatlálta, hogy menjünk át a Szent László Kórházba a fül-orr-gégészetre :!: :!: :!: :!: :!: Apa megkérdezte, hogy van-e annyi erőm, hogy elmenjünk a kórházba. Erre mondja a doki, hogy szívesen hív nekem mentőt,. de jobban járunk, ha kocsival megyünk, mert nagyon lassan érne oda a mentő (amit nem értek, mert a csepeli mentőállomás az ügyelet mögött van :shock: :shock: :shock: :shock: ). Mondjuk oké, akkor megyünk kocsival. Na erre a doki: jó, de mindketten írjuk alá a naplót és a javaslatot, hogy mi elutasítottuk a mentőt :shock: :shock: :shock: :shock: De ő nem ad semmit nekem. És mindemellé kaptunk jó kis kioktatást is. Na jó, indulunk, de a folyosón mondom még elmegyek a mosdóba. Na kiderült, hogy az éjjeli őr eltűnt, a wc zárva van :!: :!: :!: :!: :!: Na irány a Meki wc-je. Amíg én bent voltam, apa felhívta a nődokinkat este 9-kor. Mázlinkra felvette. Elmeséltük a történetet, mire ő is kiakadt, hogy mi a fenének kell nekünk fül-orr-gégészhez rohannunk :?: :?: :?: :?: Mondtuk neki, hogy ezt mi sem értjük, mert ha kaptam volna egy kis Kalciumm injekciót, már régen otthon csucsukálnánk. Erre mondja, hogy irány hozzá. Na elmeséltünk a rendelőben mindent, megvizsgált, csinált azonnal uhu-t is. Gyönyörűen vert a pici szive, mocorgott is rendesen, éppen fent volt. Lepény szuper, minden a legnagyobb rendben odabent. Na ekkor könnyebbültem meg igazán. Kaptam egy kis hörgőtágító receptet, megbeszéltük, hogy igenis használjam ilyen esetben a vész inhalátoromat, hiszen sokkal rosszabb, ha nem kapok levegőt, mintha a kicsi kap némi Ventolint. A babának meg nem lesz semmi baja. Szegény doki majd fél órán át ápolgatta a lelkemet, mire sikerült teljesen megnyugodnom. Csak ekkor engedett utunkra. Aztán irány a gyógyszertár, haza, gyógyszer bekap, inhalátor befúj. Alvás 8.45-ig.

Viszont a mai napunk tök jó volt. Felköszöntöttük barátnőmet, játszottam keresztfiammal nagyot, rendeltünk pizzát, audtunk délután, voltunk boltban, kaptam fagyit és sütit is apával és megláttunk egy hírdetést haza felé az egyik oszlopon, hogy gyerek bútor eladó. Van benne egy szétszedhető kiságy, pelenkázó, egy játéktartó fiókos szekrény, egy nagy szekrény és egy fali polc. És az ára: 98.000 Ft :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: Amúgy Brendonos. Majd mindjárt keresek róla képet. Voltunk is már megnézni, és úgy döntöttünk, hogy ezt szeretnénk. Kapunk még hozzá egy kókusz matracot is, ami még + 6000Ft lesz.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Íme a leendő gyerekszoba bútora:
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na szia Mindenkinek!

Látom túl sokat nem kell visszaolvasnom :cry:

Zsu!

Nagyon szép a gyerekszoba! Pláne hogy ilyen jó árban be tudod szerezni!
Mi is néztük ezeket a bútorokat csak horror áron voltak. Szóval gratula a jó fogáshoz!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Azon meg teljesen le vagyok döbbenve, hogy a dokid ilyen jó fej!!!!
Én az enyémet már vagy 10 éve ismerem de az biztos hogy nem hívott volna a rendelőbe az éjszaka közepén, arról nem is beszélve hogy sztem a telefont sem venné föl!
De az nagyon jó ha ilyen lelkiismeretes!!!

Remélem azóta már minden oké és Te is jobban vagy!!!!

Kép
pamilla
 
 


Igazából jöttem volna már tegnap de bekaptunk vmi szart és letiltott bizonyos funkciókat!!!

Rólunk:
Na hát nekünk a hétvége sikeres volt! Szombaton kiértünk (jó későn a piacra, mert anyósomék miatt az elején kb 5 percenként meg kellett állni) és megvettük a babakocsit!!!!
Szóval Majácskának már van miben utaznia!!!
Majd dobok fel képeket a kocsiról ha érdekel titeket!

Az utat jól bírtam, anyósomékat nehezen! Mondtam is a páromnak hogy legközelebb biztos nem jönnek velünk! De kivételesen egy véleményen voltunk!!!
Igazából most sem mi hívtuk őket hanem jöttek magunktól! Legközelebb ha ilyen lesz akkor kitalálunk vmi kifogást, de én ebből nem kérek!

Ezt leszámítva minden jól sikerül. Csurran- cseppent némi vásárfia is! :wink: :lol:

Hát röviden ennyi!!!

Kép
pamilla
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: