Új privát üzeneted érkezett!

Bumi: itt vannak fenn mindenfélék, hátha megtalálod , ami neked kell.
http://babatervezok.otthona.net/nyalka.shtml

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


A kilók miatt nem aggódok. Többet ér a KisManó a pocimban! :oops:
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk. Tegnap megvolt a leszívás, hat petét sikerült leszívni, abból négy már megtermékenyült, a másik kettővel próbálkoznak. Csütörtökön beülti.

Pussz mindenkinek, majd még du. benézek.

nellike
 
 

 
 

Köszi Czinkeb!
Ismerem a linket, de nem ilyen. Azért gyanakodtam, az utrora, mert egyébként tök más a nyákom.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Nellike!
Micsoda jóhírek! Még fagyiba is jut! Drukk a másik 2 petikédnek! Csütörtökre pedig sugározzuk a drukkokat! :wink:

Pont valentin napon lesz! Ez tuti sikerülni fog!
20150601134430
 
 


Bumi: akkor passzolok. :roll:

Nellike: de jó!!! :wink: csüt szorítunk nagyon!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Bumi: nekem szokott az Utrotól fehér (és gyógyszerszagú - bocs :oops: ) nyákom lenni...

Nellike: hajrá!!! :D

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Köszi Szezso!
Mindig van valami, amin lehet parázni. :D

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Szezso! Ez tényleg nem semmi. Nekem a 11. napon még 14 mm volt, aztán a 15.-re lett 32 mm.

Azt mondta a doki, hogy ez ma (tegnap) meg fog repedni. De szerintem nem repedt meg, mivel reggel csak 36,7 volt a hőm, és előtte nap is ennyi volt. Ezzel a lázméréssel mindig bajban vagyok. Ez már a 3. clostys ciklusom, de az a fránya láz csak nem akar felmenni. Kihülök? Vagy mifene?
Mindenesetre az lesz a legjobb ha ma megismételnénk a tegnapi akciófilmet. ;) Az új doki megjegyezte, hogy szerinte nekem nem jó választás a closty, milyen más készítmények vannak? Szerintem valami erősebbet fog felirni a továbbiakban.

Nellike!
Júúúúúúúúúúj de jóóóóóóóóóó! A gruppen szülés alakul, úgy látom!!!!! ;) :))
dita75
 
 


Dita: nem fogod elhinni, de aznap, mikor a 31 mm-es tüszőt láttuk, 36,7 volt reggel a hőm, másnap és harmadnap is 36,7, és csak azután indult el felfelé :shock:
Mi addig nem nyugodtunk, amíg 36,8 nem lett :wink:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso: A TITKOT!! A TITKOT!!! A TITKOT!!! :lol: :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinke: mittudomén, mitől nő a tüszőm, mint a bolondgomba :-D régen szedtem E vitamint, akkor azt hittem, attól. De már nem szedem :roll:
Néha nem olyan jó ám, mert gyorsan kell cselekedni (pl. inszem), nincs nagyon idő tervezgetni…És mikor inszemezünk, állandóan parázok, hogy nehogy megrepedjen addigra, míg beadjuk a tüszőrepesztőt, vagy 2 UH között…

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso!
Hát tényleg nem hiszem el! Azt hittem, hogy csak én vagyok ilyen szerencsétlen, de akkor más is így működik. Egyébként nálunk a családban az összes nő olyan tipus, hogy csak ránéznek és terhes lesz. A nővéremnek 3 gyereke van. Kicsit korán érő tipus volt. 14 éves volt amikor először terhes lett. Nyilván nem tartották meg. Volt olyan eset amikor a férje külföldön dolgozott, és amikor hazajött pont megvolt a nővéremnek. Ennek ellenére együtt voltak, hisz hétfőn kellett visszamenni a sógoromnak, és az egy hónap az egy hónap.... ;) halljátok így is terhes lett.
Én nem tudom kitől örököltem ezt, vagy mi rosszat tettem?! Még arra sem foghatom, hogy a 7 éve elvetetett baba miatt súlyt a sors, hisz az is tök nehezen jött össze. Még mindig csomóba ugrik a gyomrom, hogy már egyszer ott lapult egy kis élet a szívem alatt és én eldobtam. :( :( :(
dita75
 
 


Dita: biztos, hogy jó okod volt, arra, hogy akkor nem tartottad meg a babát. Minél előbb le kellene zárnod, és előrenézned, nem vádolni magadat, mert ezzel is hátráltathatod a "bébiprojektet". Másokkal sem érdemes foglalkozni, mert ők ők, Te meg Te vagy…Biztos van, aki Téged meg valami olyanért "irigyel", amit neki nem sikerült elérnie :wink:
Én különben nem érzem magam szerencsétlennek…Úgy gondolom, azért alakult így, mert bennünk van elég erő, hogy elbírjuk az effajta a megpróbáltatásokat :wink:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso! Lehet, hogy igazad van. Engem egyébként egész életemben irigyeltek valamiért. Pedig semmi nem pottyant az ölembe, mindenért megküzdöttem. ÚGy látszik, hogy ez a babaügyre is vonatkozik. Én azért érzem magam szerencsétlennek, mert eddig orvosról-orvosra jártam, és a sok-sok év alatt még azt sem tudták megállapítani, hogy mi a bajom. Ha legalább tudnám, hogy mi akkor az ember megtenné a szükséges lépéseket.
Ha lett volna elég bátorságom megtartottam volna, de nem vállaltam be végül a rizikót. Manapság egyedül semmi háttér nélkül gyereket vállalni. Most bezzeg megvan minden, csak a baba nincs.
Nem vagyok mindig ennyire negatív. Sőt! A cégemnél mindig csodáltak, hogy sosem vagyok rossz passzban, pedig épp lenne rá okom bőven. Úgyhogy most sem kesergek, magamban már elkönyveltem, hogy ekkora "babajelölttel" muszály, hogy sikerüljön!!!! Ha koppanok akkor is előre fogok nézni... mint nagyjából mindig is.....
dita75
 
 


Szezso: írigylem az optimizmusodat is!! :lol:

most úgy érzem , h ez olyan mint , amikor én a kis csoffadt 3 vékonyka szálú hajamat siratom, és írigylem a dús vastagszálú hajú barátnőt, aki meg azon sír, h neki meg milyen macera a hajmosás, szárítás és a fodrászkodás. a nőknek tényleg semmi sem jó? :lol: :lol:

Dita: nem semmi a tesód ! akkor neked is jó géneket kellett örökölnöd! és igaza van Szezsonak, most már csak előre kell nézni!! :wink:

most már én is szedek jan óta 2*400 E-t :wink: de ebben a hóban stimu nélkül semmi jele a pé-nek :cry:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


szerintem írigylés és írigylés között is van különbség:
1, ó, de jó neki! ó, én is szeretném! :wink:
2, dögöljön meg a szomszéd tehene, nehogy már neki jobb legyen! :twisted:

ha 2es típusú írigyeid vannak az nagyon szar, az tuti! az 1es nem olyan vészes!
én az 1esbe tartozom!! :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinke!
Csak sajnos a 2-es számúak vannak többségben.

Nekem pl. az esett rosszul, hogy az egyik kedves kartársnőm (akinek én ajánlottam dokit, ők is végigcsináltak a medd. kivizsgálást, stimut, stb.), mióta meg tudta a Pocaklakómat gyakorlatilag nem is néz rám, nem köszön, stb.

(én is szívesen adnék a hajamból neked! :wink: )
20150601134430
 
 


Dita: ez az, csak pozitívan!! :wink: meglesz az eredménye!

Czinke: én soha életemben nem éreztem meg a peteérést, se szúrkálás, se nyák se semmi. Néha még az LH teszt sem lett pozitív, pedig a hőm és/vagy az UH bizonyította, hogy volt pé-m…

Hát még Apa milyen optimista! :-D Míg én azt mondtam, hogy ha más nem, a lombik tuti sikerülni fog, ő azt állítja, hogy még idén spontán babás leszek! :-D

Én az 1. csoportba tartozom irigység szempontjából :-D

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso!
Dr. Apa megmondta! :wink: Úgy legyen!
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Na, sikerült beszélnem a kórházzal, és sajnos megint van bacija a férjemnek. :( Holnap megyek is a receptért. Nem tudjátok, hogy mitől lehet? Mert amikor augusztusban találtak a 2. vizsgálaton neki, akkor arra gondoltunk, hogy biztos az uszoda miatt, de azóta nem volt uszodában. :roll:
Csak az bosszant, hogy ha megint a 3 hetes kúrát kapja, akkor lehet, hogy a következő hónap is kimarad, és kényszerpihenőn leszek... Illetve most, hogy gondolkozom kb. 1,5 hete kezdtem érezni a felfázós tüneteket, de elkezdtem inni azt a teakeveréket, amit egy természetgyógyász javasolt, és végül nem jött ki rajtam. Akkor lehet, hogy én fertőztem meg. Illetve múlt héten meg ugye azt hittem, hogy gombás fertőzésem van és használtam a canestent is... Na, most már biztos, hogy én vagyok a hibás. :oops:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nemone!
Nem hiszem, hogy Te lennél a hibás!

A férjednek nincs véleltlenül candidája?
20150601134430
 
 


Nem tudom, de szerintem mindenféle baktériumra csinálnak tenyésztést, és ha jól értettem streptococcust mondtott a recepciós hölgy a telefonba. Ő azt mondta, hogy ez elő szokott fordulni, mert ez mindenhol ott van... :roll:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Viki!
jó kis barátnő az ilyen.
Czinkeb!
Akiket eddig megkérdeztem - gondolhatod nem egykét csajsziról van szó - senki nem érezte, hogy pé-je lenne, vagy lett volna.
Hé! Kedves Valaki! Jelentkezzen már, hogy ne haljunk meg hülyén.... van egyáltalán a földön valaki aki ezt bizton érzi?
Nekem van egy ovulációs ketyerém. Nyállal és cverkumváladékkal műkszik. Tegnap direkt megnéztem, de nem voltak páfrányok. :(
az irigységre visszatérve: Amig Pesten éltem addig az volt a bajom, hogy senki nem foglalkozik a másikkal. Itt vidéken meg pont, hogy mindenki mindenkivel foglalkozik.... csak sajnos legtöbbször nem a jó értelemben. Volt egy dal, a szövege nagyon talányos: ha leviszem a szemetet az a baj, ha nem az a baj.... ezek a nők! :) ;)
dita75
 
 


Desviki: sajnálom!
nem értek egyet a mtársnőddel , de vmilyen szinten megértem.
a sógornőm hatalmas nagy pocakja láttán mindig összeszorult a szívem, és utáltam magam miatta, h ezt éreztem és jött az önmarcangolás, bőgés, teljes depresszió. nem akartam én ilyen lenni, és csak utáltam magam. :cry: de ugyanakkor örülök nekik és örülök, ha kezembe foghatom a kis édes szarost és elalszik a kezemben, olyan jó!! :wink: és pedig a sógornőmék is 1 évig vártak a csodára! pedig náluk minden rendben volt!!

Szezso: az én nődokim szerint az lh teszt ablakon kidobott pénz, a hőmérőzés talán nem ártana, de nem erőlteti, szerinte az uh a tuti!
Kívánom nektek azt a spontán babát!!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Dita!
Nem nevezném barátnőnek, pedig úgy indult...

Nemoné!
Ha strepto-ja van, akkor nem te fertőzted meg, mert az baktérium, és neked gombád volt.

LEhet, hogy neki is kéne vmilyen teát innia.
20150601134430
 
 


Nemone!
Sajnos a bacik már csak ilyenek, ide-oda fertőznek, de ebben sem te sem a férjed nem hibás max.csak azok a fránya bacik tehetnek róla. Az előbb megkaptam Szezsotól, hogy nem szabad semmi miatt magunkat hibáztatni! És igaza van!
dita75
 
 


Nemone!
Sajnos a bacik már csak ilyenek, ide-oda fertőznek, de ebben sem te sem a férjed nem hibás max.csak azok a fránya bacik tehetnek róla. Az előbb megkaptam Szezsotól, hogy nem szabad semmi miatt magunkat hibáztatni! És igaza van!
dita75
 
 


Nemone: valóban oda -vissza fertőzi egymást a pár, uh mind2 -t kell kezelni :roll: fel a fejjel!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Nellike!
hurrá!!!!!!!!!nagyon szurkolok,hogy szépen találkozzanak a kis csészében és aztán bekerüljenek a pocidba :lol:

Nemone!
szerintem se te vagy a ludas!a streptococcusra antibiotikum kell :shock:

Szezso!
hajrá spontán baba 8)

Dita!
én meg szoktam érezni pét :oops: :oops: :oops: tojcsim van,és mintha kést forgatnának a petefészkemben és le is esik a hőm,és aztán miután megrepedt,a fájdalom megszűnik és felmegy a hőm :lol:
de az ovu tesztek nekem se jöttek be :roll:
Vendég
 


Vicuska!
Hogy vagy? Ugye még semmi?
20150601134430
 
 


Vicuska! A négy már megtermékenyült és osztódásnak indult, márcsak a másik kettő volt kérdéses. Nekünk nem csészés volt, hanem spermainjekció,mert a biológus így látta jónak. (mondhatni tutira ment)

Nemone! Az is lehet, hogy nem sikerült teljesen, maradéktalanul kiűzni nyáron. A férjemnek volt egy igen ragaszkodó fertőzése, ami megtelepedett valahol a húgyutakban és néha előjött. Akkor a doki gyógyszeresen kezelte, majd az eredmény negatív lett, de egy kis idő múlva újra elszaporodtak és megint panaszokat okoztak. Aztán addig gyógyszerezték, hogy már vissza se jött azóta. (kopp-kopp-kopp) Ez kb. már 8 hónapja így van és azóta mindig negatív leleteket produkál.

Szóval remélem, hogy az újabb gyógyszerek az írmagját is kiirtják a kis baciknak! :twisted:

Egyébként meg tényleg bárhol, bármikor elkaphatók sajna. :(

nellike
 
 


Méhnyálkahártyával kapcsolatban el is akartam mesélni, hogy pénteken ugye a doki azt mondta, hogy 7,5 -ös. Én meg egész hétvégén el voltam miatta kenődve. Felemeltem az E-vitamin adagot és a méhpempő kapszula adagot is duplázom mostmár.

Hétfőn, amikor a leszívás után a zárójelentést adta a doki, megkérdeztem, hogy milyen volt a nyálkahártya, mert pénteken mégcsak 7.5-ös. Lenézett a papírjára és azt mondta, hogy 10 mm.

Na mármost vagy tényleg fel volt neki írva és akkor hatott valamicskét az emelt dózis, meg persze a tüszőérlelőnek adott Pregnyl, vagy csak azért mondta, hogy ezen ne parázzak már, olyan amilyen. Sose fogom megtudni. :?

nellike
 
 


Nellike: miért mondana valótlant a doki? de egyébként ne parázz! :wink:
egyébként amikor csinálják az inszemhez a koktélt vizsgálják a kisfickókat így is? már mint, h a fickónak van vmi fertőzése, gombája, bacija esetleg? nem is tudtam! bár nagyon helyes!

Ti mennyi E-t szedtek?

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok,

jelentkezem meginszemináltan! :lol:

Mai UH:

Az uterus sagitalis átmérője 47 mm.
Endometrium vastagsága 10 mm.
Mindkét oldali ovarium normális nagyságú, szabályos szerkezetű.
Mindkettőben szabálytalan szélű tüsző látható, ovulatiós állapot.
A Douglasban kevés folyadék látható.

Tehát végre elkaptuk a pillanatot! A múlkori inszem lehet, hogy korai volt. Nagyon bízom benne, hogy ez majd sikerül. :wink:

És tüszőrepi sem kellett! Apa is kimagasló eredményeket produkált, reménykedem, hogy végre lesz valami.

A peteérést én is mindig megérzem mert szurkál a petefészkem és tojcsi is megjelenik. És ha ekkor csinálok LH tesztet akkor az is egyértelműen mutatja. Továbbá az UH is igazolja a megérzésemet.

Ja, és szeretlék feliratkozni a csoportos szülésre, ha van még hely :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Czinke,

én napi 400-at szedek az E-ből.

Nellike,

gratula a 10 mm-hez, nekem is annyi, hátha ez meghozza a szerencsénket. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic: ++++++++++++++++ :!: :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Köszi Czinke, aranyos vagy!

+ vagyok, + vagyok, + vagyok... :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic
Ezek szuper hírek, csak így tovább +an!!! :wink:

Minek szeditek az E vitamint, az mire jó? Nekem azt csak akkor kellett szednem, amikor abbahagytam a fogamzásgátlót, hogy gyorsabban regenerálódjak. Nektek a dokitok mondta, hogy szedjétek azt is? Mondjuk én mindennap eszek lenmagot, bár abban biztos nem annyira koncentrált, mint a tablettában...
i.kata
 
 


Monic!
babatapasztók mennek+++++++++++++++++ :lol: :lol: :lol:

én 200 mg E-t szedek 8)
meg folsavat,méhpempöt,aspirin protectet,ginsenget,palástfűteát :P

ha nem jön meg csüt-ig,Valentin napkor tesztelek :wink:

Nellike!
no para! csak +-an :lol:

gruppen szülés jöhet :D (csak el ne keverjük a babákat :shock: :D )
Vendég
 


Kata,

nekem azt mondták, hogy segíti a megtapadást. A papírja valamiolyasmit ír, hogy segíti a sejtanyagcserét.

Az én anyukám is szedte amikor terhes lett velünk (mi ikrek vagyunk) és mondta, hogy próbáljam ki én is.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Vicuska
Ez a sok minden mire jó?
i.kata
 
 


Ó, akkor holnap elszaladok a patikába, bár lehet, hogy van még itthon valahol... Mindent be kell vetni a cél érdekében!
i.kata
 
 


Én is ebben a ciklusban kezdtem el szedni az E-vitamint, mert anyukám most ajánlotta.

Folsavat én régen szedtem.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


ja,és még elevitet is bekapok néha :D

(már több bogyót eszek,mint egy 90 éves)
elvileg minden a babásodást segíti :D
Vendég
 


A babáért mindent :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Hú csajok csupa jó hír mindenkitől....
valaki elárulná, hogy a "tojcsi" mit takar? :oops:
lehet, hogy nekem is van olyanom? csak nem tudok róla? :oops:
én vagyok az aki mindig hülyéket kérdez, de mindent tudni szeretnék.... a cél érdekében. :!:
dita75
 
 


Dita nyugi, én is mindig csak kérdezek :wink:
Lehet, hogy nem lesz pontos a megfogalmazás, de a peteérésnél jelentkező ragacsos, átlátszó nyák. Én amúgy cervix nyáknak ismerem.
i.kata
 
 


köszi Kata! Én ilyet nem figyeltem meg magamon, de akkor már ez is feladat lesz. :oops:
dita75
 
 


Sok sikert hozzá! :wink:
i.kata
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: