Új privát üzeneted érkezett!

Jenny: Kifogtad látod az isten lábát. Ragyákkal is szeret a párod:) :)
Biztos, hogy akkor a méreganyagok távoznak a szervezetedből.
Ma hivom a dokit. Lányomnál 5hetesen mentem előszőr.
Biztos , hoyg csaka jövő hétre ad időpontot. akkor leszek 5+5hetes.
Madj meglátjuk mit mond a doki mikor van hely.
Mégha szivhang nincs is de látom, hoyg jó helyen van és ott van:)
Ma fognak a net miatt vissza hivni.
Ha átlehet vinni ezt ami ma kiderül akkor 10-én még itt lesz net és tv és 11-én az új házban. Ha nem akkor holnap vagy pénteken kell vissza mondani.
Remélem ezt át lehet vinni.
És akkor nem szabadultok tőllem:)
Amúgy nagyon jó ha pörögsz és jó kedved van:)
Meglátod nemsokára repdesni fogsz a zebrás tesztedtől is:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!
Lányok, rohannom kell,ma is futkosós napom lesz, van.
Era: Laptető!!!!! Csak van ebben is valami.

Köszi lányok a bátorítást, igyekszem pozitívra venni a figurát. Majd reagálok később,mennem kell most, csak az szeretném még Jennynek írni, hogy nekem életemben egyszer volt herpesz a számon, amikor terhesség után elször megjött.Akkor utánaolvastam, és hormonális változásokkor nagyon jellemző. Szóval ez is egy természetes dolog ilyenkor. Csak iszonyúan utálom én is.
Mennem kell, majd jövök, akkor írok mindenkinek.
Sziasztok!
Ildi
brumm
 
 


Ildi: de jó, hogy benéztél:) És jó, hogy te is igyekszel pozítív lenni. Írjál sokat majd és sok laptető kívánok:) Laptető után pedig babás leszel:)

Kép
csucsu05
 
 

 
 

Sziasztok!

Kezem lábam remeg.Este fél hétre dokival randizom...
Azt mondta tegnap a telefonba hogy ilyen idősen már szépen látszika petezsák úgyhogy megnézzük hüvelyivel.
Remélem minden rendbe lesz.És este bejövök újságolni a fejleményeket.
Nagyon köhögök...Azt hiszem a tegnapelőtti jégkrém lehet az oka mindjárt csinálok egy teát.Hátha az jót tesz mennem kell este benézek:Ági
angelo2
 
 


Ági: Mindjárt fél hét. Gondolok Rád, minden jó lesz. :D :D :D

Túl sok minden nem történt velem, csak hagyom sodródni magam a történésekkel.
Holnap oviban lesz nyílt nap, elmegyünk, szétnézünk, de elvileg a másikba íratjuk a Bercust, de még nem biztos, a doktornővel ma beszéltem, a holnapit jobban ajánlja. No, még van néhány napunk dönteni.
Alma: Mitől félek? Mindentől. Attól, hogy valamiért rossz eredményt produkálok,és akkor elkezdődik a tortúra. Azt nem kívánom mégegyszer. Persze a gyerekemet nem akarom veszélyeztetni, de nagyon úgy érzem, hogy ha állandóan vizsgálgatnak, és azt sulykolják, hogy lehet, hogy beteg vagyok, azzal ártanak a legtöbbet, és tényleg bekövetkezik. Ezt igazából nehéz elmagyarázni, az érti, aki önmaga is hasonló. Pl: unokatesóm ugyanilyen, maximálisan megért. Tudod a legutóbb a mandulakivétel is azért hiúsult meg, mert nagyon gyorsan vert a szívem, amikor vizsgáltak. A doki azt mondta, hogy ez nem az idegtől ilyen. Pedig igen. Ennyi erővel már rég nem kéne élnem, mert amikor orvost látok mindig ez van...De csak akkor. Első terhességemkor is emiatt zavartak bele sok dologba, felesleges gyógyszerezésbe, De a végén a dokik rájöttek, hogy tényleg nem kell foglalkozni velem. De a utolsó hetekben a cukor mégis beütött, és azzal kell foglalkozni. (egyébként lehet, hogy annak is megvan az egyszerű oka.)Innentől rám van nyomva a bélyeg, és hiába tudom magamról, hogy mi van, mert van mérőm, néha ránézek, látom, hogy hogyan működök, senki nem foglalkozik azzal, amit mondok. És ez már önmagában is kikészít. Pedig a cukor is sok egyéb dologtól is függ.
Hú, de hosszú voltam. Pedig most nem foglalkozom ezzel a dologgal. El fogok megint olvasni egy Michel Odent könyvet. Múltkor az adott erőt, hátha most is sikerül.

No, Ági már biztosan túl van a viszgálaton. Szorítok nagyon.

Megyek, majd jövök,
Sziasztok Mindenkinek.
Ildi
brumm
 
 


sziasztok!

Ági, most már remélem nyugodt vagy! Várom, hogy jelentkezz a jó hírekkel! :-)

Ildi: én megértelek, bár csak kicsit vagyok hasonló. Mielőtt átúsztam a Balcsit, egyszer 130 máskor 140 volt a vérnyomás felső értéke, de amikor elmentem vért adni, akkor meg olyan alacsony, hogy adtak rá valami gyógyszert, csak utána vették le a vért. Sőt, amikor a doki a múltkor meghallagatott, akkor is éreztem, hogy felmegy a pulzusom. A cukor betegség is a sokat idegeskedőknél alakul ki - terhesség alatt nem tudom érvényes-e, de el tudom képzelni.
Erről jut eszebe, hogy neked fontos, hogy mások mit gondolnak rólad? nem kell válaszolni, csak ahogy olvastam, amit leírtál jutott eszembe. minden esetre nagyon remélem, hogy a második babával minden másképp lesz, és szép, nyugodt leszel!

era, ez a laptető tényleg bejönni látszik, pedig én az elején nagyon furcsálltam ezt a mondást. No persze,azért ha már sokan írás volt a hozzászólásom előtt, azért reméltem hátha enyém lesz a laptető... :)

megint 36.9 a hőm, fájdogál a torkom, és érzem, hogy le van tapadva, de dolgozom. Csak a pihenésünkre jobban legyek! képzeljétek, ma derült ki, h a betegállományban kevesebb a fizetés. Én ezt nem tudtam Szemétség. Az ember nem elég, h beteg, gyógyszerekre, orvosra költ, még a fizuja is kevesebb! :evil:

még egy kérdés hozzátok, Ti tapasztalt nők:
:D
ma szurkált hasam oldalt alul, és mintha vmi folyásom is lenne. Lehet ez ovulációs fájdalom? a ciklusom 10. napján? azzal együtt, h nekem hosszabb a ciklusom.

még talán benézek
minden jót Nektek!
f_alma
 
 


Alma: Írtam egy hosszabbat, de rájöttem, hogy nem akarok erről a dologról már beszélni. Úgyhogy inkább kitöröltem. Igen, fontos, hogy mit gondolnak rólam mások, és egy megfeleni akaró embertípus vagyok. Ennek oka részben szakmai.
De az előző terhesség volt a hab a tortán.
brumm
 
 


Ági: Hazaértél? Mi újság?
Mesélj. Nagyon várjuk.
(beragadt a billentyűzeten a felkiáltójel. :oops: )
brumm
 
 


Era: Mit mondtak a netesek? Ugye maradhat a net?
Ja, még eszembe jutott, hogy a költözködésnél nem emelgetni ám, nehogy baj legyen. De jó Nektek új ház, jön a kistesó. Király. :D
brumm
 
 


Sziasztok!

Ági, hát micsoda dolog ez???Miattad néztem be, te meg nem írsz a vizsgálatról? Jajj...remélem nincs semmi baj. Ugye? :shock:

Kép
jenny29
Mór
 
 


Alma: Igen lehet, hogy a 10napon van PÉ-d. De az is lehet, hogy fáj pár napig és utána történik meg a PÉ. tehát a fontos, hogy szeressd a párodat most kétnaponta de Ági receptje alapján legalább 19X :)
Ha van folyásod az meg jó jel:)


Ildi: Énis ilyen ember voltam, hogy mindenkinek meg akartam felelni. De aztán egy idő után rájöttem , hogy vagy megfelelek és kikészülök. Vagy nem és könyebb lesz nekem.
Aztán rájöttem, hogy olyan nincs , hogy mindenkinek meg is feleljek.
Szóval bízz magadban és a következő babánál biztosvagyok abban, hogy nem leszenk ilyen rosszullétek vagy magasvérnyomás. Amúgymega dokidnak mond meg te ilyen drukkos ember vagy ezt vegye figyelemebe.

Ági: Mi volt a dokinál??? Jajj gyere már a jó hírekkel:)

Ma reggel megcsináltam a tesztet és jó erős lett. Jövő héten csütörtökön megyek dokihoz este:)
A kábeltévések még nem hívtal mi is van. Majd meglátjuk.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Bocsi hogy tegnap nem jöttem de tegna annyira későn értem haza hogy csak na még át kellett menjünk doki után Csabára mert Orosházán nem lehetett kenyeret kapni :shock: :shock: :shock:
MINDEN RENDBEN!
Hát csajok egészen más a magán doki mondtam is páromnak nem is szabad mással foglalkozni csak ő Szentesen van a kórházban az meg nekünk messze tehát szülni nem hiszem hogy nála fogok...
Tehát alaposan megvizsgált valami olyasmit mondott hogy szabályos az alakja meg jó az elhelyezkedése egy baba van (még jó)Lehet megkérdeztem volna ha kettőt látott volna hogy mennyit ivott:::
Szóval a mérete valami 0,92 azt hiszem ez van a papíron de nem tudom pontosan mert kaptunk sztárfotót és azt apa ma reggel el is vitte magával????Gondolom dicsekedni akar vele.
És a legfontosabb van pulzálás.Viszont írt fel folsavat e vitamint meg Utrogetant vagy mit.Erről tudtok valamit kicsit megilyesztett hogy vetélés ellen kell szedni de gondolom nem azért írta mert hajlamos lehetek csak megelőzés céljából???
Mennem kell Era örülök nektek Apa hogy fogadta még nem is mondtad...
Jenny Alma Ildi köszi a sok aggódást most nincs időm írni de du benézem...:Ági
angelo2
 
 


Ági: De jó, hogy minden oké:)Gondolom az apuka büszke azért vitte magával a sztárfotót:)


A páromat tegnap előtt mikor délben már kátszodott akkor hívtam fel és nagyon örölt. De ő tudta hisz az első két halvány teszten is azért látszodott. Ma reggel viszont jött velem a WC-re mikor csináltam a tesztet. És szóról szóraidézem: Kijött a csik erre azt mondja: Ó fasza nagyon jól látszódik már:)
Pedig nem is szokottigy beszélni. Biztos azért ő is megkönnyebült. na de majd a doki után:) :)

Ági most akkor hány hetes vagy? Mit mondotta doki?És mikorra mondta a szülést?

Jajj úgy örülök nektek:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!
Era azt mondta az orvos hogy a menstruáció szerint 7+5 hetes : A méretei szerint 7+1 hetes vagyok. Tehát vagy nov 14-én szülök vagy nov 18.Végülis 4 nap az eltérés ezek szerint jó volt a 19 es terv mert nem pont középidőben van (volt) pé-em ha jól számoltam...
Annyira örülök így mostmár tényleg örülök beszéltem a védőnővel is és kedden megyek a kiskönyvemért...
Mennem kell fő a kaja később benézek

UI:Era a te férjed is olyan mint az enyém.Amikor tegnap meglátta a képet nagyon meghatódott hiába volt biztos teszt alapján a terhesség neki ez volt bizonyíték a tiednek a vastag csík fasza jelzővel... :wink:
angelo2
 
 


Ági: Hát igen.Attól félt mi vanha a teszt nemvolt jó. De ez már meggyőzte:)

Kép
csucsu05
 
 


Azt nem tudod a pici nemét hanyadik héten tudják megállapítani
????
angelo2
 
 


Ági: nekem a szabinát 4D-n már 14hetesen megmondták. azt hiszem egy jó szonográfus meg ha szerebcsétek is van akkor már a 12.héten láthatja. De által
ban a 16.-20héten látják.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Ági, örülök, hogy minden rendben! Era, párodon jót röhögtem, tök aranyos lehetett! :D
Ági, Az Utrogestan sárgatest hormont tartalmazó gyógyszer, és a 12-14. hétig kell szedni. Vetélés ellen jó, fenntartja a progeszteron szintet. De vajon miért kaptad? Mondtad neki, hogy ciklus közben vérezgetsz? Vagy volt már vetélésed? Sima terhességnél sztem nem kellene szedni... :shock:

Kép
jenny29
Mór
 
 


Sziasztok!

Ági: Jaj,de jó, hogy minden rendben van. :D
Egyébként hogy mennyi idős a baba (gondolom egy-két napot ide vagy oda) símán el tudják nézni. Nekem a Bercivel hét hetesen leöthetesezték. Kicsit érdekesnek találtam, akkor nem aggódtam. Következő uh-n meg a kilenc hetest 11 hetesre vették, tehát az eredeti felállás volt az igazi. De akkor Neked körülbelül annyi idősnek nézték, amennyi valójában is. Arról a gyógyszerről nem tudok, gondolom a biztonság kedvéért írták fel.
Era: tök jó a beszólás a férjedtől. Én is jót nevettem rajta. :D
Akkor Te a jövő héten mégy dokihoz?
Jenny, Alma? Hogy vagytok?

Mi oviban voltunk délelőtt. Kissé elbizonytalanodtam, hogy mi is legyen, jövő héten íratkozás,Most már kíváncsi lennék a másik ovira is. No, majd megálmodjuk.
Mennem kell, Bercus nagyon aktív.
Sziasztok!
ildi
brumm
 
 


Ildi: Mi is beírattuk szabinát még hétfőn oviba.Bár azt mondják ahol kisetsó van ott nem veszik fel a nagyot. De juniusbanküldika levelet, hoyg felvették e. Dec 5-én lesz s zülés időpontja jb. Szabina januártól megy oviba. Mostakkor nem engedik? Pedig neki olyan jó lenne a gyerek társaság. Meg nekem is jó lenne ha nem kéne ketté szakadnom. De mi van ha elhallgatom majd??Vagyha már felvették akkor mehet?
teljes káosz!

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!
Era mint már említettem az én szakmám óvónő.Szerintem titkold el a babát mert ha rájönnek nem veszik fel.Úgy vannak vele hogy 3 évtől ha szobatiszta veszik be de ha va kisebb nem kötelességük de óvoda válogatja.Itt nálunk még nyáron is a napközibe csak jól indokoltan veszik be.
Ildi szerintem is nézd meg a másik ovit és csak akkor dönts nézd meg a felszereltségüket kérdezd meg a tevékenységközpontúságukról és a "tanmenteről"...A pici az elmaradt mensi szerint 7+5 hetes.Az uh-szerint 7+1 hetes.
jENNY AZT MONDTA A VETÉLÉS ELKERÜLÉSE VÉGETT AJÁNLOTT SZEDNI.nEM VOLT SEMMMILYEN BAJOM DE AZT JAVASOLTA HA SZEDEM MINDENKÉPPEN MEGAKADÁLYOZHATJUK A VETÉLÉS LEGCSEKÉLYEBB hopp de miért írok nagy betűvel?????????????????Tehát esélyét...
A védőnő is azt mondta azt ki szokták írni ajánlott szedni.Szerinted nem kellene szednem?Mit tudsz erről a gyógyszerről nehogy többet ártsak mint használjak vele!!!!!
Alma merre jársz?Biztos nagyon elfoglalt vagy..Mennem kell:Ági
angelo2
 
 


Ági: Köszi az infot. De ha eltitkolom mert juniusban kapjuk a levelet, hogy felvették e. És mondjuk a párom szoktatja be és egyszer meglátnak babakocsival akkor még kitehetik a lányomat?
Tudod a sogornőm úgy adta be a gyerekét, hogy nem dolgozott sőt mostmegy iskolába a gyerek és még most sem doldozik. tehát ő csak egy plépofát vett fel. Papirt szerzett hogy dolgozik de mindig délben vagy 1kor ment azoviba a gyerekért. Az ovonők tudták, hogy nem dolgozik ez biztos. De semmit nem tehettek.
Na debabakocsival megyek nem mondhatom, hoyg a szomszéd gyereke:)
De olyan jó lenne a gyereknek az ovóda. Imád gyerekek között lenni.

Kép
csucsu05
 
 


Ha felvették nem tehetik ki de 3 éves kor alatt értettem hogy nem veszik be csak úgy.3 éves kortól ha szobatiszta kötelesek bevenni vagy Pléhpofa !!!!!!!!!!
Én pont az ellenkezőjét akarom igaz Ágikának még van ey éve de én nem adom be csak középső és vagy csak nagycspoprtba.Itt nagyon sz.r az óvoda mivel szakmám mindenre megtudom tanítani na meg itt lesz a kistesó is!!!
angelo2
 
 


Sziasztok!

Köszi az ovis hozzászólasokat is.
Ági: De jó Nektek, hogy óvónő vagy, tényleg Te tudsz foglalkozni a kislányoddal úgy, ahogy az korának megfelelő.
Ma az oviban a fajátékokkal játszott leginkább a Bercus. Meg a kislányos játékokkal. :oops: Mondjuk az az újdonság neki, az nem igazán van otthon. Meg bábokat talált, az is tetszett neki.
A másik oviban nem volt nyílt nap. Egy ismerős bement a lányával, nagyon szupernek mondja. A nevelési programja viszont annak tetszik legjobban. Hagyományőrző program, néptánc... Szerintem felszereltségében nincs különbség a kettő között.Most nem tudom, hogy bekéretszkedjünk még holnap, mert hétfőn van íratás.
Nálunk április végén már mondják, hogy felvették-e.
Era: Szerintem se mond meg a kistesót. A végén meg számolják ki, hogy a pociban volt-e az íratkozáskor. Ha felvették már nem teszik ki. A létszámban benne van. Sok ismerősöm van, akinek van kistesó, és a nagy ovis. ( ha nekünk lesz kistesó, én sem fogom megmondani. Mert így négy évig járunk oviba.Nálunk is megjátszhatnák, hogy nem veszik fel.)
Sőt egy olyanról is tudok, ahol a nagy ovis, a középső betöltötte a hármat, de évvesztes, ezért bölcsiben akarták hagyni az ovivezetők, és a harmadik otthon van anyával. Mondta az anyuka, hogy nem gondolják, hogy minden reggel körbeviszi a városon az összes gyereket, mikor viszi, és hozza őket. Betöltötte a középső a hármat, ugyan vegyék fel az oviba. Felvették.
No, szóval köszi a hozzászólásokat, ugyan eltértem megint a témától, de most ez aktuális volt.
Majd jövök, csak megint nem volt déli alvás. Este benézek.
Sziasztok!
Ildi
brumm
 
 


Ildi: Az nem baj ha lányos játékokkal is játszik Bercus. neki ezek ujdonságnak számítanak.
Azt hiszem ma akkor korán lesz esti alvás nálatok:)

Köszi Ági a hsznos tanácsot. neked jó mert te ezt tanultad és tudsz vele a korának megfelelően foglalkozni. Én is foglalkozok vele na de ez mégis egy szakma amit tanulni kell. Én annyi mondokát nem tudok mint egy ovonó. És még sorolhatnám.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Era: Alvás van! :D
Nálam a kézműves dolgokhoz se kép se hang. Illetve nincs kreativitásom kitalálni, hogy egy kicsi gyerekkel mit lehet kézműveskedni.
:oops:
Ági: ha ebben tudnál valami ötletet adni, azt megköszönöm. ( akár iwiw-en, vagy e-mailen.) Mert látom, hogy ismerős gyerekek olyan ügyesen szineznek, ragasztanak....Mi meg nem igazán. Nem is nagyon erőltettem, de lehet, hogy ovi előtt nem ártana fejlődnünk kicsit.
Az a gyógyszer biztosan nem árt, mert akkor nem írnák ki. Védőnő is mondaná, ha ártana. De egyébként itt sem hallottam, hogy adnák megelőzésre, de gondolom a dokinak bevállt már, azért írja.

Alma: Fáj még a torkod? Remélem, jobban vagy.

Jenny? Te mikor mégy dokihoz? Mostanában kell menned?

Megyek. Még benézek.
Sziasztok!
Ildi
brumm
 
 


Ági: Tényleg adhatnál ötleteket mit lehet foglalkozni egy ovi előtt álló gyerekkel. Néha én is csak filózok ezen. Pedig sokat foglalkozunk ám a szabinával mi is. csak úgye mi nem tudjuk, hogy jót teszünke. Például most a szineket tanuljuk. Elszoktam neki mondani mi melyikszinés utána kéerm tőle. Be is vált mert szépen tudja adni csak nem a türelméről híres a lányom és hamar megunja. Ilynekor hagyom nem erőltetem. Annak nem lenen értelme.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Lehet, hogy én nem értettem jól, de 2 testvér miért nem mehet ugyanabba az oviba? És mi köze az óvónőknek ahhoz, hogy te most babát vársz, vagy nem, Era? Látszik, hogy nincs gyerekem, ezek nekem totál új dolgok. Én csak nagycsoportba jártam, mert anya otthon volt amúgy is hugommal.(3és fél év van köztünk)
Azért kellett nagycsopiba is járnom, hogy megtanuljak számolni, meg gyerekek között legyek, ez amolyan iskolaelőkészítő is volt.
De amúgy tesóm is ugyanabba az oviba járt. Ő akkor volt kiscsoportos, mikor én nagy. Mindig mehettem vígasztalni, mikor sírt. :)
Ildi, kedden megyek a dokinőhöz, már kértem időpontot. Remélem, minden oké lesz. A mensim csak 3 napos volt, ma már nem sok van. Remélem, ez nem baj. :shock: Holnaptól hőmérőzés, kíváncsi vagyok, lesz-e majd peteérésem.
Holnap megyünk haza anyuékhoz, köszönteni a hugomat. Majd próbálok onnan is írni. Jók legyetek, szép délutánt! Nekem meló lesz ma is... :evil:

Kép
jenny29
Mór
 
 


jenny: Nem két tesó nem mehet ugyanabba az oviba hanem ha valaki babát vár akkornem nagyon veszik fel az ovis korú gyereket mert az anyuka úgyis otthon van a picivel. Ez azért van mert olyan "sok" ovi van és kevés a hely.
Remélem holnap akkor tudsz jönni pihizz is azért ha tudsz:)

Kép
csucsu05
 
 


Jaaaaaaa.....értem. Bár ez hülyeség. Nemcsak azért adják oviba a gyereket, mert senki nem tud rá vigyázni, hanem mert gyerekek között lehet. Az jobb, ha a kisbaba miatt hanyagolja az anyuka a gyereket? Mert egy 2-3 éves kicsivel foglalkozni kell, de egy baba mellett nehéz. Na mindegy, hülye rendszer.
Era, tudok jönni, mert tesómnak is van internet, csak lesz szabad 10 percem. :)
Olyan borús idő van ma. :(

Kép
jenny29
Mór
 
 


jenny: Nálunk szépidő van. süt a nap bár szél fujdogál.

Kép :) Kistesó első jele

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Hát jól eltűntem.
Már jobb a torkom, de még rekedt vagyok! Ez a Lándzsás útifű szirup nagyon jó! Ettől meggyógyulok.

Ági: nagyon örülök, hogy jól vagytok! a gyógyszernek szerintem nézz utánna - én csak úgy szedném be...

Ildi: bocs, nem akarok vájkálni a lelkedben, csak engem érdekel ez a dolog, és szeretném, ha el tudnád engedni a félelmeidet. CSak azért kérdeztem ilyeneket, hogy hátha egy kicsit rálátsz a működésed miértjére, és ez segít. De téma lezárva, ha te nem hozod fel, én nem kérdezek :-)

jenny: nekem sem szokott hosszú lenni, és olvastam is, hogy a vér nagy része az első két napban távozik. Remélem bíztatókat mond majd az orvos!!!!! és mihamarabb lesz PE és babuci! :-)

Era: ezek után minden időjárás szép!
amúgy itt is 7ágra süt a nap - és PÉNTEK vaaan! :lol:

Vasárnap indulunk! adunk a 19es tervnek :twisted: már alig várom a pihit, kikapcsolódást.
AMúgy már nincs meg a 19 nap egymás után, nem tudom ezt Ti hogy tudjátok kivitelezni.... :oops:

A hüvelyi váladékokban is kiképeztem magam a babatervezok.otthon.net-en.

Köszi a válaszokat az ovu fájdalmas kérdésemre - ezek szerint előjel is lehet.

Szép 7végét Neket, elutazás előtt igyekszem benézni. Ti addig okosítsátok egymást az ovielőkíszítőben!

Alma
f_alma
 
 


Sziasztok!
Gyors leszek,megint rohanás lesz, ha elaludna a Berci.
Alma: Kérdezz csak nyugodtan. :D Akkor abban a pillanatban volt valahogy rossz a dolog, és akkor azt éreztem legjobbnak, ha megpróbálom elfelejteni. Már annyit elemeztem magam abban az időszakban, hogy jól esett inkább másra gondolni. DE ígérem, azért válaszolok ám mindenre. :oops: Szóval kérdezz csak! :D
Most lehet, hogy én nem voltam annyira képben, de hova is utaztok? Biztosan jót tesz a kikapcsolódás. Sokat számít. A 19-es tervet úgy gondolom kivitelezhetőnek, hogy a mensi ha elmúlik, onnantól 19 nap minden nap. ( Vagy gondolom tovább is lehet. :oops: )
Era: Ez aztán erős két csík! Szuper!!!!! :D
Ovitémát magamban eldöntöttem. Az első ovi lesz, ma a másikba is bementem, nem nagyon rugalmasak, jobb lesz a tegnapi. De most meg olyat hallottam, hogy máj 31-ig be kell tölteni a 3-at, egyébként nem veszik fel. Mi júni elején töltjük. Hát bölcsibe nem viszem a gyerekem, aki szeptemberben már rég több mint 3. Majd megoldom máshogy. Majd meglátjuk.
Jenny.: Igen, könnyen mondják, hogy 5 évtől kötelező az ovi, ha anyuka otthon van a tesóval, elfér még a nagy otthon. Jó, elfér, de azért a társaság csak kéne esetleg. Bár azt is megértem, hogy valaki inkább otthon tartja, pláne, ha az ovi nem is jó igazán.Lehet, hogy én is ezt tenném.Sőt valószínű.

Mennem kell!Ági: Pussz!!!Este írok!

Jövök később!
Sziasztok!
Ildi
brumm
 
 


Alma: a 19-es tervet mi sem tudtuk tartani hisz az örült tempó:) A férjem minidg emlegette az Ágit?? Hogy szép teljesitmény volt:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!
Új regisztráló vagyok. Mi augusztus végén kezdtük, eddig semmi. Még - hál'Isten - nem görcsöltem rá, de az elmult két hónapban éreztem, hogy melankólikussá váltam, hogy megjött. de 2 nap után regenerálódtam. 35 éves vagyok, a páromnál már végeztek vizsgálatot, minden oké. Nálam még csak ultrahang, méhszáj és citologia volt, ami oké. Tekintettel a koromra talán lassan el kéne kezdeni egyéb vizsgálatokat is. Bár meggyőződésem, hogy talán lelkileg gátolom magam és ezt kicsit nehéz kezelni:-). Mi távházasságban élünk egyelőre és ugyan nagyon szeretnénk babát, de félek is attól szerintem talán tudat alatt hogy egyedül kéne az első hónapokat töltenem, mert csak nyár végén fogunk összeköltözni. Furcsa ez, mert ugye ketyeg a bilogia óra, ugyanakkor lehet hogy még nincs is itt az ideje?
Hát eme filozofálgatás után üdvözlök mindenkit és igyexem mihamarabb végigolvasni az egész topicot.
Vendég
 


Sziasztok!

Még mindig anyuéknál vagyunk, délután megyünk vissza. Tegnap szép idő volt, kint voltunk a kertben sokáig. Apa felásta a kert egy részét, én is ástam egy darabig, jól esett. Aztán pórázt kötöttem a vadászgörényekre, és őket is meglevegőztettem egy jó óráig. Nagyon élvezték, túrták a friss földet, aztán egy idő után felkéredzkedtek az ölembe, és elaludtak. :D
Hiába, a kertes ház érzése semmivel nem ér fel...
Era, nagyon szép a teszted, és nagyon erős a 2 csík!
Gio, üdvözöllek nálunk! szerintem egy átfogóbb vizsgálatra is bejelentkezhetnél, ártani nem árt. Gondolok itt hormonvizsgálatra, átjárhatósági, TORCH-vizsgálat, stb. Ezt meddőségi kp.-okban simán megcsinálják. Bár azt mondják, 1 év után ajánlatos, neked addig még van pár hónapod, lehet, hogy sikerülni fog így is! Drukkolok!
A topicról annyit, ha az egészet elolvasod, az elején még nagyon más volt a társaság, mára már alapjában átalakult az egész. Most veled együtt 6-an vagyunk.

Kép
jenny29
Mór
 
 


Gioia: Szia. Üdvözlünk itt köztünk. remélem jól fogod érezni magad és hamarosan jön a várva várt baba is.
LH tesztet nem használsz? akkor látnád mikor van PÉ-d. Lehet csak az a baj, hogy nem jókor vagytok együtt a pároddal.


Jenny: Gondolom akkor most hétvégén feltöltödtél :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Hát hétvége így nagyon keveset vagyunk benn...Egész hétvége rohangálások hada.Rokonok bográcsos látogatások stb...
Hát ez a baba nem semmi a kis drágám csak azt hagyja lenn ami ízlik neki is nekem hiába esik esne jól :lol: Sokszor hányok ami furi na jó nem napi szinten csak én a kislányommal sosem hánytam csak hányingerem volt na meg öklöndöztem...

Gio én is üdvözöllek köztünk hidd el jó kis csapatba kerültél itt mindenre válaszolunk és mindig szívesen meghallgatjuk egymást...És megkezdtük a lebabázódást hidd el nemsokára átalakulunk kismamás topiccá.

Era neked nincs még tüneted? mikor is mész csütörtökön de izgi az én uram egyfolytába a pici képével kérkedik.olyan ari.

Ildi merre jársz bogaram mindig elkerüljük egymást.

Jenny mindig is akartam vadászgörényt tök arik lehetnek.Ezért szeretek én is anyáékhoz menni ott is sok állat van ma voltunk ott is úgy néz ki egyenlőre helyrerázódott a bagázs...
Most mennem kell:Ági
angelo2
 
 


Sziasztok!

Gyors leszek.

Ági: Itt vagyok! :D :D :D Ez a bogaram tök jó. Olyat nevettem. :wink:
Sajnálom a rókakomát. De jó jel, az biztos. És mi az ami ízlik a babókának? Vagy változó, hogy mikor mit küld vissza?

Era: Nemsokára költöztök. Mikor is pontosan? Vigyázz ám magatokra nagyon.

Gio: én is üdvözöllek, örülök, hogy megint többen vagyunk.
Írj még magadról, hol laksz, mivel foglalkozol....Nagyon szurkolok Nektek is. Ne keseredj el, és próbálkozzatok, amikor tudtok, de eddigi tapasztalatokból: igen gyakran kell együtt lenni a sikerhez.
Mi is így voltunk vele, de itt a 19-es terv jön be, lassan Ági tényleg szabadalmaztathat. :wink:

Jenny: Örülök, hogy jól telt a hétvége, és nagy öröm, amikor találkozol az állatkáiddal is. Nekem nem nagyon vannak állatok, csak a ház körüli cicák, akiket a gyermekem nyaggat leginkább.

Alma? Már elutaztatok, remélem, nagyon jól telik a pihenés. Írj, ha tudsz, ha hazaértek, de biztosan nagyon jó Nektek. :wink:

Mennem kell. Hétvégén készülődés volt a mai névnapra. Jó volt, voltuk du. közösen Vadasparkban, ahol gyermekem jól kihisztizte magát. Öröm volt. De azért sikerült megoldani, most alszik a manóm.
Jó éjszakát Nektek, sziasztok!
Ildi
brumm
 
 


Sziasztok ! Köszönöm a kedves fogadtatást.
Szval Budapesten élek, a férjem egyelőre Siófokon.
A peteérésemet én mindig érzem, majd leszakad jobb vagy baloldalon a hasam illetve a folyásom állagán is mindig jól be tudom határolni. MOst rendeltem egy ovulációs mikroszkópot, hogy jobban láthassam, amit eddig csak éreztem:-) Az együttléteket igyexünk erre az időre tenni, de nyilván a távházasságból adódóan nem mindig sikerül.
A vizsgálatokról már olvastam több helyen illetve 2 bnőm is jár már a Kaáliba (úgy tűnik ez vmi generációs probléma?? :-) ) A férjem is a Kaáliban volt vizsgálaton illetve választottam egy dokit, aki ott praktizált, meddőségi specialista, Kulin dr, nem tudom ismeritek-e. MOst hogy megvan kedvesem eredménye megyek majd vissza hozzá és remélhetőleg elkezdődik az én alaposabb kivizsgálásom is.
A TORCH-vizsgálatról még nem hallottam, az milyen? A petevezeték átjárhatóságitól eléggé félek, olyan sokfélét hallottam róla. Lehet hogy fura, hisz egy nő mindent megtenne azért hogy ne legyen és azért is hogy legyen gyermeke, de vhogy olyan távolinak érzem magamtól az egész lombik programot.
Vendég
 


Sziasztok!
Képzeljétek vasárnap egy kicsit barnás folyásom volt(bocs aki nem bírja) Na nem volt vészes de megijedtem mert októberben is barnáztam. És el is ment a baba. Ma reggel korán elmentek az Sztk ba . nem szeretek oda menni de a magándoki ugye csak csütörtökre adott időpontot.Na sóval elmentem. A pasi nézett hüvelyi uh-al meg hasi uh-is de nem látott semmit.
Na most akkor izgulhatok, vagy kicsi a baba vagy nincs.
A teszt mitől lett pozítív?? Én is ezt kérdeztem. A doki azt mondta ha vér kerül bele akkor bizony az lesz. Na de nem volt vér a pisimben. Én már nem értek semmit:( Csütörtökön azért elmegyek a magándokihoz.
Meglátjuk.

Kép
csucsu05
 
 


Szia amíg nem jön meg rendesen ne aggódj!
Nekem is azt mondta a doki hogy 7 hetesen már szépen látszik a petezsák biztos piuci még az enyém 7 hetesen 9 mm akkor neked alig észrevehető sztem.Lehet alig 4 hetes mivel az enyém is egy héttel fiatalabb a mérete alapján az elmaradt mensi időpontja szerint meg már akkor majd 8 hetes volt...
Ne aggódj pozitív eredményt nem adhat a teszt tévesen az hülyeség ha vér...akkor is inkább a neg. eredmény lett volna inkább...
Pozitívat nem csal csak negatívat az bizti...A barnázás sok nőnél természetes.szerintem hívd fel telefonon a magándokit legalább valamit szóba mondjon azt nem kell neki mondani hogy voltál sztk-ba szerintem...Pusssz neked a többieknek is de most csak erre szaladtam be...:Ági
angelo2
 
 


Ági: Már nem is barnázok. Ez az sztk s doki azt mondta hogy ő nem lát barnázást. ma tényleg nem is volt. Igazából én csak a papiron láttam egy kicsit másnak. De a doki azt mondta sok embernek van ilyen ez nem baj csak ha sok a mennyiség és sötétebb akkor gáz.
Most csütörtökön nem is tudom el menjek e. Be vagyok jelentkezve nem tudom 4nap alatt nő e annyit ha ott van a drágám, hogy lássák.
Mindegy holnap veszek egy tesztet és megcsinálom , hogy megnyugodjak.

Kép
csucsu05
 
 


Era nyugodj meg de ha nem jött még meg akkor mi a kérdés???????????????? :) Ott van a pici tuidod faszán látszott...Meg én ezért vártam sokat a dokival és áldom az eszem hogy nem is mentem előbb dokihoz.Csak felmérgeltem volna magam mint a kislányomnál ott sem találtak semmit és már belémbeszélték hogy inkább vagyok rákos mint t5erhes tudod jó boszi vagyok :D
angelo2
 
 


Ági: oké bizok benned. a lányodnál sem látrtak semmit 5hetesen?
Na az nekem kecsegtető. Most azt nem tudom menjek e csütörtökön a magándokihoz.

Kép
csucsu05
 
 


Szerintem elmehetsz mert az csak másképp vizsgál meg de te tudod .Biztos még picike...
angelo2
 
 


Sziasztok!

Nem nagyon tudok írni most, Majd később, csak annyit, hogy Era: Nyugi!
Legutóbb nekem se látszott öt hét környékén. Rám is hozta a doki a frászt. Kétféle uh-val nézték nekem is, akkor valami apróságot látott. de az is négyhetes kb. Na, annyi nem lehetett. Szóval nem olyan jól látják ám az uh-val. És amíg nem dől a vér, addig nincs baj. Sőt Bercussal hét hetesen mentem, azt mondták rá, hogy öt hetes. Na, ő sem annyi volt akkor. Era: minden rendben lesz. Ez Biztos.
Megyek, Sziasztok lányok, majd jövök, csak később.
Ja, Gio! Azért hátha nem kell lombik. Nekem vannak lombikos ismerőseim is, meg olyanok is, akiknek még lombik előtt összejött, és akinek spontán, csak sokára. Szóval fel a fejjel, lesz abból baba, ha sűrűn együtt lesztek. :wink: De azért járj a végére, megnyugszol, hogy minden oké. :)
Sziasztok!
Ildi
brumm
 
 


Sziasztok!

Nem jutottam tegnap ide,pedig éjjel nem is aludtam, jöhettem volna.Annyira rossz ez a sok temetés.Tegnap volt, de még lesz mégegy a távolabbi rokonságban. Nem akartam negatívkodni, de most a lelkem elfáradt.De remélem, most már jó jön csak.

Oviba beíratkoztunk, rengetegen voltak. Azt hittem megoszlik jobban a három nap alatt, de nagy tömeg volt. Háromnegyed kilenctől vártunk,fél 11 volt, mire kijöttünk.De van ismerős, akinek még többet kellett várnia. Szóval meglátjuk, bejutunk-e. Hónap végén kiderül.

Ági, hogy vagy? Te mikor mégy legközelebb dokihoz?
Jenny? Alma?
Mi újság?
Era? hogy vagy?

Sziasztok!
Szép napot Nektek!
Ildi
brumm
 
 


Ildi: sajnos a temetés mindig az emberből rengeteg erőt és energiát kivesz. De tudod én mindig azt mondom a rossz után csak jó jöhet.
Mi is voltunk beíratkoznioviban hát nem tudom beférünk e a keretbe mert egy na jókét ovi van az egyik a nagy ovi a másik egy református ovóda ahova 14férőhely van. Szóval azt említenisem lehet. Tehát , hogy beférünk e nem tudom. Juniusban kiderül. Mondjuk hanem akkor nem tudom milesz. Persze ha leszkistesó akkor igen de ha nem akkor gőzőm sincs.Na ez még a jövő zenéje.

Ági: Hogy vagy tünetek?

Jenny,Alma merre vagytok?
Gio:gyere te is sürübben:)

Kép
csucsu05
 
 


Hello Mindenki ! Ma beszéltem a dokimmal. a férjem vizsgálata tökéletes, ugyhogy hamar sebtiben javasolt nekem egy átjárhatósági vizsgálatot, amire 3 módon van lehetőség, az egyik laparoszkópiás kisműtét, másik vmi röntgenes, ami fáj, 3. ultrahangos ami 30 ezer ft. Nyilván a pénzt előteremti az ember, de----előtte vmi hormonvizsgálatot vérből nem kellene csinálni? Rákérdeztem, a válasz az volt, jah, igen...Egy kicsit elkenődtem, mert olyan közönyös volt az egész. Átjárhatóságival kapcsolatban vannak tapasztalataitok? (az itteni erről szóló topicot már olvastam...elég vegyes) .
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?