Új privát üzeneted érkezett!

Laptető! Bár neke még nem hozott szerencsét.

timejka
 
 


Timejka, ami késik... :wink:
Vendég
 


Kitty a bajom az nem késik 9 hónapot egyenlőre, franc vinné el.

timejka
 
 

 
 

MINDENKINEK NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK :!: :!: :!:

Kép
flacsikriszti
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon boldog új évet kívánok!

Babaesős boldog új évet mindenkinek! :wink:

Kép
rena85
 
 


Kép

dita75
 
 


Nagyon boldog új évet kívánok :D
Vendég
 


Idén még nem írt senki? :shock: Hol vagytok?
Vendég
 


Apázunk! :wink: :lol:

dita75
 
 


Nagyon helyes :lol:
Vendég
 


Sziasztok!
Mindenki szorgalmasan pihen?

Timi!Most te tüntél el?

Dita!látom mindjárt kezdődnek a szurik.Lehet már tudni,hogy kb. mikor lesz a lombik?

Én hétfőn megyek vissza a dokihoz és megbeszélem vele a köv. inszemet.

Kép
rena85
 
 


RENA
Drukkolok, hogy ez most sikeres legyen!
Én kb. Valentin-nap környékén kapom vissza a babókat, ha végre megjön, mert mostanában van itt az ideje!

dita75
 
 


Dita!Köszönöm!Én is drukkolok neked!!!!
Akkor már nem sok van vissza februárig,de gondolom neked most lassan megy az idő.Neked lesz a legjobb valentinnapi ajándékod! :wink:

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!

Új felhasználó vagyok, és elég bután érzem magam, hogy ilyen fórumokon írogatok, de talán ez segít, hogy jobban teljen az időm.
Tul.képpen arról van szó, hogy 2. babát szeretnénk, és elméletileg most a beágyazódásra várok.
Figyelem a testem, a tüneteimet, de semmi. Az ébredési hőmérsékletemet is mérem, stb.
Ha valaki esetleg hasonló cipőben jár, akkor jól esne egy kis támogatás.
Köszi és Üdv mindenkinek![/img]
hugica77
 
 


HUGICA
Ez már a 21. század! :lol: Szóval ne érezd magad bután, ha természetesnek tartod, hogy ismerősökkel levelezel e-mailben, vagy az iwiw-n akkor ez is hamarosan olyanná fog válni, ugyanis itt a fórumokon belül rövid idő alatt nagyon szoros barátságok tudnak kialakulni. Szóval: üdv közöttünk! :wink:
Ja és nem utolsósorban mielőbbi babásodást. Mikor kezdődött a tesóprojekt?
Hány éves az elsőszülőtt, és hogy hívják?

dita75
 
 


Szia Dita!
Köszi a bíztató szavakat!
Kb. már fél éve próbálkozunk, de csak két hónapja mérem a hőmet, és most már odáig jutottam, hogy beágyazódást segítő teákat, és vitaminokat szedek.
HÁTHA!
Az első gyerkőc kisfiú és 4 éves. Egy "igazi fiú"
Bencének hívják.
A fotóalbumok között van róla néhány kép. Bence néven van az album is.
Nálatok mi a helyzet?
Van már gyerkőc, vagy most próbálkoztok?
hugica77
 
 


Sziasztok!

Átneveztem a fotóalbumot, mert millió Bence nevű van.
A képeit a hugica77/Bence albumban lehet megnézni, ha érdekel vkit.

Üdv: Hugica
hugica77
 
 


HUGICA
Hol lehet pontosan megnézni a képeket Beniről???
Gratula a kis pöcsishez! :lol: Remélem hamarosan lesz egy kishúgocskája! :lol:

A mi próbálkozásainkról bővebben a blogomban: www.dituli.blogspot.com -on olvashatsz, Röviden annyi, hogy fél év clostizás, 4 sikertelen inszem, hystero és lapar műtétek .... no és persze egy rakat spontánozás után készülünk a köv. hónapban a lombikra! Kb. valentin nap környékén kapnám vissza a babákat ha végre kegyeskedne jönni pirianyónak, mert most bezzeg késik (33 napon vagyok) :roll: Apának már van egy 11 éves fia :? nekem pedig 2000 januárban volt egy 14 hetes magzatom amit sajnos el kellett vetetnem! :cry:
Amúgy 6 éve nem védekezem, de igazából 3 éve (amióta új kapcsolatban élek) szeretném a babát tiszta szívből. Előtte úgy voltam vele ha jön-jön ha nem-nem!

dita75
 
 


Sziasztok!

Hugica77!Üdv. itt a topicban!

Dita!Nemhogy sokat idegeskedsz és azért késik?Vagy valaki más miatt? :wink:

Kép
rena85
 
 


Hugica!Megnéztem a kisfiad,nagyon aranyos!!

Kép
rena85
 
 


RENA
Hol kell megnézni? Ehhez KIVÉTELESEN :wink: nem értek! :lol: :lol: :lol: :lol:
Most nem idegeskedtem valszeg a műtét miatt kavart be mert a laparnál is 3 hónapot késett. Teszteltem reggel természetesen negatív, de mi más is lett volna, hisz a műtét kb. pé környékén volt és utána meg több mint egy hétig nem is voltunk együtt, a petevezetékeim meg el vannak záródva, tehát sajnos most a logika játszik! :? és nem a csodababa miatt késik ez a fránya! :roll:

dita75
 
 


Dita!Kár,hogy nem a baba miatt késik!De majd lombik után azért késik!!!!!!A lap tetején a babanet jel alatt van egy sor felsorolás,hogy miket nézhetsz meg:
Társalgó Chet Fotóalbum Szolgáltatások Rovatok
bemész a fotóalbumban és ott van a legelső Hugica neve arra menj rá.

Kép
rena85
 
 


Rena!
:oops: (még sosem jártam arra) :roll:

Hugica!
Nagyon aranyos a kisfiad! Te vagy csikos felsőben és napszemüvegben?

dita75
 
 


Sziasztok!

Dita!A lényeg,hogy megtaláltad!

Timi!Mi van veled?Teljesen eltüntél?

Kép
rena85
 
 


Úgy látom kihalt a fórum!
Merre vagytok lányok?Kivel mitörtént mostanában?
Nekem holnap lesz a 2. inszemem túl sok reményt nem fűzök hozzá de hát egyel közelebb kerülök a lombikhoz.

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!

Én megvagyok, most leginkább itthon, mert nem sok vizsgám van már. Így tanulok, főzök, takarítok, meg a párommal vagyok vagy ismerősökkel :)

Rena, nagyon drukkolok holnapra! Muszáj az inszemet megcsinálni a lombikhoz? Nem lehetne már lombikozni?

Timi, írj! Múltkor nem voltál valami jó hangulatban, aggódok! :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Mindenkinek babás új évet!!!!

Üdvözlet Hugicának!
Persze a többieknek is!!!

Tetszik ez a hozzáállás Rena!
Múltkor már el voltam keseredve, annyira pesszimista voltál. Így kell felfogni. Újabb inszem, újabb esély, és persze egy lépéssel közelebb vagy a lombikhoz. A lombik pedig már egyenes út lesz!! Még idén babás leszel!!!!!!! Persze lehet, hogy még az inszemtől!!!

Kriszti!
Olvastam, hogy a kislányod már megy. Hát az enyém még nem. Nagyon ügyesen mászik, eljut mindenhová, oda is ahová nem kellene. Állandóan figyelni kell, mert mindent a szájába vesz. Ő ilyen igazi nőci :wink: :oops:

Én időnként jövök, most éppen a vizsgaidőszak közepén vagyok, a fele már megvan. A melóban is a félév vége van, most íratjuk a félév végi dolgozatokat, úgyhogy nem győzök javítani. És persze itt a 3 pasi, és az egy csaj. Na meg a legnagyobb pasi, akivel szintén nem mindig könnyű.

Kép
tulipán75
 
 


RENA
Holnap gondolok rád! +++++++++++++++++++++++++++++++++

KITTY
NEm is tudtam, hogy ennyire fiatal vagy, láttam hogy egy másik topicban megírtad a korodat. De irigyellek titeket lányok! :oops: :roll: :lol:

dita75
 
 


Sziasztok!

Lányok!Köszönöm,hogy drukkoltok,nagyon jól esik!!!!

Kitty!Az jó,hogy már nem sok vizsgád van!Gyorsan lerendezed őket és jöhet a lazítás!

Marika!Remélem,hogy tényleg babás leszek idén!Így vagy úgy de az leszek!Jó sok dolgod lehet,megértem,hogy szinte semmire sincs időd.Az jó,hogy már a felén túl vagy,mindjárt vége és neked is "pihi" lesz.

Dita!Te hol tartasz a szurikkal kapod már őket ugye?Mikor tudod meg,hogy mennyi tüszőcskéd lett?

Kép
rena85
 
 


Timi!MI VAN VELED??????????????????????????????????
Kezdek én is izgulni érted!!!!!!

Kép
rena85
 
 


Sziasztok csajok!!

Tulipán!
Büszke lehetsz magadra,hogy négy gyerkőc mellett még dolgozol is :!: :!:

Hugica!
Üdv.köztünk :lol: :lol:
Teszek fel egy képet a kiscsajról,csak úgy bíztatás képpen,hogy a "sok"szenvedés után amin mi is keresztül mentünk,milyen csodát kaptunk :lol: :lol:
Egyébként ha hülyének néztek ha nem,keressétek meg a GOOGLE-BAN Kaszap István életrajzát,és utána kérjétek meg,hogy segítsen benneteket!Ő nagyon fiatalon meghalt,de csodákra képes,és most van folyamatban a szenté avatása!Nekem segített!

Üdv:Kriszti Kép

Kép
flacsikriszti
 
 


Kriszti!Nagyon szép a kislányod!Milyen szép nagy szemei vannak!!
Remélem nekem is segít! :wink:

Kép
rena85
 
 


RENA!


SEGÍTENI FOG :wink: :wink: :wink:

Kriszti

Kép
flacsikriszti
 
 


Rena, millió drukk, gyere majd!

Dita, igen, fiatal vagyok. De azért nem kell irígyelni :oops: Nem jelent az sajnos semmit...

Kriszta, tündéri a lányod! :wink:
Vendég
 


KITTY
Nekem jelentene! :wink:
Először is egy egész csomó dolgot másképp csinálnék az életemben! Kár, hogy az időt nem lehet visszaforgatni!

TIMEJKA!!!!!!!!!!!!!!!! ?????????????

RENA
Még mindig nincs piri! És ha meg is jön + 20 nap mire kezdhetem a szurikat, akkor még lesz egy piri a szurik alatt és a piri 3. napján kezdődik a stimu. De most már igazán jöhetne, mert azt hittem valentín nap környékén már beülti lesz, de ez már igencsak elúszott! :cry: Ma hívom fel a dokimat, hogy mi ilyenkor a teendő, mert nem szeretnék hónapokat várni a pirire mint tavaly.

KRISZTI
A kislányod egy tünemény! :D

dita75
 
 


jóóóóóó reggelt wietnám!!!!

élek, virulok. Bocs, hogy nem írtam, lusta vagyok írni.

Rena nem szorítok, egy jó nagy kalappal.

Annyira örülök hogy hiányoltok. Többször is csinálok ilyet. Nem ám!

dec 31-.én megjütt a bajom, de most nem fog.

timejka
 
 


TIMEJKA
Jó hogy jöttél. Már aggódtunk!
Már nálad is ott a piri, hát én ezt nem értem!
Ma beszéltem a BMC-s dokimmal és azt mondta, hogy a műtét után számítva 6 hét után sem lesz semmi akkor menjek be a kórházba. Ezekszerint még van két hete ennek a .......... már nem is tudom mivel illesem! :roll:

Hogy teltek az ünnepek??? Bence mit kapott?

dita75
 
 


Dita ez döbbenet, már nem is tudom mit mondjak.

Ünnep fárasztó volt, 3 napon keresztül csak mentünk mint a hülyék. Elvált szülők gyermeki vgyunk, sok helyre kellett menni. Bence kapott Playmobil kalózos játékokat. Legót, autópályát, amivel nem játszik, mert nem szokott autózni, állatokat szereti nagyon és azokkal játszik. Kapott egy dzsungeles játékot, gipszből kell állatformákat kiönteni, majd kifesteni és különféle területekre szavanna, dzsungel, óceán meg nem tudom mi, kell elhelyezni az álltaokat. Már készül, ha kész lesz lefényképezem és megmutatom.

Egyébként most elkezdtem gondolkodni azon, hogy folytatom az inszemeket. Igazából nem tudom, hogy mit csináljak, mi lenne a jó. Várni türelmesen, vagy megint orvoshoz járás.

timejka
 
 


Sziasztok!

Timi!Végre itt vagy!!Így is kell hozzáállni,nem fog megjönni!!Különben ha más nem lesz én az inszem mellett voksolnék nálad mert tudom nem nagy az esélye,hogy így megfoganjon a baba de mégiscsak a méhhez fecskendezik a katonákat és hátha ez lenne a megoldás,hogy csak ennyi löket kell annak a babának.Bence nagyon klassz ajándékokat kapott!Tiszta szívből remélem,hogy ebben az évben mindnyájunknak sikerül teherbe esni!

Dita!Nem hiszem el,hogy még mindíg semmi.Hol jár ez a Piri amikor szükség lenne rá?Bezzeg ilyenkor nem jön.Remélem a 2 hétben megjön magától és nem kell gyógyszer,mert úgyis sok más bogyót is tömnek beléd,de ha másképp nem megy akkor irass gyogyit,hogy végre kezdődjön a lombik!Ma délelőtt ott az I.számun is lombikot csináltak,hát nagyon sajnáltam a pasit aki kint várt a feleségére annyira látszott rajta,hogy mennyire izgul a feleségéért.A másik szempontból meg jó nekik mert már a csajban benne vannak a babók.

Kriszti!Bárcsak úgy lenne,hogy tényleg közbenjár értem,ma többször is gondoltam rá!

Kitty!Köszönöm,hogy drukkolsz!

Ma megvolt az inszem.Képzeljétek a párom eredményei javultak egy kicsit,nem sokat de az inszemhez pont megfelelő lett.Ez neki szegénykémnek nagy boldogság volt,hát még nekem.Már majdnem a szivem szakadt meg ha beszélt erről és végre kaptunk egy kis jó hírt.Az inszemnek már nincs meg számomra az a "varázsa"ami először volt,már nem tudok annyira bízni benne.De majd meglátjuk.Próba cseresznye!

Kép
rena85
 
 


RENA
Most már lassan én is odajutok, már nem hiszem, hogy olyan sokat kellene várni. Ezt a pár hetet már csak kibírom. Ha tudnám biztosra, hogy sikerül akkor féllábon is, de így csak azt veszem észre hogy nagyon megy az idő és eredménytelenül.

Drukkolok, hogy a 2. inszem sikeres legyen! Szuper, hogy jobbak lettek az eredmények! +++++++++++++++++++++++++++

dita75
 
 


Rena

Én is nagyon szorítok mindenkinek, hogy idén babás legyen.

Remélem már nem kell inszemre mennem.
Tök jó, hogy jobbak az eredmények. Nagyon helyes hozzáállás. És ezért fog most sikerülni. Egy nagy kalappal!

timejka
 
 


Sziasztok!

Dita!Meglátod seperc alatt elmegy az idő és lehet,hogy már a héten megjön!Reménykedjünk!Köszönöm,hogy drukkolsz!

Timi!A legjobb az lenne ha tényleg nem kellene inszemre menned,remélem most megfogant a kisbabátok!Köszönöm neked is a bíztatást!

Kép
rena85
 
 


Jó reggelt!

Rena szerintem mi most egyszerre tesztelünk pozitivat.

timejka
 
 


Rena, Timi! Hajrá közös teszt! De jó lenne :D
Vendég
 


Sziasztok!

Timi!De jó lenne!
Mindig is arra gondoltam,hogy milyen jó lenne ha eggyütt nyitnánk kismamis topicot! :D 8)

Kitty!Köszi!

Kép
rena85
 
 


Amúgy azt álmodtam,hogy megint negatívat tasztelte.!nagyon rossz volt! :cry:

Kép
rena85
 
 


teszteltem,nem tudok írni

Kép
rena85
 
 


Rena :cry:
Vendég
 


Rena értjük miről beszélsz. Mikor kell neked meg nem jönnie? Nekem 27-én. Ne álmodj hülyeségeket.

Kitty bizony jó lenne, de téged is várunk a közös pozitiv teszteléshez.

Kép

Annyira édi volt a Bence picinek (most is az) itt kb. 15 hónapos volt.

timejka
 
 


Timi!Nekem is 27.-én nem kellene megjönnie.Nagyon édes volt Bence!!

Kép
rena85
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: