Új privát üzeneted érkezett!

Linácska, elfelejtettem irni, hogy gyöngyörű Pötty, és már milyen nagy, hihetetlen!!!

Kép
pgsuska
 
 


Twist: 2 x 2 bogyót kell szedjek. Akkor hétfőn nagyon drukkolok majd, hogy meglegyen a nagy találkozás :P

Kismamik: eldobható bugyiért nem kell a patikába mennetek, a DM-ben is lehet kapni azt hiszem 4 db van egy csomiban
pusiandi
 
 


Na, most olvastam csak vissza 2 oldallal odébb. Eddig nem volt időm.
Vicky, azért utsó esélyem, mert nem akar több inszemit csinálni a doki. Utána nekem már lombik jön. Utolsó inszemim, úgy értettem.

Zsuzska, te jól vagy? A SOTE-val szemben biztos van eldobható bugyi, ott kifejezetten kismamás boltok vannak.
Vendég
 

 
 

Én egyszer vettem egy ehető bugyit! :wink: :lol: :oops:

Andi
Sajnos nem sikerültek az inszemek, mert közben kiderült hogy elzáródtak a petevezetékeim. Nekem az első két inszemnél a 12. napra megjött magától, Utána már csak akkor ha abbahagytam az utrot kb. a 3. napra.
Ha minden jól megy akkor neked jó pár hónapig nem lesz mensiproblémád! :D

Kivételesen (:wink: :lol: ) annyira aranyos apci, itt szuszókál mellettem és álmában beszél. odahajoltam hozzá és megkérdeztem tőle, hogy miről álmodik, félálomba sutyorgott hogy Bogyónak a bútoráról álmodott. :lol: Ilyenkor annyira imádom a kis lüttyöst! :lol:

dita75
 
 


Andi, neked utána mennyi ideig kellett feküdnöd?
Ez is mindenhol változó. Nekem csak 15 percet szoktak engedni, aztán kint kell ülnöm 30 percet. Máshol meg 30 percig, vagy egy óráig is engedik a fekvést.
Vendég
 


Ditus, nekem is az ehető bugyi jutott eszembe egyből:))) Csak nem mertem leírni:))))))))))))) :wink: :wink:
Vendég
 


Nekem 20 percig kellett feküdnöm és aznap pihi. Nem is igazán álltam fel a kanapéról egész du-n :) Még pisilni is csak este mertem, nehogy bárki is kicsorogjon idő előtt :oops:
pusiandi
 
 


TWIST
Ide mindent leírhatsz! :wink: :lol:
Egy rugóra jár az agyunk! :wink: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Dita: a lombik elég tuti módszer, szóval szerintem nagyon hamar babás leszel :P Szeretnél ikreket?

Nekem egyébként nem volt átjárhatósági, mert azt mondta a dokim, hogy egyenlőre feltételezi, hogy egészséges vagyok és csak 2-3 sikertelen inszem után fog átjárhatóságira küldeni.
pusiandi
 
 


Zsuzska,

nekem a dokim kérése, mert az eldobható bugyi elég laza (és elég gázul is néz ki :oops: , veri a kismamabugyik kinézetét :wink: :lol: ), és abban sokkal jobban szellőzik, emiatt gyorsabban gyógyul a gátseb.
Pl van olyan doki aki azt sem engedi meg, hogy szülés után bugyit húzzon a kismama a gátseb miatt. De akkor kérdem én az ilyenkor elengedhetetlen szülésbetét hogy marad rajta????????????????

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Andi, milyen stimut kaptál? Clostyt kellett szedned? Mennyi tüsződ érett meg?
Minden érdekel!!!! :wink:

Ditus, szerintem az ehető bugyi is jó a kórházba. Van abból szolidabb változat is? :wink: :lol:
Vendég
 


Andi,

érdekes, máshol meg az inszem feltétele az átjárhatósági. Különben igaza van a dokidnak, hogy feleslegesen nem kínoz vele.

Dita, Twist,

ehető bugyi :lol: :lol: :lol: Tényleg egyszerre jár az agyatok.
Szerintem a dokim eléggé meglepődne, ha ilyenben sasszéznék a folyosón szülés után :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Na, ha Bikfy olvasná a bugyi eszmecserét biztos lefordulna a székről a nevetéstől :lol: :lol: :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Igen, clostyt szedtem 2 x 1-et és Gonal-f szuri (legkisebb adag) volt az 5 naptól a tüszőrepesztésig.

Az első uh-n a 10. napon volt a jobb oldalon 3 db 13-14 mm + 2 db 12 mm és a bal oldalom is 2 db 12 mm-es tüsző. A 12. napon pedig a jobb oldalon 4 db 18 mm-es és a bal oldalon 1 db 13 mm-es. Viszont az utolsó előtti gonal-t nem sikerült beadnia a páromnak (ő a szurifelelős, én oda sem tudok nézni :oops:) mert nem működött a toll. Azóta valahogy teljesen le is írtam ezt a hónapot. :cry: Bár mikor az orvosnak meséltem, nem mondott rá semmit, hogy esetleg most ez bajt okozott volna....

Nektek mennyi tüsző szokott lenni?
pusiandi
 
 


Csajok!
Sztem meg pont hogy veszélyes ha nincs az inszem előtt átjárhatósági.
Erről Nellike és Vicuska sajnos már tud hozzászólni bővebben. :roll:
Szerencsére én nem jártam pórul de simán benne volt a pakliban, hogy elzáródott petevezetékkel inszemeztünk! :?

ANDI
Igazából nem tudom eldönteni. Sok érvem van az ikrek ellen és mellett.
Anyukám egy nagy boszi és ő megálmodta hogy ikreim lesznek, hát ha Istenke így akarja én nem ellenkezem! :wink: :lol:

dita75
 
 


Mi történt Nellikével és Vicuskával? :shock:

Nálunk a párom eléggé rá van kattanva az iker témára, én barátkozom a gondolattal, de igazából nekem most egy a fontos, hogy sikerüljön minél előbb :D
pusiandi
 
 


ANDI
A 18 mm már repeszthető szóval min. egy jó kis tüsződ biztos volt :wink:

Méhen kivüli terhességük volt! :roll:

dita75
 
 


Csajok én búcsúzom mert nagyon álmos vagyok, pedig egész délután aludtam :oops:
Holnap jelentkezem, lehet, hogy csak az orvos után.

Jó éjt nektek!!!!!!!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Jó volt beszélgetni Veletek, jövök holnap is :D

Most én is búcsúzom, jó éjt mindenkinek!
pusiandi
 
 


twist: Így már értem. Akkor drukkolunk az utolsó inszemhez...ha nem akkor meg a lombikhoz :D

andi: Nekem az elsőnél utro mellett is megjött, a másodiknál ahogy abbahagytam másnap megjött ha jól emlékszem. A meddőségiben nem is szólnak az emberhez, ha nem csináltatott átjárhatóságit. Én a helyedben azért megcsináltatnám, mert lehet hogy feleslegesek az inszemek. Ditának is szépek voltak a petevezetékek és aztán meg elzáródtak. Én inszem után 5 percig szoktam feküdni a műtőben és a kórteremben már nem szoktam, inkább kiülök a doki várója elé a zárójelentésemért. Állítólag itt az 5 perc a kötelező.



vicky79
 
 


Kép

dita75
 
 


Andi,
nekem 3-4 nappal később szokott megjönni az utrótól.

Dita, Twist,
én lánybúcsún kaptam egy banán ízű bugyit, amit el is vittünk nászútra, de ahogy kinyitottam, rosszul is lettem a szagától, úgyhogy a bugyievés kimaradt :wink:

Voltunk ma párommal andrológusnál és mondta ez az új doki, hogy jól tettük, hogy nem egyeztünk bele a műtétbe még tavaly, mert ő a leletek alapján nem is javasolta volna. Viszont csináltak hormon- és genetikai vizsgálatot páromnak, azoknak majd 17-én lesz csak eredményük. Ja, és iszonyatos összegbe került ez a mai vizsgálat :roll:

i.kata
 
 


Sziasztok!

Ma csak olvasni tudtalak Benneteket, de ez is jó volt, jókat kuncogtam. Lyányok, vajon hova tudjuk még ezt a bugyi témát fokozni? Pici és óriás, tanga és tüdővédő, kismamáknak hónaljmelegítő, vagy nyakig rántható, na de ez az ehető? Még nem is hallottam róla. Ma ennyivel is okosabb lettem. :lol: (Műveltségem bugyiban szinte már határtalan. :lol: )


Nálunk holnap temetés, szeretnék már túllenni rajta. Ha tudok, este jövök, akkor vendégeim lesztek egy teára. Addig is puszi mindenkinek!


Andi!
Én is szeretettel köszöntelek, nehogy most add fel! Tudod, hogy lesz a gyerek? 1 petesejt, 1 sperma találkozásából. Nektek 14 millió volt. Mi a bibi? Hidd el, sima ügy, sikerülnie kell! Sok-sok puszi Neked is és kitartás!!! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Még Némókának üzennék annyit, hogy csodaszép a kislánya, igazán büszke lehet rá. Ölelés Nekik. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Twist,
hétfőn még azt sem tudták megmondani, hogy mikor lesz egyátalán eszköz. Ha lesz, akkor szépen sorban el fogják kezdeni kielégíteni az igényeket. Egy 52-es körzetes számról fognak hívni időpontot egyeztetni.

Zsuzska,
köszi, ugye már milyen nagy bébi??? :lol: Csak már annyira szeretném tudni, hogy kisfiú-e vagy kislány... A férjem éjszaka azt álmodta, hogy kukis született.

Bikfy,
neked akartam még írni, hogy van egy csajszi, olyan 36-38 éves lehet, és valahogy úgy jött ki, hogy mindig együtt voltunk inszemen. Ők már 2 éve próbálkoztak, de alig érett tüszője még stimuval sem. Az utolsó novemberi inszememnél mondta, hogy felírták neki a metet végre, hátha. Mondtam neki, hogy Lili nekem onnantól kezdve a 75. napon megfogant. Tegnap is találkoztam vele, de már a petezsákot nézegették az UH-n. Komolyan, úgy örültem neki. Csak sajnos a lánya pont tegnapra lett bárányhimlős, úgyhogy aggódik ezerrel. És ő kb. 120 kiló. És spontán baba lett.

Andi,
üdv közöttünk. Nekem is csináltak egy inszemet átjárhatósági nélkül, de utána megcsinálták. Szerencsére. Mind a kettő el volt záródva két terhesség után.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Monic,
neked akartam még írni a bugyiról, hogy az első nap valószínű tényleg nem engedik használni, szülés után 8-10 óráig biztosan nem, és nem a gátseb miatt, hanem, hogy lássák mennyi vér jön még belőled. Egy-két tenyérnyinek szabadna lennie. Nekem is sokkal több volt, de aztán szerencsére elmúlt. Onnantól jöhet a bugyi, meg a betét. Én Brendonost vettem, az nem hálós, hanem rendes bugyi alakja van, igaz nehéz cserélni benne a betétet, mert elég jól hozzáragad, de nekem az jobban bejött. Betétből meg a Jessa márkájú éjszakai betét. Az olyan jó nagy minden irányban...

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Linácska,

nagyon szépen köszönöm a bugyi és betét tanácsot :wink:
Mikor tervezitek, hogy mentek az Ildihez? A 18-19.ik héten? Mert akkor még tényleg várnod kell, hogy kiderüljön a baba neme.
A férjed is kukist álmodott? Most akkor Lili szavai szemben állnak a ti álmaitokkal. Nagyon izgalmas helyzet :wink: :lol:

Bikfy,

kitartás a mai naphoz :cry: , este jövök teára. :wink:

Kata,

örülök, hogy a párodnál nincs szükség a műtétre. Érdekes, hogy az előző doki nem csináltatta meg azokat a vizsgálatokat amiket most meg kellett. Biztos megtérül majd a kiadott pénz ha a baba/ák ott rugdosnak majda pocidban :wink: Én is nehezen adok ki nagy összegeket...

Twist,

az Aspirin protectet a Kaáliban méhnyálkahártya vastagítónak adják, és segíti a megtapadást is.
A papírja érdekes, mert véralvadásgátló készítménynek írja (lettek is tőle a szurik után hatalmas kék foltjaim), és szívinkfartus megelőzésére.
A lényeg, hogy nálam szerintem ennek szedése is hozzájárult a sikerhez.
Viszont más intézményekben csak ritkán használják... :roll:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Jó reggelt!

ÉN ezt az eldobható bugyit vettem, amiben betét is van.a gyógyszertárban amikor TEnna LAdyt kértem a csaj ajánlotta kicsit féltemis tőle, de ő mondta hogy a kismamik mostanában ezt vizsik...kényelmes, még a szülésznőm is mondta hogy ezt fogja ajánlani mindenkinek PAtikában lehet kapni... én először egyet vettem, utána férjem hozott be még egy csomaggal plusz a z Always éjszakai betétből egy dupla csomag fogyott el.. elsőre elég egyet venni, mert ki tudja mennyi kell apa be tudja szerezni http://www.hartmann.hu/productshow.php?id=177&fid=8 :lol:

olyan sokat írtatok az elmúlt napokban, hogy lemaradtam

Örülök, hogy Némó jól van... és Réka is.. én amikor olvastam, hoyg megszült, egyből aggódtam...

Kismamik meg ne parázzatok főleg te Moncsi :wink: párod mit szólt a forgóhoz?


Linácska szép a kiskönyv és gyönyörű a babóca is
:lol:

Ditusom piri közben megjött? (lehet átsiklottam rajta

Babszi tapaszragacs megy meg a többi inszemesnek is Üdv Nektek

:lol:

most ezt elküldöm ennyi jött kútfőből :oops:
Vendég
 


Köszi Linácska, így már értem a dolgot, a T-HOME-osokat pedig szeretettel várjuk:)

Monic, lehet, hogy én is kipróbálnám az Aspirin protektet. Inszemi utántól is van értelme szedni még?

Boniko, tök jó praktikus lehetett a betétes eldobható bugyi!

Katám, sajnálom, hogy nem lehetett kipróbálni a banán illatú bugyit. Biztos erős szaga lehetett.
Gratulálok a párod eredményeihez és hogy nem kell műteni, tök jó!!!!!! :wink:
A genetikai vérvételt lehet kérni külön valahol? Mert ezt én is fontosnak tartanám.
Vendég
 


Kata grt eredményhez!

Twist az volt
Vendég
 


Sziasztok!
Üdv az újaknak!

Nekem sem volt átjárhatóságim inszemek előtt, mert itt is azt az elvet követik a meddőségiben, hogy ha nincs a kórelőzményben olyasmi, akkor feltételezik az átjárhatóságot. És mivel egy hsg egyébként sem megbízható, így én ezt annyira nem is bántam.
Ugyanakkor nekem is azt mondta a dokim, hogyha 2-3 indszem nem sikerül, akkor laparra kell mennem.Na ezt végül a férjem rossz spermaképe miatt nem csinálták meg, merthogy mindenképp lombikot javasoltak, és a doki feleslegesen nem akart szabdalni. Viszont egy méhtükrözésre elküldött.

Az Aspirin protectet nekem is szednem kell. Minden nap 1 db 100mgosat. Ezen kívül kétnaponta E-vitamint kell szednem. Ja és persze terhes vitamint is.


Egyébként reggel voltam vv-n, de uh-ra majd csak 14.30-ra megyek. nagyon remélem, hogy nem túl magas az ösztrogén szintem, és azt is, hogy még néhány tüszőcském beindult.
Az biztató jelnek veszem, hogy eddig egyáltalán nem éreztem semmit a stimuból.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Kata!
Tök jó, hogy jó lett a párod eredménye! megkérdezhetem, hogy pontosan milyen?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Jó reggelt!

Lányok, teljesen meghatódtam, hogy ilyen kedvesen fogadott mindenki, ritka az ilyen..... :P

Vicky: hát, 5 perc nem valami sok idő.... Te hol tartasz egyébként? Inszem vagy lombik? Vagy már van pocaklakód? :wink:

Kata: mi a baj a párodnál?

Bikfy: köszönöm a bíztatást :P Nálad mi a helyzet (inszem, lombik, babóca a pocakban)?

Linácska, Monic: Nektek hogy jöttek össze a babyk?

Megint sok a kérdés, bocsi, de igyekszem képbe kerülni, meg kíváncsi is vagyok és vonalzó téren még nagyon kezdő, nem mindenkinél egyértelmű nekem... :oops:
pusiandi
 
 


Pálinkásat!

BONI
Bakker a barátnőm kislányát ugyanígy hívjuk, hogy Zsugabubus! Tök aranyosan mondja a hiányzó fogaival amikor kérdezzük, hogy mi a beceneved?

Nincs még piri! :?

KATA
Drukk a vizsgálat eredeményeihez. Emlékszel meséltem hogy a páromnál is észleltek enyhe viszértágulatot, és neki nem mondták, hogy műteni kéne. Jó hogy ti is a megérzésetekre hallgattatok, és nem mentetek bele egy felesleges műtétbe.
Képzelem mennyit kérhettek. Én már a gyógyszertárban sem lepődök meg, és épp most meséli a kolléganőm, hogy a kisfia megint beteg és csak egy injekció 15ezer forint volt amitől még csak jobban sem lett, és még a többi gyogyit nem is számolja. :roll:

BIKFY
Kitartás! Este gyere!

LINACSKA
Szuper, hogy ez a met mennyi mindenkinél segít a bajokon.
Totál ki voltam akadva amikor megtudtam, hogy az exeméknél már sikerült is a baba, mert engem akkor még azzal cseszegettek a dokik, hogy diétázzak fogyjak le 20-30 kilót és utána próbáljuk meg, biztos sikerülni fog. Az exem új nője kétszer akkora mint én és egyből sikerült a baba nekik. Akkor miről beszélünk? :roll:
Egyre több jelet kaptok arról hogy ki lakhat a pocakban.

dita75
 
 


Szia Dita!

Mi az a piri, ami még nincs :oops: (piri=pirosság= mensi?)
pusiandi
 
 


SZiasztok,

Andi,

nekünk 4 sikertelen inszem után az első lombik sikerült. Az inszemeket nem valami profin csinálták, ezért meg is lepődtem a Kaáli intézetben tapasztalt hatalmas szakértelmen, és hát az eredmény most itt rugdos a pocakomban.

Dita,

szerintem sem a súlyon múlik a babásodás...

Bumi,

nagyon-nagyon drukkolok a délutáni uh-hoz+++++++++++++++

Boni,

még egyszer köszi a bugyi ajánlatot.
A másikban olvastam, hogy anyós-pajtás látogatóban van nálatok. :wink:

Twist,

arról fogalmam sincs, hogy inszem után van-e értelme szedni az Aspirint. :roll: De neked úgysem kell, mert ígyis-úgyis babás leszel most mint Linácska, és ő sem szedte :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Ja, és voltam a dokinál, belgyógyászatilag és nőgyógyászatilag is teljesen rendben vagyok. Lebeszéltem vele, hogy ki a választott szülésznőm, nagyon örült neki, mert nagyon szeret együtt dolgozni a kiválasztottammal. :wink: :lol:
Első ctg február 5. 8 óra. :wink:
És február közepén utazik csak síelni, úgyhogy nincs veszélyben a szülésem :lol: :lol: :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Andi
Lombik előtt még meg kellett csináltatnom egy műtétet (hysteroskópia=méhtükrözés) és ennek következményeképpen a ciklusom felborult és nem jött meg időben. Ugyanez volt tavaly is a laparnál úgyhogy a doki javaslatára még a hónap végéig várok, aztán valószínűleg gyógyszerrel meghozzák, hogy tudjuk végre kezdeni a lombikot.

Amúgy a blogomban olvashatsz olyan témákról ami számodra is érdekes lehet. Az inszemekről is írtam benne. www.dituli.blogspot.com (de az aláírásomban mindig megjelenik csak rá kell kattintani és már olvasgathatod is. :wink: )

dita75
 
 


Monic ezek jó hírek! Úgy néz ki vége a pechsorozatnak :wink: :lol:

dita75
 
 


Ha nem jönnek össze az inszemek, én is a Kaáliba fogok menni :D

Melyik városban csinálták Neked? Én a debrecenibe fogok menni.
pusiandi
 
 


ANDI
Jó helyre kerültél. Sztem ennél összetartóbb kis csapat nincs a földkerekségen. Nagyon sokat köszönhetek a lányoknak. HA ők nem lennének elveszett emberke lennék.
Ha egy fél napig nem írok már egyből aggódnak, hogy mizujs, és kapok egy sms-t hogy élek-e vagy halok.
A névnapomon előbb jut eszükbe mint a saját családomnak, és amikor pl. nem voltam netközelben mert épp műtöttek még fel sem eszméltem az altatásból és már ott voltak az sms-sek a telefonomon. :wink: :D

Kép

dita75
 
 


Ditus :lol:

hát ugye.. hívtuk Zsigának, aztán Bubunak, Bübünek mert ezt mondta egész nap, aztánZsigaBubusnak, és egyszer csak Zsugabubus lett :lol:
Vendég
 


MOncsi örülök, hogy minden rendben teszel fel képet szobáról?
Vendég
 


BONI
Mi a kislányt azért neveztük el így, mert amikor átjönnek a barátnőmék szoktunk kártyázni, és olyankor ő adja a lapokat, meg tartja az anyjának a kártyát, olyan mint ha ő römizne velünk, csak persze Erika adja neki az instrukciókat, hogy melyik lappal mit csináljon! :lol: Még az iwiw-n is van egy kép amikor kártyázunk, de nem az én oldalamon, hanem az Erika barátnőmén! :D

Olyan régen kaptunk a te Zsugabubusodról képeket! :cry:
Vannak újak?

dita75
 
 


Andi!
Ezek szerint meddőségibe is a klinikára jártál, akkor már értem mért nem kell az átjárhatósági.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


minnyá teszek :lol:
Vendég
 


Tettem a másikba :wink:
Vendég
 


Hehe már láttam is, nagyon menő a kapucnis hacuka mint egy igazi rapper! :lol:

dita75
 
 


Pont azt nézegettem, hogy Lackó milyen kis szöszke, Zsigi meg fekete. de mindketten gyönyörűek. :)

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Igen, a klinika meddőségi szakrendelésére járok. Ismered, vagy hallottál róla Bumi?

Dita
Beleolvastam a blogodba, nem semmi, amin keresztülmentetek eddig :cry: Én nagyon drukkolok, hogy az első lombik duplán sikerrel járjon :P
pusiandi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: