Új privát üzeneted érkezett!

Na, akkor talán lesz még egy zebrásunk?
Tesztelni fogsz?
julcsi29
 
 


Ha ma nem jön meg, akkor holnap reggel tesztelek egyet.
De valahogy nem bízom benne, hogy zebrás lesz.

wanga
 
 


JulcsiKép
Szerintem is baba. Kép

WangaKép
Reggel tesztelsz. Szorítok, hátha azzal, hogy megvetted a szurikat megijesztetted és úgy döntött a babó, dehogy kell neki segítségKép

Kép

Kép
pkagi
 
 

 
 

Sziasztok csajok megjöttem!

Na wanga kezdünk nálad is bizakodni?
Én velem is áprilisi tréfát űz a szervezetem!
Az UH szerint 26.5 mm-es a tüszőm ,még hál istennek nem repedt meg .Majd most fog.Képzeljétek a doki megmutatta a tüszőt és látszódott benne a pete is.Most egész jól érzem magam az éjszakához képest.Akkor azt hittem vége a világnak ,Úgy fájt a szívem meg a lelekem hogy azt hittem kiszakad a mellkasom.Ezt a tehetetlenséget nem kívánom senkinek!!!!
berni611
 
 


Ági!

Nem is tudtam,hogy az ásványviznek és a joghurnak mnyálka vastagító hatása van .Én csak ásványvizet iszom már lassan 10 éve cspvizet azóta nem vettem a számba fogmosáson kívül.Csak a mennyiségre kell figyelnem ,de mondjuk az is megvan mert én vesés vagyok és sokat kell innom.De a teámat is ásványvizből főzöm.Joghurtot meg gyümöcsöt mostanában keveset ettem .Valahogy nem kívánom pedig napi fél liter joghurt megvolt régen.Aztán rászoktam a dannon akíviás kefirre, de most azt se komálom,nem tudom miért.
De most a hétvégén nekidurálom magam mert jön a babó alap nálam csak a kiskatonáknak kell igyekezni!
berni611
 
 


BerniKép
Tényleg van jelentősége a víznek is és a joghurtnak is. Kép
Nálam bejött, mert tényleg szép vastag lett. Kép
Joghurtból, ha már napi 2 dl-t magadhoz veszel az már jó. Lehet esetleg kiegészíteni más fehérjékkel. Pl: sajt.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Én is kezdek reménykedni, azt sem bánnám, hogy kifizettem a gyógyszert Kép
De lehet, hogy megint csak kimarad egy hónap Kép

Berni gyönyörű nagy tüszőcskéd van Kép Abból baba lesz Kép Kép Kép

wanga
 
 


Hahó, Lányok!
Mindenki hosszú hétvégére ment?
"Egy, csak egy legény (leány) van talpon a vidéken"?

wanga
 
 


Köszi csajok!

Bár ugy lenne,hogy baba lenne belőle hamár ilyen nagyra megérleltem.Mint a kotlós a tójást .

Wanga !

holnap kiderül reggel.Én tudom hogy nem vagy nyugott ,már alig várod gondolom ,hogy virradjon.
Én leszek hétvégén is!!!!!
berni611
 
 


Általában nem szokott ilyen kihalt lenni ez a topik, nem tűnnek a többiek el ennyire. Most talán egy picit jobb idő van, és senki nincs a gép mellett.

Hát persze, hogy nem vagyok nyugodt. Már megvettem a tesztet, és nagyon nehéz megállnom, hogy ne most azonnal teszteljek Kép

Ha éjszaka sem történik semmi, akkor majd reggel...

Mikor kell repednie a tüsződnek? Magától reped, vagy kapsz tüszőrepi szurit?

wanga
 
 


Sziasztok lányokKép
Mostanában bent is nagy felfordulás van és itthon is állandó rohanás. Talán igazad van Wanga a jó idő átkaKép
Mivel jövőhéten lesz az inszemem, pénteken, ha minden jól megy megbeszéltem a férjemmel, hogy nem megyünk sehova, aminek nagyon örülök, mert végre kipihenem magamat.
Persze majd lemegyünk sétálni, meg fagyizni, de még kocsiba sem akarok ülni. Kép

WangaKép
Mi reggel 8 órakkor indulunk itthonról és egész hétvégén nem leszek internet közelébe. Ha már reggel úgyis kisomfordálsz tesztet csinálni, somfordálj oda a számítógéphez kérlek és írd meg mi lett az eredmény, ne kelljen egész hétvégén izgulnom. Kép
Egyébként azt mondják hajnal 3-tól számít reggeli vizeletnek, legalábbis én így tudom. Kép

BerniKép
Tényleg nagyon szép nagy a tüsződ, bárcsak nekem lett volna ekkora, akkor biztos baba lett volna belőle. Reméljük neked lesz. Kép
Próbáljatok szerintem egy kicsit lelkileg megnyugodni, mert ez is nagyon befolyásolja a termékenységet.

TündiKép
Neked is kezdődik mindjárt az új hónap.
Halad itt minden. Kép

DanaKép TinaKép
Nagyon eltűntetek. Mi újság veletek???????


Mindjárt dobok táblit is. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


sziasztok,
csak egy gyors bejelentkezés. ma volt az afp utáni genetikai uh-nk. jól áll a szénánk, bár a fekvés még marad, mert a méhlepény még mélyen tapad.
olyan édes volt Pocibaba, bemutatózott végre, ficánkolt stb. holnap megyünk a praxisba 4D-re is, mert a kóterban még a nemét sem nézték meg, praxisban meg nagyon alapos a vizsgálat. Kép

mindenkinek megy a drukk, várlak titeket mihamarabb a babás topikokba! Kép

Falina
19+0
falina
 
 


Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Ági Kép
Megpróbálok korán felkelni, hogy tudósíthassak. Elhiheted, hogy én is izgulok. Mostmár a barnázásom is teljesen elmúlt. Dehát volt már ilyen máskor is. A closti tud ilyet is Kép
Meg babát is Kép
Úgyhogy még ma éjszaka reménykedhetek egy kicsit Kép

Falina!
Nagyon örülök, hogy minden OK Kép Kép Kép Vigyázz magatokra.
Pusz
Wanga

wanga
 
 


Ági!
A tábliról jut eszembe, Tina és Dana a másik topikba sem ír?
Vajon mi van velük? Olyan régen nem írtak.
Azt tudom, hogy Dana ezerrel tanul, de vajon mi van a pociban?
Bár gondolom, ha lenne valami hírük, azért egy villanásra bejelentkeznének.

wanga
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy csak most jelentkezem, de most értem haza.

Julcsi!

Szerintem is vegyél egy másik fajta tesztet is.

Wanga!
Ha nem jön meg, tudok ajánlani egy 30 km es túrát kanizsa környékén. Én most vacillálok, hogy elmenjek e a párommal kikapcsolódni.
Kicsit félek, hogy nem fogom bírni (astmás vagyok), de ha most nem megyek el, akkor meg lehet, hogy legközelebb a baba miatt nem tudok.

Kép
Kép
tanczy
 
 


Tanczy Kép
Mi lenne a kikapcsolódás tárgya? A 30 km-es túra? Hát azt én is kihagynám Kép

Szerintem reggelig megjön, mert az előbb volt egy csepp(ke). De ha nem, akkor meg negatív lesz a teszt. Ugyanis erre a környéken nem lehet pozitívat kapni. Az vagy elfogyott, vagy soha nem is volt Kép

wanga
 
 


Wanga!

Sajnos kétcsíkos tesztet felénk sem árulnak, pedig küldenék neked, hidd el.
Nem rossz túrázni, néha el szoktam menni. Az ember jól kiszellőzteti a fejét.
Még nem döntöttem.

A férjemnek meg megmondtam, hogy nem érdekel holnap milyen fáradt lesz, teljesítenie kell Kép

Berni!

Remélem ma pótoljátok a tegnapot is!
Most hogy írtad, lehet, hogy nekem is később reped a tüszőm, mint ahogy a doki gondolta. És ezért nem jött össze eddig?
Hányadik napon voltál a mai előtt UH-n?

Kép
Kép
tanczy
 
 


Jóbb reggelt lányok!
Nekem mára már sikerült elrontanom a napomat, úgyhogy Ti igyekezzetek, hogy ne járjatok így Kép
Természetesen negatív lett a tesztemKép
Ilyen: |-
Most még elég nyomi vagyok, de 8 körül már rendben leszek, és újra jövök.

Julcsi nagyon remélem, hogy Te szerencsésebb leszel, és jobb hírekkel jössz, mint én Kép

Ági, érezd jól magad a Ford Focus talin Kép

Aki nem megy sehová, az néha majd jelentkezik, ugye?
Pusz
W.

wanga
 
 


Ja, Lányok!
Most szükségem lenne a mensi meghozó trükkökre. Légyszííííí Kép

wanga
 
 


WangaKép
Ásványvizes rekesz, forrófürdő és szeretgetés. Ettől megjön. Kép
Megyek. Vasárnap jövökKép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Jó reggelt!

Wanga!
Kép ,de nem vagy Te az az elkeseredős fajta!
Azért a fene vigye el a negatív tesztek gyártóit.
Ha kiszomorkodtad magad, akkor a továbbiakra KépKépKépKépKépKépKépKépKép ilyen napot kívánok!
Úgy néz ki ebben a hónapban fej fej mellett fogunk haladni a táblán. Már nálam is készülődik a mikulás.
Nem is tudom utoljára mikor fordult elő velem, hogy akár 1 napot is csúszott volna. Tegnap teljesen betojtam, már attól féltem, hogy kimarad egy hónap, bár ilyen még nem fordult elő.

Berni!
Ha erre jársz, tanácsot kérnék tőled. Ugye Te is szedted a Mastodynon cseppeket? Én arra gondoltam, hogy bármilyen is legyen a hormoneredményem, elkezdem újra enni a cseppeket, mert szerintem azzal nem ártok. Úgy tudom, hogy amellett, hogy jó a prolaktinra ösztrogén-progreszteron egyensúlyt is teremt.

Tündi
neptun
 
 


Kösz Tündi a biztatást.
Már sokkal jobban vagyok. Biztos vagyok benne, hogy az inszemmel sikerül Kép
Csak mostmár meg kéne jönnie a mikinek.
Apa elment dolgozni, de mire hazajön, addigra letudom a rámeső dolgokat (emelgetés és forrófürdő), aztán jöhet a szeretgetés. Hátha ezzel tényleg sikerrel járok.
Most legalább nem a "szent cél érdekében" kell szerelmeznünk.
Remélem, nem marad ki a mensim ebben a hónapban.

wanga
 
 


Hurráááááááááá! Nem marad ki. Hétfőn kezdhetem a szurikat Kép
(Bár csak magammal beszélgetek Kép)

wanga
 
 


Tündi!

A masti csepp minden féle női bajra jó csak 3 hónap mire kifejti a hatását.A kislányomnál bevált ő vele úgy lettem terhes és a ciklusomat is 26-32 napra rendezte.Én szerinzem nyugottan kezd használni.

Wanga!

Hát felétek sem árulnak két csíkos tesztet.Dukkolok ha már ígyjártál ,hogy időben megjöjjön és tiszta lappal idulhas.
Én még nem kapok tüszőrepi szurit még nem tartunk ott,de remélem nem is kell én félek a tűtől.
Tanczy!

19-dik nap volt 20mm 22-diknap volt tegnap 26.5mm
Tegnap voltunk mi is vásárolni ,mindent én cipeltem fel az emeletre .Utána bementunk a barátnőmhőz megcirógattam a babát.A párom még beállt a garázsba én felcipeltem a karton ásványvizet is a gyereknek (csak azt adok neki persze szénsavmentes).Forró vizben fürődtem ,hogy vérbőséget okozzak és talán megrepedt atüszőm.DE most is érzem a hasamat,hogy fájdogál ugyhogy nem biztos hogy bekövetkezet.De mamár nem merek ilyen megerőltető dolgot csinálni a dokit meg nemhívom fel hogy nézze meg az már olyan ciki lenne.

Ági!

Én tegnap lelkileg Az UH után megnyugottam,de a páromnak este megint nehezen ment a dolog.Mondtam már neki ne arra dongoljon ,hogy teljesíteni kell hanem arra hogy szeret és élvezze.Dehát pasiból van!Én is megprobálom kikapcsolni az agyam mert az orgazmustól is lehet spontán tüsző repi mivel vérbőség lesz és az összehizodások megrepeszhetik a burkot.CSAJOK ERRE FIGYELJETEK!ÉLVEZNI!!!!Ezt a dokim mondta.

Kérdezte a párom hogy ma is kell együtt leni ,én persze azt mondat ,hogy nem .DE majd este becserkészem magamnak mert persze,hogy kéne csinálni.De nem akarom be streszelni megint.higgye azt,hogy csupán a vágy vezérel és csak őt akarom.Csúnya dolog becsapnom ,de muszáj mert a stresszes kiskatona sem jó.
Hát nem így van lányok!!
berni611
 
 


Esküszöm, már olyanok vagyunk, mint a Salemi boszorkányok Kép
Szegény pasekok. Össze-vissza ármánykodunk Kép
Berni! Néha nekem is ilyen dolgokhoz kell nyúlnom (nem azért mert nem sikerül a férjemnek), hanem mert egyszerűen úgy nem jó. Mert ha tudja, hogy MUSZÁLY, akkor stresszel.
Így meg hagy higgye, hogy neki volt kedve az egészhez, így én is jobban ki tudok kapcsolni.

wanga
 
 


Komolyan mondom,már csak a szertartás hiányzik.
berni611
 
 


Sziasztok!

Hát én most ébredtem fel. A kedves hajnalban elment túrázni.
Ma wellnes napot tartok: nem csinálok semmit.
Na azért finom kaját kap mire hazajön, de mást nem.

Nekem is fájdogál még a hasam, szerintem nem volt még tüszőrepim.
Pedig jó lenne, mert csütörtökön elutazom 3 napra, és nem örülnék, ha akkor repedne meg...

Wanga!

Sajnálom, hogy potyára teszteltél. De annyiban jó, hogy megjött, hogy kezdheted a szurikat, aztán inszem és jönni fog a baba Kép

Julcsi!
Mi van veled?

Berni!

Meg tudlak érteni, mi is voltunk már így.
Ráadásul volt, hogy én is olyan fáradt voltam, hogy állva tudtam volna elaludni. Na ezek után meg legyen kedve az embernek a másikhoz, főleg, ha tudja, hogy most KÖTELEZŐ.

Kép
Kép
tanczy
 
 


Szerintem Julcsi csak hétfőn fog jelentkezni, mert otthon nincs internete.
Tanczy, akkor te ma egész nap ránk érsz?

Én reggel bánatomban átültettem a kaktuszaimat, jól össze is szúrkált az egyik, mert nem voltam elég kedves hozzá. Aztán takarítok, főzök kínait a páromnak és elmegyünk csavarogni egyet.
Én szeretnék burkolatokat, bútorokat meg ilyesmiket nézegetni, de a Drágának tele van már ezzel a ...-e, úgyhogy lehet, hogy inkább kinézünk Szentendrére.
A fiam most nincs itthon Kép Elvitte az apja. Ettől külön letargiás tudok lenni. Pedig ilyenkor kipihenhetném magam.
Tanczy Kép Hová utazol? Ha akkor lesz a péd, akkor vitt a férjedet is magaddal Kép
Berni Kép Te nem tudod néha "lsózni"a lányod? Nagymamák, stb...?

wanga
 
 


Hát sajnos nem tudom leadni a szüleim pécsen laknak de most dolgoznak ő hozzájuk szoktuk levinni a leányt de át 1 óra oda az út és 1 vissza.sőt ha elmegyünk valami buliba ,ami nem mostanába volt ők vállalják .Anyósék 5 percre laknak tőlünk tovább tart kiállnom a garázsból nem tudom miért nem képes elvállalni néha.Igaz az üzemünk az ő házuk alatt van és én is ott dolgozom,sőt általában szombaton is dolgoznak az emberek.De azér elvihetné eddig kétszer volt nála a 4 éves gyerekem .Egyszer egy hétig mikor orr plasztikám volt mert nem szabadott emelnem meg hajolnom,és a kislány 16 hónapos volt ,tehát kizárt dolog hogy betartsam .Meg az orromon is gipsz volt amit ragasztó szallagal rőgzitettek,így csak a szám meg a két duzzat szemem látszódott ,ami ugy nézett ki mint ha bemostak volna egyett-egyett.Minden színben játszott.Másodszor most karácsony előtt mert eljőtt a dédi és ott aludt a másik unokais ,mert három van nekik.Az egyik a héen volt 8 éves a másik nemsokára hét lesz.Sogorom gyerekei.
Meg hát a szüleim jöttek hozzánk .Mivel építkeznünk apukám csinálja a ház alapjához a HD hálót ez egy vas rács amit nem nehéz csinálni csak állandóan gugolva és hajolva kell lenni és a derkat kikészíti.Hál istennek készvan már a telekről elbontották a pincét,most fogják visszatömötíteni a földet és kezdődik az alap ásás.Tehát amikor anyuék itt voltan nem mentünk sehová inkább időbe elmentünk csicsizni.
Ez van csajok.
Ráadásul a kislány január óta egyfolytába beteg volt ezért kivettem az oviból febr.közepén ,mert ezt tanácsolta a doki volt addig madula gyúlladása hányás hasmenés virus ,majdnem kórházba kerültem vele,már acuccunk összevolt pakolva mert hajnali 2 órakor pisilt utoljára és a dokit este 7.30 kor kellet felhívnom ,hogy volt-e pisi és menyit hányt.Nagy nehezen 7.40 kor pisilt egy fél decit és a szuriktól megállt a hányás.Féltünk hogy leáll a veséje és kiszárad.Az egész családon végig ment.Én hánytam a férjemnek a hasa ment.Na utána ez a ronda köhögést szedtük össze és jött az infulenza virus az országba.Hiába oltattam be dec-ben azt mondta a doki olyan gyenge a szervezete ,hogy biztos elkapná és kórház lenne a vége.Ugyhogy kivett a gyerek az észből rendesen ez alatt a két hónap alatt.Alig várom már a hétfőt hogy egy kis nyugalmam legyen.Csak ugy röptetem oviba.'/-nál előbb haza se hozom.Az biztos.Elmondom neketek,bár ez egy anyától lehet hogy furcsán hangzik és akinek olyan a gyereke hogy reggel beteszi a sarokba és este kiveszi az meg se érti,hogy ha elvinné anyukám csak 10 nap után kezdene egy kicsit hiányozni 2 hetet kibirnék nélküle,az idegeim biztos lecsillapodnának és türelmesebb lennék hozzá.
berni611
 
 


Wanga!

Igen, rátok érek.
Miskolcra megyek konferenciára, előadást tartani. A PhD-hez kellenek a publikációk. Miskolcon lesz 3 nap csüt-péntek -szombat.
Bár talán addig meglesz a pé-m. Csak azt nem tudom, hogyan fogom ma az apajelöltet becserkészni a túra után. Kép

Berni, nem könnyű a helyzeted.

Kép
Kép
tanczy
 
 


Berni, én teljesen megértelek. Az én kisfiam is elég "eleven". És akkor most még enyhén fogalmaztam.
De a szüleimnél is gyakran szokott lenni, minden második pénteken ott alszik, meg néha egész hétvégeket van náluk. A szünetekben, amikor éppen nem nyaral valahol, akkor is náluk van.
Az apjánál szerencsére csak két hetente, vagy ritkábban. Igyekszem minél kevesebbet odaadni, mert nem túl megbízható. Ha ott van, akkor elófordul, hogy hajnali 1/2 3-kor viszi haza, valamelyik haverjától.
Egyszer el is vesztette. Kb. 1 éve történt. Megbeszéltük,hogy láthatás után hol találkozunk. Még a találkozó előtt 1 órával is felhívtam, hogy el ne felejtse. Az időpont már eltelt, én meg csak vártam. Aztán felhívtam az apját, aki közölte, hogy már 1/2 órával ezelőtt kitette a ház előtt (ahol nem volt senki), a VIII. kerületben. Merthát elfelejtette, hogy mit beszéltünk meg.
A gyerek felment, nem volt otthon senki és elindult a másik lakáshoz gyalog. De mivel mindenhová kocsival járunk, nem nagyon tud tájékozódni. Hiába volt kicsi a távolság, eltévedt. 1/2 2-től este 6-ig keresték a rendőrök. 5 hetes terhes voltam. Mire meglett, addigra elment a baba. A férjem nem tudja, mert nem akartam, hogy a két pasi között még tovább romoljon a kapcsolat.
Azóta nem maradtam egyszer sem terhes.

wanga
 
 


Wanga!

Ez nagyon szomorú Kép
De szerencse, hogy kisfiadnak nem lett baja.
Elég rossz lehet, hogy nem bízhatsz meg a gyereked apjában, mert eltiltani nem lehet tőle a gyereket, de így még akkor is aggódhatsz ha vele van.

Kép
Kép
tanczy
 
 


El is hiszem ,hogy az idegtől el ment a baba.Én lehet hogy a pasit kinyírtam volna vagy legalábbis 8 napon túl gyógyuló sérülései lettek volna egy azért mert a kisráccot kitette az utcára és nem várta meg mig vissza jelzést kap ,hogy otthon van, kettő a baba miatt.sajnos én ilyen vagyok ,és apszolult nem kell csodálkoznom,hogy a gyerek is izgága.Sőt a párom sem tud a segén megülni mi mindig megyünk valahova főként nyáron.Vagy jön hozzánk valaki.És talán lehet ,hogy nekünk nemis ilyen hormon készítményeket kéne szednünk hanem valami stressz oldót.Lehet,hogy egy gyenge nyugtató megtenné a hatását.
berni611
 
 


Nekem nem kellett bántanok. A rendőrök haverok voltak, és eléggé zokon vették, amit csinált.
Akkor lehetőségem lett volna a láthatás megvonására, de nem éltem vele, mert a gyerek szereti az apját és nem akartam ŐT büntetni.
Néha úgy érzem, hogy az apja csak azért viszi el, mert ha nem teszi, akkor mit szólnak a haverok?!

Na, de hagyjuk.
Annyira izgulok az inszem miatt!!!!
Még azt sem tudom, hogy hol fogják csinálni, mert szerintem a Tétényi úton nem csinálnak ilyen beavatkozásokat. De nem kell aggódnom, a prof biztos jó kezekbe ad.
Tanczy, milyen előadást tartasz és miből fogsz doktorálni?
Berni, próbáljatok ki egy hetet a munkahelyemen. Mindenki full nyugdíjas. Ott biztos lelassulnátok Kép

wanga
 
 


Köszi!

De sajnos az UNIó miatt elég sok hülyeséget megcsináltatnak velünk ez a HACCP és egy nagy baromság.Néha ugy érzem hogy a megélhetésünk kerül veszélybe.Alap anyagot is elég nehéz jó áron beszerezni persze amikor feltankolunk akkor van dögivel ajánlat.Kész ideg az élet.

Egyébként meg is értem,hogy nem tiltod el a fiad az apjától,mert ezt két éves korában lehet megtenni egy emberrel ,mert akkor még nem ragaszkodik annyira és képes felejteni.
Az inszem miatt neizgulj itt bizos lesz tüszőrepedés meg minden.Itt csak a jóIsten akaratán múlik minden,na meg a szerencsén.
Én szurkolok neked.
Remélem egy nyár végéig nálunk is lesz valami babaféleség.Addig kibírom a megpróbáltatásokat ,de utána mi lesz azt nem tudom.
Ugyhogy őszig minden hónapnak és lehetőségnek őrülni fogok és nem csüggedek.
berni611
 
 


Berni, ti mivel foglalkoztok?
Nyáron biztosan összejön a baba.
Azt nem értem, hogy miért nem kapsz tüszőrepi szurit.
Nekem lenne spontán is, de a prof azt mondja, hogy nem lehet kiszámolni a pontos időt, arra meg nincs lehetőség, hogy naponta UH-ra menjek. A repi szurival szabályozható a tüszőrepi időpontja.
Van szó nálatok inszemről? Vagy még vártok?

wanga
 
 


Fú gyerekek én nem tudom hogy hol lesz motoros találkozó de mi itt szekszárdon a fő út mellet lakunk ami megy Mohács felé de rengeteg motor ment rendőri kisérettel legalább 10 percen keresztűl .Csak úgy dübőrőgtek jaj de imádom ezt a hangot felért egy orgazmussal......
berni611
 
 


Wanga!

Majd tessék beszámolni, milyen volt az inszem.

Nyelvtudományi doktori iskolába járok. Valami olyasmit fogok kutatni, milyen hatással van a számítógép a kisgyermekkori írástanulásra.
Miskolcon az informatika tanítás pszicholingvisztikai aspektusairól fogok előadni.
Lesz benne e-olvasás, meg még nem tudom mi, meg kellene írnom a hétvégén Kép

Párom megérkezett. A kaja meg most sül, elzavartam addig zuhanyozni.

Nálunk a cégnél hullámvölgyek vannak, van amikor annyi a munkám, hogy levegőt venni is alig van időm, valamikor meg szétunom a fejem.

Ti tudtátok, hogy az elevitet kiadós étkezés után célszerű bevenni? Nekem ezt most mondták tegnap a gyógyszertárban.

Kép
Kép
tanczy
 
 


Tanczy! Ebből most szinte egy szót sem értettem. Leginkább ott vesztettem el a fonalat, hogy "a pszicholingvisztikai aspektusai".
Én olvastam, hogy az Elevitet étkezés közben (lehetőleg reggel), sok folyadékkal kell bevenni.

Én elengedtem a páromat biciklizni. Nagy DH-s(hegyi bicajos). Rossz nézni, amit művel. Nekem is van hegyi biciklim, de most nem merek bicajozni, mert hátha...
A fiam is teker a férjemmel lefelé a hegyről. Tavaly nyáron akkorát esett (ki akart ugratni egy jó nagy "gödörből", és nekiment a falának), hogy el kellett vinnünk megnézetni a kórházba. Na, én azóta nem mentem biciklizni velük. Kész életveszély.
Ha én is jövök lefelé a hegyről nem félek, csak őket rossz nézni. A fiamnak még félelemérzete sincs, ezerrel teker lefelé, fékezés nélkül. Félelmetes.

Berni! Ezek szerint szereted a motorokat? Én félek a motoron. Marad a bicaj, meg a kocsi Kép

wanga
 
 


Wanga!

A pszicholingvisztika többek között olyasmikkel foglalkozik, mint a kisgyerek milyen folyamat eredménye képpen tanul meg beszélni, írni, olvasni. Ha rendellenessége van pl. dixlexia, ez hogyan alakul ki, hogyan lehet korrigálni. Meg ilyesmik.
Tehát az előadásom arról fog szólni, hogy amikor informatikát tanítok mire kell odafigyelni. Pl: idegen szavakat nem tudják hallás után leírni, vagy amikor a neten kell elolvasni valamit, azt mennyire értik meg ...

Berni!
Én is félek a motoron.
De a kocsikat imádom. A nagy kocsikat meg különösen Kép

Kép
Kép
tanczy
 
 


Tanczy!
Te ma a 18. napon vagy, ugye?
Már volt tüszőrepid?

Ez a hónap is nagyon hosszú lesz. A ciklus első fele olyan lassan telik Kép
De mostmár legalább jobb idő lesz, és lehet egy kicsit csavarogni.

Jövőhéten nyit a Construma, kimegyek majd burkolatot, szanitereket, csaptelepeket nézegetni.

wanga
 
 


Csajok!

Az autókat is imádom meg a sebességet.Jó mondjuk ,amióta anya vagyok már nem annyira.Féltem a szaros életem meg mi lesz a kislánnyal anya nélkül meg apa nélkül.
Ja a férjem is félelmetesen tud vezetni.Autópályán megszoktuk nézni a végsebességet.A peugeot négyszeméllyel az M7-en balaton felé fél utpálya lezárással 210-et birt persze 1.6-os benzines 100 lóerős ment mint a barom sírtam amikor megvették és elvitték a parkolóból.Valahóva bugacfelé vitték.A kis clioII-es 1.6-os 16v az is elment az M3-on 200-at azt meg egy Siklósi faszi vette meg de nagyon szarul bánik az autóval.A scénic is 1.6-os 16v 110lóerős volt de tulsokat fogyastott.Ez a picasso nagyon jól megy most lesz egy éves ugyhogy nemsokára megküldjük egy kicsit.A fogyasztása maga a tökéj.A peugeot-nak volt még jó fogyasztása mivel csak 8v volt.Imádjuk a kocsikat a párommal és a Formula1-et is nézzük persze Shumi a kedvenc.Elég rosszul kzdte az évet de majd év vége felé megmutatja ki a legjobb.Na meg a Ferrari is ott van ám aszeren az birja a kiképzést mert a többi motorral tavaj is sok gond volt.
berni611
 
 


Felraktam a profilomba egy képet a kedvenc autómról meg kértem a páromat hogy csináljon egy két képetróla.Hát nem gyönyörű Egy három gyerekes családanya használja most.Reméle ugyan ilyen szép állapotban van még mindig
berni611
 
 


A Babanet kezdőlapján a Te történeted rovatban van egy gyönyörű írás. Mindenkinek van remény a címe.
Elolvastam, olyan szép. Most amúgy sem esik nehezemre bőgni, úgyhogy megtettem. Még jó hogy nincs itthon a férjem.

Berni!
Megnéztem at autót, tényleg jól nézett ki. Biztos jól is ment. Régebben én is száguldoztam, de mióta gyerek van, azóta vigyázok magamra. Képzelheted mi lenne, ha az apjához kerülne a gyerek!
Nekünk most egy STILO-nk van. Én szeretem, de a férjem most haragszik rá. Egy éves és minden baja van. Ezelőtt egy PUNTO-nk volt. 3 évesen adtuk el, és olajcserén kívül semmit nem kellett csinálni vele.
A Stilonak meg minden baja van. Először a teljes klímát kellett kicserélni, most meg a lengőkart meg az irányító valamit kell kicserélni. Meg az egyik ajtóról elkezdett pattogni a fényezés. Szóval elég gagyi módon lett összerakva.
De most egyenlőre nem tudjuk lecserélni a lakástörlesztés miatt.

wanga
 
 


Berni,
Nagyon szép az autód! Én is imádom a Forma1-et főleg a Feerarit! Végre egy lány aki szereti.
Én eddig még csak a "ma megint megjött"-be írtam.
Most dolgozom, olvasgattalak benneteket és nem bírtam ki, hogy ne írjak.
Rólam egyébként annyit, hogy várom az inszem eredményét ma a 22.napon vagyok.

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Sziasztok!

Én is imádom a Forma1-et, de Schumit nem igazán szeretem.

Wanga!
Fogalmam sincs volt -e már tüszőrepim. A hasamat érzem, de szúrást nem éreztem. Mondjuk múltkor sem.
Nem tudom.

Kép
Kép
tanczy
 
 


Szia Petri!
De jó, hogy jöttél, végre még egy inszemes. Az Ágit nyüstölöm folyton, hogy ez hogy van, meg az hogy van, és néha már sajnálom, annyit kérdezősködöm. De tök jó, mostmár ketten vagytok és kettőtöktől érdeklődhetek Kép
Mikor mész vérvételre?

wanga
 
 


Szia Wanga!
Én nem megyek vérvételre. Azt mondta az orvosom, hogy teszteljek otthon ha késne 2-3 napot. Remélem nem csak késni fog hanem meg se jön. Mi már két éve próbálkozunk eddig hiába. Márciusban volt az első stimulációm 7napig Puregont kaptam, vagyis adtam be magamnak. Utána tüszőrepesztő szuri, majd két nap múlva inszem. Jelenleg 2x1 utrogestant kell szednem. Már nagyon várom az eredményt.
Kérdezz nyugodtan, ha tudok válaszolok.

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Petri, melyik kórházba jársz?
A Puregont hová kell beadni? Ha fenékbe, akkor hogy adod be magadnak?

Én a 3. naptól 5 napig napi 2 ampulla Menogon injekciót kapok. Egyenlőre még gond, hogy hogyan fog a fenekembe kerülni, mert a férjem hisztériásan elzárkózik a beadástól. Eddig az anyósom adta be a tüszőrepi szurit, de majdnem mindíg lett csomóm. Azt mondta a doki, hogy ezt most el kéne kerülni.

Remélem, már az első alkalommal sikerrel jársz Kép
Az inszem előtt csak spontán próbálkoztatok?

wanga
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: