Új privát üzeneted érkezett!

Én sem tudom követni a polgári neveket :D

királylány
 
 


Laptető Dia! :wink: :lol:

Kép
nyuszifül16
 
 


NEKEM taposógép, a futópadon intenzív gyaloglás +külső-belső comb az mehet de a sulyzózás szigoruan tilos. Nagyon jó fius alkatott örököltem apukámtól igy az izomra gyurás meghozzná hamar a látszatott. Anno öcsémnél mindig az volt a baj, hogy miért én örököltem aput, aztán 17 évesesen nekiállt komolyan edzeni és jó kiszálesedett mint apu még a sulyt is utánozta, pedig apa az ő korába kockahassal és nem 6 hónapos pocakkal dicsekedett anno a tengerparton :lol: :lol: . Felépitésem miatt nekem is az aerobikot ajánlották de én nem látok benne semmit :oops:

Kép
Kép
melisch
 
 

 
 

Akkor meg olyan fáradt lenne,hogy azért nem tudna elaludni,mert átesik a holtponton....most alszik,még megnézem a barátokat és megyek fekszem!!!Jobbulást Bencének!!!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Akkor lányok én nem lacafacázok, holnap reggel tesztelek. Majd megírom mi lett. A hasam itt ott nyilalgat és oldalt fáj, de nem úgy mintha meg akarna jönni. Majd kiderül. Utálom a bizonytalanságot, ezért inkább tesztelek.
Jó éjt nektek Lányok!
Melinda kitartást. Én ha Levinek fáj a foga és este felébred, dentinoxal bekenem kicsi víz, és cumi be, és már alszik is a babóm. Ha nagyobb a gáz és ez nem hat egy 2ml panadol mindig segít.
Kitartás! Tényleg nem lehet az hogy most hogy állapotos vagy megváltozott a tejcid összetétele, és az csikarja a hasiját? Csak egy tip volt.
Kép
Kép[/quote]
boganna07
 
 


jó pihenést melinda, hátha picifiad megsajnál és alszik többett :wink:

királylány jelöltem Bencét azt hittem ö neki saját baráti köre van és elöször nem mertem jelölni :lol: :lol: ilyen nagy fiut

boggana reggel gyere az eredménnyel már izglok hátha csíkos lesz végre neked is :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


Boganna: szorítok!!!

Nyuszifül: szerencsém lesz?

Melisch: apa is jár kondiba, olyan a karja, mint Popey :D

Melinda: nappal alszik?

királylány
 
 


Melinda: Éljen!!!! Alszik a lúrkóóóód! :lol: :lol: :lol: Jó pihit neked is! :wink:

Királylány: jelöltelek Titeket, hát nagyon helyesek vagytok, a fiadat, majd óvni kell a csajoktól, mind nálatok fog lógni, már ált.suli végétől... :D
Ja, laptető babaszerncse :wink:

Boganna: mikor nem kéne megjönie?????

Kép
nyuszifül16
 
 


Anna: hülye vok, látom...ok, én ilyenkor teszteltem este, de a reggeli az tuti, hányassal fogod nyomni????

Kép
nyuszifül16
 
 


2szer fél órát.Nem úgy feszeng,mintha a hasa fájna.Nem tudom...
Boganna én is nagyon szorítok!!Valentin napra mindenkinek 2 csíkot kívántam,Melisch neked is!!!!!Tessék becsíkozódni!!!ADIADI és a többiek is!!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


melinda éppen 1/2 órája jelentette ki párom, hogy idén nincs Valentin nap, utálja ezt a napot :lol: :lol: :lol: . A tavaj végül estére kikönyörögtem egy vacsit 5 étterembe voltunk míg 6. ba kaptunk szabad asztalt, mert nem jött aki foglalta és nekünk adták :lol: :lol: :lol: amugy is utálja a Valentin napot, nők napját meg még a Mikulást is :shock: bár az utobbit nem tudom miért, tipp Mikulásnap után halt meg az anyukája talán azért. A többit nem tudom azt mondja nem tudja miért kell egy nap amikor szeressük egymást hiszen minden nap lehet egymást szeretni. Na ez van már 4 éve nálluk a tavaj még a házassági évfordulonkat is elfelejtette a 2.-at, de én azért szeretem. Igaz mostanában nem kaptam de az elején nagyon sok virágot kaptam csak mert szeret :lol: :lol: :lol: okból 8)

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch: valahol ő is pasiból van... :wink:

Melinda: tényleg!!!!!!!!!!!!! Engem megvuduztál!!!! :wink: És sikerült, most akkor a Többeiket is :wink: ! Hát Pisitikévek kifogtad, de csak majd alvós lesz, tuti én is így járok majd...még más jóízűen durmol, én táskákat növesztek a szemem alatt... :? Nem baj, megéri...

Kép
nyuszifül16
 
 


Na csajok, elköszönök, altatás az enyém mert különben nem lesz kistesó :D
Jó éjszakát, holnap jövök.

királylány
 
 


jó éjt Dia!

Kép
Kép
melisch
 
 


Dia, még a végén bejöna laptető :wink: Hajrá :wink:
puszi

Kép
nyuszifül16
 
 


boganna hajráááááááááááááááááá

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Nita! :D
holnap felhívom a dokit! Szted, ha ma nem volt hasfájásom, az ugye nem rossz, csak nehogy elhaljon vagy valami...?
Nita: ugye nem lesz baja?????????
Ti hogy vagytok? Máté pakol most is?

Kép
nyuszifül16
 
 


nyusz kérlek ne gondolj ilyenekre!!!!!!!!!!!!!
ha fájdogál a hasad akkor nyulnak a szalagok........pihizz és nem lesz semmi baj.........
máté most pakolja össze a játékait.....fürcsi van neki...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nyuszi ne félj nem olyan törékeny az a babóca, minden rendben lesz :wink: :wink:

jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
melisch
 
 


Köszi Melisch és Nita! :lol:
Melisch: hozzátok már össze azt a babót, hogy én is nyugtatgathassalak... :wink:

Kép
nyuszifül16
 
 


ja párom méghorkol ugy alszik a nappaliba :lol: :lol: :lol: pedig nem szokot horkolni igy nem lesz ma este semmi,de jobb is igy hiszen holnap doki kapargál odabenn ha van kedvem lehet egy bacimintát is kérek és akkor nem lehet anyag is benne :roll: . Te még nem alszol?

Kép
Kép
melisch
 
 


nyuszi ez természetes..... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Írom, ezt a ...szakdogát, sztem egyig kettőig nem alszok...nem tudok mit csinálni, ha nem adom le nem mehetek államvizsgázni két hetem van, hogy bekötve ladjam...k... élet...

Melisch: minden vizsgálatot csinálj meg, legalább túlleszel rajta... :D Szorítok, de majd azért nézd az Lh-t is, lehet csoda is...Mindig Íziszt hozom fel...

Kép
nyuszifül16
 
 


melisch: Párod most egy durmolka mormota! :wink:

Kép
nyuszifül16
 
 


nyuszi akkor ügyes légy,,,írj szorgalmasan..... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: ja

Kép
Kép
melisch
 
 


Ja, Nita: Attilának tetszett múltkor a vonalzód! :D De azután volt szemét, csak eszembe jutott, mert olyan édes... :lol: Nekem eza rózsaszín mondjuk annyira nem jön be, de csak ezen volt nyuszika :oops:

Kép
nyuszifül16
 
 


melyik vonalzóm tetszett neki? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


[quote="nyuszifül16"] írta:nyuszifül16rom, ezt a ...szakdogát, sztem egyig kettőig nem alszok...nem tudok mit csinálni, ha nem adom le nem mehetek államvizsgázni két hetem van, hogy bekötve ladjam...k... élet...


én sirva értem oda utolsó percen leadni az államvizsgám és sírva nyögtem ki, hogy az eredetit csak másnap tudom átadni mert még nem értettem, hogyan kell minden oldalra nyomtatni és ugy kérték. Megengedték és elmentem aki ért hozzá és újrakötettem és vittem. Nem kellett kemény kötés nem olyan komoly itt ez a dolgozat csak formaság :lol: . Mesterinál be sem fejeztem ugy adtam le és a megvédése napján jött a tanárnő velem és kicserélte a sok dolgozat között kikerestem a magamét és betettem a végsőt az még annyira sem érdekelte a vizsgáltató bizottságot, magamba beszéltem végig :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


nyuszi nekem a rózsaszin a kedvencem és mintha tényleg te lennél rajta!
nita a tiedet meg imádom mindig elmosolyodom rajta

Kép
Kép
melisch
 
 


lányok mára elteszem magam....
jó éjt!!!
pusza!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


én is megyek felköltöm a péromat és irány az ágy, hosszu nap lesz holnap

Kép
Kép
melisch
 
 


Nita: a bohócos...
Jó éjt, álmodj szépeket.

Melsich: ha nem adom le hatráidőre, akkor csak következő félévben adhatom le. + pédányban kell, keménykötésben, és még CD-n is...

Kép
nyuszifül16
 
 


3 példányt akartam...
Jó éjt Neked is Melisch! :D

Kép
nyuszifül16
 
 


Sziasztok Lányok!

Nem bírtam aludni, állandóan az járt az eszembe hogy megcsináljam vagy ne csinálja. Aztán fogtam magam és lementem, pozitív lett csak egy a bibi hogy ez a fránya kontrol csík csak félig látszik, de a teszt ablakban meg kijött a pozitív jelzés. Mi lehet a gond? Mert erről ez a fránya ismertető nem ír semmit. Lefényképezem és megmutatom.
Kép
Kép[/quote]
boganna07
 
 


boganna nagyon szoritok neked. A teszttel kapcsolatban nem tudok mit irjak én csak 3-szor teszteltem negatívat igy nem tudom mit mondjak. De lehet nem volt jó a teszt esetleg vásárolj még 2-3 tesztet próbálj meg egyet ma, hogy megnyugodj és holnap reggel ujat tesztelj. Szoritok!

Kép
Kép
melisch
 
 


Szóval csináltam még egyet és azon már minden nagyon jól látszik!
Mindenkinek ilyen reggelt kívánok!!!
Kirussal remélem minden ok, Duna ha tudsz valamit kérlek írd majd meg.
Csináltam képet is.:
Kép
Kép[/quote] Kép
boganna07
 
 


halk gratula boganna, de jó csomó uj baba van érkezőben hurrá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
vigyázon magára kismama!!!!!!!!! :P

meg mindenki puszi nektek én lassan készülök munkába csak vártam Boganna képeit!
Puszi :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


Jó reggelt!

Milyen jó hírekre ébredtem!

Boganna! Gratulálok! Hát nem semmi. Ennél pozitívabb nem is lehetne. De szép Valentin napotok lesz. Párodnak mikor mondod el?
A másik az milyen márkájú teszt? És mikorra kellett volna megjönnie? Meg milyen érzékenységűek?

Mi megtettük amit meglehetett. Nagyon jól sikerült. :) De reggel meg már nem volt energiám hozzá. Remélem jó lesz így. Majd meglátjuk 14 nap múlva. Azaz 26-27.-e körül.

Nyuszi: A rózsaszín vonalzód mindig azt sugallja nekem, hogy kislány baba van a pocidban. :D

Melish: várom a híreket, hogy mi volt!

Na megyek csinálok valami hasznosat. :?
Vendég
 


Melish, Perpike, köszi a gratulációkat!

Perpike, egyiken sem találom hogy milyen érzékenységűek. Az egyik a Clearblue ( erre rá volt írva hogy akár a menszi elött négy nappal is kimutatja) amit korán reggel csináltam és sajna a kontrol csík nem látszódott rajta csak félig ezért is csináltam rá 2 órára egy másikat, annak a neve Corax direct (Normál menstruációs ciklus esetén a terhességet igen korai stádiumban, kb. 12 nappal a fogamzás után, azaz kb. 2 nappal az esedékes menstruáció elmaradása előtt ki lehet mutatni.), sajna ezen sem találom hogy milyen érzékenységű. Nagyon szurkolok nektek! Én most először csináltam ilyen Lh teszteket ami kimutatta a pé-emet, és akkor 3 nap is együtt voltunk és meg lett az eredménye. De az is lehet hogy Melinda vuduja is segített. :-)
Ja és elvileg ma kéne megjönnie.
Páromnak rögtön elmondtam 5-kor csináltam a tesztet, és nagyon örült neki. Épp tegnap írtuk alá a szocpol-t is.Mondtam is viccesen hogy lehet hogy a kistesó is már itt van a pociba:-)

Kép
Kép[/quote]
boganna07
 
 


Anna!
Gratulálok!!!
Nagyon szép tesztek :lol:
Kírusról nincs újabba hír, ha lesz, megírom :wink:
Vendég
 


boganna halk grtaulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Anna: halk gratuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jaj, de jó remélem, hogy minden rendben lesz.

Csajok olyan lettem, mint Pistike, éjjel nem bírok aludni, pedig egykor lefeküdtem...most hétkor felkeltem, ettem, és akkor tudtam 10-ig aludni, ugye tíztől meg előkészítő lenne...amire nem értem be...maráhra örülök...nem baj íroma szakdogám, de már egy hete nem tudok hajnalban aludni, ez miért van???? Tök gáz, már azon sírom el magam, hogy forgolódom és érzem, hogy fáradt vagyok.


Nita: nem értem el az orvost a vonalas számon, tök gáz, azt sem tudom, hogy honnan lehetne megszerezni a számát??? Már ez is idegesít, ha ilyen nehzen elérhető, inkább megyek a másikhoz...vissza :evil:
Ha most csak eza vonalas szám lezs megadva, hagyom...

Perpi: remélem minden rendben lesz!

Duna: hogy vagy?

Melisch: voltál kukucson, vagy csak este mész?

Kép
nyuszifül16
 
 


nyuszi ez az a doki akit én írta ugyi?
elkérjem az elérhetőségét a barinőmtől?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, nem ez Tesóm Kersztanyja lányának a dokija, és Csucsu volt tanára a főiskolán, mindenki azt mondja nagyon jó...
Próbálom hívni mégegyszer drukkot kérek!!!!

Kép
nyuszifül16
 
 


hajrá!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nyuszi!
Na, sikerült felhívni?
Írtam egy pár üzit már Neked...
Vendég
 


Duna: lehet nem is figyeltem, midnjárt nézem.

Nita: mosta Szt. Imre szülészetét hívom egyenlőre, hátha ott tudnak vkit adni,c sak senki nem veszi fel... :evil:

Kép
nyuszifül16
 
 


Na, aktivizáltam magam, igaz, hogy fél órán kersztül telefonáltam...De. Holba éppen Császározik, fél óra múlva viszont telfonhoz jön....
Nita: Bár olvastam olyat fórumokon, hogy volt, akinél nem vette észre méhenkivülije van...de ez csak egy eset remélem. Én Csucsuban is megbízom!Ő is ajánlotta!

Kép
nyuszifül16
 
 


Na, aktivizáltam magam, igaz, hogy fél órán kersztül telefonáltam...De. Holba éppen Császározik, fél óra múlva viszont telfonhoz jön....
Nita: Bár olvastam olyat fórumokon, hogy volt, akinél nem vette észre méhenkivülije van...de ez csak egy eset remélem. Én Csucsuban is megbízom!Ő is ajánlotta!

Kép
nyuszifül16
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?