Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!Kriszti,Timi,Kitty!köszönöm,hogy drukkoltok!

Kriszti!Milyen ügyes kiscsaj a Kinga!!!!

Kép
rena85
 
 


Rena hogy vagy? Remélem nem jár az agyad, hgoy sikerült-e vagy sem? Ne hergeld magad!
Jaj Rena, megjött a Gynex, 2 napja szedem. Párom ma kezdi. Legalábbis remélem.

Kitty köszi. Jövő héten szombaton megyek megint kineziológushoz. Feladatokat szorgalmasan csinálom.
Csajok amikor együtt vagytok, nem gondoltok arra, hogy most vajon sikerül-e? Bennem mindig motoszkált, és most tök ellazultam amikor elkaptam apát.

timejka
 
 


Timi!Köszönöm,jól vagyok,csak néha érzem a hasamalját nem fáj csak érzem,remélem érted miröl hadoválok.Az nagyon jó,hogy megjött a gynex,remélem hamar hatásos lesz a kinezologus tanácsaival együtt! :wink: Hát az aktus után néha eszembe jutott már,hogy hátha most.

Kép
rena85
 
 

 
 

Azt mondta a kinez, hogy nem szabad rá gondolni közbe se, ki kell kapcsolni. Inszem után nekem is fájt a hasam 1-2 napig, meg egy kicsit barnáztam. Nagyon szorítok!!!!!

timejka
 
 


Sziasztok!

Timi, valóban nem szabad rágondolni a babára akció közben. Sok családnak ezért lesz későn gyereke, mikor már lemondanak róla, nem görcsölnek rajta annyit (pedig eü.-ileg semmi bajuk).
Persze tudom, hogy ezt nehéz kiállni, főleg mikor már hónapokon, esetleg éveken keresztül nem kopogtat a gólya...

De most sikerülni fog!

És Renának is az inszem!
Vendég
 


Aranyosak vagytok csajok nagyon,hogy szorítotok!

Kép
rena85
 
 


Kép
encike 2
 
 


Encike, jó a kép :lol:
Hogy vagy? Mikor mész dokihoz, uh-ra?
Vendég
 


Kitty valóban nehéz nem erre gondolni, pedig szerintem ezt mindegyikünk tudja.

Karácsonykor mindenkinek megadja a Jézuska a babát!

Rena hogy vagy? Mikor tesztelsz pozitívat? Karácsony környékén?

timejka
 
 


Haho!
Csütön uh és pénteken doki. Sőt 31.-én védőnő is lesz.

Képzeljétek szerdán dokinál voltam, mert a nagyajak körül, olyan izomlázféleséget érzek napok ota, szerinte folyásom van és ettől van, namost kaptam kupot, már el is használtam és javulás semmi. A másik topijban mondták, hogy ciszta is lehet.
Ha megyek alaposabban megnézettetem
Remélem semmi komoly baj nem lesz!!!!
encike 2
 
 


Encike szorítok ne ciszta legyen. GYere majd, hogy mit mondott a doki.

timejka
 
 


Timejka, én is kívánom Nektek, hogy a Jézuska babát hozzon :wink:

Encike, nem hangzik vmi jól :roll: Remélem semmi komoly!
Vendég
 


Egyébként mit tudtok a cisztárol?

De ha ez lenne, a doki csak észre vette volna, nem?
encike 2
 
 


Encike, én csak annyit, hogy egy ismerősömnek volt (nem volt még terhes), de neki magától felszívódott. :roll:
Vendég
 


Rena, hogy érzed magad? Timejka, Encike?
Vendég
 


Sziasztok!

Kitty!Köszönöm egész jól vagyok!A hasamalja még mindíg fájdogál néha de nem tudom,hogy miért! :shock:

Kép
rena85
 
 


Rena, örülök, hogy jól vagy! Orvoshoz mikor kell menned? Lehet, meg kellene említeni neki... :roll:
Vendég
 


Rena mikor tesztelsz? Elmúlik a hasfájás. Nekem is fájt az inszem után.

Képzeljétek el, hogy amióta voltam kineznél sokkal jobb az együttlét a párommal. Milyen szépen írtam. Eddig szinte mindig az volt a fejembe, hogy most sikerülni fog-e vagy sem. Most pedig úgy elengedem magam. Tök jó. Szombaton megyek megint.

timejka
 
 


Szia Timejka, örülök, hogy ilyen jó hatással van rád a kinez doki :D Az együttléteket meg élvezni kell, amíg lehet, mert ha ott lesz a picurka, nem nagyon lesz rá időtök/alkalmatok :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Timi!Nagyon félek a teszteléstől,annyira nem szeretnék csalódni!Örülök,hogy jó hatással van rád a kezelés! :D

Kép
rena85
 
 


Rena elhiszem, hogy félsz. Tesztelj aztán ha sajna nem sikerült, akor könnyebben fogadod a mensit. De sikerülnie kell. Drukkolok nagyon. Tiszta takony vagyok.

Kitty ez így igaz, csak már annyira stresszeltem a bébin, hogy az együtt létünk se volt részemről felszabadult. Érted mit akarok mondani remélem.

timejka
 
 


Rena, nyugi :wink: Mikor kéne megjönnie?

Timejka, értem, amit írsz :wink: De jó, hogy már sokkal jobb :wink:
Pároddal amúgy megbeszéltétek ezt a dolgot?
Vendég
 


Kitty a párom nem tudja, hogy nekem más volt az együttlét, de nyilván látja, hogy más lettem. A Bence nem nagyon alszik a szobájába, tegnapelőtt kivételesen a szobájába aludt, persze, hogy elkaptam apát. Tegnap a Bence nálunk aludt el, ilyenkor megágyazunk a Bence szobájába a földön és ott kapom el apát. És még ma is elkapom az biztos. Párom marhán utál a földön lenni, úgyhogy tegnap kicsit nehezen indult az akció. De siekrült.

timejka
 
 


Sziasztok!

Timi!Hét elején csinálok majd.Jobbulást kívánok!Remélem nem influenza,nehogy pont karácsonyra döntsön le a lábadról!

Kitty!23.-a környékén kellene nem jönnie!

Kép
rena85
 
 


Látod Rena megmondtam, hogy Jézuska nagyon keményen dolgozik most. Jövő héten tesztelsz pozitivat.

Nem tudom mi van, múlt hétvégén lázas voltam, alig bírtam felkelni, most meg 4 napja tiszta takony vagyok.

timejka
 
 


Timejka, jobbulást!
Ennyiből apának muszáj látnia, hogy változtál :wink: És jó irányban :wink:

Rena, neked szívből kívánom hogy a Jézuska pozitív tesztet hozzon! :D
Vendég
 


Voltam ma is kineznél. Nem kell már mennem, mert azt mondta, hogy most már nincs akadálya a bébinek. Igencsak meglepődtem, amikor az első vetélésem jött ki akadálynak. Nem is gndoltam rá, hogy ez okozhatja. Majd most kiderül.

Rena én nem javulok. Most már úgy köhögök, mint az állat, cak nem tudom mit szedjek, hogy ha terhes vagyok, leszek, a babának ne ártsak.

Kitty nem bírok meggyógyulni.

timejka
 
 


Timejka, de jó, hogy nem kell többet menni. Ezek szerint úgy látta, rendbe jött a lelked?

Sajnálom a betegséget... Köhögésre jó a mézes tea, meg a lándzsás útifűszirup. Ezek biztos nem ártanak a babának :wink:
Vendég
 


Rena hol vagy, mi van?

Kitty tök hülye vagyok, hogy ezen agyalok, hogy mit lehet szedni. De sose lehet tudni, hogy van baba, vagy nincs. Jobb félni, mint megijedni.

Kitty szerintem senki nem ivott annyi mézes teát életében, mint amennyit én 1 hónap alatt.

timejka
 
 


Sziasztok!
Mindenkinek kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok!

Kép
rena85
 
 


Egy pár napot szerintem szüneteltetem a netet mert eléggé magamba zuhantam így karácsony alkalmából.Gondolom tudjátok,hogy miért.Hát ismét kaptam egy pofont az élettől.Mind a ketten kikészültünk a férjemmel,kezdjük feladni!

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!

Rena, nem tudok mit írni, sajnálom :cry: Kitartást!!!

Timejka, meggyógyultál?
Vendég
 


Ha holnap nem jönnék:

Kellemes karácsonyi ünnepeket!
Vendég
 


Boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek :lol: :lol: :lol:

Üdv:Kriszta

Kép
flacsikriszti
 
 


RENA
Nagyon sajnálom, de emléxel mit mondtam neked!
Hogy adnád fel bébi, még csak most kezdtétek, ne viccelj!
Rázd meg magad, és vágjatok bele inkább a lombikba.
kevés a spermaszám is, és az endod miatt is sürgetni kéne a babásodást akkor ne szarozzatok az inszemmel. Sikerülni fog! Fiatalok vagytok, előttetek az élet, még egy egész focicsapat gyereketek lehet. Hallgass a vén öreg rókára!
Én sem adom fel SOHA pedig én aztán kaptam kismillió pofont az élettől......... és látod itt vidámkodok! 2009 a mi évünk lesz!!!!!!!!!!!!!!! Addig pedig élvezd a karácsonyt, bulizzatok, tomboljatok, babával a pocakban ezt már úgysem teheted majd meg!!!! Puszillak!

Többieknek és neked is:

Kép

dita75
 
 


Sziasztok lányok!

Mindenkinek nagyon boldog karácsonyt!!!!!


Rena!
Tényleg ne kenődj el egy inszem után. Annyi történetet hallani inszemesektől és lombikosoktól. Elsőre csak nagyon keveseknek sikerül. Egyszer neked is fog sikerülni. Lehet, hogy a következő már sikeres lesz!!!! Egyébként pedig a lombikkal tényleg sokkal nagyobb esélye van. Hány inszemet akarnak csinálni még? Mikor vágnak bele a lombikba?

Kép
tulipán75
 
 


Szia Marika!

boldog karácsonyt!

Rena igaza van Ditának, bár most én is padlón vagyok.

timejka
 
 


Nézzétek hogy nyomja a kedvenc unokahugim! :lol:
Remélem ti vidultok rajta egy kicsit, ő nem volt oda érte, hogy a fél világ láthatja hogy ropja a neten a táncot! :lol: :lol: :lol:

http://elfyourself.jibjab.com/view/uU3r ... 2ICPCzpDM0

dita75
 
 


Sziasztok!

Timejka, mi történt, hogy padlón vagy? Már olyan jókat írtál a kinez doki után... :(

Dita, aranyos az unokahugid :lol: :wink:
Vendég
 


Kitty megint megjön a bajom, azért vagyok padlón. Jó, vlószínű,m hogy nem egyből leszek babás. Ez várható volt. Következő hónapba sikerülnie kell.

timejka
 
 


Timejka, fel a fejjel! :wink: A csodák nem egy nap alatt készülnek, de annál tovább tartanak :wink:
Új év, újult erő, új lendület - sikerülni fog!!! :D
Vendég
 


Látjátok csajok tartjuk/tartják egymásban a leket!

Rena!
Jövöre ujult erővel indul az év, nemsoká babás lesz mindenki, csak még nem jött el ez az idő, de elfog!!!

Hétfőn megyek cukorterhelésre. BBBRRR!!

Jol teltek az ünnepek, gyerekekkel diszitettük a fát, sok ajándékot kaptak.
encike 2
 
 


Encike, kitartást a cukorterheléshez! Itt cukros lötyit adnak, vagy zsemle+tej?
Vendég
 


Encike hogy öregszik a bébi a pocidba. Örülök, hogy jelentkeztél.

Rena most tényleg leállt a babanettel? Attól nem lesz jobb. Én is próbáltam és pár nap után visszatértem, sőt a Dita is.

Rena tényleg bele kéne ugranotok a lombikba. A párodnak meg nem vitamint szedni, hanem a spermiumok számát növeli. Beszélj a dokiddal. A párod meg ne legyen fafejű. Ez nem azt jelenti, hogy ő egy senki, ezen lehet változtatni mármint a spermaszámon és nemsokára ringatjátok a bébit a kezetekbe. Csak megfelelő gyógyszert kell szedni.

timejka
 
 


Timejka, jobban érzed magad?

Rena!!! Jelentkezz be légyszi!
Vendég
 


Sziasztok!
Nagyon aranyosak vagytok,hogy hiányoltatok!
Timi!Neked külön köszönöm,hogy még iwiw-en is próbáltál vígasztalni!Aranyos vagy!!!
Mindannyian aranyosak vagytok!!!!
Jövök ám csak kellett egy kis pihi!

Kép
rena85
 
 


Sziasztok csajok!!!
Rena!
Kitartás!!!

Csajok ma hallottam egy DR LENKEI GÁBOR nevű orvosról,állítólag híres természetgyógyász,és nagyon jók a készítményei!!
Van honlapja is,én a GOOGLE-n találtam meg,és tényleg elég érdekes!!

Puszi mindenkinek:Kriszta

Kép
flacsikriszti
 
 


Bocs lányok,nagyon bunkó vagyok :oops: :oops:

TIMI,KITTY,DITA!!
Nektek is kitartás!!!

Kép
flacsikriszti
 
 


Rena, de jó, hogy írtál! :D Aztán nem eltűnni ám :wink:

Kriszta, köszi. Neked is :wink:
Vendég
 


Szia Kriszti!

Dehogy vagy bunkó. Megnézem ez a doki bácsit.

Rena végre, hogy itt vagy. Egyébként már én is gondolkoztam, hogy megkérdezem, hogy miért próbáltok meg természetgyógyászt, vagy más alternatív gyógmódot. Ettől függetlenül el lehet kezdeni a lombikot, vagy amit szeretnétek, de tényleg ne húzzátok az időt. Vegyél egy nagy levegőt, beszéld meg a pároddal, hogyan tovább. Tényleg nagyon szorítok. Végén még jobban szorítok neked mint magamnak. A fenébe.

timejka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: