Új privát üzeneted érkezett!

Tanczy, rendben!

Persze, hogy megírom.Csak attól félek, hogy túl érzékeny a teszt. A Rossmann-ban láttam olyat már, ami a 10 alattit is kimutatja. De szerintem az már nem túl jó. Mert attól még lehet bármi.
Bele kell törődnöm, hogy a legbiztosabb az, ha már UH-n is látni. De hát én olyan türelmetlenke vagyok, és szerintem ezzel mindannyian így vagyunk.

Tényleg, csak most látom a KÉT KÉK CSÍKOT, persze még nem a tesztemen, hanem az üzenetedben!
julcsi29
 
 


Wanga!
Hányadik napon vagy most?

Árulja el nekem valaki, hogy hogyan lehet a képeket megnézni. Mert nem találom sehol Kép
Köszi!

Kép
Kép
tanczy
 
 


Julcsi!

El is hiszem ,hogy türelmetlen vagy.
Felhívtam a pécsi dokimat és megkérdeztem tőle ,hogy megfog-e repedni a 2cm-es tüszőm .Erre ő azt mondta ,hogy nem biztos de a tüsző nagysága megfelelő ahhoz ,hogy szép egészséges babám legyen.Az mondta csak nyugi meglsz az ovulásió csak ne legyek ideges.Nahát ezt könnyű mondani!!!
Múlthónapban volt spontán végre tüszőérésem és akkor rettenetesen fájt a hasam másnap berendelt a dokim és azt monda hogy ez a nagy fájdalom a bal oldali petefészkemben a tüsző megrepedése volt.Na ezt ő sem gondolta volna ugyhogy hiába akcióztunk már lekéstük.Mert ugye apete 24 óráig életképes csak és mi már a fájdalomtól számítva a 30-dik óra feléjártunk mire eggyütt lehetünk:sajnos ez van .De még nem érzek semmi ilyen fájdalmat a jobb oldalon sajnos.peddig Jó lenne inkább fájon ,mint hogy ne legyen ovulációm.
Wanga!
A babaócát megnéztem .Mára már feloldották az infulenza miatt a látogatási tilalmat.Fekete haja van sötét szeme .Tök aranyos .Nekem is kell egy ilyen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tanczy!
Akkor már hárman vagyunk akiknek most van tüsző repedése.A másik topikban egy csjjal egy napra lennénk kiírva ha megfogannak ebben a pár napban.Sőt ővele egy kórházban szülnék pécsen.
berni611
 
 

 
 

Berni!

A vérvételből a dokid nem tudta megmondani, hogy mikorra várható a üszőrepi? Nekem mikor mondta, hogy a hormonszint alapján meg fog repedni, rá következő este kellett akcióznunk. Az együttlétünk délutánján én csak egy kis szurkálást éreztem, azon kívül semmit. Lehet, hogy nálad sem lesz különösebb jele.
julcsi29
 
 


Sziasztok!

Most indulok haza. Remélem a teszteléssel kibírom holnap reggelig!

Kellemes időtöltést kívánok Mindenkinek a nap hátralévő részében!

Puszi: Julcsi Kép
julcsi29
 
 


TanczyKép
Ráklikkelsz a nevünkre. Ott van a profilunk.
Nekem van olyan rész, hogy fotóalbum. Kijelölöd a www.-tól végig nyomsz egy ctrl+c-t. Utána az exploer Cím üres sávába belekattintasz, ha nincs ott semmi, ha van kijelölöd és nyomsz egy ctrl+v-t. Utána egy entert ütsz és már ott is vannak a képek. Kép
Jól mondtam el?

Kép

Kép
pkagi
 
 


Köszi julcsi .De most nálam nem vettek vért.Azért néha fáj egy kicsit a méhem ,de ez elenyésző.

Reggel várunk az eredménnyel!
berni611
 
 


Nyakig vagyok most a munkában. Képzeljétek még csak most lesz leltár.
Klassz. Kép
Visszaolvaslak este titeket, most csak átfutottam és ígérem este dobok egy táblit is.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Sziasztok!

Meg vagyok a mai rabszolga munkámmal. Tegnap elhoztam az újságot a nyomdából, ma pedig szépen felcimkéztem majdnem 700-at, és már el is vittem a postára.

Tanczy, Berni örülök, hogy szép tüszőitek vannak, biztosan meg is repednek. Én most nem is a babára, mint inkább a tüszőkre mondanám, hogy:
én is akarok olyat!!

Ági,
A leltározás legalább annyira rabszolga meló, mint az én mai munkám. Együttérzek veled.

Julcsi,
Várunk reggel a hírekkel.

Tündi
neptun
 
 


Rabszolga munkából én most kimaradtam.mert itthon vagyok a gyerekkel.De hétfőn biztos meggebedek az adminisztrációban!
berni611
 
 


Berni, néztem a profilodban, hogy a város Pécs és Szekszárd. Szekszárdon laktok, és Pécsen dolgozol, vagy más miatt van ez a kettősség?
neptun
 
 


Nem .Én pécsi lány voltam a férjem meg Szekszárdi Nekem kellet Szekszárdra költöznöm idegen városba ,idegen emberek közé mert családi vállalkozásunk van.Az állandó lakcímem szekszárd az ideiglenes Pécs,mert arokonaim és a szüleim ott laknak.
De én is a családi vállalkozásban dolgozom.
berni611
 
 


A TÁBLI Kép

Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Hú,már haza is értél!
Köszi a táblát!
berni611
 
 


Ma hazahoztak egyébként buszozok. Most nézegetünk nekem egy pici kocsit, hogy ne kelljen mindig a páromat rángatni orvoshoz. Van egy kombi autónk, de olyan nagy, hogy azt nem merem elvinni.

Na de most megyek, mert mindjárt jön haza a párom és megyünk vásárolni.

WangaKép
Mi érdekel az inszemmel kapcsolatban?

Kép

Kép
pkagi
 
 


Miért nem mered vezetni?

Nekünk egy citroen xsara picassonk van előtte egy seinec volt előtte egy 307 sedán peugeot előtte renault clioII-es elötte egy renault twingonk.
Mindegyik autót nagyon szerettem Főleg a lucifer piros peugeot 307 mistralt de családi autóra cserétük.A renault seinec-et meg azér cseréltük le mert disel autót szerettünk volna és az új csapott hátujú seinec sokkal kissebb volt mint a 2003-mas modell meg a disel drágább volt mint a picasso.Így vettük meg a fahéjbarna autócsodát.Tud mindent mindenér csipog visit tők jó volt a hóban vazatni mert van benne kipőrgés gátló a seinec-ben csak ABS-volt.Mondjuk a seinec-ben 6 légzsák volt ebben csak 4 van.De ennek nahyobb a csomagtartója meg az utastereis.
Nekem már halálfélelmem van a kis autókban.Pedig a twingo se nagy autó és ráadásul feketét vettünk belőle 2000-ben mindenki azt mondta megjött a guruló koporsó.
Egy nagyobb autó mindig biztonságosabb!!!!!!
berni611
 
 


Ja egyébként jó vásárlást!
berni611
 
 


Berni,
Most már értem a kettősséget.Azért Pécsről Szekszárdra költözni nem lehetett a legjobb, de gondolom a szerelem megkönnyítette a dolgod.

Ági,
Sokat kell tömegközlekedned, amíg hazaérsz?

Én közben porszívóztam egyet. Most jön ki a kutyák téli bundája, és ez a szőrhullásos időszak elég kellemetlen. Lassan már hozzámnő a porszívó.
neptun
 
 


Hát gondolhatod ,azért csak a férjem baráti körébe jártunk és elöttem volt egy 6 évig tartó jegyes kapcsolata.De én fél évre rá jöttem össze vele és a csaj hagyta el a páromat.De volt aki ezt nem tudta megemészteni mert a párom akkor 29 éves volt én 18.Ugyhogy néhány emberrel meg kellet küzdenem.De már nem is barát kozun azokkal.2 éve van egy jó barátnőm ,sőt most már 3 éve lassan.Ő szült most meg persze ti is itt vagytok nekem ,ugyhogy nem vagyok egyedül.
berni611
 
 


csajok nem tudok máskép fellépni a babanetre csak ha a kedvencek közül veszem elő. valami ördögpofa jeletkezik be ha beütöm a www.babanet.hu-t
berni611
 
 


Sziasztok!

Hát úgylátszik valaki feltörte a babanetet. Most főhet az informatikusok feje.

Ági!

Ma teljesen el vagyok gondolkodva, végignéztem délelött és akkor nem találtam meg a fotóalbum linket, most meg elsőre. Köszi az infót!

Kép
Kép
tanczy
 
 


Hát igen ! Elég ronda ördögfej volt,még én is meg ijedtem.
berni611
 
 


Akik ilyenügyesek és tönkre tesznek egy ilyen aranyos web oldat hasznosabb dolgokra is fordíthatnák a tudásukat.Nekünk is 3 vírusölö és kereső program van a gépen.Ha leleépek a netről azonnal ellenőrzi a gépet és törli a nem kivánt dolgokat a Windos Washer.
berni611
 
 


Miért pont ezt az oldalt szemelték ki maguknak?
Nem tudtam hirtelen, amikor be akartam lépni, hogy én kattintottam rossz helyre, vagy tényleg az ördög jött elő.
Na de pont a babák közé?

Lányok én már alig bírom. Egyre jobban fáj a mellem. Azon imádkozom, hogy minél hamarabb megjöjjön, és elmúljon ez a fájdalom.

Tündi
neptun
 
 


Sziasztok!
Megjöttem a kh-ból (kocsma hivatal). Gábprpztunk a kollégáimmal. Rettenetes volt.

Ági, nem konkrét kérdésem van az inszemmel kapcsolatban (azokra már válaszoltál), hanem igazából az érdekel, hogy mi történik belül.

Most még azon is főhet a fejem, hogy már a barnázgatás is múlóban van. És a 29. napon vagyok. Ha holnap sem jön meg, akkor tesztelek egyet. Ha negatív, akkor marad az ásványvizes karton.

Ági, milyen autót néztél ki?
Én imádom a kis autókat, de most egy STILO-nk van. Én ezt is szeretem vezetni, de eleinte én is féltem vezetni. Nagyon jó, ha van egy saját autód, mert nem vagy a párodhoz kötve.
Mi egy munkahelyen dolgozunk, úgyhogy télen együtt jövünk megyünk, de ilyenkor a férjem már átül a bicajára, és enyém a kocsi Kép

wanga
 
 


Bocs, nem Gábprprztunk, hanem Gáboroztunk. Pedig nem is ittam semmit Kép

wanga
 
 


BerniKép
Nekünk most egy Ford Focus kombink van. Az az igazság, hogy nem vagyok gyakorlott vezető és nekem egy kicsit ez nagy. Szeretnék egy picit. Most (ne nevessetek ki) egy Smart-ot nézünk. Keveset fogyaszt, kicsi és nekem elég.

TündiKép
Hál istennek elég közel van a munkahely. 30 perc alatt bent vagyok. Ez szerintem főleg itt pesti viszonylatban nem is olyan rossz.

Megjöttünk egyébként a bevásárlásból. Most muszáj mindent elintézni hétközben, mert hétvégén kiruccanunk Egerbe. (Ford Focus találkozó) Ehez nincs sok kedvem, de a páromért mindent. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Tündi!

El is hiszem ,hogy nagyon fájnak a cickóid én miden hónapban át szoktam élni.De remélem a bromocriptin most segít és nem fog a cicim mensi előtt 5 napig fájni.
Kitartás!!!!!!

Wanga!

Fújd csak meg a szondát!!!!
Ez a gábornap egy kicsit furcsán sikeredett.
berni611
 
 


Berni, nem csúfolódj Kép
Amyúgy sem szoktam inni, de most hogy még az is lehet, hogy babás vagyok, meg ha nem akkor is ez a felkészülési időszak. Úgyhogy Isten bizi, hogy nem ittam.
A note-bookkal nehezebben írok, mint a rendes klavival, de lusta vagyok rákötni a gépre, inkább kinlódom Kép

wanga
 
 


Ne légy lusta a mozgás fél egészség!
Egy kis vörösbor esténként nem árt.
berni611
 
 


WangaKép
Nagyon egyszerre írtunkKép
Majd utánanézek hátha találok valamit.
Egyébként ugyanaz zajlik belül, mint spontánnál, csak az utat nem kell megtenniük a célig. Kép

Mi nem igazán használjuk a kocsit munkábajáráshoz, mert a párom jön-megy egész nap. Általában céges kocsival, de azt nem hozhatja haza. Hazafelé és odafelé pedig gyorsabb a BKV.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Tudod :nem akarásnak nyögés a vége!!!!!!!!
berni611
 
 


Én sem akarok ma romantikázni, tehát nyögés lesz a vége,mert muszáj.
berni611
 
 


Ági!
Az én férjemnek is Focus kombija van. Nem is tudtam, hogy még ilyen találkozó is létezik.
Pont most mesélte, hogy kipróbálta ma az új Focust.

Jó éjt mindenkinek!

Tündi
neptun
 
 


ajánlom a férjednek a www.fordfocus.hu oldalt
Van sok ember aki megrögzött. Itt szervezték a találkozót.

Kép

Kép
pkagi
 
 


De jó neked ági hétvégén kiruccansz.Már szivesen kiruccanék már én is valahova.Persze kölök nélkül.Már alig várom ,hogy hétfő legyen ,csak úgy röptetem az ovodába.Eleget volt már itthon.Két hónapig boldogított.Olyan rossz és rendetlen lány létére.Már ott is befordulok ahol nem kéne.Nem csinálok mást mint egész nap pakolok utána ha nem akakom kitörni a nyakam a bazárjaiba.Hiába mondom neki szép szóval vagy ordítok vele. Már a multkor olyan jó állapotban talált meg a gyerek ,persze vissza beszél nekem ,hogy kapott kettőt a segére.Na az sem használ ha hozom a szemetest és ami nincs a helyén kidobom,csak még jobban ordít.De az oviba bezeg mindent el tud rakni a helyére!!Remélem nem lesz beteg újra.
berni611
 
 


Na azt hiszem én is bevonulok a párom mellé csajok!Bár a Bernike még nem alszik.Itt hisztizik nekem de mindjár ugy meg vágom......
berni611
 
 


BerniKép
Ne panaszkodj. Lennék én 2 rosszcsont anyukája is, csak jönnének már. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Te!Néha ki tudjék ám az embert venni az észből rendesen.Főleg, hogy én most hormonokat is kapok nehéz uralkodnom magamon!Hamar felmegy a pumpám ordítok mint a fábaszorult féreg.
berni611
 
 


De azért azt hozzá teszem,hogy az én lányom nagyon mozgékony és értetlen.Én zárom a konyám a fürdőt meg a wc-ét.Hiába mondod neki hogy nem szabad az ablakból már megszámolni nem tudom hányszor vettem már le ,és a MÁSODIKON lakunk.2.5 éves volt elmentem pisilni a hálószobában játszott az ágyon a szekrényünk 2m magas a sarkára volt téve a fogi gátlom:Felmászott a szekrény melletti komodra és elérte a gyógyszert mire megmostam a kezem lemászott és 3 szemet bekajált.Na vihettem gyomor mosásra.Gyomor mosás után azt mondák ,hogy egy kicsit bágyatt lesz na az én lányom az osztályon ugy rohangált fel s alá mint akinek nem volt semmi beavatkozása.Megebédeltettem és mig visszatettem atálcát elszalad és bement a lift be.Az anyósék jöttek be és kérdezték a nővért hogy mi van velünk,azt mondák benfognak minket megfigyelésre.Mire az osztályorvos gyorsan rávágta ,már írom a zárójelentést mehetnek haza.Minden gyerek jobbra meg balra feküdt az én lányom meg rumlizott.És ez csak egy a sok hülyesége közül.Nem merem egy percre sem magára hagyni .Mindig megyek és nézem ,hogy mit csinál mert ha csen van én már idegileg kész vagyok.A multkor levágta a haját még jó hogy nem szurta ki a szemét.Lehet,hogy ezért nem vagyok még terhes mert ennyire stresszes vagyok a kislány miatt.
berni611
 
 


Na ugynézem végre alszik.Pedig nálunk 8-kor van takarodó a gyereknek .Legkésőbb 8.30 de tovább nem szoktam engedni.
Na elvonultam én is!


Császtok holnap reggel leszek,sőt majdnem egész nap.
berni611
 
 


Sziasztok lányok, jó reggelt mindenkinek!

Na, ilyen sem volt még, hogy én voltam itt legkorábban.
Ma nagyon korán felébredtem, és ilyen már régen volt, hogy teljesen fitten, nem úgy mint akit kifacsartak.

Biztos azért, mert már érzem, hogy ma talán elkezdődik a reményteljesebb ciklusom. Kép

Tündi
neptun
 
 


Jó reggelt!

Hát most abszolút el vagyok bizonytalanodva. A doboz szerint a második csík piros. Nekem középrózsaszín lett?

Azt hiszem kénytelen leszek megvárni a keddet. Addig próbálok nem ezen agyalni.
julcsi29
 
 


Én meg a páromegész éjjel bőgtünk.A párom olyan fáradt volt,hogy nem jött össze a tegnap este.Felhívtam a dokimat és megyek délelőtt 10 körül UH-ra megnézi ,hogy mi a helyzet tüsző terén.

Csajok :ugye tényleg a remény hal meg utoljára?
berni611
 
 


Julcsi!
Őrület! Ennél a tesztnél, mivel írtad tegnap, hogy valamiféle új eljárással készül, fontos a második csík színe? Vegyél egy másik fajtát is, ha tudsz, de azért a két csík már A SIKER jele nem?

Berni!
Talán még nincs minden veszve, fel a fejjel! Igen, az biztos, hogy a remény hal meg utoljára.

Tündi
neptun
 
 


Köszi tündi!

Julcsi remélem remélem ezt te nem fogod átélni és erősebb lesz a második csík!A halvány tesztet meg kell ismételni mert az majdnem pozitív 99%
berni611
 
 


Megfogadtam, hogy nem veszek másik tesztet. Majd a keddi vérvételen kiderül, aminek ki kell derülnie.

Olyan aranyosak vagytok, hogy ennyire bíztattok! Ez sokat jelent Nekem. Én amúgy is hajlamos vagyok mindig a legrosszabbra gondolni, de csak szerintem azért, hogy ne érjen nagy csalódás.

Már arra is gondoltam, hogy lassan reagál a szervezetem, úgy, ahogy a tüszőérés is később indult meg nálam, talán lehet, hogy ezzel is így lesz.
Milyen hülyeségeket beszélek, ugye?
julcsi29
 
 


Julcsi!

Csak pozitívan. Ha úgy érzed, hogy nem akarsz több tesztet csinálni, akkor ne is tedd.
Keddig már nem kell sokat aludni!
neptun
 
 


Sziasztok!

Julcsi ne aggódj, itt baba lesz. Különben is már rajta van a táblán a zebrád és azt nem szeretnénk letörölni.
Csinálj még egy tesztet. Egy másik fajtát. Holnap reggel az első vizelettel.
Én biztos bediliznék keddig, hogy széna, vagy szalma.

Berni Kép
Ez nálunk is előfordult már. Sok munka + fáradság + gyerek nem akar aludni = mire ágyba kerülünk már nincs kedvünk az egészhez.
Ez ebben a rettenetes. Nem gondolni arra, hogy ma kötelező!!!
Nehéz ilyenkor ellazulni, mert egyébként rendes körülmények között amikor fáradtak és nyűgösek vagyunk már nem szerelmeznénk, hanem aludnánk.
De nem lehet, mert kötelező

wanga
 
 


Ja, még mindíg nem jött meg.

wanga
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: