Új privát üzeneted érkezett!

Encike!
A Jázmin nekem is nagy kedvenc. A többi kislányt hogy hívják?
Vendég
 


Dorina és Nikolett
encike 2
 
 


Szép nevük van :wink: Párod nem mondott semmi nevet? Bírom, mikor semmi se tetszik nekik, de ők persze nem tudnak helyette mondani semmit :x
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Rena nem tűnök el ám az életedből. Szerintem a C és E vitamin nem igazán jó a párodnak a bajára, nem? Vagy rosszul tudom?

Szia Kitty!

Sziiiiiiiiiaaaaaaaaaaa Encike! Szép név a Jázmin!

timejka
 
 


Sziiiiiaaaaaaa Timejka!
Ez a név nagyon tetszik a lányomnak. De nekem is bejön.
encike 2
 
 


Sziasztok!

Timi!Örülök,hogy jelentkeztél!!! :lol: Veled mizu?Hol tartasz?Vagy titokban bebabásodtál már?De jó lenne!!!!!
Hát a férfi medőségis oldalon az eggyik lány nagyon rendes volt és elsorolta,hogy miből mennyit lehet és mit szedni erre a bajra.Szerencsére ezek is ott voltak közte.Sajna nem nagyon akar a párom ezekről a dolgokról beszélni.Nagyon úgy érzem,hogy belül ostorozza magát az eredményeiért és teljesen el van keseredve!Bármit mondhatok neki mindíg csak mosolyog megígéri,hogy nem hibáztatja magát de közben látom rajta,hogy szenved.Szegény reménykedett benne,hogy esetleg most sikerült mert tegnap nem jött meg.Mikor ma beszáltünk rögtön az volt a kérdése,hogy mejött?!Nagyon sajnálom!!El kellett keserítenem azzal,hogy megjött.De majd az inszemmel remélem elsőre sikerül!Bízunk benne.Nem szeretném,hogy megint csalódnunk keljen!Legalább 1 babát adhatna nekünk az isten csak 1-et többet nem is kérnék(csak ha lehet) :lol: .De jó lenne!A legszebb karácsonyi ajándék lenne a világon,semmi mást nem is kérnék csak egy babát a pocimba!!

Kép
rena85
 
 


Encike!Szerintem is nagyon szép a Jázmin név!!!

Kép
rena85
 
 


Rena akkor szorítok a párodnak, hogy sikerüljön, persze neked is. Egy férfi sokkal nehezebben viseli az ilyen gondokat, mint mi nők. Selejtesnek érzi magát. Látja, hogy nem te nem hibáztatod, és ezért bízzunk benne, hogy könnyen átvészeli ezt a problémát. Erről senki nem tehet, se Te, se Ő. Kitartás! A Jézuska meg fogja hozni a várvavárt babát. Most meg is lesz az inszem? Párod turbózza magát a vitaminokkal. Millió drukk!!!!!!!!

Encike egyre jobban tetszik nekem is a Jázmin név.

timejka
 
 


Jaj Rena milyen butus vagyok. Annyira elfoglaltam magam veletek, hogy nem is írtam mi van velem. Semmi. Nem tudom. Nem tudom mikor volt meg a bajom utoljára, illetve nem pontosan tudom és nem tudom mikor kell nem megjönnie. Ha jól emlékszem akkor találn holnap nem kell jönni piri anyónak.

timejka
 
 


Sziasztok!

Timi!Jó lenne ha nem jönne meg neked!
Hát igen sajnos a férfiak nagyon nehezen viselik ha velük van gond!De próbálom tartani benne a lelket!!Nem adjuk fel!Köszönöm,hogy drukkolsz!!Igen meg is lesz az inszem kb.2 hét múlva.Már szedem a clostyt meg elevitet és hamarosan a szurikat is elkezdem.

Kép
rena85
 
 


Nem szoktad felirni a naptárba,

Jázmin: már hogy annyi mindenkinek tetszik, lehet ez marad.
encike 2
 
 


Apa mit szólt a Jázminhoz?
Vendég
 


Sziasztok!

Rena mi van nálatok? Szedi apa a vitaminokat? Mikor mész inszemre? Nekem már kezdődik. REndeltem Gynexet, bár nem tudom mikor jön, mert a csaj kb. 2 hét után válaszolt az emailemre.

timejka
 
 


Timi!Már adom be magamnak a szurikat.Háááát elég gázos!Nem azért mert fáj csak azért mert nem nagyon bírom a tűket.Mielőtt beadtam vólna 1 órát ültem hogy na most beadom,de azért sikerült úgy ahogy.Jövőhéten lesz vmikor az inszem.Remélem sok nagy tüszőm lesz!Nálad mi kezdődik?Megint lesz inszem,Majdcsak odaér már hozzád a gynex!

Kép
rena85
 
 


RENA
Hajrá stimu! Ügyi vagy a szurival! Csak így tovább! A végén már vérbeli drogosnak is elmehetsz majd! :wink: :lol:
Mit kaptál szurit és mennyit?

ENCIKE
Jázmin? Az idei szépségkirálynő egyik udvarhölgye is az! Tecc!
Biztos a te kiscsajod is olyan szép lesz majd!

A pasik eleve nem képesek lánynevet mondani, az én páromnak ugyan már van egy fia, mégis mindig csesztet amikor mondom, hogy a mi kis punisunk......... ugye a kukisra gondolsz??? Én meg neeeeeeeeeeeeem!
Amig nem tudjuk majd a nemét addig úgyis Bogyónak hívjuk! Már rég így hívjuk a még nem is létező babát, lehet, hogy majd úgy megszokjuk, hogy Bogyónak fogjuk anyakönyveztetni! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Sziasztok!

Dita!Te hol tartasz a ciklusodban?Most volt inszemetek vagy spontán hónapotok volt?Apósom is azt kérdezte,hogy a drogosok is így adják be?Mondtam neki,hogy hasonlóképpen. :D Gonal-f szurit 75ml-es.Mindennap lövöm magam! 8)

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!

Dita, és nálatok milyen nevek vannak?

Mindenkinek sok sikert a megfelelő nemű babához ;)
Vendég
 


RENA
A gonal csúcs! Tök jó tüszőid lesznek, ja és azt nagyon könnyű beadni, nagyon pici a tűje és nem kell shakelgetni mint nekem a merionalt, meg a fostimont!

Idén már nem lesz semmi januárban viszont remélem lombik indul.
Addig is lesz ez a műtét a Rublickynél. Ma voltam időpontot kérni 17-én lesz!

KITTY
Nekünk Szabina, Lara, Emily (Bianka is lett volna csak kiderült, hogy a férjem fia ha lánynak sikerül azt a nevet kapta volna........ így storno! )

Fiú: Milán, Szabolcs (bár ezt a párom megvétózta, megjegyzem okkal! :wink: :lol: )

dita75
 
 


Dita, Szabolcs nekem se tetszik a többi viszont szép név ;)
Vendég
 


Sziasztok!

Dita!Remélem tényleg sok és jó tüszőm lesz amelyik közül legalább 1 megfogan!Be kell feküdnöd vagy aznap hazajöhetsz?Remélem minden ok lesz!

Kép
rena85
 
 


KITTY
A Szabina is azért csak, mert ugyanúgy becézik mint a Szabolcsot! :wink: De szerencsére erre a párom még nem jött rá! :wink: :lol: Egy plátói szerelmemet hívják így, és megértem egyébként, hogy nem akarja azt a nevet! :lol:
Csak felhoztam kicsit kekeckedtem vele!

Tetszik a Kitty is, meg a Vivien, el is mondtam anno a nővéremnek, és annyira megtetszett neki, hogy lenyúlta tőlem mindkét nevet. :lol: Két lánya és egy fia van!

RENA
Remélem, hogy a gonallal szerencsével jársz!
Nem tom hogy ottalszom-e nem mondták, viszont egy másik lánynak igen! :shock:

dita75
 
 


A páromnak nem tetszik a Jázmin név, de annyira kis lágy, könnyü név!!!
Nekem még bejön a Kíra, Lara, Hanna.

Holnap megyek védőnőhöz, Dorina itthon van, mandulagyuszival.
encike 2
 
 


Dita, én ezért nem mondom ismerősöknek, rokonoknak a kedvenc neveim :lol: Anyum is így járt, kitalálta már rég a fia-lánya nevét, aztán a sógornője lenyúlta :twisted:

Encike, remélem, hogy apát sikerül rábeszélni a Jázminra! Apának amúgy milyen név tetszik?
Vendég
 


Sziasztok!

Encike!Dorinának jobbulást kívánok!!!

Timi!mi van veled?Hogy vagy?
Jövőhét elején meglesz az inszemem! 8) :lol:

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!
ha november 21.-én foganna a babám,akkor milyen nemű lenne?(valószínűleg)?Írta vki nekem,hogy a 24.-ém fiús nap voltEzt meglehet nézni vhol?
lengyelk
 
 


Jaj az tök jó Rena! Párod szedi a vitaminokat? Nőknek mondják, hogy sok fehérjét egyen, a pasiknak ez nem jó a kis katonákra?

Nekem megjött a Télapó! Holnap megyek kineziológushoz.

Nekem tök mindegy, hogy milyen nemű és hány gyermek lesz a pocimba ebben a hónapban.

Sziiiiiiiaaaaa Encike! Gyógyuljatok meg. Mi van a Jázmin névve? Tök szép. Ne hagyd magad.

Marika szegényke biztos megint havazik. Ekkora családba!!!

timejka
 
 


Sziasztok!

Rena, millió drukk az inszemhez! :D

Lengyelk, az előző oldalon van egy link a Jónás-módszerről, ott megtudod nézni ;)

Timejka, remélem, minden rendben lesz a dokinál ;)
Vendég
 


Sziasztok!

Timi!Franc vinné el azt a fránya pirit!Igen szedi a vitaminokat,azt nem tudom,hogy jó e pasiknak a fehérje.De mondjuk ő nagyon sokat eszik és iszik is fehérjedús dolgokat!Remélem jó rá!Remélem minden ok lesz a dokinál!

Kitti!Köszi,hogy drukkolsz!

Kép
rena85
 
 


Igazából nem dokinál voltam hanem kineziológusnál és tök jó volt. Most nagyon bízom benne.

Rena megavan már az időpont az inszemre? Ngyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon szorítk+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Ja és nekem karácsony körül fog megfoganni a baba.

timejka
 
 


Timejka, de szép karácsonyi ajándékod lesz! :D (irígy :oops: )
Vendég
 


Sziasztok!

Timi!Hétfőn lesz!Azt hittem,hogy a kinezológus az doki.Mit csinált veled és mit mondott?
Már nagyon izgulok,és próbálom minnél pozitívabban felfogni remélem ez segít majd!

Kép
rena85
 
 


Rena, holnapra sok-sok drukk! Utána haza is jöhetsz? Meddig kell bent lenned?
Vendég
 


Kitty!Köszönöm,hogy drukkolsz!
Igen utánna jöhetek haza.

Kép
rena85
 
 


RENA
Holnapra egy kalappal!
Ne félj nem lesz semmi gáz, tőlem elhiheted voltam már vagy 5 inszemen!
Egy perc az egész, semmit nem fogsz érezni, utána fekszel fél órácskát az ágyon! Közben simizheted a pocidat, és képzeld el ahogy találkoznak a sejtecskék!
Utána pihizz még otthon, csinálhatsz bármit, de lightosan, vigyázz magadra!
Ja és még aznap valamint másnap reggel ajánlatos elkapni még apa grabancát, mert minél több kiskatona van versenyben annál jobb, és fontos szempont az is, hogy a méh mozgása (orgazmus) jobban elősegíti a kiskatonákat a helyükre!
:wink: :lol:

Szóval mindent bele, sok szerencsét, gondolok rád holnap!
Pusz
Dita

dita75
 
 


Dita, ti hol álltok a babaprojektben?

Most látom a vonalzódon, hogy karácsonykor születtél! Akkor téged a Jézuska hozott! :D
Vendég
 


Dita!Megfogadom a tanácsodat a kekszeléssel kapcsolatban! :oops: Jól esik,hogy gondolsz rám!

Kép
rena85
 
 


KITTY
Nekem sajnos a Miki pirit hozott , jó kis ajándék mi??? :cry:
Holnap megyünk megint a BMC-be fitymatyira. 17-én lesz a hysterom, és ha szombaton dolgoznak a BMC-ben (mivel munkanap lesz) akkor valszeg felmegyünk a leletekkel, mert addigra minden meglesz, és megbeszéljük, hogy mikor kezdhetjük a lombikot, remélem januárban már mehet, és ezt az egy ciklust kell már csak kibírnom!

Igen karácsonykor születtem, 2 nővéremnek én voltam a fő ajándéka........ :)
jó lenne a köv. szülinapomat egy babával a karomon ünnepelni! :roll:

dita75
 
 


Dita, sajnálom a pirit :cry: De akkor a január lesz a Ti hónapotok! :wink: Nyugi, hamar itt lesz, és Te meg hamar babás leszel :D Karácsonykor pedig már beteheted a fa alá a babucit :wink:
Vendég
 


Ez a Télapó nagyon kibabrált velünk, mindenkinek pirit hozott.

Rena a kinez nem doki, nagyon jó, majd elmondom, hogy mi volt, csak mot kell mennem a gyerekemhez.

Remélem Jézuska nem hagy cserbe se engem, meg senkit se

timejka
 
 


Timi!Én is remélem,hogy nem hagy cserben minket! :wink:

Kép
rena85
 
 


Marika,Kriszti!Ha lesz egy kis időtök írjatok,hogy mi van veletek és,hogy vagytok?!

Kép
rena85
 
 


Biztos nem :wink:

Timejka, majd írd meg mit mondott a kinez doki! Mit csinált veled? :oops:
Vendég
 


Most csak annyit írok, hogy az interneten a kineziológiáról találtok mindenfélét. Majd leírom, hgoy mit csinált.

timejka
 
 


Rena mi vanm ár!

Szóval a kineziológia. Teljesen őszintén mindent el kell mondani, időrendi sorrendben kellett. Beszélgettünk sokat. Ugye nekem egy bajom van, az, hogy nem jön a baba. Erre koncentráltunk. Oda kellett állnom elé, a kezemet fogta, majd halkan kérdéseket tett fel és nem én válaszoltam, hanem a testem. Ez elég röhejes. Stresszoldó feladatot kellett csinálni, hát őgy imbolyogtam, mint egy részeg. Jlrdezte, illetve mondta, hogy amikor együtt vagyunk, akkor gondolok-e arra, hogy sikerülni fog-e a baba vagy sem. És ez így van. A jobb oldali petevezetőm nincs meg teljesen és ezt is érezte, hogy nincs egyensúlyba a két oldalam. Kétféle feladatot kell csinálnom. Meg kellett fogalmanzi egy olyan mondatot, ami nem felszólítás és kérés, hanem állítás: "Kész vagyok a következő gyermekem fogadására" Erre azt mondta, hogy most ez 30 %-os, 20-án megyek újból és feladatok végzése után már 50 % lesz. Az az érdekes, hogy úgy emlékeztem, hogy december 4-én kell mennem, el is mentem, majd hívtam a csajt, és mondta, hogy 11-én kell mennem. Azt mondta, hogy valamiért nagyon akartam, hogy a múlt héten menjek, és így karácsony előtt még tudok menni hozzá. Kíváncsi vagyok hány alkalom kell.

Kicsit hosszú volt és lehet, hogy bonyolult. Ha valamire kíváncsiak vagytok leírom.

timejka
 
 


Sziasztok!

Megvolt az inszem,most reményekkel vagyunk tele!Remélem teherbe estem!

Timi!Nem semmi lehetett a kinezológusnál.Biztosan sok érdekeset mondott!Szerintem a lényeg,hogy higgy benne! :wink:

Kép
rena85
 
 


Sziasztok csajok!!

Üdv. az újaknak!

RENA!!
Nagyon szurkolok,hogy sikerüljön a baba!!!!
A többieknek is sok-sok sikert,és kitartást kívánok!!
Sajna tudom,hogy min mentek keresztül!

Képzeljétek el,hogy kb.1 hete elindúlt a lányom :lol: :lol:
Igaz,hogy azóta megvolt az első elesésünk,és most csak nagyon óvatosan,csak pár lépéseket megy,de szerintem a karácsonyfa,majd meghozza a hatását :lol: :lol: :lol:
Nembaj,legfeljebb lebetonozzuk :lol: :lol:

Majd később is benézek,addig legyen midenki nagyon jó :!: :!:
Puszi:Kriszti

Kép
flacsikriszti
 
 


Encike!!

Gratulálok a kis csajhoz :lol: :lol: :lol:
Én is a Jázmin névre szavazok :lol: :lol:
Puszi:Kriszti

Kép
flacsikriszti
 
 


Szia Kriszti! Nagyon ügyes a kiscsaj.

Rena millió drukk++++++++++++++++++++++++++++++33

timejka
 
 


Kriszti!
De ügyi csajszitok van! Nekem anno 1 év után indultak el, de már Dorina akkor beszélt, mire elindult.
Niki viszont szobatiszta volt. Szoval nem egyformák a tesok se nálunk.

Velem minden oké, 2 hét mulva uh, majd cukorterhelés.
encike 2
 
 


Rena, millió drukk!!!

Timejka, neked is!

Kriszta, gratulálok Kingának a járáshoz! Nagyon ügyi! :wink:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: