Új privát üzeneted érkezett!

Beu!

A magas prolaktin szint hipofizis tumor veszélye miatt további kivizsgálást igényel.
Én pont ezért kaptam a beutalót. Bromo-ból 1*1/2 volt az adagom. Most megemeltük 2*1-re. Az orvos említett nekem egy amerikai gyógyszert, ha rossz lesz az eredményem.

Szoni!

Én most nem akarok babás lenni, majd a köv. ciklusban. Mindezt azért mondom, mert csak a a bromo-t szedem és nem akarok még egy missed ab-t! Én biztos vagyok benne, hogy ezért nem sikerült az első babánk!

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!!

Gyors bekuk :)!!

Kamilla helyzet????

Beuka!!

Jaj légyszike add át Hajnyinak üdvözletem, és nagyon várom hogy legyen náluk net :D !! 2007 lesz a mi évünk :lol: :lol:

Lara!!

Akor megy a drukk,hogy minden eredményed jo legyen :wink:

Sziasztok!!!!!!!!
Vendég
 


Kamilla,
:?: :?: :?:
potter_76
 
 

 
 

Kamilla!

Merre vagy???

Betti
betti73
 
 


Sziasztok!
Nincsenek jó híreim.
Ma reggel megjött. Egyáltalán nem ért váratlanul, mert a pénteki - teszt után biztos voltam benne, hogy nem vagyok terhes. Sőt már csütörtökön is, mikor leesett a hőm. Szóval volt pár napom, hogy felkészüljek. Egész jól viselem. Na majd a következő!
Karácsonyra még lehet baba!
Köszi mindenkinek a drukkokat.

Ági! Angel! Szerdát nem elfelejteni!
Betti! Nem tudod lepasszolni a gyereket a nagyinak? Jöhetnél te is! Mi még nem is találkoztunk!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla!
Basszus :(
Akkor hajrá karácsonyra!!!!! Kétcsíkost a fa alá!!!

A görbém nemtom mit csinál!?

http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 734.15.jpg

Szerdán megyek dokihoz! Már nagyon várom!!!!!
sonjus
 
 


Hogy-hogy nem tudod mit csinál a görbéd? Ez egy tök jó kis görbe!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla, nagyon sajnálom! :(

De Karácsonyi ajándéknak sem lesz utolós a bébike!!! :)
Hogyan tovább? Beszéltél már az Intézettel? Ilyenkor Forgács doktort hívod, vagy az asszisztenssel beszélsz?

Lányok, nekem jó hírem van. Voltunk ma apavizsgálaton. Tudjátok régen 10 % mozgó volt. És íme most:

3 ml
50 Millió/ml
40% élénken mozgó
30% közepesen mozgó
Küllem, viszkozitás: normális
Normospermia:70%


Én annyira örülök!:) Jöhet a HSG.
pihi
 
 


Kamilla,
rögtön rádkerestem! De látom, mi van... Sajnálom, basszus :( :(

Igen, karácsonyra még lehet :!:

Szerdán mikor és hol?
Vagy majd sms-ezzük le aznap?

Én azért viszek potyautast! Türelmetlen vén miklósbácsi 23 napra meglepett!!! Nagyon haladni akar a szervezetem! :D

Így két napja szedem a fogigátlót! :D

Sonjus,
sztem is jó ez a görbe! :)
Drukk a dokihoz! Mit fog nézni?
angel37
 
 


Pihi!
Gratula!!!!!

Angel, Kamilla!
Azért nem tudom mit csinál, mert nem szokott ilyen magas lenni! :?

Dokiváltásban vagyok, illetve "visszatérek" a régihez, mint a Schwarzenegger filmben :lol:
Szeretném ha elmondaná, hogy ő mit lát, mit gondol, és jó lenne, ha elküldene vérvételre, mert a lapar óta nem volt és szerintem csak megkellene nézni, hogy május óta mi a helyzet! Nem?
sonjus
 
 


Sziasztok!!

Kamilla!
Basszus :(
Akkor hajrá karácsonyra!!!!! Kétcsíkost a fa alá!!!

Angel!!

Bocsi lemaradtam vmiröl mér kell a fogigátlo? :oops: :oops:

Sonjus!!

Szép az a görbe ,mi bajod vele!!!


Sziasztok!!
Vendég
 


Angel!
Ti hogy álltok most? Változás?
Szurik dec. és január próba újra?
sonjus
 
 


Pihi,
ez szép! :)

Sonjus,
hát igen, egy hormonvizsga nem ártana!
A magas hőnek meg csak örülj! :)
angel37
 
 


Editke,
lombikos protokoll része! :) Múltkor is kellett!

Sonjus,
igen: dec vége szuri, jan eleje punkció! :D
Addig bogyószedés! :roll:
angel37
 
 


Szia Angel!!

Jaaaaaaaaaa tényleg bocsi :oops: !!
Vendég
 


PIHI!

ÓRIÁSI GRATULA!NAGYON DRUKKOLOK NEKTEK!!!!! :)
breni
 
 


Sonjus, Angel, Reni, KÖSZÖNJÜK!

Reni, majd meglátod TI is így jártok!
HA januárban lesz a műtét, még 3 hónapot kell várni az eredmény javulásáig? Vagy rögtön lesz hatása??
pihi
 
 


Pihi!

Nem tudom igazán.Nekünk a 80%-a mozog,csak kevés.Remélem javul hamar,de a dokihoz műtét után 5 hónappal kell majd menni újabb sperma vizsgálatra.De remélem akkor már csak telefonálni kell,hogy már nincs szükség vizsgálatra. :lol:

Most indulok UH-ra,a sövény miatt.Drukkoljatok.
breni
 
 


DRUKK!+++++++++++++++++++++++++++++
pihi
 
 


Kamilla,
:( Na, majd karira.
Én is negatívat teszteltem ma.

Gyertek, gyertek. Mi már 12-2 közt sétálunk, mióta ilyen hamar sötétedik. Alszik 3-5/6-ig. Szal 5 után jó, hozzánk gyeretek. Apa nem biztos, hogy le tud váltani este. Peti újabban nem alszik 6 után este, csak a fürdés után. (9-fél10)
Sms oké.

Pihi,
gratulálok, apa szépen teljesített!!!

Móni,
nagyon eltűntél! Hogy vagytok?

Reni,
barátosnám párjának is volt ilyen műtét. Most gyúrnak ketteskére. :wink:

Betti,
Peti is behúzta a kéziféket hízásilag. Nem hiszem, hogy mi duplázunk. Ne parázz, Bendi jó súlyban van.
potter_76
 
 


Angyal,
Miklós télleg hamar jött. Király!
Akkor szerdán 3 Miklós találkozik. Nekem meg még meg se jött. Heheh. (Bocs, Kamilla.)

Mi a rák ez a Feliratkozás a témára ? :lol:
potter_76
 
 


PotterÁgi,
oké, akkor 5 után! :D Kamillával majd egyeztetünk!

Jaja, miklóstalálkozó :) , de sajnos többen jönnek, mint kéne :?

Nega teszt :(
angel37
 
 


Angyal,
okés.
Teszt nem baj, csak úgy eszembe jutott. :roll: :)
potter_76
 
 


Sziasztok!

Editke!
Átadom Hajninak!

Lara!
Így már értem az MR-t. Mikor lesz? (Bocsi, ha írtad már :oops: ) ennyire biztos ,vagy hogy a bromo volt al udas? Volt akinek mellette sikerült..

Kamilla!
Nagyon nagyon sajnálom :( Viszont nagyon nagyon nagyon drukkolok a karácsonyi zebrához!!!!!!!+++++++++++++++

Sonja!
Drukk a régiúj dokihoz!

Pihi!
Ez igen! Tudtok Ti valamit!!! :wink: :wink: GRATULÁLOK!!
Mikor lesz HSG? Vagy még ezt meg kell beszélni? DRUKKOLOK nagyon!!!!+++++++++++++++++++++

Angyal!
Akkor tényleg jó sokáig szeded a fogit most :( (a karécsony ugye nem fog Neked bekavarn?)

Reni!
Mi vot az UH-n??

Ági!
Hogy van ez? Még nem jött meg igazán, akkor honnan tudod, hogy mégis? ( akkor ezek szerint már újra prübálkoztok??)

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 



Sziasztok!

Ági!
Köszi a hiányolást, de elég sok dolog felhalmozódott, így olvasni olvasok, de írni nem mindig tudok.

Megvagyunk, semmi extra nincs velem. Pocim növöget. Jövő héten megyek dokihoz. Folyásomra kaptam kúpot, de szerencsére maga a folyás nem volt vészes, mert nem csípett...stb.

Pihi!
Ez szupi eredmény!

Angel!
Az tök, jó, hogy korábban jött nem?!

Mindenkinek szurkolok aki cikl. vége felé jár!

moni
 
 


Kamilla!

:( :( Drukkolok a karácsonyi zebrához!!!!


Ági

Nem parázok! :) Csak furcsa volt, hogy ennyire behúzta a kéziféket a gyermek. :)

Beu!

Könnyen elbírom Bendit. Megerősödtem a cipelésben. :) Meg már tartja magát, így sokkal könnyebb. Majd meglátod, hogy Botival is így lesz.

Betti
betti73
 
 


Ági!

Nekem sem jött még meg, pedig az arcomon már iszonyatos dolgok vannak (sosem volt még ilyen randa bőröm :(), sőt a hasam is fájt a napokban.

Betti
betti73
 
 


Kamilla!

Tényleg nem találkoztunk még. :( Sajnos nem tudok elmenni. Majd gyertek ti!

Ági!

Verda?? :)

Betti
betti73
 
 


SZiasztok,

Beu,
A karácsony annyiban zavar be, hogy épp amiatt kell szednem ilyen sokáig! :D
Bevallom, mondjuk dec.25-re nem szívesen vállalnék be egy punkciót! :oops:

Móni,
valszeg nem változtat semmin, csak nyújtja a fogiszedést :roll:

Betti,
na most már tényleg kellene, hogy menjen az ötye Bendi-nézőbe! :D
angel37
 
 


SZIASZTOK!

NEM DOLGOZOM MA,DE TESÓMNÁL TUDOK NETEZNI.EGY KICSIT ITT LESZEK.
SZÓVAL TEGNAP VOLT UH,AMIN TUTIRA LÁTSZOTT A SÖVÉNY ÉS KÖZBEN PCO-S IS VAGYOK.MA VOLTAM LABORON,MELLKAS RÖNGENEN,DÉLBE MEGYEK VISSZA BESZÉLNI AZ ALTATÓ ORVOSSAL.KEDDEN 28.-ÁN MŰTÉT,LAPAROSCÓPIA ÉS HYSTEREOSCOPIA EGYSZERRE.BENT MARADOK ESTÉRE.JÖVŐ HÉTEN TÁPPÉNZEN LESZEK.DE AZÉRT ÍROK TESÓMÉKTÓL.NA HÁT ENNYI.SEMMI JÓ.DE MEGPRÓBÁLOK OPTIMISTA LENNI.

POTTER!ÉS MENNYI KELLETT VÁRNIUK A MŰTÉT UTÁN A BNŐDÉKNEK?
breni
 
 


Reni,
atyaúristen ennyiminden így hirtelen! :shock: És még PCO is? :( Ennek eddig gyanúja se volt nálad... :?

Nagyon drukkolok a 28-hoz! +++++++++ És írj, ha tudsz!
angel37
 
 


Reni!
Hűha, jól elkapott a "gépszíj"! És már kedden!!!
Ez azért jó, nem, hogy nem kell sokat várni!?
Nagyon remélem, hogy ha ezt mind egyszerre megcsinálják, akkor már rendbe is hoznak!
ÉS AKKOR: jöhet a bébi :)
Drukk
sonjus
 
 


Sziasztok!

Most csak a tábla, írni nem tudok, mert Boti mindjárt ébred.

Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Beuka!
Én ma a 8.napon vagyok.Írd át légyszi,ha majd ráérsz.Köszike :)
breni
 
 


Beu,
4. napon vagyok! :) De akár maradhat is, mert tökmindegy! :wink:

A mostani (mű)ciklusom 40 napos lesz! :D

Jó ez a vigbotond link! :D
angel37
 
 


Sziasztok!

Beu!
Hogy van Boti baba?
Kijavitanad hogy en is a 4.napon vagyok?

Reni!
Hat nem sok idod van felkeszulni a mutetre de talan nem is baj!
En mar honapok ota ragodom rajta! :(
Ket napot mondtak neked is?

Kamilla,Angel,Agi(,potyautasok)!
Jo talizast nektek!! :D

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!

Reni :( Úgy sajnálom! De végre kiderült és hamar meg is oldódik! Szoritok, hogy minden rendben menjen! Ezt eddig hogy nem vették észre????
pihi
 
 


Sziasztok
Én várom a peteérésemet, mint a messiást, mivel uram külföldre ment, és a hétvégi akcióbol hátha marad túlélő monjuk egy mai vagy holnapi peteérésre :? :wink:

Reni
Hát jól összejöttek neked a dolgok :( Viszont ha túl eselz ezen a műtéten, akkor hamarosan babásodhatsz :D Fő az optimizmus. :wink:

Kamilla
:( Fel a fejjel, új hónap új remények, és tán karácsonyi ajándéknak már ott is lesz az a pocaklakó. :wink:

Mindenkinek drukk+++++++++++++++++++

Beuka
Boti nagyon cuki :wink:

Kép
gaby25
 
 


Reni,
semennyit.

Beu,
nem értelek. Nem jött még meg. Csak kíváncsiságból. Nekem is görcsölgetett már 2 napig a méhem...
Próbálkozás...nem védekezünk. Véd a prolaktinom. :lol:

Betti,
megjött a verda. Csúcsszuper!

Móni,
akkor oksi. :D
potter_76
 
 


Hi!

Móni!

Örülök, h benéztél!! :D
Várjuk az UH-s képet! :D :D

Beu!

Dec.11.-re kaptam időpontot (15:15-re). Azt mondta az orvosom, hogy mivel most megemelte az adagot ( bromo), több esélyem lesz a babához. :D Csak még nem értem el az előírt adagot. Fokozatosan kell hozzászoktatnom a szervezetemet.

Kép
lara26
 
 


Szia Lara!

Mikor én megtudtam, hogy magas a prolaktinom (35 volt), írtam egy netes nőgyógyásznak. Azt is megkérdeztem tőle, hogy gond-e az, ha pont a kezelés alatt esem teherbe, meg érdekelt , hogy egyáltalán mi a véleménye a bromról.

Válasza: "Meddőség gyógyításában elért sikereim (1200 gyermek "apja" vagyok) igen jelentős részben a bromocriptinnek tudható be. Kiváló gyógyszer. A magzatra akkor is ártalmatlan, ha a terhesség alatt szedné."

Szóval kívánom, hogy nálad is a megoldás kulcsa legyen :D .
Vendég
 



Sziasztok!

Zsuzska! Vica!
Merre jártok? Régen írtatok!

Ezerrel gondolkodom azon, hogy meddig dolgozzak. Szerintetek? A neten megkérdeztem egy TB szakértőt és a táppénzem annyi lenne mint a fizum (jövő évről kérdeztem), mivel abba beleszámítják a 13. havit is. Szóval anyagilag mindegy.

És egy friss pocakkép: http://forum.sanomabp.hu/forumkep/12/118636/409/12242679/1.jpg

moni
 
 


Csajok!

Nagyon aranyosak vagytok!:)
Köszönöm mindenkinek a bíztatást.
Optimista vagyok és nem hagyom magam lebeszélni erről a műtétről,mert a doki szerint ezt muszáj megcsinálni,ahoz hogy babám lehessen.Ha ő azt mondja én hiszek benne.Nagyon rendes doki és alapos.Meg haver!!!!Biztos nem csinálná meg feleslegesen ha nem lenne rá szükségem.A következő ciklusban szerette volna megcsinálni,de én szóltam hogy minek várunk rá ennyit,ha most is lehetne műteni.Így hát kedden műtét.Lehet hülyén hangzik,de már várom és persze inkább a végeredményt szeretném már tudni.Utána pedig a férjecském jön.Ő teljesen nyugodt és tutira akarja ezt a műtétet.Szóval ennyi!!!

Nem írtatok vmi sokat!
Mindenkinek szép napot kívánok! :)
breni
 
 


Móni! Édi a pocakkép!:)

Hát mivel ott van két gyerkőcöd én elmennék a 12. héttől!:) Lesz mit csinálénod otthon is. Pláne, hogy a pénz ugyanannyi lesz. :) Szerintem nincs min gondolkoznod!:)

Tegnap már én is akartam kérdezni, hogy mi lehet a két csajjal. Meg is néztem, hogy Vica mikor írt utoljára. 16-án. Zsuzskával emailben értekeztem hétfőn.

??????? Jelentkezzetek!
pihi
 
 


Moni!

Szerintem én a te helyedben elmennék táppénzre.De ezt neked kell eldöntened,hogy mennyire szeretnél még dolgozni.Én nem szeretek :oops: (legalábbis itt) , ezért is döntenék így.
breni
 
 


Sziasztok!

Egyre kevesebbet tudok jönni, most hogy itt az új csajszi helyettem. Mikor itt van, nem tudok/akarok ideülni. Jobb is ha nem látja, hogy itt lehet ilyesmit is. Mármint gép előtt popót növeszteni. :oops: :wink:

Talizós csajok!
De jó nektek! Irígy-irígy. :lol:

Reni!
Hű, mennyi minden kiderült, de legalább van megoldás mindenre. Én nagyon drukkolok Nektek, hogy most már minél hamarabb jöjjön az a baba. :D

Angel!
Nem semmi ez a Miklósbácsi! Bezzek mikor a múltkor nagyon vártad, akkor nem tudott sietni. De lagalább hamarabb kezdődik a stimu. :wink:

Móni!
Gratulálok a pocaknövekedéshez. Nekem ilyenkor még visszafelé nőtt. :lol:

Lara!
Nem vagy rosszul a Bromotól? Drukk Neked is amielőbbi babócához!


Pihi!

Hát ez csúcs szuper! Nagyon örülök! HSG mikor lesz? (Bocsi, ha írtad valahol, és nem vettem észre :oops: )

Sonjus!
Drukk, hogy pozitív élegyen a visszatérés a dokihoz. Schwarzenegger: :lol:

Beu!
Már vettünk 16db textil pelenkát, fültisztítót, kisollót, meg kaptam egy fürdőlepedőt. Szaporodik-szaporodik. :D

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


SZiasztok!

Reni,
az jutott eszembe a PCO-ddal kapcsolatban, hogy érdemes lenne terheléses cukor vizsgálatot csináltatni, állítólag azt szoktak, mert azzal igazolódik igazán a dolog! Ha gondolod nézz be a "PCO-sok teherbeesési nehézségei..." topicba, ott nagyon profik a lányok a témában!

A lapar ettől függetlenül mehet: körülnéznek, hogy mi újság a hasüregben! :)

Drukkolok! Jól teszed, hogy nem halogatod a dolgokat!

Vica,
a stimu sajnos nem kezdődik előbb :?
Csak a fogiszedés nyúlik! :roll:

De legalább olyan, mintha már haladnék! :D
angel37
 
 


Móni,
ha nem őrülsz bele a munka hiányába, akkor egyértelmű, hogy táppénz (főleg, hogy anyagilag sem jársz rosszabbul) ! :)
angel37
 
 


Ja, csajok, árulja el nekem vki, hogy hogy tudom átállítani az órát :?:
angel37
 
 


Angel!

Most hogy alaposabban olvastam, már látom, hogy nem lesz hamarabb. :oops:
Az órát a profilodban tudod beállítani, lent van egy olyan rész hogy időzóna vagy valami ilyesmi, ott lehet átállítani, hogy "GMT+1óra, Budapest" legyen.


Teszek fel én is egy friss képet rólunk (bocsi, de buksi nélkül):
Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?