Új privát üzeneted érkezett!

Berni Kép
Írtad, hogy csináltál fotóalbumot, de nem tetted bele a profilodba az elérhetőségét. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


A babanet fotoalbumába van berni néven fut
berni611
 
 


Megnéztem BerniKép
Én nem értem mi bajod van magaddal. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 

 
 

Na ezt sokan mondták,de ezek a képek elég jól sikerültek rólam.
berni611
 
 


Az előbb ezt véletlenül a régi closty-s topikba küldtem el:

Sziasztok!

Ahogy látom ti itt már sok mindenen átmentetek, talán tudtok nekem segíteni. Én még "kezdő" vagyok baba témában, nem túl sok a tapasztalatom. A történet:
kb. 1 éve abbahagytam a gyógyszert, majd novemberben belevágtunk a projektbe. Minden ciklusom 25-26 napos volt (ez az 5. próbálkozós), sosem csúszott, viszont előtte mindig volt 1-2-3 nap pici barnázás. Mivel ez eléggé zavart, és hallottam, hogy esetleg jelenthet progihiányt, elmentem nőgyógyászhoz. Ő megvizsgált, és megállapította, hogy olyan a kenetem, mint egy terhes nőé, mondta hogy ha nem jönne meg legközelebb, akkor esetleg teszteljek. Persze nem bírtam ki addig, rögtön megvettem életem első tesztjét, de negatív lett. (De mi az hogy olyan a kenetem mint egy terhes nőé? Ez mit jelenthet???)
Azóta eltelt 3 hét, voltam vérvételen, az eredmény a következő lett (23. napon):
Prolaktin: 318,3 mU/L
Progreszteron: 31,90 nmol/l
Aztán jött megint a 24. nap, elkezdtem barnázgatni, és ez még folytatódott tovább. A 27. nap reggelén nem bírtam magammal (akkor már 1 teljes napot késett), és teszteltem egyet. Negatív. Utána fél órával volt egy kis piros, gondoltam is, hogy felesleges volt a teszt, de aztán semmi. Barnázgatás aztán még pár napig, a tesztek mindig negativak. Ma vagyok a 30. napon, ma már barna sem volt, mensi se, teszt meg negativ.
Egyebkent parommal a 15. vagy 16. napon voltunk utoljara egyutt (eleg zavaros volt a honap), igy ha lenne babó, akkor azt gondolom már mutatnia kellene a tesztnek...
De mitől késhet???? Van valaki, akinek ilyen egyforma ciklus után hirtelen megváltozott? Mi oka volt?
Jó lenne ha tudnátok valami biztatot mondani, kezdek ugyanis nagyon elkeseredni az eltelt 5 izgulos nap után. Nem tudom hogy mi lehet a bajom, mi zajlik éppen bennem.
Tudom, hogy az én problémám elenyészik a legtöbb ember problémája mellett, de talán nektek is voltak ilyen idegeskedős napjaitok az elején, és át tudjátok érezni az én helyzetemet is.

Előre is köszi a segítséget!

Dorka

Kép
szdorka
 
 


Dorka!

A prolaktin és a progeszteronszinted tök normális.
Ha 26 napos a ciklusod akkor a terhességitesztet jobb a 40-dik nap megismételni,ha negatív azonnal keresd fel a dokid.
Egyébként a mensit meg a peteérést nagyin betudja folyásolni a stressz.
Lehet hogy azért késik mert ebben ahónapban nem is volt ovulációd.Ez előfordul egészséges nőknél.DE én is abba hagytam a gyógyszert és rá három hónapra teljesen felborult a hormonháztartásom.
Ugyhogy jó lenne ha 40-dik napod után felkeresnéd a dokid remélem azért mert babót vársz!
berni611
 
 


Ami a profilomban van az most készült a csemetémről .Nem volt hajlandó normális képet vágni.
berni611
 
 


Micsoda szép nagylányod van!!!
Épp ez a gondom, hogy nekem nem a gyógyszer után borult fel, hanem már 1 éve teljesen ok volt minden, meg amikor elutaztunk a vilag masik vegere, az idoeltolodas is csak 1 nappal tolta el, igy ez most olyan rossz erzes. Meg ugye ott volt azert a barnazgatas pont a mensi idejekor...
Holnap egyebkent megyek dokihoz (a vervetel eredmenyevel), kivancsi leszek mit mond.

Ja, és köszi a gyors választ!

Kép
szdorka
 
 


Nincs mit,görcseid nincsenek vagy alhasi fájdalmaid?
berni611
 
 


Sziasztok!
Mindenki albumát megnéztem. Berni bár már mondtam, de megismétlem, hogy édes a kislányod.
Ági nagyon szépek vagytok az esküvői képeken és nagyon jól áll nektek a baba. Úgyhogy mostmár ideje, hogy meglátogasson a gólya.

Dorka!
Üdv közöttünk. Sajnos én ebben a dologban nem vagyok szakértő, mert nekem hajszálpontos ciklusaim voltak, amíg el nem kezdtem szedni a clostit.
Merre jártál?

Ági! Ezt a stimulálós dolgot én sem értem, mert nekem closti nélkül is 2 tüszőm szokott lenni. Hogy most miért kapok ilyen bika erős szurit nem értem! De hátha így sikerrel járunk.
Tegnap megnézték UH-val és az összes maradék felszívódott. Azt mondta a doki, hogy az jó, hogy mindíg újak nőnek, nem a múlt havi nő tovább.
Én beérném 2 db 30mm körülivel. És az abból eredő babákkal (2 db)
Na, de majd most.
Julcsi, van valami fejlemény?

Ja, nekem még nem jött meg rendesen, csak a barnázgatás van egyenlőre.
Most jutott csak eszembe, hogy kiváltottam a szurit, és meg sem fordult a fejemben, hogy lehet, hogy babás vagyok.
Mondjuk nem gondolom, hogy így lenne.

wanga
 
 


Berni, Se görcs, se hasfájdalom, se cicifájás. Persze ha nagyon figyelem magam, akkor esetleg ráfoghatok ilyen dolgokat, de inkább nem akarok. Esetleg annyi volt, hogy kb. 3 napja mintha kicsit keményebb lett volna a pocakom, de az is elmúlt.

Wange, Thaiföldön jártam, úgy gondoltuk hogy ott kezdjük az új évet, hogy jól kezdődjön, meg mert hogy remélhetőleg hamarosan nem jutunk el megint ilyen helyre.

Kép
szdorka
 
 


Dorka!

Én azért kérdeztem a hasi fájdalmat, de nem akarlak megijeszteni,nehohy méhenkivülid legyen már csak a barnázások miatt meg a pecsételő vérzés miatt.Vagy az is lehet ,hogy veszélyeztetett terhes leszel emiatt.

Wanaga köszi a dicséretet.

Új híreim vannak a barátnőmről:A méhnyak 3cm-ról 1 cm-re rövidült de még mindid csak egy ujjnyira van kitágulva.Már levitték a szülőszobára most bent van a vajudóba és a dokink szerint reggelre lesz baba.Júj már alig várom.
Egyébként tökre aggodok érte.
berni611
 
 


De a méhenkívülit is kimutatja a teszt ha jól tudom? Vagy azt csak később?
Egyébként nem ijesztesz meg ilyenekkel, én úgy gondolom hogy jobb mindenre felkészülni, és bár lehet hogy hülyeségnek hangzik, de ez már nekem is eszembe jutott.

Barátnődnek kitartást a ma estéhez, holnapra már egy gyönyörű baba lesz a karjaiban! Nincs is ennél szebb dolog!

Kép
szdorka
 
 


Ja szegényre ráférne az erő.

de a teszt kimutatja a méhenkivülit is.
berni611
 
 


Sziasztok!

A babanet nem volt jó egész délelött.
Én is megnézem majd a képeiteket, meg ha lesz időm teszek fel magamról képeket.

Wanga!
Tekintve, hogy a clostitól is volt rendesen tüsződ, szerintem jó eséllyel indultok az ikrekért ennyi stimuval. Kép

Mondjuk én sem bánnám, ha ikreim lennének.

Kép
Kép
tanczy
 
 


Tanczy!

Látod pénteken még nekem is kettő tüszőm volt ma vagy holnap csak egy fog megrepedni.Peddig már felkészültünk a párommal az ikrekre.
De remélem nektek bejön.
Wangának nagyon drukkolok mert most néztem hogy bizony elhagyta a 35-ös bűvös számot itt már lesz genetika meg minden!
Mondjukaki már elmult 28 annak is jöhetne már a babóca.
berni611
 
 


Berni, rátapintottál a lényegre. Én is emiatt parázom.
Bár a doki szerint nem csúsztam le semmiről, még nem késő, azért én aggódom.
Igazság szerint mindenképpen kérnék magzatvíz vizsgálatot. Aggaszt ez a sok gyógyszer.
Elolvastam a szurim tájékoztatóját és még sósav is van benne. Hát meglepődtem, az már biztos!!!

Most megint tele vagyok reménykedéssel, izgalommal. Már szinte várom a szurikat, hogy lássam milyen hatása lesz. Nagyon izgulok Kép
Pedig még meg sem jött Kép

wanga
 
 


El is hiszem a barátnőm is 34 éves aki éppen szül. Most küldte az sms-t hogy végre elfolyt a magzatvize ,azért délután 1 óta épp itt volt az ideje.
Remélem kilenc hónap múlva érted is így izgulhatunk majd!
berni611
 
 


Na mivan csajok olyan csendes a topik peddig én most nagyon felvagyok villanyozva.
berni611
 
 


Köszi Berni, aranyos vagy!

Tanczy! Te most hogy állsz? Mikor lesz az akciós időszak?

Ági, neked már megjött? Jöhet a következő - a sikeres - inszem?

wanga
 
 


Egyébként azért írok nektek a barátnőmről ,mert ő nagyon sokat segít nekem lelekileg,sőt ő vitt el az orvosához ,hogy segítsen nekem babát összehozni.
Együtt jártunk UH-ra is.Neki a babáját nézték nekem a tüszőimet.
Meg amugy is nagyon jóban van a két család egymással.
Mindent megbeszélhetek vele és ő is elmondhat nekem minden .Ami nem publikus tőlem nem tudja meg senki.
A kisfia nem a szüléstől halt meg majdnem ,Hanem: mint most is sokáig szenvedett mire eljutott a két ujnyiig és nagyon kimerült.Mire eljött a kitolás szakasza nem tudta nyomni a babát sőt elég szük a szülőcsatornája és beszorult.Ez önnmagában nem probléma mert szívófogóval kiszedték belőle.Csakhogy a kissrác kinjában bekakált a szülőcsatornában és benyelte a kakáját.Ezért fertőzést kapott,és nem tudták hogy mi baja van a gyereknek.Mondtak neki minden félét pl agykárosult ,megfog halni szellemileg nem lesz ép stb.Na mármost átvitték a kora osztályra ott rendesen kivizsgálták a kisfiút és a füléből kitenyésztették a baktériumot ami miatt rosszul volt.Amint megkapta az első antibiotikum adagját láthatóan javult az állapota.
Na szegénykém ettől fél most is.
Azért nem lettem volna a helyében hogy a terhesség rendben zajlott egészséges a gyerek és szülés után egy nappal azt mondják hogy lehet hogy lemondhatok róla.Hát én is biztos összeestem volna a folyoson a hír hallatán.
Ez van remélem most minden rendben megy nála!!!!!
berni611
 
 


Sziasztok!

Ági, Berni nagyon jók a fotók!
Berni a kislányod azon a képen a legédesebb, ami most van a profilodban. Igazi kis csajszi.

Lányok, rövid hír Danáról. Minden rendben van vele, de tudjátok hamarosan záróvizsgázik, és be van havazva a sok tanulás miatt.

Dorka!
Üdv itt. Tavaly egy rövid ideig nálam is méhen kívülit feltételeztek, mivel méhen belül nem láttak semmit (sajna addigra már nem volt ott)és a HCG szintem nagyon magas volt.
A teszt egyébként egészen biztosan kimutatná akkor is, ha nem jó helyen van. Ne izgulj emiatt, a doki nekem azt mondta, hogy egy méhen kívüli terhesség nagyon erős görcsökkel jár. Szerencsére nálad ez nincs.

Ma diagnosztizáltam magam. Lehet, hogy megint felkúszott a prolaktinom, és azért nem volt peteérésem. Azért gondolok erre, mert annyira feszülnek a melleim, hogy már rettentő kellemetlen.

Berni kedves, te kis hormonszakértő, szerinted? Te is magas prolaktinnal küzdesz ugye?

Tündi
neptun
 
 


Wanga !
A kisfiad 1996-ban született és akkor te 26 éves voltál .Jól számolok?
Én ezért szültem az elsőt 21 évesen.Sőt az elsőre is egy évet vártunk.Ugyhogy ezért álltunk neki a másodiknak időben .Már egy év igy is eltelik lassan.Arról nem is beszélve hogy a párom 11 évvel idősebb nálam ,tehát ő most 36 éves lesz az összel.
Én még ráérnék egy két évig.Na meghát ha mindjárt teherbe esnék akkor biztos 28 évesen szülnék,csak a párom már akkor 40 felé jár sajnos.Dehát ez van.
berni611
 
 


Tündi drága!

Igen:A prolaktin hormon:
Az agyfüggelékben termelődik,egy olyan hormon,amely jelenléte a mellben a tejelválasztást idézi elő és fenntartja.Stresszhelyzetben is nőhet a prolaktin szint,ami meggátolja a peteérést.A magas prolaktin szint agyalapi daganat veszélye miatt további kivizsgálást igányel.A PCO-s betegek egy részében is észlelhető a hyperprolactinaemia.

normál értékek:29.50-513 uUI/ml terheségen kivül

De a magas prolaktin szintet elő idézheti a fokozott babára vágyás is .
Nekem is magas a prolaktin szintem pontossan 663.89 uUI/ml volt a ciklus második felében.

Rettenetesen bevoltak durranva a cickóim .Kétt számmal is nőttek a méreteim.Persze ez a páromnak nagyon teteszett.

Bromocriptint 2.5mg-ost kaptam rá napi 1×1-et kell bevenni.Lassan egy hónapja szedem pontosan 20 napja és a következő ciklusban ellenőrzik a 21-dik napon megint.Persze csak akkor ,ha most nem lesz pocaklakom.
berni611
 
 


Gyerekek muszáj értenem a hormonokhoz mert mindig más és más hormonom eredménye nem jó.Sőt sok hormon összefügg egymással.A doki sokszor siet és ugy éreztem mikor magyarázott mintha kínaiul beszélne hozzám.Most ha mond valamit akkor tisztába vagyok a dolgokkal.
berni611
 
 


Sziasztok lányok , alig győztem visszaolvasni. Kép

WangaKép
Persze megjött rendesen. A párom jókat derült rajtam, mert egy karton ásványvízzel rohangáltam a lakásban körbe-körbe, hogy a "megerőltetéstől" megjöjjön. Utána forró fürdő. Kép Bejött, mert megjött. Kép
Már április 6.-án megyek tüsző nézőbe, meg szerintem repi szurira és ha jól számolom április 8.-án második inszem és 19.-én eredmény. Kép

DorkaKép
Üdv köztünk. Kép
Általában a terhességet a megtermékenyülés után 10-11. napon ki lehet mutatni vérből. Vizeletből sokkal később.
Én is azt javaslom, hogy egy hét múlva tesztelj, ha addig nem jön meg. Az már biztosat fog mutatni és ha nem jött meg, akkor keresd fel a dokidat.
Egyébként ebben a stressz dologban is lehet valami. Nekem volt úgy még az első egy év próbálkozásban, hogy 1 hónap teljesen kimaradt. Talán annyira görcsöltem rajta, hogy sikerüljön.

TündiKép
És mi van Danával, mert a tábli szerint........
Arnold doki mit mondott a prolakitonodról?

BerniKép
Nyugi...... Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Na ági csupa jó hirekkel szolgálsz csak kihagytad a végéről ,hogy 19-én pozitív eredmény!
berni611
 
 


Ági!
Közelebbit sajnos nem tudok Danáról.
Remélem hétfőn már meg lesz a hormoneredményem, és akkor a doki is tud mondani valamit a prolaktinra, nemcsak és állítom fel magam a diagnózist. Sajnos erre hajlamos vagyok, főleg mióta itthon vagyok. A legapróbb dolog is feltűnik magamon.

Berni!
Nehogy félre érts, nem cinikusan írtam, hogy hormonszakértő. Örülök, hogy ennyi jó tanáccsal tudsz szolgálni. Hogy te milyen fiatal vagy még!

Tündi
neptun
 
 


Berni Kép
Remélem. Kép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Jaj hát én ezt poénosan fogtam fel.Én egy vidám ember vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!
berni611
 
 


Ja elég fiatal sőt még csak májusban leszek 25 éves.De az a borzastó,hogy elég sok fiatal nőnek vannak ilyen jellegű problémái.Sőt ahogy szörfölök a neten elég sok a 21-22 éves is köztük.
berni611
 
 


Berni!
Majdnem 27 voltam, amikor a kisfiam megszületett. Aztán nem sokkal később különváltunk az apukájától. Aztán egy hosszú szünet és megismerkedtem a férjemmel. Eleinte nem akartunk közös gyereket. Aztán 2003-ban megbeszéltük, hogy mégis kéne. És nem sikerül.
Volt valami problémám, mert a 15 napon mindig elkezdtem vérezni. A 26. napig. Aztán 2 nap szünet és menzesz. Hát így nehéz lett volna teherbe esnem.
2004.áprilisban dokit váltottam. Szedtem utrót és elmúlt a vérezgetésem.
Kb. 4 hónapja mondhatom el magamról, hogy esélyeim lennének. Ezekkel a tünetekkel teljesen ok-s volt minden hormonvizsgálati eredményem.
Na, ezek az előzmények.
Aztán 4 hónap closti és most az első inszem következik.

AZTÁN REMÉLEM, HOGY MÁR CSAK A BABAVÁRÁS MARAD!!!! Kép

Ági őrület, hogy ez az inszem milyen pikk-pakk megy.
Nem lehetett akármi látvány az ásványvizes produkció, kár hogy nem fényképezett le a férjed Kép

wanga
 
 


Lányok bocsi, de táblát csak holnap dobok.
Nézzétek el nekem. Kép
Most megyek aludniKép

Kép

Kép
pkagi
 
 


Oké Berni, örülök, hogy vidám vagy Kép
Tettem én is képet a profilba, hogy be tudjatok azonosítani.
neptun
 
 


Wanga most már értem a képsei babavállalást.Hát remélem most össszejön a babóca.Elég rosszul indultak azért nálad is a dolgok.De ki gondolná?!
Most legalább látod a kivezető utat

Ági jó éjszakát,de én is megnéztelek vona palackkal a kezedben.

Tündi:megnéztelek ám .Helyes vagy ezen a fotón.Mivel te olyan helyen laksz ahova sürűn járunk nyáron lehet,hogy majd találkozunk.Így legalább felismerlek.
berni611
 
 


Bocsi kései babavállalást!
berni611
 
 


Csajok!

Nagy újság van MEGSZÜLETETT a barátnőm kislánya Lilike.
berni611
 
 


Berni!
Ezer gratula és sok örömöt, boldogságot kívánok nekik. Te leszel a kereszmama?
Wanga

wanga
 
 


Bocsi: keresztmama

wanga
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Berni! Koszi a Laevolac tippet, most várom a hatását. Ha jól láttam ez egy tömény cukorszirup, ugye? Akkor azt hiszem vigyáznom kell, hogy mennyi cukrot eszek? Pedig az édességet sajnos nagyon szeretem!
Nálam egyenlőre minden változatlan. Az egyetlen dolog, amit érzek, hogy feszül a hasam, és néha szurkál egy kicsit.
Szóval holnap reggel tesztelek egyet, csak úgy megnyugtatásképp, mert keddig még hosszú az idő...
julcsi29
 
 


Sziasztok!
Valamint rendesen elcs..tek ezzel a babanettel. Ha a kedvencekből lépek be, akkor nem frissít.
meg nem engedi ki az üzeneteket, csak ha kedve van

wanga
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Julcsi!
Az jó jel, ha még nem jött meg. Gyakran 35 naposak a ciklusaid, vagy az elenyésző?
Most néztem a táblán, hogy Veszprémben laksz. Mostanában szinte naponta járok át. A sógornőmék is ott laknak.

Berni!
Gratulálok a barátnődnek! De jó neki. Kép

Tündi
neptun
 
 


Nekem csak gyógyszeresen van rendszeres ciklusom, amúgy csak hébe hóba. De így azért általában 32-33 nap 35 csak egyszer volt. Az viszont, hogy mostanra még nem jött meg az valószínűleg a progeszteronkúptól van. Legalábbis így olvastam. Kedden az ismétlő vérvételen nézik meg, hogy van-e több HCG hormon a véremben, vagy már lecsökkent.
A tesztet azért találtam ki, mert az 25 feletti érték esetén mutatja ki, tehát, ha pozitív, akkor minden bizonnyal siker. Holnap reggel feltétlen megírom.
Julcsi
julcsi29
 
 


Julcsi!

Remélem terhes vagy.De ha progeszteront kaptál,ha az utolsó szemet beszedted 5-6 nap után jelentkezik a vérzés.
Nehogy elkeseredj ha a holnapi teszt negazív lesz mert lehet,hogy tul korai,mivel nem bírod ki keddig.
NA AZÉRT REMÉLEM HOLNAP REGGEL LEGALÁBB HALVÁNY CSÍKOD LESZ!!!!!!!!!!!!!

Köszönjük a gratulácíókat!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lehet,hogy ,i leszünk a keresztszülök már volt róla szó.De majd,ha tényleg felkérnek akkor mondom azt,hogy keresztmmama vagyok.Mundjuk a nevét én talaáltam ki mert Lilinek akarák szólítani,de az nem ment a vezeték névhez ezér Liliána lett volna a neve ,de mondtam nekik,hogy ez így nagyon furcsa a vezeték nevükhöz nem igazán rímel,ezért inkább legyen Lilien .
Ígylett a kisasszony Bors Lilien Henrietta
Egyébként minden rendben ment a szülés alatt,már mint a babával kapcsoladban.Az anyuka is jól van de aztmondta kössem fel a gatyámat.
Lilike 4000g-mal és 56cm-rel született.
Ordítvaszült,hát én nem tudom nekem az első volt 4100g és nem ordítottam.Kiváncsi vagyok a második gyerekem hány kilóval születik majd.A barátnőm kisfia 3400g-mal született a kislány 4000g-mal ,akkor nekem 4500g-mal a második?
A sogornőm az elsőt 38000g-mal ,A másodikat 5100g-mal szülte.Hát remélem nem lesz a második babám 5 kg-mos!
Tündi!
Igen tök jó neki ,föleg hogy túl van a szülésen.Félóránként beszéltem vele telefonon és számoltam a fájás közti időt és,hogy meddig tar egy fájás.
Sőt szülés után egy félórával beszéltem vele telefonon legalább egy órát.
Alig várom ,hogy hazajöjjenek.Már hiányzik a barátnőm ,mi woki-tokin szoktunk beszélni egymással ha feljövünk a játszótérről vagy Skype-on.Sajnos a woki nem visz el rendesen a szülészetig kicsit recseg.
Na jólvan csajok,most befejezem ,mert hívom telefonon,hogy mikor menjek be hozzá.
berni611
 
 


Sziasztok!

Reggel óta nem tudok beírni a babanetbe.
Remélem most sikerrel járok.
Berni!
Gratulálok a barátnődnek!

Julcsi!
Remélem sikerül kétcsíkos tesztet beszerezned.

Én ma voltam ismét UH-n, megnőtt 20,5 mm-re a tüszőm, így azt mondta a doktor bácsi, hogy mindent bele ma meg holnap.
Most majd megint el kezdek bizakodni, de remélem nem lesz koppanás a végén.
De talán ez a baloldali tüsző meghozza a sikert, ha már a jobb oldaliakkal nem jártam szerencsével.

Kép
Kép
tanczy
 
 


Az előbb lemaradt.
Julcsi, én is gyakran járok veszprémbe. 2 hetente suliba. Holnap is megyek Kép

Kép
Kép
tanczy
 
 


Na Tanczy akkor egyszerre fogannak majd a babáink nekem is tegnap ,ma ,holnap és holnapután kell akciózni.A tegnapi meg volt!!!!!
Te biztos hogy a 2cm-es tüsző megreped?Én attól félek hogy nem fog megrepedni nekem.
berni611
 
 


Sziasztok!
Tanczy, Berni tessék ügyesen akciózni. Mostmár ideje, hogy a zebracsorda beköszönjön a mi topikunkba is Kép

Nekem még mindíg nem jött meg. Nem bánnám, ha holnapig elhúzódna még, mert akkor vasárnap kéne kezdenem a szurit és akkor a szomszédnő (aki eü-s) beadná, és nem kéne az anyósommal összeszurkáltatni a fenekemet Kép
Aranyos, de nem igazán szakember.

Holnap én is bevetem az ásványvizes üveget, meg a forró fürdőt.
Mondanám, hogy tesztelek egyet, ha nem jön meg, de nem hiszem, hogy kétcsíkos lenne, mert semmi terhességeset nem érzek.

Ági! Csak mi "járunk" inszemre? Tudsz esetleg valamit a neten, ahol erről bővebben írnak?

Berni, láttad már a babát?

wanga
 
 


Tancy milyen suliba jársz ide? Kanizsáról jó hosszú az út!

Na most délben megvettem a tesztet. A gyógyszertárban csak ez az egy féle volt. A neten nem találtam róla semmit. Valaki már használta? A neve: D E I hcg. Csak így egyszerűen. Az van a dobozán, hogy valamilyen újfajta eljárással, dc-technológiával készült?

Berni a barátnődnek én is gratulálok.
Remélem a teszten a második csík erős lesz, és nem halvány, mert akkor nem sikerült!
julcsi29
 
 


Julcsi!

Ha kétcsikos lesz a teszted, írd meg hol vetted én is veszek magamnak egyet!
Jelenleg PhD képzésre járok Veszprémbe.
<font color="0000ff">Előtte 3 évig jártam egyetemi kiegre oda, így elég jó a helyismeretem
</font>
Látod én már meg is előlegeztem neked a két kék csíkot

Kép
Kép
tanczy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: